Új privát üzeneted érkezett!

Kép
17+1 :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Fenci
Akkor nem foglaljuk le?? És ha kismillióan lesznek?? Nekem akkor már annyira nem tecc a dolog. :? Vki hirtelen előállhatna vmi jó ötlettel. De azt sem bánom, ha eljárja a naptáncot (esőtánc ellentéte). :D Mingyá' megkukk az előrejelzést.... Még mindig esőt mond. :( Nekem meg a védőnő lemondta a holnapi talit. :?
gtünde
 
 


Csajok!

Szerintem is necces az utsó pillanatban foglalás, pláne pénz nélkül, telefonon keresztül tudnán csak, ha jól sejtem.
Mindenkinek kiesik a hely, nekem kb egy óra.

Hát nem tudom, majd meglátjuk. Mondjuk a betegségek miatt is jobb lenne a szabad levegő.

Sleepinke :P

Fogalmam sincs mennyi az annyi, mi ott vendégek voltunk, nem kérdeztem rá, hogy ugyan mennyiért béreltétek ki két órára? :lol:
Ezt is meg kéne kérdezni. Telefonálok egyet holnap.
Jobbulást a fogadnak.

Zsófi :P

Jó hírek!!!!
+++++++++++++++++++++

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 

 
 

Sziasztok!
CSak egy gyors bekukk

Fenci!
Örülök, hogy Márk már jobban van :)

Sleepin
Fogad hogy alakul? Jobb már azért egy kicsit?

Lányok
Nagyon szépek a kis lurkók :) Tessék most már nekem is küldeni egyet :)

Zsófi
örülök, hogy minden jól alakul :)

Akinek nem írtam ne hari :oops:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
princzike
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Délután indulok!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Olyan helyre menjünk, ahova odatalálok!!!!! :lol: :lol:

Még dolgozom egyet, oszt usgyi!!! Tiszta zizi vagyok már!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


krisz
jóóó a zebrás póló :lol: alakul a pocak

van egy 42es c&a-s barna vékony kismamanadrágom, kinek kell?
Vendég
 


Most akkor nem foglalunk??? Én azt hittem lefoglaljuk és vagy megyünk, vagy telefonon lemondjuk (mondjuk betegségre hivatkozva). Tudom, nem túl etikus, de csak ez működhet, nem?

Kata, szegénykém... Te is megjárod... sok a pocakos ez tény... csak itt is gyarapodhatna már!!!

Dike, én akkor is bízom. Nagyon szép még a hőd, várjuk ki a végét. Azért ha 2 nap múlva is magas, tesztelj egyet, ennyit nem húzhat rá. Igen, Wunsc jó helyre tette a pé-t. A W az együttlétek?

Fogam (ínyem) napról napra jobb. Már tudok orrot fújni. :) Mindjárt indulok öblítésre.
Bende még alszik... :shock: Csecsemőkorában aludt utoljára eddig, már 5ször néztem meg, be van-e kapcsolva a bébiőr. :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Kata
Engem akár érdekelne is. :D A mostani gatyám 40-es, és nem is kismama...csak vastag gumis a dereka...de előbb-utóbb kicsi lesz.Fénykép, ár jöhet privibe.Én 170 cm magas vagyok.Te?

Lmami
Nagyon édik a pancsoló kislurkók. :D

Dike
Sajnálom ha megjön Piri!Előbb -utóbb csak meglessz az a pozitív teszt!Csak bízni kell!!!Végülis csak nehezített a teherbeesés nálatok, nem lehetetlen!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


sziasztok,

Jaj csajok tiszta lelkifurdalásom van, én kértem, hogy legyen 20-án a tali :oops: :oops: :oops: jövő hét szombaton tuti jó idő lesz...ha mindenkinek jó a jövő hét, akkor azt is lehetne, hogy átteszitek aztán mi majd a következőre megyünk. Mit szóltok?

