Új privát üzeneted érkezett!

Sleepin :)

Csúcs szuperek a képek tesóbabáról. Nagyon jó a minősége!!!



Gizi :)

Hol vana a várandós ambulancia?
Én csak a genetikát, uht és szív uht tudom hol van :oops:
Druuk, hogy minden oké legyen nálatok továbbra is!!!
Vendég
 


Haga: a bejáratnál ahogy felérsz a lépcsőn rögtön balra, az első ajtó (a 2. a szülőszoba) :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


3 ota alszik :shock: :lol:

haga, sleepin
nagyon édes kistesók!! sztem haga babája Albertre hasonlit, az orra, sztem azért kivehető az arca. sleepiné meg a másik szülőre fog hasonlitani, legalábbis én még nem láttam a tesóban Bende vonásait.
haga
Ágiról is egy db félarcos képet tudtak csinálni, mert ő is vagy takarta az arcát a kezével vagy bebujt a lepénybe :?

krisz
ha tul durva, azt sztem jelzi a hasad. gondolom apa nem esik rá a hasadra, meg nem ezerrel döngettek :wink: most még nem zavaró a pocak, addig élvezzétek a mozgolódást 8)

gizi
te itthon mész uh-ra? nem kint?

Ági a képeket D játékbababkocsijában fekszik 8)
Vendég
 

 
 

Kata: még itthon vagyok, a 12-ik uh-ig mindenképp :) meg amig a barna el nem múlik :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Haga, Sleepin!
édesek a babócák 8)

Gizi!
nem kéne progit kapnod?holnap kérdezz rá feltérlen, drukk :D

Haga!
hallomásból ismerem,állítólag nagyon jó uhus. :roll: bár már róla is hallottam ezt-azt, de kiről nem? :roll:
drukk ezerrel holnapra nektek is.biztos minden okés lesz.
Kata dokija tényleg profi uhus. :)

Lilla délben 1 órát ordititt, sehogy se tudtam megvigasztalni.ilyen még sosem volt,bedagadt vörösre a szeme teljesen...én is sírtam már vele.... :cry: enni is alig akar,inkább csak iszik sokat :shock:
láza nincs :roll: most már 2 órája alszik, babakocsiban tudtam csak elringatni :)
Vendég
 


Vicuska: köszi, megkérdezem. :) drukkolatok!

én nagyon félek, a dokim is ilyenkor van szabin :(

annyira szeretjük...

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Persze, hogy ebben a pillanatban ébredt a kicsim mire végigolvastam. :lol: :lol:

Sleepin :D Nagyon profi fotó, ez a 4D minőség kérem szépen!! :wink: Nagyon szép a kiccsávó! :P Örülök, hogy Bendus jobban van! Várjuk meg szerintem míg Márk elkezd gurulni, addig még ráér a járóka szerintem. Persze ha nagyon útban van nektek, akkor megoldjuk hamarabb. De nehogymááá te cipeld át, nem engedem! :shock:

Zsófi :D Örülök hogy a babóid ilyen szépen fejlődnek, csak így tovább!

Kata :D Csúcs szuperek a fotók! Ki a fotós a családban? Hozzánk is jöhettek, mintha műtermiek lennének, nagyon tetszenek! :D :P

Gaby :D Gyere sűrűbben ha tudsz!

Vicus :D Jobbulást a kis Lillának! Biztos nyűgös volt szegényke. Oltást majd megkapja később, amiatt ne aggódj.

Márk ma megkapta a 3. havit, azóta még nem lázas, remélem éjjel sem lesz az. Csak egy kis nyikkantás volt, nem is sírt. 2,5 hét múlva kapja a második Rotát szájon át.

Gizus :D Mindenképpen kérjél progipótlást! Harcold ki, attól tuti elmúlik a barnázás. Babó mindenképp jól van, tuti! :wink: Ha lenne nekem duphastonom küldenék, de anno én fogyasztottam el a topik összes duphastonját, mert nekem is csak kb 7. hétig írt a dokim.

Na megyek fürdetni, jóccakát mindenkinek!

és puszi az olvasóknak és hiányzóknak is! ÍRJATOK!!
fenci
 
 


gizi! sajnálom a barnázást!

kata!csodálatos képek, nagyon profi!!! :D

haga! sajnálom kisrudit! :cry:
de biztos ebben a bababan is benne van rudi lelke! :)
jók ezek a képek, és nagyon aranyos a kisbabátok!

sleepin! nagyon jóóó képek, de jól látszik a fütyköse!szép kisfiú!!

vicuska! kívánom, h ne legyen sírás-rívás!jobbulást neki!

