Új privát üzeneted érkezett!

Szupi képek :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok lányok!

Meg engeditek a csatlakozást hozzátok??Próbálok visszaolvasni és képbe kerülni.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

panny, olvastam a márciusi topicot, hát az a csaj elég gáz... :?
Vendég
 

 
 

Szia Lányok!
Most megyünk Kevinnel a dokihoz (sebészet), szukoljatok nekünk léccccci!!!!! 8)

Ibici
Szia! Drukkolok a kistesóhoz. Jó lesz neked, mert már "dajkád" is van látom. :wink:

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!
Mennek a drukkok Kevinnek a sebészet miatt!!!+++++++++
Mindenkinek, aki kismami és vizsgálatra megy:++++++
A pozitív tesztekhez is megy a drukk.
Piri mindenkit kerüljön, no, meg a hányinger, betegség és rossz hangulat.
Puszi mindenkinek!!
Aki nyaral, szupi időt kívánok ám :wink:

Kép
rozsa1979
 
 


benita!

Köszi aranyos vagy.Igen a dajkára már nem volna gond,sőt már alig várja,hogy dajkálhassa a kis tesót :D
Szurkolok a dokihoz,de mi a baj?Lehet tudnunk róla?

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Benita!

Mi volt a sebészeten???????????

Ibici!

Üdv a csapatban! :D
Drukk a kistesóhoz!!!!!!
Terveztétek a "nagy" korkülönbséget vagy így jött ki a lépés? :D

Alig várom a holnapi napot(uh),izgulok nagyon.
Ma már nem fájt a hasam,alig voltam rosszul csak reggel émelyegtem egy kicsit.
Jaj,és tudjátok mit kívánok állandóan????Oldalasnak a zsírját paradicsommal,meg a nyári almát.
Emlékszem a Levinél a szotyit ettem zacskószámra,pedig előtte sosem.

További szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Kisbogacs, Ibici! Sziasztok, üdv itt a topikban.

Szilvi, drukkolok neked mára az uh-hoz, gyere majd a hírekkel! Érdekes, én Emmivel nem voltam egyáltalán kívánós, majd meglátjuk most mi lesz, de egyenlőre semmi. A hányás is csak a 8. héttől kezdődött, igaz aztán eltartott jó darabig.

Benita, nagyon jók a képek, aranyosak a gyerkőcök. Lett végül több is? Hú, sebészet... Mi volt, hogy viselte szegény Kevin?.

Lányok, van valaki, akinek a gyereke nem szereti a gyümölcsöket?
Tökre ki vagyok akadva, mert Emmi mostanában nem hajlandó gyümit enni (kivéve a málnát, de az már nem nagyon van...). Pedig nagyon szerette az üvegeset is, és a frisset is. Most meg úgy ahogy van, köp ki mindent, ha egyáltalán sikerül betenni a szájába. :shock: A másik ilyen a joghurt, az sem jön be, pedig eddig azt bármikor adhattam, mindig ette. (Pedig jó lenne, ha enne ilyeneket, mert a kaksival gondok szoktak lenni...) Remélem hamarosan meggondolja magát és eszik majd rendesen!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Benita, hogy van Kevin, hogy viselte a dolgot?

Kisbogacs, Ibici üdv a csapatban. Adataitokat küldjétek már el, hogy a táblázatunkba bekerülhessetek. (Pár oldallal korábban be lett illesztve, hogy jelenleg hogy állunk ott meg tudjátok nézni milyen adatok kellenek.)

Szilvi várjuk a beszámolót az uh-ról. :lol: :lol: :lol:

Atizka, Zsombi szinte csak almát eszik. A többi gyümit kiköpte. Lehet te gyereked is a savanykás gyümiket részesíti inkább előnyben próbálj neki olyanokat adni.

Panny, én is olvastam a márciusi topikot tényleg elég furi az a csaj, és még finoman fejeztem ki magam.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Köszönöm a fogadtatást aranyosak vagytok!

Szilvi!
Nem,nem így terveztük!Igazából már 2007.-től rajta vagyunk a babaprojekten,de sajna eddig még nem akart jönni :( :( Megy a drukk az UH-hoz,ne izgulj,biztos minden rendben lesz!!

Atzika!
Viki nekem is az almát imádta a banánt.Emi mennyi idős is?Látom elmúlt 1 éves akkor már van fogacskája is.Szerintem meg próbálhatnád az almát,hátha bejön!Ameddig haragban van a joghurttal:) addig esetleg rostos gyümilével kínáld.Remélem segítettem.

