Új privát üzeneted érkezett!

moni: Köszi kérdésed telnek a napjaim. Igaz ma pocsékul kezdődött mert letört a fogam. Remélem ma tud fogadni a fogorvosom.
Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz remélem akkor már tudom majd csodabébi nemét.
És ha minden igaz a hétvégén megvesszük a kiságyat. :D

szmet
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, h befogadtatok.Eddig csak zugolvasó voltam, de ígérem jövök máskor is.

Kincs,
ma voltam nála, úgy néz ki hogy pénteken visszakapom a tündérkéimet.
Vendég
 


sziasztok!

lóviné!drukkoloka fagyibabákhoz!én 8 hónapig szedtem a metet és diétáztam meg tornáztam és spontán sikerült teherbeesnem.hála a metnek.előtte voltunk 1 lombikon ami sikerült csak sajnos levetéltem.ezért én is utánna néztem a dolgoknak és akkor elmentem kincs tanácsára cukorterhelésre és kiderült ir-es vagyok.de a lényeg hogy kiderült és spontán jött a kisfiam aki most született április 15-én és nagyon-nagyon imádom!mégegyszer sok sikert nektek! :D

megyek mert éhes a fiam.majd jövök!sok puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 

 
 

Timé,
gratulálok a kis trónörököshöz, és köszönöm a drukkot.
Vendég
 


szmet! oh, fog letorest nem irigylem, hajra vasarlas :lol: :lol: :lol: oszt gyorsan ird meg hogy kukis vagy nunis :lol: :lol: most nem dolgozol, ugye?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


HellóMindenki!!
Megvagyunk, csak loholás volt a mai nap.
Loviné!
Üdv itt! Hajrá babásodás!

Árnikám!
Mizujs??? Milyen a meló?

Kincs!
Még nem tudom, mikor megyünk. De szólni fogok!
vovanda
 
 


moni: Már április 1-től nem dolgozom itthon vagyok. Rendezgetem a gyerekszobát. Már nagyon kíváncsi vagyok a nemére nagyon lányt szeretnék.

szmet
 
 


szmet! hajra nuni :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Üdv.loviné! :wink:

Annyira izgulok csajok!Most írt unokanővérem,hogy elment a nyákdugója otthon!!!!(mondjuk én nem tudom milyen az)Annyira várom már az új családtagot!

Küldök már nektek egy jó pasit,gondolom már jól ki vagytok éhezve! :D
Kép

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Cukipasi!

Nyákdugó: Baluval így startoltunk. Mondhatni szinte nem is lehet érezni. Ja, és ebből még lehet, hogy csak napok múlva lesz szülés... Hajrá!
Szabi meggyógyult?
vovanda
 
 


ani: Írtó jóképű a pasid :D
Látom ti Gabit terméket használtok, meg vagy vele elégedve? Nagyon sok embertől hallom, hogy a johnson termékek nem jók szerintetek?

szmet
 
 


Szmet!
Johnsonra a babák 60%a durván allergiás. Tele van illatanyaggal.
Balu még másfél évesen is gyógyszertári fürdetőt használt. Az a legjobb, a gyerekorvos fogja felírni.
vovanda
 
 


ani: cukicsávó....:-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Hali!

Ani micsoda pasiiiiii, még még még!
Meggyógyultatok??

Szmet mi is gyógyszertárit használunk, fölösleges pancsolni mindenféle "vegyszerrel" egy pihe puha ártatlan bababőrt! Gabink nekünk is van habfürdőzés céljából :D havi 3-4alkalommal használjuk.

Okés Vanda, értekezünk ha aktuális lesz a jöveteletek :wink:

loviné drukk!!!!
B.B. vel beszéltetek a metről, tudja hogy szeded? Kivi lennék mit mond??
Vendég
 


Sziasztok csajok ! Lehet hogy hülyének néztek. de mi az a met milyen gyogyszer az ? Ahogy irta Timé hogy spontán teherbe esett ?? Én még sosem szedtem. Irjon már valaki rola ! Mindenkinek szép napot!!
maci30
 
 


Maci!
Met=metformin.
IR (inzulin rezisztencia) esetén adják. Részleteket majd írnak az érintettek.
vovanda
 
 


vovanda: Mennyibe kerül na persze egy gyereknél az első adag (kenőcs meg stb) amit a doki ír fel?És még mit kell venni a receptes cuccokon kívül?

szmet
 
 


