Új privát üzeneted érkezett!

Vanda!
Komolyan hülyét kapok!!!Normálisak!? :evil:
Nagyon nagy a csend csajok!Mi van már?Alig jutok gép elé,de nem is kell sokat olvassak!
Nálunk pörög az élet,huncut itthon mindenki! :D

Holnap nagyon fincsit fogok főzni mire hazajön apa!

Kép
ani0227
 
 


Hali!

mi két nap kimenőn voltunk:)

Vanda ez a cikk :x
Bár azt elérhetnék,hogy normális körültekintő kivizsgálások után legyen csak lombik! És ne mindenkit elsőre hormonbombázzanak 2-3.nekifutás után meg kivizsgálás :?
Az abortuszt kellene csökkenteni vagyis annak a finanszírozását..sztem borzasztó mennyi babát küldenek halálba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ANI BOLDOG ÉVFORDULÓZÁST!
Vendég
 


Én rendszeresen bekukkolok, de nagy a csend.
Zajlik itt is az élet, sokat csavarogtunk mi is a hétvégén. :lol:
vovanda
 
 

 
 

én is olvaslak ám titeket minden nap, többször is....csak hozzá nem mindig szólok....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Kincs!
Köszi!Jó lett volna,ha apa nem dolgozott volna reggel 7-től este 7-ig. :( Így annyi volt az ünneplés,hogy én főztem,és szépen megterítettem.Fincsi,és különleges volt a menü,amivel "elvarázsoltam" a férjemet. :D Szabi nem volt hajlandó elaludni este,így gyertyafénynél az ő kis fogacskái világítottak vacsora közben... 8)
Fogacskákkal hogy álltok?Evés?
Nálunk most az a menő,hogy mindenkitől félünk.

Vandáék!
Köszönöm a képeket! :wink:
Mentek nyaralni valamerre?

Kép
ani0227
 
 


timi! olyan kis puszika pofi sedike :D

marejke! minden ok lesz

arnika! igen, voltunk otthon, de nagyon rovid volt, 5 nap, hugi most epp jol van, kb 3 het mulva meg kene tudnia ha nunis vagy kukis a baboca :D en torpeim be vannak indulva, forgolodnak, mattia kuszik, michelle a labat szopja, vagy esetleg ha el kapja a mattiaet is, 2 vagy 3 kanalas kajat esznek, most hogy nagyon meleg van inkab eszik a gyumit, joghurtot mint a tejcsit, a mostani felfedezesuk az hogy ha michelle fordul mattia hangosan nevet, michelle meg visza visit neki, olyan cukkik, majd meg eszem, tegnap voltunk jesolon (az adrian), a viz meg nem volt eppen inyukre, de a homok annal inkabb :lol: :lol:
a melod tetszik? kolegak normalisak? apa mostanaban is mesze dolgozik?

lovine! nekem a hasam kicsit szurkalt es a mellem fajt, ebbol lett plusz 2 M a csaladban :D hatha be jon nalad is, szoritok

ani! enyemek nem felnek senkitol, szerintem meg a ciganyokal is el lenenek csak olbe persze :roll:

kincs! nalunk az ejeli rengeteg felebredesel van baj, michelle az ejjel kb 6x, de lehet tobbszor is, de mar nem emlekszem, adom a vizet, at forditom es 1 ora mulva megint ebred, este elege normalisan el alszanak a kisagyba, de nappal mostanaban megy a nyafi, meleg is van az biztos, hat nem tom...

na puszi mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ani!
Füzesgyarmatra mennénk, de Laura láthatásáról még mindig (FÉL ÉVE!!!!) nincs új egyezség. Így nem tudunk tervezni, gőzöm nincs, hogy mi lesz... :(
vovanda
 
 


Móni!
Együtt érzek veled!Az éjszakák nálunk sem változnak.Komolyan,nem tudom mikor lesz már vége ennek az állandó rémálomnak...
A kicsik biztosan nagyon édik.Régebben az enyéimekkel sem volt semmi gond ha idegent láttak,csak most ilyenek.Biztos elmúlik.

Vanda!
Mikor várható az,hogy egyszer alszunk nappal?

