Új privát üzeneted érkezett!

Még pár nap,és nincs netünk! :oops:

Vali!Rana is ikres anyuci lesz! :D :D Már alig várom!!!!!

Kép
ani0227
 
 


Vanda!Köszi az infót,mostmár akkor ezt is tudom.
valika28
 
 


Vov
Nem írnak fel anyatejet csak koraszülöttnek, vagy ha az anyának valami spec betegsége van. (Miskolc) . Így marad az a kevés ami nekem van+ a tápszer.

Kép
marejke
 
 

 
 

Ani!
Itt a link.

http://www.teszvesz.hu/item674635164_ha ... kocsi.html

Marejke!
Sajnálom... :cry:
vovanda
 
 


Köszi Vanda!Tényleg nagyon szuper!!!! :D :D :D Apának meg mutizom.

Egy kicsit be vagyok rezelve.Nem tudom,hogy most megjött,vagy bevéreztem. :shock: 26-28 -ik napon szokott jönni a miki,ma vagyok a 25-ikben.Tegnap óta nem igazán kíméltem magamat,emelgetek mindent mint egy bolond,mivel muszáj. :x

Kép
ani0227
 
 


Szia Ani!3-án küldtél nekem egy linket,írtad hogy mentsem el,amit úgymond bemásoltam,de nem jelenik meg semmi!Ez mi lenne?A férjecském se tudja.Ne emelgesd meg magad!Vigyázz magadra!Lehet azért volt vérzésed,mert nemrég műtöttek és ilyenkor másképp jön vagy hamarabb vagy később.Nem?
valika28
 
 


Képzeljétek 30-án megyünk nászútra Mallorcára!Már nagyon várom!Utánna hátha csökken a feszültség bennem is és könnyebben indulunk el Debibe.Már várom a SZEPTEMBERT!!!Türelmetlen vagyok!!! :roll: Izgulok,gondoljatok rám,mert holnap már tárgyalok a Csabai Endokrinológussal,és remélem sikerül időpontot kapni és elkezdhetjük minél hamarabb!További szép napot mindenkinek!
valika28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:38-kor.
vovanda
 
 



Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi!
Nagyon jók a képek!Micsoda torta!!!! :shock: És milyen szép gyerkőcök! :wink:

Vali!Gondolom akkor izgulsz!Érezzétek jól magatokat!Legyél nagyon sokat a vízben,jót fog tenni a só.
Amit küldtem az egy aláírás,vonalzó lenne a hozzászólásaid után.Úgy mint nekünk hogy mennyi idősek a gyekek stb.,csak neked B.-vel való találkozásig számolná a napokat.

Ma már nem volt semmi bajom,nem tudom mi a fene lehet....

Holnaptól nem leszek!No net.Puszi mindenkinek!Jók legyetek!

Kép
ani0227
 
 


anikám: mi lesz a netetekkel?
hehe, ezzel már elkéstem, nincs nekik :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Vanda!Nagyon szépek a gyerekeitek,gyönyörűek és ennivalóak!!!Ani!Köszi hogy küldtél ilyet,de nem találom :oops: Majd még próbálkozok.Szép napot mindenkinek!
valika28
 
 


Még vagyok,nem jöttek a kábelesek.

Pasi!
Szolgáltatót váltunk,de ez bele telik egy kis időbe gondolom.

Nem értem!A többiek hol vannak?Annyian vagyunk,és csak mi írogatunk!Úgy érdekelne,hogy kivel mi van.Akkor tehát Névsorolvasás:

Vanda,Pasi,Vali-jelen
Árnika-igazolatlan
Kincs-igazolatlan
Rana-szintén
Szmet-szintén
Marejke-igazolt
Móni-ig.lan
Melánia????
loviné-ig.lan
Maci-felmentés nincs elfogadva!
Írhatnék még több nevet is,de a régiek már nem írogatnak sajnos,és bocs ha kihagytam valakit!

