Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ánizs!

A három forma csak együtt eladó? Engem a 1/4-es koktél érdekelni.KépKép
anibalk
 
 


Jucus !
A könyveid nagyon szuperek lettek. Annyira tetszenek nekem ezek a könyvkötészeti dolgok, de még biztos el kell telnie egy kis időnek míg merészkedek hozzáfogni.
Hoztam mutatnivalót: ládika,ládika
aynadit
 
 


Anibalk! Végszükség esetén persze külön is eladó, csak szerettem volna egyben küldeni, mert így is majdnem féláron adom mint amennyibe kerültek, +postaköltség. Biztos, hogy nem érné meg neked egyben a három??
anizs007
 
 

 
 

Aynadit!

Ládika nagyon pipi!(pipi=szép,tetszetős,guszta...,)
Hol lőtted?Ezt a szalvétát szeretm én is,bár még nem csináltam belőle semmitKép

Jucus
20170114224602
 
 


JucusKép

Muszáj leszek kipróbálni a könyvkötést, mert egész éjszaka álmomban könyvet kötöttünk EGYÜTTKépKép
Az indexen láttam 2 összefoglalót is, (gondolom te isKép )de még mindíg nem értem a zsinór befűzését...na majd hátha megvilágosodokKép

DittiKép

Kép

Ezt a ládikádért kapod!!!!!! GratulációóóóKép


AneKép
marci köszöni a köszöntéstKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kodácska! Persze én is sok-sok puszit küldök Marcinak! Szépek vagytok a képeken!
Kata007! Várom a képet!
Jubi! Köszi a gesso információt! Felénk ezt egyáltalán nem ismerik!
anizs007
 
 


Ánizs!
Jó lesz egybe is a három!
E-mailban küldöm a címem.KépKépKépKép
Köszi!! (örülök mert apa megengedte mind a hármat.
anibalk
 
 


Koda!

Biztos rájösz,de ha nem akkor majd értekezünk.Viszont be kell szerezni egy-két dolgot hozzá.(görbe tű,lyukasztó...stb)ehhez is van segítség,bár elég Bp.-re orientált.
Ha kell valami,kérdezz bátran vagy gyere az Indexre,már nyílt egy külön topic is a könyvkötésnek.

Jucus
20170114224602
 
 


Anibalk! Várom emilkét!!!!!
anizs007
 
 


Jucus !
Ez a ládika sima "mezei" hobbyboltban kapható. Az a jó benne, hogy mérete ( tized mm-re ) szalvéta méret, igy nem okoz gondot a megszabás, csak arra kellett nagyon figyelni, hogy ne nyúljon meg. A szalvéta U alakú (mivel feles kép) aranyszegélyét csak ki kellett egészíteni ( negyedik oldalán )arany filctollal.
Koda !
Örülök, hogy tetszik, naaaa azért ez semmi különös, natúr, natúr, natúr ! Annak is örülök, hogy akinek adtam annak is nagyon tetszett. Ez azért naaaagyon jóóóóó érzés !
Más: Biztassuk már egymást egy kicsit a KÖNYKÖTÉSRE !!!
Üdv mindenkinek: Ditti
aynadit
 
 


DittiKép
Én biztatlak a könyvkötésre, és el is határoztam, hogy megpróbálom. Az indexes AnitátólKép rendelik is borítótKép
JucusKép már írta, hogy az indexen nyílik egy ilyen topik. Majd oda járok olvasni és okosodni ez ügybenKép (mondjuk eddig is oda jártam ezügyben. Ott láttam, hogy milyen csoda könyveket csinálnak a lányokKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda
HOL? HOL? nyomj már ide egy linket, én is megnézném!!

Kata
mail ment

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!

Ánizs!
ITT és ITT a kép a kisszoknyáról amit Tőled kaptunk.Kép
Mégegyszer köszönjük!KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


AneKép
ITT..ITTKép
http://web.axelero.hu/meszar1/fakonyv.pdf
Kell hozzá az Acrobat Reader!

KataaaaKép
Ez a kiscsaj kész nőőő. Mint egy kis manökenKép

ÁnizsKép
Szépet küldtél katáéknakKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!