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sikerült. :roll:
Vendég
 


Ani!
1 éves kor körül normális, hogy tartanak az idegenektől, most már bizalmatlanabbul fogják szemlélni, hogy ki közelít hozzájuk.
Alvás: nekem Balu kb. 14 hónapos volt, amikor átálltunk egy alvásra, de néha még előfordult, hogy kétszer aludt. Ha úgy látod, hogy sok a két alvás, meg lehet próbálni kicsit "terelgetni" őket. Délelőtt kicsit tovább ébren tartani, és úgy letenni. Pár hét és beállnak.

Loviné!
Nagyon sajnálom. :cry: Nem tudok okosat írni neked, veled vagyunk!
vovanda
 
 


ani: aug 3-7 között megyünk füzesgyarmatra (pasi ma reggel elintézte a szállodával meg tegnap az exszel), ha gondolod, valamikor összefuthatnánk, hogy most már megkukkolhassuk a manókat is, hátha velünk nem lesznek félénkek ;-)

loviné: sajnálom :-(

rosszéletű: ennyire kicsinál a munka, hogy nem is jelentkezel? :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Loviné!
Ez nagyon rossz hír!Sajnálom!Azért ne tünj el!Egy kis lelkierőt hátha tudunk beléd önteni.

Köszi Vanda!Igyekszem valamit kitalálni.Az alvást soknak vélem már nekik,de ugyanakkor muszáj is.Reggel fél 6-6 körül kelünk,és nem megy a fent lét sokáig.Ha délelőtt jót alszanak a délután már nem igazán akar működni.Alvás nem ill.nehezen megy,de ha nincs alvás olyan ordítást rendeznek,mert fáradtak.Szóval mint minden más,ez is nehezen megy nekünk. :(
Várunk benneteket!!!!!!!!!!!!!!Remélem a Balcsira nem akkor kapunk időpontot.Júli végét mondták,gondolom nem megy bele augusztusba.Imádkozom! :wink:
Velem annyi történt ma,hogy2 fogamat lecsiszolták,sajnos csináltatnom kell.3 fogam 48000 ft-ba fog kerülni. :shock:
És a nődokimat is meglátogattam ma.Sajnos folytatódik a rémálom.Azt hittem véget érnek a nőgyógyászati problémáim a szülés után.Most a petefészkemben van egy echomentes képlet,és rettentő vastag a méhnyálkahártyám.Ha gyógyszerrel nem tűnik el,akkor gyógykaparásom lesz. :( A menszeszem nagyon sokáig tart,ezért mentem el.
Még jó hogy vezetem a ciklusaimat a neten a ciklus.hu-n,mert kérte a dokim,hogy mondjam meg az utolsókat,mikor jelentkeztek,hirtelen nem jutott más eszemben,csak hogy menjünk fel a netre.Nagyon meglepődött,hogy ilyen is van,átadta a helyét,hogy keresgéljek.Utána el kellett mondjam mi mit jelent.Nagyon élvezte. :D

Az évfordulós vacsora egyik menüje:
Íme a recept:

Sertéskaraj mézzel,chilivel és dióval. Hozzávalók:
4 szelet csontos sertéskaraj (1 centi vastag)
só frissen őrölt fekete bors
1 evőkanál olaj
5 dkg dióbél
5 cm gyömbér
1 nagyobb fokhagyma gerezd
1 chili paprika (ezt mi kihagytuk)
1 ek brandy
2 ek méz
1 1/2 dl tejszín
A karajt enyhén klopfolom, sóval borssal ízesítem majd megsütöm őket (kissé megkapatva a külsejüket) hirtelen a vajon, aztán közepes lángon 5-6 percig oldalanként. Amíg sül a hús a mártást készítem el.
A dióbelet 1-2 perc alatt megpirítom majd mozsárban összetöröm, a gyömbért fokhagymát lereszelem (apróra) chilit szeletelem (az erejét kivágva). A mártáshoz egy serpenyőbe készítem el: a brandyt beleöntöm, ha sisteregve elpárolgott az alkohol beleöntöm a mézet, a tejszínt a diót a gyömbért a fokhagymát,chilit és kevergetve összerotyogtatom. A kész mártást kicsit megsózom majd a megsült húsra csorgatom. Kb.2 adag lesz belőle.
Ez amúgy Sthal Judit recept.

A camamber sajtot pedig egyszerűen alufóliába csomagolva kis fűszert a tetejére sütőbe 15 percre beteszem.
Próbáljátok ki.Nem gondoltam,hogy ennyire finom!