Kép
ani0227
 
 


Mabe is mindig lóg!!!

Vanda!Úgy néz ki a babakocsi kilőve. :cry: Az autóba a klíma CSAK 48000 ft-ba fog kerülni(javítás).

Kép
ani0227
 
 


ani: sajnálom a babakocsit, pedig nagyon jó ;-)
vanda már arra gyúrt, hogy üzletel veletek :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ani!Képzeld tegnap hívtam a Csabai kórházat,de mondta a nő,hogy személyesen menjek be a 2-es belre,mert ott kell megkeressem.Nincs ennek a Dokinak magánrendelése?Legalábbis nem mondtak ezzel kapcs.semmit.Holnap délelőtt bemegyek,de mire megtalálom...Félek!Mi van ha nem fogad?És ha nem lesz bent?Majd túl leszek remélem holnap rajta.Majd megírom mire jártam.Szép napot mindenkinek :)
valika28
 
 


valika: nyugodj meg egy kicsit, minden rendben lesz :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ani, itt vagyok :)

Jól vagyunk, növögetünk, éjszaka fent vagyunk nappal alszunk, zajlik az élet. Holnap mát három hetesek vagyunk.

Kép
marejke
 
 


Szia Pasi!Köszi,próbálok egy kicsit nyugodtabb lenni,de csak arra tudok gondolni,hogy nem lesz egyszerű megtalálni a Dokit és beszélni vele :( Remélem könnyen fog menni minden és tud majd kezelni.Nemtudom aki járt már ilyen cipőben mint én,akkor azt kérdezném,hogy milyen hosszú folyamat ez az Endokrinológushoz járás?Miket csinál?Milyen sűrűn kell menni hozzá?Bocsi hogy ennyi mindent kérdezek,de nemtudom mivel jár,mi történik.További szép napot mindenkinek :)
valika28
 
 


Sziasztok!
nem volt jó a gépünk.összeszedtünk jónéhány virust,stb.éppen megtudták csinálni,de azt mondták,hogy nem sok jövője van hátra a gépnek.na mindegy!

sajna nincs időm visszaolvasni,de mindenkinek a legjobbakat!
az űjaknak üdv!

vanda és pasi!gyönyörűek a gyerekek!mind a négyen!és szupi a babakocsi!nagyon tetszik!

mi jól vagyunk.Sedy 2 hónaposan volt 6100 gramm és 59cm.tejcsi van szerencsére.jövőhét szerdán töltjük a 3 hónapot.kiváncsi vagyok mennyit gyarapodott azóta.

MAREJKE!NAGY-NAGY GRATULÁCIÓ NEKTEK!GYÖNYÖRŰ KISFIAD VAN!JÓ EGÉSZSÉGET KIVÁNOK! :D

Kép
timé&tati
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1246961156.5672.jpg[/img] néhány kép Kép Kép [/img]

Kép
timé&tati
 
 


marejke! sajnalom a tejcsit, de fontosab ha mind2 jol erzitek magatokat es pihentek vagytok, ha birsz kicsit fejni csinald, ha nem ne bankodjal, tenyleg nagyon jol fejlodnek a tapival is :wink:

valika! itt csak 3 honapot kap az anyuka 100% fizut es utana kaphat 1 ev (6+6 honap) 30% fizut (na nem sokan birnak 2 babot 30% fel nevelni) szoval marad a melo, orulok hogy jol erzed magad ezen a topikon es nekunk tenyleg 2 csoda babat varazsolt BB, hu de szupi hogy nyaraltok :D :D

ani! nem jol hangzik az emeles, de gondolom hogy nincs mitt tegyel a 2 babo mellet, ja most epp egyedul nyomom a babokat es fogzas van 1000el, na de eszt nem kel neked be mutatnom :oops: :oops: :wink:

timi! de edes a kispasid :D :D en most is csodalkozom rajtatok mikor eszembe jut hogy nem reg tudtad meg hogy 18-20 hetes pocakos vagy :D :D bar minnel tobb parnak lenne ilyen szep tortenete

arnika! buj mar elo, vagy este csak apaval foglalkozol?, ha igen akkor ki vagy mentve :D :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni, én már túl tettem magam rajta, ha nincs tejcsi hát nincs. De a környezetem kikészít, már amikor egy nap 100 x megkérdik, hogy akkor még mindig nincs (anyós), megőrülök. Nah de ezen is túl jutunk valahogy.

