Új privát üzeneted érkezett!

Kata!Sietek utánad....igen ma vagyok...hétfőn fordulunk....
Vészesen vérszegény lettem,hemoglobinom stb. mind azért lett ennyire szar,na meg lehetett egy kis gyulladás is mellé....áll. eddig tartott a tartalékom(eddig mindig jó volt minden...)szednem kell Maltofer Fol-t 2x,aztán kontroll,hogy kell-e emelni!Na meg Mg-ot 3x2!továbbra is!
Látom,Te még nagyon jól viseled....Én néha úgy szenvedek,mintha szülés előtt állnék!

Gyugyikám!Helyettem is igyatok....nekem a csapvíztől is ég a gyomrom....egészségetekre!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lami!Gyugyi!
egészségetekre!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Kata!
én is ledöbbenek h tudod így követni az eseményeket :shock: :D
mindjárt te jössz :lol: :lol: :lol:
szülésznőd is van? :roll: már jársz nst-re igaz? :roll:
én meg azt hallottam, h jött több új doki :shock: elmenésről lemaradtam :roll:

Dorcsi!
köszi a híreket Kukacról!++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Kandi :)
Má' iszunk!!!! :lol:

Egészségetekre!!!! :wink:

KépKép
zapáné
 
 

 
 

Kandi!
Maltofert én is szedtem, remélem nekd is használ :)
hű, nekem a gyomrom nem is égett :shock: Rennie nem használ?

Ticsi!
tali......nem tom, mikor szállítható hosszabb távon egy kisbaba?meg szopi+pelenkázás..... :shock: :roll:

Tünde!
be ne fogd!minden tanácsnak örülök :lol: alkoholt is használok, aztán a hintőport :roll: de már nagyon mozog... :wink:

Lami!
honnan tudod? :shock:
Vendég
 


Vicus!
Mit is? Ja minit?

Ha röhögni akarok átolvasok a "szőke agyúakhoz" és onnan!
lamásza
 
 


Vicuska :)
Az én fiam 4 hetesen már a Balcsin volt! :wink: Cici nálad van, pelust meg hozzál!!!! :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska!Alapból refruxom van....na és most meg főleg,fel van tolva minden szervem....

Gyugyikám!Egészségetekre!!!
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Tündéinket Isten éltesse Tünde nap alkalmából! :D :D :D

Huuu! Zsófi!
Sok erőt és jó egészséget kívánok mindhármótoknak a mielőbbi megerősödéshez!
Málna és Matyi! Isten hozott ilyen korán ezen a világon! Bízom benne, hogy nagyon erős kis szervezetetek van és hamar túljuttok a nehéz időszakon, és utána pedig hamar jó súlyba hozzátok magatokat. :wink:

Kérdeztétek, hogy mi az a " beszállós módszer" ! Hát a " kiszállósnak" az ellenkezője! :lol:
A fórum másik topikjában, nevezetesen a siker storykban olvastam, hogy ezzel próbálkozott sikerrel egy pár! :D Igaz elötte volt átjárhatósági vizsgálat is a maminál.
Én azért ezt megpróbálom. Apa pedig legfeljebb kedveskedésnek fogja venni. :oops: :D
kolibri28
 
 


Köszi lányok!

Krisz! Kata!
Igazatok van . :( Lehet, hogy alapból a párkapcsolatunkat kéne terápia alá vetni. Most azért elég sokat beszélgettünk. Persze az ígéretekkel tele van már a padlás.

Gizi!
Ha tudsz jó kineziológust javasolni, elfogadnám. :D

Dike!
Ismerem az érzést. Nálunk eddig a lakás volt a gond. Most, hogy már van, nem lehetne kizáró oka a baba érkezésének. De mégis érzek a páromban valami félelmet. Lehet neki kéne kinezhez mennie? :shock:
Remélem ebben a hónapban Nektek is össze jön a baby és akkor már nem kell agyalni ezeken. :D
Nekem is a ciklus utolsó egy hete telik el feszkóban. A több elég nyugis, és nem koncentrálok a babyre. Persze a pé ideje kivétel ezalól.

