Új privát üzeneted érkezett!

Haga, aranyos vagy! Sajnos nem, sőt... Este fürdés, hűtőfürdő után 39,0-t mértem. :( 1 adag (5 ml) Nurofen, fél óra múlva 38,5, adtam fél kúpot is. Egész délután az ölemben volt, 1 mp-re nem tettem le (ülve, nem állva), annyira el volt anyátlanodva, pedig nem lehet ölben tartani nagyon. Este még rosszabb volt, alig evett, kekszet majszolt, de azt is a kezemből meg ivott valamennyit, de azt sem vitte túlzásba. Annyira rossz, hogy nem tudok segíteni. Inkább vállanám a fogfájást, csak Ő ne szenvedjen. :cry: És nem tudom, mi a baja!!! :(

Dike, szuper!!! Hajrá inszem!!! Meglesz az!!!!!!!!!!! :D ++++++++++++++

Fencikém, azt hiszem mindent megbeszéltünk msn-en. :)

Holnap kell 4Dre mennünk a város másik felére, nem tudom, hogy lesz, elvileg itthon maradna Bende Anyummal, de így lehet inkább átbumlizunk autóval és visszük, mert ilyenkor csak Anya létezik Neki. Csak imádkozok, hogy ne legyen dugó. Aztán ha estig így marad a láza, akkor 6-8-ig van doki, megyünk. :( Pedig ma voltunk arra (védőnőnél voltam). :(
Védőnőnél: 4 kg-t híztam eddig össz. Vasat kell szednem. Még mindig alacsony a vérnyomásom. (90/60) Kb ennyi volt. :)
Ja és holnap fogorvoshoz is kellene mennem betömetni a fogamat. Korona is kell rá (25.000.- oh jeeee). Qvára örültem, amikor meghallottam.

Mami, Gaby, Tüncsi nagyon eltűntetek... :) meg akit nem írtam és nem írt... :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata
Pedig a képek szerint nem vagy, voltál kövér egy cseppet sem. :shock: :D

Sleepin
Jobbulást bendusnak!!!Fogért nem irigyellek, nekem is kéne menni...mondta a védőnő, hogy kell.Pénteken lesz a cukorterhelésesem...már vettem citromot. :)

Vicus, Fenci
Táncoltunk kicsit, de perzse csak apával és azt is kint a terszon, ott nem volt olyan zaj, fény és tolongás...inkább romantikus volt. :D Na meg persze a menyasszonytánc.

Na szép jó éjt!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sleepin :)

Nagyon sajnálom Bendust :cry:
Nem lehet,hogy a 3 napos lázat kapta el? Akkor ilyen makacsul magas a láz. Druukolok, hogy holnapra jobban legyen.
Lábujjad hogy van?
A fogért nem irigyellek. Nekem 5 éve volt koronacsináltatás, előre :roll: 80 rugó volt, mert az előző korona alatt gyulladt be a fogam, és le kellett cserélni az egészet.

Én már voltam 3 hete a fogdokimnál, csak 1 fogamat kellett betömni, a többi rendben... kopkop...
A kiskönyvemet is dedikálta :P

én a bölcsesség fogammal kínlódok olykor olykor. Február végén kezdett nőni a bal alsó. Azóta időnként rájön a nőhetnék :twisted: Nem fáj, csak a fülembe sugárzik. És ami a legrosszabb, hogy szájzárat csinál :roll:


Krisz :)

Ilyen korán van a cukorterhelés felétek? Azt 24-28 hét között szokták csinálni, mert addigra alakul(hat) ki a g.d.
Mindenesetre drukk...
Csinik voltatok a lagzin. Láttam iwiwen is a képeidet, szépen alakul a pocakod :)


Vicuska :)
Na, nálunk sem ekkora ám a kert :P Ez csak a felső udvar egy töredéke, ami a képen van. Alul is van egy füves udvar, meg fent a dombon is :wink: Mi kútból locsolunk, így nem kerül pénzbe :P
Sikerült Albertnek úszógumit venni, de kipróbálni nem tudtuk, mert olyan hirtelen közeledett a zutty, hogy nem mentünk le a kikötőbe :? Helyette fagyiztunk :P
Lilla babánál hogy alakul a "hiszti"? Jobb lett a helyzet?


Kata :)
Szenzációs a kolbis kép :wink:
Nesze neked hozzátáplálás :P :P :P
Örülök hogy leesett a köldökcsonk. Csak a macera van vele, amíg megvan :roll:
Albertről is készült hasonló, 10 hónaposan. Megmutizom :P
Kép
Vendég
 

 
 

sziasztok!

sleepin! Bendusnak jobbulást!!!!!!!

kata! de nagyon jóó ez a kép! :D

még mindig csak 36.5 a hőm a 18.napon.ha most nem nézte vna uhuval, már rég kihullott volna a hajam h nem lesz pém :D ilyen későn még sose volt.remélem holnapra azért felugrik a hőm.
negyed óra mulva indulunk, és apa is tud jönni, a kollégája bent marad fél 9ig éjszakai műszaka után(7ig tartana)annyira rendes!!!
kérem a drukkokat, nagyon pozivív vagyok!!!!!!!!! :P :oops:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Haga
Csak azért van olyen korán a cukorterhelés mert apám cukros lett kicsit felnőtt korára, meg az ő anyukája is.

