Új privát üzeneted érkezett!

Egy kis tavaszi hangulat, ebben a télben Kép http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/lepk_s-vir_gos_kis_k_p.JPG és már megyek is, mert megsűlt a kenyerem, és a fiúk lementek apával a jégcsarnokba...ott várnak rám...én meg itt húzom az időt...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ez nagyon kis vidám! Kép

Nállunk most 7ágra süt a nap, alig látom a monitort.

Kép
krimo
 
 


SziasztokKép

JucusKépKép
Nekünk a szőlőt és a narancsot javasolta a védőnő, de még egyszer sem kellett kipróbálni, úgyhogy konkrétat nem tudok mondani...Kép Azért jobbulást SománakKép
Ja! És ez a Gesso írtó jól hangzikKépKép

JubiKép
Ez a kis kép megint valami tündéri lettKépKép Imádom ezt a sablont!! Kép Mi az a jégcsarnok?????

KrimoKép
majd vegyél fel a partnerek közé MSN-reKép Küldtem mélt!
És ha eltörik egy gipszkép, sajna ki kell dobni... Én rendszeresen így járokKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Koda!

Megtörtént! Kép
Egyszerűbb, mint hogy itt lépdelek a babanet meg az nlc közt! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Akkor a dp. ragifújás nem jön be azt mondod Drezsy? Ez szomorú.Kép
A lányomnak pedig van egy csomó ilyen pumpás fújókája. Valamikor egy csomót vettünk valami 100 Ft-os boltban, mert olyan édes lötty (viperaméregKép) volt benne.
HááááthajóóóleszvalamireKép alapon elraktam, úgyhogy ha beragad, nem fogom sajnálni, de a csillámporosra ki fogom próbálni. Majd tudósítok az eredményről.Kép

Jubi!
Hogy Neked milyen ügyes fiad van!Kép
Nekem Dancsi már próbálta egy párszor, de a felénél mindig elfogy a türelme, úgyhogy én fejezem be mindig.Kép
A Te munkáid is nagyon szépek.Kép Főleg a kenyértartó lett nagyon szuper.Kép Azt hiszem be kellene ruháznom egy kenyértartóra, hogy ki tudjam dekorálni.Kép
Szemcsepp:KépKépKépKépKépKépKép Akkor nálatok nem csak a kupi fogalma kezdődik máshol, hanem a szétszórtságé is.Kép Azért megnyugtatott a kupihoz való hozzászólásod. Nálam két lány van, de a Koda képén szerintem is rend van.Kép

A hajósat pedig csak most nézem. Szuper. A hajó külön lett ráragasztva? Most olvasom, hogy igen.Kép
Azt nem mondták, hogy a plextolt mivel sűrítik be? Tényleg kiadósabb lenne.Kép
Te milyen állapotban ragasztottad vele a szalvétát? Csak úgy ahogy vetted?

Krimo!
A lézerrel nyomtatott képed nem sikerült igazán? Jól értelmezem, hogy arról beszélsz? Én a nyomtatáskor állítottam, hogy 16x16 cm legyen és tökéletes lett a keretbe. Neked nem ajánlja fel nyomtatáskor, hogy milyen méret legyen? Persze nem tudom milyen képnézegetőt használsz.
Erről az ablakról beszélek:

Kép

Nekem nem ázott el, bár csak egy pillanatra mártottam vízbe, majd gyorsan papírtörlőre tettem, ráhajtottam, felitattam és ragasztottam is. Szuper volt ragasztani. Nem gyűrődött, stb.Kép
Rohadt vasbetonKép: nálunk is az van. Lehet kapni a Corában, Tescoban műa. képakasztót. Kis fehér, ami a falba megy ott van 4 olyan karom szerű valami ami a falba megy. Nálam azzal vannak a képek felakasztva. Most viszont kaptam kalapáccsal beüthető betonszöget. Még nem próbáltam, majd elmondom, hogy műxik.Kép
Ha ismered őket, bocs amiért feltartottalak az olvasással.Kép Ha nem, csinálhatok róluk képet.

