Új privát üzeneted érkezett!

BAbaim drukkolunk nagyon... próbálj nyugodt maradni, bár tudom, hogy ez ilyenkor a legnehezebb. És ha gond van, hívd a dokit mindenképpen.
Vigyázz magadra!

Judy a meleget már én is kezdem kicsit unni, de a munkahelyemen el lehet viselni. Gyerekecskével biztos sokkal nehezebb. Jövő hétre "csak" 30 körüli hőfokokat mondanak :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim az erő legyen veled és a pici kis emberkével aki "hozzád akar jönni"! Remélem egymásra találtok (és összetapadtok :) ).

A melegtől néha én is "nyomott" vagyok, de a munkahelyemen és otthon jó idő van. Vasárnap tartjuk Győző 5. szülinapját, remélem elviselhető idő lesz. A Mcdonald's-ba szeretne menni ünnepelni, mert ott van igazi repülő, amire fel lehet ülni, játszótér és persze sült krumpli...Hiába próbálja anyósom az egészséges-bio táplálkozásra szoktatni, Győzőnek a meki sült krumpli a nyerő! Azért szerencsére szereti sóskát, spenótot is...
A kényes kérdéseire igyekszem viccesen igazat válaszolni, kicsit leegyszerűsítve a dolgokat, hogy értse. Pl. azt is megkérdezte, hogy: Anya, hol fog kijönni a baba, a fenekeden? Mondtam, hogy nem egészen...stb. :P :lol:

Timi, neked szokott keményedni a hasad? Nekem most többször előfordult, úgyhogy beszerzek magnéziumot és többet pihenek.

Üdv.

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Hűűű, hogy begyorsultatok alig győztem visszaolvasni. :lol: Mi most a nyaralás közepén vagyunk, éppen Révfülöpön tartózkodunk a srácokkal. Ma van a második nap, hogy délután egyszerre alszanak, úgyhogy ki is használom ezt a kis időt. (Tegnap a visszaolvasással ment el. :) ) Múlt szerdán jöttünk le apával és Pepivel, Gergő anyóséknál "nyaralt" egy hétig, őt szombaton hoztuk el. Nagyon jó a balaton vize és szerencsére az időt is nagyon kifogtuk. Vasárnap voltunk a veszprémi állatkertben, nagyon jó volt ajánlom mindenkinek. Én kb. 8-10 évvel ezelőtt voltam ott utoljára de egészen másra emlékeztem, szerintem most sokkal jobb.

Kia,
néztem neten, hogy Nyíregyházán milyen sok állat van a vadasparkban, ősszel megyünk oda is. :wink: Levinek gondolom most már be nem áll a szája, mi? Hihetetlen, hogy mennyit tudnak csacsogni ha egyszer beindul a beszélőkéjük.

Babaimádó,
mi is nagyon drukkolunk, remélem most végre teljesülnek az álmaid. Sok-sok drukk!!!!

Ripley,
kell ám kreativitás és fantázia az ilyen kérdések megválaszolásához. :D Én szerencsére megúsztam, Gergő ezzel a részével nem nagyon foglalkozott mikor terhes voltam Pepivel.

Judyt,
hogy bírjátok a meleget? Mentek valahova nyaralni?

Pepi egyébként nagyon szépen fejlődik, már kb. 2 hete megfordul hasról hátra és egyre többször alkalmazza is, aztán nagy szemekkel nézelődik. Hihetetlen nyugodt srác, az alvásával sincs probléma és rengeteget mosolyog meg kacag. Folyton fel akar ülni meg állni ezért nem is nagyon szereti a babakocsit, jobban bírja ha hordozókendővel vagy erszénnyel viszem, mert akkor tud nézelődni. Szopizni sajnos már csak este tud, de most már ezzel is megbékéltem, végül is a tápszerek is nagyon jók ma már.

