Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

fejés közben írok :shock: tegnap este beparáztattam magam ezzel a k@rva mérleggel,1 óra szopi után 30 grammot mért :roll: :twisted: azóta nem mertem mérni, de megemeltem a More milk adagot+fejek minden szopi után.az a furi, h szopit ha abbahagyja és megnyomom a cicim, utána még jön a tej :roll: :roll:
úgyhogy még nem döntöttem el, h a mérleg rossz, v nekem kevés a tejem, vagy manó szopik bénán :roll:

Tündi!
hű de régen jöttél!drukk mára!!!!!!!!!!!! :D

Kata!
szép poci!mér akarod h lent legyen?nem akarsz még szülni ugye :shock: :roll:
apjukod.... :lol:

Dike!
kezemlábam x-ben értetek 8) nyugodtan készíts ki minket a kövi 2hétben, a lényeg h a végén zebrával gyere :wink:

Pompom!
örülök h szép a pisid :lol:

Zsu!
gyere sűrűbben!
klassz h sok program van!drukk h becsússzon egy natúr spontán baba a fagyi előtt 8)
Vendég
 


Vicuska
ismerős, én akkor borultam ki, mikor úgy 40 perc szopi után 20 grammot mutatott, és ráadásul vérzett a cicim is. Másnapra jobb lett, azóta 50-80 grammot eszik kb, de nem mérek minden szoptatásnál, éjszaka egyáltalán nem méregetek. Doki is mondta, hogy nem kell állandóan mérni, a lényeg, hogy hetente úgy 12-15 dkg-ot hízzon, és 13 dekát hízott is :D szoptatás után meg nem is tudok állandóan fejni, mert nem alszik vissza mindig, és egy darabig elvan a babakocsiba, de aztán kéri anyát :lol: tologatom, visszateszem szájába a cumit, van mikr ki is veszem persze :lol: hát kicsit lehet elkényeztetem a drágámat :oops: :P
szóval nyugi, ha szopi után nem ordít hogy éhes, akkor majd következő szopinál bepótolja amit most nem evett meg

Kata
hát nem kicsi az a poci :P talán lenn van :wink:

zsu
akkor jó kis programjaitok lehetnek már júniusra :D nemsokára babaázás lesz a program úgyis :D

Kép
gaby25
 
 


Lányok, jöttem köszönni! holnap repülök haza Vinzenttel!! Kérek sok-sok drukkot, hogy minden rendben legyen. Nem mondom ,hogy nem vagyok ideges, mert azért csak egyedül leszek vele. Nehogy üvöltsön a repülön, megtudjam etetni mikor kell stb... Szóval most két hétig nem leszek!!!

Mindenkinek puszi, lehet ma még benézek, de már az agyam nem itt van! :oops: :shock:

Vicuska!
Szerintem se méricskélj annyit! Èn sose mértem, nem volt mivel!
Ha Lilla nem nyügös, vagy nem sír szopi után akkor valszeg jól lakott. Vinzent is sokáig szopizott, ált. fél órákat. Lehet, hogy sokszor bealszik közben, nem? :roll:
susy75
 
 

 
 

ZSÓFIKÁM!!!! Nagyon nagyon szorítunk értetek!!!!!!!!!! Minden rendben lesz! TUTIBIZTOS!!!!!!!! +++++++++++ ((((((())))))))))

Gaby, Vicuska: NEM MÉRLEGELNI!!!!! Nem sír, nem nyafog, hízik rendesen??? Ha a válasz igen, akkor eleget eszik kész slusz ennyi. Te sem eszel mindig ugyanannyit. IRGUMBURGUM! Nem halálra kell etetni azt a gyereket, hanem jól kell lakatni.

Kata! Szép pocak... Bocs, szerintem nincs lent, de nekem sem volt, mikor szülni mentem. :D Fog, nem fáj és be van tömve félig (még minidg ugyanaz a helyzet, mint 1 hete), csütörtökön megyek végleges tömésért. Remélem nem fog fájni utána! Már nagyon nem kívánom vissza... Este dobok pociakfotot, készen van, csak most mennem kell!

Zsu, örülök, hogy minden rendben van Veletek, jól is teszitek, hogy sokat kirándultok!!!! Várjuk a jó híreket!

Dike! Remélem most a Te hónapod jött el!!! Szorítok!!!

