Új privát üzeneted érkezett!

SZÉP jó reggelt! :wink:

Az én kis falumban gyönyörű az idő, felétek mizu? :P :wink:

Krisz :D Nagyon örülök hogy minden ok volt uhán! Na akkor gyarapítod a kiscsajok számát a topikban! :wink: Nagyon csini a pocid!
fenci
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap fél órát kenguruztam a babákkal, én is (felül), ők is meztelenül. Nagyon élvezték, és jól viselkedtek, azt mondta adoktornő, hogy segít nekik, ha hallják a szívhangom. Minden nap kiveszik őket egyszer és ha majd jól bírják, akkor többször is. Jól vannak amúgy, Málna néha egy-egy levegővételt kihagy és leszürkül, Matyi kicsit ügyesebb. Ez a tüdő fejletlensége miatt van, de majd megtanulják szépen, hogy alvás kózben is vesszük a levegőt. :wink: :lol: Tegnapelőtt volt laborvizsgálat nekik, hogy nem valami roszz dolog miatt van, de tökéletes lett nekik a laborjuk. Kicsit vérszegények, kapnak vérképzőt, az agyvérzésük is minimális és felszívódóban van. Ügyes, erős Babácskák, imádom őket.

Jó talit Nektek, jövőre mi is megyünk!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


jó reggelt!

nálunk napsütés és 19 fok :wink: 8)

Kukac, de jó híreket hoztál már megint!!!!!!!! Málna, Matyi, csak így tovább!!!!!!!!!!!!! :lol:

Krisz, gratula a kiscsajszihoz! Gyönyörű!!!!!!!!!!

Sleepin, nekem tetszik a szandi, de mikortól jó a 22-es méret? Van 1 22-es cipőnk és az még óriási, szóval gyanítom nem idén nyárra? Jövőre meg lehet nekünk is pont kicsi lenne? :roll:

Kép
vickybabe
 
 

 
 

jó idő visszavonva...voltam kint, fúj a szél és asszem kelet felől masszív felhők jönnek :evil:

Kép
vickybabe
 
 


ejha kislányok kinek vannak ilyen jó kapcsolatai odafönn? :wink: itt is verőfény enyhe széllel én a szabadtérre szavazok
Vendég
 


felénk még mindig süt a nap enyhe széllel. én is a szabadtérre szavazok.
fenci
 
 


Nálunk is szép az idő!!! :) Kicsit felhős, néha napos, de legalább nem gyulladunk meg! :) Na akkor gát????

Vicky, áá, idén Nektek még bazi nagy + járós szandál, meleg lesz Leventének arra, hogy csak rajta legyen. Szerintem 13-tól 16 hósig jó kb. De olyan babafüggő...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Én benne vagyok a gátban. Szimpibb. Majd jól felöltözünk, mert a nap ugyan kicsit süt, de eléggé fúj a szél. Ki fog dönteni? :)

Zsófi
Szuper hírek! Azért elég szimpi ez a kórház, hogy ennyire figyelembe veszik, hogy a babáknak is jót tesz az anya közelsége.

Ditke
Bocsi, nem tudtam. :oops: Majd átolvasok.

Krisz
Na, most az eccer eltaláltam vmit. Titokban lányra tippeltem. Én látom a nuniját. :) Amit bekarikáztál, abban látszik a két kis mandula, a két nagyajak. :)
gtünde
 
 


Sleepin
Az első szandival én is így jártam. Unokatesómtól vettem át, mert nekik már akkor kicsi lett, mikor megvette. Erre, mire Réka járni tudott, már kicsi volt neki is. :? Még megvan, reménykedem, hátha Dóri kisebb lábú lesz. Vagy hamar elindul. Mondjuk ez nem valószínű. :)
gtünde
 
 


jó reggelt! huuha kicsit jól sikerült az éjjel, rosszul is lettem, de most már kutya bajom!4 óra alvás után 36.6 aztán visszaaludtam egyből, rá egy órára 36.8 ugyh passz mennyi lett volna normális helyzetben :lol: de már nem is vok ideges.fel kellett már kelnem mert megyünk a barátnőmmel bikinit vásárolni,meg cipőt stb...csajos vásárlós nap lesz:)

krisz! nagyon szupi h minden ok volt...és tök jó a kép is! szép kislány! :)

ditke!lemaradtam, na egye fene átnézek abba a topikba, ha már ide nem írtad meg :lol:

nagyon jó talit nektek!!!!

