Új privát üzeneted érkezett!

ja, Poppy. 3 hónap múlva kontoll, akkor derül ki, hogy mehet-e a menet. és igazából még nem tudom, hogy alul vagy túlműködöm, csak gyulladás van a pajzsmirigyemben. erre kell a gyógyszer.

sophie27
 
 


Biribon
Üdv. én is, csak nemrég csatlakoztam a topichoz, ezért a neveddel még nem taliztam. Remélem többször is be tudsz majd kukkantani, és szorítok neked, hogy mielőbb „pocaklakó költözzön a hasadba”. Mi is kistesóra vágyunk, de a múlt hónap sajnos „elúszott”, remélem hamarosan sikerrel járunk!

Lillanyu
Örülök, hogy visszatértél, és hogy jól telt a nyaralás. Azta!!!! Tényleg ciki lehetett az „öten egy szobában” éjszaka egy nyikorgó ággyal…… :roll: :lol: de aki meg akar foganni, annak semmi sem számít, nem????? Majd meglátjuk. Drukkolok!!!! Cuki Lillácskád a képeken.

Kri
Felálláshoz gratulálok. Hát igen, esni még néhányszor fog, de még hol van az, amikor nem is fog hozzá kapaszkodni!!! :shock: :shock:

Zita
Üdv. nálunk! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a babó! A cickafark-tea nálam is bejött (legalábbis Kevin előtt sokat ittam), de a többiről még nem hallottam.

Panny
Ez igen!!!! Gratulálok! :P :P :P (Hogy milyen gyors vagy…….) Alig üdvözöltük egymást, és már ilyen szuper hírekkel dobsz meg minket!!! Szuper! Remélem követünk mi is hamar Titeket!

Moti
Örülök, hogy végül is elmentetek kiruccanni. Ez legalább azt (is) jelenti, hogy meggyógyult a kisfiad. :wink:

Még jövök később, de indulnom kell nőgyogyihoz az eredményekért.

Benita

Kép
benita76
 
 


Köszi csajok!

Ötrömteli felindulásból meg is nyitottam a 2010 márciusi topicot,szal várom a jelentkezőket :wink:

Iagzából 06.01-én jött meg utoljára és 13.án volt egy nagyon erős LH tesztem...a hőm szerint 15-én volt a tüszőrepedés..szal kb. tegnap kellett volna megjönnie és hál'istennek nem jött meg :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Sziasztok!

Panny, mennek a drukkok ++++++++++++++++++++ Mikor tesztelsz?

Köszönjük a gratulációkat :lol: :lol: :lol: Tegnap voltunk oltáson, eddig láztalanok vagyunk. 8220 g most Zsombi :lol: :lol: :lol:

Shopie, nekem is gyulladásban van a pajzsmirigyem. Nekem alul működik. Milyen gyógyszert kaptál? Ha a TSH érték magas akkor alul működik. Ez a jobbik eset, mert az erre adott gyógyszerrel teherbe lehet esni, és szoptatni is lehet.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!

Már teszteltem(biztos nem olvastad :oops: :wink: )és pozitív! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

De jó,örülök,hogy két csíkos lett a teszted!!!!!!!
Nekem ma kell megjönni,remélem nem fog.

Moti:Tök jó,hogy elmentetek végül a pároddal kicsit pihizni?
Újra egymásra találtatok? :D

Köszönjük a "dícséreteket" a kisfiam nevében is. :D

Na megyek lepihenek egy kicsit mert 4 napja 1 órákat alszom éjjel.

További szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi!

Tényleg nekem is eszembe volt a napokban hogy Levi nap volt....úgyhogy utólag is Boldog Névnapot a fiadnak(az én Olikám második neve is Levente :wink: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny, gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Először is köszönjük a bókokat, átadtam az illetékesnek!

kri:
gratula a felálláshoz! Lillus jóval idősebb, de nálunk is most indult csak be a kiscsaj!

zsz:
üdv! Mielőbbi pocakosodást kívánok!

moti:
örülök, hogy jól telt a kiruccanás, és hogy sikerült feltöltődni!Mi is tervezzük szeptemberben!
panni:
hatalmas gratula! Éljen a pocakosodás! Jöjjön a kislány!

zsófi:
gratula a fogacskához! Ezek szerint nem Ti fogtok nyerni a másik topicban :-) (még mindig lelkesen olvasom!)

benita:
milyenek lettek az eredmények?

