Új privát üzeneted érkezett!

na legközelebb már talán mi is tudunk menni talira :P

most rossz napok voltak, csürörtök délutántól nagyon nyügi, alig aludt napközben is, éjjel sem igazán, mindig csak rövid időkre és azt is nyugtalanul. Sétálni vittem akkor aludt. Pocikája fájt, meg biztos az időjárás. Ma éjjel végre jobban aludtunk már :)
ébredezi, visszaolvasni nem tudok

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok, most csak gyorsban!

Szuper hogy kegyes volt hozzánk az idő tegnap, tali tuti volt, hamarosan ismételjünk! :wink:

Én manóm tegnap már megint mormotát játszott. Az egy dolog hogy a talin is végig nyomta a szunyát, itthon evett és ESTE 8-ig aludt. Aztán 2 óra fenn és reggeli megint szunya. Szerintem ettől a jóóó időtől...

Gyugyi, küldök én is mail címet és köszi előre is a fotókat! :wink:

Puszika mindenkinek!

Kata, látom még egyben.. :D :P
fenci
 
 


Hali!

jók a képek :lol:

Krisz!
én értem a virágot!a nyíl a pocaklakóra utal :lol:

Kata!
még egyben?nem ér ám utánozni! 8) :shock: még jó h mostanában nincs 100 fok :roll:

Dike!
hívd fel a dokid h mi legyen :wink:
buliztál tegnap?

Gyugyi!
fugázni.... :lol: :oops:

én babám este 10től reggel 6ig szunyált.imádja a hűvös időt 8)
a szeme még mindíg nem az igazi, basszus....az egyikre hunyorog. :(
holnap jön a dokinő megnézi :roll:

ja, és megfogja a cumi kallantyúját és úgy szopikálja! :P
Vendég
 

 
 

Gyugyi :)

Köszönöm a képeket, mindenkit felismertem :P
Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat.
Vendég
 


Nagyon gáz, ha én alig ismerek fel vkit? :oops: :roll:
pocsék az arcmemóriám.... :lol:

Gyugyi, Tünde, Mami megvagytok!
kérnék súgást:
ki a szőke, lilakockás pulcsis?Fenci?
ki a fekete felsős, copfos hajú?
ki a fekete gatyós, drapp kardigános, barna hosszú hajú, napszemcsis?Viki?
ki a fekete pulcsis, fehér feliratos vil.,barna hajú?

:oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Ha nem gond...
:oops:

Kép


Amica, ezt pedig Neked mutizom, ha erre járnál :wink:
Nyakörvet leszedi, egyik szemétől megfosztotta :P :twisted: :lol:
Kép
Vendég
 


Szőke, lila kockás: Bogáncs
Fekete felső, copf: Sleepin
Fekete gatya, napszemcsi: Fenci
Fekete pulcsi felirattal: Vickybaby

Remélem, nem kavarodtam bele!!! :oops: :lol: :lol:

Fugázás megvolt! :lol: Tiszta trutyi lett a Zapa gatyája! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Szőke, lila pulcsis=Bogáncs
Fekete felsős, copfos=én
Fekete gatyó, drapp kardigán=Fenci
Fekete pulcsis, fehér feliratos=Vicky
Gyönyörűszép kislány=Bogáncs Lencusa
Piros polós örökmozgó=Bendegúz

Remélem jól írtam. :D

Haga, hogy vagy? Van segítséged? Írj, ha van kedved!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gyugyi :lol:

Haga, de jó lehet nap mint nap Balcsizni!!!!!!!!!!!!!! :D Megyünk mi is, ok? :D :lol: Mondjuk nem most... :? Elég ramaty az idő...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz
Az én értelmezésem szerint a virág szára és levele egy nyíl, ami a pocidra mutat. :) Eltalálam??

Gyugyi
Igen, ez a típusú kép jó. :lol: A 7-es és a 20-as horror, a többin elmegyek. Vazze! Viszont tökre látszik, hogy lenőtt a hajam. Még messziről is. Gááááz! :oops: Elvileg július nekem is jó.

Boboka
Gyere! Már miért ne jöhetne apa?! Nekem is ott volt, sőt Bogáncs is hozta.

Haga
Már miért lenne gond?! Éééédes! Tök jó, hogy a Balcsi mellett laktok. Irigy! Lelked??

