Új privát üzeneted érkezett!

Meli!
Igen, Ani az Ani még mindig... :lol:
vovanda
 
 


:) :) :)

Meli!7?????????Még doktornőhöz jársz?????És most mennyibe kerül a lombik fizetősen?

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok.

Ani:nem Pestre járok.Nem fizetős mert ez volt a 3.beültim.Ma voltam uh-on és megerősítette a doki hogy a dupla csík az baba volt és nem a hormon szuri. :cry:
Ani ti hogy vagytok???

Kép
Kép
melánia
 
 

 
 

Meli!
Meglátod, sikerülni fog!!! Mikorra tervezitek a következőt?
vovanda
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy ideírok, tudom, hogy ez a topik nem erről szól, de láttam, hogy ideírtatok utoljára.
A segítségeteket szeretném kérni, illetve inkább a véleményeteket.
Április 27-én menstruáltam utoljára, és természetesen tovább folytattam a fogamzásgátló szedését, ahogy máskor is. Az utóbbi napokban észrevettem, hogy feszülnek a melleim és a menzeszem is késik. Ma csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. És én nem igazán értem ezt. Illetve azt nem értem igazán, hogy gyógyszer mellett lettem terhes (rendszeresen szedem, nem össze-vissza). Már van egy 2 éves kislányunk és most nem szeretnénk másikat mert anyagilag nem bírnánk jelen helyzetünkben. Szerintetek megbízható egy teszt? Mindenképpen megyek orvoshoz is, de csak péntekre kaptam időpontot.
baba150
 
 


Baba!
A bolti tesztek elég megbízhatóak, szóval ha egyértelműen pozitív volt, akkor gyakorlatilag biztos, hogy terhes vagy. Nekem embriótranszfert követő 9. napon lett pozitív, szóval ha neked már maradt el mensi, akkor tuti.
Sajnos a gyógyszernek is van "hibaszázaléka", bár minimális.
vovanda
 
 


Baba!
A bolti tesztek elég megbízhatóak, szóval ha egyértelműen pozitív volt, akkor gyakorlatilag biztos, hogy terhes vagy. Nekem embriótranszfert követő 9. napon lett pozitív, szóval ha neked már maradt el mensi, akkor tuti.
Sajnos a gyógyszernek is van "hibaszázaléka", bár minimális.
vovanda
 
 


Baba!
A barátnőm gyógyszer mellett lett terhes,úgyhogy nem elképzelhetetlen.Azért jelentsd,hogy mizu!

Meli!
Mi jól vagyunk,köszönjük!Nőnek a gyerkőcök,alig birok velük,de majd csak lezárul ez az időszak(gondolom én).De nagyon boldog vagyok,és remélem te is meg fogod tapasztalni!
Munkahelyed megmaradt?
Mióta jársz Pestre?Dévaiba?Különbség?

Kincs!
Tervben van Hejőbába,de villámlátogatásra megyünk úgy néz ki.Egy puszira azért megállnánk útközben.... :D

A kislányomat ostromolják a férfiak!!! :? :? Tegnap Patrik baba,nyomott egy csókot a szájára,de utána elég sok püfölést is kapott tőle Jázmin.(Ilyenek a férfiak) :roll: Ma Győzi baba ölelgette volna minden pillanatban,de ő csak menekült,csak egy csók erejéig engedte közel!!! :shock: Szabi nem értette ezeket az érzelmi kitöréseket.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok.

A többiek ugye nem miattam nem jönnek ide??? Mert akkor eltakarodok!

Vov:hát júli.15-re beírt a doki kenet vizsgálatra.Aztán szeptember eleje.

Ani:ez volt az első alkalom a Dévai Intézetbe.Maximálisan megvagyunk elégedve!!!! Punkciókor ott volt a párom mellettem a megfigyelőbe végig.De csak azért mert csak én voltam egyedül aznap.
Nagyon rendesek és alaposak!!!Dokimat is szeretem.
Munkahely??? Hát az gáz.Nincsen már.Ez is itt most a gond.Pénz kéne.Sajnos ott sincs munka ahol eddig dolgoztam. :cry:
Így nem tudom hogy mi lesz a következő lombikkal?
Én meg hiányoltalak benneteket a cikluson és kiderül hogy itt "bújkáltok".
Na minden jót és SOK BOLDOGSÁGOT MINDENKINEK!!!! ÉLJÉTEK ÁT AZ ANYASÁG ÖSSZES ÖRÖMÉT!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli!
Dehogyis.
iért ne jönne bárki is miattad???