Vt,
mi a babakocsinkat örököltünk és Gergő is azt használta, bár ő sem nagyon szerette. Szerencsére mi is - még Gergőnél és azóta is - nagyon sok ruhát kapunk unokanővéreméktől, alig-alig kell Gergőnek is még ruhát vennem. De nézegetni és álmodozni nagyon jó volt, főleg a nagyobb bababoltokban....húúú, mi pénzt el lehet költeni. :roll:

Mennem kell, kelnek a srácok aztán nemsokára megyünk strandolni. Így el lehet viselni a meleget. :oops:

Vasárnap megyünk haza, aztán szombaton indulunk Noszvajra egy hétre. Azért próbállak titeket olvasni meg néha igyekszem időt szakítani írni is. Jó nyaralást és pihenést mindenkinek!

Kép
Kép
chessy
 
 

 
 

Chessy, de jó nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim. minden rendben? Gondolunk ám rád/rátok!!!

Chessy, de irigyellek, mi nem megyünk sehova idén, majd jövőre.

Pocakosok, nekem is keményedett a hasam, szedtem is magnéziumot, egészen a 36. hétig. Utána pedig már jöttek a jóslófájások :)

Kia, te milyen játékokat veszel LeviManónak? Mert Viv nagyon tud unatkozni itthon, nem tudok már mit kitalálni neki. Járunk játszótérre, de ott sem lehetünk egész nap.

Szép, meleg napot mindenkinek :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, remélem, hogy igen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a dokinál, Kisherceg 600 grammos, minden rendben van vele.
Most csak jövő héten kell megszervezni a cukorvizsgálatot... de csak szerdán lesz háziorvos, addig nem foglalkozom a témával. Gond akkor lesz, ha nem tud adni beutalót... bár logikai okát nem látom,hogy ne tudna :)

Babai: nagyon édes a Kisvuk elnevezés... szeretem nagyon azt a kisrókát... nagyon sok drukk megy.

Chessy: jó nyaralást, mi majd szeptember 7-10 között megyünk még Debrecenbe, utolsó kétszemélyes nyaralásra.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok lányok!

Sehoo senki?
Kismamiknak már nagyon közeledik a nagy nap :D

Babaim. kismami hogy vagy? Mikor tesztelsz?
Barátnőm nem mer tesztet csinálni, fél, hogy negatív lesz.
Sok-sok drukk nektek!!!

KépKép
b_judyt
 
 


Fel kellett emelni a progeszteroninjekciómat,mert barnáztam.

Ma is barnázok, a teszt negatív a 9. napon. A biokémiainál is pozitív volt már a 7.napon. A pocimban az az érdekes feszülés a görcsölések után már eltűnt. Az eddigieknél, ha egy icipici hcg-m volt, nekem azonnal hányingerem volt (nem bebeszéltem, tényleg!) és bizonyos ételek szagától undorodtam, büdösnek éreztem őket. Ez mindig egész addig tartott, míg teljesen kiürült a szervezetemből a hcg.
Mindenezek alapján biztosra veszem, hogy itt nemhogy 3 baba nincs, de egy sem.
NE MONDJÁTOK nekem most azt, hogy még most ágyazódtak be, csak a 9. nap, lesz ez még pozitív, mert nem akarom beleélni magam, hogy szombaton teljesen kikészüljek. El kell fogadnom, hogy én ilyen szerencsétlen vagyok és kész. Az sem megy ki a fejemből, hogy beültetéskor mondta a dokim, hogy a többi embrióból sok áll blasztó előtti állapotban, de nem lesznek fagyasztva, mert nincs értelme, mert elkezdtek szétesni a sejtek. Csak tudnám MI BAJUK??? Jó, tegyük fel, hogy ők nem voltak elég fejlettek, stb..de ez a 3, akire a biológus is azt mondta, hogy tényleg nagyon szépek?Kaptak tapadás elősegítőt is!Én is mindent megtettem értük!Én ezt egyszerűen nem értem...
Feladtam!Nem bírok tovább reménykedni és úgy érzem, így 2 inszemináció és 5 beültetés után:nem bírom tovább.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Utólag...
Nagyon Boldog Névnapot és Szülinapot kívánok azoknak, akik az utóbbi
2-3 hétben ünnepeltek!!! (pl. Győzőnek) :wink:
Remélem most már tudok jönni rendesen... kicsit nehéz, hogy itt van a
keresztlányunk, Anyós szabin van, ide-oda megyünk...

