Új privát üzeneted érkezett!

Hali! :lol:

Princi!
kíbánom, h nálad is jöjjön rendbe minden :D

Kukacka!
nagyon ügyesek vagytok!szorítok++++++++++++++++++ 8)

Dike!
jó a görbéd te jány!pénteken már inszemet beszéltek?persze nem kerül rá úgyse sor, mert addigra babás leszel :D

Krisz!
szép pocak! :D

Gyugyi!
nagyon jók a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!enyém macsek is ilyen kövér :lol:

Kata!
fiad haja szuper volt :D
na, mondjad csak el nekem gyorsan, hol az a fogdoki??????????? :roll: :oops: :lol: :lol: el kell mennem fogkőleszedésre.
ja, h csatlakozzak, nekem meg az ínyem vérezget mióta terhes lettem, és abba se maradt :roll:
nst ??????

hétvégn voltunk Fehérvárcsurgón egy kastélyparkban virágkiállításon babával, babakocsiban!
olyan tündér volt, végigalukálta az egészet!pedig féltem, h mi lesz, ha üvölt, vagy szopni akar...stb :oops:
tegnap meg anyóséknál volt grillezés. :P
Vendég
 


Gyugyi

Én most megsértődtem tisztelettel!

A múltkor írtam, hogy Boboka dobott képeket a mégsembe....ezek szerint senki nem olvasta el!

Na ezért van az a gondolatom, hogy nem írogatok többet...

.....

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
ticsimû
 
 


ticsi
én szoktam nézni a mégsem-et, sleepin és tünde is irogat, én meg ha hozzá tudok szolni az okoskodó agyammal. hisztihez is irtam multkor
nehogymá te is dackorszakodat éljed! 8)

vicus
mondom, bátran szoptass bárhol, egy nyugodt sarkot találsz mindenhol, vagy max a kocsiban szoptatod. ez ne legyen akadály, különben besavanyodsz a házatokba
nst csüt

lili
helyes, bilzzátok ki magatokat, amig lehet. te most elvileg spontán is babásodhatsz, ugyen? mééé nem mentek el bmc.be?

dike
megvagyok, minden este várom, h történjen mááá vmi. együtt számláljuk a lassan múló napokat :wink: péntek dokker? uh is lesz? rwmélwm, extra jó hireid lesznek :D
pöceszag? kismaminak nem valóóóó
megbarátkoztál már a melóval? multkor panaszkodtál, h két klikk van a mhelyen. ezzel nem kell foglalkozni, te teszed lelkiismeretesen a dolgodat, ugy, ahogy tanultad. a vitákbol probálj kimaradni. tudom, sok a sötét ember, de a hátsó szándéku kollégákat sajna egyik melohelyen se lehet kikerülni. dolgozol még egy kiscsit ott, aztán huzol el táppénzre :wink:
térded?
Vendég
 

 
 

Krisz
Jók a képek :) Szépen gömbölyödik a pocid :)

P.Kata
Hogy bírod? Már mindjárt te következel :)

Kép

Kép
princzike
 
 


vicuska! igen inszemet beszéljük meg, legalább is én erőltetni fogom , h köv hónapba legyen. de jó kis baba akkor lilla baba!:)

kata! igen kérek uhut is, hát persze. 10.napon leszek ha elindult valami akkor azt megtudja állapítani valamiből?mondjuk a méhnyálka vastagságából?vagy valami?mert akkor szombaton úgy iszok, vagy nem iszok a szülinapi bulin. :D
háát a munkahely...kezdem megszokni...mindenkit lesz..rok.már mennék is táppénzre meg gyesre :P :D
térdem jó, nem fáj, de már azért rohadtul sportolnék valamit :( nagyon rossz h semmit nem tudok! :twisted:
olyan izgatott vagyok miattad, már várom nagyon h megírd a jó hírt! hogy is fogják hívni?drukkk

KépKép
dike
 
 


Lili!
nagyon szorítok neked is ám :lol:

Princi!
szép a vonalzód 8)

Kata!
azt hittem múlt héten csüt-ön voltál már nstn :oops:
oksi, szoptatni fogok mindenhol :lol: mindenkor :lol:
holnap megyünk fülbevalót lövetni :D aztán bankba ügyintézni :shock: :roll: :lol:
nem akarod te is túlhordani Ágit? :lol: (jól emléxem a nevére? :oops: )

Dike!
megadrukkkkkkkkkkkkkkkkkk :D sztem sportolhac óvatosan.meg ihacc is óvatosan amíg nem tudod babás vagy-e :roll: :wink:

Ticsi!
én bevallom, örülök, ha ezt a topicot tudom követni :oops: :oops: ...de ne sértődj meg kérlek!ide is írhacc ám :lol:
Vendég
 


Kata!
köszi, igazából kérdeztem 8)
Vendég
 


Dike, pé után 10. nappal nem hiszem, hogy sokat láthat a doki babaügyben, nyálkahártya lehet vastag egyébként is. Szerintem beleadhatsz mindent a szülinapi bulin, nem ártasz vele. :)

Én meg elvittem ma dokihoz a méhszájamat megint... a helyzet ugyanaz, pihi meg magnézium, egy hónap múlva csekkolás - mondja ezt egy fő-fő-főorvos. Fogalma sincs, hogy mitől rövidülhetett meg, de szerinte simán kihúzhatom a legvégéig is, csak ne dolgozzam halálra magam, és ha otthon vagyok, lehetőleg vízszint, de egyébként no para. Hát ennyi.
Nem tudom eldönteni, hogy most én vagyok ennyire paramami, és tényleg nyugi van, vagy van okom aggódni. :?

