Új privát üzeneted érkezett!

Rana!Bocs,hogy Renézek! :D :D :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


Árnika!
Még annyit elfelejtettem,hogy akrill festéket használok!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

MAREJKE GRATULÁLOK !!!!
Jó egészséget sok tejcsit!!!

Ahogy tudsz gyere mesélni!!!

Ani nagy kalappal mára!
Várunk és írd mit mondott a doki,műtét sztem majd később lesz!
Nem tudom milyen lehet a gyógykaparás:( de sok sok + küldünk!!!
Jajj és naggyon ügyes vagy pingálásilag!!

Árnika szia!!! Végre végre!!
képzeld tsh-m 2.3! kicsit soknak tartom az 1.4-hez képest de dokibácsi azt mondta tökéletes és gyógyi is maradhat,decemberben találkozunk ismét..
Nődokihoz még nincs időpontom :oops: (összefuthatnánk :wink: )

Szmet gratulálok Ricsihez!

Vanda a képeken nem is látszik Rékán hogy nyekeregni is tud.Helyzet?
Pasi nyaralásilag nincs semmi előrelépés még csak terv :?

Rana sajnálom szalmaságod:(
Én is férj pizséjével alszom ha nincs itthon (ami hála Istennek ritka)

Mabe??
Gigi???
Vendég
 

 
 

Ani!
Nem lakóhelyhez kötött, hogy hova jársz meddőségibe, szerintem nem lesz gond. Annyi mindenkitől hallom szidni az exKaálitokat...

Kincs!
Cirmike rendben van, kísérletezünk kanalazással, vigyorognak, tetszik nekik a dolog.

Egyre többet foglalkoznak egymással is, röhögnek és sikongatnak, de Balu az igazi sztár!

Árnika!
M&M betegek, meg Móni is, nagyon gatyául vannak. :(
vovanda
 
 


helloka! most pont egyszerre alusznak, halleluja, vagy hogy irjak??

marejke! mega gratu, nagyon szep sullyal szuletett a kispasid, sok egeseget es tejcsit kivanunk

arnika! vanda jol tajekoztatot, most betegek vagyunk, julius 1-20ig anyum nem lesz itt velunk, szoval egyedul fogom nuomni veluk este 6ig, tudom hogy masok is igy vannak ezzel, de nekem az a problemam hogy a 3ik emeleten lakunk, lift nelkul, szoval ha jobban is leszunk, 3 het szoba fogsag :cry: :cry:

ani! szegeny ismid, remelem BB hamar kezebe veszi a gyeplot, kepzeld en is mensi utan sokat barnazom, de azert meg varok picit, ha nem jon rendbe oszig, en is megyek ki deriteni mi van, ja es nagyon edesek vagytok, a medence nagyon kiraly

szmet! te is ugy jartal mint a hugim, ok is nunist akartak, de kukis a kisuncsi, ugy is az a fontoshogy jol legyetek

rana! remelem majd arrab is ugy gondolod hogy johet meg baba, en most ugy latom hogy be zartam a boltot

kincs! mutizd mar meg kiskincset, please

a tobbit el felejtettem

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Babakocsitok lent lakik, nem? Ha igen: berakod őket hordozóba és lépcsőfordulónként egyesével leviszed őket. Myra (ikresről) így csinálja, náluk sincs lift.
vovanda
 
 


[quote]
írta:
Én is férj pizséjével alszom ha nincs itthon

Kincs, én is... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Ani, sajnálom.... :cry: :cry: :cry: Majdcsak rendbejön a dolog (ha gyógykaparással, akkor azzal). Sztem se szőröznek a Db-i Kaálival, sokakról tudom, hogy szó nélkül átvették őket. Melyik volt az ex intézeted????

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Móni, sajnálom, hogy egyedül leszel... Én sem tudom, hogy fogom bírni (biztos lesz olyan, hogy egyedül...) :roll: Mondjuk annyi könnyebbség, hogy nálunk van lift...

