Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok! Túléltem a ballagást /Barna fiam ballagott szombaton, ma volt a magyar írásbeli/. Remeg még mindíg a gyomrom, de most már dolgozom és jövök ezerrel. Van egy csomó képem, szép lassan majd töltögetem fel. Ügyesek voltatok a napokban is amíg nem voltam!!
anizs007
 
 


Manóka!

A dekorgumiból készült dolgokhoz nem volt sablonom. A Kreatív Hobby katalógusból kimásoltam, csak sokkal nagyobban. De van, ami fejből ment. Nem olyan nehéz megrajzolni őket!
Én meg a ti munkáitokat irígylem! Nagyon profik vagytok!
Pacsmagolás...az nekem nem megy. Kép Repesztőlakot meg most fogok majd venni.
Én még csak az egyszerű gipszképeknél tartok. Bár próbálom ellopni tőletek az ötleteket! Bízom benne, hogy egyszer én is ilyen ügyi leszek, mint ti!! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Na...tudtam, hogy akartam még valamit! Kép
Timi!

Megkaptad a csomimat? Küldtem pár szalvétát. Ezeket a régiek helyett! Mond, hogy megkaptad és nem tűnt el a posta útvesztőjében! Remélem, hogy ezek még nem voltak meg neked és egy pici örömet tudtam velük szerezni! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Lassan az idegeitekre fogok menni! Kép Kép

Még egy kérdés!!!
Ezt a képkeretet hogyan kell ilyen szépre megcsinálni? Ez Drezsy keze munkáját dícséri! Kép
http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=3&image=43650
Köszi a segítséget!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jucus!
Ez a doboz!!!!!!!!!!! Gyönyörű!!!Kép
Ha jól láttam a művészellátóban egy csomag pasztellkréta 700 ft körül van, hamarosan arra járok Kép

Ánizs!
Szorítok Barnának az érettségihez... és várom a képeidet!Kép

Ezekkel most készültem el, amíg Dani aludt -ez a munkaidőm Kép:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/r_zsafa.JPG (ez egy kicsit a szívem csücskeKép)
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_t_paprik_s_k_p.JPG - ezekhez még készül egy ugyanilyen paprikás cserép, csak Dani túl hamar kelt fel Kép
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_t_kerti_n_v_nyes_k_p.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/p_lmaf_s_k_p.JPG - ehhez ötleteket várnék, hogy mivel dobjam fel a keretét, mert így biz' nem tecccik

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Gratuli mindenkinek, aki feltette a képeit. Ügyik vagytok.

Képzeljétek vettem két olyan ételhordót, aminek olyan az alja, mint a keretkiöntő formák. Két kicsit vettem eddig, de fogok nagyobbat is ha találok. Az egyik kis négyzet alakú, gömbölyű kerettel, a másik hosszúkás téglalap, szögletes vékony kerettel. Annyira aranyosak. Az egy 90.- a másik meg 110.- Ft volt 100.-Ft-os boltban.

Van itt nálunk egy festékbolt 199.- Ft-ért lehet kapni 2 kg modellgipszet. Ez jó ár?


Vettem olyan csomag szalvétát, amiben 10 db van, és mindegyik másmilyen. És tényleg másmilyen. Mék japán betüs is van benne, persze egy sima drapp is belekerült az egyik csomagba, de nem baj. 199.- Ft/ csomag.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


JucusKép

Ez a rózsás doboz a szímem csücske lettKépKép címemet mélben elkérhetedKépKép
Mostanában nekem is csak ilyenre áll a kezemKép

JubiKép
Neked meg a kereteid a szímem másik csücskeKép ne ijedj meg, ezt nem fodom elprivatizálniKép
Én a keretre esetleg valami vilábosabb barna pacsmagot tennék.