Nálunk minden rendben. Tegnap mamáztunk/papáztunk és végre felavattuk Tücsköm medencéjét. Nagyon tetszett neki, majd rakok fel képet. Holnap is megyünk hozzájuk... Jobban szeretek náluk lenni, mi most még panelban lakunk... Ott viszont nagy kert van meg fák meg fű meg minden. De szeptembertől nekünk is lesz!!!

No most megyek, talán még jövök.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Egy kis statisztika: 44-en vagyunk a topikban
Eddig babát várnak 6-an (danyuci, deedee, nmarya, ollem, panny, szintus).

Áprilistól júliusig a következők próbálkoznak: angie, angyalkrisz, atizka, boniko, boribon, kri, lillanyuci, pimpa, rozsa, szilvi, vivi. Mennek a drukkok a pozitív tesztekért +++++++++++++++++++++++++

Júliusban kezdenek próbálkozni: anikó, moti Hajrá csajok.

Boribon, mi van veled tán pozitív lett a teszt? Jelentkez! +++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Benita, eredmények milyenek lettek?

Szilvi, izgatottan várom a fejleményeket. remélem nem fog megjönni és mehetsz te is a Panny által nyitott márciusi topikba (is). 1 órákat alszol :shock: Egész éjjel össz-vissz, vagy óránként ébresztő van? Így is, úgy is elég pocsék lehet, remélem hamarosan ki tudod pihenni magad.

Lillanyuci, várjuk a képeket a pancsolásról :wink: Budapesten belül költöztök valamerre? Vagy nem is bp-iek vagytok?

Nálunk semmi izgalmas nincs, csak figyelem itt kivel mi történik. Vajon ki követi Danyucit és Pannyt? Szilvi?

Jut eszebe, Deedee (hú így kell írni? nem emlékszem, lusta vagyok visszakeresni) elég régen jelentkezett. Hogy vagy kismama?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Közben felkerült a statisztika pontos adatokkal, nevekkel :D
Köszi Kri!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Panny, negyedik baba, tök jó :) Szép várandósságot :)

Hééé, mi is próbálkozunk ám :oops:
Vendég
 


...
jaimee1
 
 


Bocsi csajok :wink:
Megy még a drukk jaimeenek, és panndinak is +++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri: nekünk ez már a második aktív ciklusunk. :lol:

Panny: nagy nagy gratula neked! Látod, mégis összejött ez gyorsan. :wink
Vendég
 


Jaimee, Poppy ugyanaz, csak ketteskével új identitást vettem fel. Már megbántam, de most már mindegy....keverem folyton. :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


SZIASZTOK!
A BETEG BABÁCSKÁK MÁR REMÉLEM MEGGYÓGYULTAK!!!
PANNY:GRATULÁLOK A +TESZTEHEZ, JÓ EGÉSZSÉGET, BOLDOG BABAVÁRÁST NEKED!!!
Nagyon szépek a gyerkőcök, mindenkié, név nélkül.
Leventének: boldog névnapot, így utólag is!
Mennek a drukkok a pocakosodáshoz!!!
Nekem ebben a hónapban nem sikerült, de remélem majd most!!!
Jövő héten megyünk nyaralni, hátha onnan már 4-en jövünk haza. :wink:
No, most ennyit sikerült írnom, mert picikém felkelt...
Sziasztok, szép napot mindenkinek!!!

Kép
rozsa1979
 
 


Sziasztok! :)

Hát, igen. Kicsit elhallgattam...
Nem tudtam, mikor rukkoljak elő. :roll:

Már jó pár napja +-at teszteltem, de haloványka volt, szülőknek sem mondtam, stb...
Szóval a mai tesztem:
Kép
Kép

Már 28-án éjjel halvány pozitív volt. Vártam, hogy erősödjön. Meg valahogy most tovább titokban akartam tartani, de nem megy. ;)
Mindjárt visszaolvasok. Panninak már priviben gratuláltam. Őt már személyesen is ismerem. 2 éve is együtt babásodtunk. :)
Na de mindjárt kicsit visszaolvasok. :)

biribon
 
 


Biribon, nagy-nagy gratula :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Biribon: nagy nagy gratula!!!!!!!!!!!!!! Csodaszép a teszted! 28-án volt a szülinapom! :wink:
jaimee1
 
 


Sári!

