Új privát üzeneted érkezett!

Lili, Princi!
mennek a drukkok a masszázságyhoz meg a talpmaszázshoz :lol:

Sleepin!
az jó ha nem fáj :D

Kata!
akkor ma nst :?

Dike!
sztem semmiért nem kell fizetned :wink:
Vendég
 


Mofly!
én is Boldog szülinapot kívánok neked, kicsit megkésve :oops: 8)
sajnálom pirit.....de kérlek soha ne add fel :roll:
nektek volt már lombikotok?vagy inszem? :oops: :roll:

Kata!
csesszus.... :evil: :twisted: veled mindig ennyit totojásznak...én mindig 1/2 ó alatt megúsztam, najó 3/4.nekem is volt 2x is magzatvizkukucs, nekem nem fájt...de attól se szültem meg.... :lol:
de majd te :wink:
ha a dokid szabin lenne, tuti mennél szülni 8) :shock: kitartás. :D
én számom is megvan, ugye?én is szívesen továbbítom ám a HÍRT :lol:
Vendég
 


Hát ez vicc... most költöztek be újdonsült szomszédék (immáron lassan 3 éves építkezés után) ez előbb kint teregettem meg 1-2 solgot csináltam, de hallottam, hogy alszanak a gyerekek, mondom, akkor halkan csinálom amit kell (én tapintatos). Gyermekem elaludt, erre nem flexelnek náluk?????????????? Így legyen tapintatos az ember. :evil: Már nagyon unom, folyamatos építkezésük, mindig valamit csinálnak és mindig sikerül alvásidőben... BOCS, de muszáj volt.

Kata, sajnálom, hogy már megint szarakodtak Veled. :( Remélem hatásos lesz az a vizsgálat! :) Este nyákdugó, reggelre baba? Jó lesz? :D Kitartás!!!!

Mofly :( sajnálom pirit!!!! Én még mindig kérlek, hogy ne add fel!!! Lombik???

Ja és a tegnap esti zuhé miatt szerintem fuccsba ment a gyomirtásom. :evil:

Kép
Kép
sleepin
 
 

 
 

Zsófiékról tudtok valamit??? :roll: :roll:
susy75
 
 


Hali!

Kata
Hát megszenvesztenek ezzel az nst vel. :?
Gatyó megjött. :D Elég nagynak néz ki...kivi vagyok mikor lesz jó rám. :)

Sleepin
Hát lehetnének tapintatosabbak!!!Tudják, hogy kisgyerek, kismami...áhh..vannak bunkó emberek. :(

Mofly
Kitartás!!!+++

Kép
vizkriszisback
 
 


Sleepin!
nálunk ezt a jó szomszéd direkt csinálja...ha hallja, h kiviszem a gyereket aludni a teraszra, dübörögteti a rádiót, meg szól a kölkeinek, h hangosabban :twisted: :twisted:
eccer úgyis kitekerem a nyakát.... :twisted: :twisted:

de azért ma Lilla 4 órát aludt kint(nem voltak itthon a köcsögök) 8)

Kukac? :roll:
druukkok mennek ám mindennap, attól h nem mindíg irok neked, sokat gondolok rátok 8)
Vendég
 


Princzike

Küldtem pü-t!!!! :wink:
Vendég
 


Kata!
Kicsit nosztalgiáztam a soraidat olvasva :P
Ágnes holnap lesz 3éves. Bár vele talán csak egy nst-n voltam, ha voltam. 36 hétre született. Hétfői nap volt, reggel 6-kor óracsörgésre elfolyt a magzatvíz... A harmadik volt a leghosszabb szülésem, én sem gondoltam volna :oops:
Nektek szerencsés, gyors szülést kívánok, kitartást amíg a bébi megérkezik :wink: !

Gyugyi!
Mostanában be-be nézek, (áll a másik topik) de nem engedhetem, hogy elragadjanak az érzelmek, mert még a végén itt találnám "megint" magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Mofly
Ne add fel! Kérlek!

Ditke
megkaptam, ment a válasz. :)

Kata
Szegénykém. Ennyi sz**rakodást :(

Sleepin
Ez tényleg boszsantó. Nálunk igaz még nincs baba, de azért én is odafigyelek arra, hogy az ikerszomszédunknál alvás időben nagyon hangos dolgot ne csináljak....
Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak.

