Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annamari ölelés neked remélem kicsikéd hamarosan küld egy lelkecskét maga helyett!

Sajnos nem mentünk vidékre, mert újdonsült anyuka kitalálta,hogy zavarunk, szüleim se lelkesedtek..eléggé ki voltam borulva, most már jobb, két napja húgommal is beszélünk már újból :roll:

én is LH teszteltem, azt mondják, ha nem egyforma a két csík, akkor nem volt LH csúcs.. lehet van érett Pete csak nem szabadult ki.

igazából azt is mondják, hogy ha mellette méred a hődet akkor láthatod hiszen ha a teszted pozitív és mellette a hőd is felment 5napon belül 2-3 tizedet, akkor megvolt a Peteérés.

Nekem ez a hónap sikerült megint 30 naposra! viszont a DPO (Peteérés utáni napok száma a következő mensiig )szakasz csak 11 nap volt, ami sárga test elégtelenségre utalhat! ezt majd ha elkezdünk újból próbálkozni megnézetem egy vérvétellel.de még éjszaka kétszer cicizik ha van mit..ha nincs akkor víz

amit szoktak javasolni ciklusrendezésre

barátcserje fogyasztása illetve
Málnalevél+palástfűtea
cickafark+palástfűtea utóbbi kettőnél az első 14 napban kell inni az első füvet, másodikban 14 napig a palástfüvet. a palástfű fogyasztást abba kell hagyni ha negatív a teszt, mert előfordul,hogy amiatt késik a mensi.

e vitamin és méhpempő fogyasztása sejtmegújító hatással van, tehát apának is javallt szedni (én is ezeket szedtem vitamint régebben, pempőt egy hónapja amikor inszemi sikerült )



kismamáknak kitartást kívánok ebben a nagy melegben, a nyaralóknak jó időt!

mi ahogy az előbb is írtam jegeltük a témát, Zsiga csiga leköt ezerrel, és nincs kedvem belemerülni megint depresszióig a próbálkozásba! elfogadtam azt a tényt, hoyg ha akar jönni tesó jön, ha nem hát van nekem egy gyönyörű fiam, aki jelenleg kitölti minden percemet! és egyébként is tudjátok irány nemsoká az Operett világa hihi

apa "bosszúból",hogy a nyakán maradtunk jövő hét pénteken elvisz minket Siófokra nyaralni :lol:

Mindenkinek ölelés! szép napot! babásodást!
Vendég
 


[quote="boniko"]
írta:
bonikoén is LH teszteltem, azt mondják, ha nem egyforma a két csík, akkor nem volt LH csúcs.. lehet van érett Pete csak nem szabadult ki.

igazából azt is mondják, hogy ha mellette méred a hődet akkor láthatod hiszen ha a teszted pozitív és mellette a hőd is felment 5napon belül 2-3 tizedet, akkor megvolt a Peteérés.


Na, ez jó. Akkor az LH teszt alapján nekem hónapok óta nem volt ovulációm :(
Mindjárt elhajítom az összeset, mert csak idegesítem vele magam.
Hőt képtelen vagyok mérni, soha nem ugyanabban az időben "pattanok" ki az ágyból. :x :x :x

KépKép
KépKép
atizka
 
 


[quote="boniko"] írta:bonikoegyébként is tudjátok irány nemsoká az Operett világa hihi


Hű, lemaradtam valamiről? Ezt nem értem. :oops: :oops: :oops:
Összefügg a 4. vonalzóddal?
Mesélj!

