Új privát üzeneted érkezett!

Vicus
Dórinak is sokáig duzzadt volt a cicije. Ez normális. A hormonok miatt van. Ja, és pici vér Dórinak is volt.

Gaby
Én meg úgy emlékszem, hogy szaliciles alkoholos fültisztítóval pucoltam a köldöküket. Nyugodtan emeld fel és alatta jól tisztítsd ki! Nem lesz baja. Nem fáj neki, mert ez elhalt bőr. Ja, Rékánál meg Pioktainnal kezeltem, mert doki nénink azt mondta. Az is fertőtlenít.

Gyugyi
Nekem is jó mindkét időpont! :) Felőlem lehet két tali. Győrújbaráton már én is nyaraltam régebben anyumékkal. Bejártuk a környéket.

Vicky
Csodás ez a nagyfiú!

Csipcsab
Ejha, nem is 10 hónaposnak néz ki! Nagyon szépen áll! Micsoda szempillák!! Na, akaratos makacsságról én is tudnék nyilatkozni. És nálatok még csak most kezdődik. :)
Nekem is olyan telóm van. :)

Kolibri
Asszem Babcsi is járt kinezhez. Mintha azt írta volna, hogy jót tett neki. Ártani tuti nem fog. A baba meg tényleg lehet, hogy azért nem jön, mert érzi, hogy lelkileg nem vagy rendben.

Haga
Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Azért, ha később meggondolod magad, szívesen meghallgatunk. Bár én megértem, ha nem akarsz róla írni. Én is úgy vagyok vele, hogy sok magánéleti dolgot nem írok meg. Van, ami csak rám tartozik. De azért a bébivel minden OK, ugye??

Dorcinak kibújt a 3. foga. És délelőtt aludt 4,5 órát! :shock: Biztos ettől a hülye időtől van. De nem bántam. :)
gtünde
 
 


Jaj, Haga....... :cry:
Nagyon sajnálom.........

KépKép
zapáné
 
 


Haga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :(
Mi a baj?
Nem kell leírni, de ne tünjél el! Mi is várjuk a picurit!
Remélem a babával minden rendben!
kolibri28
 
 

 
 

Csak ezt akartam tegnap felrakni. fürödtünk a nagykádban és szerintem olyan jól sikerült ez a fotó!
Kép

Vicky, Csipcsab!
Èdesek a babók!

Vicky!
Örülök, hogy tetszik a könyv! :P

Haga!
Sajnálom, hogy gondjaid vannak! :cry: :cry: De tényleg ide bármikor jöhetsz. A babóról azért adj néha hírt!!!
susy75
 
 


Sziasztok!

Zsófi megbízásából jöttem jó hírekkel:

Ma reggel 10 óra küröl császárral megszületett Málna 870 és Matyi 970g-mal. Isten hozta a drágákat ezen a szép világon!!

Babák és Anyukájuk is jól vannak, szépek és egészségesek. További pozitív energiát küldhetünk a következő napokra, hetekre és nagyon köszöni az eddigieket is:-)

D.
dorcsi73
 
 


Dorcsi!
Azért ez annyira nem jó hír! :cry: :cry: Mármint, hogy nem maradtak anyuciban és ilyen picikék!!!
Reméljük a legjobbakat és hogy szépen megerösödnek a kis drágák!

Zsófi!
Hatalmas ölelés Neked!!!
susy75
 
 


Dorcsi
Köszi a híreket! De szerintem is csak annyiban jó, hogy mindannyian jól vannak. Nagyon szorítok, hogy jól alakuljanak a dolgok!
gtünde
 
 


Susy
Nagyon tündéri! Olyan szép kis pofija van!
gtünde
 
 


Tündi!
Köszike! :P

Azt meg el is felejtettem, hogy Málna, Matyi isten hozott benneteket!
susy75
 
 


MálnaMatyi
Ügyesek legyetek!!!!!!!!!!!!!!!!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

KépKép
zapáné
 
 


Isten hozta Málnát és Matyit!!!!! Nagy ölelés Kukacnak, örülök, hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!![color=orange][/color]

Kép
vickybabe
 
 


Zsófi!

Gratulálok,jó egészséget és örömöt.Vigyázz nagyon magadra és a picurkákra.