Kukac, örülök, hogy jól vagy Te is! A Babákjaid meg nagyon-nagyon szuperek!!!!!!!!! Jól hangzik ez a randizgatás Apával :lol: hamarosan úgysem lesz rá időtök :wink: :lol:

Krisz, nagyon csini kismami vagy! Szépen gömbölyödsz! :lol:

Fenci, örülök, hogy jobban van Márk!

Vicuska, Lilla gyönyörű, ha még nem írtam volna :lol: Rólunk bővebben: Levente elkezdett fókában nyomulni, hátrafelé :lol: egész nagy távolságokat bejár pillanatok alatt, nappali egyik végéből a másikba :lol:

Mami, de édesek a kis pancsimanók!!!!!!! :lol:

Névnapi köszöntéseket köszönjük, elteszem jövő hétvégére, én azt néztem ki neki névnapnak (az van a legmesszebb a szülinapjától :lol: :wink: )

Kata, hú nem hangzik túl jól ez a dokis túra :? 40. hétbe léptetek!!!!!!! :shock:

Princzike, a te Babód is úton van már valahol!!!!!!!!!!!!!!!

Dike, én még drukkolok Neked nagyon!!!!!!!!!!!!!!

Kolibri, teszt?????????? Jé nálatok is december a szülinapos hónap :lol: mi is mind3-man decemberiek vagyunk :wink:

Kép
vickybabe
 
 


krisz
pont rád gondoltam foto alapján a nadrágügyben. én 174 centi, de sztem rád is jo a nadrág. kéne füzni gumit a derekába, mert nekem az hiányzott onnan, de mire kellett volna, kicsi lett csipőben.

sleepin
ügyes fogacska!! :)
enyém kölök éjjel 1-3ig fent volt, én is elmondhatom, h babakorában csinálta ezt :evil: utána kellett még vagy egy óra, mire én is visszaaludtam. Mi lesz, ha meglesz a baba, kettöhöz kelek??? hamar kipurcanás lesz a vége
Vendég
 


krisz! nagyon szép poci! :)

sleepin!hétfőn tesztelek!ha addig kihúzza! a w nem az együttlétek jele. azt csak a ciklusra irtam be felteszem mind a kettőt! :)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 69600_.png
a 18as karikáknál voltunk együtt, ezen nincs jó helyen a pé.

diagramok/95734197db70f5317f8e807a7dcbe43e_090520_090619_1245369600_.png

a w vmi méhszáj jel.

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Na, neeee! Én most indulok Pestre! Ha átteszitek jövő hétre, az nekem nagy szívás! :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné, nekem is, mert nem tudok menni :roll: akkor ne tegyük át, csak ötlet volt :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Vicky!
Mit kaptatok a szavazás eredménye után? láttalak titeket a tv-ben! :D Akkor a 3.-ok voltatok. Mi lett a végső eredmény?
Ja! Még a párom is. És mindannyian bakok vagyunk! :lol: Még a volt férjem is decemberi.

Ma is nagyon sárkányos vagyok. Ez már a mensi jele. Ja és fáj a didim is. :( Nem tesztelek. Tegnap úgy is elfelejtettem venni.

Dike!
Nekem még nem késik. 29. cn-en vagyok. Nekem 31-32-33 napos ciklusaim vannak.
Neked viszont gyanusan hosszú a ciklusod! :D Tesztelsz? Vagy hétfőn?

Mami!
Nagyon kis édesek az ikrek. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kolibri28 2009.06.19 12:42-kor.
kolibri28
 
 


Esőhelyszínként mit szóltok az ikeához (Örs)? Nem kell előre foglalni, van játszóhely a gyerkőcöknek (és finomak a sütik :wink: :lol: )

Kép
vickybabe
 
 


dike
sztem jókor vagytok együtt, mert a fickók 72 óráig élnek benned. Kell is nekik jó sok idő, mire felérnek a petevezetőbe, én vmi 2cm /perc sebességet olvastam valahol, vagy 2 mm, nemtom, szóval elég lassan is érnek fel, meg élnek benned min 2 napig. Szoval ti voltatok 15.napon, az kitart a 17.napig is, de sztem azért olyan későn már megvolt a pé. bakker hogy bírod ki hétfőig!! ennyit nem szokott késni, nem?
Vendég
 


Kolibri, még nem tudjuk az eredményt, csak 3-as volt a "rajtszámunk" :lol: elvileg a holnapi babavilágban derül ki, remélem mi nyerünk, valami ajándékcsomag a nyeremény :wink:
Mi a párommal Nyilasok, L. meg Bak :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!