Vicky
Legközelebb nyugodtan szoptasd ám meg. Letakarod magad egy felsővel, aztán simán mehet a szopi. Nem kell azért elmenni. Ha meg vki beszól, majd jól kupáncsapom. :)

Dejó! Akkor legközelebb jó sokan leszünk. :)

Este írtam, hogy mind2 alszik már. Hát, Dóri felébredt 11 felé és egész éjjel nem aludt. Nem is tudom mikor sikerült végül apának elaltatnia. Horror volt! Lehet, hogy megint foga jön? Nincs más tippem.
gtünde
 
 


Sleepin, Gyugyi
Jól írtátok a "szereplőket". :)
gtünde
 
 


Hali!

Sajnálom,hogy nem tudtam menni, de már reggel megérkeztek a vendégek, így nem tudtam lelépni. :cry: :?

Képet én is kérhetek?

Krisz :D

Nagyon csini vagy, tecc a virág és a nyilacska. :wink:

Kata :D

Már nem sok van, drukkolok a gyors és könnyű szüléshez. :wink:

Mindenkinek puszi, remélem a köv. talin már ott lehetek én is.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!!!
Nagyon örülök,hogy jó volt a találkozó!!!
Mi voltunk péntek d.u. ismét Uh-on de most 4D volt....háááát pocak fiúm bele húzott...múlt héten 1425gramm volt,most meg 1835gramm...e súly meg adatok szerint 33hetes....de nem!...hétfőn megyek a dokival egyeztetni...mert ugye mensi szerint ez jó lenne....de az összes eddigi Uh szerint...annyi,amennyi a vonalzómon van!-doki egyeztetés meg azért kell,mert akkor minden elkövetkezendő vizsgálat előrébb jön...

Képek nagyon jók a bébikről!Haga jó,hogy jöttél...Albert tüneményes!
Krisz csini vagy nagyon és gratulálok a kis csajszihoz!!!

Kata hogy vagy????

-na és dobok képet!!!
pusza Nektek!

Kép -mosoly...
Kép -komoly...
Kép -talpi...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!


Annyira örülök hogy jól sikerült a tali.Szorítottam 1000-rel az eső mentes időért.Én is szívesen megnézném a képeket,ha nem bánjátok.


Dike!

Sajnálom!De fel a fejjel!

Krisz!

Csini vagy,és helyes a virág nagyon!
Vendég
 


Zapáné
Köszi a képet.A klubban is próbáltam nézni a szereplőket. :)

Gtünde
Akkor elkiabáltad tegnap az alvást. :?
Na de a virágot jól értelmezted.És amúgy a rózsaszín virág közepén egy G betű van...ami a Girl-re utal. :wink:

Ma vettünk a Tescoban szakállkákat. Ilyen L mint Leó meg ilyenek. :D Egyes gyerekcuccok le vannak árazva...sok jó volt, de csak közben jöttünk rá, hogy mi csak be akartunk ugrani ezért-azért, közben elment az idő a Forma 1 meg elindult, szóval rohanás haza... :shock:

H, K, Sz érettségiztetek...csak esténként nézek majd be.
Pusszantás mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


kandi
nagyon szép képeket sikerült csinálni a babáról! milyen karakteres az arca már most!!

krisz
értettem ám én is a rozsaszint :)

dike
na, akkor hajrá inszem!!
Vendég
 


Haga!
Köszönöm :)


Kép

Épp bekukkantottam...
A másikban semmi mozgás.

Kandi :wink:

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Szép reggelt banyák! :P

Tali miatt nagyon irigy, bár bennem sok örömötök nem lett volna, max aludtam volna egy jót, míg valaki Dórázik! 8) Képet én is, én is.... :wink:

Helyzet nálunk nagyon cudar. Dóra este 8-tól alszik éjfélig (mi akkor feküdnénk) nyomja reggelig. Minnyá rakok képet, hogy mit is csinál, nagyon élvezi, ezért nincs alvás....gondolom! :roll: Mondanom sem kell, hogy szinte semmit nem alszok, de bánja a fene, hisz olyan csodás dolgokat művel és olyan büszke vagyok rá!