Haga!

sajnálom!De én is csak azt tudom írni mint a többiek,hogy ne tűnj el közülünk.Mert hiányoznál nagyon!

Susy!

Édes ez a picur nagyon!
Vendég
 


Zsófi!

Isten hozta Málnát és Matyit! Örülök hogy jó vagytok és remélem továbbra is oké lesz minden! Drukk!!!

Tünde!

Már csak volt olyan telóm. Úgy kinyírta a nyálával hogy nemtudják megjavítani. :?
Flóri már megy. Tényleg jó nagy csaj. :D

Babák gyönyörűek!
csipcsab
 
 


Zsófi
továbbra is nagyon szoritok, hogy rendben legyenek a babáid. Gondolom, minimum 8 hét bentmaradás. te pihenj, amennyit tudsz, és látogasd sürün a kicsikéidet. Fejni tudsz tejet? megkaphatják? Nagy kincs lenne a pár csepp tejci.
Ejj, hogy nem maradtak még egy hónapig legalább. Nem derült ki, mitöl indult be a szülés?
Vendég
 


Zsófi
És persze Gratulálok a picúrokhoz! Isten hozta őket a nagyvilágban!
gtünde
 
 


Zsófi: Egész nap ti jártatok a fejemben. Isten hozta Málnát és Matyit, remélem továbbra is nagyon vigyáz rájuk, és szépen gyorsan növekednek, erősődnek majd! Nagyon-nagyon drukkolok!

Haga: nagyon sajnálom, remélem a babóval minden Ok! Néha adj lécci életjelet! csak hogy minden OK :) hiányozni fogsz :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Szép jó reggelt!

Mert ami errefelé van...az kaka.Itt is esik egyfolytában és hideg van. A hétvégi kertipartiknak lőttek. :(

Zsófi
Örülök, hogy egészségesek vagytok!!!CSak így tovább!!!Várjuk a híreket és nagyon szorítunk, hogy mindannyian megerősödjetek!!!+++

Susy
Tényleg jó lett a kádas kép!!! :D

Csipcsab
Flóra baba is egy tündér!!! :D

Vicky
Leventéről nem is beszélve!A szépfiú!!! :D
Hát a te uh képed 100x jobb az enyémnél.

Zapáné
Én is gugliztam hasonló képeket..hát igen:ég és föld.
A táborozás azért tuti jó így családostul, na meg hogy minden évben, tényleg összeszokott kis csapatmag lehet benne! :D
Cicu még mindig édi..látványosan jól érzi magát! :wink:

Haga
Ez nagyon szomorúan és reményvesztetten hangzik. :(
Remélem a sors tartogat még számodra kellemes meglepetéseket is!!!

Kolibri
Sajnálom, hogy úgy érzed problémák vannak...de valóban jót tehet egy kineziológus, de lehet hogy vmi párterápia. :roll:

Dike
Drukkok a spontánhoz továbbra is!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Itt most nem esik. Éjjel elintézte. Csak hideg van. Wazz. :evil:

Kukkolok a szomszédba, hátha van friss hír Zsófiékról!

KépKép
zapáné
 
 


Tiza :)
Boldog szülinapot!!!!
Kép
Ide is írhatnál ám néha! remélem, azé' olvasol minket!

KépKép
zapáné
 
 


Tüncsi :)
Megcsodáltam a friss képeket az iwiw-en!!!! :D :D

KépKép
zapáné
 
 


Tüncsi :) Dike :)
Boldog névnapot!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zsófinak lemerült a telefonja és másik készülékbe rakta a kártyát, emiatt nem tudott téged értesíteni. Megtennéd, hogy elküldöd neki még egyszer a számodat?

Amúgy minden ok, én reggel 10-kor beszéltem vele, akkor már 5 perces fájásai voltak és 2 ujjnyira tágult. Nem lehetett tovább várni, hiába adtak késleltető infúziót.
A férje látta a kicsiket és azt mondják, hogy erős babák, nem lesz gond:-)


- idézet -

KépKép
zapáné
 
 


Kép
Tündék! Boldog névnapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Névnapot Tündék!!!! :D


Csipcsab!

Nagyon édes Flóra is.



Itt felénk is nagyon hideg van...brrr.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi, először megijedtem, de nagyon nagyon bízok benne, hogy erős, kitartó babákokat nevelgettél eddig a pocakodban és tényleg minden rendben lesz és csak egy rémálom lesz később az egész! Ügyesek legyetek!!!! Millió puszi!!!!