Vicuska!
Nagyon édi ezen a képen is Lilla. :D
A tegnapi nap kivételes volt. Holnaptól újra melódia. :(

Susy!
Nagyon jó a fürcsis kép! :D

Csipcsab!
Nagyon ügyi Flóra, hogy már megy! :D Persze minden gyerkőc más tempóban , de ügyi! :D Telót sajnálhatod. :lol:
kolibri28
 
 


Vicus
Szopi+pelenkázás nálunk is van még. :) Sőt, pelenkázás mindkettőnél. :D

Lami
Na, mingyá' átnézek a "szőkékhez"! Derülni támadt kedvem. Hihi!! :lol:
gtünde
 
 


Tuti lemaradtam valamiröl!! :oops: :roll: Mi az a "szökék"???? :shock: :shock:

Kolibri!
Köszi! :P

Sleepin!
Igen van, csak azt nem mutogatom!! :lol: :lol: :lol:

Gröni!
Kérdezted az alvást múltkor. Vinzent általában 1-2 órát alszik délután. De pl ha délelött sétálunk és olyanja van elalszik a babakocsiban,akkor van, hogy utánna már egész nap nem alszik. Szóval még nem túl rendszeres!!
susy75
 
 


lami
szijjjja

tünde
deo, saját lakás, eddig ugy emlékszem, albérletekben voltatok. vagy csak a sok költöztködés miatt apa munkahelye miatt?

én is ugy tudom, hogy szondán táplálják az ilyen piciket, de azt nemtom, mivel (tápszer vagy tej). Azért kéne fenntartani a tejtermelést, h legyen addigra is, mire kpahtanak anyatejet. Gondolom elöször azt is fecskendövel kapják majd.

Fu. remélem Zsofi nem érti félre, hogy nem ugrálok örömömben a szülése miatt. perzse, örülök, h teljesült az álma és anyuka lett, de tele vagyok aggodalommal. Nagyon picik ezek a bébik, 6,5 honapra jöttek.

vicus
alkoholt is hazsnálsz? ja, azt többen is :lol: csak te külsöleg kened, ök meg belsöleg :lol:
nst-re csüt megyek elöször, meg akkor lesz a 36.heti uh is. szülésznöt nem választottam. tudod, itt olyan sok a jo, h nehéz választnai. :lol:
én most már ugy vagyok, h minél kisebb a baba, annál könnyebb kimozdulni vele. de P-vel mi is 3 évesen mentünk nyaralni elöször, és minden doktornénis tanácsadás kész stressz volt nekem, hogy most hogyan lesz a babával. Bár neki fejni kellett a tekjet, szoval az más, mert nem etetheted meg akárhol. D-t bárhol mellre tettem szégyenkezés nélkül, jo, az étteremben elvonultam, de amugy nem zavart, elintéztem diszkréten a szopit.
Vendég
 


Gyugyi!
éééééééééééééééértem :lol: :lol: :lol:

Tünde!
mi is a tali időpont? 8) még Réka is pelusos? :roll: :shock: :lol:

Kolibri!
drukkolok nektek :D ez a beszállós módszer nekem még mindíg nem tiszta :oops: :roll: konkrétabban felvilágosítana vki? :oops: :lol:

most este fürcsi után vérzett a köldökcsonkja. :shock: :? ez normális?most fog leválni és azért? :roll:

azzal nem is dicsekedtem,hogy Tihanyba menet sikerült itthonhagyni a bimbóvédőt. :shock: paráztam h h fogunk szopizni. :roll: de sikerült!és azóta elő se vettük és csak úgy natúr spontán szopizunk!kicsit fáj, de nem vészes :wink:

és ma du. rámmosolygott!!!!!!!!!de úgy igazán,szopi után nézett-nézett, és egyszer csak elvigyorodott :D
edig is voltak mosolyai, de azok csak úgy a világnak, ez meg most csak nekem :D :D :D
Vendég
 


Kolibri, Dike: az exemmel nálunk is ez volt a gond. én már kb 4-5 éve akartam gyereket, olyan 26-27 éves korom körül. de ő addig nem akart, míg nincs ház, megfelelő körülmények. ok, belementdtem, gondolván ez a racionális. Ugyan volt 1 2 szobás lakásom, de oda nem akakrt költözni a kutyákkal. persez megoldható lett volna, ha nagyon akakrja. Aztán meglett a ház, autó, jó fizetés, de a vita maradt. Így útólag kcisit sajnálom, az elvesztegettt éveket, de nagyon nem, hiszen akkor apával nem találtunk volna egymásra :) :) :)

Kolibri, priviben küldöm a számát.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Ezen agyalok én is! :lol: :lol:
Ha a beszállós módszer a kiszállós ellentéte ....
Akkor szerintem az ugyanaz, mint a natur spontán! :roll: Vagy nem?
De eddig én úgy tudtam, hogy a gyerek az úgy készül normál esetben.... 8)

