Új privát üzeneted érkezett!

Szia Szokolka Melinda!!! Köszi hogy megnéztél minket, teszek fel még két képet Katinka külön bejáratú tortájáról. A lila-fehér torta Katinka hülyesége, mivel ő Dózsa drukker, még szerencse hogy a cukrász finomra vette a színeket. Katinka fele gesztenye torta, Barna fele puncstorta. Minden évben feladom a leckét a cukrásznak, mert ahogy a gyerekek is egy napon születtek, mi az ex párommal is egy napon születtünk, így mindíg dupla tortát kérek, különleges formában.
Katinka diótortája
hátulról torta
ezt a barátjának nagymamája készítette, nagyon szereti Katinkát. Felétek is csinálnak ilyet?? Grillázs - pirított dióból van.
anizs007
 
 


ÁnizsKép

Először is: ejnye-bejnye, mert nem mutattad meg a munkáidat, amik gyönyörűek!
Másodszor is: ejnye-bejnye, mert lelőtted a poénomatKép Ebben a pillanatban tettem le a levegőn száradó gyurmát. Még Jubitől kaptam egy farmos szalvétát régebben és ezt dolgozom fel. A rajta lévő állatokat fogom kidomborítaniKép Majd mutatom, mi lett belőle.
Én azt szoktam csinálni, hogy kivágom a szalvétából a mintát és az alsó fehér réteget szoktam rátenni a gyurmára és ezt vágom körbe,mivel ez is követi a legfelső réteg alkját. És ha ez elszakad, nem lesz semmi, mert ott az eredeti felső réteg.

MelindaKép
Már nagyon izgulok, hogy mi lett az epres csodábólKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Istenbizony nem akartam fájdítani a szíved a rózsákkal.Kép
Az ezer éve nálam lévő szalvicsomagodat ha végre oda tudom adni, vagyis én is megkapom a Jubi féle két farmosat is, akkor teszek bele egy pár rózsásat is.Kép Muszáj, hogy egészek legyenek, vagy mindegy?

Ánizs!
Büszke lehetsz a gyermekeidre!Kép
Marha jó megoldás az a torta. Errefelé még nem is láttam ilyet, de praktikus lenne nekünk is. Ugyanis Dodó kap egyet 29-én, Dancsi majd 18-án, aztán kapnak 1-1-et ha jönnek a vendégek a két szülinap között.Kép
Lehetne egy hatalmas kérésem hozzád??????Kép
Elküldenéd nekem a torta képét emilban, nagyobb méretben? Lementettem az albumodból, de elég picike. Elvinném a cukrászdába, hogy ilyet kérek.KépKép
És még valami: a torta rendes tortaméret, vagy nagyobb mint az átlagos?
Képekért a dícséretet köszi!Kép
Mostanában ritkán alkotok, de ha hozzákezdek, akkor is úgy készül mint a Luca széke.Kép Sokszor naponta kétszer le kell menni sétálni az én kis örökmozgómmal.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 

 
 

Paat!
A hímzett nyuszkók nagyon gyönyörűek! Na meg persze a többi munkád is tetszik! Kép Légy üdvözölve! Kép

Kata!
Dekorcsillámos rózsák nagyon pelopták magukat a szívembe! Leírhatatlanúl szépek! Kép Nagyon ügyes vagy! Bárcsak én is tudnék ilyeneket! Kép Kép Kép

Ánizs!
Nagyon szép a családod! Büszke lehetsz rá! Na meg Jojó...naon fotogén! Kép Kép
A torta pedig igazi cukrászati remek! Finom volt? A képeid is nagyon tetszenek, főleg a kék keretes tengeri herkentyűs! Kép

Az én munkáim is egy két nap múlva láthatóak lesznek, de most nagyon beteg vagyok. Ételmérgezésből származó véres hasmenésem van! Kép Kép Kép
Megyek is pihenni! Majd még jelentkezem, ha jobban leszek.
Jó kreatívkodást nektek! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kodácska köszi az ötletet! Mindíg tanul az ember lánya!!! Én őszintén kicsit csalódtam a 3D készítésében, de úgy látszik bele kell jönni!
Kíváncsi vagyok a farmodra, jöhet a kész mű, legalább lesz mit koppintani!!!
anizs007
 
 


Anykó! Köszi a dícséretet! Jobbulást neked! Akkor most okoztál egy kis munkát az ÁNTSZ-nek mi???
Kata007! Küldöm emilkét. A torta nem sokkal volt nagyobb mint egy normál nagy torta. A diótortát láttad????
anizs007
 
 


Anyko!