Voltunk a másik nagyiékhoz, Vadasparkban, strandra járunk.. most szombaton lesz
dédunokatalálkozó Debrecenben (Apósom testvére szervezi)... pörgünk :lol:

Levinek még most is csak 12 foga van... 2-3 napja már nagyon "szenved" -
állíndóan a szájában van a keze vagy valami játék.. kibújhatna az a két fog..
de ettől függetlenül jól alszik. Éjjel még most is 10 - 12 órát, délután 1,5 - 3-at.
Este lefekvés előtt még most is van cici...
Rengeteget beszél, már mindent mond... :lol:

Babai
DRUKK +++++++++++ holnapra!
Ne add fel!! .. tudom, hogy nagyon nehéz neked...
Majd írj...

Vivi is szép nagylány már... :P
..hogy milyen játékokat veszünk, Judit?!
Az utóbbi időben nem vettünk :oops: ... most az autókat, babákat, motorokat, könyveket imádja.

Ripley
Levi 11 hónapos és 1 hetes volt, amikor elindult..

Chessy
A vadaspark... rakok olyan képet is..

Vt, akkor itt lesztek a "szomszédban" szeptemberben :lol:

A tesó - még van 2 hónapunk... (szerintem nehezen fog összejönni,
mert idén még csak 3x jött meg..)
A lakás... még sajnos nincs vevő.

1-2 kép:
Lovagoltak...
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Horgásztunk is...
Kép Kép
+ vadaspark: (Chessynek)
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:szombaton lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bocsi... tudom...
Nekem már tegnap csütörtök volt :oops:
2-3 napja "időeltolódásban" szenvedek :roll: :?

DRUKKK++++++++++++++++DRUKKK++++++++++++++++DRUKK

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Édes vagy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó,
biztos nagyon-nagyon nehéz, de nem szabad feladnod! Kitartás, nagyon sokat gondolok Rád. Várjuk a híreket szombaton.

Kia,
köszi a képeket, nagyon aranyosak. Most már eldöntöttük, hogy ősszel mindenképpen elmegyünk egy hosszú hétvégére. Az adta meg a lökést a férjemnek, hogy voltunk a veszprémi állatkertben és ott nem volt zsiráf....Gergő le volt törve, végig azt kereste. Megnéztem neten, rengeten állat van nálatok a vadasparkban, úgyhogy ott a helyünk.

Judyt,
néha vagyok, de inkább csak arra van időm hogy olvasgassam amit írtok. Majdnem mindig felváltva alszanak a gyerekek, egymást váltják így nem sok pihenés vagy szabadidő jut nekem. :roll: Az estéket - ha nem ájulunk be az ágyba - akkor megpróbáljuk a férjemmel kettesbe tölteni. :oops:

Ripley,
meddig dolgozol még, hogy tervezed? (Lehet hogy korábban már írtad csak én átsiklottam felette, akkor bocsi.)

Szombaton ismét utazunk, holnap csomagolhatok újra be mindent. :roll:

Majd jövök még....

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Babaim. én hiszek a csodákban és nagyon drukkolok a holnapi vérvételhez, annak az eredményét mikor lehet megtudni??

Kia, köszönjük a képeket, édes ez a LeviManó! Mi is tervezzük az állatkertet, amikor már nem lesz ez a dög meleg. Vivinek is készülődik a 14. foga, de csak nem akarja áttörni az ínyét. Szegénykém, megszenved vele...

