Új privát üzeneted érkezett!

Jaj Panny itt a nagy önsajnálatban elfelejtettem, hogy nagyon jók a képek!!
A két kicsi hasonlít egymásra! Klassz srácok, igazi jóképű pasik lesznek!!! :lol:
Az jutott eszembe ahogy elnéztem a fiúkat, ha lányotok lesz a három srác beleviszi majd minden csibészségbe! :lol: :lol:

Fiúsítva lesz, az biztos. Nálunk is így volt. De nem bánom, Melinda lányom elég talpraesett, hiszen a bátyja "kiképezte" :!: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Sajna a mai tesztem is negatív. :cry: :cry: Most már tuti nincs baba, a 10-es tesztnek mutatnia kellene valamit. Azért annyira nem vagyok elkeseredve, mert ugye az eredményem még nincs is meg, és ha nem lesz jó, akkor jobb is ha nincs most babó.

Panny,
Csoda édesek ezek a fiúk. Annyira hasonlítanak egymásra. :lol: :lol:
Nagyon kellene már közéjük egy "főnökasszony" :lol: :lol: :lol:
Yusz,
Sajnálom a menzeszt, viszont annak örülj, hogy 28 napra jött meg. Ez a tuti normális ciklus hossz. A szervezetnek egyébként kell egy kis idő a gyógyi után, amíg újra elkezdi érlelgetni a tüszőcskéket. :lol: :lol: Szerintem a következő hónap már sikerülni fog. :lol: :lol:
Klarissza,
Az a baj, hogy ez a 2.csík nem halvány, hanem inkább csak árnyék, hogy ott kellene lennie valaminek.És nem is erősödik ez az árnyék.

A hétvégén kell menstruálnom, és akkor jövő héten megyek hormonvizsgálatra. Lehet még magas a prolaktinom és ezért nincs baba.Kiváncsi leszek az eredményekre. :lol: :lol:

Pocsék idő van ma, és hideg is van. Azt hiszem beszorulunk a lakásba. :cry: :cry:

http://www.fertilityfriend.com/home/24b50b

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Yusz!

Ginus nagyon édes és huncut :wink:
Sztem se keseregj mert a 28 napos ciklus csak jót jelent!!

Jövő hónapban tuti siker lesz....főleg h ott lesz a kis mikroszkópod is...én is eldöntöttem ha most nem jött össze akkor kölcsönkérem a barinőm mikroszkópját mert neki van.

Judy!

Te se keseredj le...tényleg jobb lesz azzal a tudtattal próbálkozni h kezedben a jó eredmény!!

Tegnap megvolt életem első iskolai szülőije...hát jó sok mindent kell venni ennek a kölöknek elsőre:)

Nálunk ma is pocsék idő van :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Panny,
Na, megnyugtatlak,később sem lesz jobb, majd amikor már mindegyik sulis lesz. :roll: :roll: Akkor kell gatyát felkötni. :lol: :lol: Igaz hogy az ebéd 50% meg a könyvek ingyen vannak, na de a többi????Kirándulás,osztálypénz, különórák etc....Ma pl Daninak 21 000ft-ot fizettem be, 15 volt a gitár első félévi(előre kérik) 6 meg a néptánc. +Bazsinak 3000 ft a balatoni kirándulása. És akkor ne beszéljek a nyári táborozásokról. Ezt idén most kihagyják, mert nincs rá keret, mondjuk nagyon nem estek kétségbe. :lol: :lol:

Képzeljétek hogy megijedtem tegnap. Fürdésnél vettem észre, hogy Barbi fenekében van egy kullancs, ami már jó kövér volt, körülötte meg piros volt a bőr. Na azt az ijedtséget :roll: :roll: Még soha nem láttam élőben kullancsot, a fiaimban soha nem volt, bennem sem. Sírás elkapott, mondom mi van ha fertőzött, (agyhártyagyulladás, lájm kór)Írány az ügyelet, doki néni alig tudott megnyugtatni. Ott is bőgtem. Kérdezi első baba???Nem mondom 3. Na, akkor meg minek vagyok ennyire kiakadva, mondom még soha nem láttam kullancsot, meg sok rosszat hallottam. A lényeg a lényeg, hogy kivették, lefertőtlenítették és jöhettünk haza. Figyelgetnem kell, hogy lesz-e a helye körül nagyobbodó piros folt, meg 2 hét múlva magas láz, vagy hányás.
Tényleg nagyon megijedtem, megfogadtam, hogy minden nap átnézem a gyerekeket. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panny, köszi a bíztatást, jól jön.
Sajna a 28 napos ciklus nálam nem jelent jót, mivel én 33 naposra vagyok kódólva. Akkor van rendes peteéréses ciklusom.
Utánanéztem a neten és az ilyen jellegű mensire (csak barnázás) azt írják, hogy peteérés nélküli vérzés.
De majd a következő hónapban. Az sem érdekel, ha a rohadt Bajnai csomagot is megnyerjük, majd lesz valahogy.

A szülőik mindíg elrettentőek szoktak lenni. Én már leredukáltam évi egyre-kettőre. Az elsőn mindíg ott vagyok, akkor derülnek ki a jó kis fizetni valók. :shock:
Meg a második félév elsőjén. Aztán kész. Átlagban 4 szokott lenni egy évben.
A fiam középiskolájában csak az elsőn voltam. Voltunk vagy 6-an szülők. :roll:

És figyeljétek meg: mindíg van egy olyan szülő, aki nem ért semmit, folyton visszakérdez, lemarad és miatta csúszik a két órásra tervezett összejövetel három és fél óráig!!!!!!! :shock:
Meg tudnám sokszor folytani az ilyet. Már állunk fel, rakjuk a székeket az asztalra, neki még eszébe jut egy huszonharmadrangú kérdés az ő kis Pistikéjével kapcsolatban!!!!
Agyrém! :evil: :evil: :evil:

Judy! Tökéletesen átérzem az ijedtségedet! Én is bepánikoltam volna. Ha öt gyerekem van, akkor is!
Ilyen érzéketlenséget! Hiszen nem egy szúnyogcsípésről van szó!!
Szerencsére túl vagytok rajta, de tényleg figyelgesd őket. A hajas fejbőrben is előfordul.
A fárol leesik az a dög, és pont a gyerek hajába. :shock:
De az érdekes, hogy a popsijához hogy jutott!!! A pelenkába bemászott???? Brrrrrrrrrrrrrr..........

Én a kutyánkból szoktam kivenni alkalmankét kullancsot, szinte havonta kettőt. Amikor már nagy, akkor jóideje szívja a vért.
Szerencsére, ami az állatba bemegy, az a kullancs kerüli az embert. Ezt az állatorvosunk mondta, mivel az elsőnél én is frászt kaptam, nehogy a gyerekbe menjen.

É

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Puff neki, a laptopom önállósította magát és elküldte a hozzászólásomat, mielőtt befejeztem volna.

Szóval érdemes beolatni a gyerekeket, még akkor is, ha háromnál már elég húzós az összeg.

Ne, aggódj Judy, minden rendben lesz. Barbika stramm csaj, gyorsan túl lesz rajta.

Itt is pocsék az idő, pulcsiban ülök a szobában. Nincs bent hideg, de a hőérzetem mégis fázós.

Legyetek jók, szép napot!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Ezek szerint Barbika vérét kedvelik a kullncsok...én nagyon ajánlom h oltasd be.Nem egy nagy összeg ahhoz képest h mennyi ijedtségtől óv meg..asszem tavaly volt 1700ft.Igaz hogy meg kell ismételni 2x de utána csak 3 évente.Én nem vok oltáspárti de ezt beadattam anagyoknak és Olikának is be fogom még ebben a hónapban.Tényleg figyeld a kullancs helyét h nehogy lyme kór legyen..sajna az is elég gyakori,de nem kell félni attól annyira mert nagyon jól kezelhető anitbiotikummal!!!