Délután már küldtem mélt de ezek szerint nem kaptad meg. A katicás szalviből csak egy van és hárman is kértétek, de úgy döntöttem TE kapod.
Nincs véletlenül a munkáid között az eladó keretből?
Ancsa
anibalk
 
 


Koda!
Köszi!KépKép

Anibalk!
Milyen katicásról van szó? Csak mert nekem van egy jópár / http://gportal.hu/portal/kata007/ / és hátha pont olyan kell Ánizsnak. Így Te tudnád másnak adni, én meg úgyis tartozom Ánizsnak.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Tünemény a kiccsaj! Kép
Vigyázz rá, még egy kicsit nő...

Kép
krimo
 
 


Koda !
Akkor most már - NINCS MESE -, ki kell próbálni! Csak az a bökkenő, hogy sok minden tartozék kell hozzá, amit be kell szerezni.
Kata!
Tündéri kiskányod van !
Jucus !
A pipi nagyon jó szó. Főleg, hogy rövid !
Most csináltam ezt
Hali mindenkinek: Ditti
aynadit
 
 


DittiKép

Te vagy a legaktívab tagunkKép Folyamatosan és gyönyörűséges dolgokat hozol nekünkKép
Nagyon ötletes ez a valami is, de sajnos nem tudtam rájönni, hogy mi az alap....De mindenesetre gyönyörűséges...Vagyis pipiKép ahogy Jucus mondanáKépKép

Jubikám!!
Merre kószálsz mostanában?????? Hiányoznak a cserepeidKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata! Hát mint egy manöken!!!!! Tetszett??? Gondolhatok rátok még ha valamibe beleszeretek???
Természetesen nem tartozol semmivel!!!

El kellene kezdenem dolgozni valamit a szalvétáimból, de amire hazaérek a munkahelyemről elfog a kétoldalni munkaundurusz, és nem készül semmi. Annyi a tervem Ti meg csak készítitek a szebbnél-szebb alkotásokat!

Kodácska! Ti is kaptok még meglepetést!!!
anizs007
 
 


Koda!

Ha Ánizsnak is jó így akkor az albumodból a 29.katicásról lenne szó. Én akkor küldöm Szlovákiába.
Köszi Ancsa

Ánizs! Nem baj ha a katicásat nem tőlem kapod?????????????
anibalk
 
 


Ánizs!

Megnéztem a keretet, sajnos ua. van nekem is (kockás szélűből) de azért küld el. Megpróbálom tovább adni.

Ancsa
anibalk
 
 


Kata, Ánizs, AncsaKép

Szerintem én véletlnül keveredtem bele a katicás szalvéta ügybeKép Ugye jól látom??
AncsaKép nem katának akartál írni??Kép

ÁnizsKép
jaj-jajKép Mivel fogom én ezt meghálálni neked??? Küldjek szalvétát??Kép Nagyon aranyos vagyKép
De jó lesz majd at unokádnak!!!Kép El lesz árasztva mindennelKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nahát lányok! Kép
Ti aztán csak alkottok, alkottok és egyre szebbeket! Kép Mindenkinek szól a dícséret! Kép
Én mostanában nem csináltam semmit, de ma kaptam egy szép kis polcot és kedvet kaptam az alkotáshoz. Már csak egy kis szabadidő kellene! Kép
Íme a polc! Kép
Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséretet, de ebben érdeme van Ánizsnak is, hiszen tőle kaptuk a szoknyát.Kép

Ánizs!
Részemről rendben, ha nagyon megtetszik valami.Kép Majd én meg letudom más formában.Kép

Anibalk!
Most zavarba hoztál!Kép Melyik 29-es? Hol nézted? Itt a babaneten és a g-portálon vannak szalvétáim, de a 29-es mindkét helyen más.Kép Dobnál róla egy linket?

Koda!Kép
Nekem szánta Ancsa, csak úgy látom kissé szétszórt a lelkem.Kép

Anyko!
Húúúúúú, de tudnék mit kezdeni ezzel a polccal.Kép A végeredményt is megmutatod, ugye?????Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bocsi csajok, megzavart a bébikem amikor írtam!KépKép

Tehát!!!!