Ma palántáztam 4 pari, 1 paripaprika, 1 sima paprika, 2 erős paprika, és mégegy tulipánpaprika is van, csak azt cserépbe kell, de nincs itthon föld. :) Még van hely 8 palántának, úgyhogy ki kell gondolnom, mit ültessek még. Újhagymára gondoltam, de segítsetek, azt dughagymából kell vagy van egyéb "eszköz" hozzá? És miket ültessek még?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!
Láttam, hiányoltatok! :lol:
Néha-néha benézek, hogy kivel mi újság,de elég ritkán!

Gratulálok mindenkinek a babákhoz!!!
Zsófiékért nagyon szorítok!

Dike, Szalay nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!
Mindent bele!!!! :lol:
Vendég
 


:wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Azért jövök ritkán, mert le akarom zárni a múltat.
De ha itt vagyok, mindig felzaklat.
Ezért inkább nem is jövök.
De azért nagyjából képben vagyok ám, hogy kivel mi van!

Puszi Mindenkinek, legyetek jók, és kívánom, hogy mindenkinek teljesüljön az álma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sleepin, újhagymát dughagymából kell.Én abból szoktam.
Nem tudom, lehet-e még kapni.Én ősszel szoktam elduggatni, vagy kora tavasszal.

Na, végre egy téma, amihez hozzá tudok szólni! :lol:
Vendég
 


Szia Tavi, örülök, hogy írtál:) Minden jót Nektek!

Susy: jó utat haza!!!

Zsu: szjjja :wink:

Kata: nekem nem tűnik túl lentinek a pocakod, de a véleményem nem mérvadó :D a hasam kicsit láccik, mert fel vagyok puffadva :( 7végén venni kellett eggykismamagatyát, mert azok a ruháim amik itt vannak a 65 kg-mra vannak mlretezve, azóta felszedtem pér kg-t, még a babó előtt. de most nem merem felvenni őket, mert pocakban szűkek :lol: :lol: :lol:

Vicuska: szopihoz nem értek, de ha Lilla b :lol: aba elégedett nem lehet gond :)

Fenci: Márk milyen nagy már :shock: :D :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi, minden téren gratulálok, ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!
Olyan jó érzés látni, hogy rendbe jött az életed!
(Emlékszel, amikor majdnem bejelentettelek a dokihoz Kisgizi néven? :D )
Vendég
 


Tavi: Igen :D :D mennyi minden történt azóta :shock: de egy biztos, annak a dokilátogatásnak nagy szerepe van abban, hogy minden ilyen jól alakult :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gondolod, hogy az segített? Ez jó érzés, hogy egy icipicit én is hozzájárultam a kisbabához!
Vendég
 


Tuti, ott kezdődtek a vizsgálatok, derült ki a PCO, kezdtem diétázni, sportolni, lefogyni, változtatni az életemen :)

szóval ÖRÖK HÁLA !!! :wink: :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Jaj, nem azért írtam ám! :oops:
Én csak bejelentettelek, nélkülem is elmentél volna.

Ha nagyobb figyelmet fordítanának a PCO-ra, sokkal több baba születhetne.
Sok doki nem is ért hozzá.Ez nagyon szomorú.

De legalább Te utánajártál, meg is lesz az eredménye! :D

Jó éjt!
Vendég
 


Tavikám! Ha ezen múlik, adok még megválaszolandót!!! :D De megértem, hogy itt felszakadnak a sebek... :(
Amúgy tudom, hogy kicsit későn kezdtem a palántázást, csak most hoztuk rendbe a kertet és előtte nem nagyon lett volna értelme. azért bepróbálkozok dughagymával, hátha... Még ötletek, mit ültessek???

Pocifotó:

Kép Kép

Ilyen lett a kert füves része (még vannak kopasz foltok, azt újravetjük):

Kép Kép

Bocsi, nagyok a képek, de már nincs erőm kicsinyíteni...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Feltörte a bicikli a seggem.... :? Elkészülhetne már az autóm!!!!

Tavi :)
Szijjjja!!!!!!!!!!! de jó, hogy vagy!! El ne tűnj nekem!!! :wink:

Gröni :)
Győri taliban benne vagyok!!!

Sleepin :)
De vékony vagy!!! Csini pocak!

Kata :)
Tiéd pocak: hűha!