Zsu!
Ma végre hozzám került a Némos szalvi, úgyhogy holnap postázok Neked, és köszi a türelmet.Kép

Koda!
Nagyon szép lett a kaspód.Kép Megnéztem csak úgy natúr is, most még olvasok tovább, azóta már biztosan kész.Kép
A keresztszemesek nagyon szépek. Meghajlok a türelmed előtt...Kép
Láttam a szoba képét is.Kép Apának is megmutattam és azt mondta nagyon szolídan játszik Marci. Dórihoz képest.... Ne kérd, hogy lefényképezzem.Kép
Látom kérdésed a faipari ragiról. Ha elkerülné a figyelmem, hogy hol lehet kapni, megírnád, hogy Miskolcon hol lehet kapni???Kép

Szokolka!
Csak tapasztalat (3 lány utánKép): ha bealszik a baba a szopiba, fektesd oldalra. Kijön a büfi, kijön a felesleg.Kép

Anibalk!
Le ne harapd a fejem, de mi köze is van a szalvétafelrakáshoz a kocsinak? Nem értem az összefüggést. Tudod nem hülye vagyok csak rendőr, de azt is tudom, hogy a kettő nem zárja ki egymást.Kép

OFF (de nagyon, viszont emberemre akadtamKép)
Jucus!
Székrekedéssel kapcsolatban mit használtok egyeltalán? Sajna Dórival is ezzel kűzdünk.Kép Emilben tárgyalhatnánk ha Neked nem okoz gondot. Mi rendszeresen szedjük a Duphalac-ot, de kb. mint halottnak a csók.Kép
Amit Szokolka írt, nálunk még hígítva is az ellenkező hatást váltotta ki. Nem hajtott, fogott. Ami hajtana, semmit nem fogad el.Kép
Kúpot próbáltunk már egy párszor, de hozzászoktatni nem akarom, na meg már ha kimondom a kúp szót, Dodó mint akit puskából lőttek ki, a lakás legtávolabbi pontjára menekül.

Elnézést mégegyszer mindenkitől az OFF-ért.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata007!

Csak annyi köze van a kocsinak a szalvi felrakásához, hogy totálkárosra törték az ótónkat és csak Józsán tudom a párom memória kártyájáról letölteni a munkáimat, meg a szalvikat. Busszal elég messze van, na meg gyerekkel nem egyszerű. ENNYI

Ja még annyit áruljon el valaki ha sikerül beszkennelni a szalvikat, milyen formátumban kell menteni, hogy ne egy hétig töltse fel a gép a netre.KépKépKép:
Köszi Ancsa
anibalk
 
 


KrimoKép

OFFFFFFFolok egy picurikátKép

Bocs, hogy kiléptem, de láttam, hogy nem látszKép és közben írtam is neked, hogy Marcit etetni kellKép valószínű, hogy nálad volt a gond, de remélem sikerült megoldaniKép Én láttam amit írtálKép

Pusz

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Mostmár műxik! de etess csak! Kép nem tom mi a szösz baja volt.

Kata!
Nekem nem ajánlott fel semmit a nyomtató! Kép Kép Mert nem is én nyomtattam ki! Az a baj, hogy a Párom úgy állította be, hogy a legmegfelelőbb felbontás legyen, de ha már akkora a kép, mint egy szalvéta, akkor meg nem jó a felbontás, olyan kiskockás... Na szóval így megcsinált nekem, valami 4 db-ot , de itt be is fejeztem, van egy halom szalvétám, elég lessz azt feldolgozni! Kép
A lakásfelújításról jut eszembe, katica alakú csillárt akartam csináltatni, úgy hogy világitsanak a pöttyei Kép Persze nem engedték, aszonták túll gyermeteg vagyok Kép Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Még ugyan csak a felénél tartok, de Paat alatt (vagy ide pontosabb címet kéne eszkábálnom valahogy?) a galériára felpakoltam az alkotásaimat, de persze a jobbak mind ajándék sorsra jutottak.