Na mindenesetre hazafelé vettem két kiló cseresznyét, amit most felnyalábolok és beköltözök vele vízszintbe a tv és dr. house elé.

Vicus, muti majd a fülbevalós kishölgyet! :)
Vendég
 


Pompom
Akkor tessék pihizni :) szerintem tök normális, hogy egy kicsit paráztál. :) A cseresznyéért most irígy vagyok nagyon. Úgy be tudnék nyomni belőle vagy 2 kilót, de akkor szeritem a doki kiadná az utamat :)

Dike
Szupi, hogy a térded már nem fáj :)
A 10-ik napon meg meg tudják nézni a mnyh vastagságot és a tüszőcskéidet is :), hogy mekkorák.

Azt hiszem a hormonjaim kezdenek teljsen normálisra visszaállni. Ma reggel pontosan 29 napra megjött :lol: Szupi 8) Van remény :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Vicus
Köszi a vonalzó dicsit :)

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike! azt hiszem vmit félreértettél...10 nappal pé után leszek pénteken :) de jó h beállt a ciklusod, örülök! :D

ha ti mondjátok, akkor bulizok!!!! :lol:

vicus! a sportolást a térdem miatt mondtam, h nem tok.még kocogás is fáj! muti majd lillát! :)

KépKép
dike
 
 


princzike! azt hiszem vmit félreértettél...10 nappal pé után leszek pénteken :) de jó h beállt a ciklusod, örülök! :D

ha ti mondjátok, akkor bulizok!!!! :lol:

vicus! a sportolást a térdem miatt mondtam, h nem tok.még kocogás is fáj! muti majd lillát! :)

KépKép
dike
 
 


lányok ma szökés!!!!!!!!úgy imádom!!!!de miért ilyen későre teszik? :evil:

KépKép
dike
 
 


dike
hát, 10.dpo még jó korai, nemtom, látni-e a babát, ha van. nekem asszem 4 hetesen mondták, h vastag a méhnyhártya a babánál. lehet, baba nélkül is vastag addig, amig meg nem jön, mert ugye az szakad le, ha nincs baba. de akkor megbeszéled az inszemet, aztán majd egy hét mulva lemondod a poz teszt miatt :lol:
babánk Ági lesz

vicus
boldog első hónapot nektek!!!!!!!!
mult csüt is voltam nst-n, jol emlékszel. majd mindig csüt megyek. na izélj, h tulhordom, meg is őrülök. meg a köröttem élők is tőlem :?
képet majd a fülbevalós hercegnőről!!! védőnő lövi?

princi
akkor ti most csak önfeledten élvezitek egymást?? az se rossz, ennyi idözitett kex után

pompom
na, akkor ha 2 doki mondja, h no para, akkor higgy nekik. bár tényleg fura az az egy centi

panda lh tesztjeinek oka????????
cseresznyét én is annyit eszem, amennyit hoznak 8) jóóó ropogós.
Vendég
 


Zsófi
Szuper hírek! Továbbra is ilyen ügyesen!! Az meg télleg jó, hoy röpülnek a napok. Ügyes vagy a tejcsivel! Puszi a csöppöknek!

Vicus
Ticsinek ponty az a baja, hogy a Boboka képeket ide írta, nem a mégsembe. :? Gratula az első hónaphoz! Én úgy voltam a fülivel, hogy majd rakatnak maguk a lányok, ha szeretnének. Én is 16 voltam, mikor belövettem. Meg félek, hogy oviban véletlenül kitépik a fülükből.

Ticsi
Nyugi! Rám is van, hogy nem reagálnak. Nem baj. :) Én azért leírom, amit akarok. Hihi! Amúgy meg én sem tudok mindenkinek írni. Eccerűen nem megy. Pussz!! Betonkeverő még megvan? :wink: :D

Gyugyi
Lányka nagyon csini! Fiúkkal hogy áll? Göndör fürtök szupik! Fiad nekem is jobban teccik göndören. Majd ha kamasz lesz, úgyis megnöveszti, mert szerintem is jobban bejön úgy a csajoknak.

Krisz
Csini vagy nagyon. Szépen gömbölyödik a pocakod. Olyan jó látni!!!

Kata
Hú, már nagyon a finisben vagy. Megérzés, hogy mikorra bújik ki?
Nagyon édes a bongyorkád. :)

Dike
A görbédet meglesni már nincs erőm, de drukkolok!!

Princzike
Örülök, hogy nem találtak semmi komolyat!

Kandi
Szép otthona van a kis csodádnak! Nagyon csini vagy!

