Új privát üzeneted érkezett!

Tegnap volt Emmi 1. szülinapja, őt ünnepeltük. Kapott 3 tortát :lol: , mert senki nem akarta kihagyni, hogy ő ajándékozza meg vele az ünnepeltet. Végül egyikből sem igazán evett, pedig amit én csináltam, azt direkt uzsira szántam neki, de fontosabb volt neki a sok ajándék, mint az evés.
Pár kép az ünnepeltről:
Gyertyafújás :D: Kép
Kép KépAz ajándék járgyánnyal...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Na tessék..., laptető :lol:
Ezekhez a "ciklus" dolgokhoz nem tudok hozzászólni, lh tesztezni sem sokáig fogok, csak most és a köv. ciklusban (ha még egyáltalán kell :wink: ), ugye igyekszünk a gyes-gyed lerövidítését megúszni, de ha nem jön össze most, akkor nem fogok tovább számolgatni, jön majd a bébi, amikor a jó Isten is úgy akarja!

A terhességem Emmivel nem volt éppen egy leányálom, sokáig hánytam, aztán keményedtem, persze folyamatosan izgultam a kicsit tágabb nyakcsatorna miatt is. Ehhez párosult nálam is a diabétesz, de az még a legkevesebb. Így hogy diétáztam, legalább nem híztam olyan sokat.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Hát nem lesz könnyű, de most vasgyok fiatal, most jobban bírom :wink:

Én Zsófival végighánytam a terhességet, a doki állandóan be akart fektetni a kórházba.
Fruzsival is sokat hánytam, akkor is be akart fektetni, azt mondta, ha még egy kiló megy lefelé, irány a kórház. Végül nem mondtam meg neki, hogy tovább fogytam :oops: Aztán hat hétig feküdnöm kellett, nagyon lenn volt a baba, fennállt a koraszülés veszélye, véreztem és görcsöltem, na ekkor is kórházba akart küldeni, de Zsófi miatt kisírtam az otthonlétet.
Remélem a harmadik terhesség egyszerűbb lesz :wink:
Vendég
 

 
 

Atizka,

BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK EMMINEK!!


Szuper a járgány amit kapott. Én is most készülök, hogy veszek neki egy ilyen gépet. Nagyon sok anyukánál láttam a városban séta közben és nagyon megtetszett. :lol: :lol: Bár az ára nem éppen csalogató. :roll: :roll:

Remélem hamar összejön ketteske nálatok. Én is reménykedek, hogy nem esünk bele a Bajnay csomagba. :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát, nekem az első 2 terhességem teljesen problémamentes volt. (bár akkor én is fiatal voltam, és kb 20 kg-al kevesebb)
Barbikával már sokat szenvedtem. A 28. héttől állandóan szúrkált a méhszájam, keményedett a hasam, és a terhesség vége felé pedig nagyon bevizesedtem. Ráadásul túlhordtam és bele is kakilt a magzatvízbe. Végül császárral lett meg. :oops: :oops: De a lényeg hogy itt van, gyönyörű és egészséges. :lol: :lol: :lol: :lol

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Emminek boldog szülinapot!!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Hello lányok!

Leirná nekem valaki légyszi,hogy hogyan kell pl.pirossal irni?
Mert én még nem jöttem rá....köszi!!!

Mindenkinek megy a drukk a probálkozáshoz!
Mi is készülönk Fruzsi bulijára és keresztelőjére!

Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus,
Megírod a szöveget, majd kijelölöd és felmész oda hogy betűszín, és kiválasztod, hogy "piros"

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Emminek Boldog születésnapot!!!!!!