Kép
marejke
 
 


valika: ezeken ráérsz majd akkor idegeskedni, ha tényleg fennállnak ezek a problémák, lehet, hogy nem is lesz semmi gáz

timi: nagyon szép baba :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziaszok!

Én is vagyok néha, csak erőm nincs mostanában írni.
Kutakodok, andrológus ügybe, meg hátha van valami infó a párom állitólagos problémájáról.
Hallott már valaki a MAR tesztről?
Vendég
 


Marejke!
Iszonyat szar tud lenni. Tőlem vadidegenek is megkérdezik szopnak -e a babák. Én meg közlöm velük, hogy magánügy. Szerintem senkinek semmi köze hozzá. Békén kéne hagyni a kismamákat, nem baszogatani őket folyamatosan mindennel(zugolvasó kiváncsiskodóknak ezt külön ajánlom szíves figyelmébe)
vovanda
 
 


Sziasztok

mi az hogy igazolatlan? hát ezt érdemlem????? :lol:
sok minden történt mostanában, de most....

Ani mond meg szolgáltatónak, hogy huzzon bele, és gyere hamar.
Figyu akkor most megjött , és már el is múlt, jól értem. A gyógykaparás, azt jelentené, hogy a méh felületét "megtisztítják" úgymond, ez éppen bekavarhat, de ha sokáig lesz meg akkor irány vissza dokihoz , sürgősen, ígérd meg!!!! és nézzes már egy fránya hormont, lehetőleg ciklus elején.

Timi nagyon sokat nőtt Sedi, kis hurkás, pusz :D

Marejke , vedd be a leszarom tablettát, és ne foglalkozz senkivel!!!! A Ti éáletetek, és a Te gyereked! Ha úgy érzed hogy megpróbáltad, és nem megy, akkor hagyd. Szeri9ntem babák is érzik ha Anya vmin depizik, és az rosszabb lehet............

Loviné ne haragudj , ígértem dokicímet, bocsi szégyenlem magam :oops: , ma pótolom priviben.

Valika nyugalom! Az csak jó, ha egy dokinak van szakrendelése, és nem magánba kell menni, drága pízért :wink:
Általában ad beutalót laborba, ott vérvétel , vissza lelettel, és ha szükséges ír fel gyógyit. Utána már csak kontrollra kell menni, kb. 3-6 havonta. De majd felteszed eredményed és együtt megszakértjük :wink:

Vanda pusz összesnek gyereknek :)

Kincs tényleg eltüntél,ritkábban jössz mint Én :shock: :lol:

Mazsi is teljesen elfogyózott :roll:

Móni husikák meggyógyultak?? hogy megy az egyedül lét velük, húzós??megpróbáltatok már lemenni.
Apa itthon, mostanában hálisten nem megy messze, azt mondja hogy menjenek fiatalok.