Többiek kedvéért:
Melit egy másik fórumról ismerjük Anival, korábban ő is a szegedi Kaáliba járt. Most lett Dévais. (amúgy tök jó fej, szerintem befogadhatjuk :lol: )
vovanda
 
 


Sziasztok!

Meli,
nincs neked üldözési mániád???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Te pont úgy jártál ezzel a lombik üggyel mint én.A lombikok előtt volt 5 inszem is és azt is iyen kemény hormonokkal csinálták nekem.
A másik amiért nincs kedvem tovább csinálni az a lóvé, de tudom , h ez is van valamiért.De amúgy tudom, h lesz gyerekünk és nem adtam fel és még csak elkeseredve se vagyok, csak 6 év alatt elfáradtam kicsit.
És tessék jönni nyugodtan!!!!!

Többiek,
én is azért írok ritkán mert amit ti már tudtok én még csak selyem és nem igazán tudok a témához hozzászólni.
Vendég
 


Loviné!
Azért csak tessék jönni gyakrabban. Az ikresen már jócskán nem csak a kölkökről dumálunk. Van adok-veszek, kajareceptek, sőt néha még párkapcsolati tanácsadás is... Szóval szerintem lehet itt csacsogni mindenről. 8)
vovanda
 
 


Loviné:nincs üldözési mániám. :lol: Csak van olyan fórum ahol nem örülnek az embernek.
Mi is 6. éve szenvedünk a babáért.És nálunk is nagy kérdés a pénz.Főleg hogy kettő melóhelyről már repültem lombik miatt.Hiába a törvény.Vannak kibuvók.

Vov:miújság??

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli!
Semmi extra. Leszámítva, hogy szétmegy a fejem. Dani meg nem sokat segít fejfájás ügyben: felfedezte a hangját és azóta ha ébren van, folyton sikongat.... :lol:
Törpök rendes gyerekek, a nagy többször kel éjszaka, mint az ikrek. Szóval alvás legalább van. Forognak ügyesen, hétfőn megyünk vissza a koraszülöttre, kiváncsi vagyok, mit szól hozzájuk a doktornő.
Várom, hogy Pasi hazaessen, tiszta rohanás lesz a délután... :? Pelenka, popótörlő fogyóban, meg egy csomó mindent kell még venni...
vovanda
 
 


Vov:azért én irigykedem,tudom hogy nem könnyű ennyi gyerekkel.De én irigykedem. :oops:

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli!
Szerintem marha jó ennyi gyerekkel... A nagy tündéri a törpökkel, szóval igazából nem szólhatok egy szót sem. Persze vannak napok, amikor legszívesebben "szabadságra" mennék, de ez vele jár.
vovanda
 
 


Meli!
Biztosan örül itt mindenki neked,csak nem vagyunk valami pörgős csapat.Ha meg vagy elégedve az csak jó lehet.Én innen a Debiből első alkalommal akkora energiával és lendülettel jöttem ki,hogy tudtam ez a megfelelő nekem.
Tesóm főnökasszonya volt egy konferencián,és nagyon lehúzták az "exintézetünket".A legtöbb vetélés,és beteg gyerek...

Kincs!
Holnap megyünk!!!!!Hol vagy???(inkább hívlak)

loviné!
ne mondj ilyet!Inkább visszafogom magamat,és nem írok annyit a törpökről!

Árnika!
Ismim hiányol!

Kép
ani0227
 
 


meli, loviné, árnika: tessék gyakrabban jönni és csacsogni :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi:csacsogok,csacsogok,csacsogok..... :lol: Hogy vagy apuka???

Ani:hát el is hiszem,hisszük apával!!! Annyira hüle voltam hogy kitartottam mellettük.Már rég babás lennék Pesten.Annyira sok jót kaptam én is Dévaitól.
Punkció után képzeljétek a tenyerembe rajzolta a 4szívecskét:ennyi sejtem lett.Keveseltem de azt mondta a doki hogy itt a minőségre gyúrunk nem a mennyiségre.
Aztán szétizgultuk másnapig magunkat hogy osztódnak-e.És mikor közölte a biológus hogy 3elindult na akkor sírtunk a párommal örömünkbe.Transzferkor 2kaptam vissza mert a harmadik nem lett szép szabályos.Megkérdezte a doki hogy mennyi babát szeretnék.Mondtam neki hogy egy kisfiút és egy kiscsajt.Azt mondta hogy Értettem.És kaptam két puszit.Annyi puszi jár amennyi babót szeretnénk.
Szóval ha lehetne máris mennék újra. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


melánia: nem lehet, hogy te csak a csókos doki miatt jársz a dévaiba? :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