Itt elég randa idő van... nem is tudom, mit csináljunk. Uszodán filózgatunk, de nekem nem igazán kellene uszodavízbe mennem, bár sokan járnak pocakosuszira... Néha előbújik a nap, de hideg van és nyálkás taknyos idő... Amúgy szerintem ez az idő tett be Zssófiéknak. Amúgy is nyílt és még front front hátán... :(

Haga!!! Remélem azért nem tűnsz el végleg!!! Kicsit sírd, ordítsd, beszélgesd ki magadból, aztán várunk vissza újult erővel! :) KITARTÁS!

Gyugyi! Örülök, hogy macs már újra átalussza az éjszakát és jól hízik. :lol: Tiszta Apja. :D

Na megyek, mert gyerek mindjárt lecsap a laptopra!ű

További szebb napot!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jó reggelt! :D

hű, mie visszaolvstam!jegyzetelnem kellett... :shock: kisaszonnyal az ölemben 8)

Kukacka!
Isten hozta Málnát és Matyit és sok erőt kívánok nekik!ügyesek lesznek!neked meg kitartást! :)


Tündék!
Boldog névnapot! :P

Dike!
2 nap péig!szorgoskodjatok!gyorsan babásodj be inszem előtt :lol:

Mimi!
üdv itt :D

Mami!
fogad hogy van?vagyis a helye? :roll: kajcival ügyesek vagytok :D

Tünde!
lakótársaid monnyanak le :twisted:

Krisz!
háát, én se sokat látok az uhus képeiden! :oops: :shock: de a lényeg h minden okés :P pocid csinoska :D mi az a kick?

Suzy!
annyira helyesek vagytok!mindketten! 8) nagyon jó a sérója Vinzentnek! :P

Gizi!
péntekre drukk babakukucshoz!kérj képet majd :D hol is van a Szelestei kastély? :oops: :roll:

Pompom!
pocakfotó hun van?én is kenegettem magam, de minek? :roll: :evil: sztem genetika :roll:

Ticsi!
nagyon jóképűek a gyerkőceid!hol voltatok medvelesen? :roll:

Sleepin!
szegény barátnőd :(

Gyugyi!
ez a cicc!!! :lol: és a papája! :shock:

Gröni!
Dóra étvágya nem semmi :D pohárhoz gratula!Lilla is abból ivott a kórházban cukros vizet :roll: :shock:
ja, és köszi az öklös szopitippet, tényleg :wink:

Fenci!
6,5 óra alvás! :lol: szuper! :lol:

Viki!
Levente is szuperpasi :D

Haga!
nagyon sajnálom.. :cry: remélem visszatérsz, és főleg h minden jobbra fordul veletek

Kolibri!
örülök h ilyen sokat jöttél :D pároddal sajnálom a dolgokat...
mi az a beszállós módszer? :roll: :oops:
nem semmi cicabarát vagy.... :D fotókat várjuk.és köszi a tippeket Lillával :D

Gaby!
lehet már nem aktuális, de alatta is kell hintőporozni!
ja, és a miénk még mindíg nem esett le.... :shock: :roll: b@sztat is a védőnő miatta... :roll: szopi?éjjelek?

Lili!
drukk neked is a teákhoz!vonalzód?

Csipcsab!
Flóra is tündéri :D

Talira én is mennék, csak szt hiszem még pici hozzá Lilla :roll: de remélem lesz következő :lol:

mi jól vagyunk, hétvégén megint volt anyósom+keresztgyerekek.tegnap apával hármasban elmentünk kirándulni Tihanyba! :lol: odafelé aludt, a tihanyi sétát végigordította :D , aztán szopizozz a kocsiban és bealudt, hagyott minket gyrosozni és hazafelé is végig durmolt. :lol:
péntek este meg elaludt 9-kor és én keltettem fel hajnali 6-kor :shock: :lol:
ja, és szombatopn elértük a 4 kilót :lol: :lol: :lol:

fület mikor lehet lyukasztani? :roll:
Vendég
 


Zsófi
Két pindurinak és a maminak kívánok sok erőt, és egészséget, ügyesek legyetek +++++++++++++++++++++++++++++++++