Bocsi, most ennyi vagyok, sietek.... 5-kor pedagógusnapi buli a suliban. Aztán meg folytatjuk valahol. Nem fogok inni, áááá, egy kortyot sem!!! :lol: :lol: :lol:

tegnap elfüstölt a mosógépem. :shock: Kiszedtem a ruhákat és füst gomolygott ki a dobból..... WAZZ. :evil: Szerintem nem szerelőt kéne hozzá hívni, hanem papot..... :? Má' csak ez hiányzott. :(

Na, megyek ébreszteni kakajjóval.... :)

KépKép
zapáné
 
 


SZia Zapáné!

Nem maradok sokáig... :oops:

Sleepin, 1-2 karalábé, zeller.Az mindig kell.
Vendég
 


gizi
hüü, holnap mész babát nézni, gyere hamar mjad a hirekkel, és ha lehet, kérünk sztárfotót! az elején én lehajtottam a kismamanadrág pocakrészét, ugy volt jo, amig kicsi volt a hasam. meg eggyel nagyobb nadrágot vettem, ami örültem, ha rámjött szülés után, szoval nem pénzkidobás. kell egy nagyobb méret, amig szülés után visszakapjuk az eredeti formánkat. már akiröl lemegy ugye...

sleepin
sose értettem, hogyan lehet vki ennyire vékony. tök feszes vagy. bár tudom, te hizni akartál. na majd most fogsz, legalább pocira :lol: szép a fü, igazi zsengezöld a kertszin. Látom, van kiskertészetek is :)
én már szülnék... ráizgultam erre a programra 8)
azért már látszik a pocak, bár aki nem tudja, h babás vagy, nem hiszi, hogy mamapoci
fogadnak drukk
a retek hamar kikel azssem, ha érdemes még vetni

gyugyi
kell az a bringa a mai buli utánra :wink:

suzy
drukk a repüléshez. bár már biztos nem olvasod, de ajánlják a fel-és leszállásnál, h szoptasd a babát a füldugulás elkerülése érdekében. és nyugodtan tedd mellre, bárhol, ahol megéhezik, el lehet ezt ugy intézni, hogy nem látszik semmi. inkább egyen, mint sirjon, etz mások is megértik sztem.
jo nagyizást!!

tényleg felesleges a minden evés utáni mérleg. mérjétek hetente, vagy max 3naponta. mi se eszünk mindig ugyanannyit, és lehet, h egy szopinál csak szomjas volt, mert az elöbbinál jol beevett a zsirosabb tejböl.

apa tegnap nem jött leváltani a játszón. :shock: :roll: nem értem

viszont tegnap reggel nézem D fejét, te jó ég, olyan folt volt a hajánál, mint az ételpenész. Már azon paráztam, kihez rohanjak, egyböl a börgyogyászhoz, vagy elég a gyrekeorvos. mire eszmeb jutott a SÁRCSUMA. ja, azt nem mostam le este a fejéröl. jol néztem volna ki a dokinál: anyuka kérem, a gyerek feje csak koszos
Vendég
 


wazz, alig aludtam valamit éjjel :? fiatalúr éjféltől nem igazán akart aludni, csak nagyon rövid időkre :( 5 után elaludt, de csak 2 órára, most sem alsik el. Didimániás lett, állandóan azon lógna apja fia :lol: :lol: volt olyan is pedig, amikor csak 4 óránként ébredt éjjel, remélem nem lesz éjjeli bagoly

kata
nem mérek minden evést, de most mértem, 80 grammot cummantot, igazán bealudhatott volna :lol: ciki lett volna a dokihoz menni a sár miatt :lol:

gyugyi
adjátok fel az utsó kenetet a mosógépnek :lol: nekünk a víz dőlt belőle az adagolónál, én nem szivattyúzta a vizet, kézzel csavarhattuk a ruhákat, mert persze a régi centrit amit tartogattam 10 évig, tavaly kiselejteztük :lol:

sleepin
jó vékony vagy, gondolom most is csak pocira fogsz hízni

gizi
jaja, mesélj mi volt uh-n?