Hidd el egyeltalán semmi ördöngősség nincs benne. Amikor kész volt a kép, fogtam egy ecsetet, bekentem a szirmot ahová a csillámot akartam tenni, kés hegyére vettem pici csillámot, rászórtam. Aztán vizes dp. ragival befújtam az egész csillámos részt.

Koda!
Emil ment!

Ánizs!
Köszi, várom.Kép Édes vagy!Kép
Láttam a diósat is, esetleg annak a képe is jöhet, bár nem bízom benne, hogy azt meg tudják csinálni, persze sosem lehet tudni. Annál csak az a baj, hogy a grillázst az egész család szereti.Kép Nem győzöm venni azokat a mézes magvakat sem. Tudod azt a mézes mogyorót, mandulát, stb.Kép

Tényleg lányok! OFF
Nem csináltatok még házilag olyan mézes mogyorót, mandulát vagy napraforgót? Én már próbáltam, de nekem nem szárad olyan jól ki mint amit a boltban lehet kapni. Nekem tiszta ragacs az egész, nem olyan jó kemény mint a bolti. Most pl. van a Corában mézes mogyoró, zacsiban. Nagyon fincsi. Viszont szinte minden szem külön van, nincs összetapadva.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anyko!
Hogy sikerült összeszedned egy ételmérgezést??? Pihenj sokat és gyógyulj meg hamar!!!KépKépKép

Ánizs!
Büszke lehetsz a gyerekeidre és magadra is...sőt még a cukrász is a tudományára! Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy az a kanapé, amin ülsz naggggggyon teccccik nekem!!

Hát, ahogy leírtátok a 3D-s technikát, nem hiszem, hogy mostanában fogok vele próbálkozni! TEgnap készítettem ez a képet, ebben semmi extra nincs, csak a hangulata tetszik: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/szak_csos_k_p.JPG, ez pedig egy összekrétázott cserép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/pasztellkr_t_s_n_rciszos_cser_p.JPG. Még mindig az az érzésem, hogy nem maszatoltam össze eléggé..Most készülök csinálni hozzá egy ugyanilyen nárciszos képet, és arra gondoltam, hogy mi lenne, ha ugyanígy összemaszatolnám a keretét? Próbált már valaki ilyesmit?

Jubi

Ui: Képzeljétek mi volt a tegnap esti programom: úgy 10 óra körül kiborítottam 2 liter diszperzitet a konyha közepére Kép....

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Köszi csajok!
Akkor a jelszó spirál Kép
Vagy kipróbálom azért azt a fóliás dolgot is amit manóka küldött nekem.

Évi!
Írtam mélt, hová tűntél?

Nahát Jubi! Kép
Nem is te lennél! Kép

Ánizs!
Csíkos nacid honann? Ismerös nekem Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!
Úgy látom mindenki vacsizik, fürdet stb. Hát én már túl vagyok rajta!
Emlékeztek erre a tálcámra: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/narancso-oliv_s_t_lca.JPG. ? Ezt ma délután jól bemaszatoltam, ilyen lett: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/maszatolt_t_lca.JPG, az ujjam pedig ilyen: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/ujjacska.JPG Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
Imádom a csillámos képeidet Kép

Ánizs!
Csak ismételni tudom, büszke lehetsz a gyermekeidreKép
A torták fantasztikusak.
Írtam Neked a csere-berébe.

Jubi!
Hihetetlen ez az ujj festés, utánozhatatlan Kép
De engedj meg egy kis kritikát: akkor lenne tökéletes, ha tövig kented volna, bocs.
Na, jó azért a tálca sem lett csúnyaKép

Anykó!
Részvétem, gyógyulj meg.

