Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Csak gyorsban olvastam, tiszta ideg vagyok már 2 napja.... :( :cry: :cry: ekcémás a gyerek arca. Emlékeztek mikor meséltem hogy piros pöttyös a gyerek mindkét arca, aztán az egyiken elmúlt a másikon nem. Dokinő azt mondta a kajától van, nem ekcéma. Na azóta voltunk magán gyerekbőrgyogyinál és sajnos ekcéma... :cry: :cry: Kaptunk szteroidos krémet, persze nem kentem rá, kenje a saját arcára a marha orvos... :evil: :evil: Az van ráírva hogy zöldhályogot okozhat ha szembe kerül, na most mondd meg a 4 hós gyereknek hogy ne piszkálja az arcát és aztán ne vegye a kezét a szájába, szeméhez... :x Na szóval szombat óta megint nagyon piros az arca, nagyon el vagyunk keseredve... mááá végigolvastam a netet, de erre a szarra nincs is gyógymód. valami ideig-óráig jó, aztán megint kijön ez a sok xar........ :cry: :cry: HEELLPP!! Valami hatásos ötlet? Volt valakinél ilyen?

Na azért jó hírem is van, ma királyfim átfordult hátról hasra. Hasról hátrafordulás meg nem érdekli. :lol: :lol:

Vicus :D Porszíííjjad a gyerek orrát. Ha az sem segít, mi Abroxol-t kaptunk, vény nélkül kapható köptető, mert ő is nagyon röfögött és úgy éreztem még a torkán van a cucc, de nem jön fel. Nehogymáá szondázzon a doki. :shock:

Babakocsis hozzászólásokat nagyon köszönöm. Most egy kölcsön kocsink van, a hagyományos nagykerekű mózes, de azt kínszenvedés a kocsiba tenni, meg már mindjárt végigér benne a gyerök.

Gyugyi, olvasom megjöttél, de elcsúsztál az előző oldalra, majd megnézem a képeket. :wink:

Ja, az előbb kábé 5 percig remegtem az ijedtségtől. Komolyan mondom pár száz méterre a ház fölött szállt el egy repcsi. Hallom hogy közeledik, közeledik, egyre hangosabb, mondom mindjárt távolodik, de nem, csak jön-jön.... Mááá lelki szemeim előtt láttam hogy be is csapódik. :shock: :oops: Kinéztem az ablakon, nem láttam semmit. Pár perc és megint. Akkor láttam hogy 2 vadászgép repked itt a fejünk felett. nemtom gondolom aug 20-ra gyakorolnak?? :roll: A szívbajt hozták rám. Utcán sétáltatott kisbaba is nekiállt sírni úgy megijedt, iszonyú hangja volt.

Na lépek, viszem levegőzni a kicsit.
fenci
 
 


Fenci :)

Sajnálom ekcémát. Albert is az, de neki nem az arcán jött elő, hanem az egész testén. Nekünk 3féle kencét írtak fel, plusz a gyógyszertári fürdetőt. Az Advantan tubusos kence elég drága, de nagyon hatásos.
Mivel Márknak az arca olyan, tényleg nem tudom hogy mit lehetne csinálni, hogy ne nyalja, ne törölje le... Esetleg amikor alszik, akkor óvatosan kend be, hogy ne ébredjen fel, és ne dörzsölgesse magát.
Levegőztesd sokat, néha legyen a napon (persze naptjellel bekenve). A friss levegő, napsütés hatékony gyógyító ekcémára. Sajna ősszel, télen a legrosszabb a helyzet, erre készülj fel.

Gratula az átforduláshoz :wink:


Képzeljétek, tegnap estefelé átvizsgáltam a homokozót. Már tele van hangyatojással :twisted: Reménytelen a helyzet. Akkora homokozó, hogy valami drasztikus természetes írtás kéne. Sütőpor, fahéj és társaiból kilók kellenének :? Szegény gyerek meg folyton menne bele... Tegnap 1 percet volt benne, és úgy elintézték a lábát azok a dögök... :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Haga :D Mi is Advantant kaptunk, azt nem kentem rá. Írok később még privit.
fenci
 
 

 
 

Sziasztok!

Legyekmami
Nagyon jók a fotók a kis gézengúzokról! :D
Azon a 4. képen Dani nagyon felnőttes. :lol:

Haga
Hát ez a homokozó nagyon bosszantó lehet. :twisted: Meg kellene kérdezni vmi szakit is mostmár!

Fenci
Unokaöcsém kisfia is ekcémás...rá először azt hitte a doki,hogy rühes. :evil: Tiszta normálatlanok!!!Nem tom mit kap rá, de valóban nem voltak nagyon hatásosak a kencék az első hónapokban...most egy éves múlt.Remélem találtok rá megoldást, hogy enyhítsétek a viszketést!

Vickybabe
A kisinas félig ülő helyzetben? :D Biztos jó volt kikapcsolódni a balcsin! :D Ránk is ránkférne vmi ilyesmi.

Zapáné
Örülök, hogy jól telt a nyaralás!Jó pihenést a kipihenéséhez! :lol:

Én most hívtam a dokit, szerdán este megyünk ismét 4D-re Ózdra. :D
A szülinapozás jól telt tegnap, déltől egyfolytában ettünk :shock: :ebéd, torta, szalcsisütés.Este hazafelé még elugrottunk 8kor anyósékhoz a boltkulcsunkért mert már megint nála maradt.Ott ragadtunk nagy családi veszekedésre, beszélgetésre, kupaktanácsra.Tárgyaltunk a fiúk és a bolt jövőjéről stb, ...a végére azért elég értelmesen....