KépKép
dike
 
 


Ja, Hagának akartam még, hogy minden rendben lesz! Nagyon drukkolunk!!!! ++++++++++++
fenci
 
 


Vicuska, sajnálom nagyon az 1 órás ordítást, hajjajj, nekünk volt ilyen sehogy sem jó, egymás vállán sírás... :( Nem jó, de idővel elmúlik!

Fenci, ok, akkor majd szólj, útban szó szó nincs, már jópár hónapja összecsukott állapotban van, eddig elfért, most is elfér még egy ideig... :) Apát is viszem, majd ha viszem. Kissé szóismétéls, de mostmár hagyom. :D Ügyi Márk baba! Beadatjátok a Rotát?

Haga, Gizi, írjatok holnap!!!!

Köszönjük a dícséreteket, direkt ide mentünk vissza, itt voltunk Bendussal is (Pandus ajánlotta) és nagyon nagyon jó minőség, normál ár és SZAKember! Kedvesek, gyönyörű a hely, csoki. :) 40 perc minimum, én felkeltem közben, forgolódtam stb mert nem látszott az arca, belefúrta a hasfalamba, csokit kaptam, hátha... :) És amikor végeztünk még mindig nem jött senki utánunk (óránként írják be a pácienseket). Szerintem az egyik legjobb és legigényesebb hely Bp.-en. Ja és egészségpénztárból ment. :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata, csak Neked, csak most, csak itt :D :

Bendegúz 24 hetesen: Kistesó most, 19 hetesen:
Kép Kép

Persze nem lehet összehasonlítani, mert azért sok az az 5 hét... :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haga!

Jaj, remélem nem lesz semmi gond sem! Bízni kell, mást egyelőre nem lehet! Nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi gond se! Nem szeretnéd leírni, hogy pontosan mi a gond? Hátha járt már valaki hasonló cipőben és emgtud nyugtatni! Így is látszik szépen a baba pofija, nagyon aranyos! :wink:

Sleepin!

Tietek is édes! :wink:

Gizi!

Neked is nagyon drukkolok! Kitartás, pihi, progi stb!

Vicuska!

Szegény Lilla, gyógypuszi neki!

Kata!

Szupi fotók! :wink:

Dike!

A lényeg, hogy rádolgoztatok! Most meg majd törhetjük a buksinkat, hogy inszemes vagy spontán bébid van-e! :P



Most csak ennyi, kész a vacsim, apjuk fözött! Ne nézzétek az időt! Nem jó az órátok! :P

Kép

Kép
gröni
 
 


sleepin! én azért elég rendesen látom a hasonlóságot a két baba közt. :D

véégre felment a hőm! :lol:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=3

de még nem vette ki a 10.napról a pét.

KépKép
dike
 
 


sleepin
azta, megleő a hasonlóság így!! :shock: :D mégiscsak egy tőről fakadnak :lol:

gröni
hol láttad a hasamat? nem is volt olyan fotó 8) ja, a hasam tényleg lement, a bőr maradt csak rajta, de a combom látszik a képeken :? az nem ment le. kell a streamm lábam a cipeléshez :wink:

dike
szépen leesett, és utána felment a hőd. mai drukkok a fickóknak++++++

dokizóknak is drukk+++++++++

pompomnak cunis vagy fütyis?
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Itt ülök egy netkávézóban, ölég sz@r az idő.... :? Kénytelenek vagyunk inni! :wink: :lol: :lol:
Remélem délutánra megint süt a napocska és mehetünk a strandra!

Jók legyetek, szombaton "taláxunk"!!! :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Haga
Remélem minden jól alakul majd az uh-n!És az ünneplésen utána. :D
Azért látni ám a kis pofikáját!

