Új privát üzeneted érkezett!

Szokolka!
GRATULÁLOK A BABÁHOZ! GYÖNYÖRŰ ÉS ÓRIÁSI!! PUSZI NEKI!!Kép

Koda!
Mielőbbi felépülést nektek!! Pihenjetek, szedjetek sok vitamint, erősödjetek!! Tudom milyen az, amikor anya és apa egyszerre robban le, mi is jártunk már úgy, hogy kihívtuk magunkhoz az ügyeletes orvost, és azon szenvedtünk, hogy melyikünk másszon ki az ajtóig, hogy beengedje őket. Ez most már csak egy jó anekdota (amikor egymáson áthajolva keresztben hánytunk - bocs a gyengébb idegzetűektől Kép), de akkor ramaty volt a helyzet. Szóval jobbulást!!!
Most itt van velem Beni, együtt nézegettük a fényképeiteket, és azt mondta rád, hogy "ó, de szép!" Kép

Anibalk!
Köszi a figyelmeztetést! Én még sosem voltam a Régióban, bár most készülünk oda, mert DAninak szeretnénk venni egy csúszdát a szülinapjára, ott talán elérhető áron van. Véletlenül nem láttad?

Szorgos Zsu!
Hát igen, ez aztán a termés. Kristóf nagyon édes ma is!KépMinden nagyon szép, de most leginkább a szatyrok keltették fel az érdeklődésemet. Milyen anyagot használsz és hogyan csinálod???

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Sajnos nem láttam de ha látok szólok.
Mikorra kell? (küldök egy e-mailt most)
Ancsa
anibalk
 
 


Manóka!
Most esett le, hogy te azt hitted arra a szép kis kancsóra, aminek feltettem ide a képét, hogy én csináltam?! Ez igazán jól esik, de sajnos nem. Egy olasz oldalon találtam, és nagyon tetszik. Igen, szeretnék - AKAROK - ilyet csinálni, de még sajnos nem tartok ott. Pl kancsóm sincs még hozzá Kép

Már megint maszatoltam, de nem tetszik Kép Nem olyan lett, mint amilyennek elképzeltem, de nem adom fel! http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/epres_t_l_porpasztellel_k_sz_lt.J PG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Jubi!
Te maximalista! Kép Nekem nagyon tetszik a maszatos tálad! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!

Próbáld meg úgy a krétázást-ha ez nem tetszik,bár szerintem jó-hogy egy pelus darobot krétázol össze és avval kened fel a tárgyadra.Akkor nem lesz csíkos.

Jucus
20170114224602
 
 


SziasztokKép

MelindaKép
Mikor megnéztem a kisfiad képét, azt mondtam apának, azonnal befelé az ágybaKépKép Nekem is kell még egy babuciKép Gyönyürű ez a kis ráncos manócskaKépKép

JubiKép
Eddig is imádtalak benneteket, de ezzel a mondattal végérvényesen beloptátok a szívembe magatokatKépKép
Az epresed pedig valami szépséges lettKép Én is ki fogom próbálni, amit Jucus írt. A pelenkás módszert. Amúgy én is egy olyan szép kancsóra áhítozok, és arra, hogy olyen szépen kifessem. Sikerülnie kell!!!Kép

ZsuKép
Akkor ezért nem írtál mostanában??? Ezerrel dolgoztálKép Megint csak egyet kell értenem Jubival. Minden szép, de én is a szatyrokra kaptam fel a fejem. Ha lehet, akkor később kicsit részletetesebb leírást adj majd, hogy miként készültekKép

SzandraKép
Köszönöm a dícséretetKépKép Tök jó lehet az az akcióóóóóó. Kár, hogy olyan messze vagyok tőletekKép

AnykoKép
Mit csináltatok Bogács környékén? Gábor nagyszülei laknak ott, őket látogattuk megKép Én is voltam terhesen ott nyáron, és csak néztem be vágyakozón a kerítésen átKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

2002 nyarán voltunk ott legutóbb. Az egyik ismerősünknek van ott nyaralója a kilátótól nem messze. Én jól éreztem magam a folyamatos rosszullétek ellenére! Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Fogjatok le, Bogácsra akarok menni!!!!Kép De tényleg, úgy meghoztátok hozzá a kedvem!!