Ágiboszi! A tengerpartos macist szinte ugyanolyan keretmegoldással csináltuk mindketten!!! - most jártam a műveid között.

S most felvállalom amatőrségemet és röhögjetek csak ki, de nekem a festék nagyobb problémám, mint a dek.rag, plextol, faragasztó és varázslataik. A széles képkereteket temperával festettem, majd lakkoztam, de nem egységes a felület (ami csak néha mutat jól), ill. cserepet, fémet(tálca) trináttal, de tényleg büdös. Persze a tuti megoldás eddig az akrilfesték, de az meg egy nagyobb darabnál több üveg.

Ti jutottatok valamire?
Meddig olvassak vissza?

Paat, a festőbéna
paat
 
 


Ja, meg a hátulják!
A plextol-bekeverésen kívül (még csak most hallottam) lehet csinálni vmit a hátuljával, hogy ne legyen pizlős? Én ragasztottam egy-kettőre fehér lapot, de nem vagyok túl elégedett..
paat
 
 


Szia PaatKép

Remélem tudunk segíteniKép
Leírom, hogy mi mivel festünk, ami szép is, jó is és olcsó isKép

Szóval mi az Aquakolor (esetleg a Faust) színezőpasztákat használjuk általában. Ezek tubusban kaphatóak, én a 152 ml-set használom. ennek az ára kb. 250-350 ft. között van. Miskolcon én 290-ért veszem. Ez a diszperzit színezője. Sokáid elég, jól fed és szépen lehet repeszteni. Szoktunk venni diszperzitet is (ami ügyebár fehér). És ezek kombinációival festünk. Ha világosítani akarunk, akkor a pasztákhoz keverünk egy kis fehér diszperzitet, ha meg bármilyen színt akarunk, akkor a különböző színű pasztákból kikeverjük aztKép Úgy használjuk őket, mint a sima hobby festéket. Annyi, hogy ezeknek a felülete matt lesz, így lekenjük vagy csónaklakkal vagy decoup. lakkal, amitől szép fényes leszKép De lagújabban a plextolt használja Jubi, és azt mondja az is jó és olcsóbb is mint a dec. lakk.
Persze ha van pénzedKép akkor hobby festéket vagy akrill festéket is vehetsz, de ezek elég drágákKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Krimo!
Azért csak azt mondom, kérdezz nyugodtan, ha 25 felhasználóval elbírtam akkor szerintem neked is tudok segíteni. Sohasem szabad feladni.

Szárad a keretem, milyen öröm tölt el, hogy végre tudok valamit csinálni. Nekem ez a pihenés.

Jó éjszakát!

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Paat!
Mi az a pizlős??KépKép
Én le szoktam festeni a hátulját is diszperzittel.
Nekem is volt olyan gondom, hogy amikor lefestettem a keretet száradás után is foltos volt, nem egyformán szívta be mindenütt a festéket. Én azt a megoldást találtam, hogy festés előtt lefestem a keretet is két réteg fehér diszperzittel. Ha megszáradt jöhet a festék, és tuti, hogy egységes lesz a hatás.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Paat albuma:

http://babanet.hu/album/main.php?album=2540&page=1

Jaj nem bírok a tudományommal! Kép Kép

Kép
krimo
 
 


Gondoltam, Jubi, pizlik, mint pizlős. De lehet, hogy tájjelleg???!!!! - Szombathelyi vagyok. Te jó ég! Kép))

OK. Diszperzit. Lakásfelújítás után csak pár száz kanna akad, szóval ez nem probl. Egyébként kartondoboz alapozásánál már próbáltam, csak gipsznél még eszembe sem jutott.
De az a titkosan csak "festék"-nek nevezett valami, az tempera? És ragasztás előtt csinálod a keretet? Mert nekem fordítva a festék nem fogja be a túlkent ragasztót. Kép(
paat
 
 