Erre ma! :twisted:
FIGYELEM!CSAK NYUGODTAKNAK, AKIK BÍRJÁK AZ OFF-OS SIRÁNKOZÁSOMAT:
Mi nyitottunk párommal mert semmi sem volt összeírva a hétfői rendeléshez és ahhoz mi értünk leginkább,ANyósnak mondtam este, hogy majd 8-9 körül jöjjön.Fél 8kor megjött ő is, de addigra ezekkel megvoltunk.Kedélyesen elcsevegtünk egy kicsit, párom már indulóban volt amikor odaadta neki anyós a fizuját.Ezt úgy szoktuk osztani, hogy pénteken zárás, x marad a rendszerben, a többit osztjuk a dolgozott óráknak megfelelően és a 4. héten elszámolás...hisz lehet valamelyik héten nincs fizu mert rezsi van és akkor a 4. hét végén korrigálunk.
Na mindegy.Most első héten nem volt fizu mert bankölcsöntörlesztés ment, akor párom dolgozott 72 órát, anyós 20-at, most anyós 68-at, párom 22-őt az egyetem miatt.Én direkt összevontam a hét végén a két heteT, hogy most így számoljuk már el egyben, hogy legyen nekünk is fizu, hisz nekünk is mindent hó elején kell fizetni...erre anyós kiutalt magának majd 4x annyi pénzt mint a páromank!!! :twisted: mert ő nem vette figyelembe amit én írtam, hisz úgy szoktuk, hogy a 4. héten rendezünk,mondta. :roll: Mellesleg volt már, hogy ettől eltértünk hasonló okok miatt erre vagy arra, de az estek 90 %-ában ennek nem is volt jelentősége hisz mindig Viktor dolgozik ott többet, anyós csak hétvégente (de ugye ő most szabin).
Na ne tudjátok meg milyen érzés volt, amikor mosolyogva mutatja, hogy hát így jött ki az órákból. :) Mint akit gyomorszájbavágtak és szíven ütöttek ugyanabban a pillanatban.Esküszöm sosem érteztem még ilyet, egy világ dőlt össze bennem. :( Párom is kiakadt, de én...Mondom neki nyugodtan, hogy ok így meg úgy szokott lenni, de akkor nem lehetne, hogy akkor most mégis újra számoljuk mert kell nekünk is a pénz (tehát a párom két hét alatt már többet dolgozott mint ő és negyedanyi fizut kapott ezzel eddig), anyósnak már volt fizetése a sulitól ahol dolgozik, páromnak meg még semmi.De hogy neki kell a pénz!A kva anyját!!!Na nekem se kellett több!!!Kiborultam rendesen, üvöltöztem vele bőgve hisztérikusan, hogy útálom meg a boltot is meg, hogy ő micsoda.Meg hogy a múlt héten is hányszor nyitottam én helyette mert ő ésett, és hányszor írt be ezért engem, hogy én voltam ott x időt??? :twisted: blabla Páárom sírva vitt ki és nyugtatgatott.Eszméletlen!Eddig is volt már sok kellemetlen húzása az anyósomnak, de azért mindig próbáltuk őt tisztelni meg becsülni, hisz ő a párom anyja...
Na mindegy, lassan kihüppögtem magam, nem folytattuk tovább mert sok vevő jött, hazajöttem, párom egyetemre ment, megbeszéltük, hogy én reggelizek, magne b6 és megpróbálok aludni.Le is feküdtem, meghallgattam a kiscsajt, de vagy egy órát forgolódtam melőtt elaludtam és csak ilyen szavak mentek a fejemben, hogy "utálom, köcsög, bunkó...stb :oops: "...nagyon nehezen nyugodtam le annyira, hogy elaludjak.Aztán aludtam fél 1 ig majdnem.Azóta ettem és most itt vagyok. Ezért is megyünk 4dre, hogy megnyugtasson már minket a kicsi lányunk látványa. :D
Tudom, hogy nem kellene idegeskednem, nem is direkt volt elhihetitek...nem is vagyok ilyen lobbanékony...de az igazságérzetem a helyén van..tegnap amúgy végigmértük mindenki vérnyomását a kertben, az enyém 85/49 is volt 56os pulzussal, legmagasabb értékem 94/vmi volt.Szóval nyugis vagyok.
Szóval munkaheylkeresés 100.000-el mostmár...azt a nőt meg látni se akarom amíg bocsánatot nem kér! :twisted:

BOCS AZ OFF-ÉRT, DE HA EZEK TÖRTÉNNEK CSAK...

Kép
vizkriszisback
 
 


Vicky, Mami: gyerkcök hatalmasat nőttek , és egyre szebbek :)

Krisz: sajnálom ami történt, nem egyszerű helyzet :(

Haga: homokcsere? mekkora a homokozó? nem tudjátok áthelyezni? fedett?