Most nézegettem kopácsos oldalakat a neten, és találtam néhány ilyen: Képdolgot. Gondoltam megosztom veletek, ha már nincs semmi, amit ne dekupázsoltatok volna be, íme néhány újabb ötlet:
szelíd motorosoknak: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/dekup_motor.jpeg
a reggeli kv-hoz: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kv_dar_l_.jpeg
barátnőkkel való csevegéshez: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/r_zsasz_n_telefon.jpeg
gyönyörködni a szemnek: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/repesztett_telefon.jpeg
ez Kodának egy IGAZI kőhatású: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_hat_s___veg.jpeg

Ezek pedig csak úgy egyszerűen gyönyörűségesek:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/sz_p__ra.jpeg
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/sz_p__ra2.jpeg

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubikám!!!!!

Valami nem stimmel a linkekkel! Nem hoz be semmitKép csak ezt: "G-PORTAL".
Nézz már utánaKép
Mondjuk én megnéztem az oldaladat és ott megtaláltam a szépséges dolgokat!!! Az a rózsás telefonKépKép Imádom a rózsás szalvétákat. Úgy gyűjtöm őkt, mint Kata a katicásakatKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Hát jó sokat írtatok, alig győzöm olvasni!!!

Koda!
Remélem már jobban vagytok! Ugye kicsi fiad nem lett beteg?
Hát abban a kertben én is szívesen pihengetnék, még ha giccses isKépKép

Jubi!
Nekem is ugyanaz az üzenet, mint Kodánál. Már azt hittem a gépünkkel van valamiKép

Ancsa!
Szia, már egyre többen vagyunk DebreceniekKép
Nagyon édes a kicsi lányodKép

Szokolka!!
Nagyon szép a kisbabád! Kívánok sok tejcsit nektek!
Kép

Zsu!
Nagyon szépeket alkottál, de legszebb a fiacskádKépKép

Manóka!
Nekünk nem is hoztál sütit!!KépKép
Nekem is süthetnékem volt, de az olyan hamar elfogyott, hogy nem is lett volna időm lefotózni!

Szandra!
A keretek engem is érdekelnének! Köszi!

Én is csináltam egy cserepet (műanyag):
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=3&image=47900

Olyan rossz, hogy hideg van és nincs fűtés, nem akarnak száradni a keretek!

Szép estét mindenkinek!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Hali csajok!

A Mai felfedezésem, igazából már két napja kigondoltam, de ma meg ki is próbáltam :
Pasztelkrétám az nincsen, viszont rájöttem, hogy mivel tudom helyettesíteni! Van én nekem egy nagy rakat szemhélyfestékem amit már nem használok! Kép)) Úgyhogy ma elő is kotortam, szerintem üzemel! Kicsit ugyan csillógós lett, de szolid. És most verem a falba a fejem, hogy tavaly selejtezést tartottam, és az kék-lila... meg ijen nagyon használhatatlan szineket kidobáltam Kép Ja és a legjobb, hogy az aplikátorral tudom kencézni Kép

Era!
Müanyag cserép? Azt is lehet??!! Hát ez tök jó!

Kép
krimo
 
 


Hát nem tudom mi a baja a GPORTAL-nak, délután még jó volt, akkor most tegyem ide a képeket?? Nem fogtok kimoderálni?? Kép Na jó...
Kép
KépKép
KépKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
A párom megkérdezte, hogy ennyire unatkoztál?? Mármint azt hitte, hogy Te dekupliztad a motort...sajnos kiábrándítottam...

Köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat, és most jövök én, az észrevételeimmel, kicsit hosszú leszek:

Koda!
Jobbulást mindkettőtöknek, egyetek sok vitamint!!! Marcikára pedig vigyázzatok!!Édesek vagytok a képeken!

Ági!
Nagyon szuperek a hűtőmágneseid! Komolyan kedvet kaptam hozzájuk...

Drezsy!
Üdv újra a fedélzeten!

Szokolka!
Hatalmas ez a baba! És milyen drága! Gratulálok!!

Szandra!
Hogy sikerült Gergőt akkorára felpumpálnod??
Én már küldtem gipszformát Kodának, lehet bélelt borítékot kapni ( a legnagyobb sem volt még 150 pénz sem) és csak simán feladtam a postán. Koda megkapta sértetlenül...

Kata!
Nagyon jóóóó a katicás albumod!