Elnézést, ha valakinek a valamicsodácskáját kihagytam, néha annyit olvasok vissza, hogy nem is emléxem az elejére.
krampuszmama
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Köszi!Kép

SEgítsetek! Van egy progim, amiben van msn, és a párom is engedi használni. Viszont nem tudom hogy talállak meg benneteket.
Címem: Kata_Kurucz@hotmail.com

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata drágaKép

Engem megtaláltál, mát ott is vagy a "barátok" közti címlistábaKép
Amúgy a méllel kapcsolatban: nem értettelek félreKép csak gondoltam megkérdezem, hogy kell -e a szalvéta. Mert mikor ránézek itthon, röhögőgörcsöt kapok. Magunkon nevetek, hogy Jubi Debrecenből el tudta hozni, meg itt Miskolcon nem tudunk összefutniKépKép Szóval nekem is ráér....De rajta leszek, hogy összefussunkKép

JubiKép
Na, ez a csereped tökéletes lett!!! És nem kell jobban összemaszatolni szerintem! Az én irattartóm azért lett maszatosab,, mert én nem festettem alá. Csak rámentem a sima fára. De ha aláfestesz, szerintem jó, ha a festék is kilátszikKép
És a tálca is szuperKép A színeit áruld már el!Kép

AnykoKép
Gyógyulást neked!!!! Nagyon rosszul hangzik, amit írtál!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok! Köszi hogy megnéztétek kis családomat. Jubika a bútort úgy kuporgattam össze, van hozzá egy tv-fotel /gyönyörű magas háttámlával/ és egy franciaágy. Eladtam minden bútoromat a szobából, egy évig egy matracon aludtam, amire a pénzt összeszedtem.Egy gyönyörű tölgy szekrénysor is van a szobámban. Most már csak egy jó hapsi kellene.......mert az ujjadról nekem valami más jutott eszembe..... disznó voltam mi??Egyébként nagyon szép amit műveltél már megint!!!
Krimó! Ne akard a csíkos nacimat!!!! Anyukám varrta!!!
anizs007
 
 


Anyko!

Jobbulást kívánok neked!


Koda!

Kész a kép, nem lett a legszebb, de este felteszem. Tegnap lefényképeztem a párom ma meg elvitte a fényképezőgépet.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Köszi mindenkinek! Már jobban vagyok. Valóban elég rossz egy betegség, de túl lehet élni. Tegnap már volt kedvem alkotni is, és kértem egy gépet kölcsön. Remélem este már meg tudom mutatni nektek! Kép
Pénteken elköltözöm egy hétre, de szerencsére ott is van net, így meg tudom nézni, hogy miket alkottok!

Jubi!
A tálcád nagyon jó lett így! Mi ennek a krétának a pontos neve? Venni akarok! Kép Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Koda!
A tálcám igazából úgy néz ki, mint akit összevertek Kép Van rajta zöld, sárga, barna, rozsdavörös - ennek ellenére a fotón lilának látszik Kép

Ánizs!
KépKép

Anyko!
itt egy kép a krétámról: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/porpasztell.JPG Tizenkét szín van benne, és csak 900 ft volt.

TEgnap éjszaka, amíg a párom készült a köv. vizsgájára én sem tétlenkedtem: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/maszatolt_napraforg_s_cser_p.JPG
A tegnapi maszatos nárciszos cserepemhez pedig készítettem egy képet. Ennek az az érdekessége, hogy kb egy óráig maszatoltam pasztellkrétával a keretét - szóval güriztem vele rendesen - és pont úgy néz ki, mint a Koda egykori fahéjas kerete, amit 5 perc alatt kiöntött.Kép :http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/maszatolt_keret__n_rciszos_k_p.JP G ... és így néznek ki kettecskén: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/n_rciszos_k_p__s_cser_p.JPG

Jubi, aki örül, hogy végre kikandikált a felhők közül a Napocska Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anizs
tök jó, hogy raktál fel képeket, végre láttalak téged is!! Kép
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ nem semmi az a nagymama, ilyen tortát csinálni!!!

Kata
csillámozni egyszerűbben is lehet, direkt vannak ezek a csillámos ragis tubusok, valamelyik mosóporhoz adnak most 3 színt is.

Jubi
a tálca 1000x jobb így!Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


KataKép
Ezt találtam:

Grillázs:
1 teáskanál vaj
40 g cukor
50 g mogyoró, finomra aprítva
Hátha.....



