Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó régen jártam köztetek, alig győztem visszaolvasni.Kép De hát a héten 3 lányom volt.Kép Csavarogtunk, sütöttünk, főztünk.Kép

Közben tegnap Dancsikám betöltötte a 9. évet és délután ő is megajándékozott minket egy kitűnő bizivel.KépKépKép

Egy darabig nem jövök megint, mert a héten Dancsi nyaral, úgyhogy mi meg megyünk apával egész héten kamionozni.Kép Bejárjuk az országot.Kép Remélem Dodó bírja majd.Kép Ma ki sem akart szállni a hálófülkéből, lefeküdt az ágyra, mert azt hitte már indulunk is.Kép

Nagyon szép dolgokat csináltatok. Szuper lett Koda deszkája, macis ajándéka, Jubi megújult kenyértartója, Anyko hűtőmágnese. Apropó Anyko! Nyugodtan csináld a többit, hiszen nagyon klassz munkát csináltál. Tetszik!Kép

Ánizs!
Utólag is gratulálok Neked! Igazán büszke lehetsz a gyermekeidre és természetesen magadra.Kép
Vettem neked pár szalvit a szoknyáért cserébe. Azt hiszem ilyenekre "buksz".Kép Holnap a Corában fel is adom.

Azt hiszem hirtelen ennyi.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Biztos jó kis kalandos hetetek lesz! Kép Jó utat!! Gratulálok Dancsinak a szülinapjához és a bizonyítványához is!

Off:
Képzeljétek ma átruccantunk a Nyíregyházi Állatparkba. Ezek a fotók ott készültek:
Ezek mi vagyunk a párommal: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Epu__s_Juju_Ny_regyh_z_n.JPG
Itt Apa és Dani zsiráfot simogat: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Apa__s_Dani_zsir_fot_simogat.JPG
BEni kocsit hajt: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Beni_kocsit_hajt.JPG
...itt pedig lovagol: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Beni_lovagol.JPG

...és miután hazajöttünk megnéztük a Spektrumon a Donna játszóházát - ismeritek?? egy jó kis gyerekes kreatívkodós műsor - Beni ihletett kapott és alkotni akart. Ezt készítette: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Beni_tengeri_k_pe.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
Elárulod, mit jelent, hogy kamionoztok?

Anyko!
Csak így tovább!

Jubi!
Szóval, itt jártatok nálunk...milyen volt?Kodáékat csábítottam ide egy kirándulás erejéig, remélem felkeltette az érdeklődésüket e néhány fényképKép Nagyon szépek vagytok, és Beni nagyon tehetséges gyerkőc, csak így tovább neki is!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

 
 

Sziasztok Lányok !
Zsóka vagyok a Jászságból, érdeklődöm,jöhetnék-e közétek ? Régóta olvasgatlak Titeket és tetszik a csapat !Rólam annyit kell tudni, 45 éves tyúk vagyok,férjnél, gyerekem sajnos nincsen. De fiatalok vesznek körül a családban,munkahelyen, és én imádom őket. Időnként kreatív rohamaim vannak,dekupálok,gipszezek,keresztszemezek.....stb... Egyenlőre ennyi.
Üdv mindenkinek - néhányótokkal cserekereskedelmet is folytatok - Zsóka
bizsóka
 
 


Sziasztok Lányok !
Zsóka vagyok a Jászságból, érdeklődöm,jöhetnék-e közétek ? Régóta olvasgatlak Titeket és tetszik a csapat !Rólam annyit kell tudni, 45 éves tyúk vagyok,férjnél, gyerekem sajnos nincsen. De fiatalok vesznek körül a családban,munkahelyen, és én imádom őket. Időnkénr kreatív rohamaim vannak,dekupálok,gipszezek,keresztszemezek.....stb... Egyenlőre ennyi.
Üdv mindenkinek - néhányótokkal cserekereskedelmet is folytatok - Zsóka
bizsóka
 
 


Bizsóka!
Úgy látom mi vagyunk a koránkelők! Kép Szóval, amíg a többiek lustálkodnak, addig én elsőként szeretettel köszöntelek a csapatban!! A kreatív rohamok jó ajánlólevelet biztosítanak neked közénk Kép Gyere gyakran, mondd el az ötleteidet,a véleményedet, és ha módod van rá, mutogasd a műveidet!