KépKép
KépKép
atizka
 
 

 
 

Annamari!
:( :( :( Az október egy tuti hónap, én is akkor születtem :lol: :lol: :lol: Nagyon tetszik ez a hozzáállás, hogy próbálkoztok, amint lehet, ezt így kell :!: :!: :!:
Mi mind érted szorítunk most-hidd el :!: :!: :!:

Boni!
Én meg azt hittem, hogy a család már teljesen elrontotta Zsigit a sok szeretetével...hát akkor a tesód nem egyszerű eset, bár mindenkiből mást hoz ki a szülés...de ez nem volt szép tőle. Legalább APával elmentek nyarakni, hidd el, az sokkal jobb lesz :lol:

Rózsa, mondtam, hogy Boni a profi az elméleti háttérben! Tőle kell kérdezni, egyszerűen mindent tud :shock:

Gabusom tegnap végre megpróbálta felhúzni magát, ha sikerül neki, úgy áll, mint a cövek, de még a fogaival is kapaszkodik :lol: :lol: :lol:
Most ébresztettem fel, este 9 óta aludt, a strand kiszívta minden energiáját, olyan volt, mint egy kiskacsa :lol: :lol: :lol:

Atizka, ne parázz, csak szeresd Apát NAGYON :lol: :lol: :lol:
Boni bérletet vett és kicsit csúszik a tesó program, hogy minden előadáson ott lehessen :roll: ha jól emlékszem.

Remélem ma is strandolunk egy jót!
Szép napot! Danyuci :D
danyuci
 
 


Sziasztok !!!
Köszönöm a válaszokat.
DANYUCI:RÓKÁK ELMENTEK VILÁGGÁ?sZUPI NYARALÁST KÍVÁNOK NEKTEK!

ATIZKA:Köszönöm a képeket, az enyém erősebb lett , mint a tied, csak kicsit lett halványabb, mint a kontroll csík.Ugyanez a tesztem van nekem is. :lol:

NMARYA:Én is követtem a februári topic hozzászólásait, olcastam a történetedet, kitartást és sok erőt kívánok. Én is voltam már 3* is ilyen cipőben, nemrég legutoljára, de csak 1* kellett műszeresen befejezni a terhességet.Nekem a Gynevac kúra + szelén +C-vitamin+E -vitamin kúra után sikerült Lilike.
Istenbe kapaszkodtam, meg LH teszteltem, meg UH-RA jártam, stb, de lett eredménye.A reményt soha ne add fel, fogsz te még EGÉSZSÉGES, GYÖNYÖRŰ kisbabát ringatni a karjaidban. :wink:

BONIKÓ:Én mérem a hőmet is, júl.10-én volt az LH teszt pozitív,a hőm aznap leesett 36, 2-re, majd másnap 36.6 lett és az LH teszt negatív lett.
A hőm azóta 36,6-36,9 között van, elvileg júl 24-én kellene megjönnie.
Hormoneredményeim, rákszűrésem rendben van.
Hát remélem már nem jön meg.

A fogzáshoz kitartást a lurkóknak és szüleiknek.
Millió puszi mindenkinek:Rózsa.

Kép
rozsa1979
 
 


Rózsa, a rókák folyton itt kopogtatnak :oops: , nem akarnak elmenni, pedig folyton kergetem őket...
Nyaralni majd augusztusban megyünk, talán arra világgá mennek...

Látod Boni csak úgy nyomja az elméleti infókat, lassan csak dr. Boninak merem majd szólítani :oops: :roll: :lol:
danyuci
 
 


Bocs, vagyok ám én is, de nem nagyon tudok írni, Kevin izgága nagyon. Holnap jövök.

Kép
benita76
 
 


Sziasztok! :lol:

Annamari: Nagyon sajnálom a veled történteket, nagy ölelés neked! Szívből kívánok neked mielőbbi babásodást és egy egészséges kis tündérkét a kilenc hónap elteltével!

Rózsa: Drukkolok neked a jövő hétre nagyon!

Dr. Boni :lol: : Nagyon sajnálom a családi konfliktust, remélem most már lenyugodtak a kedélyek és minden rendbe jött!
Jó nyaralást nektek!

Atizka: Nálam se megy a hőmérőzés ugyanazon okoknál fogva, mnint nálad.

Danyu: A rókák mondjanak már le végre!
Gabusnak nagy gratula az új tudományához!