és köszönöm szépen, nagyszerűen vagyok :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Én itt, jöttem aláírni, de igazoltan vok távol :)

Ani ismit Én is hiányolom, de Ő is tud jelentkezni :roll:
Jó lenne ha írna, mizujs Vele mostanság.
eszedbe ne jusson visszafogni Magad törpikről, mert Én úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy szeretem olvasni :D
Te Ani hogy hogy ilyenkor írtál???? :shock:

Meli üdv. itt :)

Vanda megkérdezted Nekem hogy jogviszony -e a munkanélküli?
persze más is válaszolhat :?
Balus kérdésre sem reagáltál :(
Bár ha jól számolgatok és új jogszabályok ápr. 1-től születettekre lesz érvényes , akkor nagyon úgy néz ki lemaradunk erről is.

Kincs a betyárját, megint eltüntél :twisted:

Mazsi, Timi Ti is tessék jelentkezni.

Pasi üdv. és pusz

Loviné, Meli anyagiakról(vagyis hiányáról) és munkahiányról , plusz lelki vívódásokról Én is tudnék sajna kisregényt írni, de nem szabad csak és kizárólag ELŐRE NÉZNI!!
Na, bumm ha megszületik, majd él kenyéren és vizen, játéka pedig egy gyufásdoboz lesz :lol:
Ezért akarnám Én meg Somody úr fizetését elvonni, meglátnánk mit szólna hozzá.

Jah és innen üzenem B.B.-nek hogy egy két puszira (babóra) Én is vevő vagyok :D
árnika
 
 


Pasi:dehogynem,a csókjai a fellegekbe repítenek. :lol: Tudván hogy akkor már bent vannak a babók.

árnika:mit szeretnél tudni a munkanélküliről???

Kép
Kép
melánia
 
 


Árnika!
Bocsánat, el vagyok úszva.
Baluval minden rendben.
Munkanélküli: ha az utolsó 4 évben 365 nap bejelentett munkaviszonyod volt, akkor kapsz munkanélküli segélyt és amíg kapod a munkanélkülit, addig vagy biztosított. Nem tudom, változtatnak -e rajta....
vovanda
 
 


Hopsz, Vanda félreértettél, Én ha lejár szerződésem és elmegyek munkanélkülire azt mondjuk beszámolnák munkaviszonyba a gyedhez???

mennem kell, Apa jönne géphez
árnika
 
 


árnika: én úgy tudom, beszámolják....legalábbis eddig így volt....a változásokról nem tudok :roll:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ani,
nehogy már visszafogd magad.
Te kérdezted, h miért fizettem most?
Azért mert fagyasztott volt és nem akartam a lehetőséget elvesziteni, mert könnyebb volt kifizetni 50000ft-ot mint 4000000-et.

Pasi,
jövünk csacsogunk.

Árnika,
dehogy nézek hátra!Aki a múltjába él nincs jövője!!
Most nincs pénz majd lesz!!!

Meli,
csókos egy doki ez a Dévisz. :wink:
Vendég
 


Csőő csacsogó csókos csajok! :D és persze pasi!!!

Gyertek gyertek lendítsétek fel a topikot,és természetesen nem csak stimus kaális dolgokról beszélünk!
Minden ami nyilvánosságra tartozhat és nyomdafestéket tűr jöhet!!!

Ani szupi!!!! :D :D :D :D jó hogy benéztem!
Mikor érkeztek???????? ikrek is???!!!

Loviné férjedet sztem nézessétek meg ismét! erről a tesztről még nem hallottam :?

Árnika munkanélkülis kérdésre nem tudok válaszolni,de pasi biztosan jót írt!
tegnap nem volt netünk este :x nappal meg annyi minden más van,hogy ide nem tudok jönni..így is néha este azt érzem kiskincs kaphatott volna többet belőlem :( :oops:
Dokikhoz van már időpontod?

Vanda ha találkozunk én is megszidhadlak a "rossz anya" címed miatt! Tudom mennyire kellemetlen a cickófájás, van aki egy liter anyatejet sem ivott az ikrek ennél sokkal többet kaptak pont így jó!!(azt akartam kérdezni a tejcsivel,hogy anyatejgyüjtőből kaptok e még? vagy bármeddig igényelhetitek?)

Pasi milános híreket olvasol??
Kaká hercehurca kezd dühítő lenni! Békénhagyhatnák, bár én miatta lettem milános így ha megy én is elpártolpk ,de nagyon megszerettem a milánt együtt tökéletesek sztem.