Fenci: Márknak jobbulást, remélem gyorsan helyrejön :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gröni: csodaszereket megvettem, ha nem lesz tünetem várok, amig visszajön a dokim, benne bízok :) de vele akarokvizsgálatot csináltatni miekőtt szétcsapok odabenn. szerinted jo igy?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Egy mosolygós kép a hétvégéről:
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Fenci!
basszus.... :evil: de ha gyerekorvo, h irhat rá szteroidosat?arcra????? :shock: :roll: sajnos nincs ötletem, mit lehetne.sima A-vitaminos kenöcs?
porszivozom, de azzal se jön maradéktalanul ki.... :?
baaszus, hol laktok ti?reptér felé? :shock:
nekem is kéne vmi uj babakocsi olcsón... a mostanival az a bajom, h olyan nagy és nehéz....meddig kell mózeses kocsi babának? :roll:

Haga!
rovarirtó boltban nem voltál?sztem is ki kéne dobni a homokot... :?

Mami!
nagyon jók a pancsis képek!meg a hintázós is :wink:

Viki!
milyen volt a Balcsi?Levente mit szólt hozzá? 8)

ma iszonyú nyügi Lilla....itt a melegfront :? már nincs ötletem, hogyan altassam el napközben.....olyan fáradt és mégse megy neki...voltunk sétálni(na, mikor elmentünk tök szépen be volt borulva, kellemesen fujdogált a szellő...mire a félútra értünk, kisütött a nap, vert minket a víz.....soha többet nem viszem csak este el....de akkor meg már nincs kedvem..), evett, ivott, pelus ok, volt büfi...cipeltem ölben, ott se jó neki, csak sír...most betettem a kiságyba, ott is sir....ez megy 1 órája kb...... :shock: :(

ja, és nem is igazi takony jön az orrából, hanem fehér vmi....nem lehet h a tejci ürül valami módon az orrán?bukáskor?vagy tüsszőgéssel????vagy ez baromság????
és meddig lehet sirni hagyni az ágyában????? :shock: :oops:
Vendég
 


gröni! na kibírta tovább? :)

kata! nem sokára dobok képeta házról, vagy bemásolom a linket, de csak kivülről van lefényképezve,meg belülről csak a kályha.igen a mostani városomba van. inszem napján szabit vettem ki, de továbbra is maradok a lábleszivatásnál. :)
esküvő??háát..úgy néz ki lesz jövő nyáron, de biztosat csak akkor tudok ha már megkérte a kezem.de tegnap már megemlítette az anyósnak, h úgy néz ki lesz.amugy én anyum is nagyon boldog h lesz, de ő nagyon nem szeretné ha abbahagynánk a babaprojektet.úgy ahogy én sem.

vicuska! áhh nem, nem akarok tesztelgetni.de nekem mindig olyan magas szokott lenni a hőm most meg...ma is csak 36.8.

viki! nagyon ügyes Levi baba!

haga! nekem se jelez itt a ha pü-m jön. :twisted:

mami! zabálni való kölkök! :lol:

fenci! húú baszzus nagyon sajnálom, de én sajna nem tok tanácsot adni.de a kiskirályfid nagyon ügyes! :D

krisz! anyóóós váá mongyon le! :twisted:


http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=3

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 43200_.png

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Lehiggadtam, jövök írni... Írtam egy rohadt hosszút, mindenkinke reagálva és ledobott ez a köcsög... :evil: Na összeszedem újra...

Gröni, lehet a fogtól a popópirosság, nálunk is nagyon sokszor van. Ne kend túl sokat sem, az sem jó, és fürcsi előtt hagyd szellőzni sokat!!! Ja és Nurofent lahat adni fogzásra, ha nagyon nem bírja az apróság. Rá is van írva a dobozra!

Mami, Hihetetlen Danis arca van Daninak! De komolyan!!! Nagyon beletrafáltatok a névvel! Pont Nálatok látszik, mennyire különbözően fejlődnek a babák... :D Nagyon szépségesek!!!

Fenci! Sajnálom Márk arcát. Vigyétel el másik orvoshoz, hátha, plusz kérdezz meg netes dokikat is! Ja, képzeld, elmentünk a gáthoz vasárnap, és annyian voltak, hogy megtelt a parkoló. Cska kint állhattunk volna meg, de már kint is a füvön is álltak, így inkább hazamentünk. Mostantól csak hétköznap megyünk oda. Pedig már Apa is beindult a látványra meg a töki pomposra. :D

Haga, nem lehetne átszitálni a homokot? Tudom, hogy macerás és sok idő, de talán a leghatásosabb... persze összekeverve valami sütőporral stb.-vel... Van olyan olcsó kagylóhomokozó (nekünk is olyan van), abba mehetne, azt csukni lehet, és el is húzhatod ha hangyaveszély van.

Krisz, nagyon sajnálom. Tényleg több baj van ebből az üzletből, mint jó... És nyugodtan írd le ide, hátha könnyebben lenyugszol! :) Már ezért megéri...

Ma dupla oltáson voltunk Bendegúzzal. 18 hós + Previ ismétlés. Volt sírás-rívás, de persze már a mérlegen... :) No, azért ahogy Fornetti került a kezébe, rögtön csend és béke honolt... :D Amúgy a sírásban volt egy kis pozitívum is, észrevettem, hogy kibújt a 15-16. fogacskánk. Szerintem ezzel kiderítettem az előző heti láz okát is. Már csak 4 van hátra! :) 11,68 kg. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na persze, ki is maradt...

Vicuska, én hallottam olyan teóriát is, hogy nem kell mindig szívni az orrukat, mert annál több termelődik. Lehet beválna Lillánál is. Én sem viszem túlzásba az orrszívást. Max 3-4x/nap. Főleg ha nem zöldes.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Dike, ez bazi szép!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hú csajok termeltetek!
Kismanó alszik, úgyhogy van egy kis idöm! :wink:

Gröni!
Vini is extra nyügös volt fogzás alatt,és popó is piros volt. Na meg azért volt taknyos is! :?