Kép

Kép
princzike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Mától szabin vagyok!!!! :D :D Igaz, csak egy hétig, de az is valami! :wink:

Kolibri :)
Fel a fejjel!!! Új hónap, új remény! :wink:

Sleepin :)
Jövő héten kiderül, hogy Öcsike vagy Hugica? :)
Jó, hogy nem fáj a fogad. Pokoli tud lenni a fogfájás... :?
Szomszéd meg monnyonle! :evil:

Kata :)
Nem is kérdezek semmit! :)

Krisz :)
Szülők ettetek az érettségi alatt? Nálunk ilyen nem volt. Mármint, amikor én érettségiztem. (De rég volt....) Most hogy van, nem tom. Szenyókat láttam kollégák kezében! :wink:

Lili :)
Láttam ilyen ágyat az egészségnapon! valaki mesélte, hogy 10 percet bírt rajta, mert tengeri beteg lett! :lol:

Princzike :)
Na, talpmasszást nem vállalnám. Olyan csiklandós vagyok, tuti fejbe rúgnám az illetőt! :lol: :lol:

Mofly :)
Nem feladni!!!!!! Olyan nincs, hogy ne sikerülne! Tudom, milyen sz@r ilyenkor....... Kitartás!

Vicuska :)
Kaka rendben. 8) :wink:
Szomszéd Nálatok is monnyonle!

Amica :)
Nem baj az, ha elcsábulsz!!!
:wink: Tényleg, szoptatsz még?

Jacksont hallottátok?

KépKép
zapáné
 
 


Látom senki sem volt még, akkor én hozom a nagy hírt, hogy:

Katáék Ágija 6 óra előtt 3230 gr-mal és 53 cm-rel FÉL óra alatt megérkezett. Sok sok tejcsit és sok boldogságot Nekik!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kép Kép Kép Kép
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi
De jó neked :) ÉN csak augusztusban leszek szabin :) Egy kicsit még messzinek látszik az időpont :roll:
Én is így voltam a talpmasszázsnál :) Nekem is elég csikis a talpam. De meg lehet szokni. Azért még mindig vannak vad dolgaim masszázs közben :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Kata!

Hatalmas GRATULA!!!!

Kép

Kép
princzike
 
 


Kata!!!!!!!!!!!!!!

Nagy gratula nektek Ági babához és sok tejcsit!!!!!!!!!!!!!
:lol: jó gyors volt :wink:
Vendég
 


KATA!
GRATULÁLOK ÁGI BABÁHOZ! ÜGYESEK VOLTATOK! :D

ÁGI BABA! ISTEN HOZOTT EZEN A VILÁGON! :D

JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK ÉS SOK, SOK TEJCSIT! :D
kolibri28
 
 


Gratula itt is Katáéknak. Mikor máskor, mint ma reggel sz@rt be a netünk :evil: :evil: :evil: de látom Sleepin hozta a hírt! :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Kata :)

Nagy gratula, minden szépet és jót Nektek :wink:
Vendég
 


KATA! HATALMAS GRATULA!!!! SOK TEJCSIT! NAGYON GYORSAK VOLTATOK! :D ÜGYIK VAGYTOK!

KépKép
dike
 
 


Kata
Hatalmas gratula! Isten hozta Ági babát! Sok boldogságot és sok-sok tejcsit! Jó gyorsak voltatok, és nem is húzott rá annyit a kisasszony. :D
gtünde
 
 


Gyugyi
Én hallottam. Döbbenet, bár én nem csodálom. Elég stresszes volt az élete.
gtünde
 
 


Hali!

Kata
Hatalmas gratula!!!! :D

Most csak a pociképet rakom...majd jövök később.
18+1
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Vicky, én meg válaszolni nem tudtam Neki, mert lemerült a kártyám éshát hóvége... :?

Megvan az AFP-m: 1,45 MoM. Jó, de semmit nem adok az AFP-re. És és és kedden remélhetőleg megtudom ki lapul odabent. :D Akkor lesz 18 hetes UH. 1 hétre rá megyek szerintem 4Dre.