zsófi! nagyon örülök, h egyre jobb híreket hozol!kitartás!pusz

KépKép
dike
 
 


Tündi! A többség dönt szerintem. :) De hol a többség!? Ébresztő!!! :D

Járó babának tökéletes méret a 22-es csak időjárásilag nehéz eldönteni, vajon milyen lesz akkor... Célszerűbb akkor venni, amikor már jó esetleg... Vagy már csak picit nagy.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja, visszaolvastam, itt a többség csak én még alszok... :D

Akkor kijelenthetjük, hogy gát? Bár eléggé változékony az idő, de csak nem szúr ki velünk... :roll: Bendét baromi nehéz 4 fal között tartani... :?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Maradék társaság hun van?

Létszámellenőrzés.

Bogáncs, Gyugyi, Zsu, Kolibri, Gizi, Cirkuszka halllloooo! ????

Gyugyi, leittad magad vazz??? :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


Akkor gát? :D :D
Viszek kardigánt! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Csak egy kicsit! :lol: :lol: :lol:
Karikákat eltüntettem. (...remélem....) :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


akko gát

vágjunk bele bátran!

gyugyi nemsoká hilak ha indulok...kb fél óra

pusziii midnnekinek
Vendég
 


Lányok, ha mégsem gát, hozzánk is jöhettek, ha a cukiba nem akartok. Rend nincs, meg kaja sincs, de játék bőven. :) Nya?? Végül is olyan sokan nem vagyunk, sztem el tudnánk férni.
gtünde
 
 


Sziasztok!

Most keltünk.
Ádámnak nincs kedve jönni velem. Szerinte unatkozna.
Apás hétvégén sokkal mobilisabb vagyok, mert ilyenkor neki szeretnék kedvezni.
Párom pedig dolgozik.
Sajnálom. De majd a következő talira megyek.
Jó időt kívánok nektek! Érezzétek jól magatokat.!
kolibri28
 
 


szerintem talizunk a gátánál és majd meglátjuk

onnn is mehetünk tündiékhez én benne vagyok

forgalom nincs nagy ilyenkor

van aki még békávézik hiogy azzal ne szurjunk ki nagyon?
Vendég
 


Mami
Én is pont erre gondoltam. Ha sz@r idő lesz, mire kiérünk, még mindig visszajöhetünk ide. Akkor gát!
gtünde
 
 


egyetértek mamival, talizzunk a gáton. mi autózunk sleepinnel
fenci
 
 


Lencus 9.15-kor kelt, sietünk, indulunk a gátra Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Krisz!
én is látom a nunit!nekünk is ilyennek látszódott az uhukon és hát kiscsaj lett!gratula!akkor Alexandra? :lol:

Dike!
én szoríjjok továbbra is 8) olyan bikinit vegyél, ami naagy pocakkal is jó lesz :D

Ditke!
elolvastam odaát....klassz h ilyen pozitívan állsz hozzá :D endo mennyire gáz? :roll: mi az h méh fejl.rendell?helyrehoztak mindent?endot eltűntették?hajrá inszemiiiiiiiiiiiiiii 8) pároddal okés minden?
drukkolok nektek nagyon :wink:

Talizóknak nagyon jó tali!!!!!!!!!!képeket csináljatok :D
Vendég
 


Jó vóóóóót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Kérek e-mail címeket priviben és küldöm a képeket!
Ja, előbb még hazavezetek...... :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Basszus, kegyetlenül elfáradtam. Jó, volt, megismételhetjük, de akkor viszek járgányt, mert ez így........ váááááááááá..........
Bende majd elaludt hazafelé az autóban, végig pumuklit kellett Neki énekelnem (még jó, hogy nem volt meleg és nem volt letekerve az ablak) de itthon alíg bírtam beinvitálni a házba, hogy együnk és alvás... Honnan van benne ennyi energia??????????

Gyugyi, mindjá küldöm.