Vanda, nem semmi sportteljesítmény így cipekedni a picikkel! :shock: (Gondolom a szükség nagy úr...)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Elfelejtettem írni tegnap:hétfőn műtenek... :shock:

Én holnap leszek szalma.De kemény vagyok!!!!Sőt!Csajos napot tartunk!2 barátnőmmel.+4 gyerek.Vásárlás,fagyizás,sétálás,játszótér...stb.Nagyon szép ilyenkor Gyula.Ugye Vanda? :wink:

Rana!
Szeged.....

Köszi Kincs!

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Brr, irigy-irigy... :lol:

Rana!
Ha nem cipelek, nem jutok ki. A konditermet minden esetre megspórolom. :wink:
vovanda
 
 


nem is merek vandával kötekedni :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok.

Látom szmet tudósított, köszi.
17-én megszületett Bence, bocsi, hogy nem írtam sms-t ahogy igértem, de nagyon nehéz szűlésem volt, majd ott maradtunk mind a ketten :( de hálistennek már jól vagyunk, túl gyorsan zajlott a szűlés és a gyerek nem tudott alkalmazkodni, későn sírt fel így megfigyelés alatt tartották egy hétig de hálistennek nem lett baja. Én meg gondolhatjátok milyen idegállapotban voltam, tegnap végre hazangedtek a korházból, most kezdek megnyugodni. Tejem az persze alig van, így tápszerrel pótoljuk, talán ha sikerűl megnyugodnom végre.
Ja a gátvarratom be van gyulladva, azzal szenvedek, na de majd helyrejön.
Hát így vagyunk.
Képek Bencéről: http://hu.fotoalbum.eu/marejke/a296730

Kép
marejke
 
 


Szió4

Ani hétfőre megahiperszuperdrukkok!!!
Altatnak vagy hogyan lesz, leszsegítséged műtét után?
Kellemes napot mára, én is irígy.:)

Marejke örülök,hogy újra itt!
Ha lesz kedved írnál szüléstörit?
Minden jót Bence hamar kárpótolja az nyugtalan napokat mosolyával.
Tiszta pasis a pofija és a haja, szép! gratulálok!

Móni jobbulást nektek !! mi a baj?
Privi megy!
:wink:

pusz
Vendég
 


Marejke!
Nagyon szép baba! Gratula, ügyik vagytok.
Szopihoz: sok folyadék, Bence legyen csak cicin az elején, amennyit csak lehet, ha beindult rendesen a tejtermelés, akkor már lehet rendet tenni a szoptatások között. Ha van segítséged, pihi, összebújás a babával akár egész nap.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Marejke!
Nagyon cukik vagytok!!!Még egyszer gratulálok!!!!És sajnálom a nehéz szülést!

Kincs!
Köszi!Igen lesz segítség,még túl sok is....(anyós,anyám együtt!!!)
Nem igazán úgy sikerült a nap ahogy elterveztük.Esett az eső,így csak a cipőboltig jutottunk.Ani vett magának cipőt,pedig nem is akart.... :? Sztem amikor elmentünk örömtáncot jártak a boltosok.A 4 gyerek emberfeletti volt!Szabi kapásból átrendezte az árcimkéket.Nem tudom honnan szedte le,de én amit láttam üresen oda tettem. :shock: Biztos lesz őrület.Jázmin pakolgatta a cipőket.a másik kislány szopogatta a cipőskanalakat,a kisfú bebújt az öltözőbe...stb.Megbeszéltük,hogy többet gyerekekkel SEHOVA!!!!!

Kép
ani0227
 
 


Ja!
Húgom barátnőjét átvették Debibe!!!! :D :D :D :D :D Igaz szept.8-ra kapott időpontot B.-hez,de a lényeg,hogy közénk tartozik!!! :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


vanda! otlet jo (igen, kocsi lent huvoson), de nekunk mar nincs hordozonk mert kolcson voltak, azert neha egyik olembe, masik kenguruba, de nem sokszor fogom ki birni...

ani! majd gondolok rad hetfon, keruly minnel hamarab haza

marejke! nem semmi lehetett, de a lenyeg az hogy otthon vagytok, nagyon edeeeeeeeees, a 7es kep a kedvencem

kincs! baj??? mar mint ez a hulye natha? mostrmar muloban, de azert ejjel meg fuladok a kohogestol pedig antibigyot szedek, a manoknak mar nem anyira gaz a taknyuk, szoval gyogyulunk, csak adig meg nem lesz anyum, remelem nem szedunk osze valami mast, koszi a privit :D

ani! azert meg neztelek volna beneteket az uzletben, meg az elarusitokat is :D

arnika! megint sokat melozol???

