Új privát üzeneted érkezett!

Ja a Vizüveg! Most bekentem egy cserepet belülről, majd kiderül mijen lessz. Az van a rengeteg figyelemfelhívó, és nagyon veszélyes felíratok közt rajta, hogy papír ragasztásra is használható. Meg vízlágyitásra. Hát nem hiszem hogy kiváltja a calgont Kép
Vettem még egy mohazöld színezőt.Az van rajta Acolor, az jó? Diszperziós föstékhez van, sok bajom nem lehet! Kép

Kép
krimo
 
 


SziasztokKép
Akkor gyorsan megmutatom, hogy mit paszetellkrétáztam be. Természetesen egy már meglévő "alkotásomat", mivel ez volt kéznélKép

http://babanet.hu/album/albumimages/2350/47692.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/2350/47693.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/2350/47694.jpg

AneKép
dícsértes a cserepedKép

KrimoKép
Kíváncsi leszek, mi lsz a cserép sorsaKép Remélem beválik a vízüvegedKép

ZsuKép
Hát te sem tétlenkedtélKép Te is szépet alkottál mát megintKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na jó nincs mese, vennem kell ilyen krétát!
Megszáradt a cserép, olyan mintha lakkozva lenne.
Hogy mennyire vizálló azt még nem tom. majdcsk ültetek valamit bele.

Kép
krimo
 
 

 
 

Ezzel a most elkészült képpel kívánok mindenkinek szép álmokat!Kép
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/holdas_baris.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Úgy hiányoztatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sikerült virust begyűjtenünk, s most tudtuk a programokat újra telepíteni.
Még nem volt alkalmam megnézni az előzményeket, de igyekszem pótolni!

Képzeljétek hatalmas dolog történt velem:
Kép
Kírának kistesója lesz! Nég igen pici, de van!
Egészen váratlanul ért, de nagyon boldog vagyok!
Most megyek olvasni!

Anikó
krókuszka
 
 


Sziasztok!

Anyko!
Hobby-ban vettem ilyen direkt hobbycsillámot. Nem kör alakú és pillekönnyű mint a csillámpor, hanem négyzet alakú és kicsit nehezebb. Nem száll annyira, nincs tele az asztal tőle.
Szerintem a 66,-/kg nem a legjobb ár.Kép A Tescoban most 99,-/2 kg.Kép

Ane!
Nagyon szép lett a cserép anyukádnak.Kép Tuti fog neki örülni.Kép
Én semmi különösért nem kerestem Anikót, csak úgy.Kép Feltűnt, hogy napok óta, nem jelentkezik.
Jó utazgatást nektek!Kép

Ági!
Szuper vagy.Kép Már le is mentettem a bocisat.Kép
Neked milyen kellene még? A mécses-katicásat tudom, de mi kell még?
Szalviügyben, ok, jelentkezz. Milyen jellegűek jönnek be még nálad?

Zsu!
Ok, akkor holnap postázok.Kép
Vagyis írtam ezt 2 perce, de ahogy megyek végig és nézem az árbócos képedet, no comment.
Ma vettem neked ilyen szalvit nagyban, koktélban és még másféle hajósat.Kép Szóval nem postázok holnap, mert először újakat kell vennem.Kép
Ettől a képed még baromi jó lett.KépKépKép A görög mintát meddig tartott körbefesteni?Kép

Koda!
Nagyon jó lett a krétás műved. Hol vetted a krétát?

Jubi!
Olyan édes az a holdas kép. Nagyon tetszik.Kép

ANIKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
ÍGY CSUPA-CSUPA NAGYBETŰVEL: [color=#ff0000]
Ezek után megbocsájtva, hogy eltüntél.KépKépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anikó!
Kép
Gratulaaaa! Szóhoz sem jutok a meghatottságtól!!

Kata!
Csak küldd nyugodtan, hajóból sosem elég!!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Anikó!!!!!!!!