Szmet!
Nem drága, elég sok rajta a támogatás. Doki fürdetőt, D vitamint, K vitamint, napraforgóolajat, hidrogén peroxidot, hintőport és popsikrémet fog felírni. Nekem a 2 gyereké kb. 5000 Ftba került.
Vegyél gyógyszertárban steril vattát, más az elején nem kell.
vovanda
 
 


vovanda: Hát ez tényleg nem sok. És mennyi ideig elegendő egy adag. Igaz neked két lúrkó van, de milyen időközönként iratsz fel a dokival?

szmet
 
 


Köszi szépen Vanda !Elég ennyi rola!!
maci30
 
 


Szia Mindenki :)

hiányoztok nagyon, :) csak annyira fáradt vok, és annyi dolog van mikor hazaérek.

Nagyon boldog vok, a lelkemnek már mindenféleképpen kellett ez a munka, ami tuti :D
most nincs időm névszerint, de jók legyetek , sokat gondolok Rátok. amint tudok jövök bővebben.

Vanda+Pasi család érezzétek jól Magatokat!
irigy, irigy ,irigy de úgyis haragszom másik miatt, :twisted: :lol: :wink:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szmet!
A hidrgén-peroxid attól függ, mennyi idő alatt esik le a köldökcsonk. Abból általában egy kell. A D vitamin hónapokig elég, a K vitamint csak pár hétig kell adni.
A többi attól függ, mennyit használsz. Enyémek pl. olajat nem sokat láttak, a fürdető az fogy, mert ha Balu az ikrekkel fürdik, akkor ő is abban pancsol.
vovanda
 
 


Szmet!
Mi is csak néha használunk még ilyen termékeket!Most éppen fogyóban a gyógyszertári.Ami kb.3-400 ft. :roll:

Uncsitesóról a hír:Rolika ma 4.50.-kor született 53 cm,és 4050 g!!! :D Holnap nézzük meg.
Szülés:szülésnél nem volt jelen a doki,akkor lépett be amikor a kisbaba a szülésznő kezében landolt!! :!: :!: :!: 10 perc alatt beért a kórházba,azzal nem is volt gond,de a szülésznő úgy gondolta ráér még szólni neki... :shock: :shock: Unokatesóm pedig mondta,hogy szerinte már szólni kéne,de le lett állítva.Roli minden féle vágás és orvosi felügyelet nélkül született meg.

Kép
ani0227
 
 


Kincs,

igen mondtam BB-nek.Ő annak idején meg akarta sütögetni a petefészkem.
Most h mondtam neki, h kivizsgáltattam magam és szedem a metet csak annyit mondot."igen akkor szedegeti ezt a gyógyszert, jól van."
Közöltem vele, h már van ciklusom is , arra meg úgy reagált mintha az ő érdeme lenne."Igeeeeen, na az már nagyon jó."
Vendég
 


Ani!
Gratula! Nagyon ügyik voltak, szép nagy baba lett...
vovanda
 
 


ani! csoda jo pasi mindig johet :D es gratu a friss babanak meg az egesz csaladnak! ja es nem semmi volt a szules :D

arnika! orulok hogy jol vagy es tetszik a melo

pusz mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Na. Mi van itt??? Megállt az élet?

Jelentem, hazakerültünk Hévízről. :lol:
vovanda
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1242628164.1132.jpg[/img] Kép Kép Kép Kép

néhány kép,ha nem bánjátok.?
egyébként Sedy nagyon jó baba.eszik-alszik-néha nyűglődik... :D enni nagyon imád! :lol:
majd még jövök.mindenkinek sok puszi.Timi[/img]

Kép
timé&tati
 
 


timi: nem bánjuk, kérünk még :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Timi, nagyon édi a kisfiad, örülök, hogy jól vagytok, majd még kérünk képeket :)

Én még egyben vagyok de a dokim szerint nem sokáig, hát én még azért reménykedem, hogy kíhúzom egy-két hétig. Görcsölget a hasam de amúgy jól vagyok.

Kép
marejke
 
 


Timi!
Tündérbaba!

Marejke!
Ne izgulj, már nagy baj nem lehet!