Szerintem nekem is lesz most délutáni alvás... Ja és büdös füstszagom van. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jó volt! :) Csak kár, hogy rövid volt. Mikor mi Bogáncsékkal hazaindultunk, már szemerkélt kicsit. Réka rögtön elaludt az autóban, de itthon persze 5 perc múlva már kukorékolt. Dóri addigra aludt el, mire megérkeztünk. Beraktam az ágyába, nemsokára felébredt, megszoptattam, elaludt. Erre 5 perc múlva Réka felébresztette. :evil:

Ja, és nekünk is büdi füstszagunk lett. :) Legközelebb viszem a pokrócot, meg jó idő is kell, aztán többet tudunk majd dumálni.

Gyugyi, e-mail címem itt az alsó sávban az "email" alatt látható. Várom a képeket!
gtünde
 
 


tök jó volt :)

legközelebb jóóó idő pokróc, gyalogos babáknak babakocsi :wink:

malackák aludtak a kocsiig aztán azóta itthon megy a kukorékkkkkko

alig tudtunk beszélgetni nade csináljuk gyakrabban legközelebb ne egy év múlva! :wink:

emilcimem megy gyugyi és nagyon köszönöm a segítséget! :wink:
Vendég
 


Én meg már itthon!!!!!! :lol:
Pocsék utunk volt. :? Végig szakadt az eső.... Volt, hogy alig láttam! :shock: De épségben hazaértünk.

Minnyá küldöm a képeket! :wink:

Mami :)
Én is köszönöm a fuvart!!! :D

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól sikerült nektek a tali, és nem áztatok meg! :D

Engem kicsalt Ádám a Gyerek-szigetre. Nagyon élveztük. Rengeteg játék és szórakozási lehetőség volt. Viszont elkapott minket egy nagy eső 2 óra után. Kicsit megáztunk, hiába húzódtunk be egy sátor alá.
Most iszonyatos fejfájás gyötör. Kicsit lefekszek és utána megyünk vásárolni.

Krisz!
Gratulálok a kislánykához! :D Szupi, hogy minden rendben! :D

Ditke!
Nagyon drukkolok neked továbbra is! :wink: Én is megyek laparra hamarosan. Én ajósnős storynál lemaradtam. De olvaslak ám odaát is.

Zsófi!
Ez nagyon szuper, hogy már kenguzhattok! Nagyon rendik a nővérkék is! Ez nagyon jót fog tenni a kicsikéidnek az erősödésben! :D

Dike!
Nagyon türelmes vagy, hogy kibírod hétfőig. :D

Én a 30. cn-en vagyok. De szerintem megfog jönni. :(
kolibri28
 
 


sziasztok,
nagyon jó volt a tali és a topicbabák gyönyörűek, nagyon örülök, hogy személyesen is megismerkedhettünk!
Levi végig aludt az autóban, pedig nem is kajcsiztunk a parkolóban, csak itthon. Kár, hogy nyügi lett, de úgy látom, Ti sem maradtatok sokkal tovább, mint mi. Legközelebb jobb időben, hosszabban ismételjük meg!

Zapáné, privi ment!

Kép
vickybabe
 
 


Vicky :)
Küldtem! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


végre úgy mond 1cn! :evil:

KépKép
dike
 
 


próba
dike
 
 


Kép

KépKép
dike
 
 


Dike!
RMPPB! :evil: pedig én annyira bíztam! :( na de sebaj, az inszemmel elsőre sikerülni fog neked is :wink:
idd le ma jól magad, aztán hajrá!akkor 10.cnen mész? :roll:

örülök h jól telt a tali.
kár h mi nem mehettünk...
az is kaphat képeket, aki nem volt ott? :oops: :lol:
Vendég
 


Lányok!!!!!

Olllyan jó volt a rövidke találkozás! Jó volt látni Benneteket és a kicsi drágákat!!!
Csinálhatnánk rendszert is belőle!!! :wink:
Mondjuk nyáron lehetne még egy, meg egyszer leruccanunk Gyugyihoz is!!! :wink:
Mind nála alszunk!

Gyugyikám :P

Mit cósz?
Nagyon drága vagy, hogy eljöttél!

Megyünk Balcsira megfagyni, de megígértem anyukámnak, hogy lemegyünk, + növéremék két kutyóját pátyolgatom, mert nyaralnak. Imádom őket, csak az egyik már öregecske és sz... van.
Már egyszer végigcsináltam ezt, most nem én szeretném....ha értitek.