Jó éjt!én elég fáradt vagyok,jó lennne reggelig szundizni :D
Vendég
 


Kincs!
Még valamennyit kapunk, elvileg 8 hós korig írhatja fel doki néni. Nem sokat kapunk, de ez is több, mint a semmi.
vovanda
 
 


kincs: minden teljesen logikátlan lenne, ha igaz lenne, remélem, van berlusconinak annyi esze, hogy ne adja el....ha tavaly a manchester city 130 milliójáért nem adta, most miért adná 65-ért?
és akkor gourcuff-öt miért engedték a bordeauxhoz???
ráadásul állandóan az a kritika éri a milant, hogy öregek....akkor miért adnák el a legtehetségesebb fiatal játékosukat????
arról nem is beszélve, hogy beckham "lecsúszása" is akkor kezdődött, amikor a realba került.....
szóval szerintem ha van esze, akkor marad, bár kaká is kifejtette, hogy ő a milan játékosa és csak akkor hagyja el a klubot, ha eladják.....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


sziasztok!

nincs sok időm.Sedy állandóan cicin lóg.csak az kell neki.szerencsére beindult a tejcsim.csak sokszor az a baj,hogy elaludni is a cicin alszik el,és sokat kitúródzik a drágám,mert teli van.a cumika nem kell neki hiába erőltettem.mostmár nem is adom a szájába...minek...egyébként nagyon jó baba mert az éjszakát végigaludja.szóval ez azért jó egy ilyen picitől.már 5600gramm és 60cm.vóltunk a múlthéten a 6 hetes kontrollon Sedyvel.minden renben,nagyon ügyes volt.csak annyi a gond ami engem nagyon idegesit,hogy vesetágulatja van amit a dokinéni szerint ki fog nőni.az itthoni gyerekdokink szerint is kinövi.de azért kértem vizeletvizsgálatot és az tökéletes lett.majd jövőhéten pedig elviszem egy ultrahangra is.hadd nézzék meg mégegyszer.biztos ami biztos.szóval rólunk ennyi.

meli!üdv közöttünk!drukkolok neked nagyon!meglátod sikerülni fog neked is és átéled az anyaság minden egyes örömét!nagyon jó érzés az biztos! :wink:

árnika!melóhely?remélem jó.egyébként nézték születés után Sedy cukrát és 3,7 volt neki.úgyhogy rendben volt.
V.V dokinéninkhez majd csak akkor megyek ha már nem szoptatok.addig úgysem szedhetem a meforált.de már várom hogy újra szedhessem,hogy rendben tartson odabent mindent.aztán jöhet majd a kistesó kb. olyan 2-3 év múlva.de majd ahogy sikerül. :wink:

ani!puszi nekte!képeket a kicsikről! :wink:

vanda!nagyon édesek a kicsik!milyen szép nagyok már!gyönyörűek! :D

kincs!puszi kiskincsnek!altatás terén mi is úgy állunk mint ti.csak ölben ringatva vagy cicin hajlandó elaludni.nem tudom később hogy lesz.de még picike és nagyon igényli a testközelségemet.majd meglátjuk később...

móni?hogy vagytok?

mazsi?mi újság veletek?

loviné!hidd el lesz neked is babád!mi is 6 évet vártunk rá és a 7. évben meg is érkezett.meglátod a met segiteni fog!drukkolok nagyon! :wink:

sok-sok puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
A vesetágulat miatt ne aggódj, tényleg kinövik. VISZONT: rendszeres vizeletTENYÉSZTÉS (tehát nem sima vizeletvizsgálat) kell majd. A vesetágulat ugyanis hajlamosít húgyúti fertőzésre, amire antibiotikum jár...
vovanda
 
 


jaj de sokat irtatok, nagyon orulok :lol: :lol:
itt mindenkit be fogadunk es szeretunk, tessek jonni es csevegni :lol: :lol:

ez a puszis doki biztos nagyon ari lehet, de plane az ha az ember jol erzi magat ilyen helyen, nekem a debis kaali nagyon szimpi volt es elso probalkozasunk sikeres lett, tehat mi tartozunk 2 puszival BBnek

ani! meg al az eszem, mar csokoljak a lanyod :shock: :shock: :shock: igaz michellet is meg puszilta 2hosan a szomszed kisfiu, de az nem volt csok, szerintem keszitcs ki az udvarra egy locat ahol pihenhetnek a sorba alo legenyek :P

timi! nagyon szepen gyarapitod sedyket, ugyi vagy es a vese miatt ne izgulj

arnika! csak nem fog le jarni a munkaviszonyod? remelem, es ha igen hatha hoszabityak, es jatejok majd postazok neked :D

kincs! en is neha ugy erzek hogy nem kapnak eleget belolem a torpok (a nettezes miatt), de tenyleg kel egy kis kikapcs :oops: :oops:

na puszika mindenkinek

szmet, mazsi! mi van?????????????