Kri!
Köszi,megnézem akkor milyen adatok kellenek és küldöm.Ki ez a márciusi lány akiről ennyit beszéltek?

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Atizka!

A nyaralás miatt a múlt héten nem tudtam olvasni a topicot és csak most látom hogy kismami vagy!!Nagy-nagy gratula!És utána láttalak az április topicban is :wink: SZUPER!!!!


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást!

Megtaláltam a táblát, íme a mi adataink:
Név: Kisbogacs (Kriszti)
Kor: 30
Próbálkozás kezdete: 2009. ősz
A baba neve András vagy Sára lesz
Tesó neve: Ágnes (fél éves)
Lakhely: Bp. III.

Látom a táblából, van már jócskán akinek sikerült. Gratulálok és jó pocakosodást kívánok :)
kisbogacs
 
 


Sziasztok!

Nálunk folyik a felújítás ezerrel, most épp a köműves munkálkodik, javítgat ezt-azt. Minden letakarva(kivéve a sz.gép!) Lillus reggel elutazott a mamáékhoz-hihi, elvitte az uram. Ha végre elmegy a munkás és kitakarítottam akkor megyek érte. Tegnap is egész nap mamáéknál volt, és nagyon jól elvolt ezért mertem a mai napot is megkockáztatni.
A szombat esténk szuper volt. Csodás volt a koncert (mondjuk nekem a tavalyi jobban tetszett), de ez is jó volt. Nagyszülők fürdettek, etettek, fektettek - és semmi gond nem volt szerencsére. Így nyugodtabban megyek el Madonnára...

kisbogacs, a.ibici:
üdv. itt. Mielőbbi pocakosodást!

aniko..:
szilveszteri kiscsajod tüneményes! Ahogy a vonaton csücsül... hát irtó édes!

rozsa1979:
azóta talán piroska már meg is látogatott, sajnálom. Na majd jövő hónapban, reméljük!

benita:
amit még pénteken írtál (a tabu rész) na azzal én is teljesen így vagyok.
A csíkos pólós cukika pedig igazán cukika!
Mi volt a dokinál??? Jaj, remélem semmi rossz! Írj feltétlen!

panny:
Nőnapi babóca csak Nő lehet!!! Én is olvastam a márciusi okoskát, no comment.

szilvi17:
visszaolvasva láttam, hogy picikét rosszul voltál, sajnálom. Holnapi uh-hoz drukkolok!
Az oldalas zsírját én is imádom!!! Pocakos koromban én a fagyit kívántam, de állandóan.

atizka:
nálunk nincs gond a gyümivel. Nem tudom, hogy mi lehet a gond hogy nem kell most a picikédnek. Pépesítve adod még neki, vagy darabokban vagy esetleg egészben?

danyuci:
örülök hogy jobban vagy! Reméljük mostmár tényleg hamarosan elmúlnak a rosszullétek!!!

Megyek, tán még jövök...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Atizka
Remélem, most elkerül a rosszullét! :) Gyümi témában nem vagy egyedül. Az én Kevinem sem eszik sokat, sőt: almát utálja :shock: , banánt is :!: , barack, mandarin, szőlő, ribizli, meggy,cseresznye..... ilyen fanyar-félék jöhetnek neki. Bébikorában sem evett kezdetben semmit, ami a bevezető gyümi lett volna, azt sem! Üveges barackot fogadta el először, utána az áfonyás almát, málnás almát, és ennyi. Sztem rám ütött (mert engem is csak néha kap el a gyümifalás.... :D ) Most pl. itt a dinnyeszezon, és nem eszi! Pedig már elmúlt 2 éves.

Kisbogacs
Hajrá a pocakhoz!!! A próbálkozás dátumát nem elírtad???

Szilvi
Én is drukkolok az uh-hoz! Várom az élménybeszámolót!

Ibici
Ha most velünk tartasz, meglátod, nagyon hamar megérkezik a kistesó!!! (Együtt vhogy könnyebben megy.) Vmiféle lelkitársak vagyunk egymás örömében, bánatában...... és az a sok-sok drukk, amik keringenek köztünk, meglátod, segíteni fog!!! :P :P :P
De remélem nincs semmi komoly oka annak, hogy már ilyen régóta próbáljátok :? .