Én a héten dokizok, és ha minden jól megy akkor kezdek. Kincs majd augusztusban megy szabira, megkérdeztem.
Ma szörnyen megijedtem, eleve történt egy pár rossz dolog mostanában, de ma Apát baleset érte, és utána elájult. Szegény arra tért magához, hogy ordítok mint egy sakál :lol:attól ijedt meg
hálisten pörög ilyenkor nagyon agyam,hogy mit kell csinálni, de ezt az érzést :(
de végülis nagyon komoly baja nem esett

jah, és megnéztem Rana pociját, ami szépséges :)

jók legyetek, hűsöljetek, sörözzetek, fagyizzatok, pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika!Köszi szépen az infot.Remélem minden jó lesz.De ez a Csabai Doki,ha beszélek vele holnap,akkor biztosan a magánrendelésére küld.Nemtudom,majd megírom,hogy mire jártam. Pasi:Köszi a biztatást :) Timi:Nagyon édes a babód!Ti is lombikkal?Melyik intézetbe jártatok?Hanyadik beültetés sikerült?Sokat kérdezek?Bocsi :oops: Demoniq:Köszi neked is az infot.Ti meddig jártátok Debit?További szép estét mindenkinek!
valika28
 
 


Árnika,

megkaptam a privit.Köszönöm szépen!
Vendég
 


[quote="árnika"]m írta:árnikai az hogy igazolatlan? hát ezt érdemlem????? :lol:


igazad van, nem ezt érdemled...igazolatlan és osztályfőnöki intő :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ani! Itt vagyok minden nap figyelek!!! Magamrol nincs semmi különös amit irjak, még nincs meg rá a pénz hogy el induljak megint .Ráadásul most szünt meg a férjem munkahelye, ugy hogy sok a gond de meg oldjuk valahogy.Mindenkinek szép napot!! Ja és Marejke nem baj az ha nem szopik az a lényeg hogy egészséges legyen!!
maci30
 
 


Marejke! http://www.szoptatasert.hu/belso.php?in ... _elsohet41 illetve www.medela.hu Ezeket ma találtam, de tényleg fontosabb a nyugalmatok, mint a szopi. Ma már nagyon jó minőségűek a tápszerek is. (Én is tápszeres gyerek voltam, és már nem is ma, aztán mégis megvagyok.... :D )

Valika! Ősszel lesznek ikreink, igen, és talán kislányok, ha minden igaz! :wink: (lásd a vonalzómat)

Vanda, Dupla GYEST nem is tudtam! :D Kár, hogy dolgozni majd nem lehet mellette (ezt tervezik)... Vagy nem is fogok tudni majd...? :roll:
Mind a 4 kölök zabálnivaló! :D

Ani, remélem csak mensi volt, kicsit hamarabb. igazolatlan miatt..... :cry:

Timi
, Sedike tényleg jól kigömbölyödött! :shock: :D

Loviné, szabad a gazda, mi az a MAR teszt? (Vagy te sem tudod, azért kérdezted??)

Árnika, jaj milyen baleset???? :( Apa jól van???? Megszámoltad a FEMet, ugye tényleg van benne 40 db? Lesül a bőr a képemről, ha nincs benne annyi.... :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Szia rana!Ősszel születnek,mint ahogyan én is(szept.28-án)Kislányok?De jó!!Névválasztás már megvolt?Nagy a pocid?Vagy tán hatalmas?Nagyon jó a vonalzód,remélem nekem is lesz ilyen!További szép estét!
valika28
 
 


Csajok,Pasi!Csak a Gyulai endokrinológushoz jelentkeztem be,de az aszisztense vette fel a telefont,és július 27-re adott időpontot,egy kicsit soká lesz,de kivárom és majd aznap meglátom,hogy mennyire ért ehhez a "betegséghez".Szép estét mindenkinek!
valika28
 
 


Rana,

igazából én se tudom , mert nem találok infót.Csináltak a páromnak 2005-be ilyen vizsit, de nm mondták , h mi ez.(eredménye kakis lett)
Jó lenne tudni mivel lehetne kezelni, h jó legyen.
:oops:
Vendég
 


Loviné, sztem sikerült kibogozni a netről, mi is ez a MAR-teszt (sehol nincs leírva normálisan): úgy tűnik, hogy ez a sperma elleni antitesteket vizsgálja férfiaknál. Szóval akinek rossz az eredménye, annak autoimmun okok miatt alacsony a spermaszáma. (vagyis a saját szervezete pusztítja el a saját spermáit) Autoimmun betegségekre én úgy tudom immunszupresszív gyógyszereket szoktak adni (ilyen a Metryped meg a Prednisolon is). De persze kérdezd meg a dokidtól, aztán számolj be, hogy jól gondolom-e!