Kata007: Az a katicás szalvi amelyiknek naracssárga virágos a széle és röpködnek a katicák és vannak rajta szívecskék is.
ÉRTED??????????
KatAAAAAAAAAAAAAAAA:akkor most mi van, Te adod Ánizsnak a katicás szalvit???????KépKép SEGÍTS

Ánizs!
A babakocsisat szét vágtam de megvan minden darabja. Már mint csak négy fele vágtam aaaaaaasziszem. Na jó hülye vagyok!!!!
anibalk
 
 


Anibalk!
Most sajnos nincs kedvemKép hosszasan írni (a Miskolc topicban leírtam a lényeget), úgyhogy igen, adom én Ánizsnak!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anibalk!!!! Emilke ment (már 2 db)! Választ kérek!
Kata007! Mi van????? Légyszíves szedd össze magad!!!!! Puszillak!
anizs007
 
 


Tettem fel este csere sz-kat.
http://www.hajnii.gportal.hu/
nézegessétek, de lesznek mégKép
KODA:
Vödör: nem tudom ki csinálta, neten találtam azt a képet..van egy oldal amin szépségek vannak még..Talán ma kész lesz az én szgépem és a linkeim is megmaradnak benne...akkor mutizom.
Hajni
hajnii
 
 


Hajnii! Megint próbálkozok, talán most sikerül: szeretném elkérni:
1,3,11,14,15,17,20,23,44,59,63,71,72,76.

A legfontosabb 1,3,11,20. Köszönöm!!!!
anizs007
 
 



Hajni!


Naháááááát! Nagyon szépek! A szalvik is!

Legalábbis amit azon a csíkon keresztül látok, ami a szemem helyén van Kép

Jóccakát lányok.

Kép
krimo
 
 


Hajnii!
Nagyon szépek az alkotásaid, de egyvalamit nem értek: mit jelent az, hogy repesztés repesztő lakk nélkül??? Elmagyaráznád?Kép

Én ezekkel készültem el tegnap:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/magn_li_s_k_p.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/r_gi_ed_nyek.JPG

Szép napot, és ha jön a vihar meneküljetek!Kép vagy inkább Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Ánizs!
Sajnos a jég kissé furcsán formatervezett Peugeot-t csinált az autónkból, anyukáméknál mindent szétvert. Több évtized munkáját.Kép
Csak ennyi...Kép Azért írom, hogy csak, mert több ismerősnek nincs tető sem a fejük felett és ez nagyon elszomorít.Kép Majd összeszedem magam, de a sírás környékez ha anyuékra gondolok.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jubi!!!!!!!

Ez nem igaz!!!!Kép Ezt én a kartam kérdezniKépKép Mi mindíg egyre gondolunkKép
A képeid megint csodaszépek. Ez sziéna, ha nem tévedek?? Vagy abból készült keverék? De baromi szépek!!

HajniKép
Nahát!! Ezt a termést! Azt se tudom mit kérdezzek, annyi mindent láttam....Nagyon ügyes vagy!!!! És a repesztéseid! Én is érdeklődnék a lakk nélküli repesztéss utánKép
Gratulálok a szép alkotásokhoz!!!!!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata! Együttérzek veled, elszomorító volt a tv-híradóban látni a képeket! A mi környékünket elkerülte szerencsére. Ha úgy érzed, bármiben segíthetek, kiálts!!!

Hajnii! Ez nem semmi, nagyon ügyes vagy!

Jubi! Én is megkérdezem, ez a természetes szienna?? És egy hogy néz ki, mert felénk még csak nem is hallottak róla!!!
anizs007
 
 


Koda és Ánizs!
Igen, ez a természetes sziéna, most nem kevertem semmivel, csak egy pici vízzel. A pannoncolor gyártja, kis temperaszerű tubusban lehet kapni, nálunk a 22ml-es 300ft, a 38 ml-es kiszerelés pedig 440ft.

Kata!
KépKép...a férjem egész családja Miskolcon él, szóval valamilyen szinten érintettek vagyunk.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szasztok !
Sajnos a vihar miatt egész mostanáig nem volt netünk. Majd visszaolvasok és jövök hamarosan.
Ditti
aynadit
 
 


Hajni!
Gyönyörűek a munkáid!! Krétában nagyon profi vagy!!
Kata!
Kép Ha esetleg tudunk segíteni valamiben, szólj!!
Jubi!
Nagyon tetszik a liliomos! Mekkora valójában?

Nekem is repedt egyszer replak nélkül:
nem száradt ki eléggé a gipsz, és a festés után a lakkot csak úgy megrepesztette... valszeg így lehetett Hajninál is!

