Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom ki emlékszik rám, régebben én is írogattam ide.

Azért írok most, mert szeretném eladni a kisfiam babakocsiját (már nem használjuk a mózest, meg a hordozót), a sportrésszel meg kihasználatlan, mert inkább már togyog.

Szóval a lényeg: Eladó egy kb. 8 hónapot használt, újszerű állapotban lévő Cam Cortina X3 Tris Evolution babakocsi. Nagyon vigyáztunk rá, mindene hibátlan.

Akit érdekel, priviben keressen nyugodtan.

Pontosan így néz ki, színre is
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Helloka!

Itt bazi meleg van. Most mondjuk befelhősödött és bent vagyok, így hűvösebb, de kint szerintem még mindig rekkenő... Bendus pancsolt is délelőtt, majd pelus nélkül rohangált, 3 után nem számoltam a pisik számát... Ja persze ahol épp volt, állva... :lol:

Haga, azt el is felejtettem, hogy mi is gondolkodtunk a kullancs ellenin, de nem késő? a 2. oltástól 1 hónap múlva hat 100%osan. Mi inkább kihagytuk, mert nem akartam minden hónapban oltással gyötörni, de 2-3 hét múlva megyünk 18 hósra + Pervi emlékeztetőre. :? Nem várom. Ja, én azt mondtam, hogy irigy vagyok a Balcsira és megyek Hozzátok látogatóba. :D De csak vicceltem. Amúgy lehet, hogy megyünk Akarattyára. De még nem 100%. Sőt. Pedig jó lenne, csakhát időjárást kiszámítani...

Köszönöm a névdícséreteket. :) Még nagyon képlékeny minden.

Mami, szoríthatsz a lányért, de akkor küldjé' ruhát! :D Hehe, csak vicc volt. Annyiból lenne jó fiú, hogy megszoktam + ruhák. De tök jó a vegyespáros is, meg a báty-húg viszony. No, meglássuk. :) Szerencsére a drágább cuccok unisexek (lehet éreztem, hogy így kell venni? :lol: ) Hogy ízlett a tök???

Tündi, nagyon gratulálok, de mostmár itt a nyár, pihi, gyerekek... Jobbulást gyerkőcöknek. :(

Krisz, szuper eredmények! :) Ügyik vagytok! :D

Pompom, szerintem is most rendesebben vizsgáltak meg, múltkor "elnézhették", bár azért ezzel szórakozni. Most én is meg akarom majd nézetni (amúgy nem nézik). :roll:

Boboka, sajnálom Krisit. :( Hát, szerencsére nekem jóevő a gyerekem, de vannak itt rosszevősök, pl. Ticsi Árpija.

TICSIKÉM!!!!!!!!!!! Tudom, hogy olvasol!!!!!!!! Irgumburgum, jelentkezni tessen kegyed! :)

LÁNYOK! Körkérdés: NYARALÁS? Mindenkire kíváncsi vagyok ám! :)

Elfogyott a csokim. :(

Dobok Nektek egy táblát tavalyi év nevei. Érdekes, Bendegúz középtájt van, Alexandra (Krisz!) is eléggé elől végzett. Boglárka a 3. :shock: Luca 12. :( Nem akarok tucat nevet...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja a tábla:
Nevek 2008

Kép
Kép
sleepin
 
 

 
 

Kata,
Gratulálok Ágihoz!!! :) Fél óra alatt??

Tündi,
Grartulálok az államvizsgádhoz!

Gyugyi,
Ti megvagytok még, nem vitt el a víz?

Vicuska,
Köszi. Volt, igen. :wink: 6 inszem és 3 lombik.

Ditke,
Azt hiszem tudod miről beszélek. Mindjárt megkukkolom mi volt a laparoddal. Örülök, hogy tovább próbálkoztok. :)

Haga,
Jó hír, hogy rendeződnek a dolgok. Sajnos a rossz anyagi körülmények meg tudják nehezíteni az ember életét.

Krisz,
Csini a pocakod! Ide is küldhetnél egy kis angol tudást. Nehezen haladok vele. Most lesz 3 hét szünet, addig itthon tanulom.

Lamásza,
Csuda édes kiscica! Megdögönyözném.

Sleepen,
Barátnőm kislánya is Bogi lesz. Úgy látszik tényleg népszerű.

Tetszik a babakocsi. Szívesen tologatnám. Üresen kicsit hülyén néznék ki vele. :)

Két hete ünnepeltük az 5. házassági évfordulónkat, elmentünk egy görög étterembe. Jó volt, finiket ettünk. Múlt héten a szülinapomat kicsit elmosta az eső, azért a halászlét még meg tudtuk kint bográcsban főzni. Gondolom, ti is azért mentetek korán haza a találkáról?