Ja, én is hallottam Jackot. Én sem csodálkoztam, sőt, szerintem még sokáig is húzta (50 év), ahhoz képest, mennyit műtötték meg milyen állapotban volt, milyen életet élt.

Voltunk ma piacolni, persze, hogy esett közben, de szerencsére addig csarnokoztunk, aztán hazafelé megint eleredt, de már nem volt sok az útból. Azóta is hol esik, hol eláll. Tuti ne tudj semmit csinálni. :evil:

Krisz! CSINI!!!! :) Mozgást, kaparászást érzel a domborodáson kívül?? AFP-t tudod már?

Kép
Kép
sleepin
 
 


ÉS HAGA!!!!!!!!!! Nálad mizu???? Vizsgálatok, UH, AFP, stb???????, Lelked??????? ÍRJ!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Katának! :) Milyen pontosan érkezett a kis Ági!

Velünk minden rendben, kicsikém már mocorog.. illetve persze, eddig is mocorgott, de most már én is érzem a kis rebbenéseit. :) Sokat pihenek, ennek örömére a méhszájam a mai nyúlkálás alapján 2000-re fejlődött a múltkor siralmas 1000-ről, teljesen zárt vagyok, semmitől sem vagyok eltiltva. Úgy megkönnyebbültem. :)
Ja és közben megérkezett az integrált teszt eredménye is, teljesen okés minden, negatív. :)
Szóval errefelé szép az élet. :)

Estefelé visszolvaslak titeket, most sajnos nincs időm a gépnél..
Vendég
 


Kata :D Gratulálok Ágihoz és sok boldogságot Nektek! Nagyon villámtempóban érkezett! :wink:

Most csak ennyi, betegek vagyunk, kicsim elkapta tőlem, így ugrott a mai oltása. :?
Pussz, jövök majd ha jobban leszünk. Jó hétvégét mindenkinek!
fenci
 
 


Kata!

Gratulákok Ági babához!!!! Hát van akinek 3.-ra sikerül a kislány :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: !!!!!
lamásza
 
 


Haga!

Kép
lamásza
 
 


Sziasztok!

Mofly

Sajnálom pirit!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Én sem tudom feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :? Nagy ölelést küldök!!!! :wink:
Bár most kaptam megint néhány reménysugarat, aztán majd meglátjuk!!!!! :wink:

Kata

Nagyon sok boldogságot, és sok-sok tejcsit kívánok nektek!!!!!!
:D Ágika Isten Hozott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D


Lami

Lacikának holnapra nagyon sok boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Ja! Tegnap láttam egy családot(C.), öt pulya volt, mind az öt fiú volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezekből ketten ikrek!!!!! :shock: :? Na majd a 6.-ik, vagy talán majd a 8.-ik!!!!! :? Majd eltartjuk mindet!!!!!! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Sleepin :)

Köszi az érdeklődést.
AFP-m ma lett meg, rendben van, bár én erre nem adok...
AFP: 40,70 ng/ml
MOMk: 1,32

UH szerdán lesz, már nagyon izgulok...
Doki július 7.
4D pedig július 8. De csak akkor, ha a 18.hetes uhn minden oké lesz.

Albert kedden kapott oltást, ráadásul hármat is :roll: A 15 hós kötelezőt, Encepur elsőt és Prevenar emlékeztetőt. Szegénykémet jól teleszúrkálták, egyet a bal vállba, egyet a bal combba, egyet meg a jobb combba. Sírni sírt, de aztán már csak fájlalta a lábát. Aznap délután nem tudott ráállni, mint egy kis hadirokkant, olyan állapotban volt :? De másnap délelőtt már spárgázott, ugrált, szaladgált :) Láz, hőemelkedés nem volt.