Köszi mindenkinek a drukkokat és hiányolást, nagyon aranyosak vagytok! :lol: Még mindig nem jött meg, bár az összes tünetét produkálom, tegnap teszteltem, de ennél negatívabb nem is lehetne. Még egy ciklus van hátra, ha az sem sikerül akkor a baba project bizonytalan időre jegelve van. Bár ha apa dolgai összejönnének, akkor lehet, hogy csak egy-két hónap maradna ki…
Hétfőn elutazunk a Balcsira egy hétre, addig még azért majd próbálok benézni!

Mindenkinek szép hétvégét!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Zita sajnálom :( , de remélem -ahogy írtad- tényleg elég lesz a pár hónapos "szünet"! Jó nyaralást! :wink:

Atiz
Én Lh-teszthez lüki vagyok, nem is használtam, de remélem titeket (mindenki aki él vele) nem csap be. Sztem kicsit megzavarja az embert, mert hallani ezt is azt is róla, mindenkinek más a szervezete, hónapról hónapra is változhat a biológiánk (ezért becsapós is lehet), ezért én még nem alkalmaztam. Viszont nem ítélem el (félre ne érts) azt, akinek szükséges tudnia minden egyes napot, órát, mivel nem nagyon van más jelző tünete, és ráadásul hónapok óta csak várja a babát és nem jön. Szorítok neked a kétcsíkoshoz! :P

Moti
Megjöttetek??? Hol vagy?

Marya
Én Körmenden a Misánál szültem.
Benita

Kép
benita76
 
 


Panny
Belenéztem a márciusi topicba. IGAZAD VAN!!! JUJ, DE BEGURULTAM ÉN IS... :evil: :evil: :evil: JÓ, HOGY MEGMONDTAD NEKI!!!
De aztán úgy látom, nem lehet vele közös nevezőre jutni. Látod, az ilyen kismamákról érzem azt (már bocsánat), hogy egy tutyi-mutyi, elkényeztetett, első babát hordó, nyámnyila kis bige. Azt hiszi, hogy ő az egyetlen kismama, és hogy körülötte forog a világ, közben pedig mindenki felett átnéz! Ja, és önző!!! (Remélem nem olvassa!)

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm mindenkinek!!!!!

Panny! Gratulálok a 4. babához, ezúttal talán kislányt hoz a gólya. El lesz kényeztetve.

Danyuci! Azt hiszem jó lesz az október is, a fiam is akkor született. Bár most már nem akarok így hozzáfüggéseket keresni, mert a hármaskánkat júl.17-re vártam (tegnapra), anyu születésnapjára, aztán négyeskét febr. 2-ra, ( nekem jan.25. apának febr. 15. a szülinapja), de sajnos ez sem jött össze.
Láttam, hogy irtad, hogy jöttök az őrségbe. Akkor itt jöttök keresztül kis városunkban. Én is jártam már az őrségben, igaz nem kirándulni, hanem dolgozni. Pihenni biztos jól lehet majd.

Zsz! Talán most már tudod, hogy lesz-e baba. Én drukkolok, hogy sikerüljön.

Majd én is próbálom veletek felvenni a ritmust, s majd igyekszem hozzászólni.

Benita! Te nem sokkal utánam szültél. Én 2007. május 22-én. Ha jól számolom, te meg 2007. június 14-én. A fiad másik neve Szabolcs? Előkerestem az anyakönyvi híreket, s abból próbáltalek megkeresni. :D

Rózsa! Neked is megy a drukk, hogy piroska ne kopogtasson.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!

Sokat kirándultunk már az Őrségbe, nagyon szeretjük...Babó jön, ha jönni akar...ne aggódj, szorítunk érted :lol:

Benita!

Ez a márciusi topic kezd nagyon elmérgesedni...van egy kakukktojás, de nem zavarhatja el az ember :oops: :oops: :oops:

Dr.Boni!

Remélem nem haragszol az új nevedért, de nekem nagyon tecccccik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zita!

Köszi a gratulációt...nagyon ravasz ez a gyermek, csak akkor áll fel, ha valamit meg szeretne szerezni...

Moti!

Még mindig nyaraltok?

Évi és többiek?
danyuci
 
 


Sziasztok!

Én is be-be nézek hozzátok, de sajnos nincs energiám irogatni.

