Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Shine!
Megnéztem a fotoalbumod. Nagyon szép kismama vagy. Ezek szerint megkezdödött a visszaszámlálás. Olyan izgi, föleg a legvége felé.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Shine!
Naugye!!! A C1111 az nagyon király!!! Ezért fáj a Te derekad! Lehet, hogy titokban vajúdsz??? KépKép
Húde izgi! Ismerek ám olyat, aki ügyeletben ment V dokihoz és gyorsan meg is szült... KépKép Remélem, kapok majd sms-t!!!

Fcsacsi!
Fúúúj! Szegény Kép Én biztos kidobtam volna a taccsot! Kép De a Manódnak legalább jó volt! Kép

Tettem fel Balázsról pár új képet, a http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27636557&pid=5014538 oldalon kezdődnek.
Balázs most lent van Balcsin Nagyival egész héten és tökjól érzi magát! Minden virágot megsimogat és mondja, hogy százszorszép. Kedvenc szava a borzasztó. Tegnap ment Nagyihoz és mondta, hogy Balázs keze borzasztó. Kiderült, hogy Balázs keze megnyomta a mikró gombját és ezzel érdemelte ki a borzasztó jelzőt KépKép

Puszi,
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Radványi drnő: félreétettetek. Én nem mondtam, hogy aki itt szül az nincs jó helyen, vagy hogy nekem nem jött be. Hogy egyértelmű legyek: ha másnál szülök aki, jobban megsajnál, nekem mindkét esetben nagy esélyem lett volna a csaszira, amit mindenképp el akartam kerülni. Ezért úgy gondolom, hogy nekem itt kellett szülni, de az amit fentebb mondtam minezek mellet igaz. Ezt hogy nem kesztyűs kézzel vizsgál te magad irtad Orsoly valamikor. És ez így is van. Nekem azt mondta a drnő, hogy ettől csak érik a méhszáj.
Továbbra is úgy gondolom, hogy a klinika nem azoknak való akik alternatív szülést akarnak.
Két embert ismerek aki Eda-val szült volna sima szülésnél. Az egyik nem élt vele végül szülésznő a klinikán, Margit nagyon jó ismerőse. Neki a gátvédelem is sikerült. A másiknak pedig két orvos ismerőse van a klinikán, az egyik anesztes doki.
Jó orvosok vannak a klinikán, de nem az alternatív szülés hívei. Ez van.
veronika01
 
 

 
 

Sziasztok!

Shine! De jó! Úgy izgulok!

Csilla! De jó, hogy jöttök! Azért a mentőmellényt kicsit mosolyogva olvastam, de ha jól meggondolom: jogos - ficánkoló kiscsajszikkal bármi megtörténhet... Teljesen értem az aggodalmad, Apa mindenáron győzköd, hogy jövőre külföldre menjünk nyaralni (éppen Svédországba, addigra már jócskán kint laknak majd a barátnőmék), de egyszerűen nem merek belevágni... Majd ha nagyobb lesz Szabolcs, de még olyan pici... Mikor jöttök, mettől meddig?

Annamari! Megkukkantottam Balázst! Olyan nagy és szép, hogy szavam sincs rá. És a szókincse nem semmi! A nagy hányásnál éppen te jutottál eszembe, mintha te mesélted volna, hogy Balázs az ebédedbe hányt... Persze az korántsem ilyen direkt...

Ma a könyvtárban hódított a fiam, négy "könyvtáros kisasszony" állt fölötte egyszerre és felváltva vigyorgott rájuk. Nagyon vidám a nátha ellenére, és már csak minden harmadik orrszívásnál nyavalyog, végig énekelgetek neki, és már nem próbálja kiverni a kezemből a szívót, csak ül megadóan az ölemben időnként panaszos hangokat hallatva... Rengeteg váladék jön, el sem tudom képzelni, hová fér bele a gyerekbe... Miért vannak ilyen undorító témáim mostanában? Biztosan a vizsgaidőszak teszi...
Fulescsacsi
 


Sziasztok,

Fcs,
Ne félj elindulni, Stockholmiak ugye? Ha kocsival jöttök, Helsingborgot is útba kell ejteni, hozzánk is benézhettek, és nálunk is lehet éjszakázni. Jó tanulást. Mikor lesznek a vizsgáid?