SziasztokKép

Egy kis off:
Kaki ügyben ugylátszik mi is csatlakozni fogunk, az utóbbi két hétben manó összesen négyszer alkotott valamitKép Ami bejött hogy másnapra lett valami az a mecsektea volt, és a mildinek az öszialma leve, de ezeket hosszutávon nem tom adni, mert ugy is hozzászokikKép

On,

PAat,
én lefestem diszperzittel a hátulját és nem porzik, valamint jó sürűre csinálom a gipszet és amikor megkött akkor szinte porcelános lesz és egyáltalán nem porlik.
A festéshez meg javaslom a diszperzitet amit aquacolor szinezővel keverve igen gazdaságosan lehet felhasználni, van amikor aztán egy jó szin érdekében minden fajta löttyöt összekeverek, az aquacolortól kezdve az akrilig ...
Lakknak meg spray lakkot vettem és elég sok alkotásra elég volt egy dobozzal.

A MSN en én is fent vagyok sgkapu@freemail.hu cimenKép

Mindenkinek nagyon szép napot
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Köszi a segítséget, Krimo!
Én minden érdeklődőt elküldtem volna az album főoldalára, hogy keresse ki a névsorban!Kép
Biztos szerettek volna...Kép
paat
 
 


PaatKép

Megnéztem az albumodat, nagyon tetszikKépKép Az a macis kép, ahol a strandron vannak különösenKép és az a hímzett hátizsák!!!!Kép Na meg a katicás képKép Nagyon ügyes vagyKép

Olvastad az én hozzádszólásomat is?? csak mert nem mondtál rá semmitKép Remélem azért tudtam segíteni festék ügybenKép
Amúgy Jubi szerintem nem a temperára gondolt, mert azt nem használunk. Tudod az kenődik nagyon. Ő is a diszperzitet és azok színezőit használja, legalább is úgy tudomKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Paat!

Nincs mit! Most heppy vagyok, hogy tudok ilyent! Kép
A festést leírták a lányok. Ja és a keretet fesd előbb, akkor nem baj, ha rámegy a ragasztó később a festékre. Viszont hogy ne menjen be a keret föstéke a szalvi alá, mert átüthet, azt javalloták, hogy ragasszam le celuxal, azt ne próbáld ki, mert csak jobban befolyik Kép Inkább kisecset, és óvatoskodás.

Mien kis ösznépi gyülekezet van most itt! Kép
Részemről el vagyok zavarva aludni Kép Úgyhogy jó éjt lányok!

Kép
krimo
 
 


Ágiboszi,
köszi a festékes tippet, így tényleg olcsóbban hangzik, mert ugyan az akrilfestékkel nagyon szeretk dolgozni, csak marha drága.

A kakikkal nem tudom, hogy ne irigyeljelek-e. 3 hónapos Virág babám napi négyszer rottyantja tele a pelusát, mégsem hízik rendesen...Kép

Az albumodban a micimackós is csere? Mert akkor a nagy tulipános mellett érdekelne. Igyekszem majd befejezni az én cseréim feltöltését, aztán üzletelnék.
paat
 
 


Koda!
Bocs, hogy csak most veszem észre, de elég darabosan jönnek be az üzenetek. Most pl. az utolsó egy óráét egyáltalán nem látom...

Köszönöm, hogy ilyen jól leírtad, a gyerekszoba faláról maradt sárga diszperzitet már használtam kartonnál, de ezt a színezős bulit holnap nekiesek kipróbálni. Hajrá! Csak akkor ki fog vasalni végre azt nem tudom, mert a mai estét is jól ellógtam, délelőtt meg kapsókat díszítettemKép
paat
 
 


Paat,
igen csere mindegyik szalvi amit ott találszKép
Megprobálom a héten még tovább bőviteni, mivel most már van fényképezőgép, csak hát idő az nem jött veleKép

Ami a pelus fogyasztást illeti öt hóig semmi bajunk nem volt, napi több adag is volt, az utóbbi két hétben, mióta beindult a fogzás azóta lett tescogazdaságos a gyerekKép

ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Köszi, Koda!
A hátizsákkal beloptad magad a szívembeKép
Ugyanis 3 hetes baba mellett csináltam, mert hát beígértem a kisfiamnak, hogy mihelyst lenyelvvizsgázom (2 hetes gyerekkel), kap egy "csinos puttonyost"-Mikulás után szabadon. Meg persze azok a jó micimackós betűminták sem hagytak nyugodni, így a férjem levágott farmerszárából műveltem a puttonyt. Sok próbálkozást elbénázok, de erre vagyok mostanában a legbüszkébb.
paat
 
 


Na lányok, csak hogy alvás előtt mondjak még én is valami okosat! Vagy legalábbis gondoljam aztKép
Lakk:
A csónaklakk büdös és lassan szárad, viszont én rákattantam egy vízbázisú lakkra, amivel a gyerekszobát lakkoztam és maradt. Szinte illatos és kb. egy óra múlva jó. Fényességét vizes higítással lehet szabályozni. Igaz, mi 1-2 literes kiszerelésben vettük és 3000 körül volt, de talán van kisebb. Egyetlen hátránya, hogy a tempera lakkozásánál nyomokban mosott le a festékből, de a diszperzittel nem tudom, hogy mit csinál.

Festékhatárvonal:
A cellux alá tényleg befolyik a festék, de maszkolószalaggal nem próbáltad? Nekem falfestésnél bejött.

Na még egy szoptatás, aztán jó éjt mindenkinek!
paat
 
 


Paat!
Igen, én először a keretet készítem el, csak azután ragasztom bele a szalvétát. Nagyon szépek a műveid, az a macis hátizsák egyenesen csodás. Ja, és az óralap is nagyon tetszik!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

PaatKép
Örülök, hogy előkerült a hozzászólásomKép Frissíteni szoktál? Hogy az újabb hozzászólások is előkerüljenek??
Nem is mondtad, hogy van 2 babád?? Mennyi idősek? Hogy hívják őket?

Jubi?
Mi aza jégcsarnok???Kép Én meg ezt nem tudomKép

ÁgiKép
Tescogazdaságos gyerek: Kép

KataKép
Ha találok faipari ragasztót, rögtön szólok, de lehet, hogy inkább átnyergelünk a PlextolraKép Az kapható az udvarban is a "srácnál" Kép

MelindaKép
Készül már az alkotás?? Mi lesz az??Kép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Koda,
sajnálom, nem figyeltem eléggéKép,de folyamatosan figyelni fogok a továbbiakban isKép

Pat,
írnál bővebben arról a keresztszemes újságról, vagy keressem másik topikban?KépKép

Jubi,
irigyellek benneteke, hogy olyan közel laktok a csarnokhoz, már rég nem koriztam, de a terhesség alatt nagyon vágyódtam, viszont a férjem nem engedteKép Azt nem is tudtam, hogy már meg is nyílt, és, jó, nincsenek sokan?
Fotó?

Szokolka,
akkor van türelmed az olyan bénákhoz is, mint én?KépHol dolgoztál, ha szabadKép

Ági,
megnéztem a képeket, nem semmi a kissrácKépKépKép

ANibalk,
mi van már? Csak nem sikerül?

Krimo,
milyen ki ügyes lányka vagyKépKép

Most egy újdonságot próbálok, remélem, már me meg tudom nektek mutatniKép

Ja, és még azt akartam, hogy én, a keret szélét úgy festem, hogy a szalvéta helyére teszek egy vastagabb papírt,akkor kenem le, így az beissza a festéket, és nem lesz olyan.
Remélem, érthető volt, de majd lefotózom.Kép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!

Baránőmet Ritának hívják, és neki csinálok ajándékba egy epres képet. A képkeret, most szárad. Kész lesz talán ma, ha a gyermekem is úgy akarja.

Manóka!

Egy behajtó cégnél dolgoztam, mint rendszergazda. Nem nagy emberekkel, csak levél és telefon. Szerettem csinálni, csak a közeg volt nagyon szar, már alig vártam, hogy elmessek szabira, és utánna betegállományba, majd szülni.