Kép
ani0227
 
 


ani! edesnek edesek, de mostanaban a nappali alvasal is baj van, nagyon nehezen talan 30-40 percet alszanak es persze egesze delutan nyugisek, este meg nehezebben alszanak el a faradcsagtol, valamikor csak lesz jobb is :roll: :roll: :roll:
sajnalom a problemaidat, valahogy en is azzal elek hogy bizti minden ok, de ki tudja??? a mult heten meg jot, 3 nap utan el is mult, oszt tegnap ejjel meg ujra jelentkezet, persze moshatam mindent....
tenyleg szupi hogy fel tetted a nettre es utana tudtal nezni

lovine! nagyon sajnalom :cry: :cry: :cry: :cry:

ja es ne ajulkatok el, ma mertuk a 8 hos torpoket es mattia 9650 gr, michelle 9000, szinte sziv infartust kaptam, legalab 200 gr minuszra szamitottam

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ani!
Nyugi, egyre jobb lesz. Ki fog alakulni. Este mikor fekteted őket? Azt nem lehetne kicsit kitolni? Hátha tovább aludnának reggel.
Én irulok-pirulok, enyémek alszanak, mint a kisangyal. :oops: Nem volt semmi erőltetés, maguktól csinálják...
Baluval kínlódtam sokat, úgy látszik, ez a jutalom...
vovanda
 
 


Szióóó!

mindenki szervezi a nyaralást,na szép, :D
én nem nagyon akarózok elindulni, tartok tőle hogy bekavarodik a napunk.. :oops: :roll:

Loviné :cry: :cry: :cry:
merre tovább??

Ani
szorítok hogy rendeződjön a nőgyógy probléma!!!!(jó lehetett a dokid fejét láni mikor a görbuszaidat nézte :) )
nekem semmi ciklus..én is készülök dokihoz
Alvás itt is nehézkes néha..nappal még 2alvást igényel 1.5órát alszik egyszerre..éjszaka mikor hogy 9 vagy 9.30mire elalszik megesik hogy reggelig alszik 7-ig(bar bánatomra ez elég ritka) 1-4kelésig váltakoznak az éjszakai ébredései..fő a változatosság :lol:
jó lenne kikísérletezni mikor alszik jobban :lol:
Ti hogyan alszotok el Ani??
Micsoda pepecselős fini kajákat főzöl!!!! :shock:
Gyerekekre szokott vigyázni más??nagyi, barátnő? (én még nem adtam ki a kezemből :( )

Móni mi is 30percet aludtunk egyhozamban nappal sokáig! szinte percre pontosan kelt 30perc leteltével bár 3-4alvása volt.

ikrekkel sokkal nehezebb az biztos!le a kalappal lányok!!!

Vanda elalvás téren stagnálunk :roll:
ülve lötyögtetem kicsit aztán mikor pilledd leteszem és simezem..ha nincs alvásra hangolódva csak beszélget és mire kivárom,hogy méltóztassék aludni idegileg kiakadok :oops: így a rövidebb utat választom
Nagy mázlid van az ikrekkel!!!!

Pasi nézted a bl-t?

Árnika????
Vendég
 


kincs! este eleg szepen el alszanak a kisagyban, pici simi esetleg visza megyek ha nagyon hivnak, remelem ez legalab nem fog valtozni, ez igy ment delutan is es 2 orakat aludtak vagy meg tobbet is, de eszt mar el is felejtettem :roll: mostanaban nem akarnak egyszere aludni, majdnem hogy minden nap mashogy van a nappali alvas, remelem valami ki fog alakulni

ja es nincs baj a mozgasukkal, ma voltunk a fizios dokinal es ugy talalta hogy minden rendben, csinaljak tovabbra aszt ami jol esik nekik es nincsenek le maradva :D :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs!
Indulj el vele bátran! Nekem Balu nyaraláskor gyakorlatilag a babakocsiban lakott. Jó volt etetőszéknek, ha úgy alakult, tudott benne aludni (akár a strandon is) és nagyon élvezte.

Móni!
Ugye megmondtam... :P
vovanda
 
 


kincs: lekezdtem...aztán pedig másnap az összefoglalót.....közben pedig.... :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Nahát pasi nem nézted a döntőt :shock: :lol: :lol: jobban élveztem volna én is ha a Milánnak szurkolhatok!

Móni nem tudtad rendszerhez szoktatni őket?? Én kib egy időben próbálom /tam altatni tudtam hogy 3órát bír ébren így kb pontosak a napjaink.