Jó éjt mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép

Látom mindenki szana-szétKép
Azért hoztam nektek egy kis mutit. Et egy képkeret szalvétázva+krétázva..

Ilyen volt:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/54101.jpg

Ilyen lett...
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/54102.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsu!
Az a liliomos valójában magnóliás Kép, a mérete pedig olyan 20 cm magas és 15 cm széles lehet.

Koda!
Nagyon szép lett az átöltöztetett keret!Kép Azokat kis virágokat és leveleket ugye nem vágtad ki külön-külön, hanem ráragasztottad egyben, és a szalvétára krétáztál? Nagyon szép lett!!!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szisztok !
Nem győztem gyönyörködni !
Jubi ! Annyira jók a sziénás keretűek. Mind a szalvéta választás, + a keret forma és szín.. stb.
Kérdezném, hogy ez a természetes sziéna tubus tempera, vagy akril festék ? Nekem az amfórásból csak az egyik SZ van meg, megvárom a másikat, míg eljön hozzám és akkor csinálom meg.
Koda ! Nagyon jó ötlet a keret szalvizása, tépett ugye ?
Hajni ! Nagyon jók a munkáid, most nem sorolom, mert betelik a topic.
Kata ! Együttérzek veled ! Nálunk csak az antennát törte le a szél és kicsit beszakította a tetőt, de az is épp elég ijedelmet okozott.
Én sem tétlenkedtem. Rendet csináltam aszalvéták között. így,egyenként: 1,2,3
És egy képet is csináltam: ezt A részletek pedig: felület, és faerezet
Na még egy válasz Kodának: A zsidócsesznyés alapja fűkosár alap. A szélei használatban hamarabb tönkrementek, de az alja nem. Sajnáltam kidobni, de csak eljött az ő ideje is.
aynadit
 
 


SziasztokKép

Köszi az ötlet dícséretetKép Többen is kérdeztétek,így itt válaszokok mindenkinek: de bizony körbetépkedtem és van amit körbevágtam a virágocskák közülKépKép Bizony elment a hajam, mire kész lett...Próbáltam én egy az egyben szalvétázni, de nem lehetett, mert a vége nagyon csúnya lett volna...Százezer ránc.......

Ditti!!!!
Ez már megint gyönyörűséges lett! valami áomszép! De én megint feltenném a jól megszokott kérdést: Mire ragasztottad a szalvétát???:o De mos bővítek: És a keret?? Az sima fa? És le van kezelve??? Vagy?????
A dobozaid pedig tüneményesek! nekem is csinálj már vagy 4 db-ot!KépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na ezt meg elfelejtettem! Az előbb lett kész:

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/54122.jpg


KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Összeszedtem magam, és újra veletek.Kép
Nagyon-nagyon szépeket alkottatok.KépKépKép
Holnap még vár rám egy családi szülinap (a két lányt ünnepeljük), aztán újra követem naponta az eseményeket.Kép

Ánizs, Zsu!
Köszönöm, drágák vagytok!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Sztem ez ilyenkor természetes, kár, hogy ilyen messze vagyunk egymástól... Boldog szülinapot a csajoknak!!
Koda!
Nagyon klassz a szalvétatartód!!
Ditti!
Szuperek, amiket alkottatál!!
Jubi drága!
Hááááát, nem vagyok egy botanikus, de másodszori ránézésre tényleg nem tűnt liliomnak... egyébként én is msn-ezek, és hallottam másoktól, hogy te is szoktál oda járni, ha van kedved hozzám, vegyél fel a listádra!! (mélcímem tudod, igaz??)
Remélem nem hagytam senkit...

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Én ezeket készítettem mostanában:
http://fototar.origo.hu/common/include/image.jsp?ID=107374&SIZE=2 párizsi képes fakönyv

http://fototar.origo.hu/common/include/image.jsp?ID=108587&SIZE=2 egérkés könyv,szúnyoghálóra dekopálva.

Jucus
20170114224602
 
 


És mért nem sikerül rendesen a linkelés?
20170114224602
 
 


Jucus!
Nem számít, a lényeg látszik.Kép
Nagyon klasszak ezek a könyvek!KépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jucus!!
Nagyon klasszak a könyveid! Az egérkés szalvétából nincs véletlenül egy fél? Már egy ideje körözöm, még a csere topicba is írtam, de rám se bagóztak Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?