Kép
gaby25
 
 


zsu! nagyon jól teszitek h sokat kirándultok...és remélem hozzád is beköszönt most már a gólya! drukolok!

kata! legyen igazad! :) háát én sem mondanám h lent van! :wink:

susy! vigyázzatok magatokra. ügyi leszel! :)

tavi! örülök h írtál!sok boldogságot kívánok!

sleepin! de kis aranyos pocid van...de nekem alapból nagyobb :D

én jól vagyok, már terhesnek érzem magam :D nagyon nagyon beleélem magam, úgy érzem most sikerült. de majd kiváncsi leszek mensi előtt pár nappal, miket írok :D :D :D most még könnyen beszélek! :D amugy összevissza szurkál a hasam alja :?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 6/nummer=2

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


Jó reggelt!

Gyugyi!
jó bulizást! :wink: óvatosan a bicajjal hazafelé, ne kacskaringósan :lol:

Tavika!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja!megértelek...de hiányzol ám, nem dobsz képet a szép kertetekről meg tavatakról? 8)

Sleepin!
aszta milyen csini vagy :shock: :D szép a ti füvetek is!kutyitok nincs?a miénk sose lesz ilyen zöld, a 4 kutyi kipisili :evil: (6 napja már csak 4 van az 5 helyett..... :( )
nekünk van retek, paprika, paradics, zeller, petrezs..de már régebben ültettük :roll:

Gizi!
holnap dokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!fotót :D

Kata!
ma nst!gyere utána :D

Gaby!
sajnálom az éjszakát....pedig 80 az szupi 8)

Fenci!
olyan játszószőnyegünk nekünk is van, de még nem próbáltuk

azóta nem mérek....de fejek :roll: kisasszony ma éjjel is 10-től hajnal 5ig aludt :lol:
Vendég
 


Jajj, Suzy, elfelejtettem, hogy nagyon jó utat és pihit és kikapcsolódást!!! Biztos minden rendben lesz!

Tündi szorítok a szakdoga védéshez!!!

Félreértések elkerülése végett, nem magokat vetettem, hanem palántát ültettem. :) Amit lehet palántában kapni, azt tudok ültetni. :) Tegnap láttam még uborkát (de attól félek, hogy keserű lesz), meg padlizsánt. No még van pár napom. :)

Kata, ok, akkor mehetsz szülni, melegfront jön!!! :D Ez a saras téma nagyon komoly. Amúgy Bende homlokán mindig van lila folt. Mire elmúlik, szerez újat. Itt nem is meséltem, hogy szerzett egy jó csúnya sebet a játszón szegénykém. Remélem nem lesz maradandó, mertt az állán van. Nem vette észre, hogy közeledik nagy zöld csúszda... no comment...

Igen, vékony vagyok, genetika... Nem bánom bár néha tényleg szívesen kapnék fel 1-2 helyre 1-2 kilót.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Dike!
én is érzem h már babás vagy :lol:

Kata!
Sárcsuma...... 8) ez király :lol: :lol:
me tényleg melegfront lesz :wink:

nem is mondtam, h már 13 kiló mínusznál tartok :lol: :lol: (18-at híztam :oops: )aztán ha ez lement, még le kell adnom a felesleges 30-at :shock: :lol:
Vendég
 


vicuska
nekem is lement már 10 kg :D 17 kilót híztam, és ha ez lement, még 20 kg felesleget kell leadni :shock: :lol: azt majd szoptatás után, de lehet közben is fogyok, vannak akik fogynak :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
akkor mindketten dögös, szemrevaló kismamik vagyunk :lol: :wink: :wink:
Vendég
 


vicuska
én csak kisbálnának hívtam magam :lol: viszont most látom, hogy az arcom is fel volt már dagava a végén, most vékonyabb lett az arcom :P

manó most alszik mint a tej, biztos megint éccakára lesz éberebb :? pedig pocakban nem ébresztett éjjel egyszer sem

Kép
gaby25
 
 


Hű halihó mennyit írtatok!

Vicuska, Gaby
Csatlakozok a bálnákhoz, bár és hízok a szopi alatt, szal a mérleg felfelé megy...de már nem sok van hátra!
No nem azé mert elveszem a cicit, hanem mert ha már jobban eszik akkor elkezdhetek lájtosabban enni, meg mozogni is céltudatosan.

Dike
Hajrá!Remélem tiéd ez a hónap!

Zsófi
Sokat gondolunk Rátok, gyere amint tucc.

Gyugyi, Lami

Egíszségetekre!

