Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tigri!
Honnan szerzed ezeket a jópofa figurákat?
Tegnap sikerült megoldanom az msn-t, már beszéltünk is Evetkével :-) És téged is felvettelek a "nagylétszámú" listámba! Már ketten vagytok :-)
betty77
 
 


Sziasztok!
22:00 elmúlt és Lili meccset néz! Nem jó ez a dupla közvetítés, mert így nem tudjuk ki a kevenc csapata....
betty77
 
 


Halihó! Csak bekukk.most nagyon lusti vagyok irni:-((( Fáj a csuklóm !-lehet elfeküdtem:-)) Később leszek üdv mindenkinek puszi evi
evetke
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszi Betty,hogy átirányítottál ide.Üdv mindenkinek.
Mi 2 éve lakunk Újpalotán és van egy 7 hónapos nagy fiam.Talán be is mutatnám nektek úgyhogy küldök egy fotót.
Látom ti már ezer éve ismeritek egymást,tök jó. Nekem összesen egyetlen-egy barátnőm van itt a kerületben,de szerencsére ő is kisbabával.
Azt hiszem a mai sétánknak lőttek ebben az időben így valószínűleg még visszanézek ide.

Kismuki
kismuki
 
 


Sziasztok!! Üdv.kismuki:-)))Hol a fotó????-)) Mesélj magadról merrefelé laksz??-és honnan az ismeretség Bettyvel?Remélem sikerül uj barátokat szerezned,akár általunk is:-)).Hát jó kis fos idő van ma.:-( Azt se tudom hogy megyek kajcsiért,a gyerekeket sose hagyom egyedül:-))Ma nem eszünk:-))) Lehet ezért ez a nyominger hangulat.Na később jövök még pussz evi
evetke
 
 


Ismét sziasztok!
Szóval röviden a fotó lemaradt,most küldöm, Bettyt pedig csak onnan ismerem hogy tegnap írtam az újpalotai oldalra és ő írt nekem hogy ide jöjjek mert itt vagytok,az a topik pedig gondolom már halott.
Szóval a Neptunban lakunk ebben a gyönyörű 10 emeletes paneldzsungelben. Jó sok anyuka lakik itt is de mivel a picikém sétája még kimerül abban hogy a babakocsiban elalszik,így még nem igazán ismerkedtem meg itt senkivel sem. Általában össze-vissza sétálgatunk itt a környéken,de mivel utálok céltalanul bolyongani így igen sokszor a piacon kötök ki akár csak egy tejért vagy zöldségért is. Most csak ennyi mert felkelt a kis lurkó és megyünk fürdeni,holnap jelentkezem.Kép
kismuki
 
 


Aranyos a kisfiad:-))De ha a fotót berakod a profilodba akkor mindig látható,gondolom minket is megkuksiztál már:-))
Hát igen ,ez a panel átka de biztos vannak felétek is kicsit parkosabb részek vagy játszók!-később biztos kicsit intenzivebbek lesznek a sétáitok és jönnek majd az ismerősök is,addig meg majd mi boldogitunk téged-)))
Hát ti csajok?????Tigri ÚÚÚÚÚGGYYYY örültem neked tegnap!!!!!Még ha csak kicsit is:-)))Klárus???Kati??Veletek mi a helyzet??
Na léptem legyetek jók! Kellemes hosszú hétvégét és jó kis gyereknapozást.!puszika Evi
evetke
 
 


Halihó csellengők!!! Boldog gyereknapot!!!
Nekünk is:-)))
Puszi EviKépKép
evetke
 
 


Szia lányok!

Sajnos Alexa napok óta éjjel sem alszik (mióta leírtam a "napirendünket") úgyhogy azért nem vagyok!
Jankának utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!

Evetke, ari vagy, köszi!

Betty, mizujs tejcsi ügyben? Mi annak a homeobogyinak a neve?

Kismuki üdv itt! Nagyon helyes a fiad! Írj róla bővebben!

Most csak ennyire futotta megyek vissza az egyáltalánnemálmos kölkömhöz!

Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Halihó!! Na tessék a nagy gyereknapozásban tényleng elkerülte a figyelmemet a naptár:-(((( Bocsánat!!Annál nagyobb szeretettel puszikálom Klárusunk pici Janka Lányát!!:-))Szegény Tigri!! Én aztán tudom milyen az nem aludni:-((( Jönnek a fogacskák!!!???Próbáld a Pulsatillát ki használnia kell,annyiunknál bejött már:-)) De kérdezd meg róla a doki nénit is!!-és kitartás!!! Na léptem puszika nektek Üdv EviKép
evetke
 
 


Halihó!! Na tessék a nagy gyereknapozásban tényleng elkerülte a figyelmemet a naptár:-(((( Bocsánat!!Annál nagyobb szeretettel puszikálom Klárusunk pici Janka Lányát!!:-))Szegény Tigri!! Én aztán tudom milyen az nem aludni:-((( Jönnek a fogacskák!!!???Próbáld a Pulsatillát ki használnia kell,annyiunknál bejött már:-)) De kérdezd meg róla a doki nénit is!!-és kitartás!!! Na léptem puszika nektek Üdv EviKép
evetke
 
 


Sikerül végre a mellékletfeltöltés:-))))) Erre nagy bőszen a szülinapos bohócot raktam fel Jankának:-))_Aztán azt hittem vissza csináltam jött a pusziküldő lány:-))) És most látom elment mindkettő!!:-))SORRY
evetke
 
 


Evetke ez szerintem belefér, Janka bizti nem haragszik meg érte! Kép
Mi az a Pulsatilla?
Képzeljétek délután készültünk ki a Ligetbe. Megkértem a férjemet, hogy tegyen egy kis napkrémet Alexa pofijára. Hát tett... Mire bementem a szobába a picim arca vastagon be volt terítve és Apa próbálta épp levakarni róla. Persze a gyerek sírt, mi meg jót röhögtünk Kép

Na puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Tigri:hát röviden a kisfiamról:novemberben született az Uzsokiban -3 óra alatt- azóta már 7,5 kilo,van 2 foga és már járni akar,nagyon ügyes fiú,de sajnos éjszaka még mindig többször felkel és egyszer még tápszerezik is.Jövőre remélhtőleg lesz majd egy tesója is,addig ált.kettesben vagyunk itthon mert a férjem is vendéglátós és elég sokat dolgozik.
A közelünkben egy kisfiú sincs,mindenkinek kislánya van vagy az lesz nemsokára.
Hát most hirtelen ennyi.... jó éjt mindenkinek
kismuki
 
 


Halihó!
Tigri a pulsatilla az kis hom.pát. bogyócska amit mi ilyen fogzás megindulása körül kaptunk és nagyon bejött.Lehet hogy fáj az inyecskéje és attól ilyen nyüginger:-((És milyen volt a kirándulás????
Szegény kismuki anno mi is vendéglátóztunk:-))Ma már az intenziv családi élet élése mellett el se tudnám képzelni hogy azt műveljük:-))Ne sajnáld hogy csak lányos közegben mozogtok legalább sok menyasszonya lesz a fiadnak:-))
Na én is elteszem magam Jó éjt nektekk evi
evetke
 
 


Sziasztok! Köszönjük szépen a köszöntést! Janka kapott egy katicapöttyös labdát, amiért rajong. Kép Szombaton voltunk picit a ligetben, vasárnap gyerekvasutazni, aztán Gellért régi bölcsistársainál kerti bulin (még mindig nagy barátok, sajnálom is ilyenkor, hogy elköltöztünk, pláne, hogy a szülőket is kedveljük), ma meg repülőket néztünk Ferihegy közelében. Szóval így zajlott az élet. Kép Ja, és pénteken Janka megkapta a 15 hónapos oltást, de eddig remekül viseli. Fogzásra nekem a Chamomillát ajánlották homeóból, és tényleg mintha használt volna. Evetke, most már folyamatosan építkeztek, vagy azért néha itthon vagytok? Munka? És hol a Kati???
Tigri, majd megyünk megint a parkba, oké? Avagy délután Gellérttel?
Kismuki, szia neked is! Nagyon ügyes a kisfiad! Nem rossz az sem, ha az embert körülzsongják a csajok, nem? Majd a játszótéren biztos talál később motorozós haverokat magának. Kép
Pussz, K.
klara
 