Tudom h a kiadások csak egyre többek lesznek a suliban..szerencse h se a könyvekért se a kajáért nem kell fizetnünk:)
Nálatok nem is drága a néptánc..nálunk a Márknak havi 3000ft külön ahova jár,és még fél évre 3000 az óvodai.Mostmár az nem lesz,lesz helyette a suliban ingyen..csak neki az már "pite"lersz mert a művészeti suliba már 3 éve jár és előképzős.Na mindegy..remélem nem nagyon fog unatkozni a sulis néptáncon.Szerencse h a zenesuliban is lesz kedvezmény a nagycsalád miatt...ja és az úszást is mindkét gyerekenek a város állja..szal elég jól megússzuk a különórák díjait:)

Yusz!

Érdekes nekem is barnázásos vérzéssel kezdődött az elmúlt mensim....és írtam is nektek h szetm nem volt pé-m..sztem a gyogyi miatt még,nem?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Tuti, hogy a gyógyi kavar be. A doki szerint kell a szervezetnek legalább 3 hónap amíg regenerálódik.
Remélem azért elég lesz neki 1 is. :lol: :lol:

Viszont ami aggaszt, hogy nem akar átmenni piribe, csak barna. És nagyon kevés. :oops: :roll: :roll:
Nem vagyok benne biztos, hogy most ez az-e? :roll: És ettől számítsam a ciklus kezdetét?

Basszus, 38 évesen és 3 gyerek után nem tudom mi zajlik bennem!
Jó, mi?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Nekem a februari ciklusom volt ilyen, hogy a 18. napon elkezdtem 4 napig barnazni, majd a barnazas elso napjatol szamitott 15. napon lett egy peteeresem.Majd ra 14 napra megjott a menzeszem. Szoval valszeg tenyleg nem volt neked peteeresed ebben a honapban, de ez ugy gondolom normalis a gyogyi utan.Ha nem jon meg rendesen, akkor szerintem nyugodtan veheted uj ciklusnak.es figyeld az LH tesztet. :lol: :lol:
Panny,
Sracok be vannak oltva, iden mar az ismetlot is megkaptak. Barbikat azert nem oltattam be most, mert eleg sok oltast kapott mostanaban, es nem akartam meg ezzel is terhelni. Mar banom. :cry: :cry: Most meg kullancscsipes utan nem is lehet. De jovore mindenkeppen kerek oltast neki is.

Lanyok,
Barbika csinalt valamit a geppel, mert nem ir ekezeteket, meg az y es z betuk is forditva vannak. Tudjatok, hogy kell visszaallitani.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sajnos nem tudom, de az nem árt, ha kikapcsolod és aztán vissza. Hátha visszaáll eredeti felállásba.

Nekem Ginus mútlkor a space billentyűt szedte ki és vidáman sétált vele. :shock: :shock:

Ha pedig írok és ő erre jár, előszerettel nyomkodja az entert, mert azt éri el az asztal széléről. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Ez ismerős..Olika is azt nyomkodja :wink: ..már előszedtem neki egy régi klaviatúrát de az nem kell neki..csak amin én gépelek :wink:

Nekem úgy volt hogy leglább 4 nap erős barnázás volt és csak utána jött meg rendesen a piros vérzés...azt írják mindenhol hogy a rendes piros vérzést kell a ciklus elős napjának venni....persze ez alól kívétel ha nem jön piros vérzés.
Ja és nekem Olikánál amikor babás lettem ugyanígy barnáztam...de utána nem volt piros vérzés..szal a terhesség miatt is lehet ,hormonok miatt.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Olvastam, hogy a beágyazódáskor is előfordulhat barnázás, illetve kis vérzés is.
Viszont még aznap csináltam tesztet ami negatív lett. :cry:
Nálam soha nem jelentkezett a terhességek alatt sem vérzés, sem más.
Igaz, azt mondják minden terhesség más. Lehet, hogy korán csináltam tesztet?
A fiamnál 8 hetesen is negatív volt a teszt. Igaz, a mostaniak sokkal érzékenyebbek.