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Fcs,

Ja, nem válaszoltam mindenre, a legelsö terv szerint holnap indultunk volna, de húzom az idöt, -erre nincs más magyarázat. És júli elsö hetéig maradnánk. Majd megírom, hogy mikor indulunk. Holnap még beszélni akarok Daniella orvosával is.
Puszi,
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


SziasztokKép

Csilla,
szerintem nagyon jól és precizen felkészültél, amit nagyon megértek, valószinű én is igy tenném, a gyerekekért mindent, mindenre fel kell készülni.
Hát igen a hancur már nagyban megy, izgő mozgó kis sajtkukac lett a csöppnyi legénybőlKép

Shine,
hm lehet hogy hétvégén anyuka leszel? jujj de izgi, szoritunk ám nekedKép

Annamari,
nagyon nagyon jók a képek, Balázs mekkorát nőt és milyen helyes kölyök lett, mért dugdostad eddig ezeket a képeket?KépKépKép
Borzasztó KépKépKép

Fcsacsi
Nagyon sok boldog névnapot kivánunk nekedKép

Jó doldog ráfogni minden undi témát a vizsgaidőszakra amugyKépKép tetszik a kifogásKépKép

Veronika,
szerintem mindegyikünk tisztában van azzal hogy a klinika nem az alternativ módok kánaánja, a lényeg hogy profik a dokik, jó felszereltek a szülőszobák, értik a dolgukat a szülésznők és ha esetleg baj adódna helyben van a PIC, vagyis jó választás ez a helyKép

Ma voltunk játszón és kiprobáltuk a bébi hintát, manó nagyon élvezte:


Kép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Gabi: tényleg jó lenne kb. egyszerre szülni, és ha lehet, egy szobába kerülni utána. Kép

Annamari: Balázs még mindig szupi kiskölyök! Kép
Te ennyire tisztában vagy a C1111 jelentésével? Gondolom, az egyik szám az egyujjnyi tág méhszáj, de a többi vajon mi lehet?

Ági: tök jó ez a bébihinta! Kép

Csillah, Fcs: köszi a drukkot! Kép
Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Csilla! Egyelőre kevés az esély a kocsival utazásra autó és jogsi híján, de egy év múlva még bármi lehet. Majd még beszélünk erről! Június 15. és 17. a vizsgáim. Nem is sok, ahhoz képest, hogy vidáman végigcsináltam már tizenkét-tizennégy vizsgás v.időszakot is sokszakos koromban, most meg itt bénázok ennyivel...

Csajok! Teljesen kipurcantam. Tegnap délután elkezdett zúgni a fülem, az egyik be is dugult, alig hallottam/hallok rá, plussz szédülés, végtagzsibbadás... Gondoltam, csak a fáradtság, de reggel szinte még rosszabb volt. Lementem a dokinénimhez, 170-es a vérnyomásom. Kép Újra Dopegyt... Csak tudnám, mitől ment fel... Amióta Szabolcs megszületett nem volt magas... (Mondjuk nem is mértem csak vagy havonta...) Muszáj lenne lefogynom - voltaképpen ez az egyetlen rizikófaktor, cigi, pia, számottevő édesség, stressz nincs - mindennap tornázok is, de több nem telik tőlem...
Fulescsacsi
 


Sziasztok,

Fcs!

Mail ment privat.

puszi,
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok,

Ágiboszi!

Ja, az ember próbálkozik felkészülni mindenre, de jöhetnek váratlan fordulatok. Vszínü, hogy jövö héten elindulunk. Dani változatlanul aranyos a képen.
puszi,
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!
Fcs,
Amit írtam a vitaminról, megnéztem a dobozát, 1000 mcg, neked mg-t írtam.
csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Csilla! Mindjárt írok választ.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Fcs! Írtam.
Most megyünk riasztót rendelni a házba, mert az utolsó pillanatban rájöttünk, hogy kéne az is.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Lányok, mi ez a kihaltság?

Fcs: remélem, sikerül rendbetenni a vérnyomásodat! Kép Szegény, nem irigyellek! Kép

Annamari: megint jól eltűntél! Kép
shine
shine
 
 


Sziasztok!