Köldök téma: Még aznap leesett a következő peluscserénél már nem volt rajta :P hintőporozom most még, ártani nem árthat :wink: még meddig nem érheti víz? :roll: gondolom még egy darabig azért óvatosan

Vicuska
húúúú, nektek még van köldökcsonk? :shock: lassan most már csak leesik :wink: manó a kórházban cumisüvegből kapta a cukrosvizet, és itthon is abból adom a sima vizecskét, tudom nem túl jó így, emrt megzavarja a szopit, de most már egész jól megy, seb is leesett a ciciről :P na, már ti is 4 kilósak vagytok? :D

Haga
ölellek (((((((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))))))))) remélem hamarosan jobbra fordul a helyzet

Vicky
azta, mekkora már manóka :D nő mind a bolondgomba :P

Máté tegnap este nyügi volt, alig bírt elaludni, pedig viiszakpata cicit, peluscsere is volt, pukizni is tudott, és nem értettem mi lehet a baj :? apa végül lement a nappaliba aludni, mert reggel korán kelt dolgozni, manó meg a rajtam a szopipárnával aludt el végül, így aludtunk 2 órát kb. aztán felkeltem és letettem. Lehet az időjárás miatt is nyüglődött :?: :roll: most alszik a szentem

Kép
gaby25
 
 


Kép

Gaby!
sztem is biztos befolyásolja őket az időjárás....hisz minket nagyokat is :roll: gyik vagytok a köldökkel 8)
Vendég
 


Kolibri: én jártam kineziológushoz, párszor voltam, de segített sokat. :) most is megyünk majd, ha otthon leszünk. gyerek miatt is kérdeztem, miért nem jött össze. mondott sok érdekeset, és a kapcsoaltunkban is sokat segített :)

Levente, Flóra, Lilla baba imádnivaló :)

Újaknak üdv!

terhességi agylágyulásom van, nézzétek el nekem, de semmi nem marad meg a fejemben :(

Málna, Matyi: ++++++++++++++++++++++++

Kata: hogy vag? mindjárt ti jöttök! :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Napot!

Zsófi!

Kitartás, csak pozitívan! Erősek legyetek, nagy menet lesz. Amint tudsz gyere, és mesélj.

Az időjárás hát no komment. Begyútottunk. A gyerekek éjjel bebújtak a takarónk alá, egyik jobbról, másik balról. Baromi hideg volt. Remélem javul vmit, és nem is fáztak meg.

Most akkor mi lesz tali ügyben?

Vicuska te mikor mernéd vállalni a talit?

Hú de szita vok, lehet nekem is papír kőne!

Tündék!

Bódogságosat!

Ki jön?

Kata? Akkor értetek izgulunk! Kit fogsz ért?

Vki kűggye má hozzám piroskát, mert én má hiányolom...gondolom van akinek nem kell....

Ádi lassan elkezd főzeléket is enni...a cékla bejött neki, megpróbálom a többit is hasonlóra főzni...majd kiderül mi lesz!

Csipcsab

Megértelek...én most érzem néha, hogy kevés vagyok. Fizikailag, szellemileg kimerültem...jobban fel kellett volna készülni a gyereknevelésre. Viszont amióta Ádi is totyog, meg kotor 4kézláb, és tegnap ahogy elnéztem őket bújócskázni a könnyem kicsordult! Eltelt a kritikus 6 hónap és tényleg minden más. Mondjuk Árpi nagyon féltékeny még a cuccaira, de majd ez is változik.

Vicky
Hol a videjód? Valahogy átsiklottam, hol kell keresni... :oops:

Kép
ticsimû
 
 


Szijja Giz

Esk hogy áll?

Agylágyulás elnézve, sztem csak akkor leszek újra normális, ha lemennek oviba...vagy akkor se?
:lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


krisz! gratulálok, nagyon nagyon szorítok értetek továbbra is!

Fenci! Legközelebb ha megyek dokihoz, megint megemlítem neki ezt a hosszú mensit, na meg holnap a győrinek is.

mini! Üdv itt, kívánom, h neked ne kelljen nagyon sokat várnod a babára.mindenesetre türelem, kitartás. én is még sajnos várok 15 hónapja. :(

kolibri! milyen az a beszállós módszer?remélem sikerrel jártok.és képzeld én is ugy érzem h a párom miatt nem jön össze, mert h ő 100%osan akkor akárná kb 1-2év, ha lenne esküvő, meg családi házunk! én pedig nem szeretnék addig várni. :( ez miatt már volt balhénk, lehet nálunk is az Isten akarja így. :(

Lili! drukkkk!