Lillanyu
Hát akkor hajrá kedv+pé találkozása!!! :P Most én nem is számolom a napokat, ha meg gondolatban elkezdem, brrrrr.... már törlöm is a gondolatot, gyorsan témát váltok az agyamban, nehogy előttem legyen, h melyik nap az "ideális". (Mert akkor tuti, megzavar, és megint "meghülyülök, apát pedig elkerülöm :( )
Örülök, h kislányod jól érzi magát maminál, kitartást a "felfordulás"-hoz. :wink:

Jaj, a leglényegesebb! Sebészet: doki megnézte, és arra jutottunk, h fél év múlva kontroll! Amúgy a diagnózis: jobb here kicsit magasabban van, de még a lágyékcsatornában tapintható. Ez jó is + nem is! Csak azt nem tudom, mit csináljak ebben a fél évben, h lemenjen a helyére és ott is maradjon :roll: :roll: . Mert ha nem, megműti..... :( :( :( :(
Köszönjük a drukkokat.

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok,hogy gondoltatok ránk. :D
Minden rendben van a picivel.
8 hetes vagyok,a nő azt mondta egy picinek nagyobbnak látja pár nappal,de az már mindegy.A szívhangját kértem legelőször,hogy mutassa meg.Nagyon vert(az enyém is),akkor egy picit elpityeredtem.De persze örömömben.
Kicsit megnyugodtam,nagyon örülünk.
Amikor hazajöttem(anyummal volt itthon a Levi),anyum kérdezte,hogy na mondjak már valamit,a gyerek rohant hozzám,mondtam minden rendben van,a gyerek meg odajött és adott egy puszit a hasamra.
Majdnem elbőgtem magam,de a gyerek előtt nem akartam. :D
Remélem jó bátyó lesz az én kincsem.

Atizka:Sajnos a Levi sem eszi 8 hónapja a gyümölcsöt,egyiket sem.
Mióta én eszem a nyári almát azóta eszik belőle,de azon kívül semmi mást.Pedig itthon mindig van gyümi én nagyon szeretem mindegyiket.A joghurtot imádja,a kedvenc az ivójoghurt.Az Aldiba lehet kapni literes alma bodzásat,azt imádja.
Kb.2 hónapja már adok neki gyümölcsleveket,de általában teát iszik.
De még mindig nem teszek a teájába cukrot,csak mézet de azt is csak néha.

Sajnos benyeltem valami fertőzést,canesteznem kell magam.
Ti használtátok valaha terhesség alatt?

Panny:Holnap érted szorítunk,mész uh-ra ugye????

További szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi
Örülök, h minden oké a babóval!!! Édes lehetett látni azt az apró életjelet a szívecskéjének dobbanásával....... :D :D Levente bátyó pedig már most tudja, h kiket kell szeretni :D .
Én terhesség alatt nem használtam Canestent, ha a doki javasolta, biztos nem árt. Ja, és tényleg nem kell ilyen "külső" fertőzéstől félned, mert a méhszáj zárt, ezért oda nem kerül be a baci.....
Benita

Kép
benita76
 
 


Benita, nem írtam el a dátumot. Ágnes lányom ez év elején született, és a dokim kb. 1 évre eltiltott a teherbeeséstől. De van egy kis esély, hogy ha ősszel megnéz és minden rendben lesz, zöld utat kapunk hamarabb is... Remélem így lesz.
Addig is most próbálunk "előkészülni": kiismerni magam a szülés után felborult ciklusomban, hőmérőzés...

Szorítok hogy a sebészeti kontroll már csupa jó hírekkel szolgáljon!

Canesten: 6. hónap táján nyeltem be valamit (nem értem hogyan, hisz veszélyeztetve itthon feküdtem). Canesten krémet kaptam rá, és egy patikában elkészítendő kúpot, doki saját receptje :)
kisbogacs
 
 


Szilvi, de jó hogy minden rendben van! :)
kisbogacs
 
 


Sziasztok!

Tegnap este haza értünk a Balcsiról… Nagyon jól sikerült nyaralás volt (csak egy kicsit rövid)... :oops: Sz. kapott karúszót, nagyon vagánykodott vele. Egész messzire elment volna, biztos égő már neki anya és apa. :lol:
Esténként meg a főtéren bulizott, nagyon édesen táncolt! :lol:
Itthon csupa rossz hír várt minket, egyre valószínűbb, hogy tolódik a kistesó… :twisted:

Kisbogacs, Ibici: Üdv itt! Drukkololok a gyors pocakosodáshoz!

Szilvi, Biribon: Gratulálok a dobogó pici szivecskékhez! :lol:

Atizka: Nagyon-nagyon örülök nektek!!!! Szívből gratulálok, kívánok neked boldog, problémamentes pocakosodást! :lol: :lol: :lol:
Emci pépesítve sem eszi meg a gyümit? Sz. is szokott időnként sztrájkolni, de a turmix mindig bejön.