Shine!
Nem is tűntem el! Kép Tegnap ért egy kis baleset a munkahelyemen és a sebeimet nyalogattam este, miközben moziztunk. Nagyon jó film volt, 21 gramm a címe, mondjuk nem egy vígjáték, de szerintem jó film.
Ma meg most értem haza, átvettük az autó-beállót, meglocsoltam anyukám papagájait, meg tankolni is kellett.
A C1111 az azt jelenti (sorban), hogy 1 cm-re rövidült a méhnyak, 1 cm-re nyitva a küls méhszáj, a méhnyak és a belső méhszáj. Legalábbis a tanfolyamon így mondták. Az első kettő tuti, az uccsó kettő nem biztos.

Fcs!
Szegény! KépKép Nem lehet, h csak a front? Szabad szoptatni ezzel a gyógyszerrel? Remélem, gyorsan helyrejössz!!!

Puszi!
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Elsüllyedek....Kép Az én hsz- emmel kezdődik az oldal, és majd kiszúrja a szemem, amit írtam.
Helyesen így kellett volna: rá bírjuk venni Kép Azzal vígasztalom magam, hogy hiába tudok helyesen írni, ha a gépelés nem megy.
Talán nem ártana, ha néha elolvasnám azt, amit elküldök.Kép

Shine!
Mesélj, mi volt ma a CTG- n!

Ági!
Megnéztem a képeket. Nagyon édes a Dani!Kép
Van- e már faxpapírod? Semmi nem ment át a múltkor?

Fcs!
Gyógyulást neked!Kép

Annamari!
Mekkora már Balázs! Nagyon helyes kisfiú!Kép

Mi mostanában rengeteget biciklizünk. Bobó, aki nem bírja elviselni azt, ha babaülésbe ültetjük (az autóban), egyszerűen imád ebben ülni. KépÉn tekerek, Bobó meg nézelődik.Kép Ha így haladunk, őszre olyan combizmom lesz...

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Annamari,
papagájt locsoltál?? Kép
Engem is nagyon érdekelne a 21 gramm, de nem tudom mikor lesz lehetőségem megnézni... Talán majd ha már TV-ben is vetítik. Kép

FCS,
vérnyomás Kép

Ági,
mostanában nagyon eltűnsz. Mi van veletek?

Shine,
milyen volt a mai CTG?

Lányok,
ha holnap tényleg nem jöhetek már haza, kinek küldhetek sms-ben infót?

Nem tudom az időjárástól-e, de én olyan furin érzem magam. Éjszakánként állandóan felébredek, és csak forgolódom; a kaját nem nagyon kívánom, mert evés után úgy érzem, hogy ott akar kijönni ahol bement. A pocim szinte folyamatosan fájdogál, mintha menstruálni készülnék, arról nem is beszélve, hogy állva is el tudnék aludni...

Pusz,
Gabi
Kosza_gabriella
 


Gabi!
De jó hallani rólad is!KépSzóval készülődik már Benke is a " nagy útra".
Próbálj meg pihenni addig is!
Nekem küldhetsz sms-t, ha gondolod!

Terika
terika
 
 


Sziasztok!Kép

TerikaKép Ne is törődj ilyesmivel! Szerintem, én vétem a legtöbb gépelési hibát, mivel én soha nem nézem át, mit írok, csak gépelek ezerrel. Kép
Jó bicajozást! Kép

Gabi: nekem is írhatsz sms-t! Kép

Szerintem, nem szülünk együtt. KépKépKép Pedig már úgy beleéltem magam. Ma a CTG egész jó lett, hála a kólának! Kép Viszont egy icipicit sem tágultam tovább, így a vasárnap is stornó, és majd csak kedden kell legközelebb menni. Kép Doki szerint még nem szülünk. Kép
Persze jó lesz jövő héten is szülni, csak annyira akartam, hogy minél előbb jöjjön. Kép

Gabi, én is iszonyú rosszul alszom éjjel, minden órában felébredek. Általában napközebn alszom egy órát, de ma az sem ment. Nekem az étvágyammal viszont nincs gond! Kép Sajnos.