Dorcikám már 4 foggal büszkélkedhet. Szépen tolat, gurul és már próbálkozik a négykézlábra állással. Néha sikerül neki, de a mászás még odébb van. Bár neki ez nem jelent akadályt. Gurulva is ki tud jutni az előszobába. :) Hétvégén dédiztünk, ma jöttünk haza. Nagyon jó volt. Hatalmas kert, egész jó idő.
Réka mancim meg olyan édi volt egyik nap. Azt mondja nekem: nagyon finom ebédet főztél anyuska. :D
gtünde
 
 


Egész nap jöttünk, mentünk, takarítottunk, kihurcibáltuk a könyveket, selejteztünk, port töröltünk... elfáradtam, de még holnap folyt. köv. :( Ja és a meggyet is le kéne szedni a fáról vagy különben lezabálom. Akárhányszor a kapu közelébe megyek, tépnem kell magamnak pár szemet. :) És a minap rájöttem, hogy banánnal NAGYON FINOM!!!! :D

Ticsi, elsiklunk néha néha beírások felett, ezen ne mérgelődj má'! :) Relax!!! :D 8)

Kata, na mostmár tessék szülni! :D Persze csak vicceltem. :) Pedig frontban nincs hiány... Pandánál valószínűleg magas volt tényleg az LH, azért volt folyton pozitív a teszt. Hormonzavar. :( Gondolom nem baj, hogy beírtam... ugye Pandi? :)

Tündi, gratula a fogacskákhoz, guruláshoz, négykézlábhoz és az édes nagyobbik lányzódhoz. :D

Princzike, szuper!!! Csak így tovább!!! :D Vagyis nem, mostmár ne sokat jöjjön meg, csak amennyit muszáj!

Krisz, sajnos a gyökérkezelt fog beszürkül (elhal), ezzel nem nagyon tudom, mi mindent lehet tenni, én is ezt kérdeztem a dokitól, amikor mondta, hogy gyökérkezelés...

Ok, innentől likas agy effektus, megyek aludni... Jóccakát!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Princzike, tök jó, hogy beállt a ciklusod!

Kata, én ma a meggyre is lecsaptam. :) Párom holnap reggel rohan nekem utánpótlásért, mert befaltam amit csak lehetett, most meg épp a sárgadinnyére vagyok beindulva, szegény azon agyal, hogy honnan szerezhetne éjszaka. :)
Tényleg fura az egy centim, de most egy ideig nem akarok idegeskedni rajta, magne b6 helyett nagyobb dózisra váltok, szedem amit kell, teszem amit kell, és igyekszem - ha ugyan passzívan-pihenősen is, de jól érezni magamat, ennél többet nem tehetek. Ja és a legközelebbi időpontom nem egy hónap múlva lesz, azt soknak tartom, korábbra kértem.

Tündi, mi volt az a finom ebéd? :) A múltkori rózsaszín sapis képek is a dédi kertjében készültek?

Sleepin, a szürke fogakat lézerrel tudják fehéríteni, nem kell feltétlenül a korona, úgy tudom. Aztán ott van még a porcelán héj is, amivel nagyon szép frontfogakat tudnak összehozni, bár talán fehérítés az alá is kell.

Jóccakát!
Vendég
 


tündi-anyuska :lol:
csak nem Barátok Közt-öt néztek :D ott hivják anyusnak a Magdi nénit. 4 fog, nem semmi! akkor harapdálja a kiflit, kekszet? vagy még nem merted adni? nekem D sokáig fuldokolt rajta, mindig tul nagy darabot szakitott le, aztán haláűszhattam ki a szájából. Dóra nem harap szopi közben? icakák?
szülés? hát nemtom, mennék már. de tesóm ballagása most szombaton lesz, arra is elmennék...
én se akarok fülbevalót, majd Ági az oviban látja, és neki is kell. Én sajnálom a lukasztás miatt, bár azt mondják, nem fáj. Nekem 10 évesen lett likas a fülem, hipp-hopp megvan, de utána szenvedtem vele, mert vhogy a bőr begyürödött a fülb.csatja alá, és mire rájöttünk, h azért nem forog, hááát, fájt rendesen.

sleepin
meggy-banánt D is szerette baba korában.
selejtezés itt is volt, ruhák, plüssök, kacatok a gyerekszobából. Jó indok a baba ruhatára :D ugyis tele volt már annyi limlommal a szoba.

pompom
nekem este 8kor kellett gyros 2 éve. Aptyuk már ment is, az ééédes!!! de egyszer esőben akartam répát, na , azért már nem ment el :roll: meg jan-ban a Lidl-böl hozott fagyit :lol:

meleg-hideg frontok jönnek-mennek, pocakom marad 8)
Vendég
 



KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok!

Gyugyi :D Nem semmik a fotóitok! :lol: :lol:

Kata :D Látom még egyben. :wink: Hogy érzed magad? Bírod még?

Dike :D Szép görbusz, drukkolok! :wink:

Zsófi :D Csak ügyesen etesd a manóidat továbbra is! :wink:

Vicus :D Kivi leszek a kiscsajod fülbevalójára! Talira jöttök?

CSAJOK, talival kapcsolatban. Akkor marad a június 20, ugye? Időpont kábé mi legyen? Délelőtt vagy délután? Gondolom minden babó alszik délután, ezért a délelőtt jobb lenne talán? Vélemény? Meg ha jó idő lesz és a gátra megyünk, akkor ott délután már elég nagy a tumultus, délelőtt tuti kevesebben vannak.

Lista: Tünde, Gyugyi, Sleepin, Bogáncs, Pandi, Mami, Cirkuszka, Zsu, Vicky, Babácska, Gizi, Krisz, Fenci

Most csak ennyi, megyek vasalni. Ja, képzjétek, ma reggel 150 ml-t kiszívott a manóm a ciciből, nemtom honnan szedte, de nagyon örülök. :lol: :wink:

Puszika mindenkinek!
fenci
 
 


Sziasztok!

Dike
Jó ez a görbe! :D Remélem nem kell inszem!