Egyébként közben kiderítettem, a barátcserje kavart be a ciklusomba. Olvastam, hogy másoknak is jól kitolta a menzeszét. Azért szedtem, hogy tüszőserketnő legyen, erre talán nem is volt peteérésem, és 3-4 napot késett. Nem tudom hosszú távon hogy szuperálna, így nem merem tovább szedni.

Kép
mofly
 
 


Kata!
Sok szeretettel gratulálunk!
A mi Ágneseink együtt szülinapoznak és névnapoznak :wink: :lol:

Kullancs ellen most oltattam be mindhárom gyerekünket, mert a játszótéren 20 perc alatt Ágnes lábába harapott egy, tavaly pedig Márton fejébe egy sima snassz réten... :twisted:


Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Kata!

Gratulálok Ágneshez! Sok boldogságot, hosszú, boldog életet kívánok neki! Ügyesek, gyorsak voltatok! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Ezt muszáj megosztanom! :lol:

Miért ment át a csirke az úton?

PLATON: A közjó érdekében.

ARISZTOTELÉSZ: Ilyen a csirkék természete, átmennek az úton.

KARL MARX: Történelmi szükségszerűségből.

SADDAM HUSSEIN: Ez példa nélküli provokáció, így feljogosítva érezzük magunkat, hogy ideggázt dobjunk a csirkére.

JACK NICHOLSON: Mert kurvára át akart. Ez a kib***ott igazság.

RONALD REAGAN: Elfelejtettem...

JAMES T. KIRK: Hogy eljusson oda, ahol csirke még nem járt azelőtt...

HIPPOKRATÉSZ: A hasnyálmirigyében termelődő váladék miatt.

MARTIN LUTHER KING: Már látom azt a világot, ahol minden csirke szabadon átmehet az úton anélkül, hogy célját fel kellene fednie.

MÓZES: És leszállt Isten a mennyekből és imigyen szóla a csirkéhez:
Bizony mondom neked, kelj át az úton! És a csirke általkelt az úton, és nagy volt az öröm a mennyekben.

FOX MULDER: Saját szemeddel láttad, ahogy átment az úton. Még hány csirkét kell látnod ahhoz, hogy elhidd?

RICHARD M. NIXON: A csirke NEM ment át az úton.

MACHIAVELLI: Igaz, a csirke átment az úton. Ki törődik vele, hogy miért? A tény, hogy végül átjutott, igazolja minden cselekedetét.

FREUD: A puszta tény, hogy ennyire érdekel, miért ment át a csirke a túloldalra, elfojtott szexuális bizonytalanságodat tárja fel.

BILL GATES: Most fejeztük be az új Csirke Office 2000-t, amely nemcsak átmegy a túloldalra, de tojást tojik, nyilvántartja fontos iratait és kezeli a könyvelését.

BILL CLINTON: Fontos bejelentésem van. És megismétlem, hogy biztosan megértsék. Nem volt szexuális kapcsolatom azzal a csirkével. Nem volt...

DARWIN: A csirkék, évmilliók alatt természetes kiválasztódás útján oly módon fejlődtek, amely felruházza őket a túloldalra való átkelés képességével.

EINSTEIN: Hogy most a csirke kelt át a túloldalra, vagy az út mozdult el a csirke alatt, ez viszonyítási pont kérdése.

BUDDHA: A puszta kérdés tagadja csirke mivoltodat.

ERNEST HEMINGWAY: Meghalni. Esőben.

RAMBO: Rosszul céloztam volna?




Azta Mami, Danika is de ügyes már! :wink: Flóra hol tart? Töki izlett? Képzeld a mi mindenvőnk nem ette meg! :shock: Sőt, tegnap óta csak szopi van! :roll:

Susy!

Nagyon aranyos Vinzent! Hogy csinálod a céklát? Vagy mit kell vele csinálni? :roll: Dórának is ízlene biztos! :D Vagy nem, a tegnapi után! :roll:

Lami!

Jössz nekem egy üzivel, irgum-burgum! :twisted: Boldogat apjukodnak, kicsi-nagyfiadnak! Jól meglepte magát apjukod ezzel a cicával! :lol:


Pompom!

Nagyon örülök a méhszájadnak! Uhun másképp nézik vagy másképp látják, nekem ott mindig zártnak látták! :lol: Röhej, mert eleve a középső volt varrva, tehát a külső tuti nyitva volt! Na de neked nem is a nyílással volt gond! Azért pihensz sokat ugyi?

