Új privát üzeneted érkezett!

de ha felteszed a képsorozatot a kis manókról, gondolom, amit a másikba is tettél, akkor az se rossz nyitány 100. oldalnak :wink:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


így viszont enyimé lett a 100. laptetőőőőőő......

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


hsz-stop feloldva :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

 
 

most nem sikeredik, majd estere

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Pasi 100.oldal és laptetőő sütit kívánsz,nincs baba a dologban? :lol:
Aninál nem volt fényképezőmasina.
Holnap szülinapoztok Laurának?

Szmet nem azért kérdeztem a 6hetet uh-ra mert keveslem, hanem sűrűnek tarom..miért kell???? 12.18.32. héten van elméletileg csak..és a sok uh sem jó a babónak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.06.06 21:17-kor.
Vendég
 


kincs: laura ma volt nálunk, ma szülinapoztunk
képek szerintem lesznek később, át kell tölteni+tömöríteni....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


KIncs!
Az ikreket minima 2 hetente nézték...
Nem árt, "csak" zajos odabent. Baluval havonta jártam, engem spec. megnyugtatott.
Van horror példám: amikor Balut vártam, nem messze innen 7 hónapos terhesen halt meg egy baba az anyukája hasában. Elmentek a dokihoz, hogy keveset mozog. Szívhangot hallgatott (akkor még volt) közölte: minden rendben. Aztán másnap a halott babát kellett megszülni. Nyakára tekeredett a köldökzsinór. Ha csinálnak UH-t, észreveszik...
vovanda
 
 


Gratula Pasi!!!! :D :D :D

Kincs!
A kicsi Szabi imádta,de a nagy sem vetette meg! :wink:
A kerti-partyt valahogy úgy kéne megoldani,hogy ott töltsünk egy egész napot veletek.Olyan jó lenne!!!de azt még nem tudom hogy,mert apát le kéne passzolni.Ő nem tud meglenni sehol egy percnél többet. :oops:

Szmet!
A kislány lesz,remélem olyan okos és szép lesz mint a mi Vandánk! :wink:

Kép
ani0227
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Hali

Vanda értem, de ez a haláleset akkor is bekövetkezett volna ha 2hetente jáár, ha az adott pillanatban "hanyag" az orvos nincs mit tenni.:(

Ani agyald ki apát mi kötné le!?
Képzeld kiskincs hasa ma elkezdett menni:( nem vészes, 4pelus és kifolyós cucc volt a mai termés.)Kedve jó, eszeget kölest,főtt krumplit, iszik rendesen szopizik és kekszet rágcsál (ez nagyon bejön mert új íz neki). normaflort és hasfogót kap
Remélem a villámlátogatással nem ragasztottunk rátok semmit!!!!!!!!! :cry: ..
vagy a foga vagy vírus (debreceni ismink szerint ott van vmi hasmenős vírus :? )
Vendég
 


Móni fantasztikus képek!!
Kis hurkincák vannak látom, ügyesen forognak mozognak egy perc nyugtot sincs :)
Szeretnek így fürdeni?
Már strandoltatok is bikini eszméletlen csini Michellen ja és a fürdőgatyó is írtó trendi!! :D
Vendég
 


szmet! meg neztem az albumot, csinaljatok meg poci fotot es akarom latni a vegleges majmot :lol: bizti szupi lett es a rucikat is szepen gyujtogeted

pasi! latom a tied volt a 100ik lapteto :D

latom lesz itt meg 1 vanda :P vagyis ugy emlekszem hogy szmet nunist akar :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


kincs! remelem hamar el tunik a hig anyag a pelusbol :wink: mattianak vegul be jot a tenger, de michellenek nem, majd meg szokja :wink: furdorucikat csak a kepek kedveert nyomtuk :lol: :P de azert imadom oket be oltoztetni 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


kincs: Amiket írtál azok a kötelező uh. azokra szoktam menni 2 hét múlva lesz a 24.hetes arra megyek, de a magándokim is megcsinálja majd ezt a vizsgálatot a 25. héten mert ő akarja látni. Alaposabban szétnéz. Illetve 6 hetente a magándokimhoz járok sokkal alaposabb tényleg mint a kórházi uh.

moni: Épp a napokba akarunk majd a hasamról képet csinálni már vannak striák:-(
Jó lenne ha lány lenne már alig várom, hogy megtudjam és igen én írtam a Vandát.Okos csajszit szeretnék :D

szmet
 
 


szmet! en minden hoban csinaltam uh-ot, igy nyugisab voltam :D , kepet ne felejcsd el es szoritok az okoska nunisert :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Tettem fel pociképet. Én olyan kicsinek érzem a hasam, de nőt.Eddig 4kg jött rám. A jobb oldalam meg ha hajolok fáj egy picit hát remélem ez nem baj.

szmet
 
 


gigi vajon olvasgat még minket, annak ellenére, hogy nem írogat????