Árnika!
Élménybeszámoló a hévízi buliról:
Nagyon jól éreztük magunkat meg a kölkök is. A banda élőben is lökött, jókat röhögtünk.
Sikerült Hévízen óriási közfeltűnést keltenünk (pedig 2 turnusban sétáltunk) viszont mivel ilyen sokan voltunk, senki nem tett fel idióta kérdéseket, "csak" megbámultak minket. :lol:
Pasik mindkét este züllöttek kicsit, 1szálpasi kicsit be is csípett. 8)
Szupi helyünk volt, mindenkinek jó szívvel ajánlom. Röviden ennyi, gyerkőcök cukik voltak, mindenki nagyon jól bírta a strapát.
Mivel a pasik a közös étkezőben züllöttek, így nálam volt mindkét este kislányzsúr. 8)
vovanda
 
 


[quote="vovanda"]
írta:
vovandaPasik mindkét este züllöttek kicsit, 1szálpasi kicsit be is csípett. 8)


jaja, meg a fenekedbe is be(le) fog csípni, csak mesélj róla ilyeneket :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

vagyok :D

Vanda köszi élménybeszámolót :) örülök hogy jól sikerült kikapcsolódás.

Pasi szóval züllöttél????? :shock: :twisted: :lol: na szép
nyusziból átmentél disznóba??? :wink: :lol:

Timi nagyon szépséges Sedi, eddig Én azt mondtam volna rá, hogy Rád hasonlít, mostani képek szerint viszont tiszta Apája. :)

Marejke nyugalom!!!! és sok sok pihenés!!!!!
ha gondolod megírhatom priviben a számom 8közvetítés céljából) de persze fel is hívhatsz

Ani olyan édes a kis kétfogú Szabid. :D

változott már a helyzet?jobban esznek?
Rolihoz sok boldogságot, és jó egészséget Nekik.

Kincs hova tüntél , várom :)
majd írj is ha van időd

Maci üdv, régen voltál.
mikor mentek kaáliba?

Móni szóval akkor voltatok otthon.
bébikéid kezdenek már mozgolódni?? tesód hogy van?

Mazsi már megint eltüntél :(
elkezdted fogyókúrát?

Loviné üdv itt :)
ha jól olvastam, akkor már visszakaptad Őket. sok sok babaragi++++++++

Én kezdek belejönni munkás hétköznapokba, de gondolom a stressz miatt , de 1 héttel :shock: hamarabb jött piri. legalább is, nagyon remélem hogy nem vmi gond van.
közben persze elkezdtünk rajta gondolkozni, hogy lehet csak meg tudnánk oldani az inszemet mostanában, csak még teljesen át kell gondolni mindent
hiányoztok

pusz, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Arnika, oki, küld a számodat és majd értesítelek.

Kép
marejke
 
 


kutyából nem lesz szalonna, kiskakasból nem lesz nyuszi.....de még kismalac se :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Árnika!
Vége köztünk! :D Sok örömed legyen a munkában! :roll:

Vanda,Pasi!
Örülök,hogy jól sikerült!Képek vannak?
A barátnőm kislánya 15 hónapos,és még elég nagy a kutacsa.Most kalciumot szedetnek vele.Szted nagy baj lehet?Nem mehetnek ki,ill.csak árnyék,és D vit.

Timi!
Ha minden nap raknál fel képet Sedikéről azt sem bánnánk!Olyan szép!

Kincs!
Merre vagy???Rana??

Marejke!
Én is küldhetem? :roll:

Szmet!
Kiságy?

Loviné!
Mizu?

Móni!
Gyerkőcök????

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Balunak sem záródott 1 éves korára a kutacsa. Előfordu, hogy később záródik. Mi nem szedtünk emiatt semmit. Szóval teljesen normális...

Vannak képek, majd mailben küldök. :lol:
vovanda
 
 


Szió!!

Árnika igyekszem :D
Te is írhatsz ám!! :)

Vanda topiktali volt?? irígy :oops: bizti jó volt!!!
(nekünk is volt 1-2 írtó jó topiktalink az anyatopikkal sajna mára széthullani látszik a banda :cry: )

Ani nekünk is van minimális kutacsunk, de semmi extrát nem mondott a védőnő csak nyugtázta...Jól vagytok?? Alvás kaja??
Mi takonykórral küzdünk 1hete:( úúúúgy utálom mert az alvásnál nagyon zavarja :cry:
Ismét belekezdtem az egyedül elavási projektbe :cry: :cry: megvisel, de a napokban 1órát paskoltam a fenekét a kiságya fölé görnyedve és nem akarta becsukni a szemét jobb ha éjszaka első nyöszire a nyakamba ugorhat (eddig nem volt gond éjszaka csak a betegség bekevar :x :evil: )

Timi fiacskád nagyon helyes!!!!:)

Loviné?????????????

Móni???