Gratula itt is ezerszer is :lol: :lol: :lol:

Akkor mostmár tessék a márciusiba is jönni bátran :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


biribon, gratulálok :)
Vendég
 


sziasztok,

Biribon, Panny,
Gratulálok!!!!!!!!!!
Tényleg jó lenne már követni benneteket. :lol: :lol:
Rózsa,
Jó pihenést kíváno jövő hétre és szorítok, hogy hazafele már megnövekedett létszámmal gyertek haza. :lol: :lol:
Panndi,
Drukkolok hogy hármaska gyorsan beköltözzön hozzátok. Nagyon bátor vagy, hogy ilyen kis korkülönbséget bevállalsz. :lol: :lol:
Kri,
Óriási gratula a felálláshoz. :lol: :lol: Nagyon ügyes Zsombi baba. :lol: :lol:
Szilvi,
Utólag is Boldog Névnapot Levinek!!
Benita,
Milyenek lettek az eredmények?? :lol: :lol:
Jaimee- Poppy, :lol: :lol:
Remélem jól kihasználva a pozi LH-t, ebben a hónapban összejön kis pocakbaba. :lol: :lol: :lol:

Nálunk nincs semmi különös. A héten 1 gyermekes anyuka voltam, fiuk anyósnál, de már holnap hozzuk őket haza. Jó volt ez a kis pihi, de már nagyon hiányoznak. :lol: :lol:
Várom, hogy elteljen ez a 9 nap és csatlakozhassak a 2010márciusi topic-hoz, bár sajna a hőm szerint nem fogok. Nagyon ugrál.
:cry: :cry: Azért a remény hal meg utoljára. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Ma biztosan jól mérted? Mert sztem csak a mai érték "rontja" el. Na még jó, hogy nem mérek hőt, nem idegesítem magam ilyesmivel. Ráadásul fogzik is Réka, többször kelünk éjjel ,hajnalban mindig.
Azért még lehet ebből baba simán!!!!!!!!!!!!
jaimee1
 
 


Biribon! Szeretettel gratulálok én is! Nagyon szép II-os teszt!

Rózsa! Örülök, hogy jelentkeztél, hajrá következő ciklus. És nagyon szép nyaralást kívánok nektek.

Jaimee, szólíthatlak továbbra is Poppyak? Már tökre jól beazonosítottalak így. Vagy neked mi lenne jobb? Fogzáshoz kitartást, nem egyszerű. Hanyadiknál tartotok?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Kri. L-Thyroxin 50-t kell szednem. napi 1 szemet. és nem volt TSH tesztem, majd a kontrolon lesz. igazából az Se hTPOaat.-m magas nagyon 5,6 lehet a max. 37,4 nekem :(

Biribon. gratulálok a pozitív teszthet. egyébként lehet, hogy egy buta kérdés. de a holvány pozitív még válhat negatívvá? mert te vagy a második, akitől olvasom, hogy várta, hogy erősödjön a teszt csík. én azt hittem, hogy a csík erőssége nem számít igazán. vagyis teszten olvastam, hogy a két csík mindenképpen pozitív eredményt mutat. vagy az ördög nem alszik alapon inkább kivártok egy erősebb jelre? de a lényeg, hogy gratula még egyszer! szépen sorban mindenki babás lesz, mire mi újra próbálkozhatunk! ;)

sophie27
 
 


Halihó!

Benita: Milyenek lettek az eredmények? Minden rendben van?

Szilvi: Veled mi újság?
Utólag is boldog névnapot Levinek!

Rózsa: Jó pihenést nektek! Drukkolok, hogy négyen gyertek haza! :wink:

Biribon: Hatalmas gratula! Nagyon boldog pocakosodást kívánok! :lol: :lol: :lol:

Jaimee: Utólag is boldog szülinapot kívánok neked!