Tegnapelőtt vágtam Vivi nagy-nagy hajából. Muszáj volt, mert belelógott a szemébe, de elraktam az első tincseket. :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt kb.2 órával a vérvétel után. (Ha megcsinálják aznap.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai.
Továbbra is DRUKK++++++++++++++DRUKK
..remélem legalább 2-en.. esetleg 3-an, 4-en olvassátok a hozzászólásokat :wink:

Itt jó az állatkert (Judit).
Hatalmas fák vannak... a melegben jó "alattuk / közöttük" sétálni.
A fogacskának is DRUKK!

..és nem is egy zsiráf van itt, Chessy :lol:
Róluk nem csináltam képet... Levinek is tetszettek.. mondta is, hogy szeme, orra, füle :P
Odahajoltak a látogatókhoz :P
Jó csomagolást... húúúú, de nem szeretek :roll: (nekem még csak 3 főre kell)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Babai.
Olvastam :( ..és nagyon, nagyon sajnálom :cry:

Judit
Kép

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Dédilátogatás
Kép Kép
hazafelé alvás volt.
Mindennapjaink: (a dátum nem jó)
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Babai
Kép
(tegnapra sütöttem :P )
BOLDOG SZÜLINAPOT!

Apa este 22 óra helyett ma reggel végzett - 6-kor bejött a szobába.. és én azóta fent vagyok :roll:

Rendeltem Levinek ágyat
(az eladó azt mondta max csütörtök és itt lesz)
Kép
hosszabbítható 100 - 180 cm-ig.
Kiváncs vagyok Manó véleményére...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

Én is vagyok ám! Csak mostanában sűrű volt minden...
Átfutottam a korábbiakat és:
Babai megértem az elkeseredésedet, de majd újratöltödsz erővel és meglátod sikerülni fog! Egyetérdek Judyttal, én is hiszek a csodákban, még akkor is, amikor nagyon nehéz :cry: .
Kia, köszönöm a szülinapi jókívánságot. Győző már 5 éves és ezt úton-útfélen hangoztatja is :D és neki is ugyanilyen ágya van, amit Levinek kinéztél.
Mi a debreceni állatkertben voltunk, de Győzőt nem érdekelte különösebben, ő a vidámparkba vágtatott + az élményfürdőbe.
Chessy, a munkával az a helyzet, hogy mostantól itthon vagyok. Sajnos keményedik a hasam, vannak kisebb görcsök és a biztonság kedvéért pihenésre "vagyok ítélve". Pedig szerettem volna őszig dolgozni...hát ez van. :( Csak a babával minden rendben legyen.
Timi mi van veled?

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!
Nálam minden oké szerencsére...kopp-kopp lekopogom a fejemen... az tuti fából van :))))
Megvolt a terheléses cukor... kicsit körülményesen, de mivel jó eredménnyel vagyok túl rajta, így nem morgolódom.
Gyerkőcnek már vannak napjai, mikor le sem áll szinte a mozgással... még a végén hiperaktív lesz :D
Dokihoz csak szeptember első hetében megyek... addig semmi extra. Utána megyünk még nyaralni egy kicsit... na azt már várom nagyon. Utolsó kétszemélyes nyaralás :))

Babai: tényleg nagyon-nagyon hiszünk abban, hogy egyszer majd a te babavárásodat olvashatjuk itt.

Kia, Judy: édesek a képek nagyon... pár hónap és mi is Ripley-vel bombázunk Titeket képekkel :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Aranyosak vagytok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim. remélem már jobban van a lelked, nagy-nagy ölelés!!

Nem nagyon tudtam irogatni mostanság, Vivi teljesen hozzámnőtt. Állandóan ölelget, szorít, vegyem föl, mintha vmitől félne. Ha nem ölelhetett egész nap szorosan, akkor sírt. Most örültem csak nagyon, hogy szopik. Most már jobb a helyzet.
Kijött pár nap alatt a 16.foga is, de az első metszőből letört egy pici darab :cry: Elesett a betonon, még a kis száját is elharapta.