Suzy
Bátor vagy a repüléssel én nem vinném ennyi idősen sehová...jöjjön aki akar.

Giz
Várunk a hírekkel holnap!

Zsu
Drága! Akkor Júliusra stoppolhatok egy hétvégét! Kertigrilles sörfröccsentőset itt?

Tavi
Örülök, hogy itt...gyere vissza...lasssan mindenki veteményezni fog... :D

Sleepin
A padlizsán nagy bokor lesz, és szar se lesz rajta...tavaly volt, de 2 db ha nőttt, és sajna nem is érett be...pedig öntöztük...karalábé?kelbimbó?írnám a céklát, de azt vetni kell...

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi! Ok, padlizsán kilőve. :D Cukkinit ha látnék palántát jó lenne, mert azt nagyon szeretjük (Apa nem, de Ő most nem érdekes :D ), de azt nem tudom palántában keressem, vagy magban? Ha magban, akkor nem késő? TAVI??!! :D Leveszöldségeket nem hiszem, hogy vetek, mert csak a helyet foglalják, de olyan nagy mennyiség nem fogy belőlük. Mondjuk karabból igen... Na, azt is keresek majd.

Ma betömték véglegessel a fogam, szorítsatok, hogy ne durranjon be újra!!!! Nagyon nem szeretném. Mondjuk jól meggyötörte, persze csak az inyemet tudta, de az végzett, mint az őrült, meg kenegette minden csípős cuccal... :evil:

Ja igen, Vicus felvetette, ez lett volna a köv. kérdés, hogy ki kell szedni a palántákat vagy szépen átvészelik a telet vagy téliesíteni kell őket??? Amúgy Vicus, van 2 kutyánk, előre lettek zárva amíg bezöldül a kert, utána le lesznek kerítve (vagyis mi). Nekünk lesz 3/4 kert, ahova nem jöhetnek, nekik marad a többi, meg persze teljesen előre mehetnek, mert az utca az utca... :D Majd lassacskán el lehet ezt is kezdeni, csak azt a vadászkerítést felállítani fixen, hát ember legyen a talpán... Katasztrófa, de a legszebb szerintem. :roll:

Kata?!?! Itt elborult és fúj a szél, csak nem ottfogtak??? :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


bpd 95, becsült suly 2,8-3 kg. nst jo lett, de mindig elmászott a baba, ugyhogy vagy fél orát bent voltam. kérdem, nem szülök elöbb? doki: akar? (mintha ez igy menne), ha akar, szülhet elöbb, de ahhoz fájás is kell :shock: :lol: ja, hát 3.nál már az ember gondolja, hogy az is kell hozzá.

vicus
Lilla kis álomszuszék, de örülj neki, legalább kipihened magad. Nyugi, eleget eszik. HA éhes lenne, nem aludna 7 orát egyhuzamban.

gaby
látom, neked nincs ilyen szerencséd az alvással. Reméljük, javulgat majd.

fogyival ne törödjetek, majd hozok pocakfotót szülés után 8) aztán nézhetjük, kié maradt nagyobb. meg majhd inditunk egy fogyozós topikot is.

dike
szorittttok

sleepin
fogadra vigyázz. kertészethez ennyire nem értek.

ticsi
magadnak is azt fözd, amit Ádinak, és annyit. Attol tuti fogysz majd :wink: Árpi javul evésben, beszédben? nem megy még oviba, igaz?
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit ki vagyok dőlve.Ez a reggel négy órás kelés kikészít.


dike!

Úgy örülök hogy azt érzed hogy babás vagy.nagyon drukkolok,hogy most összejöjjön.én sajna nem érzem magam annak.pedig a hosszú hétvégén apa nem volt irigy... :oops: :) ráadásul pé volt.bár kitudja,de nem érzek semmit.mindegy a teát iszom.


Gizi!

Annyira örülök a sikerednek.gyere és mesélj mi volt a dokinál.


Vicus!

Én még csak a harmadik kilónál tartok a fogyókúrában,de a sok tornától már minden porcikám fáj,de kitartok...vagyis megpróbálok,hátha ez is előrébb visz a babásodás felé.

Tavi!

Örülök hogy jelentkeztél,gyere azért többször.

Kata!

Helyes a pocid.

Sleepin!