Üdv.:JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

BozsókaKép
Én is fel vagyok ám!!Kép Úgyhogy én is nagy szerettel köszöntelek! Termszetesen csak örülnénk neki, ha csatlakoználKép
Én is csatlakoznék Jubihoz: Ha van mód rá magadról és műveidről mutikálólsz nekünk képeket??Kép

JubiKépZsuKép
A képeket isteniek!! Az a zsiráfos kép irtóra jól sikerült! Rögtön szóltam is Gábornak, hogy nézze csak! Ide vagyunk meghívvaKép Nagyon tetszett nekiKép Úgyhogy Jubikám akaratlanul is segítettél Zsunak Kép

JubiKép
Már tudom, hogy a fiad kitől örökölte a tehetségét! Annyira aranyos, hogy fiú létére ilyenekkel is foglalkozikKép Ne Hagyd elkallódni a tehetségetKépKép
Mondjuk jól átráztál azzal a képpel, hogy :"itt meg lovagol"Kép Jól meglepődtem, mikor megláttam a játéklovat. Azt hittem igazi leszKép

ÁgiKép
neked pedig leírom a konyhaszekrény elkészítését mélbenKép nemsokára, csak legyen 1 perc időm oké??Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KataKép

jaj-jaj! neked meg elfelejtettem gratuláni a lányodhoz!!!KépKép Ügyes anyuka vagyKép

És köszi a dícséretet a deszka ügybenKép

A szalvétákat megkaptad??? Amit feladtam nemrég???

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Tényleg érdemes elmenni a Nyíregyházi állatparkba! Mi minden tavasszal és ősszel (a tavaszi most nyári lett Kép) elmegyünk, és nagy élmény nem csak a fiúknak, de nekünk is. Megjegyzem, hogy ugyanez a zsiráf két évvel ezelőtt Benit képen nyalta a hatalmas nyelvével. Akkor azt nem sikerült lekapnom, pedig jó kis kép lett volna.: Csak az a sok bazár, meg mütyür bolt ne lenne ott..Kép Ezek kicsit rontják a képet, de egyébként tényleg csak ajánlani tudom!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szép jó reggeltKép

Koda,
nagyon rendi vagy és nem késtél még el vele, mert csak a jövőhéten kezdem az alkotást, remélem szépre fog sikerülni, majd megmutizom képen mit műveltemKép Mondjuk valamivel könnyebb dolgom lesz mint neked, mert ez csak egy mini teakonyha, egy csöpnyi falszekrénnyel és egy mosogatós szekrénnyelKép

Zsóka,
üdv közöttünkKép Köszönöm a szalvikat és remélem már te is megkaptad tőlem, de ha még sem akkor hétfőn tuti ott kell lennie. Csatlakozom az elöttem szólokhoz hogy majd muti képeket, hadd meritsünk mi is ihletetKép

Jubi,
de klasszak lettek a képek, az a zsiráfos nagyon jóóóóóKép Nálunk még az ilyesfajta kirándulások egy kicsit halasztva, majd jövőre, akkor már tuti élvezni fogja, bár annyira messzire azért nem bizti, hogy elmegyünk, majd itt a környéken.

Ánizs,
gratula a gyerekeidnek igy utólag is, és nem utolsósorban neked is a kitartásodértKép

Kata,
jó kamionozást, és boldog szülinapot csemetédnek.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Koda, Jubi!
Kép Kép Kép

Ági!
Jövőre majd Ti is csatlakoztok hozzánk kirándulni, jóóóó?