Fogadd gratulációimat, nagyon azép a csik szíkhólyagocskaKépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Anikó!
Úgy örülök, hogy megkerültél, ill. hogy megkerülteTEK!!! KépGRATULÁLOK!! és jó egészséget mindkettőtöknek!! Mikorra vagy kiírva?

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drága AnikóKép

Isten hozott benneteket újra köztünkKépKép Ez a legszebb kép az egész topikbanKépKép Megkaptad a szalvétáimat? Amiket kértél tőlem mélben?Kép

JubiKép
Nagyon szép lett a képedKép Arany a széle?

KataKép
A krétát a műv. ellátóban vettem 171 ft/db áron. (az olasz 286 ft)

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó
Így tényleg megbocsájtva, hogy eltűntél, hatalmas gratula!!! KépKépKép

Jubi
pacsmagolva csak

Krimo
A vízüveg papírra kenve: mi pl ólmot öntöttünk benne, annyira kemény és tűzálló, nyugalom Kép

Jubi
A kép baromi jóóóóóóó !!!!!!!!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Anikó!

Én is szeretnék gratulálni teljes szívemből! Nagyon vigyázz magatokra ám! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó! Nagyon-nagyon gratulálok!!!!! Ezt a meglepit!!!! Én is azt mondom, hogy vigyázz magatokra,és izgi lesz végigkövetni ezt a gyönyörű eseményt! Puszi, puszi, puszi!!!!

Jubikám! Te már megint gyönyörűt alkottál!

A krétázás engem is izgat, de annyi minden tervem van, nem tudom bele merjek-e vágni egy újabb technikába
anizs007
 
 


Koda!
Nagyon tetszik az összekrétázott írószertartód! Olyan karakteres lett tőle!Kép Nagyon jó! Igen, a holdas-baris keretem széle arany, mert a szalvéta széle is az.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
Édes a katicás, na és a csillámos sem kutyaKép

Ane!
Tetszik a cserepedKép

Zsu!
A kertészes keret nagyon jó lett, lehet, hogy koppintom, ha nem baj
Az a hajós szalvéta az egyik kedvencem az utóbbi időben, és ráadásul találtam más színben isKép

Koda!
Pasztellkrétázz!!!SzuperKép

Jubi!
A holdacskás is koppintás áldozata leszKép

És nem utolsósorban Anikó!
Gratula hegyekKépKépKépKépKépKép

Én most ezeket alkottam az utóbbi időben:
hóvirág búrában
sajtos-boros
tájkép
kukorica
mezeivirágok

Szandra
krampuszmama
 
 


Sikerült profilt módosítanom! Légyszí nézzétek meg Katinkámat és Barnát!!! Csaó!!!
anizs007
 
 


Szandra!!!!!!Kép

Azonnal de most rögtön légyszíves mond meg, hogy mivel vannak felakasztava a nagy képek???Kép Milyen akasztó van benne, hogy elbírja??? Amúgy csodaszép lett minden!!!!!!
Nekem is kell olyan ajasztóóóóóóóó, ami megtartja a képeketKépKép


JubiKép
Köszi, és örülök, hogy tetszett a tolltartóKép

Na meg a többieknek is köszi a dícséretet! Szerintem próbáljátok ki, tetszeni fog!

ÁnizsKép
Micsoda szép kis családod van!!!Kép GratulálokKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!
Igazán büszke lehetsz a gyermekeidreKép

Koda!
Tekercsben is lehet kapni, díszkötöző, vagy mi a bánat, olyan vastagságú mint a spárga, de inkább mutatom:
arany zsinór
ez egyébkén csak egy a sok közül amit bele lehet rakni.
Az a lényeg, hogy legalább egy 10 cm-es darabot vágjál le, mindkét végére köss csomót és így rakd bele a gipszbe.
Ez tartja a negyedes, feles és ha hiszed ha nem az egész képeket isKép

Pussz:
Szandra
krampuszmama
 
 