Viki!
Igen ,van két foga alul egyszerre jöttek ki, kb egy hónapja.
Viszont még nem tud négykézlábazni... :shock: :shock: Hason van,próbál kúszni,több kevesebb sikerrel. Ja és már ügyesen ül egyedül,de még kell rá figyelni. :wink:

Fenci!
A kismamis topikomban is van két lány,akinek ekcémás a babája. Sajna nekik is csak szteroidos krém használ,illetve a Sudocremet is használják rá! Sajnálom szegény Màrkot! :cry: :cry:

Vicuska!
Ne hagyd sírni!
Lehet pocija fáj...
Nyaralni menjetek nyugodtan. Tudod mi is 3,5 hósan voltunk otthon, 12 órás autóút!

Mami!
De nagyon már a kis Kópék! Ès egyre szebbek! :wink: :wink:
susy75
 
 


Krisz, sajnálom az anyós-sztorit... :evil: úgy látszik, most ilyen van, a másik topicban is mindenki az anyóst szidja :lol:

Kata, repcsivel megyünk, autóval azért az nagyon durva lenne :lol:

Vicuska, jó volt a Balcsi, bár pihenésnek nem nevezném, egy hétig tök egyedül (na jó, három másik anyukával + babával) voltam Levivel. De kikapcsolódni azért jó volt. :lol:

Fenci, sajnálom az ekcémát :( tippem nincs, hála mi nem küzdünk bőrproblémákkal.
Forduláshoz gratula, nagyon ügyes Márk!!!!!4 Még hogy nem akar mozogni :lol:
Babakocsira nem reagáltam, nekünk a Pliko p3 van, összességében most is ilyet vennék, de azért vannak hátrányai, pl elég nyakli és ahhoz képest nagy és nehéz.

Sleepin, szegény Bende, de azért hősiesen tűrte! Gratula a fogacskához! Pont ezen gondolkodtam, később már egyre nehezebb lesz a Picúrokat oltásra vinni :(

Mami, édesek a vízimanók! :lol:

Dike, nagoyn szuper a ház!!! Megvettétek?

Haga, hangyára nekünk a Raid hangyacsapda vált be, ez olyan, hogy nem pusztulnak egyből, hanem beviszik a bolyba a mérget, így hatásosabb állítólag, bár mi bent használtuk, de bevált!

Kép
vickybabe
 
 


Krisz!
anyós.....no comment..h teheti ezt a saját fiával :shock: :evil:
mivel hallgatod a szívét?kik azok a gyerkőcök? :lol:

Dike!
nagyon szép ház :D már a tiétek?

Sleepin!
én csak 1-2x szivom.és fehér váladék jön :roll:
gratula a fogakhoz+oltáshoz 8)

Suzy!
nem hagyom sirni 2 percnél tovább....a babakocsiban bealudt :? aztán most apa :!: :lol: is elvitte sétálni, ott neki is bealudt :lol: (most sétált először apával) :wink: én addig palacsintáát sütöttem :D
Vendég
 


Ja, átolvastam a 2009 ikres topikba, és Zsófiék jól vannak. Babákok nönek és már szépen szopiznak!! :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


háát gyakorlatilag még nem,de pénteken fizetjük ki az előleget úgy néz ki. a nő azt mondta h a héten visszafizeti a kölcsönét,pénteken tulajdoni lap kikérés stb...tehát biztos akkor lesz ha már kifizettük.de azt már eldöntöttük h megvesszük.
köszi a dicséreteket! :oops: :)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szépek a képek, édesek a babák, és annak ellenére hogy nem írok, figyelek ám. :) Költözködés közepette vagyunk, ritkán jutok géphez, és ha mégis, már nem jutok el odáig hogy írjak...

Rólunk röviden és tömören: kisfiúnk lesz. :) Jól vagyunk, ő is, én is jól érzem magam, továbbra is pihenek amennyit csak tudok, magnézium rogyásig, és élvezem az apróságunk mocorgását, amit most már minden nap félreérthetetlenül érzek. Annyira csodás... :)

Dike, én is nagyon szorítok!
Vendég
 


Vicuska, még azt is akartam Neked, hogy: Mózes addig kell, míg ülni nem tud. Vagy olyan babakocsit vegyél, amit vízszintesre lehet engedni. Esernyőből csak pár féle van, amit le lehet fektetni 180 fokba. Nekünk ilyen van, Chicco. Nem olcsó, de Bende hasonalvós volt, így muszáj volt. Sokan teszik 150 fokba, pedig még nem tud ülni, szerintem nem tesz jót + korai.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Jó volt a vége a tegnapi napnak, csináltam tejberizst ribizlivel és nesquick kakaóval.Apának levittem a boltba és nagyon ízlett neki, kérdezte is egyből van-e még. :lol: Aztán zárás után még bevágtuk a maradékot.
A boltban láttam, hogy anyós kiszámolta a pénzt a mi verziónk szerint is, félre is tette a pénzek között ami a páromnak járna, de nem nyúltunk hozzá...majd megbeszélik.
Alexandra tegnap este is úgy rugdodott, hogy megint felkiáltottam apa mellett filmnézés közben. :lol: Nagyon jó érzés...