Puszi, shine
shine
 
 


SziasztokKép

Nem is tüntem el nagyon, csak a fiam teljes embert kivánKép

Terika,
semmit nem jött át csak szép vonal, de az jó feketénKép
Majd megprobálok beszerezni, de hiába voltunk a metroban, ha az én fejem likas és elfelejtettem mit is akartam venniKép Már kavinton sem segit, mert ahhoz is kéne valami hogy eszembejusson, hogy be kell vennemKép

Gabi,
hát Benke nagyon megakarja már nézni mi van idekint, de izgiKép))))))) Nekem nyugodtan irhatsz smst, nagyon szivesen közlöm a jányokkal a jó hirtKép Remélem az új mobilszámomról az emailt megkaptadKép
Nagyon nagyon drukkolunk ám nekedKép Pihenj sokat és ne izguljKép

Annamari,
milen sebet kaptál a mhelyeden???
Milyen film amit megnéztél? De irigy vagyok, én már ezer éve nem voltam mozibanKép és még egy darabig nem is leszek.

Shine,
mi a helyzet?????? Nagyon hallgatsz, igzulunk ám érted is.

Csilla,
mikor indultok? Mi lesz az itthoni elérhetőséged, tudod hogy tali ügyben tuti tudjunk értesiteni.

Fcsacsi,
remélem már jobban vagy és javul a helyzet veletek.

puszi
Ági

Hm, most ki melyik oldalán van a rácsnak?Kép

Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Shine,
örülök, hogy a kóla hatásos volt. Kép Annak viszont nem, hogy nem találkozunk. Pedig már úgy beleéltem magam. Kép Köszi, elraktam a számod. Kép

Ági,
Dani változatlanul tündéri. Kép Köszönjük a drukkot, jólesik. Megkaptam az új telszámod, és a tiédet is elraktam. Kép

Terika,
köszönöm, pihengetek-pihengetek.

Pirus hová tűnt?
Na és Kriszta?
És Solya?

Pusz,
Gabi
Kosza_gabriella
 


Sziasztok!

Köszi az aggódást csajok, jobban vagyok már. Tegnap reggel 135/80 volt, szóval alakul. A Dopegyt is átmegy a tejbe, de talán ez árt legkevésbé, és most csak 2X1-et kapok... Nem örülök ennek sem, de mit csináljak...

Annamari! Mozi..... Szabolcs nagyon aktív éjszakai ciciző lett, hát ez még kicsit ráér... De aranyos férjecském nekem minden filmet megszerez, amit csak akarok, persze nem ugyanaz, de addig is megteszi...

Terika! Most amikor olyan vacakul voltam a napokban, mindent félregépeltem. No, amúgy is, de aztán általában észreveszem, akkor viszont nem vettem, aztán küldtem a hibásabbnál hibásabb leveleket szét a világba... Ágival dumcsiztunk, neki is mindent félreírtam, nem győztem helyesbíteni...

Csilla! ma megyünk gyógyszertárba, megnézem a vitamint...

Shine, Gabi! Nagyon szorítunk!

Na, megyek, mert a borús idő beköszönte mindig nyűgös, aluszékony Manót eredményez.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Tegnap le voltam törve, mint a bili füle, hogy mégsem szülök a héten, de ez van. Kép Gabi: neked ezerrel megy a drukk, és minden sms-re azt hiszem, hogy te vagy! Kép Mindent jegyezz meg, és világosítsd fel a tapasztalatlan anyukákat! (ez én vagyokKép

Fcs: Utálom ezt az időt, aludni sem aludtam szinte semmit. Már fél hatkor fenn voltam (miután felébredtem 23, 3,4,5 órakor. Kép Nyűgös vagyok, úgyhogy nem csodálom, ha Szabolcs baba is az. Lehet, hogy meg kéne próbálkozni megint az alvással. De nem biztos, hogy menni fog.

Ágiboszi, elküldenéd nekem még egyszer anévlistát a telefonokkal együtt. Ugyanis szokás szerint, eltűnt. Nekünk annyi gondunk van ezzel a géppel, és annyiszor kell mindent leszedni és feltelepíteni, hogy csuda! Ha nem gond, megtennéd?