Te,Kolibri :D :D mesélj, eddig hogy csináltátok? :wink: Távlövéssel? :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Még nem olvastam utána a módszernek, csak az említett siker storyból idézek: PCG teszt nega. eredménye, amikor nincsen élő spermium a közösülés után a méhszájon. " Tehát a hüvely falán sérülések keletkeznek szex közben és odarongyolnak a fehérvérsejtek és gyilkolják a spermákat". Hát ezért próbálkoztak a beszállós módszerrel. :oops: Nincs hüvelyi kexelés, csak az utolsó pillanatban juttatják el a srácokat a " cél kapujába". :oops:

Vicuska!
Édes lehetett ez az igazi neked szóló mosoly! :D :D :D
Köldökcsonk pedig hamarosan leesik. Klassz, hogy bimbóvédő nélkül is jól megy a szopi. :D

Gizi!
Köszönöm! Pü-t megkaptam.
Már kezdem érteni. Ezek a pasik be...rik. Az enyém azért szeretné is, meg nem is. Mint az esküvőt. Csak nem akarja elkapkodni. :shock: 6 év után. :lol: Elkapkodni. :lol:
Nálatok tök Happy End lett! :P

Kata!
Le a kalappal elötted, hogy ilyen jól viseled még az utolsó heteket is a másik két gyerkőc mellett is. :D Kiváncsi leszek az nst-édre. Mutat-e már valamit? Pihenéssel, hogy állsz?

Jó éjt! Holnap munka.
kolibri28
 
 


Gyugyi! :lol: :lol: :lol:
Tényleg! Talán a távlövés volt eddig a gond. :oops: :lol:
Jó az a kis kócos kolbi. :lol:
kolibri28
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt csajok!

Zsófi drága :D Isten hozta a kicsinyeidet! :wink: Vigyázz nagyon rájuk és növeszd őket gyorsan! Minden rendben lesz! Hihetetlen hogy ilyen korán megindult a szülés. :shock:

Csak nagyjából olvasgattam, volt nagy termés a hétvégén!

Tündéknek nagyon boldog névnapot kívánok!

Képzeljétek reggelre úgy bedurrantak a cickóim mint anno a kórházban mikor elindult a tejem. :shock: Néztem is nagyokat, hogy mit csináltam, hogy ez történhetett? Hát semmit, csak most másképp fejek (nem csak a mellszívóval hanem kézzel is kifejem a végét) - mert 1x még fejek egy nap és este mikor akartam neki vacsit adni ciciből, úgy aludt hogy nem tudtam felkelteni. Így este 7-kor evett utoljára én meg 10-kor fejtem, reggel 6-ra meg bedurrant a cicim. Ja és Márk 8 órát aludt egyhuzamban! :D :wink: Tegnap megfejtettem a rejtélyt... :roll: Márk a páromra hasonlít. :P Voltunk tegnap anyóséknál és kértem anyóst mutizzon páromról képet mikor pár hónapos volt. Megláttam az első képet és meg volt a válasz. :wink: Pont tegnap dumcsiztunk erről párommal h nem tudtuk eldönteni kire hasonlít. :wink:

Édesek nagyon a babák a képeken!

Gröni :D Ez a Minis sztori nagyon vicces.... :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!
fenci
 
 


kolibri
én is ugy hallottam, h a beszállos modszer = csak az utolso pillanatban van behatolás. Csak nehogy félremenjen az anyag a nagy sietségben. 8)
pihenés: hááát, most nem is fáradok, a méhem sztem már természetes, hogy néha huz. Meg pörgök ezerrel, takaritok, rendezgetek, rámjött 2 hete a fészekrakás. Most amugy várom a szülést, eddig féltem töle, de a korházban van legalább 3 nap nyugságom. A fiuk mostanság kiakasztanak :wink:
Egyszer a Nök lapjában irta egy 10.gyerekét váro anyuka, h ugy várja mindig a korházi napokat, ahol nyugi van. Ja, megértem. de akkor minek ennyi gyerek? :roll:

fenci
juj, cicidurranás nagyon kellemetlen. nekem is volt néha, kemény és feszül. Azt szoktam mondani ilyenkor apának, h maguktol kimennek a cicijeim fejni a konyhába. pamela Anderson effektus. És ilyenkor mindig elgondolkodom, h a mellófeltöltés után mennyire fájhat és feszülhet a mell.