Mofly!

Annyira sajnálom! :( Boldog szülinapot kívánok! Ne haragudj, hogy nem írtam, soha nem felejtem el az ilyet, de úgy látszik már ebben sem vagyok a régi! :oops:

Tünde!

Láttam neked is volt valamid! :oops: Boldogat, bármi is volt az! :oops: 8) A vizsgádhoz gratulálok! :wink:

Haga!

Hogy-hogy 3 oltás kapott Albert? :shock: Egyszerre kettőnél többet nem kaphat!

Krisz!

Örülök a jó eredményeknek! :wink: Nektek Alexátok lesz nem? :roll:


Vicuska!

Attól még lehet az anyja szép, nem? :lol:

Fencike!

Gyógyulgassatok! Gyógypuszi Márknak!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni :)

Dokinéni azt mondta, ez a 3 szuri mehet egyszerre. Hozzátette, hogy külföldön van, ahol egyszerre négyet is adnak (kezek-lábak) és a szájon át is... Attól függ mit kap a gyerkőc, mert nem minden oltás adható bármivel együtt.


Itt van anyós :twisted: Becsuktam a fiával a hálószobába, én meg itt tespedek. Hajnali 4kor aludtam el, 5kor meg már ébredtem :roll:
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Lami :)
Akkor csak pár hetes lehet! remélem, nem lett túl korán elválasztva a mamájától? Mit eszik? Szobatiszta? Tejet ne adjatok neki!!!! Oltást kapott már?
(Jókat kérdeztem, Vicuska? :lol: :lol: )

Sleepin :)
Én is szorítok a lányért Nektek, bár csak melltartót tudnék küldeni! :lol: :lol:
Délutánra itt is kisütött a nap!!! Tudtam festeni!

Kullancs ellen az enyimek is oltva voltak évekig. Most már nem vittem el őket a 3 éves ismétlőre.

Mofly :)
Még nem voltam görög étteremben, biztos jó lehet! Mit ettél?
Barátcserjét ettem sokáig. Mondjuk az én 20-25 napos ciklusaimnak nem ártott, hogy kitolja egy kicsit.
Víz itt nincs, a másodikra meg úgysem érne fel! :lol: A strandot elöntötte, mondták a híradóban.

Gröni :)
Ez jó!!!!! :lol: :lol:

Haga :)
Mé' nem alszol?

Ma nekem is kalandom volt az éjjel!
Zapa elment mítingelni az Alföldre. Bazi messze. Andi meg bulizott, tudtam, hogy hajnalban jönnek a barátnőjével haza. (Na, itt már többen mosolyognak......:lol: )
Csörög a kulcs a zárban, gondoltam, megjöttek a lányok. Felnézek félálomban.... Hát nem egy 160 cm-es női sziluettet láttam, hanem valami nagyobbat! :shock: A frász kitört, hogy ki áll az ajtóban!!! Zapa volt. Hazaindultak éjfélkor, 5-re értek ide. Jól megijesztett! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Itt megint esik. :( Úgy látszik mégis 40 napos lesz az eső, csak Medárd tolódhatott el.

Haga, Zapáné
Úgy látom ti sem aludtatok rendesen.
Mi még éjfélkor fent voltunk, Alexa mozgolódott is...de sztem éjjel is, mert felébredtem párszor, hogy kényelmetlen.Tök éberen aludtam, álmomban megint a szoptatás ment...nem sikerült valami jól, de emlékszem bizakodó voltam.Apa is éberen aludt, csomót hangoskodott, egyszer káromkodott is. :shock: :lol:

Gröni
Jók ezek a kommentek. :lol:
Állítólag Alexa lesz, de kivi leszek mit mond a másik doki hétfőn. :shock: :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Kata! :)

Gratulálok!Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Mofly!

A barátcserjét én is szedem.bár ez a második hónapja.nálam még nem okozott problémát.Te mennyi ideje szedted,és hány szemet naponta?én reggel és este egyet.

Krisz!

Csini poci!


Pénteken kihagytam az ágyat,már hiányzik pedig csak kétszer voltam.Hétfőtől viszem magammal a cuccokat a melóba és onnan mindjárt megyek maszíroztatni.Nagyon bízom benne hogy meglesz a várt eredmény.

Na megyek tevékenykedni szépen csendben,mert apa éjjeles volt.Szegényem már nagyon kivan,ez volt a hatodik éjjele.mindig kifogják hogy akkor rendelik el náluk a szombati kötelező műszakot mikor ők az éjjelesek.