Annamari: moziért én is irigykedem! Kép Mennék nagyon, de egy normális hosszúságú filmet nem bírnék végignézni pisi nélkül, az meg mégis elég kínos egy moziban. Kép Sebaj, eljön még az én időm. Kép

Egyébként is, van egy jó dolog abban, hogy nem szülök még: látom a Shreket a tévében. Kép Imádom! Kép

Legyetek jók, puszi, shine
shine
 
 


SziasztokKép

Shine,
ez holtra ismerős, az utcsó két hétben én se aludtam már szinte semmit, akkor néztem meg több filmet is éjszaka, azóta se moziztam a számitógépen, nem is tom mért nemKépKépKép
Táblicsku elküldve a profilodban lévő emailcímre, ha nem érkezne meg szólj, küldöm újraKép

Fcsacsi,
akkor fél egy a villimegállóban? vagy halasszuk a rosszidő miatt???
Amúgy a dopegit lassan hat, kell vagy egy hét mire állandóra normalizálja a vérnyomást, de ezt te is tudod, mint ismerős szedőjeKép

Maszat,
hozzánk mért nem raksz fel új képeketKép a pöttömökben láttam milyen csodaszép Annácska, tessék irni ám ide isKép

Angi, Pirus, Picus, Solya és többiek hol vagytok???

Gabi,
minden smst különösen lesni fogok most már, szoritunk ezerrelKép

Nah ez egy mai termés, alma-banánpép közben:
Kép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


ÁgiKép Köszi, átjött! Kép

Annyira jó képeket tudsz csinálni! Kép

Írtam neked az agykontrollos topicban! Kép

Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!
Ági,
A netre benézek, ha nem is minden nap, és majd jelentkezek. sms-t is lehet küldeni, vagy majd hívlak. Nem tudok most többet írni, mert zajlik az élet.
Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Megüt a guta...egy csomót írtam, és elmentem megnézni, hogy a cumizós képet láttátok-e már. Hát írni majd, most akkor a képek:

KépKép

pusz: Maszat
maszat
 
 


Üdv Mindenkinek!

Kissé lelassult a tpic, de volt mit visszaolvasni...
Csajok, ez a sok kis picúr egész egyszerűen csodásak. Szabolcs is, Dani is Anna is... már kezdek irígykedni.
Komolyan meghozzátok a babásodásos kedvet.

Szeretnék egy kissé pofátlan lenni.
Múltkor írtatok Mickey drnőről, mint allergológusról. Valaki meg tudja mondani, hogyan tudom elérni. Nagyon úgy néz ki, hogy Pannánál komolyodik a tejallergia. Vettem neki szója tejet. Amikor megkostólta, mint a kis delfin köpi ki a vizet, úgy köpte ki ő is a 'tejet'.

Shine! Gabi!
Én csak annyit mondhatok, hogy egy héten belül mindketten babáztok.(szvsz). Nekem a menstruációs fájdalmak indulásától fogva 24 órával később az első gyermekemet tartottam a karomban...
Nagyon drukkolok, hogy könnyű szülésetek legyen.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++... ennyire. Kép Kép (nem tom mér, de nekem nem váltanak át a piktogramok, mint nektek. Mit rontok el???)

Csilla, én is mosolyogtam a leírásodon, de teljesen jogosnak tartom az aggódásod. Amit viszont megjegyeznék... azért itt is jó orvosok vannak (MO-on).

Terika! Csak most olvastam a csúszdás hsz-t, de megnézem, hátha van még...

Anyák! Mikor lesz tali? Most majd addig szervezgetjük, míg a szabadságdömping meg nem indul...
Én szeretnélek megismerni Titeket, és szeretnék a barátotokká válni. Annyira jó érzés, hogy megoszthatod valakivel a jót és a rosszat is... Szóval TALI????

Puszi Mindenkinek, kellemes hétvégét!
Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Ja igen!

Shine!
Én is megnéznélek pocakosan, de a profilodban csak a babócza UH-s képe van.
Hol láthatlak???

Puszi: Krizsi
krizsi
 
 


Szia Maszat, Krizsi! Kép

Anna gyönyörű kislány! Micsoda hurkái vannak! KépKép Nagyon édes! Kép

Krizsi: köszi a drukkot! Kép A fotóalbumban, shine név alatt. Kép
shine
 
 


Sziasztok!