Ánizs!
Nagyon szép gyerekeid vannak Kép bár én már láttam őket...ha emlékszel...még anno küldtél nekem képeket rólukKép

Szandra!
Kép...nekem a kukoricás és a mezeivirágos lett a kedvencem!! A holdas-baris képemet nyugodtan koppinthatod, és a pancsoló kisfiúsodat szeretném, csak még folyamatban van a szalvéta beszerzése hozzá..Kép

Koda!
Hobbyboltban lehet kapni direkt feles és egész szalvétás képekhez való akaszót, ami megbírja. Egyébként a nagyméretű gémkapocs is jó bele meghajlítva. Nekem van félszalvétás képem, és azt egy normál méretű meghajlított gémkapocs tartja...már legalább egy fél éve

Drezsy!
HOL VAGY? Néha egy kis hsz jól jönne tőled Kép Pont ma gondoltam rá, hogy milyen jó is, hogy annakidején beindítottad ezt és a cserebere topikot KépKép Várunk!

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Ma végre vettem repesztőlakkot és alkottam. De azt nem mondtátok csajok, hogy ez ilyen nehéz! Kép
Most döbbentem rá, hogy ti nem is profik vagytok, hanem profik a köbön!!!
Repedt a képem, de ugye hol látszik, hol nem. Tudom, hogy rosszul festettem, mert ahol vastag a felső réteg, ott gyönyörű, de ahol vékonyan kentem, ott szinte nem is látszik. Ugye csak egy ecsetvonással dolgozhatok, mert akkor nem reped, így viszont tényleg nagy kézügyességet kíván a repesztés!
Bízom benne, hogy én is tudok majd olyan gyönyörűségeket alkotni, mint Ti! Kép
Ha lesz gépem, azért megmutatom majd első bénázásomat! Kép
Hali
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Ha láttad volna az én első repesztésemet..Hát...szétfolyt rajta a festék, szörnyen nézett ki. De aztán átfestettem és próbálkoztam újra. Menni fog! Igen, egy területet csak egyszer kell átfesteni, ha többször rámégy, ott nem reped, és fontos, hogy legyen az ecseten bőven festék. De mi nem vagyunk profik, ezért is hívják ezt a topikot úgy, ahogy KépKép

Ezekkel most készültem el, miután elkeltek a saját képeim a falamról Kép, ezeket csináltam helyettük:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/f_szern_v_nyes_lepk_s_k_p.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/napraforg_k_cser_pben_k_p.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép

Úgy látom, ez a barnás szín a sláger náladKép Szerintem ez a legszebb szín mostanábanKép
Tök jó, hogy elviszik a képeidet, mert így van mire fogni, hogy újat kell csinálniKép

SzandraKép
Köszi az akasztó tippetKép És persze Jubinak is!!

AnykoKép
A repesztést tényleg próbálgatni kell! Jubi nagy professzora ennek, úgyhogy Ő el tudja mondani, hogy mi a titok nyitjaKép
Otthon minden rendben van?Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Krimo!
Írj már légyszi a következő mélcímre üzit, hogy hova küldjem a sörös szalvétát, és kérsz-e még másikat is, mert az axelerósba 3. napja nem tudok bemenni, rendszerhiba...
kristof03@freemail.hu
Köszi szépen, bocs!

Szandra!
Nagyon tetszenek amiket műveltél!!!

Jelentem én meg textilre dekuplizom, az eredménnyel majd jelentkezem!

Jucus!
A textildekuplinál mire használtad a plextolt???

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!

Én nem használtam plextolt de egyébként hígítva úgy műkődik mintha textilragasztó lenne.Állítólag a felülete olyan lesz mint a viaszósvászon.(viaszkos?)

Jucus
20170114224602
 
 


Lányok!
Köszönöm a kedves szavakat. Elvileg január 3. lesz a nagy nap, de addig még minden változhat!
Olyan aranyosan tudtok nekem örülni! Igazán elpityeredtem - és ez nem a terhesség miatt van.