Pompom
Tegnap 2x is ettünk dinnyét...kellett is éjjel pisilnem. :?
Ma meg már pár szem cseresznyét és kopaszbarckot ettem 9óraira. :D
Foggal kapcs-ban én is porcelánhélyra gondoltam, de egy mezei fogdoki nem említi ezt mint lehetőséget mert tuti nem tud olyat csinálni. :twisted:

Tündi
Gratula a 4 fogacskához és a gurulós csúszás-mászáshoz!!! :D

Köszi a pocidícséreteket. :D Ma megyek a védőnénihez...majd ő megmondja mennyit híztam. :shock:

Drukkok, pocaksimik és pusszancsok mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Dike
Bocsi! Már olvasni sem tudok :oops: Viszont ebben az esetben nem vagyok biztos benne, hogy bármit is látni fogtok. Nem mintha ezernyi tapasztalatom lenne, csak ahogy olvasgatok mindenkit 5 hétnél előbb nem UH-tak :roll:

Tünde
Már 4 fog? Gratulálok :), és micsoda közlekedési technikákról hallhatunk :lol:
Réka milyen édes :) Mit főztél, hogy ennyire fincsi volt?

Lányok
Most aztán már elég a gyümiből :lol: a végén bűnbe esek és aztán jaj a diétámnak.....

Viszont azt hiszem a mai napomnak ennyi volt. Reggel 8-kor jött a telefon, hogy a nagypapám reggel 6-kor meghalt :cry: :cry:
Így lehet, ma este nem jövök, inkább otthon jó alaposan kibőgöm magam.

Kép

Kép
princzike
 
 


princi
:cry: sird ki magadat, remélem, sikerül öszintén és teljesen meggyászolni a papádat, el tudod engedni őt idővel, az emlékek szépsége megmarad neked örökre. és ő majd küld neked egy bébit, hidd el

gyümölcsöt nem ehetsz????

krisz
vidd a védönöhöz a 60 kilós mérlegedet :D

dike
jóóó lesz ez, no para, felment a hő, ez a lényeg

fenci
na látod, termelődik az a tejecske, csak próbálgasd szépen.

szoptatósoknak: melegben lehet, h gyakrabban akar szopni a baba, a tej első fele szomjoltó, olyan, mint a víz. ilyenkor szophatnak gyakrabban keveset, mert csak szomjasak.
Vendég
 


Sziasztok!

Princzike!
Nagyon sajnálom a Nagypapádat. :( Nagy ölelés!
Hormonjaid, meg remélem hamar rendeződnek egy ekkore gebasz után. :wink: Hajrá új hónap!!!

Kata!
Indulásra készen? Nagyon szorítok Nektek! :wink: Édi frizuja volt Petinek! :D
kolibri28
 
 


Mindenkinek köszönöm a Pg-s hozzászólásokat. Én is most ilyen bizonytalannak érzem magamat. :? :shock: Nem volt tojifehérje. Tegnap és tegnapelött még páfrányosnak láttam, de ma már egyáltalán nem. Tegnap nem is volt már kex. Fáradtak voltunk mindketten.

Krisz!
Csini pocak! :D

Csak később tudok jönni írni, mert dolgozok, és félek, hogy lebukok.
Puszi
kolibri28
 
 


Princzi
Őszinte részvétem! :( De télleg, majd a nagypapid intézkedik odaát bébi ügyben. Soxor szokott megtörténni, hogy vkit elvesztünk, helyette meg jön a baba. Persze, ez nem enyhíti a fájdalmat. :(

Fenci
Eddig még úgy van, hogy jövök, de még közbejöhet bármi. Nekem tkp. mindegy, hogy de vagy du. Uis Dóri mindkétszer szokott aludni, Réka meg egyszer sem. :) Viszont hova megyünk, ha előtte vagy aznap esik?? Nincs esőhelyszínünk. Ja, és konkrétan merre talizunk? Uis elég nagy a hely, nem? Én viszek nagy pokrócot, azt le lehet teríteni. Kaját vigyünk vmit? Csak nassolnivalóra gondoltam, nem 5 fogásos menüre. :)

Pompom
Igen, a múltkori képek is ott készültek. Apa mamájánál. :)

Kata
Hát, kenyérhéjat már kapott, mert azzal jól elszöszmöszölt, míg ebédeltünk. Még nem fuldoklott tőle. :) Amúgy Réka is fuldoklós fajta volt. Már 1 éves volt, de nem tudtam neki nagyon darabos kaját adni, mert mindig öklendezett tőle. Dóri meg akkor öklendezik, ha vmi nem ízlik neki. Ált. a zöldségek. :? Úgyhogy egyelőre csak gyümit kap, soxor rizspéppel. Most vettem édesburgonyát, hátha az ízleni fog neki.
Egy-kétszer már megharapta a cicit, mikor le- vagy felcsatlakozott, meg nagyon oda tudja szorítani a fogát szopi közben, és az eléggé kellemetlen. Jó, hogy írtad ezt a szomjúság dolgot, mert Dorci megint besűrítette a szopik időpontját. Lehet, hogy ő is szomjas?
OK, akkor szombaton ballagás, vasárnap szülés. :)

Dike
Görbe naggyon szép! Csak így tovább!