Pompom te is nemsokára érzed, hogy egyre erősebbeket rúg a baby. :D

Dike
A ház egy álom. :D

Vicus
A gyerkőcök a hugom gyerekei:Sofi és Ruben, aki a keresztfiunk is egyben. :D

Sleepin
Velóban megnyugtató leírni a problémákat, mégha nem is az a cél, hogy megvitassuk...hanem csak egyszerűen kiadni magunkból.
Te babócád rúgdal már erősen?

Vicky
Kösz az együttérzést. :)

Pussz mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Vicus!

Orrszívás elött fújj Lilla orrába sterimart. Ez jól fellazítja és jobban kijön a cucc. :wink:
Gyógyszertárba tudsz venni.
csipcsab
 
 


Hahó! :lol:

Krisz!
remélem rendeződnek anyóssal a dolgok :) a mocorgás tényleg csodás érzés.nekem csomószor hiányzik a pocakom. :D

Pompom!
gratula a kis kuksishoz 8) 8) neve? 8)
mikor is költöztök és hova? :oops:

Csipcsab!
köszi a tanácsot.!stérimart használunk :wink: ma reggel nem is volt benne cucc.tegnap csomó jött.nem lehet h a tejci? :roll: mert hófehér.... :shock:
ti hogy vagytok???képek Flóra babáról? :lol:

Sleepin!
tudom, h csak a vizszintes a jó.csak van amiről azt irják h 170 fokban dönthető, már az se jó igaz?csak a 180.melyik Chicco? :roll:

Dike?
mai hőd??? :D
Vendég
 


Vendég
 


http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... -babakocsi

fölülröl a 3.sorban a piros és a jpobbszélen a kék?
Vendég
 


Vicuska :)

Ha a Gracora gondolsz, az jó :wink:
Én most vettem egyet használtan, mert üdülési csekkel is fizethettem :wink: A jelenlegi ernyőkocsinkat meg eladom. Az majdnem vízszintbe dönthető, több fokozatban állítható, könnyű is, csakhát a Graco jobb. A nagy kocsink is Graco, csak az dög nehéz és sok helyet foglal a csomagtartóban.
Mellesleg a mi kocsinkat hordozóval használtam, csak néha fektettem az aljába A-t. Úgy nem szeretett sétálni, és egy idő után ki is nőtte, kilógott a lába a végén :lol: Enyhén ültetve-fektetve raktam bele (dőlés szöget ne kérdezd :P ), amikor még nem tudott rendesen ülni.


Krisz :)

Anyós... no komment :twisted:
De a lényeg, hogy jól alakul a vége...


Pompom :)

Üdv a fiús anyukák közt :wink:



Dike :)

Csodaszép vityilló :wink: :lol:
Merrefelé van Móron? Pár éve dolgoztam ott, bár az iparnegyedben :x


Csajok, a homokcsere nem lenne egyszerű... 500 kg homok van benne. Anyu ma levitte A-t, amíg kiporszívózok, és belehasalt az első pillanatban a homokozóba. Mondanom sem kell, ruhástól...
Mikor lementem, rosszul lettem a látványtól :cry: A hasa, lába mint akit leforráztak, olyan nagy foltos volt a hülye hangyáktól :cry: Utána medencézett,az meg mégjobban előhozta a foltokat... Kémiai dolgokat nem akarunk használni, merthát néha megeszi a homokot a kölök :twisted: Kaptam egy tippet, hogy paradicsomszárral el lehet őket zavarni, márcsak paradicsom szár kellene.... Sehol a rokonság és ismerős körben nem kertészkednek, úgyhogy nehéz lesz...
Vendég
 


haga! fuu azok a hangyák,de nagyon utálom én is őket, szegény Albert :(
a ház ott a vizivárosi részen van, szembe az iparnegyeddel a benzinkútnál jobbra le. :) ahol az a sok új ház épült.

vicuska. 36.9re visszament. :)

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=3

szerintetek miért nem teszi át a pét??

KépKép
dike
 
 


Vicus, ami most van babakocsitok, az milyen? Egy sima mélykocsi, semmi egyéb? Mert nekünk 2 kocsink van. 1 olyasmi Pierre C., mint amit belinkeltél, azt használtuk mélykocsinak, meg téli kocsinak, mert vastagabb, jobban véd, szélesebb, jobban belefér cumóstul a gyerkőc. Szóval ezt arra tudom ajánlani. Viszont, ha egy egyszerűbb, gyorsan összecsukható, kis helyen is elférő dolgok akarsz, akkor a Chiccot tudom ajánlani. Most egy másik színben linkelem be, itt találtam a legjobb leírást: http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... 1dad55d9be
Itt elég drága, mi Kikában vettük, akkor volt 30E. :? Nem olcsó, de a legeslegjobban kihasználható esernyőkkocsi szerintem. Ilyen nagy böszöm dög babakocsit csak akkor vegyél, ha a mostani kocsid csak mózeses és télen pl már nem tudod Lillával használni. Mert a Ch.-hoz asszem nincs lábzsák, nem egy télies kocsi...
Bocsi a hosszúságért... :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz, igen, érzem, néha eszeveszetteket rúg nekem is. kb. minden órában érzem, ha más nem, kitülemkedik. Bendének is ez volt a mániája.
Ja és nem is meséltem, hogy a védőnéninél már tudtunk szívhangot hallgatni. :D Ja és hogy 4 kilót híztam eddig. :shock: Mondjuk 54ről indultam, szóval ez kb. csak a hasam szerintem.