Nekem pedig a bölcs fogam okoz kellemes napokat, mikor már nem bírtam a fájdalmat, bevettem algopyrin-t, amitől meg rózsaszínű lett a gyerek pisije. Úgyhogy inkább szenvedek és a legvégső esetben szedek.
Nem egyszerű napokat éltünk át, de már javulni látszik.

Na majd még jövök...

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem pár napja..
..szombaton esküvő Debrecenben, tegnap 3-asban voltunk "itthon" Apával (nagyon jóóó volt),
ma kettesben Manóval.. bár már hazaért Anyós .
Az új ágy - péntek délelőtt érkezett, Levi szereti.. már 4x aludt benne.
Az első 3 alkalommal én a saját helyemre feküdtem, ő oda és úgy aludt el,
ma már egyedül hagytam a szobában az ágyán és így is elaludt :lol:

Levi ismét kezdi mondani, hogy kaka, pisi...
Tegnap sikerült a parkettára pisilnie :P
Anyós állandóan pelus nélkül akarja járatni, de akkor takaríthatnék :roll:

Nemsokára jönnek vissza a sógornőmék (voltak dédilátogatóba tegnap és ma).. vége a csendnek..

Majd jövök bővebben....

1-2 kép:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Tegnap jó volt otthon lenni , rengeteg rég látott ismerőssel találkoztam.
...és láttuk élőben az IrigyHM-et, Kefírt... (ha már Bp-en nem sikerült :lol: )
Levi körhintázott, ugrálóvárazott... nagyon élvezte :lol:

Szép napot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Mindenki nyaral?
Ripley hogy vagy? Mi újság Veled? Hogyan és hol sikerült a cukorterhelés?

Nálam minden rendben... apróbb terhességi negatívumokat leszámítva... egy kicsit izzadósabb lettem a szokásosnál és esténknt kiselefántnyi bokáim vannak :))))... de még mindig jól vagyok.
Szeptember 7-től megyünk Debrecenbe pár napra nyaralni, előtte akartam még dokihoz menni, de már telt ház van, úgyhogy csak utána. Annyiból rossz csak, hogy már addigra 1,5 hónapja nem láttam a Kishercegemet :)))

Ez a meleg már azért elég unalmas... de remélhetőleg most már hűvösebb jön kicsit. JÓ lenne, ha az enyhébb ősz jó sokáig kitartana :)))

Mindenkinek további szép nyarat!
Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok,

szeretnék pár infót megtudni Dr. Gulyás Istvánról, aki nála szült és tudna, pár sort írna? Az érdekelne, hogy milyen a doktor úr, és persze árak...

Priviben is nagyon jó és köszönöm előre is!!!!!!!!!

Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Timi
Pihengess sokat!
Jó nyaralást, ha addig nem találkoznánk!

Lassan 2 hete olyan tüneteim vannak, mint Levivel a terhesség elején... kedden volt egy poz.
(halvány) tesztem.. ma pedig egy neg. :roll:

Holnap megyünk - pár napra - a másik mamáékhoz :P
..kell egy kis kikapcsolódás.

Ildi
Kaptál már néhány infót?
.olvasgass vissza - rengeteget írtak/ írtunk..
...de kérdezz és válaszolok pü-ben is.
Jön a 2. baba?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, nem, nem nekem, húgomnak :lol:
Na akkor visszaolvasok egy picit, aztán ha nem gond, kérdezek, szegény most nagyon pocsékul van, netezni sincs kedve, egész napos hányinger gyötri, így besegítek neki én :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Szia!

Jobbulást a tesódnak! A róka menjen el és kellemes babavárása legyen.
A hányinger szerencsére engem anno elkerült :roll: nem irigylem.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ildi, gratulálok a tesódnak, Gulyás doki nagyon jó orvos, és ember, de az anyagiakat én nem tudom, még a kórházba jártam hozzá. Úgy tudom oda már nem lehet.

Kia, drukkolok, hogy a következő teszt pozitív legyen.

Kismamiknak már nagyon közeledik a vég :lol:
Hogy vagytok?