Nekem megint nem volt egy pozitív lh tesztem sem! :? Minden PÉ-re utaló jel megvan, kivéve a tesztet! Tudnám ilyenkor mi van…
:roll:

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Hellóka!
Először is: Biribon, nagyon-nagyon gratulálok neked! Boldog babavárást! :P :P :P Hát én nem bírtam volna ki ennyi ideig titkolni -mármint a babaneten!

Kri
...valahogy én is kimaradtam :cry: ......

Poppy
Középidőben vagy!!!!! :shock: :) :D :lol: Hajrá!!!!

Velem minden oké, egy kis bacit talált a doki, de ez már két hetes lelet, úgyhogy már "kimúlt", babaprojektet nem akadályozza. Úgyhogy itt az idő, de valahogy még nem jött meg hozzá a kedvem :shock: :shock: :( :( ..... Mi lett velem? Ez a front?!?? :shock:

Benita

Kép
benita76
 
 


Zita
Sztem hagyd a tesztet!!! Bízz magadban! Hagyatkozz az ösztöneidre, hiszen csak összezavar és megfélemlít az állandó nega teszt! :wink:

Zsófi
Lehet, hogy te előbb leszel babás, mi én! Ki tudja előre? :) És még egy lelkesítés: Kevin előtt egy másik topicban leveleztem, és már mindenki pocakos volt, egyedül én "kullogtam" mögöttük, de a végén az egész topic csak nekem szurkolt, sokan miattam kapcsolták be többször egy nap a gépet, értem izgultak, és tudod, nagyon nagy boldogság volt, mikor aztán összejött a pozitív teszt! Akkora erőt adott az az összetartás, hogy hihetetlen!!!
(De ez nem azt jelenti, hogy te leszel az utolsó...)

Benita

Kép
benita76
 
 


Biribon, gratula!!!ez szuper!!!!!

kicsit eltűntem, és még el is fogok, holnap megyünk Balcsira 10 napra, most meg kedd óta csak mosok, meg vasalok, annyi ruha kell, mert ott nem tudok mosni, nincs mosógép.itt ott visszaolvastam azért.várom a további pozitív teszteket.


addig is mindenkinek sikeres próbálkozást kívánok!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok, még mindig nem tudtam visszaolvasni. Szerintem már nem is fogok...
Kicist el vagyok havazva. Határidős munkáim vannak, meg Luca kedden délben kapott oltást (Prevenár, + 15 hós MMR), aznap délutánra alvás után iszonyúan belázasodott. 2 éjjel nagyon magas, nehezen csillapítható láza volt. Most már szerencsére láztalan tegnap óta, de tegnap estére millió kiütése lett. Az egész testén. Olyan melegkiütés szerű, nagyon aprók. Gyerekes ismerőseim elbeszéléseiből és netes hozzáolvasásom szerint tuti 3 napos lázat kaptunk be.
Az ügyeletes doki csak hümmögött, mondta,hogy vírusos kiütés, de az oltással is összefügghet és csillapítsam a lázat ennyi.

Szóval nem voltak egyszerű napjaink, éjszakáink.

Lányok! Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves gratulációkat!

Zsófi! Én azért várok a csík erősödésre mert manapság annyira gyorsan kimutatják a tesztek, hogy még annyira kétséges, hogy a tapadás rendesen végbemegy-e, meg az embrió fejlődésnek indul-e? Szóval régebben, míg nem tesztelt az ember max azt hiszi, hogy késett a menzesz és kicsit erősebb menstruáció követte, nem is tudja, hogy esetleg terhes volt. Ma meg a türelmetlenek esetleg olyan korai fázisban is észreveszik a terhességet, amikor még talán nem is kellene... Szóval a 2 csík azt mutatja, hogy mindenképp történt vmi, de az erősödés meg azt, hogy rendben beágyazódott és fejlődésnek is indult a baba. :) (Persze még mindig ott a kritikus 12 hét. A dokik belém verték, hogy addig semmi nem biztos. A látszat ellenére azért nem parázom. :wink: )

Az LH tesztek kapcsán. Szerintem lehet, hogy vki pont a fel és leszálló ágat kapja el. Nekem pl. az elmúlt, babásodó hónapban erősen pozitív LH tesztem nem volt. Csak amire rá lehetett mondani, hogy talán ez az, vagy, mindjárt lesz... Aztán hiába teszteltem másnap újra, nem volt erősebb, majd gyengült.
Mégis összejött Luca. Én már a majdnem-majdnem pozitív tesztnél is jelnek veszem.