És mégegyszer Jubi és Koda!
A szatyor vászonból van, készen vettem a hobbisba, és vettem hozzá textildekopázs ragasztót. A leírással ellentétben, nem tettem a szalvéta alá ragacsot, csak felülről kentem át, így oda került, ahova én akartam, és nem ráncosodott annyira. Az ecsetet persze lehet vizezni, én a vízbe egy pici plextolt is tettem. A felkenést alulról kezdtem, egy sávban megcsináltam, haladtam sávonként felfelé. Amikor megszáradt, 3 percig vasaltam fonákján az anyagot. A textil zsákot egyébként szokták kenyeresnek, vagy tésztás zsáknak is használni, vagy gyerkőcnek tornazsáknak...szóval sokoldalú!

Ha valakit nem említettem, ne haragudjon, kicsit fáradt vagyok! Jó éjt mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Szia Era! Nagyon örülök, hogy itt lehetek köztetek.
KÖSZI JUBI!!!!KépKépKépKép
anibalk
 
 


ERa! NAgyon aranyos a babucid!

Úgy látom már megint lemaradtam mindenről.
JÓ ÉJSZAKÁT!!!Kép
anibalk
 
 


Anibalk,
igen, a zuram azt mondta, ismeri a tesódat, a férjedet, és téged idKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


SziasztokKép

AncsaKép
Megnéztem az albumodtaKép Hát valami tünemeényesek azok a képekKép Különösen a pár perces baubuci nyűgözött leKép De nagylánynak is milyen szépségesKép Te is nagyon aranyos vagy a képeken!!!KépKép

EraKép
Marci szerencsére jól vanKép És a teündér lányod?
A csereped pedig tökéletes lett! nem is hiszem, hogy műanyagKép

ZsuKép
Köszi a részletes leírást. Ki kéne próbálni, csak semmi alapanyagom sincs hozzá. ....

ManókaKép
Elküldöd a peceptet??? Annak a pogi szerűségnakKépLegalább is azt hiszem, hogy te csináltadKép nem találom a képet....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szokolka! Tündéri aranyos a babád! Egészséget, sok türelmet kívánok hozzá! Hogy lehet ekkora babákat világra hozni? Az enyémek 3,25, 3,55 voltak, de éppen elég volt megszületniük!

Kodának megy egy meglepeti, remélem tetszeni fog!!! Talán még felépülni is segíteni fog!

Alkotó lányok! El vagyon ájulva a szebbnél- szebb művektől! Na de majd én is jövök!!!
anizs007
 
 


Sziasztok,

Alkotások tetszenek, mindenki ügyes!
Zs,
nagyon jók a cuccok, és a textilek is igazán ötletesek, lopni valókKépKép

Era,
nagyon jó lett a cserép!

Jubi,
nekem tetszenek a krétázások, de ha úgy érzed, tökéletesítsd!

Koda,
először is, gyógyuljatok!
vesegörcsre no-spa- papaverin együtt, ha kőről, homokról van szó, folyadéklöket terápia, vagyis 1/2 óra altt 4-5 liter ital ( nem alkoholos) elgogyasztása, és várni az eredményt!

Túrós-joghurtos Zsemlém:

1 élesztőt felfuttatok kávéspohár melegvízben. fél kg liszhez( nekem fele rozs, fele sima, de lehet bármilyen) 40 dkg túrót, sót, borsot
keverek, hozzá a felfutott élesztő, egy kanálnyi tejföl, de lehet melegvíz is. Kigyúrjuk, hogy jó rugalmas legyen.
Lelisztezem, 1 órát pihentetem, kelesztem meleg helyen.
Majd lisztezett felületen cipókat csinálok belőlük, és tepsibe, muffinsütőben pihentetem, míg a sütő bemelegszik 200fokra.
Tetejéte 1 tojássárgájás joghurtot kenek.
Kb 20 perc alatt sül meg.
Ebbe kaprot tettem, de lehet sonka, sajt, olívabogyó is hozzá. Az a jó, hogy a túró miatt nem keményszik meg!
Remélem, érthető volt, én mindig kísérletezgetek,most is lesz egy kis croassan, de ez már egy másik topik témájaKépKép

Szokolka,
nem tom, írtam e már, de gyönyörű a gyermekKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Jubi!
segíts ha tudsz. Megvettem a természetes sziénát, nagyon tetszik de akinek fa szinű keretet kellene festenem világosabbra gondolt. Tudom ezt világosítani valahogy, vagy van másik szín ami jobb hozzá?????????? FONTOS LENNI!!!!!!!!!
(gondolom, olyan fenyőre gondol. Köszi Ancsa
anibalk
 
 


AncsaKép

Tegyél bele fehéret, az világosítja!!!!
És legközelebb sima sziénát vegyél, az olyasmi színű, amire te gondoltál. A természetes sziéna kicsit sötétKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Megint köszönöm a jó kívánságokat. Tettem fel pár képet Dávidról:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2490

Illetve felraktam a bölcsőt és a bóhocós képet is, nem lett egyik sem a legtökéletesebb, de majd lesz jobb is!
http://babanet.hu/album/main.php?album=2491


Anizs007!