Valika
! Remélem, megvárják a csajszik a te szülinapodat legalább!!! Reménykedem nagyon, hogy szeptember végéig bent maradnak a jó meleg kis fészkükben! De elvileg okt 30-ra vagyok kiírva. Nevek még nincsenek, mert ami Apának tetszik, az nekem nem, és fordítva... :? De majdcsak kitalálunk valamit.. :lol: A pocim hatalmas. Ekkora (illetve már nagyobb, mert ekkora VOLT a múlt héten): :oops:

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,
köszike az infót.Én is valami hasonlót találtam, csak az az érdekes, h 28millió és 56 millió között mozgott a sperma termelés akkor hogy is van ez?
Ha lesz időm és manim visszamegyek BB-hez kontrolra és megkérdezem tőle is, mert ő csinált rá tanulmányt.
Csinos poci,és egyáltalán nem nagy ahhoz képest, h 2 lakó van benne.
Vendég
 


Sziasztok

Ani gyereeeeeeeeee
hiányzol :(

Vanda , Pasi sikerültek dolgok???
kitartás!

Kincs teljesen egyetértek veled kérdés/válasz témában. :(
Ha szabiról megtudok bővebbet , jelentkezem. Nem jártok erre ma?? jó lenne talizni vmikor

Loviné , felhívtad?
Én először témában Őt keresném, nem B.B. -mégiscsak az Ő szakterülete.

Móni ne mond hogy ennyire lefoglalnak törpik, vagy elpártoltál? :twisted: :(

Rana na hallod, nem számoltam meg, ne izgulj!
tuti hogy használni fog, legalább feleannyira mint neked :wink:
abban a ciklusban szedted ugye?
érdekes mert pocid élőben nagyobbnak láttam :roll: körfogatot nem mérsz? Apa hazajön lesz csodálkozás :)
Köszi kérdést , enyém már sokkal jobban, az ijedtség volt nagy.

Maci sajnálom Apa munkanélküliségét, de fel a fejjel, hátha talál hamar munkát!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


rana!Nagyon nagy a pocid,de azt azért nem mondtam volna meg hogy ikrek:)Hogy viseled a súlyt?Nehezek?A férjemmel is beszéltük hogyha nekünk lesz mi lesz a neve/nevük,de ő is nagyon válogat,de a fiúnév meglenne csak a lánynév nem lenne egyszerű.Még soká lesz,mire mi is választhatunk nevet.Szép napot!
valika28
 
 


Loviné, a 28 millió azért annyira nem rossz, azt hittem, sokkal rosszabb a helyzet.... :roll: Inszemhez és lombikhoz mindenesetre tuti elég! :)

Árnika, biztos slankít a saját bőröm! :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy veled kajálás után találkoztam, és akkor még a gyomrom is hozzádudorodott? (úgy szokott lenni. Ha eszem valamit, már lélegezni is alig tudok, mert már nem fér el bennem a sok cucc..... :oops: Pedig azt hittem, ez is később következik majd be....) Haskörfogat, várj, megmérem a kedvedért (eddig csak egyszer mértem): 96 cm. Apa tuti elájul a csodálkozástól. Mostmár nagyobb, mint az övé! :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, a FEMet ebben a lombikos ciklusban (is) szedtem. Ha feleakkora sikert hoz, az is tényleg elég! :lol: :lol: :lol:

Valika, ezek szerint élőben még nagyobb. Érdekes, a pocak SÚLYÁT viszont egyáltalán nem érzem. :roll: Ha nem lenne néha légszomjam, meg nem rugdosnának a picik, nem is érezném, hogy terhes vagyok. :D Meglátod milyen hihetetlenül gyorsan eljön az idő, amikor a te pocakodról fogod a képeket mutogatni (persze ez majd csak utólag tűnik hihetetlen gyorsnak....)!! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Árnika!
Aláírva még nincs, milkalila gőzöm nincs róla, hogy mi lesz. Hangulatom teljesen gatya, valamit csesznem kell magammal, mert ez így nem lesz jó...
vovanda
 
 


rana: csini pocak :-)

cica: azon vagyok én is...bár elég nehéz, de nem adom fel ;-)
szeretlek

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok én is csak mostanában alig van időm itt lenni.
Festettük a gyerekszoba falát az már kész lett:-)
Ágyneműhuzatokat, baldachint, függönyt gyártok. :D
Voltam ir-en. Terhelés előtt 3,9 utána 4,2. Viszont valószínű vasat kell majd szednem 111lett a hemoglobin.

Most nincs időm visszaolvasni, de majd megteszem azt is persze.

szmet
 
 


szmet: kérünk fotót a pocakodról meg a babaszobáról is :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szmet!
Ez a haemoglobin egyáltalán nem rossz. Teljesen normális, hogy a baba lenyomja. Ha vasat kezdesz szedni, ritkítsd meg a magzatvédőt (vagy hagyd abba) mert a kettő kombinációjától hatalmasra nő a bébi.
Magzatvédőt amúgy mit szedsz? És mennyit?
Nekem szülőszobán valahol 70 körül volt a haemoglobin, na ott már felmerült azis, hogy vért kapok....
vovanda
 
 


pasi: A fotóalbumba van pocifotó:-)

vovanda: Két-három napont szedek gravidát, és most béres vasat kétnaponta. De ezeket csak magamtól. 4 hét múlva talizok a dokimmal ő még nem tudom mit fog mondani.

szmet
 
 


Vanda! Én is szedek vasat (2x1 Neo Ferro Folgammát) és Elevitet is (1 db/nap). Hatalmas bébijeim lesznek?????? :shock:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok

Kincs voltam nála, hónap végétől nem lesz 29től. Azt hogy meddig, még nem tudom , de megkérdezhetem ha gondolod.
Nagyon ari volt, de gyógyi árától lehidaltam, (remélem több nem kell)
bocsi hogy nem jöttem hamarabb, de nem sokat voltunk itthon. mostmár várom pirost, csak annyi mindent akarok szedni , hogy elég lesz fejbe tartani. :roll:

Aninak jó sokáig csinálják netet :(
remélem jönni fog hamar

Vanda :( helyzetet, remélem helyzet javul, és hangulatod is jobb.

Rosszéletű kitartás, ügyi légy!

Móniiiiiiiiiiiiiiiii, ne mond hogy 3M így kifáraszt?! :shock:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szasztok!

Átjöttem szomszédolni,de a törpék éppen a szomszédasszony fürdőszobáját rendezik át,így gyors leszek! :?

Nagyon beteg voltam a héten,de átment mindenkin,csak engem ütött ki de nagyon!Lázasan pattogtam az ágyon....talán általános iskolás koromban voltam lázas utoljára.Ennyire nincs immunrendszerem,vagy ennyire le vagyok strapálva?Segítsetek!Hogy hozzam rendbe magamat hogy ellenállóbb legyek!?
Menszim nem rendeződik,még mindig tart.Hétfőn jött rendesen,de nem igazán múlik.
Jövőhét végén már leszek! :wink:

Rana,Timi!Tök jók a képek! :D :D Küldjetek sokat!!!!!!!!!

Vali!Sajnálom,hogy ennyire körülményes a csabai doki,de hátha itt Gyulán tudnak segíteni.

Mennem kell,sorry................................... :shock: :shock:

Kép
ani0227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?