Na, mára ennyit. Jó éjt! (Illetve nekiállok dolgozni... :? )
Jó nyaralást aki pihenni megy! De jó! Én is vágynék rá, nem tudom, lesz-e rá alkalmunk most...

biribon
 
 


Biribon, tutira Ti is bekaptátok a vírust, Boldinál is ez volt, csak ő 5 napig volt lázas, és aztán jöttek a kiütések.ez nem az oltás miatt van.tőlünk vettek vért is, és az kimutatta a vírust.

tutira szar idő lesz, mert megyünk megint a Balatonra!!!!!!!úgyhogy még most napozzatok. :D


remélem, mire 13-a körül visszajövünk, még több pozitív hírrel vártok! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


sziasztok,

Biribon,
Tényleg valószínű, hogy ez a 3 napos láz. Nálunk a zárt fehérvári topicban is pár csemete átesett ezen mostanában. Úgy látszik ez most nagy divat. (rossz divat :oops: :oops: )
Tényleg mást nem tudsz csinálni mint lázat csillapítani és itatni-itatni. :oops: :oops:
Moti,
Jó pihenést és jó időt kívánok nektek jövő hétre. :lol: :lol:
Poppy,
Jól mértem sajna, a mai is csak 36,8 lett. :roll: :roll: Bár ha azt veszem, hogy abban a hónapban a ciklus eleje is elég hűvös volt, akkor ahhoz képest nem rossz. Majd kiderül jövő vasárnap. :lol: :lol:
Hogy bírod ki, hogy nem hőmérőzöl???Én már totál függő lettem. :lol: :lol:
Zita,
Szerintem ne legyél elkeseredve a teszt miatt. Nekem az elmúlt hónapokban a 16.-17.napon lett csak 2 csíkom. Nem vagy lekésve. Ha más jeleket érzel, akkor hajrá. Drukkolok. :lol: :lol: :lol:

Ma megyünk a srácokért. Már tényleg nagyon hiányoznak.Bár Bazsi nyafogott, hogy hagy maradjon még egy hetet, így lehet hogy őt még ott hagyjuk egy kicsit. Danika viszont már alig várja hogy hazajöhessen. Kis hörcsögöm, alig várom hogy belecsíphessek a pofijába.Mindig ezt csinálom vele, mert olyan jó kis husis, duci pofija van.
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.07.14 17:19-kor.
jaimee1
 
 


Utánaolvastam a neten és kerestem fotókat is. Már biztos vagyok benne, hogy ez a 3 napos láz.
Egy mai kép a kis pöttyösömről.

Kép

Itt egy nagyon jó angol leírás a 3 napos lázról.

biribon
 
 


Halihó!

Moti: Érezzétek jól magatokat a nyaralás alatt!

Biribon: Lucának jobbulást! Nagyon édes pöttyösen is! :lol: Tavaly Szabolcsnak is volt három napos láza, mondtak rá mindent a fogzástól kezdve a túlmelegedésig, de aztán Ő is tiszta kiütés lett, ami eldöntötte a kérdést! Gyorsan rendbe jött szerencsére!

Köszi mindenkinek az lh tesztes hozzászólásokat. Ma végre a pozitív közelébe járok! Csodálkoztam volna, ha lemaradtam volna, mert már a 6. napon elkezdtem tesztelni, a 11. napig két naponta, utána naponta (időnként kétszer). A 11.és 12. napon volt egy halvány csík volt a 13.-on semmi, itt kétszer is teszteltem, tegnap megint egy nagyon halvány és most egy viszonylag erős, most nagyon örülök! :lol: Most munkálkodunk is! :lol:

Szép hétvégét mindenkinek!

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Sziasztok!

Zita:Köszönöm érdeklődésedet. :D
Szerdán kellett volna ugye megjönnie,még nem jött meg.
Reggel már elgondolkodtam egy másodpercig,hogy elszaladok egy tesztért és megcsinálom holnap reggel,de amilyen gyorsan jött ez a gondolat,úgy el is szállt. :D
Bízok benne,hogy valaki lakik a pocakomba. :D

Moti:Jó pihit nektek!