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


marejke: nagyon szép baba

ani: szerintem inkább mindig gyerkőcökkel menjetek, ez így jó bulinak hangzott első olvasásra :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ani!
Az ilyen helyzeteket humorral kell kezelni. A következő néhány évet felteszem nem akarod otthon tölteni... :P
vovanda
 
 


Sziasztok!Olvasgattam az oldalakat,így bátorkodtam én is regisztrálni ide a Babanet fórumba és egy kis tanácsot kérni.Én és a férjem nemrég keztünk el járni a Szegedi Kaáliba,de sajnos csalódtunk a Dokinőbe/nagyon flegma volt/ezért döntöttünk úgy hogy átmegyünk a Debreceni kaáliba,és kíváncsi lennék,hogy kinek milyen tapasztalata van.Előre is köszönöm mindenkinek.Üdv:Valika
valika28
 
 


Szia Ani!Mostmár én is itt vagyok.Köszönöm mégegyszer a segítséged,nagyon örülök,hogy átmehettünk Debrecenbe :DSoká lesz még Szept.8-a,de a lényeg,hogy ott emberként bánnak velünk!Ugye?Vajon mikor jönne el a beültetés?Remélem legkésőbb december elején!Na de ezt majd a Doki tudja.Puszikállak:valika
valika28
 
 


szia valika!
nekem csak jó tapasztalataim vannak az itteni kaáliról.....két beavatkozás, 3 gyerek :lol:
ja, és szeptember 8. a szülinapom, úgyhogy biztos szerencsétek lesz ;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


ugye jól emlékszem, hogy bb-hez van időpontotok? nálunk is ő segédkezett mindkétszer ;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Valika!
Üdv itt. BB jó fej, ökörködik sokat, én mindig jókat röhögtem nála. Viszont: rohan mindig, sok a beteg, úgyhogy ha kérdezni akarsz, szerintem írd össze, hogy nehogy kimaradjon valami. Én nagyon bírtam a humorát.
A többit meg majd látod, ha kérdésed van, gyere bátran!
vovanda
 
 


sziasztok lányok!Köszönöm a tanácsokat,adtok nekem egy kis bátorságot és erőt.Szept.8-a remélem szerencsés lesz,de egyenlőre még nem lesz beültetés.Márc.3-án műtöttek egy Laphoroskopiás műtét,ugyanis a baloldali petefészkem tele van cisztával/rengeteg/és ki akarta lézerezni és egyúttal megnézni az átjárhatóságokat,de műtét után közölte a Doki,hogy nemtudták kilézerezni,mert a vastagbél nyúlványa "belesült"a baloldali petevezetékre/fészekre,és egyik petevezető sem átjárható.Most ott tartunk,hogy kétszer voltunk Szegeden,de semmit nem csináltak,ráadásul nagyon undok volt mid a két alkalommal :x Örülök hogy nektek sikerült a baba,csodálatos érzés lehet!Gratulálok!Sokat kellett gondolom várni rájuk,és sok izgalommal járt.Remélem én is átélhetem ezt a csodás érzést?!Üdv:Valika
valika28
 
 


valika! udv itt es bizti jol fogjatok erezni magatokat a debis kaaliba, mi osz-visz 3x voltunk (az ut miatt) de a vegyes paros nekunk is osze hozta BB, mi mar ugy mondjuk hogy a szpecialitasa :lol: :lol: :lol: sok sikert

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szia! :D :D :D
Örülök,hogy jöttél! :D Itt mindenki nagyon kedves,majd meglátod!KIVÉTEL NÉLKÜL!!!És van Pasink is... :wink:
Biztos fogigátlóval kezdesz,gondolom,ami egy hónap,és majd az azutáni ciklussal indulsz talán..nem tudom.Bodnár rugalmas,nem fog egy helyben topogni!

Apa hazajött!Maradhatott volna még egy napig..Na jó nem!Azért örülök. :wink:


Kincsem merre jár?????