JubiKép
Isteniek ezek ketten így együtt..a kép meg a cserépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!

Tegnap befejeztem egy képet. Hát nem lett a legszebb, meg a repesztő technikámat még kell csiszolni egy kicsit, de azért megmutatom:
http://kep.tar.hu/szokolka/index.phtml?aid=27650554&pid=5205543

Azért alkotni én is tudok. Kaptam ma új kereteket, gondoltam kiöntöm őket. Elkezdtem a gipszet összekeverni, de elrontottam az arányt és csak adtam hozzá a vizet és kevertem és közmnem megkötött. A párom meg itt kuncogott rajtam. Azért két darab képkeret szárad!


Most nyugalom van mindkét fiú alszik ( apja, fia).

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Lányok!

Nagyon lusta vagyok visszakeresni,ezért jelentkezzen aki Plextolba kutyult valamit amitől dek.rag.állaga lett.Mi az a valami?Plextolt csípem,de az állaga nekem nem szimpi!
Lécci,lécci!Krimo,Jubi,Koda valaki!!!!!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!

Én vótam! Tapétaragacsba kevertem, arányt nem tudok, csak löttyintettem Kép

Kép
krimo
 
 


Most, hogy hátulról kezdtem a visszaolvasást, persze, hogy nem írtatok annyit! Kép

Anykó!
Valamiről lemaradtam, úgylátom, mindenesetre jobbulást. Biztos rádfér, ha mindenki ezt írja.

Ánizs!
Akkor semmi, ügyes az anyucid! Kép (Is) Azthittem mi gyártottuk, pont ilyen csíkos anyagból varrtunk vagy ötezret Kép

Jubi!

Naoon szép a mindakettő! Kép Mi ez a fahéjas dolog? Akkor én még itt sem voltam! Csecsemőnek minden új!

Szokolka!

Szerintem ez nagyon is szépen van repedezve! Pont ilyen szalvit vettem egy csomival, csak nem egy környéken lakunk? Kép De már el is passzoltam, veszettül csereberélek Kép

Kép
krimo
 
 


Krimo!

Köszi!

Juc
20170114224602
 
 


Kukk!
Nincs itt senki? Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


LÁnykák! Kinek van 122-es ruhát hordó kislánya??? Vettem egy valamit, és el szeretném küldeni!
anizs007
 
 


Mindenkinek!
Most jött meg nekem a praktika magazinom és találtam benne egy kupont! 20% kedvezménnyel lehet vele vásárolni bármely hobbyművész üzletben. Itt nincs ilyen, így ha valakinek szüksége van rá, akkor átadom. Érdekel valakit?

Jubi!
Hol lehet ilyen pasztelkrétát venni? Csak hobbiboltban? Ma fel fogom hívni a kreatív hobbyt, hogy van e ilyen nekik és mennyiért. Ha drága, akkor vennél nekem egy csomaggal? Amilyen neked van? Minden költséget állok!
Előre is köszi!

Még valami!
A kréta előtt hagyományos módon fessem le a cserepet, képet? Milyen lakkot használjak hozzá? Azt hogyan kell felvinni rá? Lehet ecsettel is, vagy csak a fújós technika a jó?
Bocsi a sok hülye kérdésemért!
Most megyek csomagolni! Holnap költözünk! Kép Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


AnykoKép


A cserepet, képet fesd le csak simán, úgy ahogy szoktad. Utána viheted rá a kréátát. És a krétára vagy hajlakkot vagy fixaktívot keell használni.

És esetleg nincs a praktikában, hogy Miskolcon van -e ilyen bolt??? Hobbyművész?


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anyko!

A Pannoncolor termékeit forgalmazó boltokban nézd meg ezt a krétát. Itt a lista : http://www.pannoncolor.hu/webset32.cgi?A=HU&X=HU&WSID=8118216729ws20040527132159 984ws865298054&M=310000&O=5&S=4&K=O&L=125&FM=400003&FF=0&FU=0&FC=0&FK=0&FT=0&FW= 0&FE=0&FEU=0&TM=410003&TA=0&TR=0
Ha nincs hozzád egyik sem közel, akkor pedig küldök neked szívesen.