Na, nem akarom beleélni magam, de a mostani se ez, se az állapot nem jó. :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Simán lehet h beágyazódás van...és olyankor még ki sem mutatja a teszt sem!!

A hődet nem méred?Kiváncsiságból érdemes lenne reggel megmérni..ha eléggé fennt van akkor nagyonis van remény sztem!!

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Na reggelre szinte elöntött a piri. Ezek szerint minden oké, mehet tovább a babaprojekt.
Kicsit megkönnyebbültem, mert ezeket a felemás helyzeteket nem szeretem. :shock:

A reggelem amúgy is nagyon zűrösen indult. Mellétettem a kávéfőző kiöntőt, így a pult és az összes háztartási gépem elázott.
Egy órát mosogattam, mire mindent kivakartam a kávéból, közben Ginus rángatta a nadrágomat, szépen lehúzta rólam, az is kávés lett.
A mardék lefőzött lötty ment a lefolyóba, mivel ihatatlan volt. Hááát elég ideges voltam.
És amikor az ember könyékig maszatos, na akkor szól a mobil!!! :evil:

Férjem monta, hogy ma meg ne próbáljak főzni, nehogy én legyek a lábasban :lol:

:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Hülyén fog hangzani, de örülök, hogy megjött a rendes mensid, mert így teljes gőzerővel kezdhetitek a következő hónapot.
Remélem mind a 3-an bebabásodunk most. :lol: :lol:

Szegénykém, tényleg nem indult valami jól a napod. Vigyázz magadra nagyon. Nekem is szoktak ilyen hülye napjaim lenni, amikor semmi nem úgy sül el ahogy kellene. :oops: :oops:

Elindult a hőm lefelé. :cry: :cry: Hasam is fájdogál, teszt is nega. Holnapra várom piri anyót. :cry:
Hétfőn vagy kedden meg megyek hormont nézetni.

Danikát lezárták kiválóra matekból. Remélem a többi is az lesz neki. :lol: :lol:

Csajok, mikor tesztek fel számolós vonalzót????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Akkor most elég egyszerre pirizünk! :lol:

Nagy gratula Daninak! Matek az elég nehéz tárgy. A fiam mindíg 2-3-as volt.
Melindám pedig mindíg 5-ös. Nem is értem, én rossz matekos voltam.
Jövő héten írnak két órás témazárót az egész évből. Eddig csak ötösei vannak, remélem ez is az lesz.
Viszont a töri az döcögős, remélem a négyest megkapJja.

Vonalzót nem tudok tenni, már nem fér. De majd még meditálok rajta.
Ez ma tényleg nem az én napom, most csuktam oda az ujjam a szennyestartóba. Aztán kiejtettem a kezemből a mosoporos adagolót, természetesen teli mosóporral. :evil:

Mi lesz még itt estig :?: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Remélem együtt is esünk teherbe. :lol: :lol:

Én is mindig gyenge voltam matekból, csakúgy mint Bazsi. Minden tárgy 4-es 5-ös neki is, de matek az nem megy. Remélem megkapja a 3-ast belőle. Szeptembert már matek tanárral kezdjük, mert a felső tagozat nehéz lesz.
Bezzeg Dani mindenből 5-ös, valahol ez jó is, mert így tudok egy gyerekre koncentrálni tanulás ügyileg. Danival egyszer sem ültem le tanulni a 2 év alatt. Tavaly is kitűnő lett. :lol: :lol:

Próbáld meg azon az oldalon csinálni a gyerkőcök vonalzóját ahol én. Ott össze tudod vonni őket és még egy számolós is mellé fér. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre volt időm felrakni a vonalzókat :D
Sok sikert nektek a következő hónapba és remélem egyszerre lesztek babások :wink:

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy nálatok is hisztisek voltak a gyerekek ennyi idősen? Egyszerűen nem birok a kiscsajjal. :roll: Elég engedékeny vagyok vele és ahogy nöl ezt egyre jobban ki is használja. De hát ilyen vagyok, nem tudok más lenni. Hiába tanulok ilyen irányba a főiskolán, akkor sem tudok mit kezdeni ezekkel az akaratos ,hisztis helyzetekkel. Bár amit tanitanak meg ami a valoságba van az két külön dolog. A legnagyobb bajom a sétáknál van. Ha egyszer elfut, akár haza is mehetek akkor sem jön vissza és még eddig nem is tudtam kitalálni semmit amivel rávehetném, hogy egy idő után megálljon és visszajöjjön hozzám. Mindig nekem kell utána mennem, ami babakocsival nem egyszerü. :evil:
Na nem panaszkodok többet.

Szép napot mindenkinek, főleg neked Yusz :wink:

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Klarissza!

Általában azok írják a nevelési könyveket akinek nics gyereke :lol: :lol: ..szal igazából természetesen kellenek korlátok és szabályok,de azért abból nem lehet baj ha a szívedre hallgatsz :wink:

Judy!

Grat a fiadnak!Én is mindig rossz voltam matekból..az érettségin épphogy egy ponttal mentem át :wink: Kivi leszek Márk milyen lesz..eddig nagyon mennek neki a feladatok..majd meglátjuk.

Én se tudok vonalzót felrakni(már próbáltam)mert nem engedi..azt írja h túl hosszú az aláírás...

Yusz!

Hát akkor ez tényleg nem a te napod....
Akkor végülis így hány napra jött meg?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ma délutánra megjött piri anyó. :evil: :evil:
Yusz,
Tök egy napon vagyunk. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Szerintem te is próbáld meg a fiúkat összevonni azon az oldalon ahol én, és akkor simán befér a számolós is. :lol: :lol:

Kedd reggel megyek a hormonvizsgálatra. Most beszéltem a dokimmal. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Clarissa!

Szerintem minden anya így csinálja, aki szereti a gyerekét. Az engedékenység pedig gyereke válogatja, kinél mi elég.
Ha másképp nem megy, ne engedd el a kezét. Hadd sírjon, de meg kell értenie, hogy az utcán arra megy, amerre te vezeted. :evil:
Nálam a fiú volt hisztis és akaratos volt, hogy a piacról hazáig húztam, közben üvöltött ahogy a torkán kifért. Ha néztek, hadd nézzenek. Nem ütöm meg soha a gyerekeimet, de az akaratomat el kell fogadniuk a saját biztonságuk érdekében.
A lányomról szinte azt sem tudtam, hogy létezik. :D
Csendben jött ment, játszott, azt tette amait mondtam. Nem emlékszem hisztire.
Most, hogy nagyok fordított a helyzet. A lányom miatt sokszor idegbajt kapok. :twisted:

A kicsi Gina viszont mindkettőn túltesz. Akaratos, hisztis, odavágja magát a földhöz, és mindenkit ütöget.
Most érte el a határt, amikor szankcionálnom kell. Az mégse járja, hogy a nagyokra csak úgy ráüssön!! :evil:

Panny!
Ha a barnázást nem számítom, akkor pont 30.

Judy!
Én a fiammal 8.oszt. végéig tanultam minden nap. Mondjuk 6.tól már kicsit elvesztettem a fonalat, de a párom nagyon jó matekos és sokat átvállalt tőlem.
A lányom szinte kitűnő és eddig még nem tanultam vele egy percet sem. :lol:

A mai nap szerencsétlen termése még, hogy jól összevesztem a párommal egy hülyeség miatt. Most jól odalett a péntek estém. :evil: :evil:
Ő bevágta a durcát és elment a hálóba aludni. Amilyen kimerült biztos reggelig durmol. :cry:
A fiam 10 után jön haza, a lányomat a barátnőjéék hozzák haza 9 körül. :roll:
Megint egyedül vagyok a kisördöggel és ehetem a kefét. :shock:

Lehet, hogy a piri miatt vagyok ilyen hü....e :?: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Panny

Teljesen igazad van. A játékpedagógiát nekünk egy olyan nő tartja akinek nincs gyereke, de azért egész órán kritizál, hogy mit hogyan kellene csinálni a gyereknevelésbe.