Dike
Drukkok mennekk!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bizony nő a pocim, de hogy ne hízzak meg túlságosan, el is kezdtem minden nap kicsit mozogni.Óvatos vagyok, ne izguljatok! :) Csak sétálás helyett szobabiciklizek vagy 15 percet 2-es fokozaton, lassan, utána meg emelgetem kezem -lábam kicsit, meg léghullahoppázok. :lol: (A házasélet is intenzívebb mostanában, az is jó karbantartásra, nem? :wink: )

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz
félidőőőőőőőőőőőő, hihetetlen, nem? nacit varronő nem tudja bevenni? mármint rád igazitani, mert lehet, mire belehizol, vékony lesz az anyaga télre

sleepin
jaj szegény fiad. pedig most sokat kéne inni, láz és meleg miatt is. uh-hoz drukk. sztem azért probáld meg otthon hagyni, ne utaztasd melegben lázasan

haga
én is szevedtem, amikor nött a bölcs fogam, tök sebes lett a szám belül. és nagyon lassan nő
jóóó a kolbéász nálatok is
kűlönben azt mondják, a házikolbászban legalább hus van, nem mindenféle adalék. már ha vki tud megbizhato helyröl szerezni

dike
akkor már uszkálnak a cél felé a drága fiúk? nagyon szoritok :lol:
Vendég
 


halihóóó itten vagyok,boldog vagyok :D megvolt az inszem páromnak is nagyon jók lettek az eredményei :lol: 70M/ml és 100%gyors vagy jól mozgó v mi.kicsit kellemetlen volt, de inkább akkor szenvedtem mikor kacsástól 20percet kellett feküdnöm,enyhén fejjel lefelé, és nagyon görcsölt a hasam.de azt mondták az a jó, akkor jó helyre ment.ja és h ma már ne menjek dolgozni,be is szóltam h egész napra írjanak be szabit.este és reggel kell rádolgoznunk.2*1 duphastont kell szednem.2hét mulva teszt,ha negativ akkor rá4napra még egy, aztán ha az is nega, akkor szabad abbahagynom a gyógyszert.ha pozitív(és az lesz!!!:))akkor 3*1re kell emelnem.
na mostantól csigatempóban fognak telni a napok az tuti :D

KépKép
dike
 
 


köszönöm a drukkokat!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt!

Sleepin!
remélem Bendus már sokkal jobban van, szegénykém :roll:
4d-hez drukk h lásatok vmit a lába közt!azt amit szeretnétek :wink: na, még a fogad is :?

Haga!
értem, saját kút az szuper 8) a ti kolbászos fotótok is szupi, el ne felejtsek majd én is csinálni :lol:

Krisz!
én is szobabicajoztam(na jó, a legvégén már nem ), és semmi bajom se lett! 8) a kexet meg gyakoroljátok csak szorgalmasan, nekem szülés óta nem sok kedvem van hozzá :oops:

Dike!
már biztos babás vagy!!!!!!!!!!!!!babatapik mennek ezerrel :P :P :P
a legfontosabb, most már no stressz!!!!!!!sokat igyál továbbra is :wink:

Lilla mióta kicsit talán hűvösebb van, sokkal jobb kislány, tegnap voltunk kerti partyn a szomszédban, egyik csaj kezében elvolt félórát, aztán be is aludt a karjában, amit folytatott a babakocsiban, este 10ig :shock: :lol:
na, azért még nem az a nagy alvó, mint volt, de sztem már nem is lesz az, kinőtte? :roll: :lol:

ja, azt akartam kédezni tapasztalt anyukáktól, hogy:
-az nem baj, h én szopik közt itatom babavízzel cumisüvegből?sokx cici nem kell, de víz igen.
:roll: -holnap lesz a 2 hónapos oltása, mire számítsak?belázasodik utána?germicid kúpunk van itthon :roll:

Többiek, akik eltűntek????????????? :roll:
Vendég
 


Vicus
Gondolom 6 hétig nem is lehetett sze*elni...majd belejösztök megint. :wink:

Dike
Grat a szép eredményekhez!!! :D

Kata
Na majd ma felpróbálom azt a nacit, sokat nőttem sztem mostanában. :) Vannak varrónők a családban ha kellene.

Itt a mai poci: (a vonalzóm hazudik, még csak 19+6)
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Sleepin :)

:?: :?: :?: :?: :?:

Már tűkön ülök, hogy mia helyzet :wink:

Bendus jobban van?
Öcskös, vagy hugica lesz? :P



Krisz :)

Aztaa mekkora pocid van :shock:
Nekem a 30.hét táján volt ekkora...amikor vesegörcsöm volt :?