Akkor drukkolok nektek, hogy nyerjetek. Szerintem Ti vagytok a nyerők! :D :wink:

Várom a holnapi időjárást!
Én a szigetnek megfelelőhöz drukkolok! :D
kolibri28
 
 


Viki! Szerintem is Ti lesztek a nyerők! Az 1. kép kimondottan nem tetszik, asszem lelóg a fél feje a gyereknek...

Dike, szerintem is jók voltatok! Nyugi... ne agyalj rajta, és legfőképp ne hibáztasd magatokat, hogy rosszkor voltatok együtt stb... :wink:

Babákok gyönyörűek csajok!!! :))) És úúúgy nőnek, mint a bolondgomba. néha visszapörgetném az idő kerekét. Persze a pici kornak megvannak a nehézségei, mondjuk ennek a kornak is, de olyan kis törékenyek, bezzeg most, szalad, esik, felkel, szalad tovább, esik, felkel, szalad... és így tovább...

Krisz, csini poci! :D Te mikor mész 4D-re? 18 hetit tervezel, vagy csak kh-ba mész?

Mostmár ne tegyük át a talit, esőhelyszín kéne vmi. Mondjuk szerintem nem lesznek tele a játszóházak, még ha rossz idő is lesz. Szombat délelőtt szerintem vásárlonak az emberek... Nem??!!! Ikea ált. zsúfolt!!!

Én ma elintéztem a piacot, vettem egy picike 7,5 kg-s dinnyét. :D Be is zabáltunk belőle Bendussal. :D Most pucoltam meg 1 kg zöldbabot, megfőzök holnapra, hogy azzal se legyen már gondom. :) Nagyon készülök. :D

DE AKKOR MI LEGYEN???????

Kép
Kép
sleepin
 
 


kibirom,mert...ha vasárnap estig nem jön meg akkor este veszek egy tesztet a patikába és hétfőn reggel megcsinálom. :wink:

KépKép
dike
 
 


De cseles... :) Én drukkolok, hogy hétfőn 2 csíkot lássatok! Utána meg ne lássatok a könnyeitektől! :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Lányok!

Ikea sztem is durva szombaton, étterem pláne, volt benne néhányszor részem. Persze magam ellen beszélek, mert az sokkal jobban megközelíthető számunkra.

Nem tudom, lefoglaljuk pénz nélkül, aztán meg lemondani????? Nem ciki? Lehet, hogy túlaggódom.... Nem szeressem az ilyet.

Valaki :lol: :lol: :?:

Megnézem az időjárást.
Jövő hét nekünk sem jó.

Pandiék nem jönnek, mintha ő is írta volna korábban.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Hát jobb ötletem nincs...délelőtt elvileg még jó idő lesz, du. jön az eső és a hideg... :? Olyan szabadtéri hely kellene, ahol van hová bemenni, ha úgy adódik...
Időjárásról: http://www.idojaras.hu/szombaton-lehules
Ikea: most nézem a honlapon, hogy ráadásul holnap 1 napos akció lesz, szóval duplán durva lesz...

A szavazáson az 1. képet nagyon igazságtalanul vágták meg a szerkesztők. Az eredeti kép sokkal szebb, azon rajta van a gyerek is. Nekünk mázlink volt, mert viszonylag normális részt vágtak ki az eredeti képből. Úgyhogy tuti mi nyerünk! :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Csajok, semmi para! :D Megrendeltem holnap délelőttre a jó időt! Emlékeztek a tavalyit is lemondtuk, húúú de rossz idő lesz, aztán mégis elfogadható idő volt?! Szerintem délelőtt még normális idő lesz, na nem baj ha nem lesz 32 fok, de reméljük sétára még elég lesz, aztán délután már eshet. :D :wink: Ha netán reggel gányul néz ki az idő.