Igen -ahogy azt már Koda is írta - rendesen fesd le előtte a cserepet, aztán jön a krétázás, aztán a rögzítő spray (ami nálam Organics hajlakk Kép), és amikor megszáradt a rögzítő, akkor én még átkenem plextollal. Így vízálló lesz. Sok sikert!!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!
Csak annyi van a Praktika magazinban, hogy Budapest. Itt 3 helyen is van.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!
megkérdeztem a kreatív hobbyt Békéscsabán és ott a 6 db-os 1290.- a 12 db-os pedig 2500.-
Így ha kérhetnélek, vennél nekem egy csomag krétát? Szerintem egy pufis borítékban el lehet küldeni. Nem gond, ha eltörik, mert azt lehet akkor is használni. Ez nem egy sablon! Kép Kép Olvastam, hogy valakinek így eltört egy kiöntőformája! Kép
Majd egy számlaszámot is írj meg kérlek!
Előre is nagyon köszi köszi! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kinek van 122-es ruhát hordó kislánya? Nem akartok valami szépet???
anizs007
 
 


Sziasztok!

Jubi,
Hol lehet venni olyan kis szakácsos szalvétát?
Sok kellene.

Köszi,

Évi
makrancos
 
 


Ánizs!
Nálam bejönne a méret, csak hát nekem fiaim vannak! Kép Esetleg Kata?? Az ő kislánya talán akkora lehet...

Makrancos!
Én azt a szakácsos szalvétát itt cseréltem a topikban valakivel, már nem emlékszem sajnos pontosan kivel...Kép

Anyko!
Ha neked ez így jó lesz, akkor szívesen elküldöm a krétát. Ez 12 színű, de feles. Ahogyan azt a képen is láttad minden színből egy fél kréta van benne. De szerintem így is megéri 900 pénzért.Kép Küldj emilben egy címet, ahová küldhetem!

pusssz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! Kép
Írtam mailt!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 



És üzemel! Kép De én már nem.
Jó éjt!

Kép
krimo
 
 



Anykó!
Jobbulást, sajnálom azért az autót is... Nekem nagyon tetszenek, amiket alkottál!

Évi!
Olyan szakácsos szalvétát nálunk lehet kapni, Jubi velem cserélte, mennyi kéne?

Ánizs!
Nagyon szimpik vagytok! A gyerekeid csodálatosak!

Jubi!
A tálcád nagyon megfogott! Szuper lett Kép


Ja, és mindenki olyan szépeket alkot, én kb 1 hete elcsomagoltam a szalvétáimat, nincs kedvem alkotni.... majd talán később, azért az ezsközeimet nem osztom szét Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Én is szalvétázom egy ideje és olvasgatom a szalvétás topicokat.Míg nem volt netem csak úgy " majd én kitalálom hogyan", de mióta lehetőségem adódott nagyon sok jó ötletet találtam a neten.
Persze a teljes körű megvalósítás még várat magára. Egy ötletet szeretnék veletek megosztani.
A pasztell kréta fixálására jó a háztartási boltokban kapható denaturált szesz is. Literje 300 Ft körül van, jóval olcsóbb, mint a műveszellátókban kapható fixatív.Igaz ez nem lakkoz,csak fixál.
Eddigi próbálkozásaim itt láthatók. Üdv.: Ditti
aynadit
 
 


SziasztokKép

Végre működikKép

DittiKép

Üdv!!!!
Nagyon szépek az alkotásaidKép Én már régebben is megnéztem őket, mikor nézegettem a netetKép És képzeld! Nem fogod elhinni, de miattad vettem 3D-s lakkotKép Mikor megláttam a gombás képedetKép
Az infót köszönjük, még annyit árulj már el, hogy ezt ráfested? Ecsettel?? vagy hogy rakod rá a krétára??

ZsuKép
Azért remélem lassan előveszed a szalvétákat!!!Kép

Anykó!
Végreeeeeeeee! Nagyon jók a képek!!!! Aű micimacisok hova kelünek???
A cserekep és egyebek is nagyon jól lettek! Látom már próbáltad a maszatolást is! Cak így továbbKépKép
és köszi, hogy megnézted a hobbyműyész boltjait az ujságban. Sajna itt Miskolcon akkor nincs, valószínűleg....Pedig én is megvettem volna az újságot.

