Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="1szálpasi"]g írta:1szálpasiigi vajon olvasgat még minket, annak ellenére, hogy nem írogat????


Szokott :wink:
Tegnap volt náluk kerti-party... néhány debreceni lombikos pár jött össze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Vanda tudom hogy vigasztalót nem lehet ilyenkor anyukának mondani:(
De azért az jó,hogy alvás után evett és hátha hamarosan Dani példáját követi!

Mabe pár lombikos? mennyi az a pár? :lol: :lol:
Giginek üzenjük,hogy beköszönhetne!!!! Zugolvasni nem ér! :D
Vendég
 

 
 

Köszi Kincs! :wink:

Rana!Várjuk a pocifotót!!!

Vanda!Ma volt a barátnőmnél a volt férje.Elvitte a kicsit.Szegény ordított,ment volna az anyjához,könyörgött.De az apja és a nagyanyja lefogta,és berakták az autóba.Szegény csak sírt nekem a telefonba,hogy nem tehetett semmit.

Mabe!Köszi az infót.Veletek mizu?

És Melánia??????????????????????????????????

Kép
ani0227
 
 


Szia Kincs!

Kép
ani0227
 
 


Jaj, Ani!
Ez szörnyen hangzik.
Viszont: nem tudom, milyen idős a gyerkőc, de amikor az exem elköltözött, Balu is büntibe rakta egy időre. Általában volt némi sírás, amikor vitte, de kb. 3 percig tartott, amikor már engem nem látott, megnyugodott. Szóval lehet, hogy itt is erről van szó, bár a hátteret nem ismerem.
Kicsit súgok: ha a barátnőd akadályozza a láthatást, max. felszólítjájk és megbírságolják. Le van egyáltalán szabályozva?
vovanda
 
 


ja, és kincs, nem tudom írtam-e, visszalapozni meg lusta vagyok, de nagyon finom volt a süti ;-)
ez is az a kategória, hogy leülök, hogy és megeszek belőle annyit, amennyi van ;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ma voltam uhán azt mondták a babával minden rendben viszont a magzatvíz mennyisége az átlagosnál kevesebb.
Erről tudtok valamit? Jaj ideges vagyok nagyon :cry:

szmet
 
 


Szmet!
A magzatvíz mennyisége változik. Ha holnap megnéznék, már valószínűleg minden rendben. Ha csak ennyit mondtak, hogy átlagosnál kevesebb, nem kell izgulni. Cserélődik ugyanis folyamatosan a magzatvíz, valszeg egy olyan pillanatot csíptek el, amikor kevesebb.
vovanda
 
 


vovanda: Köszi a választ. Most így megnyugodtam egy picit.
Gondolom ha baj lenne befektetnének.
Sajna a nemet még mindig nem mondták nem is értem. Hátha jövőhét kedden a 4d-már nagyon várjuk de nagyon mondjuk csodabébinek hogy Vanda :lol:

szmet
 
 


Szmet!
Ne izgulj,nekem is mondták,de köv.alkalommal már rendben volt! :D

Vanda!A kisfiú 18 hónapos.
Megmondom barátnőmnek! :wink:

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Akkor ott körül van korban, mint Balu volt. Szóval normális, tudom, hogy most nagyon gáz, meg fogja szokni az új helyzetet és akkor jobb lesz. Meg kell próbálni elmagyarázni neki, hogy mi van. És az anyjának muszáj nyugodtan és mosolyogva elengedni a gyerkőcöt. Ha azt látja szegény, hogy az anyja kiborul, akkor ő is ki fog.
vovanda
 
 


Szia Mindenki

elveszett(nem megveszett) jelentkezik :)

Hiányoztok, és bevallom szoktam néha zugolvasni, :oops: de nincs időm írni, meg nem is nagyon tudok mit :?

Üdv újaknak. :)

Vanda talán péntek, de Noddy (jól írtam? :roll:) elromlott , úgyhogy.....

Rosszéletű látom unatkoztál :D , és már értem miért hízol, hogy összes gyerkőc elférjen rajtad :lol:
Nagyobbik kislánykádnak előre is Sokat és Boldogat!

Kincsem irigy vok Pasira, süssél Nekem is sütit , le az IR-rel! :)
Mezitlábas fűben sétáról -lehet bigásod lesz a Micsoda Nő 2-ben a gere helyett :lol:
bocs időpontra nem emlékszem , voltál vmelyik dokinál?