Szóval Dóra 2-3 hete feláll szinte mindenhol, szépen ücsörög és egy hete lépked a bútorok mellet, sőt van hogy elengedi azokat! :D Ha elesik, a fenekére pottyan, úgyhogy viszonylag nyugodt vagyok, inkább a felállásnál vannak gondok, ha lecsúszik a keze, beszokta ütni a szájacskáját. Az ágyat lassan lerágja magáról, talán látszik a képeken is, hogy néz ki! :lol: Meg valszeg a falon is, hogy időnként megnyalja! :lol: Fő táplálákforrása még mindig én vagyok, ( az ágyon és a falon kiívül :P )sőt mintha többet szopizna, mint új korában! Emellett persze meg van a napi 3-4 hozzátáplálás is!

Nagyra is büszke vagyok, jó lett a bizije, egy hármasa lett matekból(anyja fia :oops: ) ja meg magatartásból, úgyhogy kettő. Utóbbiért kapott két hatalmas puszit, a matekért meg nem szidtuk meg! (Gyugyi, nem jött össze a suli, kár de majd lesz valami)

Ne haragudjatok, hogy nem írok senkinek, egy hete nem tudom követni a topikot, addig azért tudtam kivel mi van, most azt sem. Zsófival szoktam irogatni, róluk tudok és nagyon boldog vagyok, hogy ilyen szépen fejlődnek a babák.

Lehet kicsit sok lesz, sorozatkép a zsiványsáégáról és két tejbetöki a végére! 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Remélem hamarosan lesz időm kicsit olvasgatni, képben lenni, hiányoztok! :(

Ma vagyunk 7 hónaposak! :shock:

Puszi és drukk mindnekinek!

Kép

Kép
gröni
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Kidobott az ágy. Olyan f@**ságokat álmodtam...... Össze-vissza mindent. :?

Gröni :)
Szijjja!!! De gyönyörű ez a jány! :D Enyémek is felálltak 7 hónaposan! Lassan szaladhatsz utána! :wink:
Sajnálom, hogy nem jött össze a suli..... :( Ighá annyit mondott, hogy bonyolult a dolog.

Lili :)
Küggyé emilcímet!

Haga :)
Képek mindig jöhetnek!!!! Balcsiért irigy én is! Még két hét és megyünk mi is!!!

Amica :)
Gyere gyakrabban!!! Képet is rakhatnál! :)

Kata :)
Helyzet? Kezd izgi lenni!!!

Krisz :)
Nálunk már vége az érettséginek! Végre bejutok a termembe.

Kandi :)
De jó képek! Júliusi tali? :wink:

Zsu :)
Kár, hogy nem tudtál jönni. Majd legközelebb!

Ma megtudjuk a jövő tanévi tantárgyfelosztást. 5,5 státusz szűnik meg. :? Ma 5 ember megtudja, hogy szeptembertől nincs munkája. Szomorú.......
Délután megyek fugát pucolni. Meg konyhaszekrényt takarítani. A tulaj leragasztotta az összes polcot ilyen műanyag terítővel. (Nemtom, mi a neve...) Kétoldalú ragasztóval, körbe, precízen. :evil: Persze úgy kell levakarni. Alatta meg a több éves trutyi. Isteni.
Este meg bowling a kollégákkal. LOSTra haza kell érni, nem tudom felvenni, nem jön be a videjón az AXN.

Küldöm a képeket, Gröni!

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt banyák! :wink:

Kata :D Látom még mindig egyben! :shock: :wink: Azt hittem a tali napján szülsz, hogy Ági híreket rögtön első kézből kapjuk Vickytől. :lol: :wink:

Gyugyi, köszi a fotókat, nagyon jóók! :P Édes az evő gyereksereg. :lol: :wink:

Zsu, köszi a szombat reggeli sms-t, sajnálom hogy nem tudtál eljönni.
Mindjárt visszaolvasok, lesz még egy tali júliusban jól emlékszem, azt a részt tegnap olvastam gyorsban.

Gröni :D Jó olvasni rólatok, nagyon édes a kiscsajod. :wink:

Haga :D Albert is édes, Balcsiért irigy nagyon! :wink:

Vicus :D Márk is csinál néha olyat hogy spórol az egyik szemével, egyiket jobban kinyitja mint a másikat, de általában ha oldalra néz, akkor. Bár manapság már elég ritka. Gratula a hosszú alváshoz. :wink:

Jóó szar idő van... :? olyan takarítós, mosós, főzős, vasalós. Szóval ma nem fogok unatkozni. :lol: Remélem nem lesz egész héten ilyen idő... :roll:

Sleepin :D Basszus nem csodálom hogy totál elfáradtál, pocakosan Bendét cipelni... nekem már Márk is ölég nehéz, érzem is a derekam.
Ja, apropó, gerincérzéstelenítős csajszik, nem szoktátok érezni a szuri helyét? :roll: Én sajnos elég sűrűn, meg fájdogál a derekam. Tiszta vén lettem már. Fáj a derekam is meg a térdem is... :oops: :?