Yusz

Akkor te is úgy gondolod a dolgokat ahogy én. :D Én se ütöttem meg még soha,nem is tudnám, és sokszor inkább hagyom hogy hisztizzen, de a kezét nem engedem el, főleg ha út mellett megyünk. Talán majd megtanulja ezt is. Én türelmes vagyok.
Dorián eddig egészen más. Ő nagyon jó fiú. Egész nap egy hangja nincs. Ha kint vagyuk képes órákig csendben játszani a babakocsiba és ha elálmosodik csak ledöntöm és elalszik. Teljesen más mind a két gyerekem. Kiváncsi vagyok ha lesz még egy ő milyen lesz :)

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Judy!

Totál hülye a görbém... :( ..szted most volt már pé vagy nem??
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 04800_.png

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Panny,
Ahogy elnézem a görbédet és az ovu teszt eredményét, szerintem tökéletes időzítésetek volt. Ha a hőd ilyen szépen fent marad akkor megvolt a tüszőrepedés. :lol: :lol: Látom a hőleesést is, úgy hogy "no problem" elkaptátok. (csak most már ne legyetek együtt, ha lányt akartok, márpedig azt szeretnétek) :lol: :lol:
Nem akarsz az ovu tesztedről képet feldobni???
Mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


De mindjárt rakok fel róla képet.

De nem úgy van hogy a poz ovu teszt után 12-24 órával van a tényleges peteérés??


Kép

Elég szar a kép mert nem tudom hogy hogy kell a vakut kiiktatni a gépről... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panny 2009.05.18 09:57-kor.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


A pozitív LH teszt a pé csúcsát jelenti, igen a repedés 12-36 órával van, általában a hőgörbe felmenő ágában.

Várom a képet. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát a vaku tényleg bezavar, de ha a 2 csík egyforma erősségű vagy a teszt csík erősebb a kontroll csíknál akkor volt pé-sed, és valszeg tüszőrepedés is a felmenő ágban, mert szépen elindult a hőd felfelé.
2 hét múlva várjuk a csodaszép HCG tesztedet is. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Akkor szted már ma ne legyünk semmiképp együtt?És ha még ma is totál poz az ovu teszt??Vagy netán a tegnapinál erősebben poz??

Egyforma erősségű a két csík a tagnapin.

Szal szted teganp volt a pé csúcs és éjjel a tüszőrepedés?Mert csak ma kezdett a hőm felmenni...

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
2 napig nem igen lehet pozi az LH teszt. :oops: :oops:

Hát ha kislányra gyúrtok, akkor nem nagyon kellene ma már együtt lennetek. Persze ez függ attól is hogy apa katonái mennyire jók.Én úgy látom mindent megtettetek a kislány érdekében. Ma mindenképpen tesztelj megint.Ja, és ugye délután csináltad???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mivel elindult a hőd felfelé, ezért én úgy gondolom, hogy a tüszőrepedés most van valamikor.Nem hiszem, hogy a mai LH-d pozitív lesz.Akkor valami nem ok. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Igen minden nap este 7 kor csináltam.Azt olvastam valamelyik oldalon hogy ekkor kell.
Én láttam már olyan csajszi ovu tesztejeit itt a babaneten akinek majdnem egyforma erősségű ovu teszt volt két egymás utáni nap.
Akkor olyan szted tuti nincs?!
És az nem lehet hogy tegnap egyforma erősségű volt a két csík ma meg erősebb lenne a LH csík mint a kontroll??