Timi örülök hogy minden rendben Sedivel, és Veled? Helyrejöttél?
rakjál fotót :)

Marejke még nem kaptam üzit, így vszinű 2:1-ben vagytok, látod lassan még túl is hordod babácskád. :)
azért Én már várom sms-t

Mazsi bújj elő!!!! :twisted: :)

Mabe pusz Imoláknak.
és Giginek is, én sem bánnám előbújna illegalitásból. :wink: azt tudom hogy fiúk szépek és nagyok

Anikám látod ezért is szeretlek, mert így foglalkozol másokkal. pedig távban vagyunk :roll:
olyan szépek vagytok képeken, zenét hallgatjátok már?
hungarocelles ötletet netről szedtem, nagyon ügyes csajszi vagy!
milyen festékkel csináltad??

Móni kicsi szumosok nagyon tündérek, de látom kádas képeken, átveritek gyerekeket hogy milyen nagy vízben fürdenek. :wink: :lol: Nagyon sokat fejlődtek, talán ilyen sok mosolygós fotót még nem is láttam.

kicsit írok Árnikáról- kövi ciklusban tervezzük inszemet, amit nem tudom miért, de nagyon várok most.
reménykedem hogy nem hétvégére fog esni akció, mert klinikán szeretném, de ha úgy lesz, akkor lehet kedvencünket megkeresem.
Addig még lehet elmegyek V.V.-hez is , egy kis konzira
mert terhelésest most nem tudok bevállalni sajnos.
A munka jó, szeretem, társaság is ok, mostmár csak reménykedem, hogy nyugdíjig kitartok. :)

puszi , elnézést ha valakit kifelejtettem, megpróbálok jönni mostmár sűrűbben
árnika
 
 


mé nem tudok új vonalzót beilleszteni??????????? :twisted: :shock:
ilyen régen fórumoztam, hogy elfelejtettem :wink: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Noddynak jobbulást, tudod: te bármikor jöhetsz!
Rékacirmi nyavalyás, nem eszik, bömböl, kicsit piros a torka meg nézetünk pisit. Csütörtökön kiderül, húgyúti fertőzés -e vagy csak a torka. Ma már tűrhetően evett, de a hétvégén 10 dekát fogyott...
vovanda
 
 


megker(g)ült a rosszéletű :lol:
laura már elmúlt 3....:D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


de azért köszi

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi!
Én sem akarok lemaradni a "aki lemaradt"listádról:Boldog szülinapot Laurának!!!!

Árnika!
Olyan jó amikor jelentkezel,olyan nyugodtságot árasztasz szét a topicban. :D

Vanda!Jobbulást a tüncidnek,írd meg a fejleményeket!

Júliustól nem lesz netünk úgy néz ki.Váltunk,és nem tudom mennyi időbe fog telni,már előre lelkibeteg vagyok bele.

Kép
ani0227
 
 


ani: köszi :-)
árnika meg a nyugodtság??? :lol:

ani mit szólnál, ha kincsékkel együtt állítanánk be hozzátok? :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Kincs
6 pár volt Gigiéknél. Vegyesen gyerekkel, pocakkal, várakozva :wink:

Ani
Alapvetően jól vagyunk, csak engem megcsípett egy cecelégy falka... folyamatosan álmos vagyok :oops:

Szmet
Ilyen rejtőzködő a babátok? :roll: :wink:

Árnika
Drukk neked!
Vendég
 


Laurának
Kép
(utólagosan boldog szülinapot is)
Vendég
 


köszi mabe :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi!
Mit is mondhatnék??Rettenetesen örülnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Lesz közös nyaralás?

Mabe!
És melyik topicon akadtatok össze ennyien?Jól össze tudtátok hozni a talit!Ez nálunk még nem igazán sikerült. :(

Kép
ani0227
 
 


hát, nekünk már le van foglalva a szállás, a többi kincséken múlik :wink:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Pasi hol és mikor nyaraltok?? priviben iws jöhet..
mi még nem tudjuk mikor tud a férjem szabira menni.