Kisgizi
Én is kérnék progipótlást!Nem is értem eddig miért nem írt a dokid.Ártani nem árthat, akkor meg? :? Nekem a KAáliban azt mondták a 9. hétig kell (hülyeség), a méhlepény a 12-14. héten veszi át a sárgatest szerepét és ha ezek nincsenek összhangban, bekövetkezhet vetélés.Az itteni mezei nőgyógyásszal írattam aztán , ő meg kérdezte, hogy mennyit szedek és meddig...azt a 16. hétig szokták, ugye? Kérdi ő tőlem. :? Én a 12. után kezdtem csökkenteni a napi 3X2-őt és a 15. végén hagytam el.Biztos ami biztos!Nem lesz semmi baj! :D

Sleepin
De a te 4d-s képeid valóban nagyon jó minőségűek! :D

Kata
Nem esik az uram a hasamra :lol: ...misszionárius póz már nem játszik. :oops:

Pusszantás!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Kata!
annyira gyönyörűek a képek!hogy csináltad? :roll: :lol:
mármint a fényképeződön állítottad be h feketefehér vagy utána variáltad meg a szgépen? :roll: meg a beállytás is!nekem Lilla nem mnaradna már meg így, az tuti :D

Haga!Gizi!
drukk 8)

Sleepin!
Bende jól van?

Gyugyi!
hajnalban inni? :lol:
küldöm a jóidőt!öscém is most van a Balcsin :roll: tavaly ugyanígy járt :shock: :?

Gröni!
milyen rendes apjukod, h főz 8) Norbi nem örülne, h ilyenkor esztek :lol:

Dike!
mai babatappancsok+++++++++++ :P
Vendég
 


kaptam utrot, :) részletek később. uh sajna nem volt :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Fenci!
Szivi! :lol: Igen a fejvédö is hozzá volt. Mi ebay-en vettük! :wink:

Kata!
Nagyon szép fotókat csináltatok! :lol:

Sleepin!
Tényleg szupi a kép Kisfickóról! :D

Haga!
Nem lesz semmi baj! Szorítok nagyon, hogy rendben legyen minden! :wink: :wink:
susy75
 
 


Vicky!!!
Mi újság veletek???????????? :roll: :roll: :?:
susy75
 
 


Hellobello

Gizi, azért egy UHt csinálhattak volna... :evil: De tuti minden rendben van! Közben néztem, hogy a 11. hétben vagy, akkor szokták csökkenteni a progit, de ha most barnázol, most kell. Remélem elmúlik tőle! 1 hét múlva UH?

Haga, remélem hamar jelentkezel és csak jó hírrel!

Gyugyi, itt tök szép idő van/volt. Tegnap szó szó kicsit hűvösebb volt délután/este, de ma hétágra süt a nap...

Kép
Kép
sleepin
 
 


hali,

sleepin: az utolsó uh alapján ma töltöm a 11. hetet, az előző uh szerint 4 nappal fiatalabb.
azt mondta a doki, hogy ne piszkáljuk.
Szendeinél voltam, a pcos-s dokimnál. ő endokrinológus (is). uh jövő hét utáni hét kedd. jó soká :(

ma reggel ébredéskor volt 1 pici pötty, azóta semmi. ugye ez jó jel ?

haga: drukk, sajna nem tudtalak megvárni, meglepően gyorsan végeztem :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


hello Mindenki!

átmeneti nyugalom honol hajlékunkban, most emésztik gyermekeim a csillagtökfőzit hehe...csak ámulok és bámulok magamon én sose oltam egy nagy szakácsnő, husleves,pöri, és egyéb alapok oké, de sose cizelláltam túl, a főzik pedig abzsolut kihivás számomra... :shock: most meg ütöm itt össze kicsiben a finomabbnál finomabb izeket hehe...legalábbis nincs panasz hálistennek jóétvágyúak :lol:

na Danikámépp most taknyált egy óriásit állásból hinnye..de szerencsére ebcsonmt beforr :wink: mászik mint a fene irtózatos sebességgel, mindenhol feláll de még mindig nem tanult meg leülni ezért haamrosan segitségért óbégat bárhol is jár...na majd csak menni fog az is :wink:

pici Flórám is elkezdte a kúszást, na jó egynlőre még csak vonszolja magát de halad.... 8) hihettlen édesek imádom őket... :lol:

éppen új rendszser van kialakulób an a nappalokra ( az éjjelek hálsitennek változatlanul alvósak ), így most még nem tudjuk mikor álmosak és hogyan van belőle üvöltözés rendesen ha nem csipem el az álmosodási folyamatot és későn teszem kiságyba őket akko zeng a ház :roll:

sleepin! :lol:

gratuuuu a ksitökihez....najó látom nem kellettek a ruháim :wink: , éljen reméljük minimum olyan gyönyörűűűűű lesz mint Bendus és akkor mehetnek együtt csajozni jeee 8)

Katám! :lol:

gratuláltam már remélem a szépséges Ágihoz :shock: de ha igenis ér még ujra ÉS UJRA ugye :lol: pusz a nagycsaládnak!!!!!!!!!!!!!!!!