Ani könyvkukacok játék halad?
én 2könyvet kaptam már,nem tudom lesz e több.

Árnika akartam kérni dokinőtől időpontot, de ő nem tud nekem adni más számon kell kérni..aztán beszéltünk és azt mondta nem szoktak metet adni amíg szopi van, nyugondtan szoptassak és csak aztán jelentkezzem..
emlékezett rám :lol:

borongós az idő pedig kerti munkám lenne..
azt hiszem nyitott szemmel fogok járni a faluban és virágokat fogok kunyizni :oops: :oops: :lol:
Vendég
 


na azért vanda mentségére legyen mondva, nem tudta, hogy bl döntő van (én meg persze nem szóltam neki, ez a program valahogy jobban esett ;-) )

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi, vazzeg... :oops: :oops: :oops: :oops:
vovanda
 
 


igen?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


mééééér baj az, ha összebújunk, én meg szeretek hozzád bújni?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Kincs,
én nem szeretnék több lombikot elég volt, elfáradtam.
Most az a célom, h még egyszer 15 kg-ot leadjak és az inzum legyen rendbe.
Megyek jövő hétfőn Valicsó doktornőhöz.

Timé,
visszaolvastam ahogy javasoltad.Nem semmi a sztorid.
Vendég
 


kincs! valamikor volt rendszer, mostanra a delutani alvas nagy kerdes :roll: , de pl. a kaja az szinte percre pontos, meg altalaban az esti lefekves is, kerdes hanyszor ebred michelle?? :roll: :roll:

vanda! igazad volt :lol: :lol:

mazsi! merre vagytok?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Emlékeztek még rám? :lol: hiányoztok, csak olyan gyorsan telnek a napok, és mire hazaérek és még itthon is egy kis házimunka, sokszor mire kis popóm leteszem, már a fejem alszik :)

Ani húúúú nagyon ügyi vagy, ez a kajcsi finom lehetett.
Lehet kipróbálom Én is receptet. sajnálom a női bajokat, nem próbáltál még vmi gyógyteát?

Vanda utána tudtál kérdezni ennek a tb-s dolognak?

Pasi haha, hátha Nekem kellene keksz és foci között választani és is az elöbbire szavazok :lol: :lol: :oops:

Timi mizujs ? hogy telnek napok? jól vagy már?
elfelejtettem kérdezni, hogy a pco miatt voltak gondok csaszi után???? Sedinek nézték vcukrát?

Móni te jó ég, :shock: :) nagyon hízlalod Őket, kis szumosok lesznek :wink: :lol:
látod hogy ügyik, nem kellett a dokinak feleslegesen Rád hozni a frászt :twisted:
jössztök haza nyáron? talizunk?

Kincs no ezt nem értem, mármint hogy nem Tőle kell időpontot kérni :shock: gondolom azon a számon hívtad ami mindkettőnknek megvan. :roll:
olyan jó ugye hogy emlékszik :lol:
Akkor most szopit meddig tervezed? VV-hez akkor nem is mész?

Mazsi eltüntél, :roll: ennyire azért ne fogyizz. :lol:

Loviné sajnálom :(
bocsi nincs időm visszanézni, de nem úgy mentél hogy rendben vannak eredményeid?
sajnos annyira számít ez a piszok inzulinszint.

Marejke, Maci puszi Nektek is.

tanácsok jöhetnek Nekem is, kb . a kövi ciklusban vagy utániban akarok menni inszemre, csak ez a Tb nagyon zavar, ugye akárhogy is gondolkozom csak most kellene babásnak lenni mindenféle szempontból most még jobban járnánk , szerintem.

A másik Somody úr javaslata a lombikok számának csökkentéséről, Én őszintén már azt felháborítónak tartom, hogy Ő mint üzletember a témáról kifejtheti véleményét :evil:
De hálisten olvastam Kaáli prof. reagálását így megnyugodtam, innen is hálás köszönet érte :)
Somody úrnak pedig tudnék javasolni egy-két lombik kezelést , annak minden testi, lelki és anyagi vonzatával, persze csak és kizárólag a létminimumos fizetéssel !!!!! és szarom le , hogy férfi, injekciót neki!!!!!! :evil:
Unom már hogy , minden fontos dologról , senkiházi , hozzá nem értő emberek próbálnak döntés hozni. :evil:


no , szóval jól kidühöngtem magam :lol: úgyhogy máskor jól gondoljátok meg hogy hiányzom-e :lol: :lol:

puszi Mindenkinek, még megpróbálok jönni a hosszú hétvégén
árnika
 
 


né mán, a rosszéletű....te még élsz? :D
nem válaszoltála múltkor...nem küldök neked tovább munkás emilt, nem baj???