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


szmet! csini pocikad :D, nagyon ugyi vagy, meg csak +4???

pasi! gigi, meg voltak tobben is akiket reg latunk erre :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs!
Sajnálom a Donát pici-pociját!Egy kis orrfolyás van,semmi több.
Oké,gondolkodom... :roll:

Móni!
Nagyon tutik a képek!!!! :D :D :D A fűrdőrucis meg pláne! :D

Szmet!
Jók a képeid! :)
Most én is el kezdtem festegetni,na de nem a falra!Hungarocellre.Nagyon lassan halad,nincs időm rá,de annyira csinálnám.

Nagyon sokat nem jelentkeznek!

Kép
ani0227
 
 


moni:Igen eddig csak 4 kg jött rám. Ezen csodálkozom és azon is hogy másnak már ilyenkor akkora hasa van nekem meg csak most kezdett el nőni. Hát ez van remélem minden oks odabent. 1-2 hete kezdtem el érezni, hogy rúg a drága. :D

szmet
 
 


Szió!

Igen sokan nem jönnek erre:(
Vikimi PL:(

Pasi olvastad a híreket? Én a tv-ben láttam de nem hittem el, így rögtön géphez ültem de mindenütt olvasható :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nagyon nagyon szomorú vagyok!!reál meccseket fogok nézni,úgy szerettem a milánt!
Konföderációs kupáról tudsz vmit? adja a tv??
Vendég
 


gigit dánielem hiányolja :lol: egész nap a nevét kurjongatja :P

kincs: én nem fogok real meccseket nézni, nagyon nem szeretem őket (ezelőtt se szerettem, ezután még ennyire se fogom :D)
konföd. kupáról egyelőre nem tudok, de vmelyik adó biztos adja, a sport 1-2-n szoktak ilyen meccseket nyomni

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Móni, nagyon édik a gyerekek és már strandolnak, hát ez szupi!

Többieket is üdvözlöm.

Én még mindig egyben vagyok, nem sieti el a dolgot ez a gyerek, csak megijesztett a 32. héten most meg jól érzi magát a pocimban. Egyre nyűgösebb vagyok, fáj nagyon a derekam, várom már a nagy napot.

Kép
marejke
 
 


moni: Kész a majom az albumomba fent van. Az egyik meséből való amit itt megy Magyarországon hétvégente :D

szmet
 
 


szmet! nagyon szupik az alatkak :D es ne agodj a kilok miatt, mas irigy lenne :lol: jaj, de jo erzes mikor el kezd mozogni, a vegere mar nem anyira...

marejke! huha mindjart itt a nagy nap, el hiszem hogy mar nyugi vagy, ez normalis :wink: szoritunk hogy 1-2re meg legyen a kispasid

ani! koszike :P

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Hali!

Árnika, Vanda!!! tessenek jelentkezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia Marejke!! nagyon izgi időszak:)
gyors fájdalommentes szép szülést!!!!!
Képeket nem kapunk?? Pociról, leendő babalakról stb??!!
Hol fogsz szülni, felkészítőn voltál, babás szoba van?? Mesélj!

Pasi nekem is fura a gondolat,hogy reálos mezben látom majd kakát :x :cry: de ez van
háttérből szurkolok a milánnak is:) :wink:

Timi, Rana, Mabe????????????????????????????????????????????????