 


Nagyon boldog névnapot Jankának!!!KépKép
kfk
 
 


Szia Mindenkinek!!! Tényleng a chamomilla a nyerő,amit én irtam az már később párosult más miatt!!!Azt viszont tényleng érdemes megpróbálni!!!Bocsi a félrevezetésért:-((
Mi is ligeteztünk a profilban láthassátok:-))hogyan! Rendesen meglepődtem a Gergő is hogy élvezte minden pill.a vasárnapnak.Aztán az apósom elvitt minket ebédelni kinaiba.Sose voltam még :-))és meglepően bátor voltam:-)Teccettt!
Drága Klárus mostan megállt minden meló ugyhogy bármikor szeretettel várlak vagy talizhatunk akár du.mint a múltkor te a Tigrivel.Vagy akár Katinál is!! Tényleng mi ujsi kismama!!!_nem tetszik hogy ennyire szűkszavú vagy:-))Azért szereccc minket ugyi?Hogy viseled a pocakosságot???-és Bence??
Nekünk már nincs ovi ugyhogy ha megyek vagy jöttök :-))mindkét kölkömet megismerhetitek.-))
Képzeljétek ma lesz első iskolás szülöink:-))Izgulokk. Na talán később leszek még Puszi evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy mostanság ennyire nem írogatok, de szinte be sem kapcsolom a gépet. Valahogy most se időm se türelmem.Kép
Jól vagyunk mindannyian. Hétfőn kell mennem dokihoz, remélem akkor már megmutatja magát a kisbabám hogy fiú vagy lány.
Természetesen találkozhatunk itt is, én örülnék neki!Kép Csütörtöktől ugyan vasárnapig Almádiban leszünk de utána szabad a pálya.
Nagyon-nagyon puszilok mindenkit, anyukát és gyermekét.

Puszi: Kati
kfk
 
 


Halihó!

Betty hovááá tűntél? Anyudéknál vagytok?

Kismuki nagyon helyes a fiad és miket eszik már a nagylegény? Milyen volt az Uzsokiban szülni? 3 óra alatt? Kép

Kati végre! Néha fel-fel bukkansz egy-egy lufival Kép Már nagyon izgulok, hogy kit rejt a pocak!

Evetke akartam is kérdezni, hogy biztos, hogy jó-e a fogzásra a Pulsatilla, mert én is a Chamomillát tudtam. Ilyen picuri babák tényleg el tudják szopogatni a bogyeszt?
Amúgy nem bizti, hogy a fogacska volt a bűnös. Szerencsére ma bepótoltuk az alvást Kép
Ja a Városliget: hát nagyon nagyot csalódtam a tóban. Koszos, büdös és hínáros volt, meg még ki tudja mi volt benne Kép Alexa élvezte a dolgot egyébként, letelepedtünk egy plédre és tépte a füvet Kép

Klárus gyertek! Gellértet is meg akarom ismerni! Bár neki lehet, hogy ez már uncsi játszó lenne!

Írjatok sokat! Ti is eltünt topiklakók!!!
Pusz
Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Kati, de jó, hogy megvagy! Drukk az UH-hoz. Kislánynak szurkoljunk?
Holnap, szerdához esetleg mit szólnátok? Vagy túl későn szólok, ugye? Csak mert úgyis kell mennünk Palotára, elhozni Gellértnek anyuéktól egy biciklit. Ma egyszer csak megtanult kétkerekűn bicajozni, csak úgy egyedül, semmi seprűnyél, és a mostani kis bringája nagyon bénácska.
Evetke, nektek milyen a holnap? Kati? Tigri? Délután lenne jó nekünk.
Pussz, K.
klara
 
 


Hali!