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


arnika! te is hianyzol es mindenki emlekszik rad :lol: meg pasi is :lol: :lol: mi szeptemberben megyunk haza kb 1 hetre, szoval eleg rovid az ido, nem akarlak amitani.... de nem hinem hogy be fer, sokan vagyunk akkor is ha kevesen, vagyis anyosomek, apam kulon el, hugicam es a babak keresztanyukajaval fogjuk a nagyob reszt tolteni es mindig keves ido szakad mas dolgokra, vasarlas, est a baratokal, debi tali :D, ha 2 het lenne jobban tudnank idot teremteni, de ha valami valtozik nagyon szivesen talizunk :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!!

Árnika hát hogyne hiányoznál!!!
Gyere mi a dühöngésedre is vevők vagyunk!
V.V.-azt mondta időpontot másik számon kell kérni és mondta is a számot csak én nem írtam :oops: :oops: pedig jó lenne tudni mert a honlapon se ártana javítani! Ha vki tudja írja meg légyszi!!
Így nem megyek dokinőhöz majd csak szopi után,meddig szopizunk...azt hiszem ameddig lehet...talán most fontosabb a szopi mint az én cikusom és tesó is csak lesz vmikor..a gyed miatt már mindegy :?
Neked sok sikert az inszemhez!!

ma gyereknapoztunk ,ingyér beengedtek a közeli játszóházba,most nyílt 2hete írtó szupi jól felszerelt én is élveztem :) (720forint/óra egyébként)
Kiskincsnek a vonat és a konyha tetszett (főzött tekergette vadul a gáz gombjait ,talált műanyag kenyeret azt enni akarta :lol: :lol: ,fedőd talált és fazékra rakta, keresek képet a játszó oldaláról
Kép
ja és a labdával teli mendence is nagyon bejott neki :D
Kép
aztán pizzát ettünk, most durmol

jó éjt nektek is
Vendég
 


Kincsm!
Hol van lerakva ez a játszóház? Jöhet priviben is!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Férfimeddőségbe otthol van valaki?
Vendég
 


Árnika!
Jóhogy hiányoztál! :wink: Szeretlek téged olvasni,mert mindenkire gondolsz,és mindenről van véleményed.
A kajcsit pedig csináld meg,nem bánod meg.Én nagyon féltem tőle.De azóta apa a tenyerén hord.:)

Vanda!
Lemerültem,bocsi!Most majd én következem!

Kincs!
Tök jó lehet az a játszóház!Nekem mindig fő itthon a fejem,hogy mit csináljak velük,merre menjünk.Főleg a délutáni alvás után nem tudnak mit kezdeni magukkal,én meg velük.
Könyvkukac:1 könyv
Ti hányszor alszatok?Hányszor esztek?Kedvenc menü?Hány foga van?
A gyerkőcök úgy alszanak,hogy Jázmin addig nem hajlandó elaludni amíg bent vagy a szobában.Szabi csak velem alszik el,úgy hogy összebújunk.Pár napja viszont keljfeljancsit játszik,így a babakocsis megoldás marad.Ki viszem a hepe-hupás gyepre, 2 perc és alszik.Éjszaka még mindig kelünk. :oops:
Gyerekekre 1-1 óra hosszára szoktak vigyázni a mamák,de nem viszik túlzásba.Nem hétköznapi gyerekek! :? Megtestesült elevenségek.Férjem nagyon szeretne kimenni Németbe a barátainkhoz gyerkőcök nélkül,de én nem akarom őket itthon hagyni,és nem is fogom!Maradunk!Nem bírnám ki,sztem végig zokognám az egészet.

Loviné!
Soha ne mondd,hogy soha!Ez hanyadik volt?

Rene????

Kép
ani0227
 
 


ani! nem tudtok mind 4en menni nemetbe? lehet elveznetek, mi mar 3x voltunk ro-ba es jol viselkedtek :wink: meg mi is kicsit mas levegot szivtunk :wink:

lovine! eppen hogy otthon, nem mondhatnam, de a ferjemnek azoospermiaja van :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Loviné!
Mondsza a problémát! :)
vovanda
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:35-kor.
vovanda
 
 


vanda: nagyon szépek vagytok :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szió!