Lelkem...
Hm... Apa meggondolta magát. Aznap amikor ide írtam, hogy mi történik, egész éjjel nem aludt, csak bagózott :twisted: Úgy volt, hogy hajnalban megy a vonattal és végképp elválnak útjaink. Én adtam ki az útját, de ő a végén itt maradt. Azóta le a kalappal előtte :) Hát, remélem nem golyózik be egyőnk sem... Én voltam a fő ludas, gondolom a hormonjaim is közrejátszottak. Ő meg csak adagolta az olajat a tűzre... Sajnos, most nagyon rossz anyagi körülmények közt élünk, amióta nem maszekol, és ez volt a vitasorozatok alapja. Már egy kanyi vasunk sincs, remélem nem történik semmi fizetésig...
Tegnap az autó is defektet kapott :evil:
Ma pedig végre kész lett a konyhám :lol: Már csak egy két helyre kellene az öntapadós tapétát felbiggyeszteni 8)
Vasárnap jön anyósom :evil: Először, mióta itt lakunk. Hát a hátam közepére nem kívánom, zacsis levesen és tejfölös húsos tésztán kívül mással nem tudjuk megkínálni :oops: Reggel fél 7re ér ide, én meg fél 10kor szoktam kelni :oops: :? És délután 4ig marad :evil: Na, majdcsak túléljük... Hoz pár kiló meggyet, márcsak azértis ki kell bírnunk 8)

Pocim még nincs, gondolom majd most is csak a 24. hét táján fog látszódni valami 8)

Drukk a keddi uh-hoz. Gondolom már alig várjátok Ti is, hogy megtudjátok öcsikéje vagy hugicája lesz Bendének. Neveken gondolkodtatok már?



Fenci :)
Jobbulást Márknak!
Vendég
 


Ditke!

Laci köszöni!

Viszont mi gyarapodtunk egy kislánnyal!!! 8) 8)
Apa hazaállitott egy fekete kiscicával :roll: :roll: :roll:
Úgyhogy most van még egy gyerekem!!!! De legalább ő szobatiszta!!!
lamásza
 
 


Haga!

Mi az az Encepur????? :shock: :shock: :shock:
Örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok!
lamásza
 
 


Haga!
nagyon drukkolok h rendeződjenek a dolgaitok!az már jó hír, h ott maradt veletek :)

Krisz!
hun a fejed? :roll: pocakod szép :lol:

itt is zuhé volt délben,gyerek be is aludt, 2 óta szunyál 8)

Mami!
neked majd dobok egy képet ahogy a baba mellett a kispárnán alszik anyós csivavája, őrzi az álmát :oops: :lol: csak meg kell keresnem :roll:

Fenci!
jobbulást nektek, remélem gyorsan helyrejöttök :( mennyire kapta el Márk? :roll:
Vendég
 


Lamásza :)

Az Encepur a kullancs okozta agyvelőgyulladás elleni oltás...
mivel a múltkor már volt egy kullancsa, így beadatjuk...
Meg amúgyis beadattuk volna.
Ne kövezzetek meg, de amit lehet, beadatunk.
Persze van kivétel, a bárányhimlő elleni, influ elleni és a hepatitis elleni..
Vendég
 


Na a bárányhimlő ellen én sem oltattam be, szerintem ott annyi az esély a szövődményre , mint egy oltás szövődményének, de ez csak az én véleményem.
a 10.-re meg nem mászik a kullancs!!!! :? :? :?
lamásza
 
 


Sziasztok!!!!
KATA!!!!Végre....nagy-nagy gratula Neked!!!Ügyi vagy-vagytok!!!-és gyorsak!!!Áginak szép hosszú és nagyon Boldog Életet kívánok!!!! :lol: :lol: :lol:
Mi jól vagyunk...egyre szűkebb a hely pocak fiúnak...és már hétfő óta csuklik is szegénykém 1-2x naponta!Nagy fiam nyaral....üres a lakás...csak Én vagyok teli! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


krisz! nagyon csini a pocid! :D

pompom! örülök h jó a méhszájad és h az integrált teszt is okés!olyan gyorsan repül az idő,már érzed is a mocorgását!irigy irigy! :lol:

fenci! jobbulást nektek!

mofli! nagyon sajnálom a rühes pirit!küld még energiát, kitartást++++++++++++++++++++++++++++++

haga!gratulálok a jó eredményhez! képet hozzál ám!!!nagyon örülök h helyre állt a béke köztetek.