Haga

nagyon nagyon szorítok hogy minden minden rendben legyen!!!!!!+++++++++++++++++++

Gyugyikám! :lol:

jo balcsizást!!!!!!fürödjetek sokat ááámmmm

Fencike!

nekünk van járókánk imádjuuukk..bár már nem sokat vannak benne mert inkább kint vadulnak de nagy hasznát vettük/vesszük :lol:

Dike!

na mostanra már a nagy randi is biztosan megvót odabent dumálj a kis vackorhoz hiogy osztodjon, ágyazodjon szépen :wink:

na jövök még de most mennem kell mert danim a laptopra vadászik :twisted:
Vendég
 


vicus
lepedő háttér, játékbabakocsiba pléd, letakarva fehér párnahuzattal, bele a bébike. egész jol birta szegény :) sima szines fotó, egy párat csináltam asszem portré üzemmódban, de maradok a simánál inkább, hogy tuti ne legyen homályos. Ja, ugy még szebb, ha a fehérre egy szines plüssöt vagy egy szél rozsát tezsel. aztán a képszerkesztövel csináltam fekete-fehéret. én az elején elfelejtettem a rozsát odatenni, de tesóm tök ügyes ilyen szgépes babrákban, és mellévarázsolta, minnyá rakom :)

gyugyi se tölünk, se a piátol nem tud szabadulni :lol:

Kép
ez a rozsa nem volt a fotomon

és csinált photoshoppal nagyon szépet ebböl:
Kép

mint a képeslapokon :)
Vendég
 


kata: nagyon jók a képek!!!!! :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Kép

Kata!
ééééééééértem, ez is szupi.na majd szólok az öcsémnek, ő ért ehhez. :wink:
Vendég
 


Jövök pár fotóval!
ìgy egyensúlyozok a labdával!
Kép

Fürcsi! Kép Kép
Ülök!
Kép
susy75
 
 


Kép
susy75
 
 


Hagaról van hír?????

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Lilla, Vinzent nagggggggggyon céééép :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Haga!

Sokat gondoltam ma rátok! Remélem jó hírekkel jössz!

Mami!

Tök érdekes, hogy Danika milyen aktív, Flóra meg milyen nyugis! Eltudom képzelni milyen rosszcsontok lehetnek!

Susy!

Nagyon édes Vini!

Vicuska!

Norbinak egy szava sem lehet, elnyalogattam vacsi után egy norbi rudit, természetesen kólalájttal, mert fogyózok! :P

Kata!

De,de, én láttam hasas képet, asszem! :roll:

Gyugyi!

Micsoda áldozatot hozol! :P Egészségedre! Má' én is úgy innék valami "erőset"! Amíg nem volt tiltott addig nem hijányzott, a pecsába, most meg...áááááá....

Zsófi!

Nagyon örülök nektek. Már fél kilót híztak, márcsak egyet kell sacc és otthon lesztek, hurrá!!


Nekem tegnap óta rohadjon meg piri van! :twisted: Atomórát lehetne hozzá állítani! De legalább nincs 35 fok, így kibírható! Ugyancsak tegnap óta Dóra sétálgat ha fogom a kezét. Nem kényszer abszolut, ha nem fognám, menne magától! :twisted: Szerencsére esni istenien tud, szépen valagra, ahogy kell! Szopi márcsak reggel, délután, este van és persze napközben ha szomjas. Kész felüdülés! 8) Elfelejtett pohárból inni, eddig szépen ment, most emg lafatyol, mint a kutya! 8) A szókincse is kicsit csappant, eddig elég sok szót visszamondott, már alig, apa az persze megy neki :twisted: Nekem csak üvöltve kiált, alig lehet érteni! Már sokmindent eszik, felnött kajákat is, már nem féltem annyira. Eddig csak a Danonino ütötte ki, de az nagyon, az tiltólistán van! Mással nem volt gond! Nu, megyek....