Vanda megy privi! :wink:
Mennyit nőttek az ikrek!!! :shock: édesek!
Tejcsit kapnak még?
Balu is nagyfiú!

Ani kiskincs a 6fogával mindenevő, csupi kenyértől sóskán át a grillezet husiig minden csúszik,még a kenyérnek látszó műanyag is :lol:
Ma is csak néztük a férjemmel ahogy a kivi kockákat gyömöszölte befelé a puklis kezeivel,olyan élvezettel eszik :)
Nincs kedvenc, 8kor szopi van, 9-kor reggeli,12után kicsivel ebédel aztán szopizik is,17-kor szopi 19után kicsivel vacsi,elalvásnál szopi..én 5kajcsinak veszem.
Délelőtt és délután alszik, ha minden klappol akkor 1.5órát alszik egyhuzamban..persze ha megyünk vhová akkor többet nehogy időben elindulhassunk :lol:
Játék itt is nehéz néha,most hogy esik az eső kicsit uncsi ben..próbálok menni vele de nincs barát gyrek,van sok egyidős de csak utcán van találka.

Loviné írd le mi a probléma hátha tud vki vmi okosat!

Vendég
 


pasinak igaza van :)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Árnika,
javuló tendenciát mutattam, és mivel nem kellett stimu beválaltam.

Na szóval az a helyzet, h van 28milll mennyiségű spermánk, 60%-os mozgással.Ez mind szép és jó.(igaz ez 2005-ös)
ekkor csináltak MAR tesztet ami katasztrófa lett.(ekkor a párom még dohányzot, most egy éve már nem)Most néztem a papírokon,de ezt nem mondta senki, h ez is befolyásolja a spontán terhességet.
Kérdésem a következő ,mivel lehetne ezt kezelni?
Vettem neki Maca vibét és propoliszt.
Vendég
 


Sziasztok

Kincs ja, afélreolvastalak , azt hittem másik dokinéni tel.számát nem tudod :roll:
VV. -hez időpont : 52/ 513-688
szerda kivételével van minden nap, kedden du. rendel
Ez a játszóház nagyon jól néz ki, Nekem is lenne kedvem játszani ott. :lol:

Vanda szépségesek törpikéim, és nagyon sokat nőttek :shock:
Szőkémmel minden rendben oviban?

Pasi lehet elfelejtettem, köszönöm nem kell, remélem innen megyek nyugdíjba, és nem lesz rá szükségem.

Ani Én nem felejtek :) pusz, Mi holnap leszünk 8 évesek , de mivel hétköznap, ezért hétvégére tervezek kiruccanást.
Itt a Loki mindig akkor ünnepel hogy bajnok lett amikor Mi szoktuk házasságit, így egész város bennünket ünnepel :lol: :wink:
Én sem mennék gyerekek nélkül, viszont úgy tervezem hogy, Vele mindenhova , had szokja....persze akkor kitudja hogy így látom-e majd :?

Móni megértelek hogy nem lesz idő ilyesmire, de most nem sok időre jössztök.
Te mikor tervezed munkát?
Kis szumos gyerkőcökről nem akarsz rakni fotót.
Ja és Pasinak ne adj sokszor iagazat, még ha úgy is van, mert elbízza magát :D :wink:

Loviné ne haragudj hogy megkérdeztem IR-t.
Nekem is sokat javult, de azt mondta VV. hogy 30 alá nyomjuk le az inzulint.
Nálunk is volt gond apácskával, de helyrejöttek katonák. Amiket adsz Neki azok szupik erre.
Igazából a spontánnál mindegy mennyi van, mert nagyon kevés számból is sikerülhet. Van példa erre is akár topikon is. De ha szükséged van jó andrológusra, szivesen adok számot.

jók legyetek
árnika
 
 


Kincs!
tejcsi nincs, csak anyatejgyűjtős. Borzalmas anya vagyok, elapasztottam, miután elértük a 3 hónapot, így is majdnem 4 hós korukig kizárólag anyatej volt. Állandó elzáródással kínlódtam, folyton fájt. Húsvét előtt egy éjszaka arra ébredtem, hogy megőrülök, úgy fáj. Elzáródás nem volt, "csak" megnyomtam. Na ez betett, itt dőlt el, hogy abbahagyom. Makdnem bőgtem, mire kifejtem. :cry:

Loviné!
Páromat tudom mondani: 3 milliós szám, 5%os mozgékonysággal. Anno, amikor a volt feleségével kezdték volna a lombikot, telenyomták őt is hormonnal, ez javított is a helyzeten, viszont szinte pillanatok alatt visszaállt az eredeti állapot. Pedig nem iszik, nem dohányzik stb... Viszont a lombik mindkétszer első körben sikerült.
vovanda
 
 


Sziasztok.

