Új privát üzeneted érkezett!

Rana!
Ikreknél másképp működik. Egyrészt sokkal jobban leszívnak (én még mindig eléggé le vagyok amortizálva) másrészt nekik nem árt egy kis turbó, mert kb. a 30. héttől méretben le vannak maradva. Én is Elevitet nyomtam (igaz, vasat nem, mert iszonyú szorulásos voltam) de így egész jó méretekkel születtek, pedig korák voltak.
vovanda
 
 


rosszéletű te megint csak kifogásokat találsz :D

szmet: csinipoci :lol:

ani: üdv újra köztünk :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


kincs: tudtok már bővebbet a nyaralásról?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

 
 

marejke! anyosnak mond aszt hogy nincs es ha meg idegesit is meg ugy sem lesz

arnika! el vagyok a torpokel, neha le megyunk du ugy hogy addig meg apa nem er haza ne kelyen fel jonni, michelle a kenguruba, mattia az olembe oszt le, meg shoppingolni is voltunk 2x :D, remelem apa jol van

rana! csini a pocid, nem is hatalmas, en okt 25re voltam ki irva es szept 26an szulettek :D

szmet! meg lestem a pocid, szep es a szoba is

ani! sajnalom hogy ki vagy, sajna nincs otlet, en 1 honapja kuzdok a torkommal, hol gyuladas, hol geny, remelem mensid rendbe jon

voltunk 2 nap a tengeren, eleg jo volt, az idojaras nem volt eppen tokeletes, de vegulis a babak jol ereztek magukat, mi meg le faradtunk mint a pinty :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szia Ani!Megkaptam az üzidet,de nemtudtam visszaírni.Köszi hogy izgulsz értem,de én meg annyira izgulok,ha rá gondolok hogy mennem kell a krinológushoz,akkor a szivem a torkomban dobog!Gyulára megyek,az aszisztense most július 27-re adott időpontot 17:10-re/félek mit mond/.Remélem tud segíteni és jártas a dologban.Úgy telik az idő,hogy már alig várom a Szeptembert hogy menjünk BB-hez :) Kicsit/nagyon/izgulok,hogy mi is fog történni,hogyan fogad,mit mond,és persze hogy mennyi időt kell várni a beültetésig/ez az ami nagyon izgat/.Veled miújság?Menszi megvan még?Szerintem kérdezd meg a Dokidat,hogy ez normális vagy nem.Ő biztosan tudja mi miért történik.Ne izgulj,majd ő biztosan megnyugtat,csak hívd fel!Puszi
valika28
 
 


móni: képeket kérünk :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Árnika köszi!!
Én úgy néz ki,hogy csak szabadság után jutok el nődokihoz.
Milyen gyógyszert kaptál hogy drága? Bogyó vagx szuri??
Ez teljesen más mint amit eddig kaptál ugye?
Nagyon izgulok értetek!!Írj a részletekről is(jöhet priviben,uh-k mi mikor hol történik) :wink: Cuppp!

Pasi nem tudom mikor nyaralunk:( augusztus végére gondoltunk egy hetet de talán 3nappal megelégszünk, sok a munkája a férjemnek (alig látjuk,és a pénzügyi dolgokban is átcsoportosítunk, autó hitelét kellene kifizetni..)

Ani remélem hamar lesz netetek!!
Mensidre mit mond a doki, műtét után egyből normálisnak kellene lenni?Továbbiak?

Pá, egy halom ruha vár amíg a fiacskám durmol
Vendég
 


Sziasztok

Kincs nincs mit.
Puregont kapok, tudod closti és társai nem jöhetnek(pedig az olcsobb lenne) , de hát Én finnyás vok és csak a drága gyógyi felel meg. :wink:
mensi rendes volt, 2 cn.
kicsit félek adagtól, hogy elég lesz-e, mertkétnaponta 50 egység , és ezt amúgy sem kaptam csak így stimura magában, de egy kicsit megspékelem teával, és Rana mamitól kapott FEmmel.
8. nap UH )kicsi para van

Móni örülök hogy végre itt is jelentkeztél :) leírtakból nem egyszerű lejutás, de úgy látom megoldottad :D
óóóóóóó bárcsak én is tengerparton fáradnék :lol: :wink:
ja, és egy kis vitaminnal esetleg kalapkúrával hozd már helyre magad- remélem tudod mi az :?

Ani mukodj!!! :lol:

szép hűsölős napot Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: inkább edd meg azt a citromot, minek elrontani a vízzel? :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


kincs: akkor nem lesz együtt nyaralás...:-(

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Árnika,
nem hívtam még, mert jó lenne helybe találni valakit, mert most nem igazán van idő átutazni, mert nagy a hajtás a pároméknál a munkahelyen.