Nálunk is cukros lett apum, kb. 10 éve. És ő elég rendesen, mert inzulinozza is magát :cry:


Dike :)

Továbbra is csak drukkolni tudok, örülök, hogy jól ment minden :wink:


Vicuska :)

Holnapi Lilla szurihoz szorítok. Nálunk egyik oltástól sem volt Albertnek láza. Pedig már egy rakással kapott. A kiskönyv hátulja is betelt...
A lábikóját a szuri helyén rögtön borogasd be, hogy ne fájjon és ne duzzadjon meg annyira.
Germicidet pedig csak láz esetén adj, megelőzésként ne...


Albert este levette a pelenkát magáról, és amig átmentem a szobájába egy újért, lepisilte az ágyam közepét :twisted: ott pancsikolt benne, mire visszaértem :oops: Utána a másik pelust is leszerelte magáról :roll: :lol:

Most nincs sok időm. Paradicsom levest főzök, mákos tésztát csinálok és sütöm apa tortáját. Csütörtökön lesz 30 éves :P Marcipán bevonatos diótorta lesz, a kedvencünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük jobbulásokat.
Sajnos Bende továbbra sincs jól. :( Este szószó jól aludt, persze 1-től együtt. 5 körül felébredt, akkor 3/4 órát ébren töltöttünk, sokat ivott közben, de nehezen aludt vissza, aztán persze 9kor alíg bírt felkelni. Reggel is még magas láza volt, adtam Neki 1 kúpot, és úgy döntöttem eljön velünk, mert ilyenkor csak Anya létezik és féltem itthonhagyni. :( Az utat jól bírta (mázlink volt, hamar ment oda vissza). Ott nyafi volt, nem volt jó semmi, kicsit könyvet nézett, aztán megunta, ez volt a nehezebb. :( Kúp óta viszont láztalan, picit jobb kedvű, de enni továbbra sem evett sokat. Inni azért ivott. Este mindenképp elvisszük orvoshoz mert nagyon magas volt a láza.

Dike, ezermilliódrukk!!!!!!!!!!!!!! BABATAPIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++ :D Kösd le a figyelmedet valamivel, legalább is próbáld meg. :)

Krisz, csini pocak! :) Szép hasizmod van. :D

Haga, aranyos vagy, hogy tűkön ülsz. :) Azta, nem semmi konyhatündérke vagy. :)

Nos, hát köszönjük a drukkokat, de... :) innentől már tudjátok. :D Rádupláztunk a kisfiúra. Előbb mondtam ki, mint a dokinő. :) Amúgy nagyon kis szégyenlős volt Mr., alig akarta mutatni a pofiját, mindenáron keze, lába ott volt, vagy belefúrta a hasamba. Azért lett pár kép, majd dobok... Amúgy minden rendben, 2 dolgot említett meg, 1ik a veséje, már nem tudom pontosan, hogy mit mondott, mi a baj, de arra azt mondta, lehet attól is van, hogy baromira teleette magát. A pocakja 21 hetesnek felel meg, míg a többi érték totál 19 hetesnek. :D Kis zabagép. :) A másima jobb oldalkamra az agyában picivel nagyobb, mint kéne, de ezt sem mondta kórosnak, 1 kinőheti odabent, 2 sok babánál van ilyen. Nem parázok, de azért megyünk még majd tüzetes átnézésre. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Egy ember csak egyfélét tud :lol: :lol: :lol: :lol: !
Nekem Márk volt nagyon lázas 2 napig, torokgyulladás! Kaoptt Cefzilt és másnap már kutya baja sem volt!

Vicus!
Nyugodtan adhatsz neki vizet! Mi is adtunk, a tejcsi édes, attól te is csak szomjasabb leszel! (de ez csak az én véleményem) Szabi egyik oltástól sem lázasodott be!
Tegnap voltunk teljes szervizen az állatorvosnál :P :P

Dike!
Hamar eltelik ez a 2 hét!!! (nekem, mert most vagyok szabin 8) 8) )
lamásza
 
 


Krisz!
tényleg szép hasizom :lol:

Haga!
jól hangzik a torta :D köszi az infokat!
Lilla is csinál ilyeneket, ő fürdés után a türcsibe pisil mindig :oops: :lol:

Sleepin!
gratula a kukishoz! :D
Bendének mennek a gyógypuszik :(

Lami!
egészségedre!!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


dike
szupeeeer! tényleg jó eredmény! kéne vmit kitalálnod erre a 2 hétre, különben sose jön el a nagy nap 8)

vicus
azt a drága vonalzót!! kex szülés után, hát igen. elöször ugy fáj, mint ujkorában (meg 5xre is :oops: ) az ember fáradt, és engem az is zacart, hogy egy nagyobb nyomásra (na nem olyan nyomásra :idea: ) folyott a tej
sztem nem baj a vízitatás. bár sokan azt mondják, elég az anyatej, más nem kell, és D-nál én is igy gondoltam, de most ugy vagyok, hogy 6 hetes koráig szoptatom szomj ellen is, utána jön a víz nekünk is. Marha meleg van, és nem akarok 10 percenként pár korty miatt szoptatni. De ez az én véleményem, más biztosan máshogy gondolja.