Ma kiskincs csupi lábbal lett kieresztve, első pár mozdulata meglepődött sőt kétségbeesett gyors lábemelgetés volt,de aztán nagyon megtetszett neki,alig tudtam becserkészni:)
Kajcsinál pedig a 3.szájbatömött katona után elvettem előle a 4. erre akkora sírást levágott potyogtak a könnyei,először azt hittem megharapta a nyelvét,de nyújtotta a kezét a katona után...mondtam,ha lenyeli ami a szájában van ezt is megkapja ,hiszen az övé..addig nem nyugodott míg vissza nem raktam az etetőszékre a falatkát...... mint akit elvágtak, semmi baj nem volt aztán :lol:
Vendég
 


Kincs!
Vagyok.
Jó a játszóház, vasárnap ott voltunk. Illetve Balu játszott, anya meg szórta a pénzt... :lol:
vovanda
 
 


Vagyok én is, főleg olvasó üzemmódban. :oops:

Akinek még nem mondtam, két kicsilányunk lesz, legalábbis a 18. hetes UH szerint. :D :D :D :D Vérkép minden rendellenességre negatív, amúgy is minden rendben (kivéve, hogy vérszegény vagyok :? ) :D :D :D :D :D Mintha már rugdosnának is, de nem biztos. :roll:

Szmet, pocakilag kb úgy állok, mint te, és eddig én is 4 kg-t híztam, igaz még 3 hét alatt biztos jön hozzá majd még pár kg! :roll:
Azt akartam kérdezni, hogy a kiságyat hol vettétek, mennyiért, milyen fából van (fenyő?), és mekkora a fekvőfelülete? Matracot külön vágattok bele (hol??)???

Marejke, kitartás, már nem sok van hátra! :wink:

Kincs, aranyos a mezítlábas történet! :D :D :D :D Na meg kezdődik (folytatódik?) a nevelés! :?

Móni, édik a picik, de tán nem adsz nekik enni, hogy a tányért rágják??? :lol: :lol: :lol: (Amúgy látszik rajtuk, hogy kapnak enni, csak vicceltem!)

Ani, és a hungarocellt aztán kivágod? Vagy miért hungarocellre festesz? Kép???

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


kincs! :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


rana! en tudtam hogy 2 nunis van, meg lestelek az ikresen :oops: te is ugyi vagy a csak +4 kiloval, a tanyert kaja utan kapjak deszertnek :lol: :lol: :lol: neveken mar gondolkoztatok?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


rana: Miskolcon vettem a kiságyat. Fenyő a mintázata. A fekvőfelület 70*113, az ágyé 70*165. Matracot lehet bele venni van ilyen méret.
www.tegel.hu-június 30-ig akciós utána már 60 ezerbe kerül.

szmet
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:36-kor.
vovanda
 
 


kösssz :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


bármikor, szívem...:D
vovanda
 
 


Sziasztok

Árnikaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!?????????????????

Jajj a képek láttán jut eszembe Laurának utólagosan is boldog születésnapot!!!!!!!!
Pasi nagyon jó kép!:)

Vanda örülök,hogy tetszett a játszóház!!
Miket vásároltál??

Ani?????????

Szijjja Rana két kicsilány?:)))))))) De jóóó, gratula!
Jól vagy vásárolgattok már?
Vendég
 


kincs: köszi :-)

és igen, szívem, most látom, hogy jó képet tettél fel, így most én is biztosan állíthatom: elég nagy darab vagyok ahhoz, hogy még két gyerkőc a hátamra férjen :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Kincs!
Vagyok,vagyok csak estére kipurcanok....
Én is kipróbáltam a mezitlábast,de nem tetszett! :D

Rana!
Gratulálok!!!Kíváncsi vagyok mennyire fognak egymásra hasonlítani?!

Biztos hallottátok Béres Alexandrát,hogy neki is lombik babája lesz?Ők biztos Pesten jártak.Gondolom...Azért annak örülök,hogy ennyire felvállalja!Remélem ennek meg lesz a hatása,és sokaknak a szemében nem lesz annyira "rémisztő" maga a lombikbébi program ill.egy lombik baba.(sajnos vannak ilyenek)

Teszek fel néhány képet.Az elkészült szoba dekorációm is látható(egyenlőre még csak ez).Hungarocellre,ollóval technokollal készült,és feltett kép.Úgy emlékszem Árnika ötlete volt.Nekem egyszerűbb volt,mintha rögtön falra festeném.Ráadásul fűrészporos a tapétám.

Vanda!
Köszönjük a tanácsot!Remélem nem haragszol,hogy felhívott a barátnőm,de nagyon kétségbe volt esve.Azóta lett alakulás...