Szép napot mindenkinek.
Vendég
 


Amica
Na, csak lekéstem Ágnes szülinapját. Pedig majdnem felköszöntöttem előző nap, de mondom úgyis benézek. No, erre csak sikerült elfelejtenem. :oops: Ezért utólag is: Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!!!

Tündi
Gratulálok! Ősszel már tanítasz is?
gtünde
 
 


Boboka
Réka is nagyon rossz evő. Ráadásul arra sem lehet adni, hogy ami egyszer ízlett neki, az máskor is fog. :( Ja, és ráadásnak még a kakival is gondok vannak. :?
gtünde
 
 


Hahó!

Gröni!
nagyon jó! :lol:
há persze h szép az anyja :lol: :oops: köszi :lol:

Lili!
és nem furcsállják, h minden nap kipróbálod?vagy álcázod magad? :lol:

Lami!
gyere gyakrabban :D

Haga, Pompom, Sleepin!
kivi vagyok én is a lábuk közére :oops: :wink:

Gyugyi!
jókat kérdeztél :D
Zapa nem semmi :D
én nem röhögtem..... 8)
8)

Haga!
csak üljetek ki a Balcsi partra naplementekor :wink:
csak nincs sok szúnyog :roll:

Lami!
ééééééééédes cica 8) féreghajtsátok mindenképp!sztem 6 hetes lehet kb.(max).oltani majd 8 hetesen kéne kb.macskanátha..stb.ellen. :wink:

mi tegnap egész nap úton voltunk:anyós, anyumék, barátoknál kerti party, 11 re értünk haza :shock: :lol: jányka élvezte, nagyokat szunyált. :lol: esti locspocs kimaradt :oops:
Vendég
 


Tüncsi!
gartulálokkkkkkkkkkkk :D
Vendég
 


Vicus!

Nem kell álcáznom magam.Mert annyiszor mehet valaki ahányszor akar.Meg is lehet venni az ágyat,de nagyon drága.Kb. fél millió.Ezért akár minden nap lehet menni.Hogy ez miért éri meg nekik nem tudom.De maradjon meg ez a jó szokásuk.
Vendég
 


Hahó!!!
Gyugyi!

Mé ne adjak neki tejet?? Má adtam! :oops: :oops: :oops:
Eszik junior macska kajeszt! Jövő héten megyünk állatorvoshoz, bár állitólag szabin van!
Vicus!
Bir még egy hetet ha nem tudunk menni??????
Ja és első perctől szobatiszta! Ezt hogy csinálta??? :shock: :shock:

Mofly!
Kép
lamásza
 
 


Szép jó reggelt! :D

Lili
Én ismerem az ágyat, bár sose próbáltam..de a mi városunkban is volt ilyen bemutatóterem...kb 2 évig...aztán bezárt...biztos továbbálltak felétek. :lol:

10-re megyek uh-ra.Kivi vagyok. :D Apu nem jön mert dolgozik. :(

Szép napot nektek!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Lami :)
.... mert fosik tőle! Olyanok, mint a csecsemők. Nem bírják emészteni. A mi macsekunk is csak vizet iszik. No tej.
Jól tudom, Vivuska?:wink:

Többiek? Vasárnapoztatatok? :)

KépKép
zapáné
 
 


Krisz :)
Gyorsan gyere uh után!!!!! Mi is kivik vagyunk! :)

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt! :lol:

Lami!
igen, Gyugyi doktornéni jól mondja, f@shat tőle :roll:
viz+junior kaja :wink:
ráér a szuri míg megjön a doktorbácsi.féreghajtó is, ha jól van :D ha sovány és nagy a pocija, akkor hamarabb kell a féreghajtó :shock:

Krisz!
gyere a hírekkel :D

Lili!
akkor jó :P
Vendég
 


Krisz :)

Mi volt UH-n? :lol:
Mesélj :wink:



Hú, olyan dilemmában vagyok. Nincs gatyám, ami most jó lenne :? Amikor Albert nődögélt a pocakomban, 10-15 kilóval több voltam. Akkor volt jópár gatyám, felsőm. De ezek most nem jók. A gatyák lecsúsznak, a felsők lötyögnek, szóval borzalom :? Újra most nincs keret. Nézegetem a teszvesz, vatera oldalait, de félek onnan ruhát venni :? A turikban meg nincs kismamagatyesz :?
Persze itthonra van melegítőgatyó, de sétához, vásárláshoz, dokihoz semmi :?
Hiába nincs pocakom, mégis most már kezdenek kényelmetlenek lenni az eddig hordott ruháim :twisted:


Szombaton sétáltunk egy nagyot. Autóval akartunk menni, mert 3 kilóméterre volt az úticél. De amint indulni akartunk, észrevettük, hogy most meg a másik kerék defektes. Pénteken csináltattuk meg a bal hátsó gumit, most a bal első volt tök lapos :twisted:
Sajna, amiért nem tudtunk kocsival menni, már nem értünk oda a bohóc előadására :?
Hazafelé meg olyan zuhé kapott el minket, hogy először egy fa alá álltunk be. De aztán 10 perc után már ott is áztunk. Albert először élvezte, utána már nem :( Szó szerint sz@rrá áztunk, a bugyim is tocsogott. Iszonyat volt. A fa alól kiállva még 20 percnyi séta várt ránk. Sajna sehova nem tudtunk beállni :? Mire hazaértünk, Albert szája is lila lett :cry: Egyből melegvizes fürdés, meleg ruha. Utána pedig ment a móka, kacagás :lol: Eddig még nincs baja, pedig úgy féltem, hogy tüdőgyulát kap. Mikor hazaértünk, még utána 20 percen át szakadt az eső. :twisted: :twisted: :twisted:

Amúgy jól telt a tegnapi nap is, anyós annyi mindent hozott :shock: és tök normális volt. Viszont csúnya dolgokat is mesélt a lányáékról, ami minket nagyon dühít :?

Babóca mocorog már másfél hete érzem. De olyan fura... Albertet először kis buborékoknak, kaparászásnak éreztem a 14.héttől és a 20.hét után jöttek a rúgások, bokszolások. Mostmeg abszolút nem éreztem buborékot, kaparászást, és emiatt ideges is voltam. De aztán egyszercsak rúgott, vagy ütött. És ami érdekes, hogy most már látszik kívülről is, ahogy megemelkedik a "pocak" azon a ponton, ahol rúg :lol: És kívülről is érezni. Albertet kívülről látni és érezni később lehetett. Hát nagyon kiváncsi vagyok a szerdai uhn mit mondanak :P
Vendég
 


csak gyors bekukk..

uhus képeket hozni majd csajok! :D

10.nap bal oldalt 2db 10mmes és több apró, jobb oldalt 10*11mmes endo 6mm.szerdán kell visszamennem legközelebb. ezek még elég kicsik, de csak megnőnek! és kirááály h van a jobb oldalamon is!!!az a lényeg.tüszőnövelőket kérek! :D

KépKép
dike
 
 


Haga!
sajnálom az esőt :twisted: , meg h úgy eláztatok!remélem nem lesz beteg Albert :roll:
én csak 20 hetesen éreztem a babát elsőre :shock:

Dike!
szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tüszőnövelők mennek :D én is szerdán megyek :wink:
Vendég
 


Haga, na, akkor csak van ott poci! Ha nem lennék babás felajánlanám a kismamacuccaimat, de már én is belenőttem.
Remélem én is, hogy Albert nem lesz beteg! Ezek a viharok kiszámíthatatlanok és irdatlan nagyok! Sajnálom, hogy lecsúsztatok a bojócról. :(

Dike, sok sok folyadék és egyél sok fehérjét. Mennek a tüszőnövelők!!!!!

Krisz!!!!!!!!!!!!! Mi volt????? Képet!!! Holnap én is egyedül megyek UHra. :(

Kép
Kép
sleepin
 
 


vicuska!hányra mész?azt mondta h délután is mehetek mert ügyeletes lesz. nem tudod h akkor hányig lesz?3körül gondoltam h elmennék a munkahelyemről... :?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem rohantam a hírekkel...de ebéd után szunyáltam...meg nem is volt semmi izgi.
18+5 vagyok ma.Értékeim:bpd 4,3 ac 14,4 fl 2,9.Ezen kívül meghallgattuk a szívhangját és slussz-passz. :shock: A nemére kérdezés nélkül is annyit mondott, hogy "A nemét ilyenkor még nem tudjuk megmondani." :roll: A képen amit adott meg látszik egy kör a fej nél és egy másik a hasa...ennyi. :? Úgyhogy párom sem maradt le semmiről, majd megyünk Ózdra megint a közeljövőben.

Amúgy a méretei megfelelőek, bemásolom amit egy 19 hetes magzatról írnak a neten:

"A 19 hetes magzatnak már nő a haja. Bőre még mindig átlátszó, így a hajszálerek még láthatóak. Pici testén védő viaszréteg, ismertebb nevén magzatmáz képződik. A baba kortyolgat az őt körülvevő vízből. A magzatmázból leváló darabkákat a magzatvízzel együtt lenyeli, s ebből képződik majd az első béltartalom, a meconium, más néven magzatszurok. Ehhez a mája és az epehólyagja termelik az első emésztőnedvet. Szíve 140-et ver percenként. Újabb 60 grammot hízott egy hét alatt, a 22 cm-es magzat súlya már 260 gramm.