2 honapos oltás: pici láz lehet, kúp jó. mots a meleg miatt jobban figyeld, mert nem biztos, h elsöre eldönthetö, hogy lázas-e vagy csak melege van. nekem a 2 honapos oltáson még sirtak, a többin nem, mert a husi felfogta a tűt. de Lillának már most van husi, lehet meg se érzi az oltást.

Ági ma éjjel egész jól aluidt: fél 9töl éjfélig, aztán 3kor kelt, majd 4.50kor, de vissza is aludt, aztán fél hatkor. szoval éjjel már csak 3 oránként evett, ez haladás :)
ma anyu van itt segiteni, délelött a fiukat vitte ki, most ágit sétáltatja. Igy egész jól elvagyok :)

krisz
na ez már kismami pocak, látszik is. Tessék feszülös ruhát hordani és büszkén mutogatni!!! :lol:

haga
apátoknak boldogat csüt-re! akkor szép és romantikus buli lesz?

sleepin
nem baj, ha B nem eszik annyit, a folyadék a lényeg. sok gyogypusziot küldök!
grat a 2.kisherceghez!! Jó kis csapat lesznek a fiúk, legalábbis nálunk aranyosak együtt. Már együtt autóznak, bunyóznak (na jó, ezt nem csípem annyira). Tuti lesz a két csávó, ne izgulj!! Ha olyan huncut lesz, mint Bende, felkötheted a nacidat :)

Kép
a 3 gyerekünk

és Nádszálkisasszony
Kép
Vendég
 


Hasizom, ja. :lol:

Kata
Azon a 2. képen olyan mintha a két kissebb együtt üvöltene. :D

Sleepin
Bendének jobbulást!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sleepin!

Bendusnak Jobbulást, nektek pedig gratula a kislegényhez!

Nati!

Ejnye! :twisted: Minnyá írok privit, valamit muszáj megosztanom!

Krisz!

Szép poci!

Dike!

Megrepedt? Vagy nem néztétek? Babatapikat küldök!

Haga!

Nekem is elárulod, hogy mije van ketteskének?

Kata!

De lement a hasad! :shock: Nekem még nagy! :evil: De nincs kedvem tornázni, de gondolom neked sem attól ment le! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Kata!
hű, milyen nagy neki a pelus, elveszik benne :lol:
köszi neked is a tanácsokat 8)
köszi a vonalzódicsit!nem Ő van ám rajta :oops: :roll:

Haga!
én is kérek püt :D

Gröni!
nekem is!!!!!!!!! :wink:

Többiek?Zsu, Mofly, Lili, Pompom, Princi, Gizi, Tavika, Tündék...., Ticsi???Ditke????meg akit kihagytam??Mami? :?: Gaby?
Vendég
 


Sziasztok!

Sleepin!
Gratula a második fiúcskához! :lol: drukkolok, hogy amiket írtál elmúljanak!Ja és gyors gyógyulást Bendusnak! :wink:

Dike!
De szupi,hogy minden jól ment és apa is jót produkált! :D :D
Mostantól millió drukk Neked!!!!!!!!!!!! :P :wink: :wink:

Vicuska!
Vini a második oltás után lett lázas. de szerencsére kúptól lement neki. Na meg olyankor szinte az egész napot átaludta! :P

Kata!
De édi a kiscsaj a fiúkkal! egész jól alakul az éjszakátok.Emlékszem nekem ilyenre 3 hónapot kellett várnom! :? :?

Krisz!
Csini pocid van! :wink: :wink:
susy75
 
 


két fotó kis Csibészemröl!!!

Kép Kép

Már látszik alul a két foga!! :lol: :lol:
susy75
 
 


Zabálnivaló Vinzent!képzeljétek ha meglátja itt a bneten a babafotókat vigyorog, és sikongat hozzá!! :lol: :lol: Most mutattam neki párat, hát tüneményes, ahogy örül! :D
susy75
 
 


Gröni!!!!!

Imádlak!!! ÉÉÉÉÉÉsss válaszoltam! :lol: :lol: :lol:

Vicus!
Kép

Suzy!
Csúcs ez a pasi!!!!!!!!
lamásza
 
 


Dike: drukk+++++++++++++++++++++++++++++++ kitartás a köv 2 héthez, elrepül az, csak foglald el magad. pihiz sokat !!!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


gröni! nem nézték sajna!

sleepin! gratulálok a kisfiúhoz! :D

köszönöm a babatapikat.párom reggel fél 6kor megy el, és még előtte kéne együtt lennünk.h fogok én felkelni?rühellem már a kényszeregyüttléteket!ma este sincs kedvem...igy olyan rossz! :cry:
más nem érez,érzett igy?

KépKép
dike
 
 


Zsófi irta ma nekem sms-ben:Babák ügyesek, szépen nőnek, erősödnek. Matyi:1240 , Málna:1030 gr!!!

Gröni!