Benita: Remélem nem kell Kevint műteni, szorítok hogy minden rendben legyen!+++++

Lillanyuci: Szupi, hogy jól sikerült a koncert! Lillus nagyon ügyes, hogy ilyen jól viseli a hiányotokat! :lol: Nálunk ilyen téren Sz. 2 nap múlva debütál… Hát kíváncsi vagyok, mostanában elég anyás lett.
Felújításhoz kitartás!

Rózsa, Kri: Sajnálom a pirit! Szorítok, hogy a következő hónap a tietek (is) legyen! :wink:

Anikó, Benita: Nagyon szuperek a képek, gyönyörűek a gyerekek! :lol:

Azt hiszem leállt végre a mosógép, mentem teregetni! (Tudnám, hogy a bánatba tudunk ennyi szennyest gyártani... :shock: )

További szép napot mindenkinek!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Köszi mindenkinek a "gyümi sztrájkra" való reagálást.
Látom (nem mintha ennek örülnék), más gyerek is hadilábon áll a gyümölcsökkel. Ma majdnem egy egész banánt megevett (igaz azt ritkán kap, mert fog). Próbálom neki adni darabosan, pépesen, egyik sem jó. Azért is bosszant, mert most itt van a sok finom barack, alma, dinnye, stb... és nem kell neki.
Na mindegy, eszik akkor mást...

Szilvi! Ezek nagyon jó hírek a babáról, gratulálok. Canestent használtam a terhesség alatt, mondjuk szerintem feleslegesen, mert semmi komoly tünetem nem volt, és amikor orvost váltottam, akkor ő mondta, hogy a bővebb folyás ilyenkor természetes.

Zita, üdv. itthon, köszönöm a gratulációt. Sajnálom a rossz híreket. Miattuk kell halasztani a babaprojektet?

Kisbogacs, miért kell várnotok egy évet (ha publikus)? Császárral született talán Ágika?

Benita, fél év alatt sok minden változhat, remélem fog is a jó irányba, és elkerüli Kevin a műtétet.
És akkor inkább tényleg ne számold a napokat :D

Panny, akkor most neked megy a drukk az uh-hoz! És neked is nagyon köszönöm a gratulációt!

Lillanyuci, kitartást a felújításhoz!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Szilvi!

Szuper hírek....Remélem holnap én is ilyen hírekkel jövök :wink:
Akkor mostmár mersz vonlazót csinálni és jönni a márciusi topicba is?! :wink: :wink:

canesten:nekem a dokim terhesség alatt nem ajánlotta....azt mondta nem tilos,de ő mást szokott ajánlani:Pimafucort krémet.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szilvi, de jó, hogy minden rendben van, mostantól tilos izgulni :)

Kriszti: Neked már megjött szülés óta? Szoptatsz még?

Mi is várjuk a harmadik babát, de ciklusnak még se híre, se hamva :roll:
Vendég
 


Atzika, igen, császárral született Ágnes. Sehogysem akart önként kibújni :)

Panny, szurkolok a holnapi UH-hoz!

Panndi, alig múlt el a gyermekágy, máris megjött. Sőt, minden ciklusban meg vagyok áldva 1-2 kisebb-nagyobb közti vérzéssel is. :? Ágnest 6,5 hónapos koráig kizárólag szoptattam, most kóstolgatjuk az első gyümölcsöket...
kisbogacs
 
 


Atizka!

Próbálj neki gyümölcslevest csinálni, vagy alma kompótot. Nálunk ezek beválnak. Levente nem nagy gyümölcsevő, de ezeket megeszi. Réka az, aki nem akar most semmi gyümölcsöt enni, ezek nála is nyerők.

Benita!
Én szombaton már haza jöhettem, te meg vasárnap szültél. Elvileg nekem is vasárnapig kellett volna maradnom, de a Zágon azt mondta, hogy szombat reggel mehetek. A zárójelentésért hétfőn kellett visszamennem, s akkor találkoztam az egyik ismerős csajjal (Hegedűsné Benczik Andi), ő is akkor szült, s mondta, hogy vasárnap született egypár baba. Akkor említette, hogy van egy 5 kg-os babó is. :D Most már tudom, hogy a tied volt. :D
Én is drukkolok, hogy Kevint ne kelljen műteni. Ja és a ++++teszthez.

Panny!
A "barátnőd"( :lol: :lol: :lol: :lol: ) átjött a februári topicba.

Mi szombaton akartunk lemenni egyet a Balcsira, de sajnos rossz idő lett. Majd talán most szombaton.