Szép a kertetek.én is nagyon vágyom egy kertre,mert a panel kikészít a sok nemnormális emberrel az élen.
Palántákat meg próbáld meg,aztán legfeljebb jövőre előbb cselekszel.na...így hangzik egy kertészeti iskolát végzett tanácsa... :) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi
Remélem a babákok állapota stabil és szépen erősödnek!!!+++

Zapáné
Jó bulizást! Sztem is jó, hogy nem jó a kocsid most. :wink: Nekünk holnap lesz pednap. 1-től, meghívtak.MA voltam bent suliban, bevittem a kijavított érettségi dogákat. Találkoztam egy-két diákommal is...szeretek mert olyan jó bent pocakosan sétálni. :lol:

Sleepin
Szépen növöget a pocid :lol: !Vékonyságod azért irigyeljük kicsit. :oops:

Kata
Apa besokallt a játszón? :lol:

Dike
Szuper hírek!!!Drukk a hónaphoz!!!+++

Vicus, Gaby
Majd lemegy a többi plussz is mikor rohangálni kell a lurkók után! :)
Én nem tom hány kiló lehetek, kedd óta minden reggel mérni akartam (kedden reggel szoktam éhgyomorra, wc után), de semelyik reggel nem volt rá időm, mindig rohantam...2x a boltunkba ma meg az érettségi dogákat javítottam még reggel is.

Susy
Jó repülést és jó otthonlétet!!! :D

Tavika
Drukk, hogy rendbejöjjön az életed mihamarabb!!!+++

Lili28
Neked pedig kitartás mind a fogyihoz mind a babásodáshoz!!!Néha hosszú az út, de mindegyiknak van vége!!!+++

Mivel éjjel nem aludtam csak 4,5 órát, ezért most pótoltam...aludtam egy bő 3 órát. Evés után bolti vaniliás tejberizst vágtam be eperrel...szerintetek? :wink:

Kép
vizkriszisback
 
 


az előbb hívott a dokim asszisztense, hogy a doki holnap 11-től műt. na remek, gondoltam, le akakrja mondani. de nem, mehetek már reggel 8:15-re :D :D :D :D

szörnyen émelygek már 1 hete, szerencsére Vuk még elkerül. de borzalom, éhes vagyok, ugyanakkor minden falalt egy gyötrelem. ugy kell leerőszakolni a torkomon. ha leér akkor meg ég a gyomrom.

Ti mit ettetek? lehet ezzel vmit kezdeni??? mert kezdek gyengülni, pedig igyeksezm enni!


Krisz: én a mazsolás krémtúróról álmodok egész nap,de egy danon tejberizs is lecsúszna, főleg, ah emeggyes, vagy csokis, vagy vanilisás vagy....

Sleepin: irigy-irigy... a kertre is meg a vékonyságoda is :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Krisz!

Köszi aranyos vagy.már múltkor írtam úgyis (de nézd el nekem),hogy te vagy a példa számomra.Persze a többiek is. :) csak Rólad konkrét tudom hogy az endo miatt mennyit szenvedtél,de megérte.Úgyhogy én kivárom azt a rögös utat akár meddig is tart.
Vendég
 


Gizi, én az émelygésre krumplit ettem krumplival, no meg mindenféle nehéz, szénhidrátdús kajákat, ezek bennmaradtak. A paradicsomok, könnyű sajtocskák, gyümik és egyéb egészséges dolgok azonnal igyekeztek volna kifelé.
Az émelygésre nagyon jó volt bármilyen szénsavas, hideg dolog, sokszor mentett meg a villamoson való rókavadászattól. :)

Lili, hogy bírod a teák ízét?

Krisz, én mindenhol szeretek pocakosan mászkálni, jól kitolom és vigyorgok. :) Bár nem hiszem, hogy nagyon látványos lennék, helyet még nem adtak át sehol...