Irtam pü-t!
lamásza
 
 


Fenci!
Neked akartam írni járókával kapcsolatban, hogy nekünk van és szeressük. :lol: Kb 4 hónapos volt Vini mikor vettük,mert már kinötte a bölcsöt. Szerintem jó,mert nagy helye van benne, bár már vettünk neki színes habszivacsot vagy mit a földre, de a járókának is sokszor hasznát veszem, ha nem tudok rá figyelni. Szóval szerintem jó! Késöbb majd lejebb tesszük,ha már állni is tud, asszem 3 fokozatban állítható. Majd dobok róla képet! :wink:

Vinzent gyülöli az orrszívást. Ketten kell lefognunk,mert annyira kalimpál a kezével,hogy lehetetlen beletalálni az orrába. :oops: :?
susy75
 
 


na az előbb csak ideges voltam...már hancurkodtunk is :lol:

KépKép
dike
 
 


Szóval nekünk ilyen van!
Kép
susy75
 
 


Halliho!!!

Jöttem Dike és Bendus-tesó híreket olvasni. :lol: :wink:

Dike :D Mennek a babatapik, nagyon ügyik vagytok, remélem most is pihiztél utána! :wink: Nagyon drukkolok!!!!! :P

Sleepin :D Na lesz Bendusnak kit gyepálni. :lol: :lol: Gratulálok a kukishoz! :wink: A szupi 4Ds néninél voltál? :wink:

Krisz :D Nagyon szép pocak! :wink:

Vicus :D Nekünk holnap lesz a 3. havi oltás, a 2. havitól nem lázasodott be, így kúpot sem adtam neki. Aludni utána tuti sokat fog Lilla, nekünk is így volt. Úgyhogy holnap sok szabadidőm lesz. :lol: :lol: főzés, vasalás, talán alszom is majd. :P

Sok a hiányzó errefelé, hun van mindenki???? :roll:

Na menyek alunni, álmos vagyok. Puszi mindenkinek!
fenci
 
 


Susy :D Nagyon köszönöm a járókás infókat! :D :wink: Ez is tök jól néz ki! Nekünk is van olyan kockánk, Márk imádja. :wink: Ehhez direkt van az a rácsvédő? :roll: Tök jóóó!!
fenci
 
 


jó reggelt! hajnal fél 5kor nekilátni babagyártásnak....fuuu de sikerült :D(de nagyon nehezen):) és képzeljétek utána meg hívták h még se kell mennie maszekolni! :twisted: tiszta idegek voltunk, de aztán gyorsan visszaaludtam. :) ma meg már megyek dolgozni, ugye nem baj?hasam már nem görcsöl!

zsófi! ügyik vagytok csak így tovább, kitartás!!!

KépKép
dike
 
 


Halihó!

Megint korán kidobott az ágy...6körül keltem.
Fél7kor meg lementem a boltba, mert láttam, hogy anyós-akinek nyitnia kellett volna-már megint késik. :twisted: Hétfőn is lementem, kedden nem, de akkor is késett vagy 20 percet tuti mert a kenyeres már lerakta az ajtó elé a kenyeret és egy vevő meg is jegyezte.Tegnap ezért rá is szólt a párom, hogy jöjjön már időben...erre ma megint...még jó, hogy itt lakunk.Ideért előtte a kenyér, egy vevő, a zsömlés is akkor jött amikor ő. :twisted: Párom már inkább (titokban) munkát keres mert ez a családi biznisz nem tesz jót a családi békének.Párom ugye meg az egyetemen vagy gyakszin most meg a jövő héten, úgyhogy csak miután megjön tud beállni.
Bocs az offért. :?

Babócánk már nagyon aktív, mostmár érzem őt bármely napszakban és már nem csak kézrátéttel. :D
Párom ma motoral ment suliba, reméljük nem lesz eső...elege lett, hogy minden nap azzal riogatják az időjárásjelentők. :?
Én meg kocsival már megjártam reggel a háziorvost, a gyógyszertárat, a postát meg egy boltot.Azóta már itthon kitakarítottam, mindjárt tanítok egyet...szóval zajlik az élet. :D Ebéd után úgyis szunyálok. 8)

Susy
Baba már németül tanul? :lol:
Jó az az ágyikó! :D

Dike
Meg yez nektek!Mégha néha nehezen is.Drukkhegyek!!!+++

Zsófi
Örülök a híreknek!Csak így tovább a gyarapodással!!! :D

Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


bassszus, teljesen elfeledkeztem magamról és nagy zsák ruhákat pakolgattam meg emelgettem itt a munkahelyen.ezt nem hiszem el, most jutott eszembe h pihennem kéne nem emelgetni!! :twisted: :twisted:

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt csajok!

Ma megint megjött.... :roll: 31 napra, az egész jó. Gyerök nem érezte meg, úgy kajcsizik, hogy reggel megint 150 ml-t szívott a ciciből. :wink: Várjuk a doktornőt az oltáshoz.