Zsóka!
Üdv itt is!! Egyébként többen is keresztszemezünk (Koda, Manóka, én is) úgyhogy a hímzéseket is tessék ám megmutizni!!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Köszönöm a fogadtatást.Idővel sok-sok mindent fogok feltenni, néhány hét múlva gondolom,elkészülnek a terveimhez szükséges képek.
Máris tudatom mindenkivel,hogy rmek oldalra bukkantam, kircsimelcsi Ihr-es szalvikat tett fel,szépek,hozzájárulásával reklámozom. A jövőben
IHR szalvétákat tud beszerezni,ha képet kap.
Címe: kircsimelcsi IHR szalvétái a babaneten.

Üdv mindenkinek Zsóka
bizsóka
 
 


Sziasztok !
Zsóka !
Én sem vagyok túl régen itt, de én is szeretettel üdvözöllek.
Jubi !
A kenyértartód nagyon szuper lett. Komolyan mondom, kedvet kaptam, kár hogy az enyém barnával be van pácolva. A két remek kis legényhez is gratula.
Koda !
Ugye, hogy nem mondtam hülyeséget, amikor a fakeretezést dicsértem. Egyszerűségükben szépek a kis konyhai képeid. A vágódeszka is jól sikerült. Hogy állsz a könyveiddel ? Képzeld én a múlt éjszaka nekiugrottam. A borítók és a bellapok már nekem is napok óta el voltak készítve, de a fűzést csak halogattam. Hát nem érdemes. Menet közben világosodik a dolog. Az eredmény itt látható. Annnyit mesélnék még el, hogy szinte semmim nem volt itthon, és bevásárló körútra sincs most időm. A borítókat fűzős dossziéból vágtam ki sniccerrel, a bellapok pedig közepes vastagságú drapp csomagolópapírok. Egyedül a végső hurkolásoknál bizonytalanodtam el, szerintem nem szabályosan csináltam, de rögzült a hurok. Tapasztalat még, hogy nagyon rá kell érezni arra, hogy mennyire szorosan hurkoljunk. A túl laza sem jó, de, ha nagyon meghúzzuk, a papír látja kárát. Hát ennyi... Megyek mert óriás méretű borsó és meggy halmok várnak rám.
aynadit
 
 


Sziasztok!

Melinda vagyok. Zsóka már nagyon aranyosan reklámozott engem. Bármilyen IHR-es szalvikat meg tudok szerezni. Nézzetek szét nálam a kircsimelcsi IHR-es szalvétái címen vagyok.Nemsokára lesz saját honlapom ahol árulni is fogom a szalvikat. Ha minden jól megy akkor nemcsak IHR-es szalvik lesznek nálam!
Az e-mail címem: kircsimelcsi@freemail.hu Ha bármi kérdésetek van írjatok!

Várlak benneteket!

Melinda
kircsimelcsi
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséretet és jókívánságot Dancsi nevében is.Kép

Koda!
Kissé szétszórt vagyok, bocsika!Kép Persze, megkaptam a szalvikat. A galambosak isteniek. Egy már gipszen is van.Kép Köszönöm!Kép

Zsu!
Apa gépkocsivezető. Kamionozik, persze csak itt Magyarországon. Most kapott egy hálófülkés Scania-t, úgyhogy semmi akadálya, hogy csavarogjunk vele a héten.Kép

Jubi!
Klasszak a képek.Kép Mi is voltunk tavaly, és Dóri is simogatott zsiráfot.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Lányok!
Úgy látom, hogy a zsiráf tetszési indexe igen magas!Kép
Volt egy kis időm, és gyorsan összehoztam két kis konyhai képet:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_t_kicsi_kr_t_zott_keret__k_p.JP G
A színe valahogy mintha nem teljesen ilyen lenne a valóságban Kép