Ma voltunk babalátogatóban.Szabira rá sem ismertem!Annyira irígy volt,hogy csak néztem.Ráadásul még kapott a kisbaba(1 hónapos) egy kis paskolást is a fejére.Annyira szégyelltem magam...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


ani: nagyon ügyi vagy..

kiscsaj meg kiscsávó meg kész kiskamasz :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


szió

ani nagyon cukik, jázmin csizmában és fürdőruciban csúcs
tényleg jó lenne összeereszteni őket...lehet megfűzöm apát hogy mi menjünk felétek nyaralni.

puszi mindenkinek
Vendég
 


kincs, tudunk egy nagyon jó szállodát, bababarát, mi oda fogunk menni, nincs messze aniéktól;-)
még lehet, hogy együtt nyaralunk? :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ani!
A fiad reakciója egy idegen kisbabára az ő korában teljesen normális, nem te rontottad el, nem is kell magad szégyellni miatta.
Tesó egyeskéje ketteskét fakalapáccsal ütötte fejbe anno... Meglátott egy másik babát a kezedben és nem tetszett....
A telefonnal semmi gond, kicsit meglepődtem, de ennyi. :lol:
És cukik a kölkök!
vovanda
 
 


Kincs!
Jaj,az nagyon jó lenne!!!!!! :D :D :D :D
Receptedet elküldenéd nekem?Nagymamámat megkínáltam a sütiddel,és tegnap mondta,hogy még mindig érzi az ízét a szájában,mert annyira finom volt.Régebben feltetted,de nem találom...

Pasi!Ezt meg kell kóstoljátok! :wink:

Árnikám???
Azért tényleg jó lenne,ha a régiek is tennének egy gyors villámlátogatást,és írnának magukról!

Kép
ani0227
 
 


ani: csak kincsen múlik, lehet, hogy ma délután megkóstolhatom? ;-)

kincs, ha még jársz erre és belefér időbe, akkor rendelés leadva ;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így ismeretlenül írok,bár tavaly szeptember körül írtam néhány hozzászólás Nektek.Akkor a második lombikomra készültem,sajnos az sem sikerült :cry: .Viszont kiderült hogy van egy 5 centis miómám a hátsó méhfalban,ami teljesen bedomborítja a méhemet,és nagy valószínűséggel ez okozta a beágyazódási problémát.Azóta voltam egy nagyon komoly beavatkozáson(mert nagy hasi műtétet nem vállaltam),és ha minden jól megy akkor szeptemberben,vagy októberben mehetünk a fagyibabáinkért. :D
Azt szeretném kérdezni Tőletek,hogy van köztetek olyan akinek fagyibaba lett beültetve???
Annyira izgulok értük-pedig még van időm-remélem szépen ügyesen felébrednek majd!!!Már annyira nagyon vágyom egy babára-vagy kettőre :D -remélem gyorsan elszalad ez a nyár :wink: !!!

Kedves anyukák,jó egészséget Nektek is és a babáknak is,kismamik vigyázzatok magatokra,a babára vágyóknak pedig sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok!!!

Üdv:Timcsi
sztimcsi
 
 


sziasztok!

voltunk ultrahangon sedivel.minden rendben van.a jobb oldalit már ki is nőtte a bal oldali meg nagyon kicsi tágulat és azt mondta a dokinéni,hogy ezt is nemsoká kinövi,úgyhogy vissza sem kell mennünk.azt mondta egészséges baba.úgy örülök!!!
jövőhéten szerdán megyünk a 2 hónapos oltásra.remélem nem fog beláazasodni.amúgy jó baba és hizik mint a gomba.csak anyatajae kap.hála Istennek van tejem.

vanda!neked mi a véleményed a kengurúról?most vettem egyet neten,de sokan riogatnak,hogy nem jó,mert abban ül a baba,és nem tesz jót a gerincének.szerintem meg nem igy van.relaxosat vettem amit 0-9 hónapos korig ajánl a gyártó 10 kg-ig.szóval szerintem jó lesz.vagyis remélem.

bocsi csajok mennem kell pedig még másoknak is akartam irni,de felkelt Sedi és éhes.ha elalszik jövök! puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


elaludt sedi.