Dike :D Nyugi, minden rendben lesz, de azért óvatos légy! Én a sikeres inszem után megmásztam Ausztria és Svájc jó pár hegyét, aztán mégis itt lustizik a kismanóm. :wink:

Krisz :D Jó érzés, hogy mocorog a pici, igaz? :wink:

Sleepin :D Bendus hogy van? Vittétek dokihoz?
fenci
 
 


Sziasztok, jól vagyunk, csak nem működik otthon a net, most szomszédolok. Gabcsi unokahúgom megérkezett hétőn, nagyom imádja Mátét. Kicsikém már 5700 gramm, 60 cm. Éjszakát még nem alusszuk át, de remélem az is eljön nemsokára :) Mostanában már négyszer átfordult hasról hátra, mindkét oldalra :) erős gyerkőc :)
Most elkezdtem fejni, hogy ha elmegyünk ide-oda Gabcsival, legyen. 120 ml-ket fejtem, és most jobb cici reggelre már feszült rendesen. elég nagy a különbség méretben is a két cici között :( ez lesz a szexepilem :wink: :lol:
Sajna nem tudok visszaolvasni :?

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok! :D

Suzy!
gyönyörű a fogacskás kiscsávód és nagyon szupi a járóka, ilyet még nem is láttam 8)

Krisz!
milyen kis szorgalmas vagy!apa mit szól a babamocorgáshoz? :D
a családi biznisz sztem se jó....anyunak a házassága ment rá... :?

Dike!
kényszer kex nekünk is nehezen ment... :roll: na de a lényeg h vigyázz a kis lurkóra odabent!babaragacsok++++++++++ :lol:

Fenci!
drukk a szurihoz :P

Gaby!
de jó rólatok is hallani :lol: milyen nagy Máté :shock: :D
ő mennyivel is született??? :roll: Lilla kisebb súlyú :roll: 6 napja volt 5020 g :roll:
egy nap alatt fejtél ennyit? :roll:

Kukac ügyesek a Babákok 8) csak így tovább :D

Lilla nem kapta meg a szuriját....beteg..... :( már reggel óta nagyon nyügi volt....piros a torka, tüsszög, kicsit taknyos is....holnap jön ujra a doki és megnézi.kap antibiotikumot... :roll: :?
most végre alszik..... :)
Vendég
 


Hello!

Jobban van Bende, tegnapi reggeli kúp óta semmit sem kapott gyógyszert és nincs láza!!! De hogy mifene volt ez... :roll: No, mindegy, lényeg, hogy kop kop kop túlvagyunk. ma evett ivott (még talán be is pótolta a 2 napi kajaadagot) inkább le sem írom mit evett ivott össze... :) Végre kupi volt, amikor vittem aludni most, merthogy eddig csak könyveztünk nagyjából a 2 nap alatt, semmi nem mozgott szegénykém, gondolom fájt mindene a láztól. :( 40 perce letettem aludni, még mindig ébren van. Ez az én Fiam. :D

Vicuska, jobbulást Lilla babának! Most aztán sok folyadék! Antibio utána pedig Normaflore! Amúgy csak akkor csillapíts lázat, ha muszáj oltás után, megelőzésként tényleg ne adj semmit. Amikor ezt meghallottam (hogy előre adjak), azt hittem leüvöltöm a fejét a nőnek. Majd bepótoljátok a szurit... Ettől nem lesz semmi gond.

Dike, nyugi, megtapadt a babókátók. Kis emeléstől nem fog semmi történni. Én kivágtam a nádat itthon egyedül, amikor Kistesóról még nem tudtam. :wink: Éshát utána sem kíméltem magam. :?

Fencikém, Drukk a holnapi oltáshoz és hogy tényleg így reagáljon rá Márk, mint eddig. :wink: Akkor vigyem a járókát, vagy várjunk még?

Gaby, örülök, hogy írtál, jó családozást Nektek! :)

pill és folyt

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Most rövid leszek...
Voltunk 4D-n.
Sajna a doki nagyon ránk ijesztett. A baba szíve nem okés... De eddig minden jóvolt, még a 18 hetesen is rendben volt, most meg...
Ááááááá, kész vagyok. Nem hiszem el, hogy 1 hét alatt a szíve így leromoljon :cry:
Mégegy félidős terhességmegszakítást nem bírok ki sem idegileg, lelkileg, sem pedig testileg. A méhszájam már ígyis tropa, mégegy terhesség már nem fog menni :cry:
Holnap megyünk a SOTE1re, magzati szív uh-ra, nagyon kiváncsi vagyok ott mit mondanak.

Vicuska, Kata

dr. Bácskai Józsefről van tapasztalatotok? Ti a közelben laktok, gondoltam hallottatok valamit róla. Ő vizsgált most 4d-vel.

Ami felháborított, hogy feleslegesen adtuk ki a pénzt. Először végigmérte BPD, OFD, FL, majd 2 perrcig 4dben nézhettük a pofiját. De sajna nagyon belelapult a lepénybe, így nehezen lehetett kivenni a vonalakat. Aztán említettem a szívet, és utána már csak azt nézte. Meg sem mutatta 4dben a kezét, lábát, lábaközét, csak az elején az arcát 2 percig. Amikor letelt a 20 perc, be is fejezte a vizsgálatot.
Annó Alberttel is itt voltam kétszer, de akkor legalább 4dben néztük mindenét...