Vivi pörög ezerrel, annyit eszik, hogy alig győzöm anyagilag :lol:
Kint van a 17. foga, de mindig ki akarja verni. Tegnap akkorát esett itthon, hogy 2 helyen felszakadt a szája, vagyis beleharapott szegénykém. Ha a betont fejeli meg, most nincs foga.

Babaim. is rég járt erre... :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Be-benézek, hogy mi újság, de nincs kedvem írni. Köszönöm a hiányolást.
Kia, drukk+++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de megkezdte Gergő az óvodát ami egy csomó intézkedéssel és rohangálással járt. :roll: :oops: Holnap lesz az első nap, hogy ott is alszik, remélem nem lesz semmi gond.

Timi,
Pepivel nekem is dagadtak a bokáim pár napig, ilyenkor jó ha tudsz pihenni és fel tudod polcolni a lábaid. (Nekem a védőnő azt mondta, hogy ne igyak sok folyadékot....de ha egyszer szomjas voltam? :roll: ) Jó pihenést!

Kia,
kiderült már valami az utolsó negatív teszt óta? Levi nagyon édes! Hogy haladsz a fogyással? (Én szülés óta 10 kilótól szabadultam meg, de még sanyargatom magam. )

Judyt,
Vivi is sokat esik? Ő is figyelmetlen? Gergő folyton tele van kék-zöld foltokkal és sebekkel, de ennek ellenére a mai napig nincs semmilyen veszélyérzete és rettenetesen figyelmetlen.

Pepi nagyon nyugodt baba, alig-alig sír viszont rengeteget mosolyog. Nagyon békés, kiegyensúlyozott baba. Folyik a nyála a doki szerint jön a szemfoga, úgyhogy úgy néz ki vámpír lesz. :lol: Egyébként már nagyon sokat forgolódik és hernyómozgással néha haladni is szokott előre, ha valamit nagyon meg akar szerezni.

Babaimádó,
én most olvastam el Danielle Steel-től az Áldott teher c. könyvét és nagyon sokat gondoltam Rád közben. Te olvastad?

Megyek, elhozom Gergőt az óvodából. Igyekszem sűrűbben írni és képet is teszek majd fel.

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Ildi
Megvannak az infók?

Judit
Szegény Vivi :(
Levi szerencsére már csak akkor esik, ha álmos... kezd ügyesebb lenni az eséseknél..

Babai
Köszi!
Neked is DRUKK!! +++

...még nem vettem tesztet...
A cici fáj, a hasamon már nem olyan kényelmes aludni, gyomorsavam is van néha.. stb...
Itt nem akarok bemenni a gyógyszertárba (mindenki ismer mindenkit :roll:
- rögtön nem lenne meglepetés a nagyiknak... )

Chessy
Várjuk a képeket!
Milyen volt az ovi?
..a fogyás? Jelenleg 7 kg... leálltam - de azért nem eszek késő este :wink:
A 10 kg már szép eredmény.
Drukk a fogacskának!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...nem kell már vennem teszetet - ma nagy görcsök után... jött :roll:
(egyszer azt írtam, hogy Babai után én is terhes leszek...)
Babai DRUKK!!!! .. a következő hónap? - aztán követem a példádat! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

...nálunk 3 napja nincs cici.
Tegnap már nem is kérte... kicsit hiányzik Nekem :oops: ... de lassan le kell már szoknia...

Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
marikogold
 
 