19 hetes magzat méretei (Hadlock féle számítás):
BPD: 4,4 cm; AC: 14 cm; HC: 16 cm; FL: 3,1 cm"

Haga
Esőt sajnálom.Minket tegnap Miskolc felé kapott el a zuhé a főúton.Verőfényes napsütés, egyszercsak lecsapott, 5 méterig sem lehetett látni full ablaktörlővel, 30-al mentünk, veszélyes volt.Tartott 5 percig. Csináltam is róla képeket a mobilommal, nemtom mi látszik rajtuk...

Kép
vizkriszisback
 
 


Haga
Milyen magas vagy? Mérsz nekem egy belső+külső lábszárhosszt? Nekem van kismamagatyóm (hosszú és térdnaci is). Ha a hossz jó, akkor lemérem a derekát, csípőjét, hátha jó lenne Neked. Árat majd megbeszéljük. Meg a fizetést is. :)

Krisz
Milyen egy bunkó ez az UH-s doki. Sajnálom, hogy nem sikerült megtudni a nemét. Na, de majd legközelebb.

Dike
Gratula a jó eredményekhez! Inszem lesz?

Tündi
Ügyi vagy! Le a kalappal! Gratulálok!
gtünde
 
 


Sleepin
Ticsiék betegek voltak, azért nem tudott jönni. Most meg ezerrel befőz. :)
gtünde
 
 


Dike :)

tüszőnövelők+++++++++++++++++++++++++++


Krisz :)

Hát ezek szerint futószalagos uh volt :evil:
Nekem Alberttel Tatabányán volt ilyen, és a doki dettó ugyanezt mondta a nemére... Mi ott képet sem kaptunk, és a férjem sem jöhetett be... Most Veszprémben minden más :)
A nemét meg elvileg már tudjátok, bár még kinőhet a fütykös :)


Tüncsi :)

Köszi a felajánlást.
173 cm vagyok. Belső lábszár: 76. Külső: 97 (derékig)


Sleepin :)

Drukk holnapra :wink: Majd siess a hírekkel :wink:


Én holnap védőnőhöz megyek, mint púp a hátamra... :twisted:

Most lassan indulunk a Balcsipartra, esti séta gyanánt. Verőfényes napsütés, tán most nem fog esni 8)
Vendég
 


Haga!

Baromira irigy vagyok ám!
2 hete voltam a Balcsin :lol: :lol: Család nélkül!!!! 3 napos buli volt :twisted: :twisted: :twisted:
lamásza
 
 


Krisz
Ez aztán a 18 hetes poci :) szépen alakulsz

Sleepin
Kíváncsi vagyok, hogy kit látnak majd odabent :)

Pompom
Ezek szuper hírek, Örülök :)

Haga
De jó, hogy rendeződtek a dolgaitok. Remélem az anyagi helyzet is hamarosan javul.

Kandi
Ez igen :) De jó egy kis nyugi otthon :)

Fenci
Gyógyuljatok!

Mofly
A fenébe. :( Én mondjuk egy időben csak cickafark és palástfű teákat ittam. A barátcserjét én mindig kihagytam a sorból :roll:

Lamásza
Cuki a cicusotok :)

Dike
sok-sok tüszőnövelőt neked :) Hajrá!

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz
Érdekes egy doki volt az UH-n :shock:

Én meg pénteken jól kibuliztam magam. Már rég volt ilyen jó. Szerintem a legközelebbi buli megin 2 vagy 3 év múlva lesz :( De csak kibírom addig is valahogy :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Haga
Akkor kb. egy méret vagyunk. Már csak a bőség a kérdéses. Közben meg eszembe jutott, hogy a gatyóim Pécsett vannak. :? De ha kibírsz még pár hetet, akkor megyünk majd haza (addig sajna nem tudunk, mert nagy felújításban van "após") és lemérem. Van hosszú farmer szoknyám is, ha érdekel. Meg felsőm is. Majd priviben ledumcsizzuk, meg rakok képet is, oksi?
gtünde
 
 


Én is én is esti sétát Balcsiparton!!!!!!!!!! Na oda leköltöznék! Csak oda, máshova nem. :)

Tüncsi, köszi a Ticsi infot! Akkor jó befőzést Neki és jobbulást a piciknek!