gyugyi
mán csak két hét :lol: aztán villoghatsz a fürdöruciban a kigyurt testeddel. Tök tisztellek ám, hogy igy karban tartod magadat XL körül is. Apa örömére is 8)

vicus
védö nélkül egyszerübb a szopi, ez tény. azért nekem is voltak csillaglátós idöszakok: az elején, amikor sebes lett, és fogzáskor, amikor szétharapta. Na, akkor elküldtem messzire azt, aki ódákat zengett a szoptatásról. De ugy egészében nem volt gondom vele. És ha lánykád ennyit alszik egyben, és ilyen jól hizik, akkor neked is van elég tejed. Tápszer nem is kellett, ugye?

ma megyek 5re sulis szülöire. Apa viszi a kölköket a játszóra. Szegénykém, már látom, h estére idegroncs lesz :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata!
Jó készülődést! Táska készen áll? Én sem tudtam pihenni az utolső hetekben. :D Párodra pedig ráfér az edződés. Csak menjen a játszóra! :D A szülőire pedig biztonsági záras pénztárcával menjél csak, mert már most kizsebelnek olyan költségeket fognak benyögni. Osztálypénzt pedig ne hagyjátok fellicitálódni. :D

Fenci!
Én nagyon irigyellek a cici bedurranásért. Nekem sajna nem volt benne sem és a szoptatásban sem sikerélményem. 1 hétig küszködtem miután hazajöttünk, de nem volt elég. Jött a tápi. :( Érdekes, hogy a fejés módjának megváltoztatásával érted el. Ügyi vagy! :D

Málna , Matyi! Továbbra is : +++++++++++++++++++++++++++
kolibri28
 
 


Jó reggelt! :lol:

Gyugyi!
:lol: :lol: :lol:

Kolibri!
kócos kolbi....ez tecc 8) 8) most már értem a módszert :wink:

Kata!
egyetlen egyszer kapott tápszert, mikor hazajöttünk a kórházból.drukk h sima szülésed legyen :D

Fenci!
milyen jó alvó Márk :D én már nem fejek.kéne? :roll: nekem csak reggelre lesz egy kicsit a pizsim tejes :oops: 8) amúgy 2 napja szinte mindíg cicin van....lehet nem elég a tejem?de ha megnyomom, jön belőle...vagy olvastam, van vmi növekedés ugrás 3 hetes korban, ilyenkor sokkal többet esznek. :roll:

mikor lehet fület lövetni? :roll:
Vendég
 


Vicuska!

Tejcsi ügyben nem tudok hozzászolni. De mivel jól alszik és gyarapszik, nem lehet az kevés sem.
Bármikor lehet fület lövetni. De inkább eü-s csinálja szúrással!
kolibri28
 
 


Vicus :D Ha van elég tejed és Lilla jól hízik akkor szerintem felesleges a fejés már ilyenkor. Mivel nekem nincs elég, ezért éjjelente fejek még 1x, nappal meg kiszívja ami van. Mivel angyalkám van, nem is vagyok éjjel álmos amikor etetem és még a fejésre is van energiám, de lehet ha már végigalussza az éjszakát, már nem fogok csak fejni felkelni. :oops: :roll: Neked nincs is napközben tejfojásod? :roll: Nekem muszáj betétet hordani, mert sokszor önkiszolgálja magát a mellem és folyatja a babakaját. Csak azt nem értem, akkor miért nincs elég... :oops: :?

Kata :D Biztos jól megdolgoztatják a kicsik apjukodat. :lol: :lol: Szülőihez meg jó idegeket kívánok!

Kolibri :D Jól emlékszem, írtad hogy te is jössz a talira? :P :wink: Juhééj, gyűlik a csapat! :wink: Azt tudod, mi is tápszerezünk, meg tejcsizünk együtt.

Csajok, kisemberekre is vonatkozik hogy 6 hónapos korra duplázzák a súlyt? :roll: Márk szerintem 1-2 héten belül megduplázza a születési súlyát. :roll: Tegnap 4640 volt és 2400-al született. :wink: Gondolom ez nem baj!.? :)
fenci
 
 


Fenci!

Dehogy baj! :wink: :D :D Nagyon szépen fejlődik!

Vicus!