KépKép
dike
 
 


Pompom :)

Fura ez a méhszáj dolog...
Ugyanaz a doki vizsgált?
Mert a méhszáj nem hosszabbodik vissza, és nem zárul... Csak szülés után majd... Terhesség közben rövidülni és nyílni szokott, az ellenkezőjét nem :roll:
Vendég
 


Haga! Nagyon örülök, hogy jobb a helyzet otthon. Most nagy szükséged van a lelki, fizikai segítségre!!! Én tudom! :wink: Ezt egyedül végigcsinálni irdatlan lehet. Biztos volt, akinek sikerült és le a kalappal előtte, de azért így jobb! Sajnos a rossz anyagi helyzet mindig rosszat hoz ki az emberekből, főleg ha próbálja összébbhúzni és mégsem sikerül. :( Nekünk is majdnem minden hóvége nehéz. :( Persze gyereken nem spórolunk, magunkon próbálunk és ez is néha baromi nehéz. Nagyon közrejátszanak a hormonok is, hamarabb felkapja az ember a vizet, besokall, megunja stb, de párodnak is meg kéne ezt értenie, nem pedig pakolni! Lassan félidőben jársz, ezt már féllábbal is. No nem mintha utána olyan baromi könnyű lesz majd, de akkor még mehet dolgozni, ahol kifújhatja a fáradt gőzt! :D Nagyon remélem, hogy nem lesz több ilyen mélypont!!! Kapcsolódjatok ki, nem tudjátok egy napra vagy fél napra leadni Albertet és romantikázni kicsit? Hátha... :)
Afp-re én sem adok, de azért kíváncsi voltam. Na, akkor 1 nappal később mész UHra, mint én. :) Kíváncsi vagyok Nálatok milyen nemű lesz Ketteske. Persze, mi is kíváncsiak vagyunk nagyon, már számolom a napokat! :) Nevek, hát nagyon változó, és szeretnék a B betűnél maradni, szerintem tök poén, ha ugyanaz a monogrammjuk, de eddigi névötleteknek kköze nincs a B betűhöz! :D (Amúgy Luca, Álmos -de ez még nagyon fura- Boglárka -na ez B betűs :D, még nem nagyon tudjuk...) Nálatok???

Fencikém, jobbulást, csak nem tudtátok elkerülni a betegséget?? szegénykém, de nyugi, hamar túllesztek rajta!!! Hidd el, nem a szopitól kapta el!!!! Ezek szerint vírusos betegséged volt. :(

Kép
Kép
sleepin
 
 


sziasztok!
Kata!
SZÍVBŐL GRATULÁLUNK ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEKTEK!


szégyelem magam, hogy eddig nem jöttem de be kellett hoznom a 3 hetet amikor csak tanultam és semmi mást nem csináltam!
így most már csak babázok egy kicsit meg rendben tartom a lakást mert kedd óta már szabin is vagyok!

szóval nagyon jól szurkoltatok mert 4-re államvizsgáztam és azóta már meg is kaptam a papíromat úgyhogy mostmár hivatalosan is tanítónéni vagyok. szuper jó érzés és az is, hogy végre nem kell vizsgákra készülnöm!

amúgy jól vagyunk a fiúk is csak egy kis megfázás van de szerencsére nem kell gyógyit szednünk csak vitamint!
belekezdtünk a felújításba úgyhogy elvagyunk!

krisz!
csini pocakod van és gratula a kishölgyhöz!

haga!
örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok hát nem irigyellek de sajna nekem is volt ilyesmiben részem úgyhogy együttérzek veled!
kivi vagyok ki lapul a pocidban!

mofly!
sajnálom a hónapot de én nagyon szurkolok nektek !!

fenci!
jobbulást a kis manócskádnak ne tessék betegeskedni!!!

akinek nem irtam majd pótolom de most megyek alukálni mert tegnap este nem nagyon aludtunk mert Bence elrontotta a gyomrát és egész hajnalban hányt úgyhogy nem aludtunk!!!

majd jövök ha jöhetek? sziasztok!!!
tündi23
 
 


Sleepin :lol:

Tetszenek a nevek, Luca és Álmos naggyon jók :wink:

Biztos furán hangzik, de itt nem lehet sehova menni. Mármint a közelben semmi nincs. Meghát nem szívesen hagyom Albertet anyura sem. Hiába óvónő, félek, hogy elrontja :lol: :lol: :lol: Na, meghát hiányozna is...
Ugy Te írtad, hogy majd jöttök a Balcsira? Hova és mikor?