Kép
ani0227
 
 


anikám: köszi a kiegészítést és hogy felhívtad valika figyelmét arra, hogy pasiból vagyok :lol:

kincs: ez a legújabb, most kaptam pár napja mailben:

Thermal Hotel Gara*** Gyógy- és Wellness Szálloda

Nyári Akciók Július 1-Augusztus 31 között

Hétköznapokra

7 900 Ft/fő/éj + IFA (300 Ft/fő/éj)

Az ár tartalmazza:

szállást, svédasztalos reggelit, félpanziós ellátást,

csütörtökön, a félpanzió keretén belül, Grill-Party a medencetérben,

valamint szállodánk térítésmentesen igénybe vehető szolgáltatásait: gyógy-, úszómedence, szauna, pezsgőfürdő, biliárd- és fitneszterem, tenisz- és röplabdapálya.

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szia Mindenkinek!Hogy szólíthatom az 1szál pasit?Láttam a fórumon nagyon sok szép babócát,nagyon édesek.Ani!Én attól félek,hogy a menszim olyan össze-vissza jön meg,hogy még a Doki se tudja majd követni,mert még én se tudom:(Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat,hiszek nektek,biztosan rendesek ott Debibe.Mindenkinek ikrei lettek???Milyen érzés volt hogy egy helyett kettő van?Puszi mindenkinek:):):)
valika28
 
 


Szió!

pasi köszi

Valika üdv itt!gyors leszek mert nincs időm, pco témában olvass egy kicsit és ne siettes semmit!!
Menj el inkább még szeptember előtt egy jó endokrinológushoz!!!!
Tapasztalatból mondom, Árnika Timi is megerősít itt!
http://www.pco-szindroma.hu/index2.html
http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html itt a lányok kérdéseidre is szívesen válaszolnak
http://www.mensmentis.hu/pcos.html
Vendég
 


Vali!
Biztos időzíthető,de nem vagyok ebben jártas.Ha Kincsre és a többiekre hallgatsz,akkor minden rendben lesz.Hasonló cipőben jár(nak) mint te.Tudom,hogy ez nálad nem régen derült ki,és még elég sok kérdés kering a fejedben.De ezért gyűltünk itt össze,hogy segítsük egymást!
Ikrei Móninak, Vandának+Pasinak(ők egy pár) van,meg nekem és fog még lenni másnak is!A többieknek egy babóci sikerült.És van köztük 2-3 csodabébi is,akik spontán sikerültek!!!! :D :D :D
Fejtegetni szeretnék majd egy kis ikerpszichológiát!Kérdezhetlek?

Többiek!Tegnap volt Vali 1 hetes házas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


Szia Kincs!Köszönöm a tanácsot,felkeresek egy endokrinológust.Mondták Szegeden a Kaáliban,hogy PCO szindromám van,el is olvastam a cikket róla.Nemtudom hogy az endokrinológus tudna-e segíteni,de majd kiderül.Árnika és Timi is volt endokrinológusnál?A Doki aki műtött ezzel a Laphoroskopiás műtéttel,mondta hogy a jobboldali petefészkem jól működik,de az is elvan záródva,és így idők elteltével jutott eszembe,hogy nemkérdeztem meg tőle,hogy átfújattatni nem-e lehetne?Hülyeség lenne,ha felhívnám és megkérdezném?
valika28
 
 


Ani!Kérdezz nyugodtan!Izgatottan várom:)Nagyon jó hallani,hogy sokmindenkinek ikrei vannak:)Remélem nekem is lesz babóca,de ha kettő akkor dupla öröm:)
valika28
 
 


valika: hívjál nyugodtan pasinak, a többiek úgy szokták (néha még vanda itthon is) :D
és boldog házassági hétfordulót :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szia Pasi!Megbeszéltük,akkor így szólítalak.Köszönöm,igen ma 1hetes Házasok vagyunk:)Nagyon telik az idő.Jól látom,hogy te vagy a képen és a 3kicsi?Nagyon arik!!Mind a három baba Lombikkal született?Mennyi időbe telt mire megfogantak?Mennyi kérdés:)
valika28
 
 


Szió!