Krisz
Kivi leszek én is, mennyit híztál. :)

Na, ne gondoljatok vmi hiperszuper ebédre. :) Rántott leves és palacsinta volt. :D Anyuska meg onnan van, hogy apa néha leanyusoz, Réka meg mindjárt utánozza. :)
gtünde
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem, mert megláttam fent Tünde nevét a jelenlévők közt, erre mit látok? A mi régi jó Sleepinünk lassan besorol a kétgyermekes PCOS-sok közé? :D
Gratulálok!!!!
Majd nézz be hozzánk is néha, lassan talán sikerül életet lehelnünk a babás topikba.

Tündi!

Akkor nem csak Fruzsi öklendezik a zöldséges kajáktól?
Mert a fiam falánk jószág volt, de a lányom először óvatosan megkostól mindent és csak akkor tát, ha ízlik is neki a dolog.
Úgyhogy mi is a gyümölcsös-rizses kajáknál tartunk még csak.
Lassan elő kell ásnom, h. a Gergőnél mikor és hogyan kezdtünk el darabosat próbálgatni, mert már mindent elfelejtettem.



Gyökérkezelt fog elszürkülésével kapcsolatban:
A gyökérkezelt fogak sajnos idővel tényleg hajlamosak elszürkülni, de ún. külső-belső fogfehérítéssel ki lehet fehéríteni.
Ilyenkor kifúrják a fog belsejéből a tömést (nem fáj, hiszen az a fog már nem él), készül a fogra egy kis átlátszó műanyag sapka, a doki ad egy fecsiben hidrogén v. karbamid peroxidos zselét, amit otthon lefekvés előtt kell a fogban lévő lyukba belenyomni, majd rátenni a szintén zselével töltött műanyag sapkát, h. a nyál ne oldja ki a zselét.
Ezzel a módszerrel pár hét alatt visszafehéríthető a fog, majd a fogban lévő lyukat a doki letömi és kész. Érdemes belevágni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Dike, szépen alakul a hőd!

Krisz, én örülnék a két kijárkálásnak éjszaka, nálam min. 4 minden éjjel... dinnye nélkül. :)

Princzike, nagyon sajnálom. :cry: Én nagyim most tavasszal hagyott itt minket, még most is rendezgetnem kell magamban a dolgokat, érzéseket, hogy egy kicsit csituljon a fájdalom...
Ölelés tőlem is!

Mennem kell vízszintbe...
Vendég
 


Princi!
őszínte részvétem nagypapád miatt :(

Dike!
jó a görbéd leányzó :lol:

Tünde!
kigurul az előszobaába, ez tecc :D de jó h a nagyjányod már megdícséri a főztödet 8)

Krisz!
meg se dícsértem, milyen csinoska kismami vagy :D

Pompom!
vigyázz magatokra, de nem lesz azzal a méhszájjal semmi baj sztem :D

Kata!
kívánom, h akkor szülj, amikor te szeretnéd :wink:
gyakori szopi nekem is feltűnt :)

Fenci!
atyaég!!!!!! :shock: ügyesek vagytok a szopival :wink:

talit nem tudom, még nem ígérek semmit :oops:

fülbelövés megtörtént, 5 mp-ig sírt, aztán mintha mi se történt volna :lol:

Kép Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm mindannyiatoknak a kedves sorokat, még meg is könnyeztem. :D Nagyon aranyosak vagytok.

Jól vagyunk, tejcsivel küzdünk, az első próbálkozást nem fogadták jól, puffadtak tőle, főleg Málna, de ma újra elkezdték adni nekik, nagyon remélem, hogy most már jobban fog menni az emésztés nekik. Ügyesen lélegeznek, igaz még gépen vannak, de már csak kicsi rásegítést kapnak. Persze van egy csomó apróság, de jól veszik az akadályokat.

Képet nem lehet az intrenzíven csinálni róluk, de nem is szeretnék, majd ha megerősödtek és nem lesznek ilyen csöppök. Nektek szívesen megmutatom, de nem akarom, hogy idegenek csodálkozzanak a csöppségükön.

Puszi mindenkinek és köszönjük, hogy gondoltok ránk!

Ja és képzeljétek kaptam kölcsön medela elektromos mellszívót és iszonyat jó, 5 perc alatt le tudom fejni a tejem és ma már 150 ml-t fejtem vele. Eddig napi 50-60-at sikerült csak kézzel.

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!
nagyon jó ilyen jó híreket hallani rólatok :lol: :lol: :lol:
klassz h van mellszívód és 150 ml az nagyon szép mennyiség :wink:
Málna és Matyi babákoknak továbbra is mennek a drukkok :P
Vendég
 


Kukac: de jó, hogy írtál!!! csomagolás közben miattad néztem be :) Babákok nagyon ügyesek, továbbra is drukk ezerrel ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tejcihez nem értek, de örülök, hogy sikerült automatizálni és eredméynesen :D :D :D remélem Babákoknak most már jobban izlik :)

Pénteken Zeg-en leszek, akkor majd közelről mennek a drukkok!!!!!!

sok puszi!!!