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


bocs h fárasztalak a hülye kérdéseimmel :oops: :oops: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Nem fárasztasz ne aggódj. Ha esetleg a mai teszteden a teszt csík erősebb lesz, mint a kontroll csík, akkor még lehet együtt lenni, de én a fejemet teszem rá, hogy nem lesz. :lol: :lol:

Amúgy én is láttam már olyat, de az nagyon ritka, ilyenkor azt mondják, hogy az illető elkapta a pé felmenő és lemenő ágát is. Ekkor lehet 2 napig pozi. De mondom ez ritka. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


OK,köszi szépen.

Na megyek takarítani..Olika anyunál van..ki kell használnom mert vele már nem lehet :wink:

pusza

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Látom komoly cikluselemzés folyik. :D
Remélem lesz még mód az enyémet is elemezgetni, de egyelőre 4 napja késik. 24. cn.-n nem védekeztünk. :oops:
Lehet, hogy kellett volna???

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,

Húúú....mindig olyan ritkán jössz, most meg már lehet babás is vagy????
Tök jó lenne. Lehet szorítani???? :lol: :lol: :lol:
Tesztet nem csináltál????

A múltkor mondtad, (nem bizti, hogy ebben a topicban)hogy még nem voltál úgy, hogy a 15 hónapos babád mellett ne lettél volna terhes. Lehet most sem jött el még az a pillanat???? :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske!

De jó :lol: :lol: :lol:

Csinálj már egy tesztet!!Megesz a kiváncsiság minket :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hú lányok mennyit írtatok!

Judy, nagyon értessz ezekhez a dolgokhoz! És tök jó, hogy így segítessz.
Én is kérdeznék. A hőmérőzést a mensi után kell ugye elkezdeni? És mindíg a reggeli felkelés előtti számít. Vagy mindegy, csak ugyanazon időpont legyen? :roll:
Bocsi a sok kérdésért! :lol:

Panny! Szerintem sem szabad ma már együtt lennetek, mert különben a fiúk lefutják a csajokat!! :lol:

Boeske! Ti is most akartatok babát? Ha igen, akkor ez jó hír! :wink:

Lányok tudtok valamit Annáról? Ha jól emlékszem a 9. babával terhes. De lehet, hogy keverem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Panny!
Még nincs értelme tesztelni, különben is nem érzem, hogy babás lennék. (Halkan megjegyzem: szerencsére.)
Továbbra is fenntartom, hogy kb. 2 év múlva szeretném a következőt. De ha most véletlenül összehoztuk, akkor sincs nagy baj.

Yusz!
Jól tudod, Anna a 9.-et várja. A 2009 szeptemberiekhez ír néha.

Judy!
Az a pillanat már eljött, Andris ugyanis holnap már 16 hónapos. És 16 foga van. :shock:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Yusz!

Amíg a főszakértőnk(Judy) :wink: nem jön hagy írjam meg:általában a mensi elmúlta után kell kezdeni a hőmérőzést...mensi alatt is lehet de nincs nagyon értelme ,meg hát elég undi is...a reggeli felkelés előtt kell mérni a hőt,minumum 5 óra összefüggő alvás után...és lehetőleg mindig ugyanabban az időben.

Boeske!

Értelek :wink:

Tényleg a 9.babáját várja egy lány?!Nem semmi..le a kalappal előttük!!!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!

Nézegettem Barbikával az akkori hőgörbédet...ti a 13.napon voltatok együtt és a 15.napon volt a pé-d.Remélem ezek alapján nekünk is összejön a kiscsaj,bár igazából lehet hogy csak szombaton kellett volna utcsóra akciózni..de féltem hogy nehogy lekéssünk....na majd meglátjuk :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!

Csináltam most egy ovutesztet és annyira igazad lett..majdhogynem teljesen nega..egy halvány tesztcsík van..szal renélem jól okoskodtunk :wink: ..mi beletettünk apait-anyait..a többi már nem rajtunk múlik :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Gyorsan írok, mert most estünk haza a kórházból. Doki műtött, várni kellett sokat.
Levették a vért a hormonokhoz, azt mondta szombaton hívjam fel, és megnézi a gépben.