Nem volt egyszerű a szülés, saját dokim császározni akart, csak meg akarta várni, hogy induljon meg magától a szülés, csak amikor megindult nem érték el, így az ügyeletesnél szültem.


Krampuszmama!

Te Rákoskeresztúrnál laksz? Azért mert én eredetileg péceli vagyok, így vagy barátnémat vagy anyukámat elküldöm abba a kis üzletbe.
Köszi!
Üdv. Melinda
szokolka
 
 


Szokolka!

Dávid hatalmas! És hogy kisimultak a vonásai! Kép

Kép
krimo
 
 


Anibalk!
Úgy tudod világosítani a természetes sziénát, ha teszel bele 1-2 csepp fehéret és az átlagnál egy kicsit több vizet.
Ha sikerült mutasd már meg lécci! Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


ÁnizsKépKép

Júúúúúj de örülök a meglepiknekKép Már nagyon várom és nagyon köszönömKépKép Már most jobban vagyok tőleKép

JubiKép
Akkor nem mondtam hülyeséget Anykónak??Kép

MelindaKép
Hát mindjárt megzabálom ezt a kissrácotKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KÖSZI A SEGÍTSÉGET MINDENKINEKKépKépKépKép
anibalk
 
 


Sziasztok!

Most teszegetem fel az alkotásaimat! Nézzetek szét! Kép
http://www.g-portal.hu/anyko
Jubitól lestem el ezt a helyet! Kép Nagyon jó, mert így minden egy helyen van! Kép Remélem Jubi nem haragszik meg érte!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szokolka!
Tündéri a piciKép

Anyko!
Nagyon szépek a műveidKép

Sikerült lefotózni a sablonokat, holnap délelött felrakom őket, most már nincs humorom töltögetni.

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!

Köszi szépen! Kép
Nagyon várom már a sablonokat! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Most végre írni is van egy kis időm, nem csak olvasni.Kép

Anyko!
Köszi!Kép És ez még csak a kezdet a katicákból. Vannak még terveim...Kép

Ági!
Ha ennyire doppingol a dícséretem, akkor nem állok meg, jöhetnek az alkotások...Kép

Anibalk!
A Praktikeres 199-es gipsz ugyanaz mint a Tesco-s 99-es. Horváth-Horváth.

Szokolka!
Tündéri a babucid!KépKépKépKép
Még akkor is ha szegény egy kissé megviselt.Kép Nagyon édes!!!!

Ez még csak a hétvégi elmaradásom volt, majd még jövök.

Lányok!
Ha nagyon ráértek és kedvetek is van és 1-2 emilcímetek isKép, szavaznátok a lányomra (Siroki Daniella)? Itt:
http://www.boon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=129
1 emilcímről 1 szavazat mehet, mert utána érvényesíteni kell a megadott címről. Előre is köszi annak aki megteszi!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok,

Kata,
szavaztam a lányodra, én is kérnék párat a fiacskámra Györffy Imre, hasonló módon lehet szavazni, emilben megy a megerősítés.
http://www.haon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=117

nem tudom, mit csináltak a fotóval, de sztem így is a legszebbKépKépKépKép

Az olcsó keretek engem is érdekelnének!!!!

manóka

manóka
manóka
 
 


Kata!

Melyik a te lányod?
Mennek majd rá a szavazatok! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Újra itt...Kép

Zsu!
A Nemo-sok még nem értek át hozzám a sógornőmtől, de amint itt lesz megy a csomi.Kép
Nagyon szépeket alkottál.Kép A legjobban a két utolsó kép tetszik. Ettől persze még ne hagyd abba a dekupázsolást, mert azok is baromi jók.Kép

Jubi!
Az a maszatolt nekem így is tetszik. Azt hinném direkt így akartad.Kép

Era!
Szuper a csereped.Kép
Szivaccsal csináltad?

Manóka!
Szavaztam (és van még pár mélcímem, nem felejtelek el, holnap gyerekmentes délelőttöm lesz, netezni fogokKép).