Mikor mész kukucsra?
Vendég
 


Kép veronai strandolas Kép Kép Kép Kép Kép Kép itthon Kép Kép Kép Kép a tenger partrol Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép az utolso 5 a garda tonal keszult

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


arnika! nem ismerem a kalapkurat :roll: :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni annyira szuperek a képek!!
Szépek a babák és ti is jól néztek ki!!
A környezet meg :D :D :D :D ....mi egy 1.5-es medenszében myomulunk :lol: :lol: jeeee :lol:

Többiek??????????????????????????????????
Vendég
 


kincs! ti legalab mindennap nyomultok, mi meg sokkal kevesebbet mint amenyit szeretnenk, ja nekunk is van 1 ici-pici pancsis medencenk, hat kb kisebb mint a kis tekno :D :D :D de medencenek nevezuk :lol: :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincsem!
Vagyok, olvasok, de hárman ugrálnak a fejemen, írni nem nagyon van időm...
vovanda
 
 


móni: szépek vagytok :-)
m és m kész fiatal hölgy és úr :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Móni,

zabálni valók a pulyácskák.
Vendég
 


pasi, lovine! koszi :D :oops:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok.

Anim:én csak ritkán jövök erre felé mert nem vagyok pocaklakós.Még csak Debreceni Kaális sem.Miújság veled??? Milyen műtéted volt?????

Vov,pasi:szuper képek!!! Megoldódott a láthatósági ügy????

Rana:neked külön köszi a felvilágosítást Clexan ügyben.Én is megkapom 90%-ra. :lol: Szép pocid van cica. Kép

Kép
Kép
melánia
 
 


Én megvagyok. Már 49napja nem jött meg. :cry: zerdán voltam uh-on.Vagy cisztám van vagy méhenkivüli terhességem.De ennek kicsi az esélye mert nem fáj semmim.Úgyhogy egy "helyes" ciszta. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
melánia
 
 


melánia: sosem fog megoldódni :twisted:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:39-kor.
vovanda
 
 


Sziasztok


Látom jó nagy forgalom van erre :? vagy Mindenki hűsől?

Pasi kitartás, és Neked is Vanda. Exet ki kellene lőni űrbe..........
Én nem tudnék hosszú távon úgy táncol :evil:
Az a hármas kép szuper, látod Vanda ezt mondtam multkor, kis Szőkém és nagy Szőkém tök egyforma :) viszont a szemük formája nem.

Móni ikrek tündériek, Nekem a kettes képek a kedvenceim. Apának hogy le lett vágva haja, azt hittem lecserélted :lol: :wink: nem ismertem meg először.

KIncs hiányzol, és Ani is jöhetne már. :(

szükségem van a drukkjaitokra, mert para van, félek hogy kicsi adagot kapok, és ez így kevés lesz :roll:

szép hétvégét Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: a szemük kicsit pirosszem-mentesítve lett, biztos azért látod másnak :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Árnika!
NYUGI!!! Veled vagyunk!
vovanda
 
 


árnika: hogy neked semmi nem jó...ha kicsi az se, meg ha sok, az se...szegény férjed :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Melánia, ciszta monnyon le!! :evil: Pocidicsit köszike. :oops: :D

Móni, csini vagy, gyerkőcök meg cukik! :wink:
Te mivel kented a pocakodat, hogy nem lett csíkos?? :roll: (Még nekem se az, de ha így haladunk, biztos az lesz...)

Árnika drága, nem baj ha aggódsz, én is azt tettem, mégis bebabásodtam! A lényeg a végeredmény! :wink:

Kincs, tegnap még az 1.5-s medencét is nagyon irigyeltem, ma egész jól elvagyok a 22 fokban. :)

Apa amúgy pénteken hazajött, tegnap voltunk 4D-n, íme a kislányaink (már szégyelljük magunkat, nemsokára lesz nevük, ígérjük):

A baba:
Kép

Kép

B baba:
Kép

A nő el volt ájulva, hogy mennyire hasonlítanak (direkt ezért tettem fel most az utolsó két képet a két a babáról szinte u.olyan beállításban, hogy ti is lássátok, hogy tényleg), szerinte akár egypetéjűek is lehetnek (hiába magyaráztam, hogy az lehetetlen, mert ötödik napon kaptam vissza őket). Ja és mindkettőnek 7 mm-es haja van! :D :D :D :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: nagyon szép csajok...és hajrá, gyorsan elő azokkal a nevekkel, különben a fórumon fogjuk megszavazni nektek :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


ani: netetek nem éledezik még???