Judy, a gyulladásos dologra esetleg ajánlok valamit.lehet, hogy már hallottál róla, gynevac a neve. ez egy laktobacillus injekciókúra, ami elősegíti a természetes védekezőképességet.5 héten át heti egyszer egy injekció, popsiba, izomba.kb. egy évig kivédi a gyulladásokat, aztán be lehet megint adni.én már többször próbáltam, nekem nagyon bevált, semmilyen kockázattal nem jár, szerintem most is csinálok majd egy kúrát, mert esetenként még a teherbeesést is segíti, főleg az ilyen fajtáknál, mint mi.Boldinál is úgy volt, hogy 1 éve próbálkoztunk, mikor beszéltem a dokinővel, hogy akkor csináljunk megint egy kúrát, hogy ne kapjak el semmit.beadhatja bárki egyébként, aki ért hozzá, csak fel kell íratni.5000ft körül van az egész.szóval, végeztünk a kúrával, és még abban a hónapban megfogant Boldi.
most nincs időm visszaolvasni még, de majd jövök, ha lesz!

szép napot mindenkinek!
és Panndi:minden elismerésem, lassan Te leszel a példaképem!2 gyerek mellett még ide is van időd írni! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Végre előkerültem, néha olvastalak benneteket,de most nem bírok reagálni. - Még nem tértem magamhoz :oops: SZóval az eltűnésem oka: az elmúlt héten azon agyaltunk, dolgoztunk és küzdöttünk, hogy egy kisházat, ami nagyon megtetszett megvegyünk. Manapság ez nem egyszerű - én annak hittem. Bank-hitel-jelzálog.....stb. Gondolom, aki ilyennel már foglalatoskodott, annak ismerős.
De tegnap óta a kisház a miénk. Boldogságunk....elmondhatatlan. Hatalmas telek, gyönyörű diófákkal, gyümölcsös, kis parasztház.....mint a mesében. Ráadásul a kilátás....az egész keszthelyi öböl látszik-szóval teljesen odavagyok.

Szép napot! Danyuci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Danyuci gratulálok, hogy sikerült megvenni a házikót. :D

Emminek boldog szülinapot !

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok,

Gyorsan írok, mert most estünk haza a kórházból. Doki műtött, várni kellett sokat.
Levették a vért a hormonokhoz, azt mondta szombaton hívjam fel, és megnézi a gépben.

És a lényeg, megjött a cyto eredménye és NEGATÍV! :lol: :lol: :lol:

Danyuci,
Gratulálok a kis házacskához. Gondolom mennyire boldogok vagytok. Majd, ha tudsz csinálj róla képet, főleg a kilátásról. :lol: :lol:
Remélem egyszer nekünk is lesz valami hasonló kis házacskánk. :oops: :oops:
Moti,
Köszi a tippet, ezt megjegyzem magamnak, ha netán újra lesz valami gáz velem.Remélem mostanában nem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


...
jaimee1
 
 


Danyuci,

gratulálok a házhoz, meseszerűen hangzik!legyen sok örömötök benne! :D

Judy, szuper, hogy rendben vagy!!!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Danyuci: Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!

Emminek nagyon boldog születésnapot!

Judy: Szuper!!! 8) 8) 8) 8)
Vendég
 


Köszönöm Emmi nevében is a sok köszöntést, aranyosak vagytok! :)

Danyuci, szóval ez volt a nagy titok :wink: . Gratulálok a házikóhoz, és tényleg tegyél képet a szép kilátásról (is), ha tudsz!

Judy, örülök a jó hírnek, a hormonokkal kapcsolatban is ilyet kívánok! (A járgányt Emmi a nagyszülőktől kapta, őszintén szólva nekem eszembe sem jutott előtte, hogy jó lenne egy ilyen, pedig már én is láttam. Emcinek minden esetre nagyon bejött!)

Láttátok? Már van 2010. februári topik is, a tavalyiak nyitották. Jó fejek :D

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Judy, gratulálok a jó hírhez :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok,

Hétfő délután volt KI-MIT-TUD a suliban. Danika is fellépett. Csináltam videót, a hang elég szar, mert fényképezővel csináltam meg a mellékzörej is nagy volt a tornatermben, de azért valamit hallani.:lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ZM3DKEuh4vs

Kri,Moti, Poppy,
köszi szépen a gratulációt. :lol: :lol:
Remélem a május a baba project-ben is szerencsét hoz. Ráadásul a kínai naptár is lányt ír erre a hónapra. :lol: :lol:
Atizka,
Én már nézegettem a februári topic-ot, jó lenne belakni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Danyuci:
Gratulálok a kisházatokhoz. Emlékszem én is milyen izgatott voltam amikor mi vettük a házunkat :lol:

Kép
Kép
deedee84
 
 


sziasztok,

megjöttek a hormon eredményeim. Mindegyik TÖKÉLETES, így most már ez sem akadálya a kis tesónak. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap rengeteget írtam, mert mindenre akartam reagálni, de aztán eltűnt..........biztosan azért mert visszanéztem az előző oldalra. :oops:

Tényleg hihetetlnem érzés ez a saját ház dolog...Köszönöm, hogy velem örültök :D Próbáltam felrakni képeket, de azt írja ki, hogy túl nagy a mérete, ha lekicsinyítem, akkor is. A ház elég régi és 10 éve nem lakják, jó sok munkánk lesz vele, talán két év múlva majd be tudunk költözni. Kicsit össze kell szedni most magunkat :oops: :oops: :oops:

A negatív eredmény klassz!

Emmi nagyon édes!

Panndi-példaképpé váltál :lol:

Velünk minden rendben, továbbra is 6 fog, pörgés-forgás - semmi mászás :oops: Tegnap evett először kekszet, az evésben kicsit le vagyunk maradva, mert csak szopi volt. Most már kétszer eszünk főzeléket, az éjszakák nagyon nyugisak 8) 21-8 ig csendespihenő :lol: :lol: :lol:

Körömvágással nálunk nincs gond, mindig valami újdonság kell a kezébe.
SZép napot mindenkinek! Danyuci :D
danyuci
 
 


Judy, garulálok az újabb jó eredményhez, és az ügyes gitározó fiadhoz is! Megnéztem ám!!! Aranyos. :D Mióta tanul?

Danyuci, nem teszel vonalzót? Biztos írtad már, de nem tudom, hány hónapos a bébi? Szerencsétek van az alvókájával :D Bár annyira én sem panaszkodhatok, eddig egész jól végigaludta Emmi is az éjszakákat, kivéve ha "fogzott", mostanában viszont álatában egyszer ébred, iszik egy kicsit, aztán jó esetben vissza is alszik kb. 6-ig. Még jó, hogy a hajnali tápja után ismét alszik egy darabig.

Többiek!!! Merre vagytok???

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, ha lehet. Olvasni nem nagyon tudtalak még titeket, de majd kicsit visszanézek.

Panda blogját olvasgatom, őt ismerem valamelyest.
Képeket nézegettem néhányat. Nagyon szépek a nagytesók. :)
Panddiék is nagyon szépek! Gyönyörű a nagylány. Nem semmi, hogy milyen kis korkülönbséggel szeretnétek babákat. :) Ráadásul 4-5-öt! :O
Mi ezzel az eggyel is sokszor kínlódunk. :D De testvért mindenképp szeretnénk és nem is túl nagy korkülönbséggel.

biribon
 
 


Biribon üdv közöttünk! :D


Utólag Boldog Születésnapot Emminek!

Kép
aniko...
 
 


Na, visszaolvastam. :)

Panddi! Tényleg gyönyörűek a lányok, most jobban megnéztem a képeket, eddig első ránézésre Zsófi (és te) sugátoztál a képről. De Fruzsi is nagyon szép baba. :) Gratula hozzá és a szép szüléshez!
Zsófi mit szólt a terhességhez, kistesóhoz?

Anikó! Vivi is nagyon édes leányzó! Majdnem egyidős Lucával. :)

Emminek boldog születésnapot! Ő is szépséges leányzó! És minden babának mekkora haja van. csak az én Lucámnak nő ilyen lassan... :roll:

deedee84! Tényleg vicces a testvérekkel a terhességek idejének egyezése. :) De nagyon jó lehet, hogy egyidős babáitok vannak, lesznek. :) A bátyámnak Lucánál 1,5 évvel idősebb kisfia van és mostanában egyre édesebben egymásra találnak. Ma kézenfogva sétáltak, ölelgették egymást, Luca puszira tartotta az arcát és Lackó cuppanós puszit nyomott rá, és szőlőt falatoztak együtt. Luca előkóstolt, beleharapott a szőlőszembe, majd kedvesen átadta Lackónak. :D
engem is érdekel nagyon, hogy anyuka mit szólt a lányai terhességéhez és, hogy 1 napra vagytok kiírva. :D