Anyko!
Siroki Daniella és köszi!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

Manóka, KAta
mindkettőtök csemetéjére szavaztam, hajrá, majd holnap még küldök, van egy pár emailcimemKép

Zsu,
én is én is szeretnék ilyen szép szatyikatKép ha nem találsz már helyet hogy hova rakd tudod a cimemKépKépKép

Szandra,
várom a képeket, barátosnémnak is szóltam, ő ott lakik nem messzeKép

Era,
tök jó a cserép, ha nem mondod hogy műanyag észre sem vettem volnaKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jelentem mindkét szépséges csemetére 4- 4 címről szavaztunk!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Én csak két szavazatot dudtam adni! Remélem, hogy megnyeritek! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kata, Manóka!
Szavazat leadva Kép


Felraktam a SABLONOKAT.
Van olyan amihez nem írtam semmit, ott méretügyileg tudtok viszonyítani a kezemhez. Kép

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!

Akkor mennyibe is kerülnek a sablonok?
nekem kellene a negyedes 3. és a negyedes1.
Felhívom hamarosan barátnőmet is és tuti ő is fog még választani!
Köszi szépen! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kata007, Manóka szavazatok elküldve!!! Nagyon szépek!!!
Szandra! A "pici 6,a nagy 8 "sablon érdekelne, megy a 6,8 cm és a csillag és szív alakú mécsestartós. A 6 és 8 cm a belső vagy külső méret?? Tehát használható szerinted vagy nem????
anizs007
 
 


Sziasztok!

Köszi a szavazatokat!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok,

köszi a szavazatokat!


Szandra,
én szeretném a koktél sablont, a 2, képen lévőt,ha lehetKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
Hogy kérdezhetsz ilyet??? MOndtál te valaha hülyeséget??KépKép

Kata, Manóka!
Majd én is próbálkozom a szavazással!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Hááát, én is beneveztem ám a lányom a babaszépségversenyre! Majd lehet, ha nagyobb lesz kapok érteKépKép
Megnézhetitek itt és szavazhattok is ha tetszik nektekKép
http://www.haon.hu/tools/myfavorite/welcome.asp?wahl=121

Lentről a 8. sor, Karácsony AnnaKép

A cserepet szivaccsal csináltam, Jubitől véve az ötletetKép
Sablonokat majd később meglesem, most megyek főzni.
Sziasztok!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Kata!

Nagyon szép lányod vanKép
Megyek szavazni.....

Era

Era
Kép
era75
 
 


Era!

Ment 2 szavazat a lánykádra! Kép

Szandra!
Barátnőmnek nem kellenek most sablonok, így én sem kérem akkor az előbb említetteket. Nem oszlik meg a posta és így annyi lenne kb, mintha itt veszem meg! Nincs harag?
Köszi szépen!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen, hogy a hőre puffadó festéket hogyan kell használni? Én várom, hogy megszáaradjon és utána hajszárítózom, de semmi! Kép
Cserépen pedig olyan jól mutatna!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Era!
Az a cserép annyira jó lett!! Ha nem mondod, hogy műanyag, biztos nem jövök rá! Nagyon szép lett!!

Anyko!
Jó a honlapod!KépKép...a hőre puffadó festékkel kapcsolatban sajnos gőzöm sincs, még nem használtam ilyetKép De biztosan van itt valaki, aki jártas ebben is..Kép

Képzeljétek kipróbáltam az enyvet! Kevertem bele egy kis ecetet - ahogy Anibalk (vagy Anyko?) ajánlotta - és működik. Szerintem a legközelebb még egy kis vizet is keverek hozzá az ecet mellé, de tényleg jó! Ha nincs otthon dekuprag. de hirtelen kéne, próbáljátok ki!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Örülök, hogy bevált a ragasztó neked is! Szerntem is nagyon jó és nem utolsó sorban olcsóbb is!
A honlapom valami Jubi honlapja alapján készült!Kép Ismered? Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Faipari ragasztós lányok! Az én ragasztóm nem enyv, ez fehér mint a decop.ragasztó!!!!
Akkor ez nem jó???? Az enyv meg sárga nem???????
anizs007
 
 


Ánizs!

A faipari ragasztó az fehér és pont úgy néz ki, mint a decoupage ragasztó. Én is azt használom! Jót vettél! Csak Jubi férje mondta, hogy az enyv. Ő ezt próbálta ki és az tökéletes!
Szóval a faipari ragasztó is nagyon jó! Kép Csak alkoss szépeket! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?