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


...így talán már színhűbb a kép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_t_kicsi_k_p_sz_nh_en.JPG

pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi !
Légyszi ezeknek a konyhai képek keretei maszatolásának a pontos technológiáját osztd meg velem ! Gipsz kereteim már elég régóta várnak asorukra, nem akaródzik festeni, nem is tudom, milyenre lehetne, de ezt a fajta felületet nagyon el tudnám képzelni. NAGYON TETSZIK !
aynadit
 
 


Ditti!
Örülök, hogy tetszenek a kis krétás képek! A következőképpen készültek: Az egész gipszformát lefestettem halvány mustársárgával mindenhol (kivéve a hátulját). Miután megszáradt lekentem mindenhol dekup.rag.-gal és ráragasztottam a szalvétából kivágott mintákat a közepébe és a keretre is. Azért nem csak a minta alá kentem rag-ot, mert akkor a krétázásnál látszik, hogy hol volt a rag. és hol nem, mert úgy sem tudom pontosan csak a minta alá kenni. Szóval miután megszáradt a rag. is elővettem a porpasztell krétát, és barnával (még mindig az ujjammalKép) összekentem először az éleket, aztán kicsit halványabban a keretet. Ezután pedig következett ugyanez téglavörössel. A végén még az éleket átmaszatoltam barnával, és lefújtam az egészet hajlakkal. Már csak az van hátra, hogy holnap lelakkozzam az egészet. Egyébként a színe nem teljesen olyan, mint a képen, kicsit melegebb a valóságban.
Remélem tudtam segíteni!Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

DittiKép
Nagyon-nagyon szép lett a könyved!! Irigyellek! Nekem még itt áll a polcon, nem merek hozzákezdeni a fűzéshezKép Na majd lassan-lassan...

JubiKép
Tényleg tündériek a képeid! Nagyon tetszik a színe! Én is pont így csinálom a képeimen a krétázástKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata007! Puszi neked, ha küldöd a szalikat, de tényleg nem azért küldtem a szoknyát!!!! Gratula Dancsinak a jeles biziért!
Jubi! Nagyon jók a képek, aranyosak vagytok! Beni nagyon ügyes, puszi a kis okos fejére!!!!!
Zsóka! Én is üdvözöllek, kívánok jó ötleteket és barátságokat! Nekem ez a csapat sokszor az éltetőm, alig várom már hogy olvassam a hozzászólásokat!!!
Mindenki!! Az alkotások megint lebilincselők, most már tényleg nekiállok én is, vége az érettséginek, Katinka szombaton elballagott, nevelőtestületi dícséretet kapott, tegnap beirattam Kaposvárra középiskolába! Most talán fellélegezhetek egy kicsit!!! Puszi mindenkinek!
anizs007
 
 


Jubi !
Nagyon köszi a leírást, tényleg kimerítő és pontos. Meg fogom próbálni. Sajnos most a konyhatündérkedés minden időmet elveszi. Nagyon szép lett a borsótermés. Először az életben. (Hobbykertész !!) Örülnöm kellene neki... De ha ránézek a kifejtendőkre... Most aszalvétákra nem is sandíthatok. Alkossatok helyettem is !
aynadit
 
 


Koda !
Hajrá könyvkötés, drukkolok neked !
aynadit
 
 


Egy rózsás kép kifejezetten Kodának ajánlva Kép
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/maszatos_r_zs_s_ov_lis_k_p.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiiiiiiiiiKép
ÓÓÓÓÓÓÓ! Igen-igen-igen!!!! Nem is mondok többetKép Ez valami gyönyörűűűűűűű!! Kell nekem!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi !
Ugye tudod, hogy IRIGY vagyok Kodára !
aynadit
 
 


Lányok!
Már megint csak szépségeket alkottatok! Kép Nekem nincs időm, mert építkezünk, meg Gerivel vannak gondook! Kép

Zsóka! Kép
Én is üdvözöllek! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Mi a baj?? Jaj ne riogass már minket! Ugye semmi komoly??