Rengeteget dolgoztatok kb. két hét alatt, amióta nem találkoztunk. Gyönyörűek a munkáitok egytől-egyig.
A beteges gyerkőcöknek jobbulást kívánok!
A beteges mamiknak is!
Ánizs!
Joggal lehetsz büszke a gyerekeidre!
Szandra!
Nagyon ötletes az akasztód, én is így akasztok a jövőben.
Koda, Szandra, Ánizs, Anyko, Kata, Zsu!
Szalvéták épségben megérkeztek. Köszönöm!
Ha valakit kifelejtettem ne haragudjon, de nem tudom a postafiókomat használni, mert az okozta valószínűleg a galibát.
Ane!
Többször kerestelek otthon, de legközelebb felhívlak mielőtt megyek. Szerencsére oda járok a közeletekbe a nőgyogyihoz!
Drezsy!
Miattad szomorú vagyok! Próbálj meg visszatérni közénk kicsit felejteni!
Jubi!
Egyszer lefényképeznéd a festékes szivacsodat, amivel a cserepeket maszatolod be?
Kíváncsi vagyok hogyan éred el ezt a hatást.
Véletleül nem emlékszel mikor mutattad azt az antik hatású - talán bádog - kannát?

Készítettem néhány képet, meg cserepet, de esténként nagyon kipurcanva fekszek az ágyba.
Ha lesz egy pici időm felteszem.

Puszi Mindenkinek!
Anikó
krókuszka
 
 


Szandra
Nekem is bejönnek a képeid, főleg a kukoricás!! Kép

Anikó
Most nem tudom, hogy a multkor sikerrel jártál e a remoba, de ha igen, az jó, mert kellenek azok a cuccok, csak most elutazunk egy időre, holnap ugyan de. még vagyok, de utána csak jövő 7 csötörtök körül. Majd dobj már meg légyszi egy maillel, hogy mi a helyzet.

Ánizs
Jelentem én is megnéztem őket, sőt apa is - bár ő mereven leragadt a születési dátumuknál, teljesen el van tőle ájulva Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Ok, küldöm.Kép
Azért is vettem, mert annyira megtetszett. Dodó kis medencéjét is ezzel akarom egy kicsit feldobni.
Ezt: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/14885.jpg

Szandra!
Nagyon szépek a képeid.Kép
A hóvirágos tetszik a legjobban. Igaz másodszorra jöttem rá, hogy miért hóvirág búrában.Kép

Koda!
Nekem a nagyképek is a rézdróttal vannak felakasztva, aminek a képét beraktam ide anno. Eddig még egy sem esett le, egyből sem szakadt ki.Kép

Ánizs!
Nagyon szépek a gyermekeid.Kép
A lányod viszont egyeltalán nem 14 évesnek néz ki.Kép

Jubi!
Klasszak az új képeid.Kép A napraforgós nagyon tetszik.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Helló!

Anikó!
Gratula a bébyhez!!! Kép

Szandra!
Nekem is a kukoricás a kedvencem! Ezek szalvéták???

Mondjátok csak , hogy van az, hogy a ti képeitek egyáltalán nem olyan kis ráncos öregecskék mint az enyémek??? A rutin+az évek? Kép
Egyszer és mindenkorra tisztázzunk valamit! Akkor most merről-merre kell kenni a repesztésnél???

Zsu!
Átküldtem akkor erre a címre. Remélem sikerült! Kép

Jubi!
Szerelmes vagyok a kereteidbe! El kell árulnod a titkot! Tudom maszatolás... Ki kell próbálnom már!

A kép hátuljával ti mit csináltok? Mert nekem csak porzik. Asszem lehet hogy lekenem azzal a vízüveggel, úgyis van egy literrel, életem végéig sem fogy el, cserép belsőkre. Kép

Jó alkotást nektek holnapra, mára viszont szép álmokat! (sajna nem tudok olyan szép képpel szolgáni hozzá.)

Kép
krimo
 
 


Krimo!