Enyém gyerek ma szerzett egy újabb homlokfoltot. Normális, hogy állandóan van tipli a homlokán? Mindig azt veri be. Szép lilás-kékes-sárgás-zöld. Isteni. :)

Ja és mégegy kérdés. Én iszonyatosan lent érzem a Kistesót. Néha olyan szinten lent, hogy bugyivonal vagy alatta. :roll: Ez normális dolog? Persze nem mindig, de sokszor.

Zsu, örülök, hogy néha bejelentkezel! :)

Bogáncsék remélem még Balcsin vannak és kiélvezhetik a jóidőt is, nemcsak a rossz időben voltak.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Tüncsi :)

Írtam püt :wink:



Sleepin :)

Itt sincs ám jóidő :evil:
Mire elindultunk, már gyűltek a felhők. Gondoltuk, nem megyünk le a partra, csak egy kis kört megyünk. Jól tettük. Félúton jártunk, amikor zutty :evil: Nem volt mit tenni, beálltunk a templom bejáratához és ott dekkoltunk, míg el nem állt az eső... 20 perc volt :evil:
Esti séta Balcsiparton nálunk csak 7 után lehetséges, ugyanis addig belépőt kell fizetni a strandon... Máshol meg nincs sétálási lehetőség a parton :evil:

Nyugi, normális hogy Bende homloka tele van jóság foltokkal :D Albert még csak egyszer esett akkorát a betonon, hogy diónyi púp nőtt neki, lila-kék színben. Húú, nagyon ronda volt. Azóta csak egykét foltot szerez, de nem dagad be neki :)

Én kistesót meg fent érzem :shock:
20 hetesen van elvileg a fundus a köldöknél. Nekem meg már ott van. Ma a jobb oldalon volt, olyan kemény volt azon a részen, nem tudom milyét biggyeszthette oda :shock: Még a férjem is megjegyezte, hogy hú milyen nagy az a valami... Utána persze elmocorgott máshova. Olyanokat rúg néha, hogy iszonyat ahogy kiugrik a pocakom azon a részen. :shock:


Na megyek tentikélni, szép éjszakát mindenkinek :wink:
Vendég
 


gtünde. igen az lesz remélhetőleg, ha a tüszőim is azt akarják. :D

KépKép
dike
 
 


ojjjjjjjjjjééé laptetű- egyszer már bejöhetne :D

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Csak egy kis életjel...
Jól vagyunk....csak ezek a frontok....mindig attól félek,hogy előbb szülök...így sokat heverészek-alszok...múljanak a napok...na meg hétvégén Nati is már itthon lesz végre...
Dokihoz csak jövő héten megyek...35.héten meg kontroll Uh-ra,ha azon túl leszek akkor már félig nyert ügyünk lesz...
Szóval olvasgatlak benneteket,de most semmi extra nem történik....drukkolok azoknak nagyon,akik még a csúcs előtt állnak...tuti látszik a teteje...kitartás csajok....
Babásoknak meg kitartás...
-na pusza Nektek,majd jövök...
:wink:
Kép Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kata!
SZívböl gratulálok Ágnes babához!!!!!!! Sok tejcsit és jó egészséget kívánok nektek!


Gröni!
kérdezted a céklát. Simán megföztem vízben(megpucolva)teljesen puhára és utánna összeturmixoltam a szintén megfött krumplival! :wink:

Dike!
nagyon drukkolok, hogy jól alakuljon ez a hónap, tüszöcskék már vannak hozzá!! :lol: :lol:
susy75
 
 


hali,

megvagyunk, most kezdek egyenesbe jönni.

esküvő szuper volt, szerencsénk volt az idővel is, bár a zenével volt némi káosz. meg persez az utolsó 3 napban mindennel bonyadalom volt, de aztán rend lett.

Pöttömbabó jól van, voltam dokinál, volt szívhang, szépen fejlődik, de pár nappal fiatalabb a terhesség, ma töltöm a 9. hetet.

majd írok, most futok tovább ügyintézni :)

puszi Mindenkinek!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!

Ezt találtam!

Zsófikukac hírek:

Málna és Matyi is jól vannak,már kikerültek az intenzív osztályról.Elkezdte Zsófi ciciből is etetni őket,de úgy még kevés megy,ezért külön is kapják a tejcsit.
Málna 1030 gramm,már 300-at hízott összesen.Matyi 1245 gramm.Neki volt egy műtétje a múlt héten,egy ér nem zárult(bota vezeték)csak Zsófi nem akart titeket rémisztgetni.Itt voltak pesten,de már újra Egerszegen.Köszöni a sok drukkot,most nincs netje,de ha lesz megint,akkor ír.Puszil mindenkit.