Klárus nekem nem jó! Holnap csípőszűrés kontrollra megyünk délre, aztán ha nem esik a Pólusba csavarogni. Plázacicát csinálunk a lányból Kép
Kép
tigribigri
 
 


Jaj! Már értem! A holnap az ma van! Akkor mégis jó! Kép Aludni kéne éjszaka és akkor nem lennék dinnya...
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg a piacról és szó mi szó ki vagyunk tikkadva, úgyhogy még egy játszó nem hiszem hogy megy. Igazából nem is Bence a fáradt, hanem én!Kép
Ne haragudjatok!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Itt most megint süt a nap, úgyhogy biztos megyünk valahová. Tigri, nálatok mi a délutáni program? Apa otthon van pl? Vagy tanul még? Mert ahogy számolom, 5 körül érnénk oda. Rádcsörgök akkor. Gellértnek nem lenne uncsi, mert ott remekül tudna bicajozni, hiszen nincsenek autók. Evetke, Te hogy állsz a mai nappal? Mert hozzátok is be tudnánk ugrani ugyanekkor. Gyorsan írjatok, ha elolvassátok még, vagy küldjetek sms-t! Pussz, K.
klara
 
 


Sziasztok:-))) Hát mi ugy hiszem ma is lemaradtunk mindenről:-(Persze itt az eső is esik ám:-((Sajnálom:-((
Mindjárt jön a párom és megyünk át anyukámhoz mert vidéki "pakk" jött és csomag osztás van:-)) Holnap vagyok! Legyetek jók pusza evetke
evetke
 
 


Sziasztok!

Evetkénk kérte,hogy szóljak gond van az internet szolgáltatójukkal, ezért nem lesz netük egy darabig. Remélem nem tart sokáig!!!!
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Remélem nem sértek meg senkit avval, hogy ide beírok egy talán hírdetés jellegű hozzászólást. 2003. december 1-én alakult német anyavállalattal rendelkező cég keres kiegészítő munkát vállalókat, elsősorban hölgyeket, akik mágnesberakású ékszerek forgalmazásában látnának fantáziát. Katalógus alapján, jutaléklevonásos rendszerben megoldott a pénzkereseti lehetőség.

Jómagam egy tavaly született kislány édesanyjaként jópár hete foglalkozom az ékszerforgalmazással, szívből ajánlom mindenkinek.

A babanet azon topicjaiba küldöm fel most ezt a hírdetést, amelyek olyan településen élő anyukákhoz jut el, ahol nincs még képviselőnk - ezáltal a lehetőség kimagasló. Akár ha többen összefogtok...

Neved, életkorod és lakhelyed (elég a település neve) megjelölésével kérlek írj e-mailt az alábbi címre: magnetpet@freemail.hu

Tájékoztatót, katalógust küldök.
Ide az oldalra is felnézek, amennyiben ide érkezne kérdés vagy kérés.

Köszönöm: Petra

Ha valakit a hírdetésemmel megsértettem, elnézést kérek.
magnetpet
 
 


Sziasztok!
Kicsit megkésve, de mi is szeretnék Boldog Névnapot Kívánni Jankának!
Lili és Betty
betty77
 
 


Remélem sikerült egy két randit összehozni az elmúlt héten! Mi pénteken összepakoltunk és lecuccoltunk anyuékhoz....

Nézitek a meccset?! AZ egyik focistának most született gyereke és Lilinek hívjak! A riporter erre megkérdezi, hogy a Lili az egy focista név, mert 2 másik focistának is most született gyereke és őket is Lilinek hívják....

Szóval, igen anyuéknál voltunk.
Olvastam, hogy egy párszor "elmentetek" egymás mellett. Ezért egy lopott ötlet alapján nekünk is kellene egy táblázatot csinálni, ahol feltüntethetnénk egymás elérhetőségét. (mobil, email, névnapok stb stb) Ha túlzott bizalmaskodásnak veszitek, akkor az ötlet törölve... Ja persze csak emailen küldenénk el egymásnak a bizalmas adatokat. De az is lehet, hogy csak én vagyok lemaradva és ti már tudtok egymásról mindent.
Most megyek folytatom a kipakolást, de ha egyetértetek az ötlettel, szívesen összegyűjtöm az adatokat! Legyetek jók, és mi is szívesen társulnánk egy jövő heti randihoz!
betty77
 
 


Hali!