Marejke drukk hogy maradjon picinykét bavóca,de ha esetleg születni akarna sem lenne ,már gond!
Hogy fogják hívni?? Vagy máűr írtad ? :roll: :oops:

Puszi!
Vendég
 


Kincs!
Hogyan próbálod "rávenni" hogy elaludjo egyedül? Eddig hogy altattad?
Taknyot sajnálom, Rékának is folyik az orra, de nem vészes.

Ikres topiktali volt, egész hétvégés, nagyon jól sikerült. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok

azé fele társaság csak szelektíven válaszolt kérdéseimre :twisted: :roll:

Ani látom házassági évfordulotok lesz, terveztek vmit??
(nekünk is most lesz nemsoká)

Pasi ez egy egész állatkert lassan amit felsorolsz :)
köszi emileket, de mostmár úgy néz ki nem fog kelleni

Kincs köszönöm, pusz.
Én sajnálom amikor egy megszokott csapat szétszéled, de persze azt is megértem hogy más dolgok lesznek sokkal fontosabbak, bár Nekem nagyon rosszul esne, ha szétmennénk inenn.

Marejke írtam pü.


Vanda Téged pedig imádlak :D
árnika
 
 


Árnika drága kaptál leveleket ma?:)
Előző levélkém kérdésére majd kérek válaszoka,ráér lassan is egy dolgozó nőt nem illik zaklatni :)

Vanda kiskincs pici korától ölben lötyögtetve/járkálva alszik el esetleg cicin..de mivel elég szépen combosodik ez fárasztó így, több próbálkozás volt már több kevesebb sikerrel..mostanában megelégedett ha ülve lötyögtünk de néha így is "reklamál" hevesen ugrált az ölemben :lol:
Éjszaka kis vizecskével (egy hete nincs éjszakai cici,bár csak 1alkalom volt eddig is) simivel visszaaludt...ha beteg kivesszük, megvigasztaljuk gyógyszer stb..tegnapra ezt nagyon megszokta és ordít ha nem ölben van:( így hagytam hajnalban kicsit bömbölni :oops: :cry: :cry: elaludt :shock: nem hittem,hogy elfog..így ha nappal is látom,hogy nagyon álmos megpuszilgatom, és berakom az ágyába, simizem énekelek ( :roll: :lol: ) kicsit sír de elalszik..ha már elkezdtem jó lenne elérni vmit nem csak "kínozni"
Vendég
 


Kincs!
Ismerős. Baluval is megesett, hogy másfél évesen járkáltam vele.
Van itt két cikk, hátha tudsz belőle ötletet lopni. A válaszadó pszichológus maga is 4 gyerekes anyuka, tehát nem tankönyvből osztja az észt... :wink:
Egyébként Kiskincs pont most van aban a korban, amikor felfogja, hogy elalvás után egyedül marad. De ügyi vagy, jól csinálod! Kitartás, türelem!

http://www.kismama.hu/szakertoink/agyba ... asig/1494/

http://www.kismama.hu/szakertoink/aludj ... edul/3051/
vovanda
 
 


árnika: ma is kaptam emailt, akkor már nem küldözgetem tovább neked :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


ani: Köszi a kérdésed. Megrendeltük a kiságyat kb. 2 hét és meglesz. Hétvégén megvesszük a hordozót is.
Most para vagyok mert tegnap majdnem összesetem, leesett a vérnyomásom. És persze fájdogálnak a szallagok meg szúrkál a hasam.

szmet
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, h most nem reagálok senkire,de csak épp beugrottam.Köszönöm a hiányolást.
Gyors helyzetjelentés:
Pénteken megkaptam a kis manócskáimat,majd 1 1/2 nap pihi,azóta jövök-megyek.
Kétnaponta 1/3 ovitrellt szurok, amitől persze puffadok mint a lufi. 4napig halál nyugodt voltam,(úgy éreztem minden ok)majd másnap elszakadt valami(ok nélkül sírtam), most megint jól vagyok.
A melleim most kezdenek duzzadni, de ez lehet az utrótól is.
Vendég
 


Jaj, még azt akartam írni, h ez az őrületes nagy nyugalom nekem oly furi.Még eddig minden lombiknál sík ideg voltam végig.
Szerintetek?
Vendég
 


Loviné!
Fő anyugalom! Ha idegeskedsz, az tuti nem segít...

Pár kép a kölkeimről:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:34-kor.
vovanda
 
 


Vovanda, nagyon édik a gyerekek :) és már milyen nagyok, hiszen most születtek. Puszika nekik.

Kép
marejke
 
 


vovanda
 
 


Vanda,

Tündériek a pulyácskáitok. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?