Panndi! Le a kalappal előtted, hogy hasfájós 2 hetes baba mellett és egy nemes, dackorszakos kicsi lány mellett már tudsz a 3. babára gondolni! :) Én nem olyan régóta vagyok úgy, hogy jöhet a 2. Luca is nagyon hasfájós volt, nagyon nem egy emberes baba. Igazi kis kos a lelkem. Már iszonyúan akaratos, hisztis tud lenni, csapkod, toporzékol, földhöz csapja magát, veri a fejét a földbe, zokog, visít... :roll: Ráadásul 9,5 hónapig fejtem is, az nagyon sokat kivett belőlem...

Moti! Gynevac kúrám nekem is volt. Makacs, visszatérő fertőzéseim, csúnya gyulladásom volt. A kezelés után minden fertőzés, gyulladás eltűnt és Luca is azonnal megfogant. Szóval azt mondhatom, nekem is nagyon bevált.
Körömvágás: nálunk is kész kínszenvedés. Mi is részletekben tudjuk levágni a körmeit, ha van épp 1-1 nyugisabb pillanata a kicsilánynak. Vagy néha a kocsiútra viszem magammal a kerekített végű körömvágó ollót, amikor apa vezet. Olyankor luca elpilled, elalszik és ha épp sima az út, vagy állunk, akkor vágom a körmét. :)

Danyuci! Gratula a kisházhoz! :)

Judy! Gratula az eredményekhez! Hajrá kistesó! :D

Láttam szó volt róla, hogy hogy jöttek össze a babák. Hát, nekünk szerencsénk volt, mert már az első hónapban megfogant Luca :D . ezért most kicsit türelmetlenül várom, hogy a mostani első próbálkozós hónapunkban sikerrel járunk-e? Most is Lh tesztelek és akkor is teszteltem. Meg hőmérőztem is, de nem volt összehasonlítási alapom, mert csak 1 hónapig tudtam csinálni. :D
És Lucának van egy 16 éves, fiú féltesója is az apuka révén.

Huhh... Jó hosszú lettem. :oops: Remélem, nem mentem az agyatokra. :roll: De szerettem volna kicsit képben lenni és akkor már reagálgatni is akartam, és így jobban is megismertek. :) Szóljatok, ha sok(k) vagyok! :wink:

biribon
 
 


Sziasztok :)

Köszönjük a bókokat :)

biribon: Zsófinak már a pozitív teszt napján elkezdtük mondogatni, hogy lesz kistesó. 11 hónapos volt akkor. Minden utrahangra jött velünk (nekem a dokim minden alkalommal uh-zik is), mindig mondtuk, hogy a monitoron a tesója van. Még ma is, ha meglát egy uh képet, rögtön mondja, hogy Fruzsi :lol: A 22. hétig rengeteget hánytam, oda is jött velem, sőt, ha látta, hogy rohannom kell, ő is rohant, volt, hogy hamarabb odaért, mint én :lol: Szóval részese volt mindennek, ugye úgy alakult, hogy még a vajúdásnak is :oops: :wink:
Jól vette az akadályokat, teljesen természetes neki, hogy itt van Fruzsi, ölelgeti, puszilgatja, tolja a babakocsit, fürdetésnél is segít, jó fej vele :)

danyuci: gratulálok a házhoz :)

Judy: örülök az eredménynek!
Vendég
 


Biribon, üdv itt! Nem vagy sok, sokk meg pláne nem :lol:
Drukk a tesóhoz! Mikor esedékes a teszt?
Emci nálunk a 2. ciklusban megfogant, lassan kiderül, hogy most is így lesz -e.
HŐmérőzni én nem tudok, mert teljesen változó, hogy mikor ugrok ki az ágyból Emci miatt, és az már ugye nem ad megbíztható eredményt...
Hajnövés miatt pedig ne aggódj, majd megnő, aztán lesz harc a fésűvel :wink:

Panndi, Fruzsi hasfájósságát sajnálom... Nagyon ügyesen készítettétek fel Zsófit a babára. Hű, az én orvosom nem tudom mit szólna, ha vinném Emecit uhu-ra, de ki tudja, elég jó fej...
Hogy oldjátok meg a levegőzést ebben a melegben? Zsófi azért gondolom igényli a hosszabb kint tartózkodást, viszed a picit is? (Én pl.ilyen "apróságokon" szoktam gondolkozni, hogy hogy fogom majd megoldani...)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


atizka: nálunk az elején Zsófi sírt az UH-k alatt, már ahogy felfeküdtem az ágyra, elkezdett ordítani. Volt olyan, hogy mondtam a férjemnek, hogy vigye ki Zsófit, mert nagyon sírt, és a dokim mondta, hogy miatta nem kell kivinni, maradjon csak, gyerek, az a dolga, hogy sírjon :lol:

Visszük Fruzsit is mindenhova, aham :) Vagy még a nagy meleg előtt megyünk ki, vagy a délutáni alvás után, de Fruzsival együtt :)
Vendég
 


Sziasztok!

Boribon üdv közöttünk. Majd küld el az adataidat, hogy a táblázatunkba téged is fel tudjalak venni. (életkor, próbálkozás kezdete, kistesó...)

Panndi, nagyon jó hogy leírtad, hogy hogy mondtátok el a kistesó érkezését. Én is valahogy így képzelem majd Zsombival. Nekem is vinnem kell majd a dokihoz, mert nincs addig kire bízni. Jó egy ilyen pozitív beszámolót olvasni ebben a témában. :lol:

Remélem most már lassan nekünk is pozitív tesztünk lesz, bár én egy kicsit vártam még a tényleges próbálkozással, mert szülés után lett egy kis pajzsmirigy problémám. Most azonban már tudom, hogy így is jöhet a baba. :lol:

Várom a jó híreket csajok, lassan a májusi próbálkozóknak jöhet a pozitív teszteredmény :D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Ááá, lányok, nem is mondtam, azt álmodtam, hogy megint terhes vagyok, kevesebb mint 10 hónap lett a két kicsi között, és itt volt Zsófi, nem volt még két és fél éves, itt volt a 10 hónapos Fruzsi meg az újszülött baba :shock: Bevállalós vagyok ugyan, de ez lehet, hogy picit durva lenne :lol:
Vendég
 


Szép napot kívánok mindenkinek!
Érdeklődni szeretnék, csatlakozhatom-e hozzátok!
Kistestvért tervezünk kislánykánk mellé, elolvastam az eddigi írásaitokat.
Gratulálok a már babát váróknak!
Remélem én is nemsokára kismama leszek :wink:
Válaszotokat előre is köszönöm:Rózsa.

Kép
rozsa1979
 
 


Szia Rózsa! Persze, hogy csatlakozhatsz! :D
Mennyi idős a kislánykád? Mióta szeretnétek a kistesót? Vagy csak most indul a próbálkozás?

Panndi! És mivel szállítod Fruzsit? Kendőztök, babakocsi?

Kri!A pajzsmirigy akkor most rendbe jött vagy csak nem akadálya a babának?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Babakocsi, Zsófi meg gyalogol :)
Vendég
 


Atizka, még nem jött rendbe, és lehet hogy nem is fog már. A jó viszont a rosszban, hogy nem akadálya a babának, csak több ellenőrzésre kell járnom ha teherbe esek, hogy ne legyen egyikünknek se baja.

Rózsa, üdv közöttünk. Tőled is várok adatokat a táblázatunkba.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok! Köszönöm a fogadtatást! :)

Panndi! Remélem, nálunk is hasonlóan jól fog menni a tesófogadás. :) egyelőre luca nagyon odavan a gyerekekért, babákért. :) A 10 hó különbség azért kicist kemény! :D De talán néha van ilyen is... :o

Atizka! Hát, talán a hét végén van értelme tesztelni. De folyamatosan kísértésnek vagyok kitéve, hogy teszteljek... :oops: De nem nagyon hiszem, hogy első alkalommal, nem túl nagy erőbedobással sikerült volna... Én sem hőmérőzöm most, mert én is sokszor kelek Lucával. Csak pár órát alszom egyhuzamban. Csak Luca foganásakor hőmérőztem nem egészen 1 ciklust.