Hát randi nem volt, legalábbis részünkről. Elmosta ez a sz.. idő Kép

Én is felfigyeltem a riporter "Lilis" megjegyzésére. Mostanában tényleg elég gyakori lett ez a név! Szerintem az idei év slágere Kép
Jól vagytok?
A táblázat ötlete jó, de szerintem is csak mailban menjen, ne itt a topikban.

Ja kérdezted a giffeket, van itt a babaneten egy olyan topik, hogy Giffek és feltöltésük vagy valami ilyesmi a neve. Na ott találsz egy csomó kiindulópontot, hogy merre keress a neten hasonlókat.

Pusszantás, remélem a héten összefutunk. Holnap ha nem esik megyünk oltásra Kép Kép Kép
Kép
tigribigri
 
 


Szia Tigri!
Azt hiszem űberellek....

Lili tök aranyos volt, mert pont akkor sírt fel, amikor a riporter megjegyezte, hogy elég focistás ez a név.....

Oltás: miért nem jön ki a drnéni?

Giff: köszke, majd megnézem

Randi részemről ok, rossz idő esetén nálunk is jó! Párod hogy áll a vizsgákkal?
betty77
 
 


Hát meg kellene a védőnőt is látogatni, mert már elég rég látta Alexát, ezért gondoltuk, hogy inkább bevisszük.

Az írásbeli vizsgákon sikeresen túl van, már csak a szóbelik vannak hátra, jún 23-án lesznek (pont a szülinapomon Kép )
tigribigri
 
 


Legalább duplán ünnepeltek.... :-)
betty77
 
 


";
"338589
betty77
 
 


--
klara
 
 


Szia K.! Kép
Én csak Tigriről tudok, így ti is kelletek az elkészítéséhez....
Hozzánk is mindig kijött a drnéni oltani. Sőt, 1x betelefonáltam, hogy a Lilivel gondok vannak, és nem azt mondta, hogy vigyem be, hanem hogy mikor jöhet ki hozzánk!
Alvás:mi kezdetektől fogva a vacsit cumisüvegből adjuk. Így legalább biztos vagyok benne, hogy evett rendesen. Aztán jön egy kis levezető séta apával, és irány az ágy. Van egy foszforeszkálós babánk, amit minden este feltöltünk, és berakjuk Lili mellé. Néha szoktuk hallani, hogy beszélget vele, de általában hamar bealszik.
Napközben viszont mi is cicin alszunk. Kép
betty77
 
 


Sziasztok!
Ki mit szólna pl szerda délutánhoz? Esetleg holnap délutánhoz? Mézi tér is lehet. Evetkét értesítsem?
Betty, biztos könnyebb lenne az életünk cumisüveggel nekünk is, de ha 16 hónapig nem volt, akkor most már nem adok Jankának, nem is hiszem, hogy elfodná. Reménykedem, hogy jövőre már ő is fog tudni aludni.
Szép álmokat mindenkinek!
Klára
klara
 
 


Szia lányok!

Hát megkaptuk hála az égnek az utolsó oltásokat, most már jó darabig nem lesz! Nagyon sírt szegénykém, a doktornénit jól megnézte magának Kép

Betty, mégegyszer köszönöm szépen! Tudod megvan az a hülye szokásom, hogy nem nézem mikor küldték az SMS-t és rögtön ki is törlöm.
Mit szólnál egy randihoz a téren? Mondjuk a többiekkel is?

Klárus, kérdezted az Apolló utcai turkálót. Nos én csak egy bizományi boltot ismerek, szerintem ez lesz az, amire gondoltál. Apolló utca 18.
H-K: 11-17
Sz-CS-P: 10-17
SZo: 9-14
Randiban benne vagyok. Nekem tulajdonképpen egyedül a csütörtök nem jó, mert akkor jön vidékről a Dédi látogatóba hozzánk.

Köszi, hogy reagáltál az alvásos nyafogásomra. Igazából az a baj, hogy tök bizonytalan vagyok még sok mindenben. Valahogy nem hallottam az ismeretségi körömben eddig még ilyen gyerekekről. Még az amerikai "szuper" filmek is azt sugallják, hogy jóéjtpuszi, integetés az ajtóból és a gyerek békésen elalszik. Hát peeeersze!