Maszat! Micsoda kis pocak ez az Anna! Alig várom, hogy lássam élőben!

Krizsi! Hol voltál? Végre itt! Hajrá babázás!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Krizsi,

Igen, az orvosi tudás az megvan, csak valami más hiányzik, de az nagyon.

Maszat,
Nagyon tündéri Anna. Sokat fejlödött.

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Annyira gyönyörűek ezek a babák!!!

Csillah!
Én is megértem az aggodalmad.

Krizsi!
Sajnálom, hogy nem jön be a szójatej a kislányodnak! Mandulatejet nem próbáltátok? Esetleg a kókusztejet?

Shine!
Nekem van egy sejtésem a vasárnapi "szülés stornózást" illetően. Kép

Ágiboszi!
Egy vezérműtengely éles, sorjás része vágta végig a kezemet és nagyon nem akarta abbahagyni a vérzést, úgyhogy elzavartak dokihoz.
A film, amit megnéztünk, szerintem nagyon jó. Bár kisgyerekes anyukáknak nem ajánlom, a témája miatt. Legalábbis én nagyon beleéltem magam a helyzetbe...

Annamari
muter
 
 


Ja!
Csajok!
Ma volt a próbaidőm uccsó napja.
Véglegesítettek!!! KépKép
Megkérdeztem a főnökömet, jöjjek-e kedden dolgozni. Erre kiröhögött. Na ez volt a hivatalos véglegesítés KépKép
muter
 
 


Sziasztok!

Most kaptam az sms-t Gabitól:
"Ma 0:25 perckor 13 óra vajúdás után 52 cm-rel, 3000 grammal megérkezett Benjámin. Anyukájával együtt jól vannak."

KépKépKépKépKépKépKépKép
shine
 
 


MutiKép Neked is gratula a véglegesítéshez! Kép

Igen, szerintem, egyre gondolunk a vasárnappal kapcsolatban! KépKépKép
Ádám mág mindig olyan fent van, hogy kinyomja a legfelső bordámat. Most már igazán lejjebb mehetne. Kép Álmos és nyűgös vagyok megint. Azért már úgy aludnék egyszer egy-két óránál többet, bár az a gyanúm, ez most egy jó pár hónapig így marad! Kép

Puszi, shine
shine
 
 


Nagy-nagy gratula Gabinak és Benjáminnak! Isten hozott Kismanó!!!!!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Már rég jártam erre, ezért bocsi!
Gratulálok Gabinak, az egész családjának, kívánok nekik és a kis Benjáminnak nagyon sok tejcit, sok egészséget,boldog és gondoktól mentes hosszú életet!

Nagyon aranyosak a babák!! KépKépKépKépKépKép

Shine!
Kitartás, már csak napok (órák) kérdése és te is ringathatod Ádámot.

Annamari!

Gratulálok a véglegesítéshez!

Puszi-Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok, Jó reggelt,

Gabi,
Nagy-nagy gratula Benjáminhoz, jó egészséget nektek!

Annamari,
Nem semmi ami a kezeddel történt. Hogy vagy? Nem fáj? Gratula a véglegesítéshez!

Shine,
Megy a drukk, most már Te következel, nem lehet sok hátra.

Kriszta,
Jó, hogy újra vagy. Jól vagytok?

Lányok!
Ti mi alapján választotok napozáshoz krémet a gyerekeknek?

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


SziasztokKép

Gabi,
hatalmas gratula Benjaminhoz, nagyon sok boldogságot és egészséget, sok sok tejcitKép

Annamari,
szegénykém a kezedKépKép remélem minden renben már vele. Huu hogy rohan az idő, gratulálok a véglegesítéshez.

Csilla,
minnél nagyobb faktoru legyen, vannak már spec baba napozok, hatalmas faktorszámmal.

Shine,
te hogy állsz?? Pocaklakó?? nem kapott kedvet Benjamintól?Kép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági,

Igen, ezt tudom. Hatalmas a választék, én egy Nivea Sun Chidrens`s sun spray-t vettem múlt héten, de kiderült (tegnap), hogy mégsem jó, mert kémiai szüröt tartalmaz, ami a gyerek börén keresztül a szervezetbe jut, a vizeletben is kimutatható már egy órával a használat után, söt még két nappal is jelen van a vizeletben.