Az hogy Lilla sűrűbben szopizik az nem egyértelműen jelenti azt hogy kevés neki a tejcsid. Lehet hogy növekedési ugrása van és szaporít vagy csak többet igényel most belőled stb..... MInden oké van elég tejed.. bízz magadban!! :wink:

Ez nem okoskodás csak ezeken én is átmentem és tudom azzal segítünk a legtöbbet ha nyugisak vagyunk. Lilla nyugodt baba hízik rendesen, pisi kaki van. úgyhogy elég neki a tejcsi.

Az én lánykám már nagy cula és most 2 napja állandóan görcsösen rajtam lóg és 1,5 óránként!!!! cicizik pedig tejcsim van bőven.
Szóval nyugi! :wink:
csipcsab
 
 


fenci
én se értem, h ha folyik napközben a tejed, miért nem elég. :roll:
szülési sulyt azért általában 3 honaposan meg szokták duplázni. az, h félévesen duplázodjon, csak egy minimum, ill. átlag. Nem gond, ha elöbb megduplázza. Egyéves korára meg kell 3xni. Nekünk az volt necces, a duplázás simán 3-4 honaposan meglett. De a gyerekorvos nem szolt érte, mármint az egyéves sulyra, sztem csak ha nagyon gáz, akkor figyelnek fel rá.

kolibri
táskát hétvégén összeraktam unalmamban, mert ugy terveztem, majd csak bekapkodok mindent, ha indulunk. Azota már vagy 4x tettem még bele vmit, ugyhogy már a pacsker be se fog férni. Jobb igy, h átgondoltan bepakoltam mindent.
vicus
popsitörlöt még mindig nekem kell bevinni, mert azt nem adnak, ugye?

vicus
valaki az 5 honapos oltás után lövi a fület. sztem ez attol függ, aki belövi. Valahol a védönö lövi, de tényleg tiszta helyre vigyed, ne vmi tetoválo szalonba. Azzal ráér majd egyedül, ha meg akar lepni :wink:
én nem lövetem ki a fülét, sajnálom szegényt. majd ha ovis lesz és esetleg ö kéri.
Vendég
 


tejcsi téma: nekem nem folyik a tejcsi csak úgy a ciciből :roll: viszont volt olyan, hogy a jobbat szopizta, és a balból elkezdett csordogálni :lol: mostanában én sem fejek. Manót 21-én 3890-el hoztam ki a kórházból, itthoni mérlegen 25-én 3990 volt, és tegnap meg 4120 gramm, szóval szépen növekszünk :D doki mondta 12-15 dkg kell hetente.

Fenci
kis emberek úgy látszik hamarabb duplázzák, gondolom behozzák a lemaradást :wink: Máté majdnem akkora mint Márk :P
jó alvókája van :D

Vicuska
nekem is van olyan, hiogy szinte egyfolytában cicin lenne, mert elalszik közben, azt kéri vissza később :lol: de van olyan is, amikor jól bealszik és csak 4 óra múlva kel fel. Éjjel is kelünk szopizni kétszer

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Sokat gondoltam én is Zsófira. Nagyon drukkolok a két kisbabának! +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tündéknek boldog névnapot kívánok!

Kép
mofly
 
 


Hello!

Fenci, mi is hamar dupláztunk (ugyebár 2900-al született Bende). Szerintem jobban híznak a kis súlyú babák.

Én ma megjártam a vérvételt. Kár volt. Egy hölgyike volt, bementem, mondom hoggy 13 hetes vagyok szokásos teljes vérkép vizelet stb. Hát hogy Ő nemt tudja mi kell. Ok, felhívja dokimat, elmondja. Kikészít 4 ampullát. Mondom ez komoly??? Igen, vérkép, vércsoport... Mondom vércsoport nem kell, előzőnél megállapították. De doktorúr mondta... Kösz. 90/60as vérnyomással, 55 kg-val, terhesen 4 ampulla. Levette, 10 perc adminisztráció, addig lenyugodtam, mert elég szarul lettem. Elindultam, összefutottam barátnőmmel és a barátjával óriási szerencsémre, mert elájultam a liftben. Komolyan gondolkodom, hogy szóljak-e valakinek, hogy hogy lehet ilyet csinálni, hogy 4 ampulla egyszerre éhgyomorra... Idióta... nem ráért volna a vércsoport pl.?
Bocsi, de muszáj volt (bár blogba már kiírtam magamból, de jól esett mégegyszer. :) )

Zsófiékra én is szinte folyamatosan gondolok. Remélem minden rendben és lassan lesz netje! Kár, hogy fotot nem csinálhatnak. :(

Barátnőm (Ő mentett meg a liftben) úgy néz ki megússza a műtétet hála a jó égnek! Pénteken 7700 volt a hcg-je, hétfőn már csak 1000 körül, és meg is jött Neki rendesen, mai UHn 6 mm volt a méhnyálkahártya. Még csüt.-ön kontroll. Így mennyi szünetet kell hagyniuk? Elég csak ez a ciklus? Én az mondanám, hogy igen, de nem tudom, mi a szokás.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gaby!
ti is szépen gyarapodtok :D :D

Fenci!
miből gondolod h nincs elég tejcid? :shock: :roll:

Sleepin!
basszuskulcs, szegényke! :evil:jó kis eü!
barinőd legalább a műtétet megússza :?