Annamari, nagyon sajnálom! :( És mielőbbi problémamentes pocakosodást kívánok! Szerintem is lazán beleférhetsz még a 2010-be.

Én közben találkozgatok Zsófiékkal a játszótéren. Merthogy kiderült, ismerjük egymást személyesen. :wink:
Kicsi fia hihetetlenül jó fej! Stramm, örökmozgó kis vasgyúró, aki számára nincs akadály. Nagyon kis helyes, fess legény! :D 11 hónapos létére nagyon ügyesen jár, az őt a homokozóban hanyat döntő csajokat, jó indulattal, derűsen, nyikkanás nélkül szemléli.

Na hirtelen ennyi. Én jól vagyok, csak fáradt vagyok. De nincs igazán terhestünetem. Kedden megyek dokihoz, drukkoljatok! :wink:

biribon
 
 


Tényleg Poppy! Most megint miért kezdted itt törölgetni a hozzászólásaidat? :o

biribon
 
 


Biribon:Örülök,hogy hallok felőletek!
Hova jársz dokihoz?

Én egyre rosszabbul vagyok mostanában sajnos.
Eddig csak délutánonként volt hányingerem de most már reggel is.
Mindegy mit eszem mert mindentől rosszul vagyok.
Tegnap csináltam az egyik kedvenc kajámat,csirkepöri nokedlival és uborkasalátával.Úgy megkívántam.Vacsira ettem belőle de utána minden bajom volt attól is.
Annyira más ez a terhességem mint az előző.
Remélem hamar túl leszek rajta. :D

Moti:Milyen volt a nyaralás?

További szép napot

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Marya
Én 2007. május 27-én szültem, és a kisfiamnak egyetlen neve van: Kevin. Lehet, h a vonalzó mutat pontatlan mértéket, abból jöhetett ki neked a május 14 ? :shock: Arra szerintem te már haza is mehettél.... Az anyakönyvi hírekben pedig csak több hónap múlva voltunk benne. De azért köszi, h kerestél minket. :D

Danyu
Lehetséges, h te ezért nem bírod a márciusi topic-ot? Tudod, anno Kevin előtt hasonló eset miatt bomlott szét egy tuti jó csapat, és kerültem át egy másik topicba (akikkel még mindig "csevegünk")! No azért a sava-borsa akkor is megmaradt, azért az "érettebbek", megtisztelték egymást irományaikkal, de csak tényleg egymásnak irogattunk. Ők hiányoznak is nekem, de már mindenki "anyukázik".

Biribon
Jó, h jelentkeztél. Bírjad-bírjad az apró rosszulléteket, remélem csak ennyi jut neked! Rendben lesz minden meglátod a dokinál, szorítok neked! :wink:

Nekem még pár nap van a ciklusból, de már most szétizgulom magam. Sokszor olyan émelygős vagyok, de lehet, csak beképzelem. Kevin előtt ilyen korán nem éreztem semmit. Nem tudom, mi lesz.... :roll: :roll:

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita:Én nagyon szorítok neked,hogy kisbabád legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Még egy pillantra bekukkantottam, mindjárt indulunk! :lol:
Drukkolok mindenkinek nagyon!!!!
Mire visszajövök sok pozitív tesztet szeretnék ám látni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szép hetet mindenkinek! :lol:

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


sziasztok LÁnyok,

köszönöm kérdésetek, ebben a jó időben lent ragadtunk a Balatonon.tegnap jöttünk haza végül, de csütörtökön megint megyünk. :D szuper ez a nyaraló, a férjem szüleié, de bármikor mehetünk.Boldi nagyon élvezi a tihanyi babastrandot, meg persze mi is.
próbálok visszaolvasni, remélem, sok jót és pozitívat. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Hello Moti!

ÉLJEN A BALATON! Örülök, hogy megvagytok, tényleg víz közelben a legjobb, Gabus is imádja.
Azért majd gyere, ha tudsz! 8) :lol:
danyuci
 
 


Szia lányok!
Azt hiszem valami "megpecsételte" a sorsomat. De még várok, mert azóta semmi..... :shock: Kevin előtt is hasonló volt, valami jelentkezett, aztán lett nagy pozitív....