Vali ha PCO és doki megerősítette akkor stimulálni sztem naggyon nem érdemes!!
A pco egy komplett betegség amit kezelni kell!! A pco honlapon ha elolvasod az igaz történeteket meglátod és megvilágosodsz!! :wink:
Én is pco-ban utazom..soha nem volt rendszeres menszim, csak norcoluttal, nőgyógyászok, lapar stimuk, mire az internet segítségével rátaláltam a pco topikra és nagyon kedves segítő sorstársakra (közben cirka 6év telt el abban a tudatban, hogy nincs peteérésem ,kicsi az esély spontán babára csak lombik :evil: )
2006-ban -nem kis huzavona után- rátaláltam Valicskó doktornőre (belgyógyász diabetológus, aki partner lett a pco újhullámos kezelésében (metformin és normális endokrin kivizsgálás műtétek helyett!!) és pár hónap metformin után spontán ciklusaim lettek peteéréssel!!! nekem akinek 26éves koráig ilyen nem volt!! aztán végül 1év várakozás után (minden hónapban volt peteérés) inszeminációra mentünk és a 2.-ra megfogant kiskincs!!!B.B. nél!
Szóval fel a fejjel és csak okosan!!!Próbálj olyxan dokihoz menni aki ért a pco-hoz! PL a honlapon szereplő orvosajánló, vagy a pco topikban érdeklődhetsz hogy a környékeden kit érdemes megkeresni,fontos hogy jó doki legyen!!Petefészket nem tudnak átfúvatni csak petecezetéket, egyébként a pco miatt mondják a dokik hogy a petefészeknek vastag a kérge és nem tud kilökődni a pete,de ez sem igaz így ebben a formában...nekem hiába csinálták meg a lapart megsem volt pé-m :? :evil: :x pedig a doki írtóra bizonygatta hogy 6hónapon belül babás leszek..erre a metformin műtét nélkül rendezett
Bocsi mindenkitől, de ebben a témában elkap a hév, olyan jó lenne ha mindenkihez eljutna az információ és nem lennének félrekezelt ,elkeseredett depis nők,hogy nekik hogyan és mikor lehet gyerekük..közben meg van megoldás! ufff kincs beszélt :lol:
Árnika és Timi is Valicskó doktornőhöz járnak Timi spontán babásodott Árnika hamarosan fog! de majd ők jönnek és mesélnek
Gratula a házuasságodhoz!
Mennyi éves vagy?

Pasi szállodában jó a kaja?? :lol:

Árnika??

Merejke tejcsiben én is azt vettem észre,hogy víz ,kaja (szénhidrát :( ) és sok szopi a segítség
Vendég
 


Szia Marejke!Gratulálok gyönyörü a kisfiad!!! Sok boldogságot és jo egészséget kivánok nektek!!!
maci30
 
 


valika: mindkét próbálkozásból elsőre sikerültek a manók, mindhárom lombik baba, és igen, ők vannak a fotókon :D

kincs: szerintem valika 28 éves (wow, micsoda logika) :P
és igen, nagyon jó a kaja a szállodában :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Ani holnapra sok drukk, sokat gondolok Rád majd!
ne félj, kábításban csinálják, nem altatásban-kicsit könnyebb.
Ha tudsz gyere hamar, sok pusz+++++++++

Kincsem vagyok Én , csak olyan jó néha ezt a témát félrerakni. :?
Tudod olyan mintha kezdenék teljesen magamra találni, és így az erőm és kedvem is (nem a régi) új!
Gondoltam bveszélnünk kellene , és mi lenne ha együtt mennénk dokinénihez? Nkem egyre aktuálisabb , még ebben a ciklusban.
Ja amúgy , köszi, köszi, köszi............... :D

Marejke sajnálom hogy nem lett szép élmény a szülés, de kárpótol téged Bence :)
Olyan tündéri szép hajasbaba, és dundi arcocskája van. :)

Móni gyógyuljatok meg hamar, és egyetértek többiekkel azért próbálj néha kiszabadulni lakásból.
amúgy dolgozom, dolgozom, és szeretem munkám.

Pasi elfelejtettem, én multkor Laurának névnapra írtam köszöntést, nem szülinapra. másnap volt, azt hiszem. :roll:

Maci szia :) mizujs veled? mikor tervezed , ősszel újra?