Törpieknek is minden jót, drukk mindenhez (Lilla nagyon csini lett :) )
holnap utazunk, majd jövök!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


sziasztok!

zsófi!
sok- sok erőt neked meg a manócskáidnak!!!!!
nagyon ügyesek vagytok!

gizi!
én még nem is gratuláltam, hát most megteszem!!!!

csajok!
bocsi, hogy csak ritkán jövök de holnap államvizsgázok és időm semmire sincs!!!
de holnaptól vagyis délutántól egy jó alvás után jövök igérem és utánna sűrűbben!!!
gondoljatok rám légyszi nagyon izgulok a holnapi nap miatt!!!

ja a szakdogámat megvédtem igaz csak 3-ra de mindegy lényeg hogy megvan!!!

sziasztok megyek még tanulni!!!
tündi23
 
 


Zsófi!
Örülök, hogy ügyesen lélegeznek a kis kukackáid! :P Ezek szerint már nincsenek gépen sem. Most már nincs más dolguk, csak súlyra gyúrni. :P
Málna!Matyi! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vicus!
Lilla nagyony csecse fülbevalós kis jány! :D Kis szöszi. :D

Gizi!
Jó hazautat! :D Remélem jól érzed magadat. Ha tudsz majd gyere. A hétvégére pedig minden jót kívánok nektek. :D
Ja! Még nem is gratuláltam a kis pöttömhöz! Gratulálok!!! :D


Dike!
Szépen alakul a görbéd! :D ++++++++++++++++++++++

Kandi!
Már jól látszik a babaház! :D A fiadnak is sikerült páfrányosat nyalni? :shock: :lol: Ez jó. Most még bizonytalanabb lettem.

Bocs ha valakit kifelejtettem. Apránként jutnak eszembe, hogy mit is szerettem volna még írni. De időm sincs. :oops:

Ma beszélgettem a kolléganőmmel, akinek a férje nőgyógyász. Már többször mondta, hogy menjek el hozzá, mert nagyon sikeres a reprodukciós programban. De én egy kicsit irtózok attól, hogy a kolléganőm férje vizsgáljon meg. De most megtörtem. A jövő havi ciklusban megvizsgál, és esetleg csinál egy lapar-t is. Egyenlőre így nem kell a páromnak vizsgálatra mennie sem.
A bökkenő csak az, hogy egy vidéki nagyvárosban dolgozik. Az odautazás egy kicsit problémás lesz, de addigra szeretnék venni egy autót, és akkor nem kéne a párom szabadidejéhez sem alkalmazkodnom. De hétvégén is fog tudni fogadni.

Mindenkinek csók!És ++++++++++++++++++++++++++++++
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kolibri28 2009.06.09 20:29-kor.
kolibri28
 
 


Ja!
Tündi!
Grat a védésedhez! Csak görbüljön! :lol:

Ticsi!
Én olvastam, és át is néztem Boboka képeket kukkolni. De sokszor átsiklok egy csomó mindenen akaratlanul is. :oops:
Mennyi palcsit sütsz mostanában? :lol: :lol: :lol:
Remélem jól haladtok az evéssel is és a beszéddel is Árpinál.
:wink:
kolibri28
 
 


ZSÓFI
SZUPER HÍREKKEL JÖTTÉL, MINDIG ILYET VÁROK :D nagyon ügyesek a babák, remélem, sikerül elfogadni a tejet is, és klassz, hogy szépen tudsz fejni. Biztosan hiányzik a párod, ehhez mindkettőtöknek sok-sok kitartást kívánok. Megértem a fotós témát. De majd kapunk fotót a husibabáidról is, ne aggódj!!!

vicus
aranyos a fülbevaló, és ügyes Lilla, h jól viselte.

tünde
próbáltad itatni Dórit forralt hűtött vízzel? Pohárból vagy sportkupakos palackból nekem sikerült ilyenkor Dávidot.

tündi23
egy nagy kalappal

gizi
juj de jó, már hazafelé! Biztosan nagyon szép nap lesz a szombat :D

kolibri
hááát, én se mennék ismerős pasihoz kukkerra, de végülis te nem a dokit ismered, hanem a feleségét, nem igaz? Lehet, h tud segítenei, ilyenkjor csak ez lebeg a szemünk előtt. És ha nálad oksi minden, a párod rászánja magát a vizsgálatra?
Vendég
 


Hali!

Pompom
Hát mekkora hólyagod van neked? :shock: :D

Zsófi
Szupi hírek! :D További szép gyarapodást a babákoknak, neked meg sok tejcsit!!!

A védőnőnél nem volt semmi extra. 1,5 kilót híztam 1 hónap alatt, 2,4-et eddig a terhesség alatt.Eddig elégedett vagyok. :D
Vérnyomim szokásos 105/61 , 60-as pulzus...mindig ilyesmi.
Adott beutalót AFP-re, hétfőn megyek.

Tündi23
Ügyi vagy és drukkhegyek!!!Én meg csak halaszgatom a dolgaimat... :oops:

Vicus
Szép kiscsajszi a Lilla baba. :D Én is rakatnék neki fülbevalót sztem.

Kisgizi
Hogy s mint?Már csak 3 nap!!! :D

Dike
Drukkhegyek!!!+++

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Csak egy gyors beköszönés..... :oops:

Nyakig ülök a bizonyítványokban.
Kép

Ha vége az év végi őrületnek, jövök! :wink:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


lányok!