Tegnap Bende estére nagyon kivolt. Hamar is ébredt délután, épphogy majdnem visszaaludt (bemásztam mellé a kiságyba) erre csöngetett a r**dék gázórás. Na, azt hittem visszaaltattam, de szerintem nem sokat aludhatott... Délután elmentünk még Tescoba, ott tök sokat sétált stb, jól elvolt, estére megint bemelegedett, hőemelkedése volt. :( Szerintem az oltások okozták, az egyik combja be is durrant, borogattam, de ma is csúny, próbáltam úgy letenni, hogy rajtalegyen a borogatás, de szerintem leszedte. Ja és este szegénykém elaludt a nappaliban miközben zenét hallgattunk/néztünk a laptopon. Olyan gyönyörűségesen békés volt. Imádom!!! Persze együtt aludtunk este...
Bocs, szóf*sásom van...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan bejelentkezek, igen ritkán jövök bnetezni.:oops: Majd írok, mindenkinek pusz!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Csak nagyvonalakban, mert megyek füvet nyírni, míg alszik a család!

Szia Zsu! :D

Mesélj, milyen volt a nyaralás! Hijányoztál ám! Ojjé, még 2 hónap! Hogy bírod?

Gizi!

Ja, hogy ez nem a te orvosod! Akkor várd meg ő mit mond!

Vicuska!

Én még soha nem hagytam Dórát sírni. Bár látszik is, olyan hisztis, hogy az valami hihetetlen! Tanulj a hibámból és keményíts be, én már elkéstem! 8)


Susy!

Nem baj ha lassabban fejlődik Vini, én nagyon tudnám értékelni, ha kicsit lassítana a leányzó! A kis csecsemőmből hirtelen lett egy tipegőm, minden átmenet nélkül. Kimaradt egy korszak....

Mami!

Örülök, hogy nemcsak én szaporítom a kopasz csajos anyukák táborát! :D Köszi szépen, kizárólag csak sudocremet használok, egyszer próbáltunk valami mást, nem jött be, így ez maradt. A Dentinoxot is használok néha, pár percig oké, aztán megint üvöltés, a Nurofen viszont bejött!

Pompom!

Gratulálok a kisfiúhoz! :wink: Minden rendben?

Vicky!

hehe, te sem leszel sokáig nyugodt! :P Dóra mikor ezt csinálta kb anyni idős volt, mint Levi, két héttel később felállt! :D Jaj de helyes a kisvőm! :P

Fenci!

Próbáljátok meg a Sudocremet, hátha. Sajnos ha valóban ekcéma, akkor csak szterodidos kenőcs lesz rá jó! :? Viszont nem tudom, hogy lehetne kivitlezni a használatát! :roll:

Krisz!

Anyós.... :?

Sleepin!

Köszi!

Dike!

Természetesn én! :P Én nem tom megnyitni soha a linket! :roll: Mikor tesztelsz! Itt ilyenkor már kötelező! Igaz Gyugyi? :P

Gyugyi!

Jaja, peszi kellett volna! 8) Szóval 3 pasi.... 8)

Kata!

Köszi, sajnos nincs aki felírja.

Köszönöm mindenkinek a válszokat! Mivel védőnőnk elment, helyette van valami banya, háziorvosunk meghalt, helyette van egy aki heti egyszer rendel, megmutattam a patikusnak Dóra heggét, ő sem javasolt mást csak sudocremet. Mintha nem lenne már olyan vészes! :roll: Az ínye viszont iszonyat! Én még ilyet nem láttam! Az összes foga persze ami látszik, épphogycsak nincs kint! Hát ezért szenved szegénykém! :( Nurofennel alszunk, így legalább alszunk! Na mit is akartam még... Gyerek nyafog, fű nő, ajaja. Na rohanok.... Ja, igen Zsófiéknak továbbra is drukk!

Kép

Kép
gröni
 
 


Vicus, Győrbe költözünk, de elhúzódó folyamat lesz, szerintem nyár végére stabilizálódunk. Nagyon várom már, kicsit elegem lett Pestből, bár lehet hogy most csak kismamaszemmel tűnik túl zsúfoltnak, túl büdösnek, túl zajosnak, túltúltúl... eddig nem volt vele bajom, csak mostanában, mióta ketten lakunk bennem. :)

Na a babakocsik.. hát nekem kellett jó pár óra, mire felfogtam a fogalmakat legalább, mint esernyőkocsi, bolygosítás satöbbi, és szerintem még el fog tartani egy ideig, mire a kínálatot is felfogom. Azt tudom már, hogy nekünk milyenre lesz szükségünk, de kezd úgy tűnni, mintha olyan babakocsi nem is létezne. :) Legalábbis elérhető áron...

Sleepin, én is ma hallgattam szívhangot védőnőcinél. :) Először klasszul megtalálta az enyémet, aztán nagynehezen előbányásztuk gyerkőcöt is. :) 5 kilót híztam eddig összvissz, és minden ok mindennel. Egy hónap múlva viszont már a szoptatásról akar beszélgetni velem... :shock:

Fiúnevünk egyébként még nincs, illetve nekem van, de apának nem jönnek be azok, amik nekem tetszenek, vagy ha bejönnek, nem mennek a vezetéknévhez. Én várok arra a "ez az, ez lesz az igazi!" - érzésre, remélem eljön. :)
Vendég
 


pompom!!
nagy gratula a kisfiatokhoz!!!
minnyá te is félidös vagy :)
szoptatásról majd mi beszélünk neked! :)
babakocsi: hát, tökéletes nincsen, azt nézzed, miröl tudsz lemondani, melyik a legkisebb kompromisszum

mami
aranyos képek, legjobb Flóra fönök-vagyok-a-medence-oldalán beülős képe !!!