Kandi :D Kata után te jössz, igaz? :wink: Jó a kiscsávódról a kép. :wink:

Na, megyek kezdem a takarítást. Pussz mindenkinek!
fenci
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kata?????????????? :roll: 8) ma kettős fronthatás van :lol:

Kandi!
nagyon jók az uhus képek!nagyon szépen láccik az arca :D
hogy lehet h más a kor 4d-n?

Zsu!
mesélj, merre jártok mostanában csavarogni? :D

Haga!
de jó , Balcsi! :P hogy vagy? :roll:
semmi változás? :roll: pocakod?

Krisz!
jó érettségiztetést! 8)

Gyugyi!
ti most otthon fúgáztok?vagy nem értem... :roll:
ennyivel kevesebb a gyerek? :roll: vagy....

Fenci!
óvatosan a házimunkával! :D nekem nem fáj a helye... :roll: neked elsőre eltalálták? :roll:
most Lillánk is szép a szeme...mikor hogy...remélem már nem kell gyógyszer :?

Gröni!
gyönyörűűűűűűűűűűűűűűű :lol: a sapkás kép a legszuperebb :wink:

köszi a képmagyarázatokat! :oops: :lol:

Lilla tegnap este 10-től reggel 1/2 7-ig szunyált :lol:
Vendég
 


sziasztok,

Gyugyi, köszi a képeket :lol: Mit fugáztok egyfolytában? :roll: Durva ez a leépítés - sejteni már, hogy ki lesz az 5 ember, vagy teljesen meglepetés? :roll: :?

Gröni, szijja!!!!!!!!!!! Azta de ügyes Dóri! 7 hósan áll :shock: És gyönyörű továbbra is! Levi még csak hétvégén kezdett négykézlábazni, bele kell húznia, hogy tartsa a lépést a menyasszonyával :lol:

Haga, mi újság Veletek? Uhu képeket kapunk majd?

Vicuska, gratula a hosszú alváshoz!!!!!!!! Levi ma is 3 óránként kelt...

Fenci, Márkodnak is nem semmi alvókája van :lol: Hát- és derékfájás, recsegés nálam is van, bár nem kaptam gerincérzéstelenítést :roll: csak fél éve emelgetek egy egyre nehezedő kis súlyzót :lol:

Lili, köszönjük a drukkot, tényleg kegyes volt hozzánk az időjárás!

Dike, hajrá inszem! Nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!

Júliusi taliban mi is benne vagyunk! Csak kellene hozni babysitter szolgálatot és akkor talán beszélgetni is tudunk... :lol:
Én is sajnálom, hogy többetekkel csak 2 szót tudtam váltani.

És Bogáncs, Sleepin, bocsi, hogy bepofátlankodtam elétek kajcsit kérni, remélem nem haragudtatok meg, utólag esett le, de annyira akartam visszasietni Leventémhez :oops: :oops: :oops:

Tünde, a szopival az a gáz, hogy L. nem eszik, ha bárki is ott van, mert akkor azt nézi, ki az és mit csinál. Szóval sok értelme nem lett volna próbálkoznom vele...

Krisz, jó érettségit, azért ne hajtsd túl magad :wink: nagyon csini volt a virágod!

Kandi, gyönyörűek a felvételek, nagyon helyes pofija van!!!!

Kata???????????