úgy voltam vele, h nem irom le mit érzek mi történik velem, mert nem tudom, h mi lehet...
szóval: 4 -5 napja puffadt a hasam nagyon nagyon nagy, egészen a szeméremdombomtól, görcsöl, szurkál, de nem egyfolytába. tegnap volt a csucs, de amint látom. érzem ma se lesz másként. tegnap 5 után elfogott a hányinger, este egy hajszál választott el, h ne hányjak.nagyon melegem volt, aztán rázott a hideg. hő este hüvelybe 38 hónaljaba 37.2.
voltam körmösnél: aki azt mondja mi történt veled olyan más vagy, teljesen más az arcod. mondom milyen mi? azt mondja teljesen megváltozott, mintha terhes lennél :shock: remélem boszi a csaj! :)
tegnap délbe ettem utoljára mert nem ment le semmi a torkomon délután és este.
utánanéztem a beágyazódásos tüneteknek, ezek vannak meg nekem belőle: haspuffadás,hányinger, hőemelkedés, mindjárt megjön érzés, görcsölés. az egyetlen ami szerintem azt az egészet felboritja az a mellem. hihetetlen h nem is feszül, nem féj, nem érzékeny.
a ma reggeli hőm 37.2 hüvelyben és 7kor...amikor még nem jártam dolgozni, akkor ugye 9kor mértem és a 37.2 volt a max.
most vagy beteg vagyok, gyomorrontással, vagy tényleg történik bent valami.de nem köhögök, nem vok náthás nem fáj a torkom...

bárki is közületek érezte a beágyazódást, vagy egyéb tünetet ilyenkor.pé után 8 nappal?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=2

KépKép
dike
 
 


princzike! részvétem a papád miatt :( hidd el küld neked egy angyalkát!

kolibri! menne a drukkok!!!!!! nekem a műtét óta szinte nincs is tojinyákom, előtte nagyon sok volt. szerintem jól teszed h elmész laparra! de kivánom h ne kelljen, h ez a hónap sikeres legyen.

vicus! nagyon csecse lilla baba az új fülbevalóval! :D

zsófi! örülök, h egyre jobban vannak a babákok, nagyon ügyesek erősek!

tündi23! megadrukkkk az államvizsgához!!!!

leirnátok nekem milyen érzés az ,ha valakinek fent van, vagy sok a sava?tegnap én egész nap szenvedtem, h böfögnöm kell, de alig tudtam!???

KépKép
dike
 
 


dikeeeeeeeeee
juj, de izgi, fúúú, nagyon drukkolok, hogy baba legyen :D nekem beágyi a figyelmetlenséget fokozta, de persze utolag jöttem csak rá. Petit bezártam a kocsiba, egyenesen mentem a jobbra kiegészitö zöldnél, majdnem belementem egy parkoló kocsiba, ilyenek. Böfi nekem is volt. Sztem a sava a gyomorban olyan, mintha mindig fel akarna jönni vmi a torkodon. Kis alma vagy sós mogyoró jót tesz, de tényéleg pár szem csak. meg hideg üditö. Na, te tesztelesz egy poz-t, azt még megvárom, aztán megyek szülni :D

gyugyi
hajrá bizi, hu de vártuk kölökkoromban!! most meg már az én gyerekem megy suliba :shock:

krisz
jó ez a kevés hizás, ugyis jön majd mellé még kiló :D
Vendég
 


Sziasztok!

Princzike!

Őszinte részvétem,nagyon sajnálom! :(


Dike!

Ez nagyon izgi.Millió drukk ,hogy a várt kisbaba megérkezzen. :)
Vendég
 


http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=226526

annyi mindent találtam ami egyezik. olyan jóóó lenne!

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt csajok! :wink:

Kukac :D Szuper hírek a kiskukacokról! :D :P Csak így tovább és kitartás! :wink: úúúgy meglátogatnálak ha nem lennél olyan messze.... :? 8) Nagyon ügyi vagy a tejcsivel! :wink:

Dike :D Hééé Te csajszi, nagyon tetszenek a tüneteid! Nagyon bízom benne, hogy nem is kell inszemre mennetek! :wink:

Gizi :D Nálad is nagyon izgalmas hétvége következik. Izgulsz már? :wink:

Tündi :D Megadrukkok mára! :wink:

Krisz :D Nagyon szépen növöget a pocid! :wink:

Kolibri :D Nagyon örülök h elmész ehhez a dokkerhez, szerintem se aggódj, hogy ismi férje, ő sem úgy fog rád nézni tuti, hanem mint egy páciensre. :wink:

Princzike :D Őszinte részvétem a papád miatt.... :cry: :cry: :cry:

Tünde :D Enyém manó 2x alszik délelőtt és vagy 3x délután, úgyhogy nekem is tök mindegy hogy de vagy du. Többiek vélemény? Valami nyamit sütök majd, talán muffint. :wink:

Kismanóm 8-tól aludt egészen hajnal 5-ig. :wink: Jógyerök a Márk. :D :P Evett, utána anyuci mellett visszaaludt még 7-ig. :wink:

Na ma is bumeráng meleg lesz, igyatok sokat! Gyugyi, Lami, nem pezsire gondoltam! 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok, Hagával mi van, olyan régen nem jött! :roll:
fenci
 
 


jó reggelt lánykák!

mondtam hogy várom már a talit? :wink:

téééleg akko 20 a?

Kata very finish jeee...szuper vagy, minden szavadból árad a tettrekészség szerintem hamrosan menni fogsz...mondjuk ezt nem nagy művészet megjosolni igy a vége felé :lol:

Krisz!!

csini vagy nagyon és a pocak is gyönyörűűűűűűűű....: :lol:

Gyugyika!

csak ügyesen---ne túl szigorúan :wink:

Zsófikám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dani és Flóra is ezermillió erősítő puszit küld Málnának és Matyinak, szeretnének jövőre együtt játszani az aktuális nyári talinvelük, csak így tovább!!!! nagyon ügyesek vagytok és lesztek!

Dike!

szurkolok ám nagyon nagyon!!!!