üdv. Melinda
szokolka
 
 


SziasztokKép

Hát ez nem igaz... Vagy hatodszor száll ez az írásom....

ManókaKép
Ne izgasd már magad!!!Kép Olyan nagyon szép az a szalvéta is, hogy csak naKép És mi tartozunk hálával, hogy egyáltalán utána jártálKép Majd Ánizst is megkérdezzük, hogy mennyi kell neki. Mármint ha neked nem kellKép

MelindaKép
Üzenem a kis trónörökösnek, hogy kicsit akarja már, hogy tudj kretívkodni maKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szandra csomagja megjött az öntősablonnal, Barna most telefonált, hogy rapittyára törve szedte ki a postaládából. Most telefonáltam a postára, hogy akkor most ki a hülye????????????
Juborka! Te már megint olyanokat csináltál, hogy az csak na!!!! Koppintok is ám rendesen, szépen mentem le az ötleteket, aztán majd egyszer......
Koda! Az én faipari ragasztóm Ponal névre hallgat, a normált kell venni, nem a vízállót. Szerencsére exemnek ilyen nagykereskedése van, onnét capcarásztam a cuccost.
Plextolt erre felénk még csak nem is hallottak a hobbyboltosok! Apropó, nagyvárosiak el sem tudjátok képzelni, hogy egy ilyen pici városban hogy működik a hobbyboltok kínálata: most érkezett meg a karácsonyi szali!!!!! Ugye most már érthető, hogy csere útján próbálom meg beszerezni a napi betevőt!!!! /Mármint a pakkba betevőt!!/
anizs007
 
 


Manóka!
szerdáig már csak 12MB van és az MSN 10MB.
Szerdán megpróbálom újra.

Jubi!
Hol veszed a plextol ragacsot? És hol nézhetem meg a legújabb munkáidat? Mindenki csak dícséri én meg nem láttam még.
anibalk
 
 


Anibalk!
A plextolt én a Művészellátóban (Rákóczi utca) vettem, 200 ml 580ft-ért, de volt kisebb kiszerelésben is 360 ft-ért.
A honlapomon megnézheted, hogy miket ügyködök: http://gportal.hu/gindex.php?prt=3083

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ánizs!
Nagyon ideges lettem mikor olvastam mi történt a sablonnal.
Ajánlva adtam fel, tehát azt a kezedbe kellett volna, hogy kapd, ugye jól tudom?
Szerintem meg kéne reklamálni. Vagy legalább a postásotokat elkapni egy szóra.
Ráadásul az ember, ha bélelt borítékot ad fel az lehet, hogy nem véletlen. Na ennyit a postárólKép
De remélem azért nem rám haragszol.

Szandra
krampuszmama
 
 


Zsu!

Megjött a pakk! Kép Már be is borítékoltam a tiédet, csak az a kérdés, kit zavarjak el a postára. Előbb utóbb odaér!

Na most menek, mert vannak új szalvétáim! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Ezt el kell újságolnom.Kép
Beküldtük a Kubu-s cimkéket arra a gyorsasági játékra amiért a Kubus hátizsák jár az első 5000 beküldőnek. Ma meg is érkezett, hát valami szuper.Kép Dodó egész délután azzal a hátán rohangál.Kép

Nem akarom Drezsyt meghazudtolni, de jelentem műxik a pumpás dp. ragifújás.Kép Felhígítottam, fújtam amit kellett, majd azonnal kimostam. Nem ragadt bele semmi.
Itt vannak a képek, vagyis az utolsó négy:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1660&page=4

Anibalk!
Ok, így már tiszta.Kép
Az viszont szomorú, hogy mi történt az autóval. Remélem nektek semmi bajotok nem lett.