Kata!
popsitörlő kell!meg popsikrémet is vigyél, mert nálunk elfogyott :shock: meg wc papirt. :D
Vendég
 


lányok!!!! nagyon jó hírem van, minden rendben talált a győri doki,jó alaposan megvizsgált...elmeséltem neki mindent...na és a jobb oldalon van a tüsző, ami azt mondta bármelyik pillanatban repedhet. :D :D :D méhnyálkahártya 11mm. :D párom most ment melóba én meg útközbe hívtam, h várjon meg egy beszállósdira :D nem mertem holnap estig várni. de jóóó lenne istenem!!!!nagyon drukkoljatok!!!olyan jó volt ilyen jó hírt hallani! :D

KépKép
dike
 
 


Kép

Dike :)
De jó! melyik dokinál voltál?

Sleepin :)
Wazz. Lecspoltak rendesen. Ájulásom nekem is volt terhesen.... cukorterhelés után.

Kata :)
Résen légy! A harmadik, aszongyák, jön, mint a villám! :wink:

A súlynövekedéshez nemtok hozzászólni... Rég volt. Az biztos, hogy a fiam már lekőrözött engem kilóban!!!! :lol: :lol: :lol: 13 év kellett hozzá! :wink:

Fülbi.
Én szurattam a dokinővel. Borzalmas volt. :shock: Soha többet nem csinálnék ilyet a gyerekemmel. Belövés és kész. Egy kattanással megvan.

Szoptatni se szoptatok már! :lol: :lol: Csak engem......
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Na de Gyugyi!!!! Még elpirulok :!: :!: :!:

Kép
lamásza
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


KVT
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Dike: tök jó! Apára fel!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsófi, babákok: ++++++++++++ növekedési energia++++++++++

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


zapáné! szalai :)

sleepin! én nem tudom mi lesz velem, mert már egy sima vérvételnél meg akarok halni, nem h 4! :shock: sajnállak.

kata! de jóóóó mindjárt célba érsz!drukkolok h könnyen menjen!te kis rutinos! :D

KépKép
dike
 
 


aztaaaaa mindenit laptetűűűűűű! és tök véletlen! :lol:

KépKép
dike
 
 


sleepin
nem semmi, hogy az eü-s nem tudta, mit kell levenni. de hát vitted a beutalot, nem? az elsö vv sztem mindig ilyen sok csapolás, de a vércsoportot nekem az afp-vel vették le 16.héten. meg a 30.héten is vettek vércsoportot, mert tulképp az ellenanyagot nézik benne, az változhat. én is kérdeztem anno a védönöt, minek minden terhességnél várcsop-t nézni, mert az ne változik ugye. aszonta, az ellenanyagot nézik.
Ájulást sajnálom, rossz élmény lehetett, én is mindeig megittam vayg egy liter vizet, mire sorrakerültem. mert nálunk ÁLLSZ amig beadod a beutalot, az kb 40 perc, majd fél ora (ülve, ha van hely), amig behivnak. és ne hidd, h a kismamák vagy gyerekesek elöremehetnek.
Bnöd szegénykém. Azért jobb igy, h kitisztul magátol. Egy ciklust én várnék... a mütét után kéne 3 honap, ha jol tudom.

vicus
nekem D-nál 2 nap alatt elfogyott egy tekercs vc papir. annyit kell akkor törölni a vért . bocs
akkor még popsitörlö is a szatyorba. wazz, még jo, hogy a gyereket én viszem, azt se adnának...