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


arnika! apat nyaron en szoktam nyirni kb 1x 1 honapban, mert melege van :lol: :lol: es nagyon drukkolok, en is hot para voltam, de az eredmeny... vegyes lett...

rana! csikok vannak a hasamon, nem anyira durvak, de vannak a koldokom korul es kb 10 nappal szules ellot kezdet repedni, en mandula olajal kentem egyut akarmilyen testappoloval, csak azert kentem igy hogy ne erezem anyira zsirosnak, de szerintem nem a kencetol fug... nagyon edesek a hajas manok, kivi vagyok a nevekre

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Árnika????????
Drukkolok! Ne parázz! bár én is azért izgultam,hogy lehet sok vagy kevés hormont kapok? :roll: bizti jó lesz így? stb.... de bízni kelll!puszi!!! mikor dokizol?

Rana szépséges leányzók!
Hasam nekem is az utolsó héten repedt :?

Ani??????

Pasi ti mikor is nyaraltok?
Vendég
 


Sziasztok


Dánielnek nagyon Boldog Névnapot!
sok sok puszi

este dokizom, majd jövök hírekkel, nem vagyok igazán jól, vuk kerülget

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok.

árnika:én is 50egység Puregont szurtam Dévainál.Ne aggódj,jó lesz minden!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


kincs: aug. első hete :-)

árnika: kösz, bár asszem, nem ma tartjuk :D
fürgerókalábaksurranókisárnyakhiphopjönvukkkk :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Árnika???
Tegnap is vártalak 22-ig ültem itt.
Vendég
 


Sziasztok

Kincsem ne haragudj,(írok privit is) de az este későn mentünk haza, azért nem írtam, elnézést.

Lényeg: 8mm. endometrium, és átjárható oldalon 12mm tüsző.
Azt hogy több van-e , nem tudom , mert csak egy dominánsra koncentrált.
Megy tovább így a szuri, ezek szerint jó adag :) de a nyh. vastagságán meglepődtem, hogy ekkora már, mert ált. kisebb szokott még lenni ilyenkor.-lehet a fem, v. a tea :?
Kb. hétfőn, vagy kedden inszem.

Loviné köszi, aranyos vagy.

legyetek jók

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! orulok a szep tuszonek, 1000000000000000000000000 drukk tovabbra is

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni, te hányadik hétre szültél? És Kincs te??

Árnika, szupeeeer! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Szió!

Árnika kösziiiiiii :wink:
Szééép méretek!! Nyh tuti :wink:
Tüszöd pedig tökéletes lesz!
pusz!

Szia Rana!
39+4 en szültem :) Mi tartottuk magunkat a kiírt időponthoz :lol: ,de a magzatvíz szivárogni kezdett,kiskincs még a leeresztés után is lubickolt volna..sztem ha ő dönt akkor marad :lol: de nagyon nagy élmény volt a szülés én csak extrákat tudok mondani, nem fájt,nyugis volt és aztán is "tankönyvi" volt minden szopi..stb jajj de jó is volt..
most meg úgy szalad és intézkedik alig győzöm lekövetni
Vendég
 


Halihó!!!Van netünk!!!! :D :D :D :D

Most visszaolvastam(nem volt nehéz dolgom!),holnap ha minden jól megy rakok képeket.
Örülök,hogy mindenki jól van! :D Mi egyik betegségből kigyógyultunk,most a másikba vagyunk(hasmenés).Egyenlőre Jázmin van benne,de várjuk mi is.Jó lenne hétfőre rendbe jönni,mert megyünk nyaralni.Előtte lesz egy nagy buli szombaton.Nemzetközi Szabi napot tartunk!!! :wink:

Tegnap voltam kontrollon.A menszim nem rendeződött,így fogigátlót fogok szedni 3-6 hónapig. :shock:
Meli!Egészségügyi kaparásom volt rendszertelen menszesz miatt.

Árnika!Mindent bele!!!! :D :D :D :D Sokat gondolok rád!

Vali!
Mentek végül is nászútra?27-éről részletes beszámolót szeretnénk! :wink:

Móni!
Annyira szépek!!!!!!!!Apa büszke lehet rátok!