Sziasztok,

Jó régen voltam erre. Azért visszaolvasva látom, hogy történtek az események :roll:
Kia, biztos furcsa, hogy Levi nem cicizik már, de hát ennek is be kellett következni már... 'Ztán, mikor jön a következő gyermek, megint jöhet a szopi is!
Judyt, még olvasni is rossz volt azt az esést. Szegény Vivi! Ahogy hallom az ismerősöktől a lányok ugyanolyan szeleburdik tudnak lenni, mint a fiúk, sőt...
Chessy, én olyan kiváncsi vagyok, milyen ha az embernek két fia van :?: Mondjuk hamarosan megtudom :D
Hogy érzi magát Gergő az oviban? Győzőnek fél évbe telt, míg beilleszkedett, addig voltak vele magatartás problémák. Pedig járt előtte bölcsibe is, és szerette.
Mindenesetre most többet lehetsz kettesben a kicsivel.
Timi, remélem jól sikerült a pihenés Debrecenben (mi is ott voltunk)
A hasam már kevésbé keményedik, úgyhogy kicsit aktívabb merek lenni. Viszont a vércukorszintem magas lett, úgyhogy most diétáznom kell és mérnem is napi 3x a vércukorszintemet. Talán jobb is, ha nem eszem annyi édességet, meg kenyérfélét. Voltunk 4D Uh-n is. A pocaklakó eléggé takarta magát, de azért lehetett látni egy szétterülő mosolyt az arcán :) amitől én elolvadtam.

Puszi nektek

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Nálunk sajnos péntek óta semmi jó nincs, mindenki beteg. :? :(

Pepike taknyos, de szerencsére a torka nem piros és nem is köhög, "csak" az orrát kell szívni. Gergő mától itthon van, mert bakteriális bőrfertőzést szedett össze, van egy csúnya seb a hóna alatt meg pár kisebb a hátán, oldalán stb. Ma voltunk bőrgyógyásznál, kenegetni kell krémmel, naponta fertőtlenítő folyadékkal átitatott gézlappal borogatni, spáci tusfürdő és folyékony szappan a tisztálkodáshoz. Ráadásul minden nap új ágynemű, új pizsi, a ruháját vasalnom kell....kész őrület. :roll: (Remélem Pepike nem fogja elkapni, mert állítólag elég fertőző.) Én szombat óta vagyok taknyos, a férjemem mára jött ki, úgyhogy jól elvagyunk. Ja, hogy ki ne felejtsem a sorból a kutyánk is beteg, pénteken őt is vittem orvoshoz. 41°-os láza van, kullancs által terjesztett fertőzése van, babéziás.

Na ennyit magunkról.... :(

Ripley,
én nagyon szeretek fiús anyuka lenni, igazság szerint el sem tudom képzelni, hogy milyen lenne ha Pepi helyett lányom született volna. Én mindig két fiút szerettem volna, ez legalább összejött. :lol: Gergő nagyon szereti az ovit, már második nap megkérdezte, hogy miért nem ebédelhet ott, harmadik nap pedig simán ott is aludt. Tetszik neki, de ehhez az is kellett, hogy nagyon jó óvó néniket kapott és az óvoda is hatalmas, minden csoport külön házban van, külön játszótérrel...szóval szerintem nagyon jó a környezet is. Már van "barátnője" is, állandóan együtt lógnak, de evésnél és alvásnál már külön vannak rakva, mert nem lehet állítólag olyankor velük bírni, folyton szórakoznak.

Kia,
mikor Pepinél kiderült hogy nincs elég tejem és megmondom őszintén, hogy sírva fakadtam. :oops: Téged is megviselt érzelmileg az elválás?

Babaimádó,
merre vagy? Hogy vagy? Még mindig szorítunk ám!!!

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy,

Nálatok aztán tényleg mindenki beteg :( ! A kutya kullancsfertőzése nem terjedhet át rátok? (én nem értek hozzá) Nálunk a férjemnek és a Győzőnek adattunk kullancs által terjesztett agyhártyagyul. elleni oltást, mert gyakran járnak erdőbe.
Győző oviba kerülésekor az egyik ovónéni elég katonás volt, és nem találták meg a közös hangot, a másik ovónéni viszont imádta. És aztán neki is lett barátnője 8) , akivel kézenfogva lófráltak, játszottak és egymás mellett aludtak, de később szét kellett fektetni őket. Tiszta dezsávü :)
Elhiszem, hogy megviselt a szopizás megszünése, mert az olyan jó érzés, olyan csodálatos "találmánya" az Anyatermészetnek... Én is elérzékenyülök, ha erre gondolok. Majd a baba megszületésekor kiderül, hogy szoptathatok-e :...?
Most arra figyelek, hogy ne fogyjak, sőt fel kéne szedni még súlyt. Emiatt a hülye diabéteszes diéta miatt fogytam 1-2 kg-t. Engedékenyebb leszek magammal, úgyhogy el is megyek palacsintát sütni :P !