dike
csucsszuper hirek!!!!!!! tök jó!!!!!! ügyesek legyetek ám :) kapsz 2 nap kimenöt :lol:
ha én lennék gyugyi, most tennnék fel babagyártó szmájlit
de igy csak nagyon drukkolok. és feküdj utána fél orát, nehogy kifolyjon a babakezdemény

gyugyi
van, akinek a 3.szülés volt a legnehezebb, azért parázok. de most már nem érdekel, csak menjek már. ma P majdnem belefojtotta az öccsét a fürdésnél a vizbe. D el akarta venni a játékot P kezéböl, erre P a háta mögé dugta a játékot, D meg hajolt utána. Feje bent volt a vizben már. Na, üvöltöttem is negyed oráig, wazz

lányok, szülöin arrol ment 10 percig a vita, h miért tök jo a KÖPENY. bakker :shock: mert hogy igenis legyen egyenruha, meg hogy igenis arra lehet büszkének lenni, meghogy mi is utáltuk de legalább lesz, ami ellen közösen utálkozhatnak a gyerekek. te jo isten, modnom magamban, szegény gyereknek ez az anyja!
de csak a suliban kéne hordani, haza se viszik. akkor mire büszke az utcán, ha ott nincs is rajta a sulis matricás köpeny??? meg de jo, mert nem lesz koszos a ruha. oké, rajzorán értem, de ha leeszi, akkor a köpenyt nem mosod naponta, a polot meg igen.
és az egyik anyuka meg beszolta, hogy náluk külföldön is volt köpeny, és tök szép volt, nem az a nejlon kék, mint nekünk. és ö el tudja hozni mintának azt, amelyiket ök külföldön hordtak. meg kellett volna kérdeznem, h éltek-e külföldön? :x

szoval kolibri, hülye szülötársakrol majd diskurálunk.

aptyuk kiakadt a játszón :lol: káröröm szmájli
P belebicajozott a sárba, bele is tanyált, söt, D fejére "repült egy sárcsuma" (ezt aptyuk mondta igy), kikadt 5 perc alatt. mert hogy nekem tök jo, mert csak ülök és dumcsizok a játszón. ja, mondom, amikor te ott vagy és vigyázol D-ra. De amikor egyedül vagyok, én se teszem le a popsikámat. Most legalább tudja, miért várom 6kor este, mint a messiást.

fenci
zsofival nem tudsz beszélni?
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi, gyors megerősödést kívánok a kisbabáidnak, és neked is mielőbbi felépülést!

Dike, szuper hírek! :) Nagyon drukkolok!

Sleepin, sajnálom ezt a rossz élményt. :? Tőlem asszem ötöt vettek le 8 hetesen, abból két ampullát a kezembe nyomtak, hogy akkor most legyek szíves velük külön elballagni a vérellátóba, mert a vércsop. és ellenanyagnézés ott történik. Szóval egy hányingeres, éhgyomros kismamának, aki amúgy is alig él, kezébe nyomják a frissen vett, meleg vérét, hogy menjen vele valamerre... hát, élmény volt. :) Nem vagyok ájulós, de azért volt nekem is egy-két bizonytalan pillanatom. Következő megmérettetés a cukorterhelés lesz, és nem az ájulástól félek, hanem attól hogy kitaccsolom a lötyit. Jobb lenne a zsemle-tej verzió...

Egyébként minden ok nálunk, védőnőnél ma voltam, egy kilót híztam az elmúlt 6 hétben, vérnyomásom rendben, fehérje és cukormentes vizelet boldog tulajdonosa vagyok, szóval tényleg jól vagyunk. :)

Tündiknek utólag is boldog névnapot!
Vendég
 


sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket aki gondolt rám is pedig én ritkán jövök!!!!

szidjatok holnap mert megyek szakdogát védeni!!!!!
na jó éjt!!!

Zsófi!
MI IS GRATULÁLUNK ÉS MINDEN JÓT KÍVÁNUNK NEKTEK!
MÁLNA ÉS MATYI ISTEN HOZZOTT BENNETEKET EZEN A VILÁGON!!!
tündi23
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tündi :)
Kép
Gyere gyakrabban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pompom :)
Gratula a jó eredményekhez!

Kata :)
Apjuk kapott egy kis kiképzést? :lol: Sárcsuma? Ez jó!!!! :lol:
Egyenruha a suliban? :roll: Nálunk egyenpóló van! De nem a mindennapokra, hanem ha megyünk valahova. (Kirándulás, tábor, versenyek...) Akkor szívesen veszik fel a kicsik! Meg mi is!! Tök jól néz ki majd 300 gyerek kék felsőben!!!

Dike :)
Őt csak névről ismerem, de dicsérik! :wink:
Laptetű? :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Írtam sms-t Zsófinak,gépen vannak a babák,az éjszaka kaptak vért.Nem merem felhívni...de annyira szorítok értük.
-idézet-

KépKép
zapáné
 
 


Haliho csajok!