DittiKép
Sajnos Jubi nem adja nekem a képet, én is csak szeretném, ha az enyém lehetneKép Csak azért ajánlotta a figyelmembe, mert tudja, hogy rózsaőrűlt vagyokKép

Ugye Jubi??Kép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Anyko!
Mi baj??

Jubi!
Hááát ez csodás! Megint!!

Ditti!
A könyved nagyon szuper lett!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda !
Azért azt gondoltam, hogy nem.....egy ilyen KÉP-től én sem válnék meg szívesen.
Jubi !
Remélem érted a szavak mögötti dicséretet !
aynadit
 
 


Anyko!

Most olvastam, hogy a dírázscsípés miatti allergia a gond?? Csak nem megcsípte?? Hogy van Gergő? Mi történt?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, Ditti!
Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda, Ditti!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyokKép
Szoktalak titeket olvasni, megnézem, hogy milyen szépeket alkottatok, csak hát írni nincs nagyon időm.
Én is csináltam mostanában egy pár képet, ceruzatartót, csak most nincs nálunk a fényképezőgép, így nem tudom megmutatni.

Jubi!
Már annyiszor akartam kérdezni, hogy a porpasztell krétát hol vetted?

Rólunk annyi, hogy kicsi lányom egyre elevenebb, ha lehet ezt még fokozniKép Imád kint lenni, ha tehetné egész nap lent lenneKép
Ezért sem tudok annyit netezni....

Szép napot mindenkinek!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Era!
A krétát a Rákóczi utcán levő Művészellátóban vettem, 12 színű (de csak feles kréták), és 900 ft-ba kerül.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Szombaton már leszek bővebben, de 2 fontos dolog.

Jubi!
Abból a rózsásból ha esetleg egy negyedet már nem tudsz hová tenni.........Kép
Csodálatos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKép
Csak wapon tudtalak olvasni benneteket, de alig vártam, hogy gépközelbe kerüljek és megnézhessem azt a "Kodának figyelmébe" ajánlott rózsás valamit, mert ugye mobilon a linket nem tudom megnézni.Kép

Ánizs!
Szalvik úton, Dodóka rajzolt, "írt" neked hozzá egy kis kisérő szöveget, a papír alján olvashatod tőlem a fordítást.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
OK, akkor egy negyed abból a rózsásból már nagyon nem fér el nálamKép, hát elteszem neked, ott biztos több hely vanKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Csak szólni szeretnék, hogy feltöltöttem az IHR-es szalvik második adagját és az egyéb szalvétáimat.
Akit érdekel nézze meg és írjon!
E-mail: kircsimelcsi@freemail.hu

Melinda
kircsimelcsi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki a lehető legjobban érzi magát. sajnos én egy picit szomorú vagyok.
ÁNIZS! Ma kaptam meg a 3 keretet, (+szalvéták) és sajnos csak az az egy van használható állapotban ami már nekem is megvolt. Nagyon szomorú vagyokKépKépKép VAlaki Lehúzta a törékeny feliratot!!!!!!!!!!
Én már csak hétfőn tudok a postára menni, akkor küldöm a levelet. MIÉRT ILYEN BÉNA A POSTA!!!!!!

Puszi mindenkinek:Ancsa
anibalk
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak titeket, de írni nem volt sok időm.

Koda!

Utólag sok boldog születésnapot!


Ánizs!

Gratulálok a fiad érettségijéhez!

Mindenki szépet alkotott, de én is alkottam ám. OFF: Az én "pici" fiam olyan jó baba, hogy kb 9.től alszik reggel 5-6-ig egy húzamban így ezt az időt használom ki.
ON: Van egy napraforgós: http://kep.tar.hu/szokolka/index.phtml?aid=27650554&pid=5430126
Illetve egy régi poháralátét, de csak most lett lefényképezve:
http://kep.tar.hu/szokolka/index.phtml?aid=27650554&pid=5430127

Most készül egy kávés kép, majd ha kész lesz akkor megmutatom.

Ma voltunk a fóti corában és volt jó pár szép szalvéta, hát én is vagy 4 új csomaggal tértem haza!