Ezt a krémen nem tüntetik fel, csak meg kell nézni, hogy mit tartalmaz, sajna én nem tudom az összes kémiai szürö nevét, csak kettöt zinkoxid és titanoxid, ezt a kettöt nem találtam a niveában, de ez a krém is a feketelistán volt, azok a krémek között amik kémiai szüröt tartalmaznak. Tegnap olvastam az újságban (Nivea sun childrens sun lotion, L´oréal solar speial kids és még sorolhatnám). Nem értem, hogy akkor miért forgalmazzák öket, ha káros.

A gyerekeknek az a napolaj jó, ami fizikális szüröt tartalmaz, ezek az anyagok a bör felszínén maradnak, nem szívódnak fel. Itt csak négy ilyen napozókrém van forgalomban, most ezeket hajtom, tegnap kezdtem a "vadászatukat" de még nem találtam meg öket. Amik jók: Weleda, Clarins Spécial Enfants, CCS, ACO.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Gabinak Gratulálunk és jó egészésget sok tejcivel!!
Annamari gratula Neked is, de én ezt sose szoktam megkérdezni, ha próbaidő után akár egy napot is munkában töltesz az már véglegesítésnek számít!!
Szóval én ilyenkor csendesen bemegyek és akkor tudom kész véglegesítettekKép
Csilla: én is úgy választok naptejet ahogy Ágiboszi írta!
Azért gondolom kiürül az a szervezetből egyhamar ha ilyen kenceficét használunk nem???

Andi már harmadik napja lázas mostmár csak hőemelkedése van végre. De két napig egyfolytában remélem nem megy már fel este. Jó kedvű eszik, iszik táncol dumál de lázas ...
A Heim Pálba bevittem péntek este de semmit nem találtak pisiltették meg minden...de semmi..csak láz, ki érti ezt??
Remélem mihamarabb mostmár túleszünk az egészen !!
Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Picus,

Daniellát mi is kivizsgáltattuk a visszatérö két-három napig tartó láza miatt. Nem találtak semmit.

Az a naptej jó, ami magas faktorszámú, fizikális szürövel, ami nem szívódik fel. Nem tudom, hogy a nehézfémek kiürülnek-e a testböl. Jobb ilyeneket nem használni a gyerköcökre.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Jaj, Csilla, jól beparáztattál... Még nem vettünk semmilyet, csak nézegettük, mi is Niveát akartunk... Nem is tudom, itt lehet-e kapni ezeket a felsoroltakat. Talán a Clarins rémlik... Bár amilyen vacak az idő, tán szükség sem lesz rá...

Csak elköszönni ugrottam be, a héten Miskolcon leszünk. Csilla, jó utat nektek, vigyázzatok magatokra! Gabi, remélem, mire visszajövök, már lesz fenn kép Benjáminról, vagyis épségben hazaértek.

Puszi mindenkinek.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Gabinak!!! Húde irigy vagyok! KépKép

Csilla!
Már nem fáj annyira, csak ronda nagyon.

Picus!
Jaja, ezt mondta a gyártási igazgató is, aki velem egy napon lépett be, így a próbaidőnk is együtt járt le. Mondta, hogy csssssssssssss, ilyenkor hallgatni kell, hátha nem veszik észre... KépKép Én is csak poénból kérdeztem amúgy, bár tőlem eddig mindig megkérdezték az utolsó héten, hogy akarom-e, hogy meghosszabbítsanak.

Ma hazahoztuk Balázst Keneséről! Olyan jó barna lett, pedig nem sokat sütött a nap! Annyit dumál, tökjó! Pl megmutatta a harapbogár rejtekhelyét, meg a százszorszépet, a borsót, a sóskát (szószak Kép), meg a salátát. És mikor meglátta, hogy bibis a kezem, olyan aggodalmas arcot vágott, látszott, hogy szinte átérzi, hogy ez hogy tud fájni! És gyorsan végignézte mindenkinek a kezét, hogy ugyanott nem bibis-e! KépKép

Annamari
muter
 
 


Krizsi!