És a lényeg, megjött a cyto eredménye és NEGATÍV!

Yusz,
Ahogy Panny is írta, a mensi után kezd a hőmérőzést, lehetőleg minden nap ugyanabban az időben,(fél óra nem számít, csak ne kelj ki az ágyból) felkelés nélkül, 5 óra alvás után. :lol: :lol:
Panny,
Ugye mondtam, szépen elkaptátok, most már lehet izgulni a zebrás tesztér. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!
Nagyon nagy gratula a nega eredményért! Az antibiotikum kura az esetek 90%-ban helyre szokta rakni a dolgokat.
Most majd mindent bele! :lol:

Kiszámoltam és 26-tól lehet próbálkoznunk. A piri szerencsére már elmúlóban van, remélem holnap már hőmérőzhetek.

Panny! Mennek a drukkok, hogy kiscsaj legyen a befutó!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Köszi szépen, tényleg nagyon boldog vagyok. :lol: :lol:
Jövő héten mi is belehúzunk, bár még nem tudom hogyan mert apa éjszakás lesz. Este fél 8-ra megy és kb reggel 8-ra ér haza. :oops: :oops: Valszeg majd reggel mikor hazaér és mielőtt lefekszik aludni. :lol: :lol:

Lányok,
Akkor mindent bele mindannyiunknak. :lol: :lol:
Panny-ért már lehet is izgulni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Szabad csatlakozni?
Már azt hittem, hogy csak én vagyok e Földön az egyetlen, aki a 3. után szeretne még 4-et is... :oops: :D
Vendég
 


Vivi!

Üdv köztünk!
Hát tényleg csodabogárnak nézik az embert ha akar egy 4. babát is...Ma is épp bennt voltam a melóhelyemen egy papírért..és kérdezgettek hogy nem megyek-e vissza..közöltem hogy nem mert még szeretnénk egy 4.babát is..hát ne tudjátok meg mi volt a reakció :x .."Erre a világra minek??"..meg.."Nagyaon bátrak vagytok!!"..meg..."Fel is kell nevelni!"...annyira kikeltem magamból és jól kiosztottam azt az egy-két embert mert ezek a frázisok már az agyamra mennek.Miért kéne nekem mentegetőzni mert akarunk még gyereket???Senkit nem kérek én hogy nevelje fel az én gyerekemet...akkor meg miért szólnak be???Agyrém :x

Hány évesek a gyerkőceid??Nem raksz fel vonalzókat?Mikor próbálkoztok a 4.babával?

Judy!

Kicsit el vok keseredve mert a hőm ma csak 36,65 volt a tegnapi 36,77 után :( ..igaz hogy egy bő egy órával előbb kellett mérnem mert kelni kellett a kicsihez.Szted most mi lehet?Nem volt még tüszőrepedés vagy mi?Magasabbra kellet volna már mennie a hőnek,igaz?Lehet csak ma volt/lesz a tüszőrepi,Akkor meg tegnap kellett volna akciózni??Áááááá..már én is belegabalyodok a sok lehetőségbe :shock: :? :shock: :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vivi,
Üdv köztünk. Olvastalak 2010 januári kismamik topic--ban, sajnálom, hogy megjött, de majd a februári topic-ot belakjuk. :lol: :lol: :lol:
Mesélj magadról. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Nem kell aggódni, mert van akinek, csak pár nap múlva kezd igazán felmenni a hője.Nem előfeltétel az hogy tüszőrepi után rögtön az egekbe emelkedjen a hő.Ti mindent megtettetek ebben a hónapban hidd el, és jó időben ahhoz hogy lányotok legyen. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,
Munkahelyi beszólásokhoz "NO COMMENT" :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Köszi,ari vagy :wink: ..majd meglátjuk.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?