Vanda!Ők is gyönyörűek!Már várom a talit! :wink:

Kép
ani0227
 
 


rana! en 35+5re szultem, szept 26an, 30ra volt ki irva a csaszi, de mattiam ugy dontot hogy mar elege volt bent szorongani es inkab ki probalja a kinti levegot :D jaj, de szep volt es mar 10 hosak, el sem hiszem :lol: :lol: :lol:

ani! koszi :P jo szorakozast holnapra es jo pihizest a nyaralas allat, remelem addigra hasmenest el felejtitek :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szia Ani!Elöször is sok boldog névnapot neked :P Mi tegnap jöttünk haza a Balcsiról/nászút/.Úgy döntöttünk,hogy nem megyünk Mallorcára,mert az egy kicsit sokba lett volna,így inkább a Dokikra-baba dologra fordítjuk.Holnap gondolj rám,mert 17:10-re kell menjek az endokrinológushoz..Félek :cry: Remélem tudja a dolgát és sikerül mindent elindítani a cél felé.Majd megírom mit is mondott.Ti merre mentek nyaralni?Jó nyaralást és vigyázzatok egymásra!Szép utat:)valika
valika28
 
 


Hali!
Gyors életjel. Voltunk a nagyapámnál, bár ne mentünk volna. Cirmike beteg lett (hányás-hasmenés) a többit nem ragozom. Pöcs kivan. :twisted:
vovanda
 
 


Sziasztok

Én sem szolglhatok semmi jó hírrel.
Inszem meglesz holnap, de esély szinte egyenlő a nullával :( mivel a zárt oldalon van szép tüszőm, a jó oldalon leálltak.

Rékának sok gyógypuszi.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


ani: várjuk a képeket :-)

árnika: neked meg mennek azér' a drukkok :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szió!

Ani boldogságos NÉVNAPOT!!!!
Kép

Árnika azé én is drukkkolok. Hátha!!!! dokinőnk is bizti lát esélyt!
Mennyit szúrtál eddig magadba? Tüszőrepi volt már?
Utró lesz??Mikor inszemel?? Gondolok rád!!! (ma is délben eszemben voltál!)

Vanda olyan sokan betegek most ezzel:( gyors gyógyulást, ti lassan nyaraltok!

Szia pasi!

Rana elijesztettünk? :shock: :lol:

Valika várjuk az eredményt!
Vendég
 


Anikám Nagyon boldog névnapot kívánok.

Kincs másnaponta 50-et, majd utolsó három napon 75 egységet.
Kaptam igen tüszőrepit.
dokinénink rám bízta döntést, de megbeszéltük hogyha eddig csináltuk akkor már nem állunk le.
holnap lesz. A továbbiakat még nem tudom, lehet nem is ad utrot :roll:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kincs, nem ijesztettetek el (bár majdnem! :shock: Na jó csak vicceltem! :lol: ) Csak özön a dolog. (Festetni kéne meg fürdőszobát rendbehozni, de előbb még lomtalanítani, stb)

Árnika, sajnálom... De tudod: limonádé! :D Hátha valahogyan mégis jól sül el a dolog (mégis megreped egy kisebb tüszi vagy hasi átúszással átkerül a petike a másik oldalra, vagy ki tudja!).

Vanda, Rékának gyógyulást!

Ani, Boldog névnapot!!

Móni, a 35+5-tel én is kiegyeznék.... (Apa azt jósolja, hogy 36. hétre fognak születni a picikék. Úgy legyen! :D )

Képzeljétek, a legújabb nyavalyám, hogy már oldalt se (hasonalvás ugye már rég kilőve, egy ideje meg nyomja a vénámat a méhem ha hanyatt fekszem) tudok aludni, mert kb 2 perc után elzsibbad az a karom, amin fekszem... :( Mi legyen? Ülve vagy állva aludjak????? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok lányok,Pasi!Ma megjártam az Endokrinológust,mondtam neki a PCOS-t.Végighallgatott,kérdezősködött/menszi,stb./és már itt a rendelőjében levette a vért,hogy a hormonokat megtudja majd nézettetni,és írt még annyi mindent a papírra,amiket a háziorvossal kell feliratni beutalóra,mert a Laborba kell menjek vele/cukorterhelés,koleszterin,triglicerid,HDL,LDL,TSH/.Mondta ha kész az eredmény kérjek hozzá időpontot és majd értékeli.A hormon meghatározások pedig hozzá mennek,tehát mire megyek vissza már ott lesz annak is az eredménye és utánna hogy mi lesz azt nemtudom,de remélem minél hamarabb túlleszünk ezeken a vizsgálatokon és jöhet a beültetés!Már egy kicsit türelmetlen vagyok és feszült:(Megtudja mondani valaki hogy ez az endokrinológus mégis mit tud segíteni?Beállítja a dolgokat ami esetleg nem megfelelő?És az miben jó a beültetésnél?Elősegíti a megtapadást?Köszönöm előre is a válaszokat!Szép estét mindenkinek!valika
valika28
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?