ÉviKép
Kicsit drága a 199 ft.- Kép Úgy 130 körül már elfogatható. De ha nincs más, azért szerintem nem olyan vészesKépKép Én is 180 -ért veszem, mert az közel van és jó minőségűKép

AnykoKép
nem tudom, hogy Drezsy ezt pontosan hogy csinálta, de én ilyenben tudok segíteni, ha érdekel: Ezek is olyan maszatosak, ha nem is látszik olyan nagyon. Ha érdekel, szólj és leíromKép
http://kodda.uw.hu/kepek/munkak/tajkep.jpg
http://kodda.uw.hu/kepek/munkak/rozsa.jpg


ÁnizsKép
Igen, beszámolót a ballagásrólKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Évi!
A TESCO-ban a modellgipsz 99ft/2kg. Ne ez jó ár! Szerintem keress olcsóbbat, de ha nincs, hát nincs. Nem egy ökör áraKép

KOda!
Köszi az ötletet!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Köszi az árakat, akkor megyek a Tescoba.
Melyik Tescoban lehet kapni, mert a Váci útiban nem. Vagy lehet, hogy csak én nem láttam.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Na megint én!

Tudtok nekem olyan lakkot ajánlani, ami teljesen átlátszó, szóval nem barnás, mint a Trinát vagy a parketta lakk?

Előre is köszi.

Évi.
makrancos
 
 


Köszi mindenkinek a dícséreteket,de egy kicsit koppintottam Csitől a rózsásdoboz ötletét!

Jucus
20170114224602
 
 


Hali!

Hú nagyon sokat írtatok!
A maszatos kép keret nekem is tecces! Írjátok meg hogyan kell!

Zsu!
Írtam neked.

Jubi!
Nincs kiöntött kis pálmafád gipszből? Azt ráragaszthatnád a keretre. (bár pálmát még nem láttam, de kitudja Kép

Rohannom kell, mert az ember kítúr a géptől.
Ja a gipszem még mindíg vizes Kép

Sziasztok!

Kép
krimo
 
 


Jucus!!!

Még 1 kérdés: milyen árban és hol keressem ezt a fixáló anyagot??? (a paszetlkrétához valót) Nehogy a művészellátóban rámsózzanak egy méregdrága fixáló anyagot.Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

A te képeid is tetszenek. Írd le nekem lécci, hogy hogyan csinálod!!!! Köszi köszi! Kép

Sikerült egy kis cserepet készítenem pacsmagolással. Sikerült!! Kép Kép Igaz, ez csak egy próba volt és tempera az alapja, de jó lett! Kép Köszi nektek!
Csak azt nem tudom, hogy a pacsmagolt felületre hogyan tegyem fel a szalvétát. Alatta hagyjam fehéren, vagy rá a színes felületre mehet a szalvi? Így is jól fog mutatni? Bocsi a sok hülye kérdésemért! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


AnykoKép

Holnap veled kezdem a napot, de Marcika egész nap sír (jön a 7. fogaKép és nem tudok tőle semmit csinálni.


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ó szegény Marci Kép

Kép
krimo
 
 


Koda!
Fixaktiv 1000-1400ft körül mozog.

Jucus
20170114224602
 
 


Jubi,
én több, mint egy éve rendeltem egy helyi fazekastól elég nagy tételt, de már nem tudnék neked árat mondani.
Lassan majd újra felkeresem, csak meg kell találni a számát, most nézegettem neked, de nincsKép majd megleszKép
A másik, akit láttam kint a vásáron, ő böszörményi, de az ő elérhetőségét majd holnap tom megmondani, most ott alszik a gyermekKép
A képek, és a szalvétatartó is nagyon tetszikKép

Koda,
szegény MarcikaKép
nem próbáltad még a homeopátiás chamomilla vulgarist, az nagyon jó fogzásra.

Anyko,
azt hiszem, Drezsy az ujjával maszatolta a keretre a sötétebb barnát.

Makrancos,
a tescos gipsz a festékeknél, álmenyezeteknél található, sztem mindenhol az alsó polcon.

Ügyeskedjetek tovább!!

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
Én fogzásnál Dentinox-ot használtam. Patikában kapható gyógynövényekből készült, és nekünk bevált.

Manóka!
Várom a fazekasos infot!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

Marci nevében is köszönöm az együttérzést. Éjszaka 20 percenként kel fel, holott már rég átalussza az éjszakát...