A kép hátulja azért porzik, mert hígra csinálod a gipszet. Próbáld meg jó tejfölsűrűségűre kikavarni és új beleönteni a sablonba. Csak utána egyből tedd az akasztót bele, mert hamar megköt.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok Lányok!

Én még nagyon gyerekcipőben járok, a netezéssel kapcsolatban. Jubi segítségével sikerült rátok találnom és már most nagyon sokat segítettetek.

Jubi! Milyen festéket használsz? Hol veszed? Ja és mennyibe kerül? Most kértek tőlem olyan keretet ami fa hatású, hogy kell azt csinálni?
Köszi este jövökKép
anibalk
 
 


Anibalk!
Kép

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!

Te is meg vagy?

Jucus
20170114224602
 
 


Szia AncsaKép
Vagy inkább Anibalk?Kép
Nagyon aranyos a kislányodKép Hogy hívják?? Mennyi idős?

KrimoKép
Igen, nekem is úgy szünt meg a porosság, hogy több gipszet tettem a vízbe.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Szóval túll takarékos lennék? Kép Hát a bótban megkérdeztem a bácsit, mert olyan jó könnyű volt a keret amit vettem készen, és ő mondta, hogy fele víz fele gipsz. Mondjuk az is porzik amit tőlle vettem Kép
Ja az akasztót előre oda ragasztom celuxal, úgy hogy bele lógjon, de ne érjen ki a keret színére.
Hát jó akkor teszek bele kicsit többet eztán.
Bár most érek a 2 kg végére. Kéne mennem utánpótlásért, amíg még akciós.

Anibalk!
Üdv! Aztán vigyázz ezzel a nettel! Rá lehet kapni ám rendesen! Kép

Kép
krimo
 
 


Krókuszka Anikó!
Itt a szivacsom:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/szivacs.JPG, lassan már le kell cserélnem. Ez egy szimpla babafürdető szivacs, anno még a Danié volt.
Hát nem emlékszem mikor mutattam azt a kannát, de van itt egy, nem erre gondolsz?
Kép

Krimo!
Igen, a gipsz sűrűség sokat dob a dolgon, ill. én még le szoktam festeni a kép hátulját diszperzittel is.

Anibalk!
Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! KépKép Én diszperzitet használok, és azt színezem aquakolorral. A faszínű kereteim pedig természetes sziénával készülnek, ezt a Művészellátóban tudod megvenni, a Rákóczi utcán, egy kis tubus 300 pénzbe kerül. Ezt ha vízzel higítod, akkor fahatású lesz a kereted.

Képzeljétek ma két fontos dolog is történt velünk. Az első: a párom levizsgázott programozásból. Ez gyak. vizsga volt, és 3,5 órán keresztül nyúzták szegényt. Ez volt az egyik legnehezebb vizsga a főiskola ideje alatt. A másik: Beninek ma volt az évzáró+anyáknapja az oviban. Az egész műsor szétesett, de a gyerekek és a szülők is nagyon jól szórakoztak Kép Ezeket az óvónéniknek csináltam, ma délután kettőre készültek el, és négykor kezdődött az évzáró. Egy kis Pató Pál úr féle "hej, ráérünk arra még"... http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_t_fotokeret.JPG
ez pedig itt Beni az ovis műsor közben: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/Beni_az__vz_r_n.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek az üdvözletet.KépKép

Szia Koda4 Zsófi 17 hónapos volt 10.-én. Nagyon huncut és egyre többet dumál. Olyan mint egy kis papagáj.

Jubi! ezt a festéket így kell kérni: sziéna???? Még soha nem hallottam.
anibalk
 
 


Szia Krimo!
Azt hiszem igazad van. Még sajnos csak mobilról tudok csatlakozni, de már most is IMÁDOM!!!KépKépKép
anibalk
 
 


Koda! Jó az Ancsa!Kép
anibalk
 
 


Anibalk!
Ennek a festéknek a neve: természetes sziéna. De lehet kapni égetett sziénát is. A pannoncolor gyártja.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! És ezzel ugyanúgy kell festeni mint pl.: az akrillal? Kell lakkozni?
anibalk
 
 


Jubi! Szerinted hol vannak a többiek?
Remélem Te itt vagy!?Kép
anibalk
 
 


Anibalk!