Biribon:Lucának jobbulást!!!!

Szeretném tőletek megkérdezni,hogy nem e tudtok kiadó apartmant a Balatonon?Köszönöm

Voltunk ma apával kettesben moziba,a jégkorszak 3-at néztük meg.Jó volt egy kicsit kettesben.
Nagyon jó a mese nézzétek meg. :D

Van valaki rajtam kívül aki nem hőmérőz és nem csinálja a teszteket?

Jó éjt

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Sziasztok!

Szilvi, én :lol: :lol: :lol: Mivel még nem menzeszelek a szülés óta nem láttam értelmét a tesztelgetéseknek. Apával beleadunk apait anyait aztán reméljük pociba költözik tesóbaba :lol: Drukkolok neked a pocilakóért ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Biribon, mi is átestünk ezen, de én nem tudtam , hogy Zsombinak ez van. magas lázunk volt és ugyan így nézet ki és tényleg 3 nap alatt el is múlt. Én a fogzásra gyanakodtam mert pont akkor bújtak ki a felső fogacskái. Ma már 6 fogas a kis drágám :lol: :lol: :lol:

Jó naralást a nyaralóknak. Moti tuti marad a jó idő. :lol: :lol: :lol:

Jó éjt
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


De jó! Jó sokan nyaralnak... Jó nyaralást nekik!
Nekünk is jó lenne vmit kitalálni...

Ezek szerint tényleg elég gyakori ez a 3 napos láz. Sorban kiderül, hogy mennyi mindenki átesett ezen. Unokaöcsémről is most tudtam meg.

Zita! Köszi a dícséretet! :) Drukk a babásodáshoz! És érezzétek jól magatokat! :wink:

Szilvi! Hogy tudod ilyen sokáig megállni??? Én már tuti teszteltem volna. Akkor nagyon úgy tűnik, hogy babás vagy... :D Nagyon drukkolok!
Mikor akarsz tesztelni?
Én nem hőmérőztem. Csak LH teszteltem. De abban sincs nagy tapasztalatom, mert a 2 ( :!: :D :roll: :wink: ) gyerekkel összesen csak 3 hónapig tesztelgettem. Lucával 3/4 hónapig hőmérőztem is természettudományos kíváncsiságból. :)

Egyébként amire még esküszöm, az a gyertyaállás. :wink: Elég gyorsan összejöttek a gyerkőcök és mindig bevetettem. :D Lehet, hülyén hangzik... :roll:

Kri! Nálunk még csak 7 fog van. :D Pedig jópár hónap előnyben vagyunk. :wink:

biribon
 
 


Sári!

Gyertyaállás nálunk is játszott mind a négy gyerekgyártásnál :lol: én is esküszöm rá :wink:

Én LH-ztam meg hőmérőztem is ezt a 2 hónapot rendületlenül.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Teszteltünk ma és bezebrásodtam!!!! :D :D :D
Nagyon örülünk,picit babonás vagyok így még azért annyira nem élem bele magam.Nagyon bízom benne,hogy minden rendben lesz velünk a várandósság alatt.
Az nagyon furi lesz minden estre,hogy az én kisfiam bátyó lesz!!!!
És remélem jó bátyó lesz!Nekem is bátyám van és imádjuk egymást!

Biribon:Gyertyaállásról már én is hallottam,de mivel nekem hátrahajló a méhem így nekem azt javasolta a doki,hogy sex után 20 percre feküdjek hasra.Én betartatottam!!!!! :D

Úgy néz ki,hogy megyünk le pár napra mi is Siófokra pénteken,de néztem az időjárás előrejelzést sajnos nem lesz jó idő.

További szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi
Gratulálok neked!
Nahát, hogy milyen gyorsan szaporodnak a zebrások!!! :lol:

Biri
Jobbulást kisfiadnak!