Krimo!
Nekünk a képnézegető miatt ajánlja fel. A jobb felső sarokban látod melyiket használjuk.
Akkor én nagyon gyermeteg vagyok, de nekem akkor is tetszik a katicás dekoráció. Igaz csakis a konyhában.Kép

Paat!
Nagyon szépek a munkáid.Kép
Engem különösen a katicás fogott meg.Kép

Koda!
Akkor én is nézek plextolt ha arra járok.Kép

Szandra!
Nem vagyok postás, sem rokona, sem ismerőse nem vagyok egynek semKép, de volt egyszer egy reklamációnk, azóta tudom, hogy az ajánlott levelet simán bedobhatják a postaládába.Kép
Mivel ajánlott én Ánizs helyében megreklamálnám, báááááár nem volt rajta törékeny figyelmeztetés ugye?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Azokat a kubus címkéket mi is beküldtük, még május 3-án. Gondoltam csak beleesünk az első 5000-be, mivel az akció május 1-én kezdődött. De eddig semmi hír Kép Pedig Beni nagyon várja...Ti mikor küldtétek be?
Ja, és tényleg szépek lettek a csillogó rózsák!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Mi megkaptuk a csomagot, vagyis Manóka, de már ide is adta nekemKép , és szerencsére sértetlen.
Köszönöm szépen!!
Már mindegyiket ki is öntöttemKép

Tényleg, debreceniek!!!KépKép
A Kálvin- téri bolton kívül, hol lehet még mágnest kapni?

Era

Era
Kép
era75
 
 


Era!
Én az István úti Kreatív Kezek-ben vettem mágnest, kicsi körmágnes, ha jól emlékszem darabja 30 ft volt. Hűtőmágneshez való.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
A virágok a vázában a kedvencem! Nagyon szép lett!

A söröset megcsináltam ma. De a tieden nem látok egy szikra gyürődést sem, az enyémek mindíg ráncosk Kép Mit csinálok rosszul? Vagy csak nem látszanak a ráncok a képen?
Megyek meg is nézem.

Kép
krimo
 
 


Kata!
Nagyon szépek a képeid. Szabad koppintani?? Egy PIIIIIIIIIIICIIIIIIIIIT.KépKép
Más! A balesetnél bevoltunk kötve mind a hárman és szerencsére álltunk. Semmi bajunk. Köszi.

Era!
Azt hiszem az Unióban is van lapmágnes, de ha van a családban használaton kívüli rossz hűtő annak az ajtajában is az van. Le kell szedni azt a puha részt.

Krimo!
Bocs, hogy bele beszélek, én egy nagy ecsttel simítom le a szalvit. Lentről felfele simítom. Nekem bevált.

Jubi!
Megnéztem, és tényleg széééééééééééééépek.KépKépKépKépKép
anibalk
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Mi még május 1 előtt, azt tudom. Viszont még most kezdték el őket postázni, tehát van remény.Kép
Még mi is reménykedünk, mert egyszerre adtunk fel cimkéket a két lány nevére és ma csak a Dancsiéra érkezett meg. Reménykedünk, hátha megjön Dórinak is.Kép

Krimo!
Nekem is tetszik az a vázás. Már nem ez az első amit csinálok, de ez végre nekem készült.Kép
Nekem azért nincs gyűrődés mert én gipszre tapétaragasztóval ragasztok. Nekem azzal nem ráncosodik. Ha megszáradt, csak akkor kenem át dp. ragival, hogy fényes legyen. Persze van akinek kimondottan az tetszik, ha kicsit gyűrött.Kép
Ja, és még valami: nekem mindig gyűrődött amíg el nem kezdtem másképp felragasztani a szalvétát. Eleinte úgy kentem össze-vissza a közepétől kiindulva. Mindig ráncos lett, de mióta spirálisan megyek ki a szalvéta szélei felé, azóta tökéletes. Próbáld ki. Ajánlottuk ezt már itt másnak is, már nem tudom ki volt, de neki úgy sem sikerül. Bár én még mindig azt mondom, hogy a tapragi a titok nyitja, mert az vizesebb, több nedvességet tud belől beszívni a gipsz. A dp. ragiban alig van valami, azt azonnal beszívja a gipsz és nem tud eléggé nedves maradni a szalvéta.