Moti, örülök, h picit visszatértél. Jó pihenést és nyaralást!!! 8)

Benita

Kép
benita76
 
 


Addig vonalzót sem cserélek, csak ha érdemesnek vélem... :(

Kép
benita76
 
 


Benita, szorítok, ahogy bírok :lol:
danyuci
 
 


Benita ++++++++++++++++++++

Danyuci :lol:

elkészült Zsigiegyik szülinapi ajándéka :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Balcsin voltunk anyuéknál, már vagyok, igyekszem visszakapcsolódni :)
Vendég
 


Dr. Boni!

Tuti a manócska, neked aztán van kézügyességed és türelmed, csak tanulhat a banda....

Panndi!

Üdv itthon!
danyuci
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, 8 hetes terhes vagyok, ami tegnap derült ki. És ez nagyon jó lenne, és nagyon örülnénk (vagyis örülünk is neki, persze!), csak egy gond van. Kb. 2 hete is csináltam egy tesztet, ami negatív lett, és azóta kellett csinálnom egy mellkasröntgent. Amit tudtommal várandósan nem tanácsos.
Így most félünk, hogy baja lehet a babának, és tanácstalanok vagyunk.
Mi a véleményetek? Nagy a kockázat?

elrenor
 
 


ELRENOR NEKEM ANNO AZ ORVOSOM AZT MONDTA, HOGY HA RAJTAD VAN A KÖPENY A POCAKON AKKOR NEM GOND. GYSZER ELŐTTEM SZIDOTT LE EGY KISMAMÁT, MER AZ Ő UTASÍTÁSÁSRA SEM MENT EL TÖNTGENRE, PEDIG FONTOS LETT VOLNA...

+++++++++++++++++



daNYU KÖFI . :lol:
Vendég
 


De rajtam se köpeny, se semmi nem volt :( Amit mondjuk furcsállottam is, mert ugye nem lesznek új petesejtjeim 2 nap alatt (meg úgy egyáltalán sem).
És csak szerdán tudok orvossal találkozni, és addig is ideges vagyok.

elrenor
 
 


elrenor, én tüdőszűrésen volta négy hetes terhesen Fruzsival anno, nem lett semmi baj.
Vendég
 


Huh, nagyon köszönöm, most tényleg fellélegeztem! Persze azért elmegyek orvoshoz is, de ez tényleg sokat segített, Panndi, köszi! :)

elrenor
 
 


Ja, és hat-hét hetes voltam, amikor tüdőgyulladásgyanúm volt, és a dokim erősködött, hogy menjek el röntgenre, mert többet ártok egy kezeletlen tüdőgyulladással, mint egy röntgennel. Végül nem mentem el, mert meggyógyultam :)
Vendég
 


Elrenor:A legjobbakat kívánom neked!!!!!!!!!!!!!!

Moti:De jó,akkor most jól kipihenitek magatokat. :D

Jó éjt

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Elrenor, szorítunk :!:
danyuci
 
 


Elrenor, gondolok rátok én is, remélem az orvos is megnyugtat!
Ha tudsz gyere szerdán és mondd el mi volt!

Zita, ugyan nem hiszem, hogy olvasod, de nagyon jó pihenést nektek a Balcsin! Nem zebrásodott be mégiscsak az a teszt???

Szilvi, Danyuci! Kitartást a rosszullétekhez, jobban mondva az kívánom, legyetek jobban, hogy tudjátok élvezni a babavárást.

Moti, szia. Ezt az újabb kánikulát, amit előre jeleznek, jobb is lesz a Balcsin töltenetek! Azért addig is írhatnál, mi van veled/veletek!

Boni, nagyon helyes ez a kis manócska. Ügyes vagy, hogy ilyen dolgokat tudsz készíteni. Nekem leginkább türelmem nincs az ilyenekhez...