Én is szorítok nektek, hogy mielőtt zebrásak legyetek.++++++++++

Én úgy döntöttem, hogy megvárom az októberi mensit, aztán apával durrbelebumm. Aztán meglátjuk, hogy sikerül. :lol: :D
Csütörtökön megyek majd a szövettani eredményért, kiváncsi leszek, hogy mi derül ki.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


sziasztok Lányok,

itt vagyok mostmár én is, nagyjából visszaolvastam.nagyon jókl a képek mindenkiről!!!!és gratula a pozitív tesztekhez!!!!!!
úgy tűnik, a mi horvátországi kettesben eltöltött nyaralásunk is sikeres volt. :D tegnap voltam dokinál, 6 hetes 5 napos a Kicsi Ember.eddig nem mertem szólni, még így sem mondtuk senkinek a szűk családon kívül..a 12.hetet most is megvárjuk vele. :D
azért jöttem ritkán, mert amellett, hogy Balcsiztunk, rosszullétek gyötörnek egész nap.én nem hányok, csak émelygek, délig nem bírok enni semmit, csak hideg vizet iszom.és ami durva, hogy egész estig marad a hányinger.nem bírom a szagokat, plusz iszonyű fáradékony vagyok.de nem panaszkodom, nagyon boldogok vagyunk, és szeretettel várjuk a Babót!!!
izgulok, hogy Boldi hogyan fogadja majd.
Panndi, megnyugtató, amit írtál, remélem, én is könnyen elbírok majd két gyerekkel.mindenki megoldotta eddig is valahogy. :D szerintem akkor én sem fogok főzni, majd rendelünk. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, ez szuper gratulálok. :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Moti! Gratulálok én is! Akkor a horvátországi nyaralásotok emlékezetes marad. Ennyi hetesen, naposan van már szívhang? (Mert kb én is ennyi idős leszek, amikor megyek dokihoz. Csak, hogy mire számítsak...)

Marya köszi, gyümölcslevessel, kompóttal még nem próbálkoztam, de azzal az a bajom, hogy igazából nem tudom mennyi vitamin marad a gyümikben főzés után. A semminél persze jobb, lehet hogy ki fogom próbálni ha semmi más nem jön be, bár ma örültem, mert 3 db passzírozott sárgabarack joghurttal már bement. Csak nagyon el kellett terelnem a figyelmét.
Majd írd meg mi volt a szövettan eredménye.

Panny, uh????

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Moti!

Szívből gratulálok nektek!!!!
Akkor kezet foghatunk mert nálam is pont ezek a tünetek,annyiban más,hogy párszor meglátogatott Róka koma.De szerencsére mostanában elkerül.
Boldival is rosszul voltál a terhességed alatt?
Vagy teljesen már ez a terhességed?

Panny:Gondolok rád,elvileg most vagy uh-n!
Gyere és mesélj majd mi volt!

További szép napot mindenkinek

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Moti!
Hát ez szenzációs!!! :D :D :D Gratulálok a kis Emberhez! :P :P :P Nahát lányok, lehet, h nekem is el kéne húznom valahová apával kettesben??? :roll: :shock: :D :D

Marya
Akkor pont elkerültük egymást..... Ha jól emlékszem, Andi nevű szobatársam volt, de hogy Hegedűsné volt-e, azt nem tudom :? . Ő viszont már szerdán v. csüt-ön hazament (ha tévedek, bocs.) Október hamar eljön, Jézuskát pedig már ötöskével várjátok, meglátod!!! Szövettanit majd írd meg, mi lett.

Panny
Én is gondolok Rád, tök jó neked (is), h már uh-ra mehetsz!!!

Zita
Milyen rossz hírek fogadtak??? :( :( (Ha szabad tudni) Szupi lehetett nektek a Balcsin, Szabika nem félt a karúszóval? Kevin csak az beleülős úszógumiban marad meg, ha mélyebb a víz.... Képeket nem hoztál?

Atiz
Sajna dodzsemes kép nem lett végül is, vagyis csak a telómon, onnan meg nem tudom feltenni....

Kisbogacs
Így már értem a dátumot. :wink: Neked "csak" 1 évet mondott a doki? Nekem kettőt!!!! Bár ha nem mondja, akkor sem lett volna még kistesó..... Én még annyira babázni akartam, h még most is napokon keresztül vajúdok, h most vagy később.....(buta benita!)

DANYUCI???? MERRE VAGY?