Szia Rózsa! Neked ez az első babanetes regisztrációd és hozzászólásod? Vagy csak most tiszta lappal kezdesz? :wink:

Kri! Azért te jó hamar bevállalnád a kistesót!
A táblázathoz: kislánykám pontos kora a vonalzómon. :) (Vagy lehet, jobb, ha születési időt írok, mert abból mindig ki lehet számolni a korát: 2008.03.23.) Most májustól van csak próbálkozás...

biribon
 
 


Biribon,
Luca is csodaszép kislány! :D
Panndi,
ennyire jó gyereked nem lehet!!!még a gyaloglást is tűri, miközben a kistesója a babakocsiban heverészik? :D le a kalappal!!!


többre most nincs időm, Boldi nagyon nyűgös, hátsó őrlőfogai kínozzák szegény Manót......

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok csajok!

Nnna itt az új gyes/gyes törvény. Törölhetjük szemünk szánk.... :( :( :( :( :( :( :( :(

Azt hiszem, mi aktivizáljuk magunkat....

Majd jövök holnap bővebben is.

Biribon, Rózsa: Üdv közöttünk! Írjatok minél többet!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak így ismeretlenül írok ide...
Atizka!
Te az az Atizka vagy ugye?
A név stimmel? Lánykád neve is stimmel....kora is.
Nagyon megnőtt!!!
Drukkolok, hogy összejöjjön a tesó!
És mindenkinek aki szeretne

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást!
BIRIBON:Nem ez az első babanetes regisztrációm, a 2007.júliusban szülök topickban benne voltam, csak miután megszületett Lilike már nem tudtam idő hiányában írni oda, de olvastam a többieket.Azután fel is oszlott a csapat.
A régi babanetes felh.nevet, meg jelszót nem fogadta el a gép.Újra kellett regisztrálnom.

Rólam annyit , hogy 30 éves , debreceni vagyok, június közepén kezdjük a próbálkozást.Most még felkészülök,ezen a héten irány a nőgyogyi, hogy rámondja a tervezett babánkra az áment, mert az első terhesség nem volt sétagalopp, császáros lett Lilike.
Lilike július 20-án lesz 2 éves, 84 cm és 8600grammos :cry:
Tegnap vettem LH tesztet, meg 3 db terhességi tesztet, Elevitet és készülünk apával. :oops:
Megy a drukk mindenkinek a kistesó projekthez :wink:

Kép
rozsa1979
 
 


Danyuci:Gratulálok a házikótokhoz, kívánom érezzétek igazi otthonnak.
:lol:
Azért van itt olyan név, de lehet tévedek , aki már ismerős a babanetről :wink:
Délutáni alváskor majd még elolvaslak titeket,addig is szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
rozsa1979
 
 


Sziasztok!

Boribon, Rozsa felvettelek titeket is a táblázatunkba :lol: Így most már 36-an vagyunk ebben a topikban akik kistesót szeretnénk 2010-ben.

Poppy, hát igen de még van két hónap, hogy ne essünk bele az új gyes/gyed-be. Férjem szerint el fogják törölni, jövőre választások. Remélem igaza lesz ha netán a következő két hónapunk eredménytelen lenne.

Boribon, hát igen mi már alig várjuk hogy pozitívat teszteljek. Nem akarunk túl nagy korkülönbséget a gyerekek között.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Mi három hét múlva kezdünk próbálkozni, ha a doki rábólint :wink:
Vendég
 


Kri: Várhatóan eltörlik....már ha lesz valami változás ott fenn... :roll: :roll: :roll:

Mi hétvégén Nyíregyházán voltunk, nagyon jó volt, sokat sétáltunk és rengeteget ettünk.Gyakorlatilag folyamatosan. :oops: :oops: :oops: :oops:

Rékámra mostanában rátört a hisztis korszak, egyik hétről a másikra csak úgy lehet minden, ahogy ő akarja...Húúúúhaa....