Na beszéltem a Cukival. Azt mondta a csaj 70 fő a játszóház befogadóképessége és szombaton inkább délután szoktak többen lenni, nem a kezdéskor. Foglalni szerinte nem érdemes, tuti lesz hely.

Szerintem akkor ne gondolkozzunk. Ha jó idő lesz, menjünk a gátra, ha meg nem, akkor a cuki. Vélemény?

Pussz
fenci
 
 


Na a teló miatt a mondatot már nem fejeztem be. Ha netán reggel gányul néz ki az idő, akkor meg menjünk a cukiba.
fenci
 
 


Sziasztok!
Na itten vagyok én is!
Kedden este jöttünk vissza. Hát az én kicsi fiam egy Angyal! Ezt eddig is sejtettem, de most már tuti. Mindkét repülö utat szó nélkül türte. Induláskor és landoláskor szopi volt, igy nem is foglalkozott mással, nem sírt. Közben kicsit nézelödött, játszottunk. Nem volt könnyü egyedül cipekedni,de szerencsére csak rövid idö volt míg nem volt segítség. Szóval jól sikerült a nagy utazás!!!!

Otthon szuper volt, családdal másfél hét, Vinzent mellett mindig volt valaki. El tudtam menni kicsit barinözni, fodrászhoz ilyesmi! Nagyon imádták reggeltöl-estig ment tutujgatás!!!
Azért itt már nem olyan jó,megint egyedül,csak a férjecském tartja bennem a lelket...

Pürével jól állunk,tegnaptól bevezettük a második kajcsit,ami gyümi. egyenlöre még csak kis adagban,de amilyen kajás hamarosan megint kiváltunk egy szopit.

Ja pár napja megjelent alul két fogacska!!!!!!!!!! Szinte még nem is látni,csak érztem, hogy valami karcolja a kanalat kaja közben!

Sajna otthon megfázott, már 4-5 napja tiszta takony. Láza szerencsére nincs, csak iszonyat tele van az orra,nem gyözöm orrszívózni!

Fenci!
Köszönöm a hiányolást! :lol: Jól számoltál, hogy már visszajöttem!

Zsófi!
Neked nagy ölelés és puszi a pirinyóknak, hogy ilyen szépen és ügyesen fejlödnek! :D

Amúgy nem tudom kivel mi van, tán 2 oldalt ha visszaolvastam!
Drukk,hogy jó idö legyen a talira, kár, hogy én ilyen messze vagyok! :( :(
Na majd még jövök! :P :P
susy75
 
 


Pesten vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Küldök mindenkinek privit a telszámokkal és címekkel.
fenci
 
 


Sziasztok!

Kívánom hogy azért eső mentes napotok legyen holnap.Hamár nem lesz az a tikkasztó meleg.
Olyan jó lett volna ha mi is elmehettünk volna bár még nincs babánk,de megismertelek volna benneteket szívesen.Na majd legközelebb,remélem nem kell dolgozni apának.De most ennek is örülök mert végre vannak megrendeléseik,mert autóiparban dolgozik,és sajna őket is érintette a válság.