rana!nagyon-nagyon örülök nektek!gratulálok a két kis sunisodhoz!pocifotót tehetnél fel nakünk!!!!vagy sztárfotót a suncisokról!ha van friss uh-os képed.?vigyázz magatokra! :D

móni!micsoda hurkások a kicsikéid!annyira édesek.szupik a fürdőrucik!biztosan nagyon élvezték a tengert a kicsik.és hogy te milyen csini vagy!!!!elképesztő!semmi felesleg.na rajtam még maradt 6 kg.de én amúgy is husos vagyok.sok puszi nektek! :D

pasi!igy utólag is nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kivánok Laurának!!!!nagyon-nagyon szép kislány!imádom a göndör fürtjeit! :lol:

ani!olyan szépek a kicsikéid!Jázmin milyen tündéri kiscsaj...Szabi meg vagány kiscsávó!
de a picike a kezedben is nagyon szép!micsoda hurkás combikája van.... :lol:
én a faliképjeimet amiket csináltam gipszkartonra festettem és úgy fúrta fel a férjem a falra őket.mert ha ugye különszobába megy majd Sedi,akkor tudja vinni magával.amúgy nagyon ügyi vagy!!!! :wink:

sztimcsi!sajnálom az eddigieket!meglátod sikerülni fog nektek is!nagyon drukkolok! :wink:

kincs!hogy vagytok?Kiskincs?küldhetnél nekem priviben képet kiskincsről....már nagyon kiváncsi vagyok rá.biztosan sokat nőtt és gyönyörű mint mindig. :D

árnika!hogy vagy?mi újság veled?

majd én is rakok fel képet sediről ha lesz egy kis időm.de most mennem kell.sok vendég jön ma hozzánk.vagyis Sedyhez jönnek.
képzeljétek vettem neki egy elektromos hintát(graco) és imádja.napközben csak abban alszik.
sok puszi mindenkinek!!!! :P

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Ani nyaralásról csak elméletek vannak,majd meglátjuk
Pasi mondta,hogy sütireceptet kérsz :wink: :lol:
íme:
Hozzávalók:
1 csomag kocka alakú háztartási keksz
2nagy pohár tejföl
4 -5 ek.cukor
1 csomag vaníliás cukor
gyümölcs
tortazselé

A háztartási keksszel szorosan kibélelem a tál (tepsi) alját. A tejfölt és a cukrot és vaníliás cukrot elkeverem és a kekszre öntöm. Egy újabb sor keksz következik. A kekszek tetjére teszek egy-egy darab gyümölcsöt és leöntöm tortazselével. Hűtőben legalább 6 órát hűtöm, hogy a kekszek megpuhuljanak.
(6órát soha nem hűl mert addig nem bírjuk)

Vanda Pasi örülök,hogy itt voltatok!!!
Réka és Dani elaludtak??

Árnika hiányzol!Tessék benézni!!

Szia Timi!!
Jajj de jóó megnyugodhatsz,hogy semmi baja Sedinek!

puszi
Vendég
 


Szmet, köszi! Hát Miskolcon tuti nem járok, de majd keresek hasonlót! :D

Móni, neveken már gondolkodunk, de nem sok eredménnyel! :lol: :lol: :lol:

Kincs, köszike. Vásárolgatás egyelőre még nem indult be. Apa jövőhéten itthagy egy hónapra :cry: és azt ígérte, amint hazajött, bevásárolunk mindent! :D

Ani, hát azon gondolkodtam, hogy lehet hogy annyira különbözőek lesznek majd a kiscsajok, hogy testvéreknek se fognak kinézni? :roll: :lol: Nem baj, az is izgalmas! :D Szép a Malacka, nagyon ügyes vagy! :shock: :D És milyen nagyok már a "babáid"! Nem is babák már! :shock:
Béres A. úgy tudom a Dévai intézetbe járt.

Timcsi! Sajnálom a sikertelen lombikot. :cry: Viszont a rosszban az a jó, hogy legalább megtalálták, miért nem sikerült. Sokaknak sikerült a fagyibabás beülti! Hajrá! +++++++++++

Timi: Jó hírek Sediről! :D :D :D Pocifotót Apa elvileg holnap fog csinálni, majd felteszem. UH-ra meg 2 hét múlva megyek, azt meg majd akkor! :D

Árnika tényleg eltűnt.... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Timi!
Nincs baj a kenguruzással, bár nekünk most mei-thai van, szerintem jobb, mint a sima kengu. Balut is sokat cipeltem így.

Kincs!
Köszi a sütit. Aludtak valamennyit, de Cirmi itthon sem volt hajlandó enni. Aludt egy nagyot, fél 7kor sikerült normálisan megetetni. Tököm ki, nem tudom, mi lesz még. :cry:
vovanda
 
 


kincs: a nyaralást felejtettük el mondani....na mindegy.....
majd írd meg, mire jutottatok, még mehetünk együtt is :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?