Most megyek, nincs lelki erőm írni :cry:

Majd próbálok képet mutizni, de nehéz lesz a videóról lementeni
Vendég
 


Sleepin :)


Laptetőőőőőőő :lol:
Csak nem babás vagy? :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


haga!rettentően sajnálom, de probálj megnyugodni hiszem, h minden rendben lesz, nem történhet meg veled mégegyszer!!! :(
szorítok, imádkozom értetek!

KépKép
dike
 
 


haga
mindenképp jo, ha mentek a sote-ra. Ágit is nézték ott szivhang uh-val a bövebb magzatviz miatt. ott nagyon profik vannak. én Dáviddal a bácskainál voltam 4d-n, nem volt panaszom rá, sztem nálad ráment a szivére, bár azért mutathatott volna többször 4d-s arcot :? a korházban is van már 4d, több doki is csinálja, az én dokim hétfönként van. a 4d uh száma 0620-9367-888. dokimat Csetényinek hivják, ö is jo uh-os, ha mennétek vmikor még, be kell jelentkezni. Mindenképp mondjad minden uh-n sztem ezután, hogy mit láttak a mostani 4d-n, és akkor jobban megnézik. Nagyon szoritok, hogy ne legyen gond, nem érdemlitek meg ezt a tragédiát 2x (egyszer se, persze)

dike
mai babatapik mennek +++++++++++
kényszerkex undoritó, mi nagyon sokat balhéztunk miatta. Apa tenyészbikának érezte magát, én meg tök begörcsöltem, aztán mérgesen elaludtunk az eksön helyett. Nagyon nehéz korszak volt, sztem sokan ezért szakítanak.

sleepin
ügyes gyogyulós bendus!!

gaby
Nálunk P 3 honaposan aludta át az éjszakát, ráértek, az átlag babák 3 hosan alszanak hosszan. Ügyes vagy a fejéssel :) én bárhol megszoptatom, egyszerübb, mint fejni. elfordulok egy padon, vagy letakarom a fejét és a mellemet egy pulcsival, pelussal, vagy valaki hordozókendövel

ZSÓFI, NAGYON ÜGYESEK VAGYTOK, SZÉPEN HÍZNAK A BABÁK!!! NAGYON ÖRÜLÖK NEKTEK!

maiak
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kb másfél óra és 1 peluscsere után siekrült elaludnia Drágaságomnak. :)

Laptetű... no comment. :D

Képzeljétek, összefutottam egy volt oszt.társnőmmel, anno amikor Bendussal terhes voltam, volt oszt.találkozónk és akkor sokat dumáltunk, Ők babára vártak és PCOS gyanús volt Ő is. No, lényeg, hogy most 23 hetes terhes. :D 1,5 évet vártak, de ott a baba, kisfiú. :) Úgyhogy lányok-fiúk nem feladni! :wink:

Dinnyét ettem, pisilni kell... :? Azt mondta a védőnő, nem ehetek sok dinnyét, mert megköti a vizet és vizesedhetek (Bendussal is vizesedtem). :(

Haga, már kiveséztük msnen, de bízzatok!!!!!!! Mi küldjük a ++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haga
Remélem minden rendben a tesóbabával és a doki csak benézett vmit!
Mi miatt volt a félidős terhesség? :(
Mi is úgy volt, hogy mennénk esetleg uh-ra pénteken,de még nem hívtam a dokit, hogy van-e...elég zsufi enélkül is a hét...nem tom.

Kata
De profi fotók! :D

Dike
El bírtál felejtkezni magadról? :lol: Na ez már haladás.Nem lesz ebből semmi baj, de mostmár ne emelgess azért.

Én meg olvastam egy pletykalapban, hogy Béres A. 5 hónaposan sznorkellezett (és ami a lényeg)vizisízett. :roll: Azért ami sok az sok, nem?

Én a minapi együttlétünk után kérdeztem apát, hogy vajon mi az a durvább sze*? :oops: Már úgy értem az orvos mondta, hogy mehet a házasélet...de azért ne olyan durván...de a múltkor én is elfelejtkeztem magamról, hogy Dike szavaival éljek. :oops: :lol:
Nem fájt, nem vérzett, nem görcsölt vagy ilyenek...de azért elég aktív voltam. :oops:

Kép
vizkriszisback
 
 


Sleepin
A dinnye megköti a vizet? :shock: Nem vízhajtó??? :shock:

Kép
vizkriszisback
 
 


Haga: minden rendben lesz, nagyon drukkolok!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

holnap hányra mentek SOTE-ra? én is megyek mert még mindig barnázok :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Krisz :)

Kisrudinál volt a 20 hetes megszakítás, nagyon összetett szívfejlődési rendellenesség miatt. Emiatt minden babával érdemes felmennünk a sotera szív uhra.
Nemtom mit jelenthet konkrétan a durva házasélet, mert nálunk a lájtos változat sem mehet :?


Sleepin :)

Ez a dinnyés dolog olyan érdekes. Van amikor kimondottan ajánlják a dinnyét, mondván jó kis víztartalma van...
De akkor valószínű ez az oka, hogy én nyáron mindig hízok, ha sok dinnyét eszek... Amint vége a szezonnak, mennek le a kilók.
Én nem vizesedtem, de mostanság eléggé érdekes a bokám. Ha megnyomom a csont környékén a dudort, akkor egy ideig úgy marad. Nem óriási a dudor, de ott van egy ideje. Ez lenne a vizesedés kezdete???