Árnika szijjja hiányoztál naggyon!!es
Mikor inszemelnétek? jeneihez kérnem kéne időpontot,lesz szabin?
Magbe te is hozzá jársz?Tali jó lehetett.
Vendég
 


ani! nagyon szepek vagytok!

timcsi! udv, ha epp itt esetleg nem sikerultek a fagyi babak, tudom biztosan hogy olvastam masik forumon hogy igen, tehat mindent bele kis bebik :P

timi! orulok hogy minden okes ugyi sedivel, a kenguruval nem lesz semmi gond, ugysem abban tartod egesz nap, mi is hordtuk es nagyon be jot pl. bevasarlasnal, koszi a bokokat, husi van rajtunk is (mind a 3an), a babak mostmar kezdenek le alni a hizasal es nekem +1 van, de azert ha 5 le menne nem banam :lol: :lol:

ani! szegeny barinod, tanacsot szerintem pasi exxetol kerhetne

szmet! a fontos hogy jol van a csodabebi, a neme majd ki derul

arnika! hajra inszem, mega drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

mabe! ha almos vagy es tudsz aludni, csinald 1000el, majd lesz nem alvas is, nem biztos, de most jol ki pihized magad, bizti nem art

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


kincs: ide megyünk:
http://www.hotelgara.hu/

aug. 3-tól 7-ig. az árak/akciók között találod a hétközi akciót, 9500/fő/éj félpanzióval.
a helyet ismerjük. nagyon jó és gyerekbarát.

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:37-kor.
vovanda
 
 


vovanda: Olyan tüneményesek az ikrek. Nekem Réka a favoritom.
Csajok drukkoljatok, hogy végre megtudjam már a babám nemét. Kedden megyünk 4dre. Már alig várom.

szmet
 
 


szmet: akkor én nem drukkolok, mert nem vagyok csaj :D
én a férjednek drukkolok, hogy a stikában beszerzett vadászpuskát 15 év múlva tudja majd használni, hogy a pasikat elzavarhassa vanda mellől :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Vanda,Pasi!
Nagyon szépek a gyerkőcök!Gondolom ha meg látnak benneteket a játszótéren,mindenki elismerően néz titeket!4 gyerek....
Ha barátnőmmel és a kislányával sétálunk a városban oda-oda szólnak az emberek:Mennyi gyerek!Kié ez a sok gyerek?...stb(pedig csak eggyel többen vagyunk) :shock:

Kép
ani0227
 
 


marejkének megszületett a fia szerdán. 3750 g 53 cm. :lol: :lol:

szmet
 
 


Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Gratulálunk neki!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


marejkének nagy gratula:-)

ani: szépek a gyerkőcök, már olyan nagyok....
egyébként az a alegjobb, amikor azt kérdezik, hogy dupla ikrek? :lol: simán elmennének ikreknek a nagyok is, pedig nekik aztán semmi közük egymáshoz....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Marejkének gratula!
vovanda
 
 


Látjátok az új vonimat:-)

szmet
 
 


szmet: ritka fiúnév a vanda, az tuti:-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


1szálpasi: hát igen elég ritka. Egy picit csalódott vagyok. De majd a kövötkező babci lány lesz. Pláne hogy még van 3 embrikénk a fagyóban. Szóval be vagyunk biztosítva:-)
Ma már elkezdtem a kisautókat gyártogatni a függönyre:-)

szmet
 
 


Marejke!
Kép

Szmet neked is gratula a kukishoz!!! Ricsi baba végül spontán baba lett, ugye, nem lombik???? Vagy rosszul emlékszem?? :roll: Én meg legközelebb majd kisfiú(ka)t szeretnék. :wink:

Pasi, tényleg mintha ikrek lennének a nagyok is! :shock:

Ani, arik a tieid is, mindig elámulok, hogy nőnek, mint a gomba! :shock: Ezt a hungarocell dolgot még mindig nem értem. Ráfestesz, és körbevágod? Nem törik el? Vagy ez vékony lap?

Móni, irigy hogy ilyen hamar visszafogytál. :lol:

Árnika megint David Merlinit játszik.....

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


szmet: lényeg, hogy egészséges legyen

rana: te/ti hogy vagy(tok)?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Rana!
Ceruzával megrajzolom,körbevágom,és utána festem!Ez kb fél cm-es hungarocell lap.Mennyezetre szokták rakni.
Jaj!!!!!!!!!!!!!A következő páros????????????Egy év múlva tuti nem ezt mondod,hogy legközelebb!!!!!!!!!!!:shock: :shock: :shock: :shock:

Szmet!
Én éreztem,hogy kisfiú!Tudod,aki kislányt vár az tuti fiú lesz!!! :D :D

Ma nagyon kiakasztó napunk volt....

Meli????