Olyan ideges vagyok.Felhúzott a felső szomszédunk.Tegnap este hallottam egy nagy durranást,kimentem az erkélyre és úszott minden a vörösborban.Gondoljátok el ezek a nem normális ősbunkók kirakták a bort a tűző napra egész délután.estére felforrt és szétnyomta az üveget.Erre az előbb felmentem hozzá hogy :- helló mi történt.-ó csak egy üveg bor volt de csak pár csepp kerülhetett hozzátok,mert azonnal feltörölte.Hát... az egész erkély úgy néz ki mintha leh...ták volna.(bocsi de tényleg) A fal,a korlát,a virágaim,a műanyag ablak minden.Ráadásul mire hazaértem még a nap "beleégette" a műanyagba,és nem tudom letakarítani semmivel.Se cillit bang,se cif...semmi.Nincs ötletetek véletlenül?
Bele se merek gondolni ha kitekerve hagyom a napellenzőt az milyen lenne.Majdnem neki ugrottam a nőnek.Még bocsánatot se kért.Azt hajtogatta hogy mikor felrakattuk a napellenzőt,a szerelő felfurt és átment a csavar vége az ő erkélyükre.De apa azonnal felment hozzájuk szólni,meg mondta nekik hogy hoz szerszámot és levágja a csavar végét,hogy ne zavarja őket.Akkor nem akarták mert hogy alig látszik azóta meg ezt emlegetik.Megőrülök.Ezek totál nem normálisak.
Bocsi hogy panaszkodtam,de ha nem írhattam voolna le felrobbantam volna a dühtől.


Krisz!

Csini kismami vagy.

Dike!

Remélem nem jön meg.Nagyon drukkolok ám! :D
Vendég
 


Nya, akkor én benne vagyok, hogy ha reggel jó idő, akkor gát, ha rossz, cuki. :)

Ki fogja megírni, hova menjünk? És mikor? Ja, és hányra menjünk? :) Több kérdésem asszem nincs. Hehe! :D
Ja, arra még emlékszem, hogy a gátnál a Police feliratú épületnél találkozunk.

Gyugyi
Üdv itt! Merrefelé vagy?
gtünde
 
 


Közben olvastam a privit. :)
gtünde
 
 


XIII. kerületben vagyok! Iszunk! :lol: :lol:
Holnap a karikás szemű, beesett arcú öreglány az én leszek!
:lol: :lol:

Menézem a privit!

KépKép
zapáné
 
 


Én meg a lógó tokájú, lenőtt hajú. :lol: :lol: Ja, és "úszógumi" is lesz rajtam. :)
gtünde
 
 


oké, akkor reggel kiderül, hogy merre.
én biztos
bkv, ölég volt idáig eljutni kocsival.... :roll:

bocsi, ha rendezetlenül írok, de ez egy balkezesre átállított billentyűzet, minen a másik oldalon van rajta44 bocsi
.





44444

há mondom én! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Akkó itt vagy a szomszédban. :) Én a XIV.-ben vagyok.
gtünde
 
 


gyugyi ird meg priviben hol 13

én is ugyanis és van egy hely a tütüben reggel ha gondolod mehetünk együtt...

pusz
Vendég
 


Szisztok!

Hát én nagyon drukkolok a jó időnek!!!!
A párommal halálra röhögtük magunkat a 70 férőhelyen. Azért az enyhe túlzás. Mi 24-en voltunk, de nem volt pangás, ha pörögtek a gyerekek még szűkös is volt. Játék sincs annyi(ezt a férjem mondta férfi szemmel). Végül is beférünk, ha mind állva maradunk :lol: :lol: :lol:
Viszont tény, hogy mi du. voltunk, naaa akkor százezren voltak, de jó idő is volt, lehet azért.






úúúgy várom a talit!!!!

Gyugyi :P

Sziaaaa!!!


Fenci :P
Köszi a telefont!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Mami :)
De jó lenne! Írtam privit!!!

KépKép
zapáné
 
 


ha ha ha teszteltem, mert ma kiderült h bulizunk és hát vagy iszok vagy nem... eldőlt csont negatív lett, de így már kedvem sincs bulizni. :cry: :cry: :cry: mi a f...ért húzta el akkor ennyi ideig?megint vmi gubanc van a szervezetembe.multkor már tök szépen beállt 28 napra most megint szar az egész. :cry: :cry: :cry:
bocsi a negatívkodásomért,de most megint ideges vok.
sógornőmnek ma kiderült h a 2.is fiu lesz.
ja de a teszt legalább ingyen volt, mert automatába vettem és bedobtam egy 2000t és 2000ret adott vissza.20as érzékenységű volt és nem hiszek benne h délután nem mutatja ki!!!!