fenci
nekünk alapbol elocomos testápolot irnak fel a babáknak sima száraz börre is, az is szteroidos, de biztos nincsen benne annyi, hogy ártson. szegény, most még a meleg is rontja gondolom a helyzetet.

sleepin
szegény Bende-láb. Olyan sokat beteges mostanában a fiacskátok! :(

dike
huha, ezt a házat én is elfogadnám! látom, van sok hely a gyerekszobáknak :)

vicus
nekünk pont ilyen pierre carden volt, mint a piros-fekete linken van, nagyon szerettem, de mivel haszn vettük, leamortizálodott már. vizszintre dönthetö, nekünk mondjuk a suzuki csomagtartoját majdnem kitöltötte, szoval alig fért mellé vmi, de ha nem kellett cucc az autoba, ezzel mentünk D-dal kirándulni. sztem is kell addig a fetethetö, amig nem tud ülni, és utána is jo, ha dönthetö minél lejjebb, az alvás miatt.
nekem Ági orrábol is jön néha tej, mert ugye még nem zárodott a garat, vagy mi választjaszét az orrot a szájtol. Lehet, h az jön nektek is, de akkor az nem hiszem, h nagyon sok lenne. az össze tej csak nem megy az orrába

suzy
nem fejlödik Vini lassan, szép 7 honapos baba, nekem mind2 7 honaposan fordult meg elöször hasra, vissza meg egy héttel utána. nyugi, futhatsz még :)
Vendég
 


Kata, nem beteges, csak gyorsan belázasodik. De mára már megint semmi hőemelkedés, láz... szerintem ezt a szuri okozta. A combija még mindig csúnya, most is borogatással fektettem le. :( Soha nem durrant be ennyire szuri. :( A múltkori 1-1,5 napos láz meg sztem a foga volt. Másra nem tudom fogni, semmi egyéb tünete nem volt. Kedve jó, eszik, iszik, játszik, jön-megy... ez a lényeg, nemdebár???

Pompom! Szoptatásról nem kell beszélgetni, velem sosem beszélgetett (szülés előtt) a védőnő. Mit lehet egyáltalán mesélni róla??? :shock: Majd a tapasztalatok után... A lényeg, minél előbb, minél töbször cicire, nincs mit beszélni róla. :)

Most lettem kész a fasírtokkal, holnap strandolunk, úgyhogy kellett vmi kajcsi. Most megyek is, hulla vagyok...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Bocsi, de csak olvasni van időm....

Így telnek a napjaim! :lol: :lol:
Kép
Felújítjuk a kisnevelőit társadalmi munkában. Igggen pöpec lesz! :wink:

Tsók Mindenkinek!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


na ennek örülök :D
vki kérdezte h mikor tesztelek...hát vasárnap ellövök egyet az lesz 12.dpo.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=3

KépKép
dike
 
 


Dike :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Nagyon éberen aludtunk éjjel...tuti a melegtől...fel is keltem fél 6-kor. Írtam anyósnak levelet, le is vitte párom neki ahogy most elment az egyetemre. Páromat csak 7kor kezdtem kelteni (hifije már szólt fél7től), kapott kávét, 2 szedvicset, kólát, 3 palacsintát, wc-zni is tudott...szóval hála az égnek jól indult neki a mai nap.
Este meg megyünk uh-ra! :D

Dike
Szerintem jó a görbéd! :D

Zapáné
Már épp kérdezni akartam, hogy nektek ilyenkor is dolgozni kell? :shock: Nagyon szorgalmasak vagytok! :D

Sleepin
Hüle hangyák! :twisted: Én 63 kilóról, 170 cm-ről híztam 4,5 kilót két héttel ezelőttig. Mérlegem azóta sincs itthon.

Pusszancs

Kép
vizkriszisback
 
 


Hali!

Végigpörgettem az oldalakat. 8)

Csajok! Gyönyörűek a gyerekek, nem győzöm csodálni őket.
/bárcsak már mi is itt tartanánk/ :roll: De eljön még a mi időnk!

Krisz :D

Csini kismami vagy! Anyós meg: :evil:

Gröni :D

Csütörtök este utazunk olaszba, vasárnap éccaka jövünk vissza.
Végül döntöttünk sima kemping lesz, nem vadkemping. 8)

rólam: Végre a norculot beszedése és a 100.cn után vasárnap megjött.Remélem a következő már rendesen megjön.
Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hali!

Gugyi!
nagyoon csini vagy és ne dógozz má sokat :lol:

Dike!
szép hő :D

Haga!
jó strandolást :D

Sleepin!
Bende remélem ma már jól lesz :D

Krisz!
milyen levelet írtál? :roll: uhu után hozz képeket :D

Kata!
én nem testápolózom már, kellene?csak az elején mikor száraz volt meg jött le a bőr a kezéről-lábáról.
2 napja nem kellett leszívnom semmit.... :roll:

Zsu!
de jó!
ezek jó hírek!jó pihizést olaszban :D cikusod is biztos rendeződik :wink:
és ősszel babásodsz :lol:

Viki asszem te kérdezted az útlevelet: :oops:
kell a babának, mert nincs még személyije.a lényeg, anyakönyvi születési kivonat+lakcimkártya is kell vinni,+apa+én egyszerre ott kell lennünk, nehogy kicsempésszem egyedül a babát külföldre!jövő csütre van időpontunk :twisted:

Gröni!
Dóra babának gyógypuszik mennek az ínyére :)


ma jön dokinéni oltani :shock: :roll: izgulok.....
Vendég
 


Ja, és megrendeltem az új szép babakocsinkat :lol: :lol: :lol:
a piros Pierre Carden :wink:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Nagyon villámban olvastam, futok főzni, gyerkőc alszik.