Kép
vickybabe
 
 


még mindig itt :?

gröni
gyönyörű a Dórád!! két foga van, vagy csak annyi látszik! nem semmi, hogy feláll és lépeget :shock: nekem P 15, D 17 honaposan indult el, ugyhogy mindig elcsodálkozom a korai akciósokon! Dávid is ügyes volt a tanulással, ahhoz képest, h mennyit hiányzott, jó lett a bizi!!
apa mikor megy el? :(
jól néz ki az a plüsskakas. nem teszitek lejjebb Dóri ágyát, nehogy kibukjon a rácson?

haga
Albert nagyon vizikacsa lett, látszik rajta, h tóparti gyerek! te jól vagy? minnyá félidö, azta, akkor nem lehet baj, ugye??

gyugyi
nekem már nem izgi a helyzetem, inkjább uncsi, h mé nem szülök már! egyiket se hordtam eddig, ki gondolta volna, hogy a 3.lesz bent legtovább???
ti költöztök, vagy mi ez a nagy rendezgetés? viaszosvásznat vakarsz? jó kis melő, meg mire a ragasztót leoldod a szekrényböl.

viki
D is pont ugy szoptt, mint Levi, hogy ha bármi mozgás volt körülötte, tekeredett a feje. Ezért aztán csukott ajto mögött, siri csönben szoptattam egy idö után.
Vendég
 


Kata!
én meg már azt hittem..... :lol:
tudod, baba még nem maradt bent?mikor mész nstre? :roll:

Viki!
hogyhogy 3 óként?éjjel? :shock: :roll:
Vendég
 


vicus
nst csüt, akkor megnézi a méhszájat is. de remélem, addigra megszülök
Vendég
 


Vicuska, igen éjjel :? szerencsére csak pár percig cicizik aztán alszik is vissza, én sokszor ki sem nyitom már a szemem ilyenkor :lol:

Kata, drukk hogy NE legyen már csüt-ön NST, hanem babázzál!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Viki!
hűha...akkor egy szavam se lehet :lol: ..ő du.nyűgös+este elalvásig. :roll: Levi egy ágyban alszik veletek? :oops:

Kata!
drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 8)

Suzy!
milyen újra kint?képeket mutizhatnál!klassz h ilyen ügyik volttok Vinzenttel a repcsin :wink:

Mofly?Ditke?Babcsi?Princi?Pompom?Nati?Tavi?...
Vendég
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom az ilyen időt! Ez azért már túlzás. Az orrunk hegyét nem tudtuk kidugni. :evil: Én nem teszem rá a babakocsira azt a műanyag sz*rt, olyan, mintha zsákban lenne, Borzalmas. Persze ha muszáj, ok, de inkább takaró meg egyebek, de nem zsákozom.

Kata, Neked tényleg már nem tudom, milyen front kell. Lépcsőzöl? Próbáld, hátha... Gondolom már fáj mindened... Ha meg beindul, akkor gondolom rohanás...

Sajnálom a rossz éjszakákat (már akinél van), Bende is nyűgösebb a kelleténél. Tegnap együtt aludtunk, ma csak átmentem és ott aludtam, de hagytam az ágyában. Már nem tudom, mi a jobb Neki, ha együtt alszunk, vagy ha nem. :roll: Reggel tovább alszik egyedül, viszont éjszaka jobban alszik velem. Na most légy okos... :)

Ticsi, merre jársz??? Nagyon eltűntél, én olvasom, amit írsz! :lol: Szépséges ördögfiókákról kérünk képeket! :D

Derékfájás, meg fog szűnni, hozzászokik a derekatok az emelgetéshez, meg ha elkezdenek járni (ami még odébb van, de azért egyszer eljön), kevsebb lesz az emelgetés, könnyebb is lesz felkapni, mint most. :wink: Persze az érzéstelenítős más tészta, azt több helyről hallottam, hogy sokáig érzik... Nekem a fenekem bal fele zsibbadt nagyon sokáig, szerintem oda kaptam a sszurit varrásnál... :?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicuska!
Nem jó! :? :cry: Csak apa miatt jó,amúgy hiányzik a család, meg Vini is nekik!
Dobok pár fotót!
AMúgy szerencsés vagy, hogy Lilla már átalussza az éjszkát. Nem mindenkinél van ez így! Vinzent is egész 4 hós koráig kelt,akkor már csak egyszer,de 2-3 hósan is 2-3 -szor éjjel szopizni. :lol: :lol: Szóval Vicky is így van ezzel!

Vicky, Fenci!
Hogy álltok a kilókkal? :oops: :roll:


Mi fogzunk (bár szerintem írtam) és taknyoskodik a drágám. Az orrcsepp nem segít,bár ma mondta egy csaj, hogy lehet pont a fogacska miatt van a takonykór!! :shock: :shock:
susy75
 
 


Ezek mind otthon készültek anyukáméknál!