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

moti: óriási gratula a pocaklakóhoz!!!

szilvi17: szuper, hogy minden okés a babóval. Emlékszem, én is megkönnyeztem a szívhangot.
Canestent nekem sem ajánlották, hanem szintén a Pimafucort mint amit panny is írt.

benita: drukkolok, hogy ne kelljen műteni Kevint!

zsz: örülök, hogy jól telt a nyaralás! Én is 2 napig mostam utána...
Milyen rossz hírek miatt tolódik a tesóproject? Publikus?

Tegnap befejeződött a munka. Nagyjából kitakarítottam még tegnap, ma a többit. Mostanra helyreállt a REND. Éljen.
Drágám 1 óra óta nyomja a szunyát, lassan felébresztem. 5-re megyünk szemészhez. Nagyon sokat kaparja a jobb szemét, megnézetem. Meg egyébként is ajánlják 1 éves korban a szemészeti vizsgálatot.

Üdv. Évi

Panny: drukk az ultrahanghoz+

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Moti: Éljen-éljen, micsoda szuper hírek! Szívből gratulálok nektek is! :lol:

Atizka: Még a gyümivel kapcsolatban akartam neked írni, hogy a szomszéd kisfiú (januárban múlt egy éves) se hajlandó enni. Nekik annyit mondott erre az orvos, hogy másban is van vitamin, nem kell aggódni! :lol: Amúgy Sz. egyik zöldséget se hajlandó nyersen megenni (mostanság a főzit se túlzottan preferálja :twisted: ).

Panny: Drukk az ultrahanghoz, gondolok rátok! :wink:

Benita: Először Sz. is a beleülős úszógumival nyomta (Ő is félt a kicsit mélyebb vízben, kb. neki a mellkasáig ért), aztán karúszó+ gumi, végül már csak a karúszó kellett. Elég hamar megszokta, nekünk nagyon bejött! :lol:
Majd rakok képeket, de még a számítógépen sincsenek... :oops:

Évi: De jó, hogy készen vagytok! Éljen a rend! :lol:
Drukkolok, hogy a szemészeten minden rendben legyen!

Rossz hírek: Annyira nem szeretném részletezni, de tömören annyi a lényeg, hogy úgy nézett ki, hogy apának van egy nagyon jó kis lehetősége (elég jól jövedelmezett volna) és most ez úszni látszik! (Mindegy, még nem lefutott ügy a kistesó! Igazból én így is bevállalnám, de apa ellenkezik, egyedül meg kevés vagyok... :) De Ő is szeretné még egy babát, úgyhogy remélem még változik a véleménye!)

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


köszönjük szépen a gratulációkat!!!!!!nagyon kedvesek vagytok!
Atizka,van már szívhang ilyenkor!láttam is, ahogy dobogott, olyan megható volt. :D

Ti nem izgultok a h1n1 miatt?máőrmint, mi lesz, ha terhesség alatt elkapjuk?nem akarok vészmadár lenni, de az előbb volt a gyerekorvos oltani Boldit és mondta, hogy ő javasolja az oltást szeptemberben Boldinak.pedig ő alapvetően influenza oltás ellenes...és elvileg ugye minden 3. ember megkapja a télen, ez elég gázul hangzik......

a kettesben való utazást nagyon ajánlom mindenkinek....akár egy hétvégére is. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti! Ez remek!

Panny, + UH-hoz.

Évi, ÉLJEN a rend!

Benita, Kevin remélem megússza a műtétet!
Köszi, hogy hiányoltál... :oops:

Nálunk kórház a város szélén... :roll: az én hányásommal indult, aztán Gabus és most az apja, senki nem tudja mi ez, de nem maradt meg bennünk semmi... :roll: Sőt, a környezetünkben is mindenki hányt már, valami nyári vírus...ezzel elintézik...
Hétfőn voltam uhun...túl kicsi a babó...ezt a nyári nyavalyát nem nagyon jól viseltük, jobb lett volna, ha elkerül...
Azért remélem, hogy küzd és nem lesz semmi gond, de a doki szerint ez majd csak a későbbi UH-on fog látszani...kicsit elkeseredtem... :(

Danyuci
danyuci
 
 


Hali!

Hát bekövetkezett az amitől rettegtem és amit senkinek nem kívánok soha...nincs szívhang csak üres petezsák

Nem gondoltam hogy ez 3 gyerek után és problémamentes terhességek után is lehet..de tul.képp miért ne lehetne sajna

A petezsák nőtt de nincs benne embrió...ja és van mellett egy iszonyat nagy hematóma..99% hogy az okozta hogy nem tudott rendesen beágyazódni...mert anno Krizsinél is volt egy tized ekkora hematóma de fel is szívódott..hát ez meg rohadt nagy...majdnem körbe öleli a ptetzsákot.