Nevek nálunk nincsenek még, vagyis vannak :lol:
Adalbert és Albertina :lol: :lol: :lol:
Na, ezzel szoktunk csak viccelődni, de tényleg rendes nevünk még nincs...



Csajok, aki nem tudná, én jelöltem iwiwen :oops:
Vendég
 


Dike, nem repül olyan gyorsan az az idő, nekem néha egészen lassan vánszorog... főleg ha van min aggódni éppen. :)

Haga, főleg uh alapján kaptam ezt a 2000-es értéket, a doki elmutogatta a képernyőn, lemérte, úgyhogy elhittem. :) Manuálisan is vizsgált, azt mondta nagyon magasan van a méhszájam, küzdött is rendesen hogy elérje, viszont simán megvan 2 centi a méhnyak, szóval ezt is elhittem. :)
És igen, másik orvos volt ő, tudom, hogy sokszor ellentmondanak egymásnak, lehet hogy múltkor sem volt rosszabb a helyzet, mint most, de legalább nem romlott, és ennek nagyon tudok örülni. Ja és ez az uh-s méricskélés alaposabbnak tűnt, szóval megnyugodtam. Nem is a rövidüléstől tartottam, hanem a nyílástól - az meg egy kicsit sincs.

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Sleepin, Haga,Pompom
Gratula a jó eredményekhez! :D Az uhuhoz meg sok szerencsét, hogy lássák a nemét a babákoknak!

Haga
Kitartás!!!Ez a szar gazdasági helyzet nagyon betesz mindannyiunknak. :( Remélem hamarosan talál munkát a férjed!

Az én eredményeim is megjöttek tegnap, csak már időm nem volt írni.Nekünk sok mindent néztek, nem is tudtam, hogy fognak, de mióta Debrecen átvette a barcikai kórházat, azóta néznek mindenfélét.Mind negatív :D , de azért részletezem:
AFP:1.21
hcg: 0.55
SP1:1.45
PAPP-A 0.72 ezek mind MOM

Nyitott velőcső kockázat:kisebb mint 1/10000 negatív
21-triszóma kockázata: 1/4579 negatív
18-triszóma 1/50000 negatív

Tündi23
GRatula!Nagyon ügyi vagy!Minden elismerésem a tiéd! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Lami :)
Láttam, kerestél minap... Nem voltam a gépnél, belemerültem a könyvembe! :wink:
Milyen a cicus? Képet róla!!!!!

Krisz :)
csini pocak! örülök a jó eredményeknek! csak így tovább! :wink:

Haga :)
De jó, hogy rendeződtek a dolgok! :) Mindig van kiút a gödörből, csak legyen ereje az embernek kimászni! :) Láttam az új képeket az iwiw-en! :wink:

Fenci :)
Jobbulást! Nem jó a betegség......

Pompom :)
Lehet, hogy a múltkor mérték el.... Az a lényeg, hogy most minden oké! Vigyázz magatokra! :)

Tündi :)
Akkor kolléganő lettél? :lol: Gratulálok! Tanítani is fogsz? Tök jó!! :D
Ja, jöheccc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Basszus, itt ősz van! Reggel olyan köd volt, hogy nem láttam a szomszéd házat!
:shock:
Pedig ma le kellene festenek az erkélykorlátot. Lecsiszoltuk két hete, azóta esik. Tiszta rozsda az egész. Wazz. :evil:

KépKép
zapáné
 
 


Kata!!!!!!!!!!!

ISTEN HOZTA áGIIIIIITT!!!! éljen éljen!!! Kívánok neki nagyon hosszú és boldog életet! :lol:

neked meg kiegyensúlyozott mamiságot, erős idegzetet a három csimpilimpihez :lol:

Krisz!!

tök jó eredmények szupppeeeeerrr....genetikai uh jövő hét???biztos irtad csak elfelejtettem :oops:

Gyugyika!

itten süt a npocska küldjeeeemmm??? remélem már vége ennek a fos időnek...nyár van jónapot kívánok vagynem? :evil:

Haga!

örülök hogy rendeződtek a dolgok....sajnos a pénzhiány hatalmas méreg ami mindenkiben keserűséget okoz...de természetesen nem a te hibád, persze hogy az ember lánya keserűbb és b..szogatósabb ilyenkor...na meg a hormonok....ugyhogy közösen voltatok lükék ugy oldottátok meg és kész punktum... szurkolok akislányhoz nembaj?