Kép Kép

Egy kanál cékla-krumpli után:
Kép

Több kanál után:
Kép
susy75
 
 


Suzy!
sajnálom h nem jól érzed magad kint..nekem is bizti honvágyam lenne :(
azért vannak barátok kint?kisgyerekes szomszédok..stb. :roll:
a rúzsos kép szenzációs!!!!!!!!!Vinzent is olyan szép kiskrapek :lol:

hát, Lilla is ált.kel 2-3 körül éjjel, aztán néha még 5-6 körül is.ez heti 1-2x van csak, h ilyen jó kisjány :lol:
takonykór nálunk is van, horkant nagyokat...
doktornéni elfelejtett jönni ma.... :evil:

lassan velem lesz tele az oldal.... :lol: most is szunyál 1 óta :D :shock:
Vendég
 


Vicuska!
Ja honvágy az van, sajna!!! :cry: :cry: Már annyit mondtam apának, hogy menjünk vissza, csak sajna melója az itt van!
Nem nagyon van olyan igazi barát. Egy-két ismerös, de az nem olyan... :(

Akkor legalább hetente 1-2x kitudod magad aludni! Tejcsi van elég?
Èn orrszívózom az orrát. Szegény nagyon utálja, hadakozik kézzel-lábbal, sokszor ketten is kevesek vagyunk hozzá! :oops: :cry:
susy75
 
 


Gyugyi!
Nekem is köl kép!!
lamásza
 
 


Sziasztok csajok!

Csak olvastam, írni már nincs erőm... lebetegedtem.... :( :( k...vára fáj a torkom, folyik az orrom, meg gyenge vagyok. hálistennek a kicsim délelőtt is meg délután nyomott egy háromórás alvást, így kicsit én is tudtam pihenni. Csajok, így most ő is elkapja a takonykórt ha szopizik? Lázam nincs. Pénteken kéne oltást kapnia. Vettem be osc... golyót, vitaminokat, kamilláztam meg meg is ittam. Gyerek is kapott kamillateát, úgy itta mint a tejet.

Megyek fürdetni.

csok
fenci
 
 


Fencikém, először is jobbulást, másodszor, nyugodtan szopizzon Márk, max. ellenanyagot kap, betegséget nem. Ez megfázás, nem vírus, nem lehet elkapni. Puszika és pihizd ki!!!! Csörögj, ha jobban vagy!

Suzy, gyönyörűszép Vini! :) Bende is imádja(ta) a céklát!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tegnap két körmöm bánta a fugavakarást..... :?
A keresztanyám, apukám nővére, költözik Győrbe Bőből (Bük mellett). Az ő leendő lakását csinosítjuk. Az erkélyen fél méter vastagon állt a galambszar. Most gyönyörű járólapos! :wink:

Ja, a bowlingot megnyertem! :lol:

Fenci :)
Jobban vagy?
Kész a takarítás? Ide is jöhetnél.... A saját háziasszonyságom most hanyagolva. Majd a hétvégén. Talán. :roll:

Vicuska :)
Na, most én nem értem, hogy mit nem értesz! :lol: :lol: :lol: A fuga oké, nem itthon, a másik lakásban. A kevés gyereket nemtom mihez kötni. :D A suliban gondolod? na, ez most meg már még zavarosabb!! :lol: :lol:
OFF:Macsek meg megevett valamit, amit nem kellett volna.... Kihányta, de egy napig levert volt tőle. Meg prüszkölt és "krákogott" (Ölég ijesztő :shock: ) Alul sem az igazi. Most már jól van, remélem "átszaladt" rajta. ON. :wink:

Vicky :)
Tegnap mondták meg, hogy ki megy. Tantárgyfelosztás káosz, napközis csoportóraszámokat az önkormányzat lecsökkentette 23-ról 17-re (!!!). Majd órarendkészítésnél derül ki, hogy sikerül-e kisakkozni a dolgokat. De az csak augusztusban. Nem lesz egyszerű. Megoldjuk! :)

Kata :)
Naaa? Vagy ne szekáljalak? :D Tudom, hogy a vége már uncsi.... Még emlékszem. Kitartás!!!!
Mi oldja azt a k***va ragasztót?????? HELP!