Vicky! még mindig csodálatos Márk! :lol:

csipcsap! Flóra egy tünemény, nagyon ügyes... :

Haga! nagyon sajnálom...sok erőt kitartást boldogságot kívánok! nagyon szeretném azért ha nem tűnnél el!

zapáné, lili, kata! köszönöm a névnapi jó kívánságokat! emlékszem ez előtt 9 hónapja, azt tervezgettem, h ha most sikerülne, akkor anyukámnak a névnapjára egy tesztet csomagolnék be.
:D :(

Tiza! boldog születésnapot!

Vicus! elfelejtek hőmérőzni, pg-ni..a végén lemaradok a péről, aztán nézhetek h nem tudom majd mikor volt. holnap mindenkép hőmérőzök, de lehát már késő lesz! érzek néha szurkálásokat, de nem olyan erős, de tegnap a jobb oldalam volt aktív. úgy terveztem h legelőszőr akkor leszünk most egyűtt amikor leesik a hőm, addig gyűjtögetjük, de áhhh párom nem birta ki tegnap előtt. :twisted: ma vok a 13. napon.
nagyon szép lilla baba!

KépKép
dike
 
 


basszus nem Krisznek szántam az első írást, hanem Zsófinak!!!

zsófikám szoríííííítok! ügyesek vagytok!

KépKép
dike
 
 


ticsi
vikinek irok majd sms-t. még birom, és kell is, mert öcsém jun 13 ballag ált isk-bol, ott még meg kell ennem az ünnepi ebédet. D ma már másodszorra alszik az emeletes ágyon, körbekeritettem paplannal, mint amikor forogni kezdett, mert még nincs meg a léc.

vicus
ide azt a babát, aki etse 9- reggel 6ig alszik. D még most is ritkán alszik igy, fél 6kor ébred. Bezzeg anyunál 8ig alszik :shock: nemtom, mit csinál másként vele
D köldöke is több mint 3 hetesen esett le, de én is nagyon féltem hozzányulni, pedig meg kell emelni és beszorni alá a hintöport.
jo, h irtatok a lánybébikröl (tej, mensi), mert nekem is jol jön majd az info

a Bata honlapján volt, h elment 5 szülészdoki, és csak 2 jött helyette, anyagi okokbol nem tudtak többet felvenni. Hogy az az 5 miért ment el, nemtom. Talán a fönök az oka? :x

nagyon szépek a bébik, sokat nöttek, Lilla is olyan arcalakulos már. Jo husis :) de ez a jo, ne is legyen sovánka

dike
drukk eksöntájm :D

tünde
ez saját lakás, vagy albérlet?

panda lh tesztjeivel mi lett?
és kandi fehérvérsejtjeivel?
princi hogy halad a hormonképpel?

krisz
egy honap mulva már a neme is látszik talán!!!!!
sztem élöben jobb lehet a dvd, mert amit én fotozni probáltam dvd-röl anno, az is ilyen csikos-homály lett.

iwiw-es albumba nemtok feltenni fotot, pedig rengeteg hely lenne még, és a képek is kicsik, 60 kb. azt irja ki, hogy a feltötleni kivánt fájlok száma meghaladja a lehetségeset. pedig mondom, van egy csomo hely még. vki tanács??

nincs vkinek spar törpéböl törpapa vagy törperös? :oops:

haga
sajnálom, remélem rendbejössz és kivülröl látva a dolgaitokat máshogy tekintesz majd a mostani csalodásra. nehéz elvesziteni a hitünket vkiben, olyankor annyira egyedül vagyunk. azért ha lehet, beszéld meg az illetövel, mond el az érzéseidet amikor lenyugszol. és te most kismama vagy, duplán érzékeny

kolibri
neked is szoritok, hogy jol döntsél a pároddal kapcs. nem értem, miért nem megy veled dokihoz. ö nem akar babát? az elsö nehézségnél nem kéne félreállnia. régota megy ez a huzavona köztetek. ha nem elég erös a kapcsolatotok, azt a baba se hozza rendbe, az meg nem kéne, h 2 gyerekkel legyél egyedül. gondoljátok át, de ne add fel a babaügyet
Vendég
 