Voltunk tegnap az én bőrgyogyimnál, kapott Márk gyógyszertárban kikeverhető kenőcsöt. Közben meg a szintén gyógyszertári kence amit a bátyjáméktól kaptunk 99%-ra rendbehozta 3 kenés után a kicsi arcát, már gyönyörű, meg nem mondanám hogy szombaton tűzpiros volt. Úgy örülök neki. :wink:
Nagyon meleg van, úgyhogy mostanság nem is vagyunk itthon, reggel már átmegyünk anyumékhoz, ott levegőzik a kicsi a kertben, meg pihizünk bent a hűvös házban, nem kell itthon izzadnunk. :D

Sleepin :D Ez a babakocsi tök jó amit felraktál, tetszik, majd meglesem. Nektek ilyen van? Nem is láttam még, csak a nagyot.

Pompom :D Gratula a kisfiúhoz! Mik a Te névjavaslataid?

Zsu :D Sok puszi és jó nyaralást Nektek! :wink: Merre mentek olaszba?

Gyugyi :D Honnan van ennyi energiád? :roll: :lol:

Ha még eszembe jut valami, jövök. :wink: Pusssz
fenci
 
 


gröni
nekem van egy plusz patikai testápolo receptem, ha kell, irj cimet és elküldöm a receptet
Vendég
 


Kép

Alakul a dolog!
Kép

Fenci :)
Honnan van enerdzsi? Alkoholmeghajtással működöm! :lol: :lol: :lol: Na jó, ez csak vicc, hisz kocsival járok.... Azé' itthon, fürcsi után lecsúszik az a hideg pezsi! :wink:
Örülök, hogy használnak a kencék!

Krisz :)
Mi volt uh-án??? Gyere, muti! :)

Zsu :)
Na, ez jó hír! Gondolom, azt se bánnád, ha nem jönne meg 9 hónapig! :wink:
Olasz miatt irigy-irigy!! Hozz képeket! Merre mentek pontosan?

Vicuska :)
Lányom első útlevelét 2 hónaposan kapta. :) 4 évre!!! :shock: Hát négy évesen azzal a fotóval bármelyik korabeli gyereket kivihettem volna az országból! :lol:
Kép a kocsiról?

Kata :)
Még képet!!! :)
Fiúk babáznak a kicsi lánnyal? :)

KépKép
zapáné
 
 


Csajok, mennyi a baba norm hője?mettől hőemelk és láz?és hol mérve?van mindenféle hőmérőnk, popsis meg cumis is... :roll:

Gyugyi!
micsoda meló :shock: :lol:
van légkondi? :lol:
Vendég
 


Vendég
 


Vicuska :)
Pöpec a kocsi! :)
Úgy emlékszem, popsiban 37.5 fölött van hőemelkedés..... Mi már nem ott mérünk! :lol: Cumis hőmérő? Az kellett volna nekem, mikor még hőfüggő voltam!!! Jobb, mint a kemény lázmérő a nyelv alatt, nem? :lol:
Légkondi? :lol: Ja, egymásra lihegünk! :lol: De a pizzafutár kijön! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska :)

Láz 38 foktól. Ha popsiban méred, abból vonj le fél fokot, és úgy kapod meg az aktuális hőt.
Én hónaljban mértem mindig higanyossal. A fenekébe még a kúpot sem szívesen dugdoztam, nemhogy a lázmérőt...
Fülhőmérőnk is van, de ahhoz kell egy kis rutin, hogy tudja az embr milyen szögben kell betenni.
Cumis lázmérőt nem ismerem.

Mi a baj? Melegnek érzed Lillát?
Vendég
 


Gyugyi, haga!
köszi 8)

ma kapott oltásokat, mind2 combjába de.
a popsiban most 38,1, cumival 37,7. :roll: és melegnek érzem.
adtam neki egy fél kúpot... :roll:
Vendég
 


Vicuska!

Lillának a popóban mértet vedd biztosabbra. Nem is tom, hogy lehet babának hónaljban mérni? :roll: Haga? :D Milyen a cumis? Nekem is kell! :D Gondolom abból már nem kell levonni, akkor ki is jön a majdnem a 0,5 fokos különbség! Jó a kocsi! :wink: Apjukot rákéne beszélni valami hasonlóra! :roll:

Zsu!

Én már azt hittem, hogy meg is jöttetek! :oops: Látod, ez van ha nem írsz sűrűn! :P Dúrva ez a 100 nap! :shock: Mondjuk én most tudnám értékelni! Minden nézőpont kérdése! :lol: Jó nyaralást, kívánok nektek jóidőt, érezzátek jól egymást! :wink:

Gyugyi!

Sztahanovista vagy? :lol: Micsináltok pontosan? Csak azt látom, hogy kentek!

Kata!

Köszi szépen, elfogadom! Minnyá küldöm a címet! Nagyon aranyos vagy! :wink:

Krisz!

Mi volt? Mesélj és hozd a képeket! :D

Kép

Kép
gröni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?