Kép

Kép
gröni
 
 


Ja, igen! Sertés mikortól mehet? Illetve, nem tom mi van ezzel a jánnyal, de ha ott is vagyok mellette és egy pillanatra elfordítom a feje, már üvölt, úgyhogy egész nap őt nézem, isteni! :lol: Mondanom sem kell, hogy elmenni mellőle szinte lehetetlen, akkor rettenetes rossz anya vagyok szerinte, mert fél métert arrébb mertem menni! :twisted: Még mindig altatani kell, egyedül nem megy neki, ezzel nincs is gond, de sacc egy hete az is lehetetlen, vonaglik, karmolász, közben jókat röhög, ha felszisszenek, élvezi ha nekem fáj.... Szóval nagyon szenvedünk, ő is, én is! Ez lehet a szeparációs szorongás vagy ez simán életkori sajátosság? :roll: Valakiiiii??? Nyugtassatok meg, hogy nem én rontottam el valamit és mindenki járt már ebben a cipőben! Amúgy isteni kislány, ha engedem játszani, akár hajnali 4-kor is, nincs semmi baj, anya jófej! Nem fáradhat el eléggé és nem tud aludni? :roll: Így sem alszik sokat, nappal kétszer fél óra, éjjel 6-7! Na nem panasz ám, csak jó lenne már egyszer hajat is mosni, meg beretválkozni, mert dúrvul a dzsungel! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Ó, hogy mindig eszembe jut valami! Valaki jár rendszeresen az osánban? Nem kell rendszeresen, inkább mostanában! :lol: Most láttam, hogy eksönösek a bádik, ha valakinek utalnék manit, venne 74-es lányosat? Természetesen a postát is állom!

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Fél 8ra értünk haza, hulla fáradt vagyok, csak rövid leszek.

Minden rendben, dokinéni azt mondta gyönyörű szabályos szíve van mazsolkának, és amivel a tegnapi doki a szívbajt hozta ránk, az ilyen korban normális. ÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúúgy örülünk :lol:

Most megyek pihenni, elfáradtunk mert a Tropicariumban is voltunk utána :wink:


Jóéjt :!:
Vendég
 


Haga: de jó hogy jöttél a jó hírekkel, nem tudtam volna aludni :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

jó pihenést!!!!!!!!!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


ISTENEM DE JÓ!!!!!!!!!!!!!! HAGA!!!!!!!! Nagyon nagyon örülök!!!! :D Tudtam én!!! Hülye barom doki, én tuti tennék vmi lépést. Rohadjon meg az ilyen, kismamára frászt hozni, ráadásul ilyennel??? Seggfej. :evil: Hogy tetszett Albertnek a Tropi?

Suzy, Te ez a fiú gyönyörűszép!!! :) Én nagyon ügyike. :)

Gröni, én 1x vettem ósanos body-t de megbántam. :( Vettél már? Mert ha nem, szerintem nem éri meg. Bendusnak szűk volt pl az ujja, pedig jó volt a méret... A minősége sem jó és én a műanyag patentért sem vagyok oda (sok tönkrement, pedig nem is hordtuk sokáig). Ügyes nagyon Dóra!

Nálunk Bende nagyon nyafka. Először is esik-kel, pedig fixen szalad már, aztán ha rájön a hoppálé akkor nekiáll és nyafog/hisztizik. Ha mellette ülök mászókának használ. Ma kb. 10 szer lépett rá a törött? lábujjamra. Remélem csak a láz utóhatása, mert beadom a kulcsot. :) Na jó, azért nem vészes, csak eddig nem volt nagyon ilyen... Egyre többet megyünk babakocsi nélkül el itthonról. Persze még csak kicsi távokat, nekem se kellejen sokat cipelni, ha elfárad, de szoktatom, hogy lassacskán így közlekedünk. :) Ügyes, szótfogad (nagyrészben) és élvezi. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali,

már megint jól beparáztattam magam, bedugtam az utro-t és éreztem a méhszájam. Normális ez????


plííííííííííííííz help!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Haga,
nagyon örülök a jó híreknek!
A napokban nekiálltam írni neked, de elszállt. Mire újra hozzáfogtam olvastam az újabb izgalomról és csak messziről gondoltam rátok.
Priviben írd meg, hogy a fiús cuccok mellé lányra is gondoljak ha legközelebb szekrényt rakok...?