Puszi

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok,

Itthon vagyok ausztriaban voltunk!Holnap mi is megyunk mindenkepp! A szamomat kinek kuldjem priviben?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Na, akkor ebben mi nyertünk, fél 3kor letettem Bendust, felsírt fél óra múlva, magam mellé vettem és fél 6kor ébredtem, hogy basszus, mennyi az idő??? Úgy ébresztettem Bendét is, nem tudom, meddig húzta volna... Így is fél 11 lesz, mire ágyba tudom vinni.

Nagy szerencsénk volt az idővel! :) Legközelebb tuti jobb idő lesz és én is jobban felkészülök játékokkal, járgánnyal... Ez volt a tanulójárat. :D Nekünk asszem pokróc felesleges... :roll: :? :lol:

Gyugyi, remélem Te is fel tudsz majd jönni többször, nem sokat beszélgettünk (mint Mamival és Vickyvel sem... :( ) Még babát sem tudtam dögönyözni...

Dike, sajnálom, de akkor majd most inszem! :) Tudod, előre és bízz magatokban!!!! Ha valami nem tiszta, hívd fel a dokidat, hogy mikor lehettek együtt utoljára stb... Biztos meg fogja érteni!

Mofly, Nálatok mizu?

Kata eltünt, csak nem??????????????????? :D Valaki valami hír???

Kép
Kép
sleepin
 
 


Július 24-25-én vagy 25-26-án megyek Pestre! :wink: Fiam fent lesz a rokonoknál, azon a hétvégén hozzuk haza. Aki bújt, aki nem! :lol: :lol:

Cirkuszka :)
Ne menj holnap!!! Ma volt a tali! Félreértetted a dátumot? Sajnálom.....

Bogáncs :)
Szavadon foglak ám! :D Gyertek nyugodtan, alszunk egymás hegyén-hátán! :lol:

Képek elmentek?

Mami :)
Gondoltam, hogy ott nem köz van.... Én a ponttal próbálkoztam! :D

Vicuska :)
Elküldtem Neked is!

Még valaki? :wink:

Megírtam ám még délután a helyi tantervet! Ügyi vagyok! Holnap megyünk fugázni a Zapával, nem lesz időm. Meg így nyugodtabban alszom. Jó lesz a saját ágyamban! Az az igazi, még ha puklis is. :?

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Tök jó hogy tudtatok talizni!!

Mi nem nézhetünk képeket???? 8) :oops: :D
csipcsab
 
 


Gyugyi
Megkaptam a képeket, köszi! Hát, van pár, amit nem nagyon mutogatnék, de amiken háttal vagyok, azok jók. :) Akár fel is rakhatod őket a bnetre, ha a többiek sem bánják.

Sleepin
Ja, az télleg rossz, hogy a nagyobb babákkal a játszóra kell menni, így nem tudtunk mind együtt lenni. Ezért jobb talán egy játszóház, vagy el kell hozni az apákat kicsit felügyelni. :)
Ej, jó sokat aludtatok. Én is akartam, de Réka közbeszólt. :? Viszont már bő félórája mind2 alszik. Csak el ne kiabáljam. :D

Tényleg tök jó volt, babákok édesek, aranyosak voltak. Legközelebb lehetnénk többen!! Na, meg jobb időt is kell rendelnünk.

Bogáncs
Megtaláltalak iwiw-en, bejelöltelek. Eddig azért nem találtalak, mert nem tudtam, hogy y-nal írod a neved. :)
gtünde
 
 


Csipcsab :)
Küggyé emilcímet! :wink:

Megkeresem Bogáncsot!

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi

Én is, én is kérhetek képeket????? Email címem alul van.
Vendég
 


Gyugyikám köszönöm!!!!!!!! :D Kik voltak végülis???? :wink: Szerintem kizárásos alapon Bogáncs volt akit nem tudtam beazonosítani!!!! :wink: :lol: Örülök hogy jól szórakoztatok!!!!