Benita, nagyon kíváncsi vagyok rád! (Lh teszt egyébként nálam is befejezve :wink: )

Mi megvagyunk, éljük a hétköznapjainkat, várjuk az agusztust, mert apa akkor lesz szabin. Egyéb hírekkel pedig (remélem) később tudok jönni.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Elrenor, szorítok hogy minden rendben legyen.

Benita, mennek a drukkok, nagyon szorítok +++++++++++++++++

Boni, nagyon édes babát gyártottál, ügyes vagy :lol: :lol: :lol:

Danyuci, Szilvi kitartás a rosszullétekhez.

Rólunk, kibújt hétfőn a 7. fogunk, most a 8-askával küzdünk. Eléggé hulla vagyok a sok nemalvástól. :cry: Anyukám most nálunk van a héten így talán lesz egy kis időm pihizni is míg ő unokázik :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek mennek a drukkok a babásodáshoz ++++++++++++++

A nyaralóknak jó nyaralást.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, Zsombi nem semmi ezekkel a fogakkal...hova siet ez a gyerek :roll:

Nekünk kb. 3 hónapja van 6 és azóta sem semmi...de ezek sem voltak durvák, mikor érkeztek...remélem kicsit tudsz pihenni amíg a Mami besegít :D
KITARTÁS :lol:

Danyuci :D
danyuci
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak kétmillió dolgom van és nem jutok netközelbe.
Intézzük a házvásárlást - danyuci tudod, mivel jár... közben a lakást amiben lakunk korszerűsítjük. Szerencsére Lillus jól bírja, én kevésbé.
Megvolt múlt héten a vérvétel, picit sirdogált a csöppöm de nem volt vészes. Papa eljött velünk, és az ő ölében ült, ő fogta le a kezét én pedig gyorsan átvettem mikor végeztünk és 2 másodperc múlva már vigyorgott. Ajánlani tudom, hogy ha ilyenre kerül sor, ne menjetek egyedül!!! Eredmény kb. 3 hét múlva.

kri: gratula a fogakhoz és kitartás! Nekünk most bújt ki a nyolcadik, nálunk a nappalok nyűgösek ilyenkor, éjszaka alvás van. Pihenj sokat míg itt van édesanyád!

danyuci, szilvi: én már nagyon szeretnék azzal a hányingerrel küszködni! Tudom, ez nem vigasztal senkit... Éljenek a pocakosodó anyucik!

panndi: üdv. itthon!

boni: Zsigi ajándéka szuper! Bárcsak én is ilyen ügyi lennék!

benita: drukkolok naggggggyon!!!!!

moti: hajrá Balcsi! Legszívesebben én is mindig ott lennék! Meddig lesztek megint ott?

Annnamari: sajnálom a Veled történteket, kívánom hogy mielőbb bérbe vegye valaki a pocakodat!

Lépnem kell, ébredezik a kicsikém. Pedig még szerettem volna írni, hogy mennyire kivagyok attól is, hogy állandóan egyedül vagyok mert férjecském tartogatja a szabiját a költözésre így dolgozik reggeltől estig. Néha papázunk-mamázunk, de nem lehet állandóan. Játszótérre nem bírok járni. Barátnőim dolgoznak, nem babáznak. Próbálok programokat tervezni, mint pl. játszóház, de furának találnám egyedül elvinni Lillust. És ha nincs ott egy gyerek se? Na mindegy. Nem tragikus a helyzet, csak ma egy kicsit melankólikus hangulatom van!

Még jövök!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Köszönöm Lányok a drukkokat. :) Azóta nem sok minden változott, néha-néha egy-két csepp, vagy inkább sötétebb váladék.... ennyi. De a holnapi napot még megvárom, mert sajna nekem már hónapok óta így indul a mensim. 2 napig szinte semmi, aztán a 3. napon elkezdődik. Ezt is megkérdeztem a nődokitól egyébként, de nem tudott mit mondani rá. :?

Atiz
Te remélem aztán jó hírekkel jössz :D :D . Csak látnám, hol tartasz!!!!!