JubiKép
Te keversz valamit a Plextolhoz????? vagy csak simán használod?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KOda!
A micimacisok megrendelésre készültek. Bár nem számítottam, hogy ilyen jól fog mutatni a kerettel, ezért a kisfiamnak is csináltam belőlük. Ezeket imádja a legjobban! Kép Kép
A maszatolás egyenlőre még csak szemhélypúderrel készült, de Jubi fog nekem venni pasztelkrétát és akkor sokkal jobban fog látszani, ill. tartósabb is lesz! Kép

Zsuzsimanó!
Milyen autót sajnálsz? Kép Nekünk nincs kocsink! Kép Vagyis csak a cégünknek, de azzal nem történt semmi! Kép Vagyis remélem! Kép Kép Kép Vagy te tudsz valamit, amit én nem? Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko
gondolok rád. tegnap 0-ra ürült a tankunk Kép de jó lenne most otthon lenni és átruccanni Romániába tankolni feleannyiért mint itt!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Melinda!

Én meg el is felejtettem megdícsérni az epresedetKép
Olyan, mintha édes cukorkamáz lenne a keretKép És mintha márvány lenneKép Olyan jó volt ránézniKép nyam-nyam

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anyko!
Bocsi! Akkor ki volt az, aki totálra törte a KOCSIT?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Valki totálra törte a kocsiját! Jujjj..szegény! Bárki is volt az, őszinte részvétem! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Koda !
A kérdésedre a válasz: egy nagyon egyszerű kis fújó szerkezettel ezzel. Nekem ez régről van, de most megtudtam, hogy a Pannonc.-ban is lehet kapni. Olyankor jó a fixálás, mikor nem fújós lakkal fixálod, hanem ecsetelőssel, mert ilyenkor elkenődhetnek a krétaporszemcsék. Esetleg ez a kis szerkezet megoldás lehet ( bocs, de már nem tudom ki, problémájára ) a hígított dr. kifújására, de én azt még nem próbáltam ki. Mindenesetre sz.tem jócskán kell hígítani.
Utólag szeretném, megjegyezni, hogy a üdvözlő tábla ihletője Juborka volt. Remélem nem haragszik az ötlet lopásért. Üdv. Ditti
aynadit
 
 


Ditti
Dehogy haragszom!KépKép
Remélem te sem védetted le a továbbfejlesztett változatot, mert én meg azt szeretném koppintani!Kép Persze nem teljesen ugyanígy, de az alapján készíteném.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Zsuzsimanó!
Sajnos a mi kocsinkat törték össze, de lassan kész. (április 5.-e óta).
KépKépKépKép
Kedves debreceni és nem debis csajok!

Lehet, hogy már ismeritek de én csak most hallottam erről a ragasztóról. PANATOL uolyan mint a dekop.ragi csak hígítani kell. A salétrom utcai nyomdaellátóban lehet kapni. 1kg 1495.-

Anyko!!

Nagyon szépek a képeid, a mici mackós keretét festetted és ráragisztad a kivágott zümiket? Vagy, hogy készült?KépKépKép:
anibalk
 
 


Sziasztok!
Most vettem észre, hogy a reggeli hozzászólásomat nem küldtem elKép
Hát akkor még egyszer:

Anyko!
Megnéztem a honlapodon az összes munkádat, nagyon szépek! Az én kérdésem ugyanaz, mint Anibalké: a keretre tovább festetted a szalvéta mintáját, vagy az is szalvéta??

Zsu!
Mitől ment el ennyire a kedved? Nem tudnánk segíteni valahogyan visszahozni????? Kép

Koda!
Én nem keverek semmit a plextolhoz, de amikor felülre használom, akkor egy kicsit vizezem az ecsetet. Szalvéta alá pedig szerintem csak kisebb minták alá való, mert elég hamar szárad.
De ha jól emléxem Krimo írta, hogy ő tap.ragot kevert bele, és úgy olyan lett az állaga, mint a dekupragnak.

Anibalk!
TE már használtad ezt a Panatol-t?

Ez egy tegnapi termés, még nem tudom mi lesz a sorsa, csak volt egy ötletem: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/vir_gos_keret__pillang_s.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?