Hívtam is azonnal a dokim a SOTE-n és pénteken meg is csinálja a műtétet.Tök rendes volt a dokim,már a telefonban is nyugtatgatott...bíztatott hogy mivel nagyon könnyen teherbe esem már a műtét utáni mensi után nyugodtan próbálkozzunk és sikerülni fog!Olikával is így volt és erre ő is emlékszik

Csak azt nem értem h miért nem vetéltem el előbb vérzéssel?Most is meg lehetne várni míg magától beindul a vetélés de azt mondja a dokim az lehet még 3 hét múlva lenne csak...így hamarabb túl leszek rajta...és csak vákummal csinálja mint az előzőt is és nem kaparást . Úgy látszik nálam a tünetmentesség tényleg azt mutatta h valami nincs rendebn..aggódtam is miatta mert a srácokkal hánytam meg émelyegtem is...és egy ugyanazon embernél ez fura
A vizsgálat előtt még mondtam is anyunak h sztem üres petezsák lesz..anyum meg elhesegette a dolgot és bíztatott..hát sajna megérzetem.

Apa meg csodálatos...annyira bíztat és optimista..azt mondja ha ő csak rámnéz én már teherb esem ne csüggedjek mert a műtét után ahogy lehet próbálkozunk.Önti belém a lelket mert nagyon ki vagyok

Anna mari!

Azt hiszem most talán a legjobban én tudom mit érzel és átérezzük egymás baját.... :( :( :(

Panni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panny 2009.07.29 18:46-kor.
panny
 
 


Danyuci:Fel a fejjel,biztosan rendben lesz minden!!!!! Szorítok nektek nagyon!!!!!! Tengersok pozitív energiát küldök nektek!!!!!++++++
Gabusnak és apujának jobbulást!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Panni: Nagyon-nagyon sajnálom!!!!! Azt hiszem, most nincsenek szavak, ölellelek!!!! Sokat gondolok rátok!!!! +++++

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Panny:Nagyon sajnálom!!!!
Biztos fogsz még babázni hamarosan!!!!!!!!!
Sok erőt kívánok nektek!!!!!

Jó éjt

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Panny, nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:
Pedig jöttem, kíváncsi voltam mi volt uh-n és tessék... Kívánom, hogy hamar jöjjön hozzátok a 4. baba.

Moti, de igen, izgulok, ha hallom ezt a vírust, de mit lehet tenni? Kismamákat úgysem oltanak. Vagy igen? Igazság szerint én a védőoltásban sem bízom 100%-osan, mert gondolom ennek is hamarosan lesz több variánsa, amire vagy jó az oltás vagy nem. De igazából nem értek hozzá, majd megkérdezem én is a gyerekorvost, hogy mi a véleménye. (Nem azokra veszélyes egyébként igazán a vírus, akinek legyengült a szervezete, vagy más betegsége is van?)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Panny, nagyon sajnálom :cry: :cry: Sok erőt kívánok!
kisbogacs
 
 


Panni!

Nagyon sajnálom, hogy így történt. Még el is pityeredtem. :cry:
Azért néha az élet tartogat furcsaságokat. Ki gondolná, hogy vmi baj is történhet vele, ha eddig minden terhesség normális volt.
Gondolok Rád pénteken.
Aztán majd együtt hajrázunk, fogunk mi majd együtt babázni. :D
Sok erőt kívánok neked.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Köszi,aranyosak vagytok!! :wink:

Próbálom elfogdani amit muszáj, de azért még sokszor elkap a sírógörcs :(
Nagyon próbálok optimista lenni,mert másképp megőrülök...
A srácok is olyan aranyosak..valahogy érzik h gáz van és olyan jól viselkednek...

Isten valamiért akadályok elé állít, de én állni fogom a sarat!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok

PAnny drága ölellek! :cry:

DAnyuci sajnálom a vírust remélem a következő UHu n babócád normális méretekkel fog rendelkezni... +++++++++++++++++++++++++

Moti ez ám a nyaralás! ügyesek voltatok!

Atizka Neked is drukkolok hogy minden rendben menjen

csak így tovább söpörjön végig a topikon a babásodási hullám!

közben már nem emlékszem ki volt elkeseredve a halványabb Lh teszt miatt.. arra gondolkodtam lehet hogy híg volt a vizelet azért nem volt egyforma.. :roll:

de látjátok csakis lazán!