Továbbra is mennek a drukkok!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


sziasztooook

nagyon köszönjük a sok gratulációt, majd visszaolvasok. Zsofiékrol itt van fölöttem a szuper hííír, mindannyian nagyon örülünk a gyarapodásuknak.

Kép

szüléstöri rövid: fél 2kor ébredtem, enyhe derékfájás, 2x is voltam vécén, ami már fura volt, majd 3 elött enyhe 5 percesek, de tényleg csak mensis görcsök, 3kor mentem be mentövel, aptyuk itthon maradt a fiukkal, ugyse jött volna be szülni, akkor meg minek hivjak ide valakit az icaka közepén. 4kor burokrepesztés, doki aszonta, remélem 6ra megszül. nem voltak erös fájások, fél 6 körül volt az elsö olyan fájás, amire mér nagyokat lélegztem, 3/4 6kor az elsö tolofájás, mad talán a 3-4.fájásra kint is volt a bébi, 5 perc alatt. összevarrással negyed 7re kész voltunk. ugyhogy az egész 4,5 ora volt, mondhatom, hogy csak az a pár tolofájás fájt, meg a varrás, ami m azért birhato, csak már nem kivántam semmit az alfelemre. szopizik ügyesen, egy nappal késöbb jöttünk haza, mert lázas lettem a feszülö cicitöl, de már nem feszül, kevesebb a tej, nekem ugye mindig nagyon sok volt, az volt a baj.
majd visszaolvasok, most még rendezgetünk, csak jöttem büszkélkedni :)
Vendég
 


sleepin

"Elküldve: 2009 Június 25 Csütörtök - 14:51
Kata, sajnálom, hogy már megint szarakodtak Veled. Remélem hatásos lesz az a vizsgálat! Este nyákdugó, reggelre baba? Jó lesz? Kitartás!!!!"
ezt irtad a szülésem elötti délután. hogy ráéreztééél! :lol:
Vendég
 


Hahó! :lol:

ilyen szép hírekre jööni :D :D

Kukac!
igaz nem olvasod, de nagyon szépen gyarapodnak a Babákok! :D remélem Matyi jól viselte a műtétet :shock: neki külön mennek a gyógypuszik :wink: neked meg továbbra is kitartás, ügyes anyuci vagy 8)

Kata!
jajj de szép jány ez a kis Ágnes baba!!!!!!!!!!!!!!!!hatalmas gratula, igazán büszke lehetsz!!!!!!!!!!! :P :P na meg az apuka is :P
kívánok sok-sok boldogságot!(akkor tejcivel nem lesznek gondok :lol: )
Vendég
 


Kata, basszus, én is ilyen szülést akarok!!!!!!! :) Gratulálok mégegyszer!!! Sok puszi és akkor Neked nem sok sok, hanem legendő mennyiségű tejcsit kívánok! :)

Haga, szegénykéim, gondolom a Balcsin még kiszámíthatatlanabb az időjárás. :( Nekem is egyre aktívabb tesóbaba. :)

Zsófi!!!!!! SZUPER!!!!!!!! Matyinak is gyors felépülést!!! :D

Dike, még jó, hogy úgy akarják a tüszőcskék! :)

Voltam UH-n. Sajnos nem mondott nemet a doki. 1.) Vagy nem látta (egyáltalán), 2.) vagy nem látott himbilimbit, 3.) nem figyelte (bár elég tüzetesen lemérte).

Méretek: BPD 43,9 mm, OFD 52,2 mm, HC 155 mm, TH 35,3 mm, AC 136,4 mm, FL 27,1 mm. nem tudom, értetek-e belőle valamit... :)

Súly: 253 gr.

A lényeg, hogy majd' 1 héttel nagyobbnak mérték. :shock: Szinte biztos, hogy novemberi gyerkőc lesz.

22-23 hetesen terheléses cukor, majd UH 1-2 héttel rá. De jövőhét hétfőre bejelentkezek 4D-re!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata, nekem is eszembe jutott, hogy pont aznap írtam ezt. :D

legendő=elegendő :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gizi!
gratula az újdonsült asszonykának! :lol: babóról nincs képed? :roll:
nászúton voltatok? :D
Vendég
 


zsófi! de jóó szuper hírek, nagyon ügyesek vagytok!

kata! jaj de szééép!gratulálok még egyszer, és nagyon ügyik voltatok, h ilyen hamar kipottyant a baba.én is ilyen szülést szeretnék elsőre!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsófi!

örülök hogy jól vagytok! :)

Kata!

Gyönyörű kislányod született!Gratulálok még egyszer!

Krisz!

Itt már jó pár éve működik ez a központ.Remélem nem mi csaltuk el felőletek! :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?