Lillanyu
Átérzem az egyedüllét "borzalmait", sokszor nekem is jut belőle. De kitartás, én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha már 4-5 éves lesz a kölköm, és ovis lesz, akkor visszasírnám ezeket az együttléteket.... és ez megerősít (picit). :wink:

Elrenor
Először is gratulálok a pocaklakóhoz! Ne izgulj, biztos nem lesz gond. :wink:

Kép
benita76
 
 


Évi, tudom mivel jár a házvásárlás....

Benita, annyit gondolok rád...remélem nem jön PIRI :roll:
danyuci
 
 


Danyu
Köszi, rendes tőled. Te hogy vagy? Rókák szabin vannak? :D Remélem elküldted őket!!! Mikor mész uh-ra?

Tegnap Kevint vittem dokihoz, mert 2 napja mindkét tenyere tűzvörös, és tele lett fehér pöttyökkel. Szegénykém egész éjjel vakarja.... olyan ekcéma-szerű. Kapott rá kenőcsöt + Fenistil cseppeket, úgyhogy most napi 3-szor nyitott tenyérrel futkosunk, míg meg nem szárad a kenőcs, mint aki a körmeit szárítja. :lol: :lol: :lol:
Jövő héten meg viszem vissza sebészhez, mert őt 9 hónaposan műtötték lágyéksérvvel, plusz születésekor az egyik kis heréje nem volt a helyén, és azt is "leműtötték". De most házidokink visszaküldött hozzá, mivel még mindig nincs lent a jobb heréje. Félek nagyon, h megint kés alá kerül édeském :( :( :( .
Futok, mert ébredt!!! :shock:
Benita

Kép
benita76
 
 


Benita, dehogy mentek...már kezdem elveszíteni a türelmemet :oops: Szeretném napra pontosan tudni, hogy holnaptól vége...hogy visszatérnek az ízek és végre ehetek egy jót undor nélkül...egyenlőre nem sok az esély rá...de ha elfoglalom magam egész tűrhető...
Hétfőn megyek uh-ra...már várom :roll:
danyuci
 
 


danyuci, tényleg kitartás!

Nekem Fruzsival a 20. hét táján kezdett enyhülni, pont jött a karácsony, szilveszter, örültem, hogy végre ehetek, erre a két ünnep között elkaptam egy hasmenéses-hányós vírust, és azzal szenvedtem jó sokáig...

Már mondtam a férjemnek, hogy addig szülök, míg lesz egy olyan terhességem, amikor nem hányok :lol:
Vendég
 


Panndi, ezekkel a könnyelmű ígéretekkel én már óvatosabb vagyok...

Na mára búcsúzom, holnap érkezem, irány a Balaton...
danyuci
 
 


Áá, én komolyan gondoltam :) Négy-öt terhességből csak lesz egy befutó... :roll:
Vendég
 


Hahó!

benita:
"muris" lehet, ahogy szaladgáltok száradó kezekkel! Drukkolok hogy ne kelljen megint műteni Kevint!
Az egyedüllétről még: igazából a társaság hiányzik... Mindig pörgős életet éltem, sokáig két munkahelyen is dolgoztam, alig voltam itthon, stb. Most meg csak itthon vagyok. Persze egy kicsit el is lustultam. De majd lesz ez jobb is.

panndi:
hajrá, hajrá! Éljenek a sokgyermekes családok!

danyuci: irigy-irigy a Balcsi miatt!


Mentem dolgomra.

Évi :lol:

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Panndi,

a leendő hatgyerekes barátnőm még egyik terhességénél sem hányt :D
Lillanyuci,
az egyedüllét dologgal kapcs. szerintem nem vagy egyedül.nekem télen volt egy időszak, amikor nem nagyon ozdultam ki kb. 2 hétig Boldival és teljesen be is sokalltam.minden napra kell valami.legalább a boltba elmegyünk, meg biciklizni, meg beszélgetek a szomszédokkal, bármi, de nem bírom egyedül én sem.meg ANyukám is sokat jön, nagy szerencsém van, mert nyugdíjas, imádja Boldit és Boldi is őt.illetve járok zenebölcsibe, meg ilyen programokra is, mert Boldinak én nekem is jót tesz.Nektek nincs valami ilyesmi a közelben?
próbálok visszaolvasni, de lehetetlen. :D
a Balcsi szuper, minden nap (mikor jó idő volt)mentünk Tihanyba, van ott egy kikötő és annak egy privát strandja babarészleggel, teszek majd róla képeket, szerintem zseniális.egy csomó vízi játék van ott közösbe, amit mindenki használhat, aki ott fürdik a gyerekével.és lássatok csodát, nem tűnik el semmi!sőt, mindig gyarapodik a készlet!a wc is kifogástalan tiszta (nálam fontos szempont, mert inkább visszatartom egész nap, minthogy egy undorító helyeb pisiljek) :D
Ti hogy bírjátok ezt a meleget?nekem tegnap úgy fájtak a lábaim...Boldi is nehezen alszik el este, ezerrel pörög, ha rájön, hogy fektetni akarom, elkezd üvölteni. :D de aztán 2 perc alatt elalszik, mert énekelek neki, meg simizem.
holnap megyünk zsúrra, már várom.ugyan jó messze lesz, de Boldi annyira élvezi a gyerektársaságot.
ja, a Balcsin azért volt egy kis ijedelem.megjártuk a veszprémi kórház ügyeletét. :D férjem internetezett és elölhagyta az ágyon a tmobile sticknek a tetejét.kis idő múlva szólt, hogy baj van, nem találja a kupakot, biztos Boldi lenyelte.....mondtam neki, hogy bhiztosan nem, mert én végig vele voltam, nem hagytam magára...de ő addig nyaggatott, hogy már én is elhittem..beviharzottunk, persze nem tudtam okosat mondani, nagyon kedvesek voltak, megvizsgálták, de ugye a röntgen nem mutatja mert műanyag...bent akarták tartani Boldit éjszakára.na, akkor már sírtam, mondtam, menjünk haza....ok, de csak saját felelősségre, mondta a doki......
egy hétig figyelgettük Boldi kakiját, mikor is főzés során előkerült a kupak az egyik belső szekrényből, egy lábas aljáról.... :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndi,

jut eszembe, mesélj nekünk, hogy lehet kivitelezni a hétköznapi dolgokat két kicsi mellett?gondolok itt pl. egy ebédfőzésre, vagy vasalásra?tényleg érdekel!!! :D és emellett még ránk is jut időd. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Jó reggelt!

Ebéddel szerencsém van, rendeljük, mert Apa speciális fogyókúrás menüt eszik így nyáron :wink:
Szóval erre nincs gondom :)

Vasalni csak a legszükségesebbeket vasalom, szépen teregetek inkább, Fruzsi ruhái a napon száradnak :) De állandóan mosok, az tuti :shock: Amúgy pont azt mondtam a dokimnak a hathetes kontrollon, hogy Zsófinál azt éreztem anno, hogy teljesen lefoglalja a napomat, de így visszagondolva, akkor semmi dolgom nem volt :lol: Az a baj, hogy Fruzsi iszonyat lassan eszik, lassan is hízik, és bár csak ötször eszik egy nap, az tegnap is hat órát vett igénybe :? Amúgy belerázódtunk szerintem, bár ugye anno szombaton jöttünk haza a kórházból, és másnap már mentünk játszótérre, és folytatódott az életünk :) Na meg éjjel mindkét gyerek alszik, ez nagy segítség. Most Zsófi ébren van, Alma-t hallgat, Fruzsi alszik, én meg ébredezek egy kávé mellett :)
Vendég
 


Panndi, mikor olvasom a soraidat, megnyugszom, hogy majd én is belejövök...de nálunk egyenlőre nem lesz több baba...talán idővel...kezdem türelmemet veszíteni a rosszullétek miatt. Ráadásul nyaralóövezetben lakunk és az éjszakáink elég hangosak... :roll: már alig várom a telet...akkor végre csend lesz :roll:

Moti, ti aztán nem vagytok semmik...még jó, hogy kedvesek voltak...ez a dolguk :lol:

Danyuci
danyuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?