Sleepin!

nagyon tecc az új pocid is!!! én biztos nem merném bevállalni ilyen kis korkülönbséggel a tesókat ügyi vagy!
8)


Gtündi!

nagyon édesek a csajok, alig várom már hogy őket is személyesen dögönyözhessem :lol: najóó gondolom Réka már nem hagyja :wink: mármint idegeneknek
8)

biztos sokaknak nem írtam restellem....de hiszt tudjátok az időőőő

na az a legkevesebb...

bár nekünk téleg szerencsénk van a babákkal...este kilenctől reggel nyolcig alszanak mukkanás nélkül---a hozzátápi is szépen megy, nem válogatósak ugynézki, minden gyümit és zöldséget elfogadtak, Dani fiam is leküzdte kezdeti undorát a kanállal evéstől, már megy nagyon profin....persze nem álitom hogy a cukkinit magában megeszik d egy kis sütőtökkel, paradicsompürével, vagy répával megbolonditva jöhet :lol:

Danikám mászik mint az őrült ugyhogy ő a földön hencsereg all day, Flóra még ahogy egy rendes lassan héthónapos kislányhoz illik még csak a hasonmolyolásnál tart egyenlőre hálistennek 8)

vizsont rájöttem, hogy felesleges fogyokuráznom már a dani után rohangálva , hajolgatva sincs időm enni és eleget mozgok, ha még Flóra is beszáll akko garantált a jó eredmény :wink:
Vendég
 


Vicus, igazán csini lett Lilla. :)

Zsófi, nagyon örülök a jó híreknek!

Krisz, elégedett is lehetsz, örülök hogy minden ilyen jól alakul. Védőnő még nem hallgat szívhangot?

Dike, én is betegnek hittem magamat kb. a 7-8. dpo-tól. Rázott a hideg, állandóan vackoltam magamat mindenféle takarók alá, étvágyam nem sok volt, viszont a hőm nem volt ilyen szép magas, mint most neked. Ja és a böfi, az is megvolt. :) Végigkísérte szépen az első trimesztert, ha ettem, ha nem, mindig igyekezett felfelé valami.
Nagyon szorítok!
Vendég
 


dike
sztem 3-4 nap múlva tezstelhetsz :lol: extra drukkok!!!!

mamiiii
azta, de ügyes Dani, látszik, h fiú, nem az a megülős fajta :) Flóra meg kis szemlélődő, de majd belefog ő is, aztán minden pakolhattok a szekrény tetejére, ha nem akarodf, hogy átültessék a virágokat, széttépjék és megyegyék az ujságot, stb. Ez néha fárasztó, de ezzel jár, és lényetgében én néha élvezem az utánaszaladgálást. ezért kölkök :D
hozzátápi is szuper, hogy ilyen jól beindult, na a cukkini nekem se menne egymagában, én is sok zöldséget összekevertem D-nak. Ja, hát a fogyókura az jön magától ikreknél sztem is, nem kell külön diéta. Kééépet majd róluk!!!

fenci
na, Márk is de ügyesen alszik, legalább tudsz végre pihenni. Igy egész emberien érzi magát az anyuka. Remélem, nekek is ilyen alvós abbám lesz, mert félkómásan nem bírok majd a fiúkkal egész nyáron.

gaby
nektek javul az éjszaka?
Vendég
 


HJu neked nem is írtam Vicuskám, hogy gyönyörű lett Lillaaaaa!!! Én nem merem DAni mellett...így is úgy nyúzza a hugát, hogy az kész...ez már megmarad ovis korra azt hiszem... :roll:

Dike!!

NAGYON SZURKOLOK!

és két kép mostanról:

együtt nem lehet őket "tartani" mert akkor dani megnyúzza a kiscsajt aki méág nem tud védekezni, ezért küölön vannak hol egyik a járókában hol fordítva de mint látszik Danika szeretné vissza kapni a saját különbejáratú nyúzóbabáját 8)

Kép

Kép
Vendég
 


mamai! nagyon édik, és ügyesek! :)

köszönöm a drukkokat, remélem most tényleg nem hiába!!!!!!!

pompom! de jó h hasonló tüneteink voltak, remélem nekem is baba lesz belőle. de ma még a haspuffadáson néha hasgörcsön kivül más nem volt. ja de, tegnap délbe ettem utoljára és nem vagyok éhes :shock:

én is ugy gondolom, h pénteken reggel tesztelnék...nem birom ki....a munkatársam egyfolytába csesztet h menjek már teszteljek most,mert ő látja a hasamon h terhes vok :D

KépKép
dike
 
 


Ma voltunk Mátéval dokinál, szegénykémnek megszúrták a sarkát :cry: anyagcsere vizsgálatot kell ismételni, mert a kórházban még nem evett rendesen. Sajna van szájpenésze, megnézettem mert gyanús volt :cry: :? tapasztalat? volt valakinél?
éjszaka javulóban, evés után visszaaészunk most :) de 4 óránál többet nem hagy ki két hami között.

Mami
azta micsoda hétalvók, irigy irigy


Krisz
hát nem fogsz sokat híz nizni szerintem

Dike
nagyon drukkolok +++++++++++++++++++ de próbál meg ne rágörcsölni

Fenci
na Márk is jó kis mormota lett

Zsófi
örülök, hogy jól vagytok, továbbiakban is kívánok nektek sok sok erőt

Kata
vágod a centit? :wink:

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?