Kép
ani0227
 
 


anikám: mi történt?
nem osztom a véleményedet, én lauránál kislányt vártam, az ikreknél pedig vegyes párost....bejött;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Rana!
Az én gyerekimmel nem sok baj van (tényleg, alapból nagyon jók) de egyetértek Anival. Egy baba is hatalmas erőpróba (főleg ha sírós) kettő meg akkor is nehéz, ha angyalkák.
Nem akarlak lelombizni, de próbálj kérdezősködni gyakorló anyukáknál, mire számíts. Mert azt sehol nem írják le igazából, hogy főleg első babánál mennyi nehézséggel kell szembenézni.
vovanda
 
 


Pasi, jól vagyunk, csak maradjon is így! Kislánykáink nagyon elevenek mostanában, biztos érzik, hogy az anyukájuk magányos (Apa egy hónapra elutazott :cry: ) és így vigasztalnak! :D

Ani, Vanda, tudom, persze (illetve nem tudom, csak gondolom). Lehet, hogy azt mondom majd, hogy több gyerektől Isten mentsen! :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy lehet, hogy nem egy év múlva mondom, hogy következő, hanem csak három.... :?: Na majd lesz valahogy, ne is ijesztgessetek! (Így is eléggé be vagyok tojva... :roll: )

Ani, mi a baj??? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: ikres szülőnek lenni a legjobb a világon ;-)
de az is igaz, hogy nagyon nehéz.....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi!
Egyetértek! :wink: Kicsibe,de nagyot mondtál!

Rene!Semmi baj sincsen,csak tegnap egész nap esett az eső,és nem nagyon tudtak kint lenni a levegőn.Ment a nyűgösködés,sírás egész nap.Már nem volt semmi ötletem,hogy mivel kössem le őket.Nem tudom mi lesz télen,már előre félek!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Holnap megyek vérvételre. :oops: Utána valamikor műtét. :cry: :cry:Gondolom nem aznap akar megműteni,de a biztonság kedvéért felszerelve megyek.Gyógykaparás.... :x fogalmam sincs mire számítsak.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok Mindenki :)

Előszőr is Marejke családnak nagy gratula, jó egészséget és sok boldogságot . :P :P :P

Anikám pusz, ne félj, és gyerkőcöket nyugodtan küldheted. A kis mérgesen sikongatóst is. :wink: :lol:
bármi van írj!!!
ja és Törpilla nagyon tetszik, ügyi vagy :) , de milyen festékkel csináltad?

Vanda olyan szépségesek mindannyian , ikrek és ikreknek kinézők is.
Nagyon sokat nöttek Réka és Dani, és most az egyik képen nem is látszik rajtuk nagyságbeli különbség. :shock: Így néztem hogy mekkorák. Már meg sem fognak ismerni :wink: :lol: :(

Kincsem minden ok?
Inszem kövi ciklusban, mennem kéne Nekem is dokinőhöz megbeszélni részleteket. Ha esetleg szabiról megtudok vmit szólok.

Móni nagyon ritkán jössz :twisted: nem hagy Mesi és Misi netezni, vagy csak másikra írsz?

Rana írok privit ok.
Azt hogy szalma vagy sajnálom , teljesen együtt érzek veled, nálunk is sokat ment/megy Apa. -na de hogy egy hónapra :shock:
nekem a parfümje és a párnája volt vigasztaló :lol:

Mazsi annyira fogyózol hogy teljesen eltüntél?:roll: :) :wink:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ani! Miért kell gyógykaparás????? :shock: :shock: :shock: :shock: Lemaradtam vmiről??? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Árnika?Vanda!
Köszönöm,hogy felhívtatok,nagy erőt adott! :D :D :D

Rene!
Szülés óta nem rendes a menszim.Tart 2 hétig kb.6-8 nap rendesen utána barnázás. :(+ a nyálkahátyám is rettentő vastag. Meg van a petefészkemben is valami(28 mm echoszegény képlet)... :cry:

Képzeljétek!Ma sírva hívott fel a húgom barátnője.Nagyon el volt keseredve.Kérte,hogy segítsek neki,hogy hogy tudna átjelentkezni a Đebi Kaáliba.Ugyanis az "ex"intézetbe ahova jártam kiborította a doktornő.Összevissza magyarázta neki gyógyszer szedést,és még ő volt felháborodva(nagyon lekezelően bánt vele).Szegénynek teljesen felborult mindene.+60000-el rövidebbek lettek.
A féregnyúlványa ránőtt az egyik petevezetőjére,a másik pedig annyira cisztás,hogy használhatatlan.
Gondolom minden további nélkül átveszik,hisz velem sem szőrözött B.,igaz a nőgyógyászom ismije.

Kép
ani0227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?