Üdv Vali :)
Kincs szinte mindent leírt, nem is nagyon tudok hozzátenni semmit.
A petevezetéket laparnál , ha tudták volna helyrehozzák. A pco-t kezelni kell!!!!!
Tanulj a mi esetünkből, Timinek bár sikerült a lombik de elvetélt, a pco kezelése után spontán babásodott. :)
ÉN meg végig csináltam úgy 4 lombikot hogy nem is tudtam a pco-ról mint betegségről. -gátolja a beágyazódást is.
Sok sok boldog , szerelmetes éveket nektek! :)

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ani holnapra drukk!!! cupp!

Pasi, jaaaa :lol: :oops: a pco elvitte az eszem na meg a meccs

Vanda Pasi Balunak boldogságos szülinapot!!!!

Árnika nekem egy kedd délután lenne jó azt hiszemnődokizáshoz,neked?
Szívesen! :wink:
Vendég
 


Árnika!
Köszi,hogy szorítasz értem!Annyi mindenen túl estem már,de most miért rezelek???? :?
Elhiszem,hogy eleged van,de nem muszáj nekünk mindig a témáról beszélni!Mentek nyaralni,vagy most inkább ráállsz a munkára?

Vali!
Szóval:te meg tesód egy csoportba jártatok oviba,és iskolába is?Nem untátok nagyon egymást????Szted én egybe járassam őket,vagy jobb külön?Irígység mennyire volt nálatok?Ragaszkodtok egymáshoz a mai napig?(gondolom ez egy petéjűeknél jobban fennáll,de ez 2 petéjűeknél hogy működik?)Ő védett téged?(lesz még kérdés!!)
Pasit meg lehetne sima bőrűnek is hívni!Tudod,neki nincs szőr a lábán.... :lol: :lol: :lol: :lol:
A dupla örömről kérdezd meg anyukádat!!!!! :wink:

Kép
ani0227
 
 


Én is nagyon sok boldog szülinapot kívánok Balunak!!!!!!!![/b]

Kép
ani0227
 
 


a lényeget elfelejtettem :oops:

Sok Sok Boldog Születésnapot Szőkémnek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok :P

Bocsi a betolakodásért (nahááát, mennyi kedves ismerős! :D )

Szmet :P
miattad ugrottam be (csak mert eltűntél az októberi várandósból),
szívből gratula a Kiskukishoz! :D
Nagyon örülök Nektek! :D

Mindenkinek a Legjobbakat!!!

tillidian
 
 


Vali!
Az azért a misztorinkhoz hozzátartozik, hogy szép kis mozaikcsalád vagyunk...
Pasinak van egy lánya, nekem egy fiam, az ikrek közösek... 8)

Kincs!
Jól főznek! :lol:

Ani!
Pasinak szőrös a lába, hidd el. :lol:

Árnika!
Péntek?

Till!
Szia! :wink:
vovanda
 
 


árnika: elnézem neked, de csak most, csak itt és csak neked (akkor laurát nem is köszöntötted fel szülinapjára??? :twisted: )
gyüssz pénteken????

kincs: neked is elnézem, ugyanazokkal a feltételekkel, mint árnikának :P

ani: majd augusztusban lecsekkolhatod, hogy szőrös a lábam :D

vali iker???

szia till :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


vovanda
 
 


vanda: ez olyan szép volt, hogy még most is megkönnyeztem... :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szia Kincs!Köszönöm a felvilágosítást és az infót.Nagyon sokminden jár a fejemben...Akkor keressek egy Belgyógyász diabetológust?Mondjam el neki,hogy miért jöttem és ő akkor tudni fogja,hogy mit kell csinálnia?Mi az a Metformin?Tudom hogy nem a petefészket,hanem a petevezetéket kell átfújatni,csak azt nem tudtam,hogy az enyémet/jobboldalit/miért nem lehet,Miért nem tették meg a Laphoroskopiás műtét során?Amúgy nem 28éves vagyok,hanem csak 24,szept.28-án leszek 25,és már ilyen fiatalon beteg vagyok..Mégegyszer köszi a segítséget :wink:
valika28
 
 


Szia Vanda!Én is élnék ilyen szép nagy családban:)Nagyon jó lehet,gondolom nem unatkoztok.
valika28
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?