Én még csak most hagytam abba a szopit, nem hiszem hogy eredményesek lennénk hipphop..... :roll: :roll:
Vendég
 


poppy: én sem leszek terhes egy darabig, Zsófival a szoptatás alatt meg sem jött :( Viszont mikor abbahagytuk, csak kétszer jött meg :wink:
Vendég
 


Ollem, szia, én vagyok :wink: Láttalak a 2010-es januári topikban, gratulálok a pocaklakóhoz, jó egészséget!
Nem teszel oda képet Bogiról, akkor ott meglesném, biztos nagyot nőtt már ő is.

Hát a törvényt valóban jó lenne, ha majd eltörölnék, de szerintem az sem fog hipp-hopp menni, ha már egyszer bevezetik. Úgyhogy hajrá mindenkinek, aki már próbálkozik, hogy ebben a két hónapban, jöjjön a baba!!!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka!
Újra szia! Örülök, hogy hallottam felőletek!
De majd teszek fel képet Bogiról! Már nagyon nagy lett...
Van fent két videó, ha gondolod nézd meg azokat is. ott vannak a topicban.
és köszi a gratulát!
nektek meg kívánom, hogy sikerüljön a tesó hamarosan!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Atizka!
Tettem képet Bogiról a januáriakhoz!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szisztok

sajnos időszűkében vagyok, mert Zsigmond beindult ezer kéz és szem nem elég a
ollem grt a pocaklakóhoz !

remélem többiek is sikeresek lesznek nemsokára...

Danyuci juj de jó! de imádnám én is!

azt hiszem nekünk sem fog ebben a két napban összejönni, mert ZSiga még este meg éjjel kétszer és reggel cicizik tehát négyszer.. és a ciklusom sem alakul ezáltal fényesen

jan 10 február 20 április 9 és most már extramódon kitolódik,

amikor először éreztem hogyPém volt, minden jel arra utalt elkezdtem mérni a hőmet és még az átlagos alaphőm sincs meg 36,7 csak 36 49 ig ment fel most is előtte 35,8 volt , 36, majd 36,3 azóta többször fájt a pocim mintha meg akarna jönni.. gondolom a petém próbál kiszabadulni..

Hétvégén hazamegyünk szülőkhöz, lehet elmegyek a dokihoz nézzen meg.

Zsigacsiga tegnap kapott két napszemcsit gyereknapra! a kék sajnos nem puha de a narancssárga az gyűrhető

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


ja és Atizka nagyon boldog szülinapot utólag is! jó ez a járgány, sajna nekünk nem érdemes venni itt a fővárosban, mert BKv ni nem jó :lol:
Vendég
 


sziasztok,

Szintus,
Jól olvastam, hogy pozitívat teszteltél???Ha igen, akkor gratulálok. :lol: :lol: :lol:
Boniko,
Csuda helyes kis oroszlánotok van, ebben a napszemcsiben igazi kis szívtipró. :lol: :lol: :lol:
Poppy,
Ne aggódj, a hormonok nagyon hamar visszaállnak a normális kerékvágásba. Március közepén hagytuk el a szopit, és a mostani hormonjaim tök jók lettek. Még a prolaktin is visszasüllyedt. :lol: :lol:
Ollem,
Gratulálok a kistesóhoz. :lol: :lol: :lol:
Rozsa,
Üdv, remélem hamar összejön a kistesó. LH-ban lehet bízni, nem igen téved. :lol: :lol:
Panndi,
Sose lehet tudni, lehet most meg már a szopi alatt összejön hármaska. :lol: :lol:

Képzeljétek, Dani fiam 4. helyezést ért el a matematika versenyen. Olyan büszke vagyok rá, főleg hogy az anyja soha nem volt jó matekos. :wink: :wink: :wink:

Most meg csokis muffint sütök, életemben először. Hát kiváncsi leszek 20 perc múlva mit veszek ki a sütőből.
:lol: :lol: :lol:

Tegnap elkezdtem az LH-t, még negatív, szerintem hétvége lesz a befutó időpont. :lol: :lol: :lol: (olyan lassan mennek a napok)
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?