Minden babás vigyázzon magára! jó érzés topikindítónak lenni egy olyan helyen ahol babaeső van :wink:

nyaralás jó volt,barátainkkal voltunk az ő nyaralójukban a mi üdülési csekkünkből telezabbantottuk magunkat , volt gárdedámom a 11 éves Szani, és a másik kislányuk Lucusunk 4 hónapos múlt,felváltva sírtak, mondták a magukét Zsigával, este redőny hiányában fél 9kor feküdtünk csak, de utána csend volt mindkét gyereknél. csak 1szer kelt Zsiga, és bár vékony gipszkarton falak vannak, nem zavarták egymást, amit a húgomnak is mondtam :lol: bár szombaton vasárnap nem fürödtünk, mert olyan erős szél volt, hogy még az esővédőt is fel kellett tennem babakocsira. de Zsiga élvezte a vizet, Pénteken úszógumiban pancsizott sikongatva a boldogságtól Hétfőn még neki hideg volt a víz így kis csónakban vittük be! csak kár,hogy vége. :lol: :lol:

esténként Tokaji boroztunk Unoztunk, Scrabbleztűnk, jó volt.
Lucusunk imádja a Luca babáját, vigyorog rá, morzsolgatja a kis kezével és rágcsálja .cukker!

és képek!

szerelem! Kép
golyófej Kép
kavicsgyűjtés Balcsin Kép
gárdedámmalKép
csak a lábacskámat Szani ! Kép
elfáradtam Kép

és végül Zoé hajpántban hugi küldte
Kép
Vendég
 


ja és VIvi és KEvin is nagyon édesek!
Vendég
 


Panny drága nagyon sajnálom a történteket. :cry: :cry: :cry:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


moti!

GRATULÁLOK!!!
A horvát nyaraláson mi is túl vagyunk így bízok benne,hogy vasárnap piri elkerül nagy ívben :lol: :lol: Ti merre voltatok?

Panni!
Nagyon sajnálom :cry: :cry: Sok-sok erőt és pozitív energiát küldök neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

bonikó!
Nagyon aranyosak a gyerekek!!A felválltva sírást nem irígylem :(

Évi!
Jó,hogy te már túl vagy rajta mi a hétvégén szeretnénk festeni Viki szobáját,már félek előre tőle!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Panni.............nem tudok mit mondani :cry: :cry: :cry:
danyuci
 
 


Jó reggelt!

Tudom alig mutatkoztam még be, de máris nem leszek pár hétig :)
Remélem mire visszatérek, megannyi kétcsíkos örömhír vár majd... :D
Jók legyetek!
kisbogacs
 
 


Sziasztok!

Ma visszamentem a szövettani eredményért, de sajnos még nem jött meg. Így majd jövő héten kell újra érdeklődnöm. :(

Boniko!
Nagyon édesek a gyerekek. :D

Ibici!
Drukkolok, hogy a horvátországi nyaralásból +1 fővel jöttetek haza. A vasárnapi piri elkerül.++++++++++++

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Az előbb végeztem a lecsó főzéssel. egy jó nagy lábossal csináltam. Ha kihűl, megy bele a műanyag dobozba, s be a fagyasztóba télre.

Képzeljétek!
Tegnap megtanult Levente 2 keréken biciklizni. Nem is kellett 5 perc, s ment egyedül. Pedig az apja azt mondta, hogy ő nem fog utána futni, nem is kellett sokat futnia. :D

Locsis kép róluk.
Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Micsoda rossz hírek!!!
Panni: nagyon sajnálom! A "műtéthez" kitartást, sok pozitív gondolatot és erőt kívánok!

danyuci: ne keseredj el, biztosan nem lesz semmi baj. Fel a fejjel, egyél sok-sok gyümölcsöt, vitamint!

a.ibici: hajrá festés! Jó kis hétvégi program, jaj. De a végeredmény a fontos!

boni: örülök, hogy jó volt a nyaralás. Szupik a képek Zsiguszról és a többiekről.

kisbogacs: Jó nyaralást, kellemes pihenést!

Annamari: édesek a pancsizós gyerkőcök! Lecsó: nyami. Holnap én is azt főzök.

Nekem ma b.szrt. az autóm, azt hittem hogy elhagytam a lakáskulcsomat (szerencsére meglett), leöntötte Lillus kakaós italával a fehér ülőgarnitúrát, ennyi. De ma megtanult futni a bébikomppal és ezen vigyorgott egész délután és majd megzabáltam és tök jó csajszi volt egész nap, úgyhogy haragudni egyáltalán nem lehet rá...

Megyek alukálni. Mindenkinek jóéjt!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?