Fenci, Márknak csudaklassz kis állatkertje van. :)

Kata, Sleepin, csinosak a pocakok, én is dobok egy ma reggelit. :)

Kép

Brutálisan meg vagyok fázva, egy kis hőem is van talán, de remélem hogy kifekszem éjszaka... holnap dokihoz vagyok hivatalos, nemtom lesz-e uh, valszeg csak a 12. heti leleteimet fogja nézegetni, és beutalót kapok a 16. heti körre.
Mindenesetre nem bánnám ha lenne uh, és jóóóóól beterpesztene az apróság. :)
Vendég
 


gizi
nekem is a hideg kaják váltak be émelygésre, meg néha a sós mogyoró, de csak pár szem. jégkrém még táplál is

pompom
csinos kis pocak, alakul. 14.héten nincs uh, de sztem még nem látszana a neme

gyugyi ma este nem jön, ugye? :lol: :lol:

Zsófit nem tudja vki elérni?????? Mi lehet velük? A beültetősben se olvastam róluk
Vendég
 


Hű, nem gondoltam volna, hogy valaki(k) irigy(ek) lesz(nek) valaha is a kertünkre. Régebben egy adag gyom volt némi fűcsomóval vegyítve. Ebből lett ez. Majd megpróbálok ilyen volt képet keresni. Tragédia volt. Nem tudott végigmenni rajta a gyerek, mert elbotlott a fűcsomókban. :? Nade most. :D

Krisz, Te aztán ne irigyelj a soviságom miatt, Te sem vagy épp dagi... :D Nagyon is csini vagy! :D Pocakfotó???

Gyugyi épp elhajlik... :D

Ma kerestem dughagymát, de nem találtam, szerintem arról lecsúsztam. :(

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsófi :P

Isten hozta Málnát és Matyit!!!!
Elég szép súly ez a korukhoz képest, rendben lesz minden!!!!!
Szívemből kívánom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szépek a gyerkőcök nagyon-nagyon!!!

Mikor lesz a tali akkor????? június 27? Tényleg kéne esőhelyszín is. Vagy van ott alkalmas beülős rész? Vmit mutat a neten...

Tündi :P

Sikerült, ugye? :wink:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Csajok!

Még ez a gyed téma....
Ez olyan szomorú, ha mondjuk most azonnal (szinte...)nem sikerül nekünk testvérke, akkor már tuti, hogy csak két évig maradhatok otthon vele.... Ez ma tudatosult bennem...

Pedig sztem nagyon fontos, ezermillió helyen le van írva miért, mármint a három év. Én élvezem minden pillanatát még az "elszigetelődés" ellenére is. :cry:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Bogáncs :)
Én úgy tudom, június 20-a a tali! A 27 is felmerült, de nem tettük át. Ugye? Nem ám felprüttyögök Pöstre, oszt nem lesztek ott!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

Tegnap már korán itthon voltam. Azé' ittunk egy kicsit a szertárban! :lol: :lol: Az ünnepségen csak üccsi volt.... :roll:

Griszom elmegy a CSI-ből..... :(

Ma színház. Zapa is jön. Koccanás. Sokat anyáznak benne. :wink:

Kész a kocsim! :D csak még nincs itthon. :?

Na, futok......

KépKép
zapáné
 
 


Kislányom..... :) :) :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


lili! én nagyon drukkolok neked is!!! :D ügyi vagy a fogyival!

köszönöm a drukkokat!még még még! :D

pompom! de csini a pocid! és neked is milyen jó kis alakod van! :)


zapáné! kis-nagy lányom- apukám ezt szokta rám mondani, a hugom miatt. :D nagyon szép lányod van! :)

mai hőm 36.8 lépcsősen megy felfelé.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Dike!
Nagyon, nagyon drukkolok neketek! Nagyon jó esélyetek van most a babásodásra! :D

Kata!
Akkor pakkok már készen, csak még Ágika várja még meg a kiírt időpontot. :D Sejtettem, hogy a párod így fogja fel a játszóterezést. :? De majd megedződik. :D

Gizi!
Köszi a pü-t! :D Majd jelentem. Émelygésre is jó a B6 vitamin, ha jegesteával iszod még jobb! :wink: Drukkok mennek! Várom a híreket, hogy mit látott a dokid!

Lili!
Neked is millió drukk! :D

Kérdés! Aki tud, kérem segítsen ! Vicus! Krisz! Ti is !

A PG/53-mal és Maybe Baby- vel a reggeli nyálból kell csinálni a vizsgálatot? Mert ha napközben csinálom, semmit sem mutat. A reggeli tegnap is és ma is páfrányosodott, de még nem nagyon. Aki csinálta már, annak mennyire volt jellegzetesen páfrányos?
Ma még nincs tojifehérje. De azért reménykedek, hogy lesz pé-m! Tegnap azért megszeretgettük egymást! Többször is! :oops: :D De nem volt "beszállós" próba! Nagyon belemerültünk. :oops:
Előre is köszi.