Én is üdvözöllek! Kép

Repesztésben segítsetek nekem!!!
Ha félfényes festékkel dolgozom, akkor nem jön össze a repesztés. Mi a baj? S.O.S.!!! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Félfényes?
Lehet hogy azért nem repedt nekem mert selyemfényű volt a festékem?
Senki sem tisztázta itt nekem az irányokat! Kép
Össze vagyok zavarodva! Azt is olvastam, hogy ellentétesen kell kenni, meg azt is hogy ugyanarra. Most mi az igaz???

Pacsmagoltam valami keretet, de úgy nem tetszett, hogy jól lefestettem, most várom hogy száradjon.

Anibalk!
Mobilról? Te jó ég! Nem megy rá a gatyád is?

Kép
krimo
 
 


Krimo!
Látom, hogy te sem iogazodsz el a repesztés útvesztőjében. Nekem ez még magas. Kép vagy inkább Kép De majd csak elárulnak mindent a csajok! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok!
repesztés:
alapszín felken, megszárad, rá repesztőlakk, egyirányba kenve, mindegy merre, megszárad, rá az a szín, amit repeszteni szeretnél, ugyanabba az irányba, mint amerre a repesztőlakkot
Az a fontos, hogy egy helyre csak egyszer menj rá, mert ami már reped és rámész, összemaszatolódik, nem lesz szép. Én picit vizezem a felső réteget, így egyenletesebbnek tűnik kenéskor. Sok sikert mindenkinek!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


köszi Zsú!

Hát jelentem én eddig (mind az egyszer!) a másik írányba kenytem a főstéket felül...
Ok nem ismerek semmiféle megfutamodást! Kipróbálom most így is! Kép
Izé, azért nem most...
Jóéjt néktek! Megfigyeltem már, hogy én bagolykodok itt mindíg éccaka, mindenki más meg nappal! Kép

Kép
krimo
 
 


nana

én meg visszaolvastam 3 napot Kép

üdv mindenkinek, szépeket csináltatok.
rendeltem a virágboltosomtól egy keretet, talán igy már rávisz a lélek hogy újra nekifogjak.

drezsy
drezsy
 
 


Jó reggelt! Hasatokra süt a Nap!! Ébresztő baglyok!!Kép
Hogy lehet szombat reggel fél hétkor még aludni???KépKép

Anibalk!
Igen, a term.sziénával ugyanúgy festek mint a többivel és van amikor lelakkozom a végén, de olyan is volt, hogy nem. Így is úgy is szép szerintem. Nincs véletlen valami mód rá, hogy feltedd egy képtárba a munkáidat? Olyan kiváncsi(ak) lenné(n)k rá!

Drezsy!
Hát szervusz kedves! Látom a szokott időben Kép Igen, igen alkoss!! Várjuk a bemutatót!!

Na most indulok egy kis hajnali bevásárlásra Kép Kép

Sziasztok,
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

AncsaKép
A sziéna amúgy akrill festék. Tubusban kapható a hobby boltokban vagy a művészellátókban. Én legalább is ezzel dolgoztam mindíg. Az ára kb. 300-400 ft közt vanKép
Gratulálok Zsófihoz mégegyszerKép

JubiKép
At óvó nénik nagyon fognak örülni a kereteknekKép
És mekkora a fiad!!!!! Maholnap megnősülKép

AnykoKép
Valószínű, hogy a festék nem volt jó. Inkább hobby vagy akrill festéket hasznéljKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Én a Remo általános hobby festéket használom. Kép Ezzel nem jön össze a repesztés! Kép Milyen festéket vegyek?

Drezsy!
Nem kapok tőled csomagot? Kép

Puszi
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?