Bocs, hogy szűkszavú vagyok, de olyan kedvetlen lettem, olvaslak benneteket, de nem megy az írás. Idegeskedek sokat, kétségbe is vagyok esve, mivel tegnap még mindig vérezgettem picit... :cry: :( :( :cry: :cry: nem értem mi bajom van... Pedig doki azt mondta minden rendben. Félek ettől, hisz tegnap már a 12. napon volt! :shock:

Nem tudom, h összejön-e a babuci, de vhogy nem is érdekel. Tiszta depi lettem. Nem tudom az okát, de egyik pillanatban nem akarom , a másikban igen. Tud rá valaki orvosságot? Kövezzetek meg, és nyugodtan mondjátok, hogy "mit keresek akkor ebben a topicban", de most úgy érzem, h nem kell baba. Beteg vagyok????

Benita

Kép
benita76
 
 


Szilvi, gratulálok +++++++++++++++++++

Benita, lehet ez a folytonos hideg, meleg front okozza a hangulatváltozásokat. Próbálj megnyugodni. Tesóbaba meg majd csak összejön.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szilvi! Gratulálok!!! Örülök, hogy nektek már sikerült, szorítok, hogy minden rendben legyen veletek!

Moti, jó nyaralást nektek, (ha ugyan még olvasol...)

Benita, szerintem jó helyen vagy ebben a topikban, még akkor is ha most elbizonytalandodtál. Nem baj, van ez így szerintem mással is. Nem vagytok elkésve a kistesóval, ha esetlg úgy érzed, hogy most még ne, akkor az is teljesen okés. Nem vagy kicsit rágörcsölve? Talán ha el tudod magadtól egy kicsit engedni, könnyebb lesz. Majd jön, ha itt lesz az ideje, és jönni akar.

Biribon, Luca tényleg még így pöttyösen is nagyon tündéri. Ugye már jól van?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Szilvi!

Gratula!!!!! :lol:

Akkor te is gyere a márciusi topicba is,ok?!

Benita!

Sztem is normálisak az érzéseid...ez egyátalán nem kóros...az ember elbizonytalanodhat és ez is rendjén van...ne erőltess semmit!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon meleg van :wink:

Az éjszakákat nálatok, hogy viselik a babók? Zsombi elég nyűgös, éjszaka is többször felsír.
Eszméletlen ez a kölök állandóan állni akar. A kiságyában már állva topog is :lol: :lol: :lol: Anyum azt mondta én 9 hósan már jártam. Hát lehet pici fiam is hamarosan elindul :lol: :lol: :lol:
képzeljétek már megint jön foga. Lehet ő nagyon gyorsan le akarja tudni ezt a fogzás dolgot :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szilvi: Szívből gratulálok ! Boldog pocakosodást kívánok! :lol:

Benita: Sokszor én is érzek hasonlóan, bár inkább csak a nem érdeleig jutok: Remélem már jobb a hangulatod! Fel a fejjel! :wink:

Kri: Nálunk az éjszakák már elég jók, de mire odáig jutunk... :shock: :shock: :shock: Újabban nem akar elaludni, csak ha én is benn vagyok a szobájában, de akkor sem előbb, mint 22.30. Tegnaptól leszoktatás van...
Tavaly a meleget Sz. is rosszabbul viselte, volt hogy két-három óránként keltünk és szopizott. Biztos szomjas volt. Ahogy lehűlt az idő és a szobája, egyik percről a mmásikra újra átaludta az éjszakákat. Fogzáshoz kitartás!

Gyertyaállás kipipálva! :wink:

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Tényleg meleg van...

Kri, érdekes módon nálunk most lettek jobbak az éjszakák, hogy ilyen meleg lett. Bár nekem már fogalmam sincs, mitől alszik jól és mitől rosszul az én lányom, de a lényeg, hogy most jó :D
Mind a négy oldalon érzem, hogy dudorodik az ínye, de már egy ideje ilyen. Este midig bekenem neki Dentinoxal, már amennyire engedi.
Ja, egyébként tudja valaki, meddig lehet egyfolytában használni a Dentinoxot?

Az álláshoz gratulálok, Emmi nem siette el az elindulást a felállásához képest (majdnem 4 hónap telt el a kettő között), de totál nem egyformák, lehet hogy te pár hét múlva sétálgathasz Zsombival :wink:

Zita, remélem meglesz a gyertyaállás eredménye :D Drukkolok!!!
:D

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Zita, mennek a drukkok ++++++++++++++++++++

Atizka, én nem bánnám ha Zsombi se indulna még el :wink: :wink:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?