Kata :)

Csudajók a képek :wink: Napról napra tüneméyesebb a kislányod :wink:
Már nem szándékozunk 4 dre menni. Mivel nagyon benne van a lepényben, nem éri meg... Albertnél a második alkalom volt felesleges, totál belefúrta magát a lepénybe és a doki mondta is, hogy ez hétről hétre csak rosszabb lesz, mármint 4d szempontjából.


Dike :)

Köszi :)
Azért csak óvatosan az emelgetéssel. :wink:



Próbáltam pár képet,, de nem az igazi. Sokat mosolygott a drágám, de azok a képek nem sikerültek lefotózva :?

Kép Kép Kép Kép



Tegnap kész lett apa tortája, kiváncsi vagyok mit szól hozzá :lol: Ma este megköszöntjük Alberttel, mert holnap a SOTE után megyünk a Tropicariumba, remélem nem bőgve megyünk... Meghívtam a szüleimet is :lol: különben sosem fogy el az üdülési csekkem :twisted: még így is marad 50ezer, de hogy hol pazaroljuk el... :roll:

Képzeljétek, amíg a férjemmel bent voltunk uhn, anyu kint maradt a játszótéren Alberttel. A babakocsijára van felakasztva egy nagy rágóka, és egy duda, olyan mint régen a 3kerekű bicajokon volt. Egyszercsak hallottam a rendelőben a dudaszót. 2 kislány nyomta a tülköt, mint a .... Ugye anyuék már a homokozóban voltak, a babakocsit leparkolták. A lányok meg odamentek és lerohanták a babakocsit, összetapogattak mindent. Az anyjuk meg a közeltávolból nézték mit csinálnak, de nem szóltak volna rájuk... Nem nevelem burokban a gyerekem, szedetem vele össze a "koszt", de az ilyent nagyon nem csípem :twisted: Az orvosi rendelőben is játszik Albert a játékokkal, de azt nem szeretem ha a rágókáját agyontapogatják :twisted: :twisted: :twisted: Ha nem mi következtünk volna uh-n, odamentem volna szólni. Anyuék mire odaértek a babakocsihoz, már az anyukák is ott voltak, de csak rityegtek, rötyögtek, ahelyett hogy rászóltak volna a gyerekre.... Még jó, hogy a cumit nem találták meg, vagy jó hogy nem ittak a fiam vizéből... :evil:
Vendég
 


Gizi :)

2re megyünk a SOTE 1 alagsorába... Időpontunk kimondottan nincs, de a dokinővel így beszéltük meg.

Te pontosan hova és mikor mész?
Sajnálom a barnázást. Semmi extra bogyót nem kaptál?




Vicuska :)

Jobbulást Lillának+++++++++++++++++
Vendég
 


Gizi, mostmár ne barnázz!!! Progipótlást kapsz? Holnap gyere Te is hírekkel!!!

Krisz, most utánakukkantottam, tényleg nem gond a dinnye... Amúgy én Bendével nyáron ettem dinnyét és télen vizesedtem, ergo nem sok köze volt hozzá... :roll: Mondanak hülyeséget bőven a védőnők! Durva keksz... hát azért mozogni csak szabad, de szerintem ami jólesik az a babának is jólesik. :wink:

Kata, micsoda fotok!!! Nagyon szép formás baba Ági! :)

Dobok Nektek képeket! (Bocsi, nagyok, de nincs kedvem mégjobban kicsinyíteni!)

Kép Kép Kép

(Blogba még rakok, ha valaki kíváncsi, csak nem akarok itt egy oldalt telerakni...)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haga!
Vizesedés: Meg ha meg van duzzadva a bokád és benyomod az ujjaddal és ottmarad a helye (lassan "egyenesedik" -nem találok jobb szót- ki a bőröd) akkor az az. Szólj a dokinak v a védőnőnek, azonkívül minimális só és fűszer!!! De semmi extra! :)
Tapogatás: Én úgy vagyok vele, hogy Bendusra mindig rászólok, hogy nem a mienk, ha megengedik, hogy hozzányúljunk, akkor ok. Ha amienket tapogatják, elvárom, hogy megkérdezze a szülő, hogy nem gond-e. Nem szokott zavarni, csak ha túlzásba viszik.
Jó köszöntést mára! :)

Vazze, velem lesz tele az oldal. :D Így folytatom, mégegy laptetűt kapok. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin: progipótlást nem kapok, csal magnéziumot kell szednem és pihi.

tegnap hivtam a dokim, hogy még mindig tart. Át volt irányitva, mert 1 hónap szabin van, a doktornő (vagy ki) aki felvette nagyon kedves volt, mondta, hogy menjek be és ránéznek a babára :)

Haga: nincs időpont, a várandós ambulanciára megyek, kb. 11-re érek oda, mert 9.30-ra a védőnőhöz megyek. ahogy az ambulanciát ismerem még simán ott leszek mikor jöttök :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?