Sleepin :)
Ott is esik? Mi is ronggyá áztunk tegnap, míg elértünk a kocsiig! Patakokban folyt a víz az arcomon! :lol:

Suzy :)
Édes ez a kiskrapek!!! :D Mintha rúzsos lenne a csókos szája! :)

Lami :)
Küldtem! :wink:

Hát, Lányok? Az én kicsi lányom még iskolás korában sem aludta végig az éjszakát! (Lehet, hogy most sem, csak már nem ébreszt fel! :lol: ) Egyszer megszámoltam, olyan 4-6 hónapos lehetett... 11-szer keltem hozzá!

Most iszom még egy kávét. Kell a gyorsító. :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Tegnap 5-ig tartott az érettségi, de voltam itthon közben...aludtam 2 órát.
Este figyeltem a pindurt, hogy érzem-e, hogy mocorog...de épp csak volt vmi...aztán eléggé meglepődtem, amikor hirtelen a semmiből a hasam olyat művelt mintha bekúszott volna középre, kidomborodott és veszett kemény lett.Olyan volt a tapintása mint amikor begörcsöl a vádli...nem fájt...de meglepődtem rendesen. :shock: Eltartott 2-3 percig...nem csak 2-3 mp volt.Gondolom, ez lehet a keményedés és valószínűleg nem kóros dolog ez...de azonnal be is vettem az esti Mg b6-omat. Ált 2X vagy 3X 1-et szedek. Vélemények?

Kandi
Na ezek már a jó !4D-s képek! :D

Gröni
Édi a kis felfedeződ! :D

Susy
Jók a "rúzsos" képek! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz
az a dudor bizony a Babátok! :lol: nem kóros egyáltalán, kidugta a popsiját vagy a fejét, és ez 18 hetesen teljesen normális. Azért kemény, mert csontos. örülj neki, mostantól gyakrabban fogod érezni! Apa is tegye oda majd a kezét :lol:
tegnap délután feladtam a nadrágot, sztem max csüt-re odaér

suzy
ugy látszik, céklás képe mindenkinek van :) tünde is tett fel, én is kikerestem D féléves képét céklásan. tényleg ruzsos!!
a férjed magyar?

fenci
igaza van sztem sleepinnek, én is ezt akartam irni, h szopival nem kapja el a náthát. most a te szervezetednek nehezebb leküzdenie a kórt, mert még tejet is termel a betegség mellettt. sok méz, kamilla, mentolos cukorka, mentolos szimatolás. és kényeztetés :)

dike
mikor lesz a 10.nap, egy hét mulva?

gyugyi
ragasztohoz nem értek, talán balta?? :roll: dörzsiszivacs
Vendég
 


Krisz :)
Szerintem is a Babád "púposkodik" !!!! :D Kapirgáld a hátát! :wink:

Kata :)
Balta? :lol: :lol: Megfordult a fejemben nekem is! :lol: Cipőkanállal vakargattam, más célszerszámot nem találtam. Szivacsot kipróbálom délután. Vagy fogok egy spaklit, oszt letolom.

KépKép
zapáné
 
 


nagyon sok a meló, csak egygyors bekukk.mindenki szabin van, tegnap is fél 6ig bent voltam a 4helyett a szakadó esőbe ruhaadományt pakolni.
nem tok visszaolvasni ne hari!
látom h kata még egyben druukkkkkk!
tegnap még a dokit is elfelejtettem felhivni, majd ma 2kor. jövő hét hétfőre esik a 10.nap.
jók legyetek!

KépKép
dike
 
 


Zapáné!

Köszi a képeket.Most azonosítom a szereplőket! :lol:
Vendég
 


Fenci!
jobbulást! ne aggódj,szerintem se lesz baja Márknak, megvédi a tejcsi. :P Èn is nagyon meg voltam fázva ,mikor Vini 4 hós volt és szerencsére neki semmi baja nem lett. Azért nem csókolgattam annyit!! :lol:

Krisz!
Èn is ilyeneket éreztem mikor anno keményedtem. Sajna nálam brutál sok volt. de tényleg egy nagy dudor volt olyankor a hasam.
Magne b-böl ennyit sz@rt se ért. Szerintem vegyél legalább 3-400 mg/ tablettás Magnéziumot!

Kata!
nem, német! :lol:
Még mindig egyben? Èrzel már valamit, hogy készülödne kifele?
susy75
 
 


Hali!