dike
tegnapelötti eksön után jo a mai vagy holnapi. tul sokáig se érdemes gyüjteni, mert akkor meg öregek lesznek a fickok. dokik 2-3 naposat javasolnak. ja, ök is pasik, nem kivánnak mástol se 6 naposat :D

zsofival beszélt vki?
Vendég
 


Kata!
Èn is pont ezt akartam kérdezni, hogy tud e valaki valamit ZSófiékról! :roll: Mitöl indulhatott be a szülés???

Annyit gondolok rájuk, olyan picurik még azok a babák!!!! :cry: :cry: Gondolom szegények tele vannak csövekkel... Mikor kórházban voltam a terhesség alatt, sajna én is láttam 30. hétre születetteket... :( :(
Nagyon drukkolok nekik, hogy a kismanók átvészeljék a kritikus napokat, heteket!!!!!
susy75
 
 


Sziasztok!

Most beszeltem Zsofikával.
Minden ok a babákkal, lélegeztetőgépen vannak és békésen alszanak. Kapnak infúziót is a kicsik, bízom benne, hogy erős kis lurkók!
A szülés amiatt indult be, mert nem tágult tovább a méhe...
Amúgy Zsófi altatásban szült, minden gyorsan történt, másra nem volt idő. Málna már nagyon ki akart bújni, Matyi meg haránt feküdt, nem is tudott volna természetesen szülni. Matyi felsírt szüléskor, ami nagyon jó.

Zsófi hamarosan kap egy laptopot is és tudtok vele "beszélni":-)
Addig is mindenkit üdvözöl.

D.

Kép
dorcsi73
 
 


Szép napot!

Most lett volna egy kis időm, hogy próbáljak mindenkinek írni, de ahogy megláttam Zsófiékat....... :cry:

Zsófi!

Ügyik vagytok, erősek a babák, nem lesz gond! Gratulálok!


Tüncsi!

Boldog Tündeséget! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Dorcsi köszönjük!

Minden hír fontos! Nagyon szorítunk nekik, és várjuk, hogy jelentkezzen Zsófi!

Még ilyet? Nem tágult tovább a méhe...hogy mik vannak! Az orvostudomány még ezek szerint nagyon gyerekcipőben jár...ha ezt tudták volna, tuti nem engedik az ikerterhességet!

Kép
ticsimû
 
 


Dórcsi!

Köszönjük a híreket! Mi ismerjük egymást a férfis oldalról ugye? Noémi és Laura? :shock: Jó rég nem láttuk egymást? Hogy történt? Mesééélj! :D

Ticsi!

Nem értem ezt a nem tágult tovább a méhe...... Nekem is ezzel magyarázták az előzményekett, és Dóra nem is volt kicsi és szinte végig sikerült kihordani! Itt a méhszáj volt a ludas, fekvés, nem fekvés, ha a belső kinyílt, nincs megállás. Én is fejjel lefelé feküdtem, msánapra már kint volt a baba lába....nem ér semmit! A lényeg, hogy jól vannak!

Futok, mert még nem ettek a fiúk! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Nagyon szépen köszönjük a "külsős" híreket!!! Nem tágul tovább a méh... Hát igen, ez a megállíthatatlan... :( De minden rendben lesz! Erősek, ügyesek! Ha meg felsírt, akkor erő is van bennük bőven! :)

Végül Anyósékhoz átbicikliztünk, nem is olyan rossz az idő odakint... Nem esik, nem fúj, persze nyirkos picit és hüvi, de tegnapihoz képest felemelő... No ilyennek is kell lennie. Ja és tegnap enyém gyerek is kivolt. :( Nem igazán találta fel magát semmivel. Korán is kelt nagyon... Ma már rendesen kelt, és jó kedve is volt, mint szokott. :D Még egy ekkora (hű, mintha olyan nagy lenne...) gyereket is megkavar a front/időjárás.

Dike, nem gond, ha nem mérsz, nem gyötröd magad... 2-3 naponta keksz és gond nem lehet. :) Én szorítok továbbra is.