:wink:

Lami!

de jó hogy jöttél!!!!irhatnál egy kiist magadról hallod e... :wink:

sleepinke!

ma tököt csinálok a kölkiknek remélem ízleni fog nekik :wink: :roll:

nálad is szurkolok a kisjánynak ha szabad :wink: :wink:
Vendég
 


Mami :)
Kügggyed a napot!!! :lol:
Rólatok álmodtam! Pontosabban az ikrekről. :D Nagypapival próbáltuk elaltatni őket! 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Kata :D

Csak most jutottam ide :oops:
Ágika :D

Isten hozott itt nálunk, legyél nagyon jó kislány, hogy anya minél többet tudjon a szg elé ülni, és beszámolni rólad! Sok egészséget, és boldogságot kívánunk!!!


Haga :D

Nagyon ügyesek vagytok! Ezután sem lesz könnyebb még egy ideig, vigyázzatok egymásra!!! Ezt a kis időt vészeljétek át valahogy, de ha már látjátok az alagút végén a napfényt, akkor kitartás!!!
Megyek, megkukkolom a képeket.

Sleepin :D

Bár én sosem voltam kibékülve a nevemmel, de másoknak mindig nagyon tetszett, és legalább nem felejteném el a névnapját, úgyhogy én a Bogira szavazok!

Tündi :D

Tudtam én! Nagyon ügyes voltál, tanítónéni!
A fiúkról vannak valahol képek?
Nekem most Krisi küzd valami vírussal. Először két napra belázasodott, azt hittem a fogától van. De hányt is, és azt mondta a tápszerre, hogy nem jó, pedig sajnos még mindig ez a fő tápláléka. Bevittük a doktornénihez, írt fel neki B6-ot, meg Normaflort kellett neki adni. Erre másnapra tele lett kiütéssel, megint bevittük a dokihoz, aki közölte, hogy ez egy vírusos dolog, már megyünk belőle kifelé, de még a kiütések előbb el fognak terjedni az egész testén, aztán meg két nap alatt vissza fognak húzódni. De a kaja azóta sem nagyon megy, már olyan könnyű szegénykém, hogy Marcit kétszer olyan nehéznek érzem, mint őt.

Valakinek van még ilyen rosszevő gyereke? Nem jönne rosszul néhány tipp, vagy két kiló kéne rápakolni, bár a dokinő szerint nem sovány, ő ilyen típus.

Az előző oldalra már nem emlékszem :oops:
Zsófiékról vannak hírek????

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Ime az új jövevény!!!!
Rony:
Kép

Kicsit el vagyok havazva mostanság :? vagy egyszerűen fáradt vagyok?? Nem tudom! :roll:

Szabiról kiderül allergiás a szójára! Mondják az okosok, hogy akkor ne adj neki :evil:
Csak nincsenek képben hogy szója ma már mindenben van!!!!!
Ja és a penészre is!!!
Laci élvezi a napközis tábort, Márk meg várja nagyon a sulit! Most ennyi jutott eszembe!
Ja és mi is lecseréltük az autót olyanra mint Katáék! :lol: :lol: :lol: Ebben elférünk!!!! :P :P :P

Gyugyika!
Képzeld !! Segítettem egybarátnőm ismerősének a kórházban!!
Na és mit kaptam cserébe??????
Egy édes pezsi magnumot :twisted: :twisted: :twisted: 3literes Charmant!!!!
Ma Laci napon megbontom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

LÁnyok!
A talis képek nagyon jól sikrültek!!!!!!! Be sikerült azonositani mindenkit 8) 8) 8)
lamásza
 
 


Lami :)
Nagyon édes!!!!!!!!! mennyi idős? Picike még!
Ekkora pezsi!!!!!!!!!!!!!!!! Irigy-irigy! :lol: :lol:
Lacinak pusszantás! :)

KépKép
zapáné
 
 


Hát nem tudom elfér egy tenyeremben! :lol: :lol: :lol:
Lacira rásózta az egyik vevője, a lökött ember meg hazahozta!!!!! :roll: :roll: :roll:
lamásza
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?