Visszaolvasok!
kolibri28
 
 


hali, megjöttem a dokitól, gyors mene volt, de a lényeg a babó jó helyen van, jó méretű. (de még kicsike :D

CRL: 3,5 mm azt mondta a doki, hogy korának megfelelő.

képet mindjárt, csak előbb még lefotózom és megszerkesztem :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


kolibri, nekem a pg53 összevissza mutatott mindent :shock:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


nem kellett volna már lennie szívhangnak?

Kép

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


kolibri! a pgét én mindig reggel csináltam első nyállal. és volt h csak 1-2 páfrány volt rajta, de volt olyan h szinte az egész.

az ilyen lh teszteket meg csak délután lehet csinálni, ás legjobb ha mindennap ugyan abban az időpontban.
druukkkkkkolok neked!nekünk volt beszállos módszer :lol:

gizi! gratulálok,h minden ok, majd meg nő és még milyen gyorsan! :D

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Adok élet jelet magamról!:lol:

Gizi!*Nagyon édes bogyókád van,jól látszik a szikhólyag is....Nekem 7hetesen lehetett először (látni) hallani a szívhangot,előtte csak bizonytalan pulzáció volt látható!Nyugi,napok kérdése és lesz!!!

Gyugyikám!*Andi lányod nagyon csábos,mint mindig!Igazán kis érett pipi már!:wink: Vigyázz rá,mert elcsábítják lassan a családja mellől!

Kolibri!Nekem ha kell,fiam is meg tudja páfrányosra nyalni a PG-met!-ez komoly!!!
Áll. hüvely váladék az biztosabb....de Nekem nem jött be soha!

Bogáncs! Májusig kell megszületnie a babának...szerintem sok kora baba...na az nem is....de időzített császáros baba lesz majd május küszöbén...

Többieknek pusza!

Kata hogy bírod a hűvösebbet?-én ma annyira aktív voltam...csiri-viri a lakás...
-NA és egy mai kép....a bálnaságomról!

Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hali! :lol:

Kandi, Pompom!
nagyon szép pocakok! :D

Pompom!
te is milyen dögös kismami vagy :D büszke lehet rád a párod :lol: meg a babád is :lol:

Gizi!
nagyon jó a kép!szívhang majd lesz, itt 1-2 nap is számít!minden rendben van tuti :D nekem a jégkrém+hideg kóla jött be :D

Lili!
hun a vonalzód??????????????????????

Gyugyi!
a szertárban ittatok!ez nagyon jó :wink:

Kolibri!
örülök h jól telt az éjjel :D nekem nem nagyon jöttek be ezek a pg-k+mikroszkópok, viszont az lh teszt igen, meg figyeld a tojcsit :wink:

Kukacról nem tudunk semmit??? :roll:
nagyon szorítok nekik!!!!!!!én írtam még hétfőn sömit neki, de nem válaszolt :oops: :roll:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Csak gyorsan Zsófi hírek.

Beszéltem ma vele. Még szülés előtti szombaton beszart a telcsije, azért nem kaptunk hírt róla.

Babákok erősek és stabilak, sajnos kaptak agyvérzést, de ez állítólag gyakori a minibabóknál, de mégsem olyan agyvérzés mint amit a felnőttek kapnak. Valami fertőzést is kaptak ott a steril körülmények között. Zsófinak megindult a tejcsije, feji folyamatosan 10 ml-k jönnek, abból 1-2 ml-t adnak a babáknak rendszeresen. 2 óránként látogathatja őket, aztán fejés, evés és kezdődik előlről, ezért nincs most ideje. Már van nete, de estére már nagyon elfárad, majd jön ha kicsit összeszedte magát. Pocakja teljesen lement, 57 kg. Málna apucira, Matyi meg anyucira hasonlít. Nagyon sok a korababa ott az osztályon, több helyen is volt hogy miniikerbébik egyike nem élte túl a korai születést, de Zsófi kis kukackái rendben vannak és erősek és Zsófi is jól van! Kábé 3 hónapig kell még bent lenniük, Zsófi is ott lehet végig. 2300 gr körül adják majd ki őket.
Küldjük továbbra is a babanövelő és erősítő drukkokat!

Puszi mindenkinek
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?