Bocs hogy ide pofátlankodok de Loviné hanyadik lombik volt???
Szia Vov és Pasi.
Én is lombikos vagyok.
Üdv a többieknek.

Kép
Kép
melánia
 
 


lovine! pasz...

arnika! szumosokrol, kene rakjak kepeket, de apa gepen vannak es utalja ha kicsinyitek, ezert ide kerem oket a laptopra es utana kicsinyitek meg kuldok, remelem a heten bele fer, mivel szeptemberben ki rugnak, kb megyek segelyre es kozben el kezdek egy szocialis operator kurzust es majd jovo marciusban kb keresek valami melot, de meg semmi nem bizti

vanda! ne mar...... nem vagy borzalmas anyuka, ki kapsz ha meg ilyeneket irsz :twisted: :)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Melánia,

Ez volt a negyedik,de ezt az utsót fizettem.

Árnika,

Jöhet az andrológus segítség.Meg akarjuk nézetni, h most h állunk.
Annak idején adtak neki antibiotikumot és majdnem kiirtották a hadsereget.Akkor is propurral hoztam helyre.
Igazából mondom csak ez a MAR teszt nem hagyott nyugodni, mert nem magyarázták el, h mi ez, de most h utána néztem elég gáz. Valami olyasmi, h a sperma ellenanyagot termel saját maga ellen.

Vanda,

hát lehet, h akkor nekem is rendbe kell lenni, mert ugye kettőn áll a vásár.
Vendég
 


Meli!
Szia!!! :lol: :lol: :lol:
Szerintem jöhetsz ide is "vendégjátékosnak"...
Többiek? Mit szóltok?

Loviné!
Egy próbát megér az andrológus. Mi nem vacakoltunk vele, teljesen esélytelen volt.
vovanda
 
 


vanda: ha még egyszer azt mered mondani a csajomra, hogy borzalmas anya, jobbhanemtudodmegmilesz!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


grrrrrrrrrrrr!!!!!!!



rosszéletű: nyugdíj??? bakker, kicsivel (no azért nem sokkal) fiatalabbnak néztelek :lol:

szia mel :-)

loviné: esetleg egy új vizsgálat? még esetlegebb mindkettőtöket végignézni, hogy mi a jelenlegi állapot?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szia Melánia! :wink: Örülök,hogy te itt,ha már én nem ott... :? Hogy álltok?

Kincs!8 foguk van a törpéknek,de már kezdtem megijedni,hogy nagyon kevés,de úgy látom mégsem.

Vanda!Pasi gyantáztat,vagy ilyen szőrmentes? :roll: :D
Amúgy Dani kiköpött te vagy!Nem semmi!

Árnika!GRATULÁLOK AZ ÉVFORDULÓHOZ,tök jó hogy akkor ünnepel a csapat!A férjem kedvenc csapata!!!Ti meg az enyéim!

Loviné!Miért volt fizetős most? :roll:

Móni!Nem merek elindulni velük.Hosszú távot nem bírják sajnos.Most vannak abban a korban,hogy menni-menni-menni.Egy perc nyugodt pillanatuk sincsen. :(

Kép
ani0227
 
 


ani drága: fotoshop :lol:
jó a fényképezőgép, szőrtelenít alapból....
van olyan, amelyik csak piros szemet szűr, a mienké szőrt is :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Anikám!
Pasi borotválkozni is hetente egyszer szokott... :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok.

Ani:te vagy az az Ani??? :oops:
Loviné:7. lombikom volt.Sikertelen,most jött meg.Holnap megyek vissza uh-ra.Ráadásul halvány pozitívat teszteltem 3-szor.Aztán meg elöntöttek a vörösök. :oops:
Mindenkinek minden jót kívánok és drukkolok!!!
Vov,Pasi,Ani,gyerekek:puszi mindenkinek!

Kép
Kép
melánia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?