Fenci!
jobbulást nekd!vigyi magatokra!sztem is szopival csak ellenanyagokat adsz a babának 8)

Kata!
te még itt? :lol:

Gyugyi!
a fúgázást már értem.a kevés gyerek arra vonatkozott, h azért kell elküldeni tanárokat mert kevés a gyerek a suliban? :oops: :roll:
macs:az a jó h kijön elől-hátul ami nem odavaló. :? eszik?

Dike!
dokihívás után jelentkezz!és kérdezz meg tőle mindent ami nem vili. :D
nekem is meg kéne jelennem nála 6 hetes kontrollra :roll:

Krisz!
de jó h már érzed!én csak 20 hetesen éreztem először vmi kapirgálást.... :lol:

lehet elmegyek Lillával gyerekszemészhez---már hetek óta tart és túl vagyok 2fajta szemcseppen... :(

tegnap apjától megtanulta a nyelvöltögetést :shock: :lol:
ma reggel meg elkapta a nyakláncom+cibálta a hajam :lol:
Vendég
 


sziasztok!

Gyors bekukk! :) Mostanság nem volt nagyon sok időm se olvasgatni, se irogatni :(
A hétvége nagy üzem volt most nálunk! :) Keresztszüleim és unokatesómék jöttek. Így egy kicsit kibabáztam magamat :) Viszont cserébe az egész szombat délelőttömet a konyhában töltöttem és sütöttem, főztem :) Azért jó lett a kaja :) Utána meg mentünk múzeumozni éjszakára.
Vasárnap délelőtt meg döglés volt, délutánra összeszedtem magam egy kicsit és főztem egy kis diétás lekvárt :) meggyből. Majd kiderül milyen lett :)

Nagyon szépek a kis trónörökösök :)
Jók a talis képek is :)

Fenci
Jobbulást!

Kata
Te még egyben? :)

Pussz mindenkinek és további szép napot. Itt most kicsit elállt az eső. Nem is baj. Ma délután lesz nagypapim temetése :(

Jók legyetek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


vicus
de édes az utolsó kép!! ez uj fülbevaló?
pü-ben megy gyerekszemész ajánlat

princzi
sok erőt a temetéshez!

dike
drukk 29-re! remélem, vmi okosat tud kitalálni neked R
a tulorát legalább kifizetik?

lili
csinos az avatar! esküvöi?

gyugyi
ecettel talán megprobálhatnád a ragacsot leszedni. nem értek hozzá, de sok ilyen házi praktikát szoktak ajánlani. én tisztitoszerekben nem vagyok a topon :oops: :roll:

vicus
én azota nem hordok nyakláncot, miota gyerekem van. a hajamat is le kell vágatni, amikor picik, és amig büfiztetös korszak van, fülbevalom sincs, nehogy megnyomja a kis arcát, vagy ö a fülemre fekszik és a fejemet nyomja a fülbevalo.
Vendég
 


Hali!

Köszönöm a gyors reagálásokat a keményedésre vagy babaforgolódásra.Eddig ez 1x volt, majd figyelem.Ha gyakori lesz, majd emelem a magne b6ot 3x2-re....de amúgy is megyek dokihoz a héten vagy a jövő hét elején, majd megemlítem neki...meg ideje lesz az első közelbbi vizsgálatoknak is nemcsak az uh-nak.

Én mára már leérettségiztettem, enyém volt az első 6 felelő.Az elnökasszony tök rendi, azt mondta, hogy majd nyugodtan hazamehetek, nem kell itt lennem a nap végéig. :) Majd élek is vele, legkésőbb fél 3 után lépek, akkor jön haza a párom a vizsgájából, kocsi meg nála.

Kata
Komolyan mondom, hogy megkönnyeztem a nadrágot...te olyan kedves csajszi vagy! :D

Vicus
Fülbevaló nagyon csini! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Kata!
köszi a püt 8) már van 3 címem, most meg nem tom melyiket válasszam. :roll: :oops:
mikor mész Cs-hez? :lol:
azért a hajam nem vágatom le, most növesztettem meg újra!!!!!!!!!!!!! :shock: :D már váll alattig ér végre :wink:

Princi!
kitartás délutánra :(
Vendég
 


Kata!

Igen Esküvői.


Vicus!

Csini fülbevalója van Lillának!

Fenci!

Jobbulást!


Itt folyamatosan szakad az eső!áááááááá!!!!
:( :( :( :(
Vendég
 


Lili!
itt is!mi zujs veletek?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?