Szép napot mindannyiotoknak.

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Chessy
....sajnálom a betegséget!
:( Jobbulást!
..de remélem már jobban vagytok!

Az elválás (tej)
Néhány napig nagyon hiányzott, de már minden oké... hozzászoktam..
Örülök, hogy bő 21 hónapig volt és kérte :P

Ripley
...palacsinta... rég ettem.... :roll:
..hogy rohan az idő... már 2 hónap sincs a szülésig...

A diéta - hogy bírod?
Szerencsére nekem még soha nem kellett...

Judit?
Babai?

..ébredeznek a fiúk - megyünk csavarogni... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak nem tudok mit írni. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudok már hinni semmiben sem.
Puszi nektek. (Olvasni azért olvasok ám!!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kedves Babaimádó,

Szomorúan olvasom soraidat, és teljesen megértelek... :(
De biztos vagyok benne, hogy ebből a hullámvölgyből is kikerülsz majd és újjult erővel vagy éppen 0 elvárással megy tovább az életed, ... s egyszer csak megtörténik!
Nem tudom mióta próbálkozol a gyermekprojektel sem, hogy milyen módon, de szerintem mindenképpen érdemes lelki oldalról is utánanézni a dolognak, hátha ott van valalmi blokk...

Üdv és puszi

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Babai
Sokat gondolok Rád... és szorítok+++++++++++++++++++++

..ma végre befejezte a fogdoki a gyökérkezelésemet... és nem fáj tegnap óta :P
Mi Levivel alvási rekordokat döntögetünk... ma 10 után keltünk fel ... majdnem 12 órákat alszunk :roll:
(szedek egy antibiotikumot - fogdaki írta fel - és állandóan álmos vagyok )

Levi egy ideje... ha valami érdekli vagy tetszik neki rögtön kérdezi, hogy AZ MI? MI? MI?
(ez nem később szokott lenni? - a keresztlányunk 3 éves volt, amikor ezt csinálta...) :roll:
...és mindent megjegyez.. ma már előre mondta, hogy ez a kórház, ez templom...stb :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van...

Mi nézelődtünk lakáscsere ügyben...
Minden napra jut egy.
Holnap kiderül, hogy a legjobb ajánlat összejön e....

Ildi
Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT a nagylánynak!!! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Merre jártok? Jól vagytok?
:?:
Csak Kia van talpon...

Timi, mi újság van veletek a pocaklakóval?
Judit?
Babai?
Chessy?

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Írjatok 1-2 sort eltűntek - hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


1-2 kép:
Danette után
Kép
Ébredés :lol: (átraktam az ágyába a kedvencekhez)
Kép
Olvasok
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak sosem jutok el idáig :lol:

LeviManónak még mindig kell a lánc? Most lehet Vivinek is jön a többi foga, megint a szájába vesz mindent.
LeviManó kész férfi lett:)

Vivit fogyókúrára fogtam, olyan szinten eszik, hogy nem tudom hova fér. Estére akkora hasa van, félek szétreped a bőre:)
A fogyókúra abból áll, hogy lemondunk a kenyérről, a tésztáról, a nasiról.
Irtam, hogy ha Vivi esik, akkor megadja a módját. A múltkor a WC-be szalad, megbotlott a küszöbben és lefejelte a WC kagylót. De olyan szinten, azt hittem agyrázkódása lett, de semmi szerencsére.

Kismamik hogy vagytok? Már közel a vég, olyan izgalmas:)
Majd csinálok Viviről képet és hozok.
Szép napot!

KépKép
b_judyt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?