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Megvagyok köszi. Nem történik semmi, csak 6 hetente kell uhra járnom, ami elég idegesítő. Már nagyon sok mindent vettünk a nagyja az albumomban van.

szmet
 
 


Timi!
Szabinak ia vesetágulata volt!10 hónapos korára kinőtte.(kopp-kopp)

Kincsem!
Nagyon örülök,hogy találkoztunk,teljes szívemből!! :D :D De azt meg nagyom sajnálom,hogy csak ennyit tudtam(tunk) ott lenni. :cry: :cry: Nagyon kedves vagy még mindig,és gyönyörű a kis Donát.Megmondom őszintén alig ismertelek meg az út szélén.Tényleg sokat változtál,Jó értelemben!!
Hazafele kb.3 évet öregedtem.Szó szerint úgy visítottak Szabiék,mint a kis sakálok.Nem bírták a lekötözést,erre már nem vevők.Hiába álltunk meg,ha elindultunk kezdték előröl.De ez köszönhető volt a fürdetés előtti állapotnak főleg,éppen hogy hazaestünk 7-re.Onnantól csend és nyugalom volt.
A sütid pedig ...isteni volt.Szabinak nagyon bejött!

Kép
ani0227
 
 


Halihó!

Ani én is nagyon örültem hogy taliztunk!! De nagyon nagyon szerettem volna ha többet tudtok időzni!!!!(reggel kellet volna felkeltenetek bennünket,akkor nem siettetek volna,bár akkor még ennyire se ismertél volna rám,reggel kicsi idő kell mire összevakarom magam)
Gondoltam rád hogy vajon hogyan viselik az utat ,sajnálom hogy felkeltek a gyerekek tudom milyen mikor nyűgik:( kiskincs sem szereti ha a székben kuksolni kell és álmos is,néha kegyelmezek neki és ölemben elalszik :oops:
ha 7kor fürüdtök mikor alszanak el és meddig alszanak reggel?
a süti csak összedobálós,sajna többre nem volt időm :oops: (melyik Szabinak?) de remélem egyszer kertipartyzunk és megadjuk a módját!!!!!! :wink:

Szmet miért jársz 6hetente uh-ra? nunis vagy kukis? Név?

Timi semmi gond nem lesz!!
De sztem jó ha megnézeted legalább megnyugszol!

Pasi remélem a milánosok is így gondolkodnak!!!!!
Vendég
 


kincs, ani ti minitaliztok????
képeket!!!!!! :lol:

és én is kérek sütit.....vanda: mikor megyünk anyóshoz? :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


árnika: milyen a meló? :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


szmet: hajrá, nagyon ügyik vagytok és szépen haladtok előre....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


ja, nyári kertipartiból ki ne hagyjatok :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi sütid készen lesz csak szóljatok mikor jöttök:)

Kertipartit majd egyeztetünk!
Most két képet készítettem a villámlátogatáson Szabiról és kiskincsről:)

Kapsz Aniék gyorssütiéből,egészségedre! :lol:
most eper helyett cseresznyével :wink: Kép
Vendég
 


kincs: Azt mondta a dokim, hogy elég 6 hetente járnom. Alkalmanként 8 ezerbe kerül, elég drága de nagyon jó doki.
Sajna nem tudjuk a nemét, mert állandóan oldalt fekszik és a lába takarja. Június végén megyünk 4dre akkor hátha kiderül majd.
Nevek: Ha fiú lesz Richárd lesz, ha lány akkor Vanda.

szmet
 
 


Hű. Azta, rólam lesz elnevezve egy bébi.... :lol: :P :oops:

Ani, Kincs!
Jó hogy tudtatok talizni...
vovanda
 
 


kincs, már indulunk is, ha ilyen süti vár :P
most úgyis rám férne :D

szmet: szép nevek, különösen a kislányé ;-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


ja, és várjuk a két fotót....
aniék nem fényképeztek?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


és még valami: hsz-stop van nektek, én akarom megkezdeni a 100. oldalt :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


most latom hogy nem kerultek fel a kepek amit az este akartam fel tenni, na ujra probalkozom

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


hajrá a képekkel móni :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


igyekszem, hogy még előtted meglegyen nekem a laptető....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


elvileg ha jól láttam, még 2 hsz kell hozzá.....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?