Zsófikám, nagyon-nagyon drukkolunk Nektek!!!!!! Nagyon-nagyon, sokat gondolok Rátok!

Küldtem neki tegnap sms-t, de gondolom sok a dolga-gondja, hívni nem akartam. :oops: :roll:

Kata :D Jókat derültem a játszós sztorin, na meg a kórházasdin, még jó h a gyereket Te viszed, hihi! :lol: :lol: :lol: Ez nagyon jó, azóta röhögök! :lol: :lol: :lol: Nálunk volt anno a szakközépben köpeny, de nem a nejlon, hanem pamut, fehér gallérral a szélén, meg papucs hogy kényelmesen legyünk. Amikor beiratkoztunk nagyon utáltuk, de 1 hét alatt megszoktuk abszolút meg ciki sem volt mert mindenkin az volt.

Köszönöm a bébinövesztegetéssel kapcsolatos híreket, akkor kisemberem szépen gyarapszik és kész. :wink:

Sleepin :D Basszus, ez az ájulás szörnyű lehetett még jó h a barinőd megmentett... :roll:

Dike :D Szuper hírek, nagyon örülök, akkor most apára fel! :wink:

Pompom :D Hogy megy az idő!!! :wink:

Futok, manóm felébredt.

pusz
fenci
 
 


Márk ébredés óta magyaráz a játékainak, meg ütögeti, rugdossa őket... :lol: :lol: megzabálom.

Kép
fenci
 
 


fenci! én is megzabálom, nagyon édes! :D

azt hiszem éjjel megrepedt, 36.6.tegnap reggel 36.4 volt, ugyh nekem ugy néz ki (a multkori hónapot is megnéztem, kiszámoltam) h az leesés után van pé. :D
már most izgulok, mi lesz velem 2 hétig! előre bocsi mindenkinek! :)

zsófi! nagyon szorítok értetek!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Eltűnt bárányka ismét bejelentkezik egy kis időre. :oops:

Képeket nézegettem, nagyon édesek a gyerkőcök és imádnivalóak!!!

Nagyjából átfutottam a dolgokat, de felére sem emlékszem.
Először is:

Zsófi :D

Isten hozta Málnát és Matyit a nagyvilágban! Kívánom, hogy hamar megerősödjenek és hazamehessetek! Sok sok erőt és kitartást!Pusz nektek!

Gyugyi :D

Csak körbekocsikáztunk Győrben, jártunk mi minden felé. 8) A kaja tényleg fincsi volt ott. :wink:

Vicus :D

Azt hiszem te kérdezted, hol volt a maciles. Veresegyházon, a Medvefarmon. :wink:

Ticsi :D

Köszi az infót és az értesítést, cupp nektek!

Bocsi, csajok, de velünk babatémában nem történik semmi különös, várakozunk. Így írni sem nagyon tudok semmiről.
Elfoglaljuk magunkat mindenfélével, ide-oda utazunk és kirándulunk, minden hétvégére csinálunk vmi programot. Sikerült a júniust is úgy beosztani, hogy nincs már egy szabad hétvégénk se. :lol: De jól elvagyunk. :D

Puszi mindenkinek és innen a háttérből drukkolok mindenkinek!

Jók legyetek!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


lányok, akit a kinez érdekel, a Nök lapja café oldalán soma irásainál van egy ilyen link
http://www.nlcafe.hu/soma baloldalt van kineziologia. nem néztem, de lehet benne jo info

dike
hogy mi lesz veled 2 hétig? ágyazodsz, aztán lősz vagy 5 poz tesztet :D

sleepin, mami
fogak??

sleepin neked nincs még pocakod? pompom is igéri már régota, dobjad, hadd csodáljuk a pompom-pocakot!

krisz
neked szép igazi mamis pocid van, nem csak a puffadás lásztik rajta

haga babájával oké minden? azért irjon ám néha vkinek, hogy rendben vannak a dolgai

gizi
neked gondolom még nem látszik. hogy érzed magad? fáradtság, evésroham, émelygés van? mikorra tervezitek elmondani a nagy hirt?
Vendég
 


Kép

mai pocak, uh szerint 35+6, mensi szerint 36+6

mondjátok, h lent van, léccccci
Vendég
 


na, a kinez-es téma a fórumok közt van, itt a linkje
http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=231412
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?