Anibalk!
Még szerencse, hogy így megúsztátok. Bánja a fene a kocsit. A mi előző kocsinkat is totálkárosra törték, de a páromon egy karcolás sem volt szerencsére.Kép
Koppintani???? Egész nyugodtan.KépKépKép
Én is koppintottam ezt, csak éppen változtattam rajta elég sokat.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata!!!!
Ugye azért tetted fel ezeket a rózsás képeket, hogy fájdítsd a szívemet?Kép Tudod nekem a rózsás szalvéta és kép olyan, mint neked a katicaKép Szóval teljesen el vagyok alálva a képektől..és azok a kis fényes glitterek.....!!!!! jajKép

ÁnizsKép
nagyon sajnálatos, hogy a posta így kitolt veletek )csak finomna szólva..) Én biztos tök ideg lettem volna...

KrimoKép
Nekem is úgy lesz ránctalan a kép, hogy bentről kifelé simítom a szalvétát és csíkonként haladok. Tehát nem egyszerre kenem le az alpot, hanem csíkonként. És egy lapos, nagyobb ecsetet használokKép

ZsuKép
Mit csinálsz mostanában???? Nem nagyon érsz rá láthatóan...!!!???Kép


AncsaKép
jaj miket írsz... Hála, hogy nem lett semmi bajotokKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 



Lányok egy kicsit off voltam, de el szerettem volna dicsekedni a hétvégi szülinappal!
anizs007
 
 


Szandra dehogy rád haragszom! A postán megreklamáltam, én is úgy tudtam, hogy saját kézbe kell hogy kapjam az ajánlott küldeményt! A postást leszidták, de velem nem tudnak mit kezdeni, mert nem volt ráírva a törékeny szó. Szandra, emilkében kérem szépen a számlaszámod, hogy utalhassam!!!
Kata007! Ánizs007 el van ájulva! Hát Te miket tudsz!!!!!!
Viszont az én faipari ragasztóm nem vált be, tegnap kipróbáltam, nagyon ragad, nem tudom szépen eldolgozni a szalvétát.
anizs007
 
 


ÁnizsKép

Még mingíg tartom, hogy nagyon szép kis családod vanKépKép A kutyus a tiétek???
És az a torta!!!!!! Rendeltétek??? CsodaszépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda! Természetesen a kutyus a miénk, illetve ő a harmadik gyermek a családban. Teljesen elkényeztettem, velem alszik, ha reggel felkelek, akkor megy át valamelyik gyerek szobájába, ott folytatja az alvást. Hihetetlen mennyi szeretetet kapok tőle. A tortát úgy készíttettem, a másikat viszont Katinka barátjának nagymamája készítette dióból.
anizs007
 
 


Sziasztok,

Ánizs,
szépek a gyerekekKéptudod, Barnus amúgy is a férjem kedvence, majd mutatom neki esteKépKép
De, az előtte lévő képket nem is mutattd! Részletes útmutatót kérek a 3ds eljárásról!

Szandra,
méltem!


nem tok tovább írni, mert szoptatokKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka! Örülök hogy megnézted a képeket, Barnus ma kapta meg az ECDL vizsgabizonyítványát. Most már csak az érettségi sikerüljön!!!!
A 3D-t úgy készítettem, hogy Anikó áltam megküldött levegőn száradó gyurmát nagyon vékonyra kisodortam,(sodrófával) és ráragasztottam a szalit. Nagyon el kell találni, hogy mikor vágom körbe a motívumot, mert ha még nedves, akkor szakad a szali is, ha meg már túl száraz, akkor nagyon nehéz kivágni finoman. Amikor megvan a motívum, rag.pisztollyal ráragasztottam az eredeti szali megfelelő motívumjára. MÉg fejlődnöm kell, de anyukámnak nagyon tetszett!!!
anizs007
 
 


Ánizs!

Nagyon szépek vagytok, de torta sem semmi.


Koda!


Már szárad a képem!

üdv. Melinda
szokolka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?