Ne rajzolj orrot neki és akkor jó lesz!
Így, csak szóköz nélkül: : )

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Szép jó reggelt mindenkinek.


Fcs!
Nem rémiszgetni akartalak, de annyi mindenben van káros anyag amiröl nem is tudunk, amiröl meg tudunk azt jobb nem használni, csak ezért írtam. Még én sem találtam "jó" naptejet. Érezzétek jól magatokat Miskolcon.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!
Először is sok-sok puszi Gabinak és Benjaminnak, holnap ha jól számolok már haza is mehetnek!

Shine!
Kitartás, addig is irkálj jó sokat ide. Azért én elmennék moziba, legfeljebb sor szélére. Na bumm. Mi a Tróját néztük, majd három óra, ennyi még Brad Pitt meztelenségéből is sok volt KépKép


Én azért nem írtam, mert egyik du. hoppá volt Windows nincs Windows, csak ijesztő kék hátteres hibaüzenetek. Gép tele a gyerekek képeivel, anyagokkal, mostantól mindent és minden héten kiírok cd-re, de késő bánat. Gép el, állítólag ha nem is minden, de menthető róla. Most egy ezeréves 486-oson pötyögök, most sikerült először netelnem.

Megyek, megpróbálok visszaolvasni.
Puszi, angi
angi
 
 


Sziasztok!

Gabinak és Benjáminnak nagy nagy gratula és boldogság! Minde földi jót és egészséget kívánunk nektek. Majd írj, hogy milyen a kisfiú. Remélem nem volt nehéz szülés, bár 13 órát vajúdni.... Kép Kép Kép Kép

Shine!
Megnéztelek.
Nagyot változtál az esküvői fotóidhoz képest. Nagyon szép kismama vagy... vagy már (akár) boldog anyuka? Kép ...

Csilla!
A napozókrém az jó téma most pedig végképp aktuális.
Mi, Pannával tavaly többször voltunk bőrgyógyásznál. Ő a Microsun napozót ajánlotta. Tavaly nem vettem meg (mert már volt más), de idén azt vettem. Én is végigolvastam a benne lévő kisokost. Nos ez nem tartalmaz semmiféle kémia anyagot. Ami meglepett, hogy aránylag kicsi a faktorszáma (csak 20), de a leírás szerint a középszőke hajú, de nem hófehét bőrű (ilyen az én lányom is) 6-10 órát tartozkodhat a napon a krém használatával. A leírásban csecsemők, kis gyermekek és érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlott termékként ismertették. Meglepő volt,mert sem illatanyagot, sem kémiai fényszűrőt nem tartalmaz. Itt MO-on aránylag türhető az ára. Ez egy 100-150 ml-s kiszerelés 2500 Ft.
Az orvosokkal való megjegyzésed szvsz találó.Igen, amit írtál az jogos. Tudás valóban megvan, csak a hozzáállással van némi probléma.

Fcs!
Miskolc. Ilyenkor nem is olvasol minket?

Ágiboszi!
Hol vagytok?

Kriszta!
Te is előkerültél? Nagy fiad hogy van? Remélem semmi komoly cukor dolog nincs terítéken! Lassan szünet jön. Már te is számolsz visszafelé? (Ó, IÓ, CIÓ...)

Annamari!
Hurrrá végleges! Amikor olvastalak, belegondoltam, hogy Balázs hogyan reagálhatott a kötözött kezedre. Aranyos lehetett. Kép (nem tettem neki orrot, kiváncsi leszek átvált-e a drága...)
Angi!
Billinek írj egy köszönő levelet.
Mi volt az oka az elszállásnak? Lehet tudni? Érdemes megnézni a Tróját? Brad fiú még mindig formás (így 40 "felett), de legalább jó a film?

Csajok!
Tali?
Amikor néztem Shine oldalát, láttam, hogy mások is talizgatnak, dokumentáltan! ? Kép Kép
Mi mikor fogunk?

Ja! Csak egy megjegyzés. a héten szabin leszek, mert már naggggggyon készülünk a Panka keresztelőjére, de hétfőn jövök. Shine addigra már kettő lesz. (kis shine, meg a NAGY SHINE)

Puszi mindenkinek!
Üdv: Krizsi
krizsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?