Dike

Holnap válaszolok a privire!!!!!! :wink:
Vendég
 


Mi benne vagyunk a júli 24 körülben! :) Majd valamit kitalálok Bendusmegörzőre, Apa nem hiszem, hogy eljönne. Bár... Na majd fűzöm addig... :)

Bogáncs! http://www.liliputi.hu/index.php?m=main ... type=cipok

Fél 11 előtt 10 perccel tettem le Bendét. Csend van. :) Szerintem kidőlt. :D

Gyugyi! Jók a képek, mostantól Te leszel a kamera-wo-man. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Ide csak estére ért az eső. 8)

Zapáné
Én is kérek képet, azt se bánom ha feliratozod ki kicsoda. :D

És itt vagyok én tegnap érettségire menve:
Kép

Ránagyítva a virágomra amit reggel készítettem a blúzomra, s aminek szimbólikus jelentést tulajdonítottam...bár rajtam kívül senkinek sem tűnt fel. :? :lol:
Kép

További kellemes hétvégét!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz!

Lehet, hogy csak később esett le nekik! Gratulálok a kislányhoz, de nem irigyellek, nagyon sok a fiú mostanában, apa tényleg jó, ha beszerzi előre a töltényeket!

Zsófi :D

Aztaaa! Nem semmi kórház, nekem Krisit csak kb 6 hetesen engedték meg, hogy tisztába tegyem, de az már nem is a Sotén volt, hanem a Madarászban, de hogy kenguzhattam volna?! Tényleg szupi, hogy így állnak hozzá, majd meglátod, hogy mennyit számít! És beszélj hozzájuk rengeteget, és simizd őket, ha nem alszanak! Az apnoék meg majd egyre ritkulnak, ne aggódj, menni fog, nagyon ügyes babáid vannak! Mindig ilyen jó hírekkel gyere!!!

Akkor nem raktok fel képeket a taliról? Ha nem, nekem is küldjetek! (gazsinebb@citromail.hu) Köszi! Ha legközelebb hétvégére esik a tali, és apa is jöhet, akkor mi is felmennénk!

Dike :D

Sajnálom! De ne add fel!

Gyugyi :D

Mitől puklis az ágyad? :lol:

Megyek főzni, szép hétvégét mindenkinek! Mi lehet, hogy elmegyünk a lovasnapra, a fiúk imádják az állatokat, remélem nem fog esni! A hétvégén elugrottunk Szilvásváradra, nagyon jó volt, így négyesben ez volt az első kirándulásunk.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


még egyben :roll: :evil: wazz, nekem egy jó erös monszun kell, nem ilyen magyar hidegfront

gyugyi
aha, szóval ti fugázásnak hívjátok :lol:

zsófi
jaj de klassz, h megfoghatod őket!! milyen érzés volt? na, hülye kérdés... de megkönnyezted?

krisz
na de várjál, a virág rozsaszin, de nyil van az alján, az a himjel a biologiában, nem? :wink:
na, kiváncsi vagyok, mit mondanak a rokonaid, hogy mégsincs fütykös, mint ahogyan a 9 hetes uh-n látták :)
Alexandra baba :D
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Gyors leszek, megyünk fugázni.

Krisz :)
gratu a kislányhoz!!!! :D :D :D
Képek mentek! Feliratozás elmaradt, kérdezz! :wink:

Boboka :)
Azé puklis, mert a mafla gyerekeimnek az volt a szokása, hogy csak úgy tudtak leülni tévézni, ha nekifutásból felugrottak az ágyamra, végigdöngettek rajta és úgy ültek le. :? A felső szivacsréteg meg nem bírta a strapát és elcsúszott a szövet alatt. Így lett puklis. :D

Dike :)
Kitartás!!!! Eljön a Te időd is! Mi már csak tudjuk! :wink:

Ditke :)
Sorolom: Mami+2, Tüncsi+2+1, Fenci+1, Sleepin+1, Bogáncs+1+1, Vicky+1, Gyugyi. :D :D

Tüncsi :)
Amin háttal vagy az jó? :lol: :lol: :lol: Tényleg, meg se figyeltem, tokás képek lettek?? :lol: :lol:
Kérek engedélyt, hogy melyik lehet nyilvános...

Ez lehet az: :wink:
Kép

....és ez? :wink:
Kép

Na, mennek melózni!

KépKép
zapáné
 
 


Kata :)
Hihi!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?