Cumisüveg: valóban lenne olyan helyzet, amikor igazán klassz lenne, de nekünk sem kell. A cumitól egyenesen öklendezik. Viszont egész klasszul kezd ráérezni a csőrös itatóra.

Nektek is szép álmokat!

Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok! Változott a program. Ma mégsem érek rá.

Puszi!

Kép
tigribigri
 
 


Akkor szerda legyen, nekünk úgyis az a legjobb! Ebéd után mennénk, ha ez nektek jó, vagy írjatok, ha inkább később. És ugyanúgy a téren. Küldök Evinek sms-t. Vagy hogy legyen?
Klárus
klara
 
 


Sziasztok!!!!!Itten vagyok e már :-))))
Sajna igaz rohanósan de már minden okk a nettel:-((Majd mesélek:-((
A szerda az jóóóóóó!!!! Figyelek hová kell mennünk,és mikor:-)))) Puszi mindenkinek,estefelé próbálok bővebb lenni!!!
evetke
 
 


Na lányok nem volt valami nagy mozgás! Betty mizujs veletek?
Az én lányom még mindig nem alszik, pedig már mindjárt fél 1! Remélem holnap délelött durmolunk!
Szóval ha fel bírunk kelni akkor jó a déli randi, de ezt nem garantálom. Többiek?!!!
Pusz
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok! Én továbbra is a ma délutánt javaslom. Evetke, hozzátok is szívesen megyünk, ha az jobb! Alszik du Gergő? Mi legyen, csajok? Kati, belső udvar?
K.
klara
 
 


Sziasztok lányok!!Jó a du. nekünk is bár inkább kivételesen most valami játszón talizzunk nálunk nyüzsi lesz mert a páromék autót szerelnek , mosnak stb:-)))Attól félek a sok gyereket nem tudnánk kordában tartani:-)))Szóval itt fenn nálunk ahol a Kossuth Ált.suli van???Vagy felétek is elmegyek a gyerkőcökkel:-)))Valamikor 16 körül mert mi ebéd után alszunk ráadásul most az öcsém is itt van.Remélem addig érte jönnek!! Szóval még ideolvasok majd:-))De ha van konkrét dobjatok át egy sms-t!!! Puszika!!!!
evetke
 
 


Sziasztok!

Hát én BKV-zni nem tudok a babakocsival, mert képtelen vagyok feltenni a buszra Kép Sőt tegnap beakadt a kerék a mozgólépcső alján és pár ember kishíjján átesett rajtunk. Ezt megint betett az önbizalmamnak a közlekedés terén! Pedig tegnap nem is egyedül voltam.
Szóval nekem mindegy, de mi "messzire" nem tudunk menni.
Tigri
tigribigri
 
 


Akkor 4 körül találkozzunk Tigriék közelében, a villamosvégállomásnál levő, szép játszón, oké? Evi tud jönni 25-sel! A Kolozsvár utcánál kell leszállni, aztán az iskola felé gyalogolsz vissza, amögött van a játszó. Senki többet, harmadszor? Kép
klara
 
 


Ok!
Evetke küldj egy SMS-t hogyha akarod, hogy elétek menjünk!
tigribigri
 
 


Halihó!! Még kérdéses mikor jönnek az öcsémért:-(((De remélem addig elviszik:-((Szóval telcsi legyen nálad Tigri ha nem gond:-)))Klárus száma nincs meg nekem!Hivlak titeket mindenképp akkor is ha nem tudok sajna emiatt elmenni:_(( Oda találok ne izguljatok:-)))A Klárus megadta az utirányt:-)))Aztán meg van akkora száááámKép)))) Na puszika evi
Ui: Jé én tudok mosolygósat feltenni???Kép
evetke
 
 


Na haló lányok!
Hogy sikerült a randi? A mi vendégeink késnek.... de ha lementem volna, már bizti csörögtek volna, hogy itt vannak....
betty77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?