Azt hiszem ezt a kritikus 6 hónapot én is át fogom élni. :D Most tudtam meg, hogy a kozmetikusom/párom családjának nagyon jó barátainál 10 hónap van a 2 gyerek között. Azt mondta, Neki is volt olyan, hogy sírva ment haza, de később meghálálta magát a helyzet. :roll:

Suzy, van Vinzentről nem jól sikerült kép is??? :lol: Bende is imádta a nagykádat!!

Tündériek a babók, de nem meglepő... :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsófi!Gratulálok és vigyázz nagyon magatokra!!!Sok erőt Matyinak és Málnának!!!-na meg főleg Neked!!!
Tünde!
Nagyon Boldog Névnapot kívánok!
Kép
-na meg persze...a többi Tündinek is ha van!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Dike, Tünde, Tündi! Nagyon sok boldog névnapot Nektek!!!!!!!!!!

Dorcsi, köszönjük a híreket!

Köszi a Levi dicséreteket is!

Ticsi, mindjárt írok püt! :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Most nézem,hogy van egy pár Tünde itt....akkor Nekik még egy üdvözlés.... Kép..bocsika,előbb figyelmetlen voltam...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hali!

Ezek szerint kicsi lett volna Zsófi méhe? :shock:
Én csak azt szeretném tudni, miért nem varrták össze a méhszájat vmikor??? Anyu most mondta, hogy neki minden gyereknél össze kellett varrni.

Tündéknek nagyon boldog névnapot!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


dorcsi
nagyon köszönjük a fáradtságot, hogy ide is irsz, nagyon izgulunk Zsofiékért

nekem van 2 ismerösöm, akinek nem tágult a méhe, de ök 36 hétre szültek a nemtágulás miatt, nem 27re. Persze hiszek a dokiknak, nem akarom leszólni öket, csak ilyet még nem hallottam. Ha egy baba lett volna, akkor 2 kilósan születik meg kb? Csak kérdem, nem értek hozzá.
Nekem is 28 hetesen puhult fel a méhszáj, azért érzek ennyire együtt Zsófival, mert nekem is akkor merült fel a koraszülés. Szerencsére már túl vagyok a kritikus időn. És neki 2 babája van, ök nem ugy fejlödnek, mintha csak egy lenne. De ügyesek nagyon, és egészségesek lesznek.
Zsófi te meg pihenj, nagyon nagy szükségük van arra a babáidnak, hogy öüvék legyél teljesen, kipihenten, idegileg - amennyire lehet- nyugodtan. tejecskét probálgasd, ha pár csepp, az is sokat számit. ha még nem kaphatják meg, akkor is maradjon fenn a tejtermelés, hogy mire megerösödnek, legyen mit adnod nekik. Kár, h olyan messez vagytok, nekem megint tuti ömlik majd a tejem, ugy adnék nekik...

kandi
azta, már 28 hetes vagy? mi lett a fehérvérsejttel?
Vendég
 


Vicus
Akkor jól tartja magát a köldökcsonk. :) Dórinak 13 naposan esett le. Én úgy tudom, a hintőpor nem jó, mert csak becsomósodik oda. Én nem használtam, de ha Nektek jó, akkor befogom. :)

Kata
Saját. Mármint a lakás. :) Vazze! Csak lesek! Két gyerkőc és nagy pocak mellet még azt is tudod követni, kivel mi van! :shock: Nem semmi!
Szerintem még nem kaphatnak anyatejet Zsófi babái. Azt olvastam a neten, hogy ilyenkor még infúzióval táplálják őket, majd később kaphatnak szondát. De majd Zsó mesél, ha már tud jönni.

Gaby
Víz érheti, csak jól ki kell törölni. Én fültisztítóval itattam ki mindig a vizet. Szaliciles alkoholossal; asszem az alkohol elvonja a vizet.

Köszönöm a köszöntéseket!

Dike, Tündi
Nektek is boldogságosat!!

Dorcsi
Köszi a Zsó-infot!!
gtünde
 
 


Hali csajok!
Most sms-tem Zsófival!!! Babákok erősek! Nem lehet a korán fényképezni :( !

Tündiknek Boldog névenapot!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és Mini nem jön többet a mamlaszka priviben átcsábította a "szőke agyúak" táborába!

PUSZI MINDENKINEK!!!!
lamásza
 
 


Lami :)
Igyunk valamit!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép
lamásza
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?