KépKép
dike
 
 


Mofly
Boldog Szülinapot holnapra, ha elfelejteném!!!
gtünde
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó talizást nektek holnap, és küldöm a jó időt!!!!!! :wink: :D

Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Ditke
Köszi!! Mi van Veled?? Nem jössz?
gtünde
 
 


Tünde

Nem megyek, most volt kedden a laparom!!!
Bővebben a Szülészetek, kórházak-SOTE I Meddőségi Centrumba járunk. :wink:
Vendég
 


Gyugyi igyál helyettem is!!!! :wink:
Vendég
 


Na, látom megoldódott a hely probléma. Zárójelben megjegyzem eddig is így volt lebeszélve... :lol: Ááááá, a nők nem is tekernek ki mindent...

Gyugyikám, ne fogd holmi balkezes billentyűzetre, inkább pár üveg pezsire. :D :lol:

Ditke, mindjárt megyek, olvasok!

Dike, én nem hiszek a délutáni tesztben. Holnapi hődre kíváncsi vagyok! Irgumburgum a délutáni tesztért. De legalább ingyé volt. Tesztautomata??? Ilyen hol van???

Fenci, akkor reggel mi is beszéljünk, hogy hogyan merre meddig, bár tuti, hogy megyek elétek, csak hogy hányra stb...

Suzy! Boldog feledik évet Vinzentnek! :) Ügyik vagytok a hozzátápival! Jó evő babánál nincs is jobb! :) És nagyon ügyi a repülőúttal is. :) Gondolom hogy agyonabajgatták itthon. :) Most megy a leszoktatás?

Lili, basszus, mindenki megjárja az idióta szomszédokkal??? :evil: Nekem ma tök jó volt, míg a gyerek aludt, kisikáltam a fürdőt, közben azt hallgatva, hogy a szomszédban milyen jót fürdenek a qvanagy medencéjükben. Élmény volt közben a cillitet magamba szívni... Gondolkodtam is, hogy miért nem a bejárónőm csinálja most ezt és én miért nem a medencémben lubickolok... :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja és! Bendusnak van egy szinte egyáltalán nem használt Elefanten szandálja, amit ki is nőtt sikeresen. 22-es, sötétkék. Ha valakit érdekel, szóljon!!!! Tényleg full hibátlan és nem használtuk, én sem vagyok a használt cipők híve, de baromira sajnálom vadiújan kidobni. Ma vettem Neki új szandit 24-es! Basszus, azt hittem hanyattesek...

Ilyen a szandi:
http://www.elefanten.de/catalogue/catal ... Oid=149018

Ha esetleg ismerősöktől is megkérdeznétek, megköszönném!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jelentem, rólam még mindig ömlik a víz.... k....va meleg van vazzz.... úúúútálom a panelt.... :evil: :evil: :twisted: :twisted:
holnap 10 fokkal kevesebb is elég. 8) :wink:

Jóccakát, reggel gyüvök

Pusz
fenci
 
 


Hali!

CSak gyors bekukk az uh hírekkel.
Gyerkőccel minden rendben volt, egészségesnek tűnik és megfelelő méretűnek.Sztárfotót még mindig nem lehetett róla csinálni, mert még elég pici és hát szégyenlősen végig takarta az arcát hol egy hol két kézzel. :D Doki szerint tuti kislány, bár mi nem igazán láttuk, hogy mit kellett volna látni, ő a 2D-n egyértelműen annak látta mindkétszer ahogy megnézte. Akkor mostmár erre készülünk lelkileg, párom is már töltögeti lélekben a puskát amivel az udvarlókat fogja elriasztani.
Azért dobok egy képet amit most fotóztam a cd-ről...amúgy tényleg 3000 ft volt és 3 képet is kaptunk. :D

Kép
Jó talit holnapra!!!Képeket csináljatok!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Szép jó reggelt!És ezt most szívből kívánom az összes talizósnak! :D

Még képek:
Kép
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?