Sleepin,
egy recept a két kölyök :lol: , hamarosan együtt játszanak és nem kaptok rózsaszín mérgezést sem :lol: . Nálunk a csajok fertőzik egymást :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Amica, lennénk már ott, hogy együtt játszanak... :) Kellemesen be vagyok tojva az első időktől... :D

Gizi, nyugi!!! Vagy rossz helyzetben voltál, vagy mást "találtál". :D Görcsöltél volna, ha nyílna a méhszájad és rövidülne... Nyugi! :) Pihi!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin: köszi, gyekszem :) jó éjt!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok csajok!

Haga :D Nagyon örülök, hogy minden rendben a babócával! :wink: Szuper hír!

Dike :D Szépen felugrott a hőd, babatapik mennek!!!

Gizus :D Tök jó h kaptál utrot. Nyugi, minden rendben van!

Sleepin :D OK. :wink:

Susy, Vicus, Kata :D Nagyon széééépek a gyerkőcök. :wink:

Enyém 2 napja rászokott arra, hogy cicizés közben nézegeti a világot, meg dumál 2 korty között. Pedig mindig ugyanott etetem, hogy ne legyen semmi újdonság körülöttünk. El is húzódik így az etetés. Ja, ma reggel rekordot döntöttünk, 160 ml ciciből, juhéééj. :D :lol: :P :wink:

Na megyek, már nagyon álmos vok. Pusssz mindenkinek!
fenci
 
 


Ja, Susy kérdezted múltkor a kilókat. Még van 6 teherbeeséshez képest, de még abból is kéne fogynom. Oldalt van, fenéken meg combon. Hasam egész normális. Már volt 1x step aerobicon, egyáltalán nem is lett utána izomlázam, meg is lepődtem. De nagyon elfáradtam benne. Nem csodálom, izmaim eltűntek a sok fekvésben.

leragadnak a szemeim....

Gyugyi :D Még Te is eszembe jutottál! Biztos nem alszol, hanem hatalmasat buliztok! :wink:
fenci
 
 


Gizi!

Ajaj, tudnék mesélni! Meséljek? :lol: kb annyi idős terhes voltam, mint te most, én is éreztem, egész lent a hüvely bemenetnél, még apjuknak is megmuatattam, ő is azt mondta, hogy az eddig nem volt ott, más nem lehet! :lol: Másnap mentem dokihoz, tök fent matatott, alig érte el a méhszájam, olyan magasan volt! Ticsi talán még emlékszik rá, ő is érezte, együtt paráztunk, hogy kiesik a gyerek! :lol: Na, akkor azért nem volt vicces ám! Szóval nyugi, nem hiszem, hogy azt éreznéd! :wink:

Haga!

Nagyon örülök nektek! :wink: Miattad még benéztem, de jól tettem! :D

Sleepin!

Köszi, akkor nem éri meg? Jó, hogy szóltál! Bár jelentkező nem nagyon akadt! :roll:

Dóra megette a vacsim! :shock: Lehet ezért nem alszik, tegnap is megvárta a potyavacsit! Nem lesz ez így jó! Most apjuk szenved vele, ő meg csak mondja, mondja és csak mondja! :P

Kép

Kép
gröni
 
 


Ticsi persze a sajátját érezte! :oops: :lol:

Pár kép, mert még mindig nem kellek!

Egy nagyon komoly...

Kép

....egy nagyon huncut...
Kép

....és egy kajás.... :D

Kép


Hmm, lehet túl sokat ül a hintában, csak olyan van most! :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


....mert unatkozom... Látjátok, hogy változik a hinta dudája? Mindent megeszik ez a csaj! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni
akkor együtt rontottuk el a lyánkáinkat! enyimé se alszik el egyedül, csak mellen, a babakocsiban elalszik egyedül, de este nem gondoltam, h sétáltassam :wink: meg ölben elalszik, aztán ha beteszem az ágyba, felébred. ezért is alszik velem, mert igy fekve szopik és elalszik, nem kell letenni, amire felébred. meg sztem sokat fent van ébren, egy - másfél orát is napközben, és föleg este nagon nehezen alszik el. tegnap este 7- kor kelt enni, aptyuk tudta elaltatni 9kor, pedig nem hiszem, h éhes lett volna. direkt nem akartam D után ezt az állando cicizést, hanem hogy egyedül is elaludjon. Valaki beteszi az ágyba, nézelödik 10 percet és elalszik. na, ez nem az enyimé 8)
nagyon szép még mindig Dóri, és nagylányos! mennyi mindent tud már (mozgásban), és jókat kajál :lol:

haga
JAJ, NAGYON SZUPER, H SEMMI BAJ, AKKOR A DOKI MIT LÁTOTT ITTEN??? kivánok most már nyugodt, kiélvezett terhességet nektek!!
nacit tegnap aptyuk feladta

sleepin
mi még nem megyünk gyalog, mert D összevissza elszaladgál, kismotorozás sincsen, miután 2 honapja leesett a patkárol, majdnem egy kocsi elé. csak kizárolag és szigoruan abbakocsiban. még jo, h kaptunk kölcsön tesókocsit, ö a fellépöröl is meglogna

dike
mennyi van még a két hétből? türelmetlen vagyok!! :wink:

mami
édesek lehetnek a bébik. az alvás átállás tényleg nehéz, neked is meg kell szokni, h mi a rendszer, és nem lehet tervezni se a napot így. Pár nap, és kialakul az uj rendszeretek. 3x alszanak még?
te kis szakácsnő!! én is megföztem minden zöccséget neki, amit én meg se eszek 8)

vicus
jó a Lilla-kép :) én babás fotós oldalakat szoktam nézegetni, és azokat megprobálom itthon megcsinálni. Lopom az ötleteket :)
Vendég
 


a fene egye meg, h reggel elaludtam 7 20kor keltem félre kell beérnem, ezért nem mértem hőt. :twisted:
kata még van hátra tesztig 11nap. :)
néha-néha begörcsöl a hasam... :roll:

grönö vicus kata susy! gyönyörű babákok! :D

haga! nagyon örülök h minden rendben!!!!!! :D

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt csajok!

Fáj a fejem.... :? mááá úgy ébredtem. Felébredtem 5-kor, hogy felsírt a gyerek... megyek nézem, alszik. lehet csak álmodtam. :lol: :lol:

Kata, Gröni :D Enyém gyerek születése óta magától elalszik bárhol, bármikor. Nem kell sötétített szoba vagy síri csend vagy kiságy. Ha álmos, alszik. Én még egyszer sem ringattam álomba. :D :lol: :wink: Leteszem, cumi a szájba, elfordítja a fejét, 3-ig számolok és alszik, egy angyal. :P Aztán fél óra múlva cumi kilop és alszik reggelig. :wink: Nagy szerencsénk van. 8)

Gröni :D Én is aszittem Ticsi érezte a Te méhszájadat is. :lol: :lol: Dóra ilyen későn még fent dorbézol??? 8) :lol: :shock: A papírt eszi a hintáról?

Voltam tegnap babakocsit nézni, ezeket nézegettem:

Kép

Kép

Kép

Vélemény?
fenci
 
 


gizi
méhnyakhoz nem értek, én sose találtam magamnak
az uh kép a vonalzón mikori? most nem kaptál, igaz? vagy mégis lett uh?

suzy
annyira szép szeme van Vininek, és az orra nagggyon cuki :)

fenci
má én is probáltama cumit, de kiköpi :roll: sztem amugy a legkisebb méret is töük nagy abbba a pici szájba
nekünk pierre carden sportkocsi van, ujonnan 22 ezer körül, használtan 10-12ezer, vaterán pl. én a kb 150 fokban dönthetö támlásat javaslom, mert abban alhat is, ülhet is, és tényleg esernyöre-kicsire csukható. jo a karfa, naptetö, lábzsák, ezek praktikusak, esövédö sztem rámegy a nagykocsijé is, legalábbis nekünk jo a nagykocsié. annyi nekünk a sportkocsi hátránya, hogy télen overálostól alig tudtam belepaszirozni a gyereket, akkor volt 16-18 honapos. szoval ha télen is már ezt akarod haszn, akkor szélesebb ülésüt vegyél, és a pántja is hosszu legyen, mert nekem az is alig érte be a nagykabátban. a mienk amugy az alsora hasonlit leginkább. én nagyon szeretm, leszámitva tényleg a téli nehézséget. ja, és ne az a pöttöm kereke legyen, ezek jobbak, amiket feltettél (macskakö, kavics, füvön jobban gurul)

dike
akkor a vonalzód siet teszt-ügyileg, ott má csak 9 nap. :evil:
Vendég
 


Kata: a 8 hetes uh-n készült, most nem kaptam :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?