További jó alkotást mindenkinek.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!

Elkészült a kávés kép is: http://kep.tar.hu/szokolka/index.phtml?aid=27650554&pid=5436025

üdv., Jó éjszakát!

Melinda
szokolka
 
 


Szokolka!
Gyönyörűek a munkáid!! Hát még az a kávés szalvetta!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ancsa!
Kép sajnos Ánizs is így járt a múltkor Kép
Nem lehet reklamálni?

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szia Lányok !

Üdvözlök mindenkit. Most épültem fel, mert a sárga irigység ledöntött a lábamról, Jubi gyönyörű rózsás képét látva. Nekem ez a kedvenc szalvétamotívumom,ez volt az első,amit felraktam.
Nemsoká lesznek képek.Cseréim itt találhatóak a babaneten:
Szalvétacsere:bizsoka@freemail.hu
Sajnos nem tudom belinkelni,mert nem az album jön be.
Sziasztok

Zsóka
:
bizsóka
 
 


Sziasztok lányok!
Ne haragudjatok, amiért csak most jelentkezem, de elég rémes napokat éltünk át. Geri már jól van. Sajnos mégsem darázscsípése volt, hanem csak szúnyog. Viszont annyira allergiás rá, mint más a darázycsípésre. Ödémás lett, de már sokkal jobban van.

Nagyon szépeket alkottok, mint mindig! Nekem is van egy két képem, amiket még régebben csináltam, de még nem tettem fel őket. Ma estig pótolom ezt a hiányosságomat! Kép

Puszi nektek!Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anibalk!
Kép Kép Kép

Szokolka!
Szépek a képek, nekem a kávés jön be igazán! Ilyen szalvétát még nem is láttam!

Bizsóka!
Nyáron inkább barnulni kell, nem sárgulni Kép, azt majd ősszel!Kép

Anyko!
Örülök, hogy Geri már jobban van, de valahogy nem tudják ezt az allergiát kezelni?? Hiszen a szúnyogcsípéseket nem lehet egy életen át kivédeni.Kép

Én nem alkottam semmit, túl jó hozzá az idő...tegnap lövésznapi júniálison voltunk, ott készültek ezek a képek:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Beni_a_katonai_aut_ban.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/DAni_a_t_k_rben.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/DAni_buk_sisakban.JPG ....ja igen, ez persze OFF voltKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Ezt a magasságmérőt a fiúk szobájába készítettem, 3 db szalvéta szétnyírbálásával Kép:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/magass_gm_r_1.JPG , itt pedig közelebbről: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/magass_gm_r_2.JPG

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

Melinda!
Biztos nagyon szépekez alkottál, de egyszerűen már a 3. napja nem tudtam megnézni őket..A gép nem engedi..Kép De próbálkozok!! A bauci jól van?? Már sokat nőtt biztosanKép
És nagyon köszönöm a köszöntést!!Kép

JubiKép
Nagyon jók a képek a kirándulásról!! De a magasságmérő is nagyon-nagyon tetszik!! csuda ötletes! De szerintem a fiad nem önszántából állt odaKépKépKépKép Legalább is nem úgy néz ki....

AnykoKép
Jobbulást a fiacskádnak!! Tudtak adni rá valami gyógyszert?? és a következő csípésekkel mi lesz?? van valami segítség a megelőzésre??

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Megvagyok, megkerültemKép
Nyargalászni voltunk egy kicsit, bár gép volt csak épp net nemKép
Átolvasgatok majd, képeket nézem, és majd jövök....
Hajni
hajnii
 
 


Kataoo7! Megkaptam!!! Nagyon-nagyon köszönöm, Dodónak mond meg, hogy eltettem a levelét!
Van ám nekem más is a tarsolyomban, ha ilyen szépeket találsz nekem (főleg a sötétkék háttér konyharészlet mintha festmény lenne) nem leszek hálátlan!!!!! Puszi!!!!
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?