JucucKép
Köszi, ez tényleg elég húzós árKép

AnykoKép
Akkor leírom, én hogy csinálom ezt a maszatolást:
- a keretet lefestem világosbarnára, hagyom megszáradni
- sötátbarna festékbe belemártom az erős szőrű ecsetet
- egy lapon leszedem a felesleges festéket az ecsetről, épp hogy csak maragdjon rajta valami
- és ezzel az ecsettel rámegyek a világosbarna keretre. Határozott, elnagyolt mozdulatokkal, de csak helyenként.
Így a keret kap egy régies, kopottas hatást. Minél több sötét festéket hagysz az ecseten, annál erősebb és vastagabb lesz a "maszat" réteg. Mint pl. a tájképesemnél. De ha kevesebbet hagysz rajta, akkor olyan lesz, mint a rózsásom.
Remélem tudtam segíteni, ha valami nem világos, akkor kérdezz nyugodtanKép

JubiKép
Nekem is nagyon tetszik a szalvétatartód! Olyan jó régiesKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Próbálgatok feltenni a profilomba új képeket, légyszí nézzétek meg másik büszkeségemet!
anizs007
 
 


Kata, Anikó!!!

Merre vagytok????!!!!

ÁnizsKép
Én nem látok semmit! Hova tetted fel? Vagy nem sikerült?

KrimoKép
Ahol le vagy fényképezve a profilodba, az a te lakásod? Mert piszkosul tecccccik ámKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nem engedi! Le kell csökkentenem a kép méretét! Azt csak otthon tudom ugye????
anizs007
 
 


Szüleimmel a ballagás után:Kép
anizs007
 
 


Ánizs,

a windowsnak van a kellékekben paint nevű rajzprogram, azzal le tudod kicsinyíteni.

manóka

manóka
manóka
 
 


Barna és Katinka képét a profilomba szeretném feltenni, de nem engedi! A ballagás nagyon jól sikerült! Finomakat ettünk, Barna nagyon örült az ajándékoknak! Én még jobban, hiszen ex páromtól végre megkapta a digit gépet, így én is tudok végre nyugodtan garázdálkodni. Az édesapja most sem jelentkezett, 7 év óta azt sem tudjuk hogy hol él, még telefonon sem érdeklődik a gyerekei után. Drezsy ezért volt szándékom emilkét írni! Én aztán tudom milyen érzés tombol benned! A ballagás előtti estén Barna olyan levelet írt az exemnek, hogy valami szívbemarkoló volt, megköszönte neki, hogy apja helyett felnevelte, mely ilyesmik! Őt tekinti apjának, de megértette, amikor úgy döntöttem, hogy nem szeretnék vele tovább élni. Most jobb viszonyban vagyunk, mint amikor együtt élünk. Minden hétvégén itt van, talán még jobban rám is figyel! Igaz az a mondás, hogy meg kell tanulnunk vágyakozni az után ami a miénk! Ő talán most majd megtanulja!
Egy kicsit off voltam, elnézést, de kijött belőlem!!!
anizs007
 
 


Koda!

köszi! Minden világos volt! Ha hazajön a férjem, akkor ki fogom próbálni!

Úgy néz ki, meg tudjuk menteni a házasságunkat! Kép Kép Kép Nem akarom elkiabálni, de azért örülök neki. Tegnap tartottunk egy békítő napot. Volt sírás-rívás rendesen, de szerintem megérte! Kép
Van itt rossz is azért! Ma kaptam meg egy csomi szalvétát. Nem közületek! Portósan lett feladva és én hülye kifizettem érte a 825ft-ot! Nagyon idegesít, de ez van! Bocsi, de ezt ki kellett mondanom magamból! Szidjatok le érte! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
ÉLJEN!!!!!!!!Kép- EZ A MEGMENTETT HÁZASSÁGOTOKNAK SZÓL!!! Sokan azt gondolják, hogy összeházasodnak, aztán minden megy magától! Pedig meg kell dolgozni érte! De nagyon megéri a befektetett munkát és időt!!!!

Kép - ez a szalvétacsomagnak szól!Kép Hát az illetővel ne nagyon csereberélgess ezután..

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

A házasság tényleg nem könnyű. Nálunk a férjem sokat dolgozik. Nem tud segíteni semmiben. Most meg építkezünk és minden rámszakadt. Meg ugye a gyerek. Ez így már sok volt! De remélem, hogy minden meg fog oldódni. Idő kell hozzá! De én már ennek is örülök, hogy meg tudtuk beszélni a dolgainkat és megpróbálunk változtatni néhány dolgon.
A szalvéta ügy... én vagyok a hibás, de ebből tanultam! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


anizs007
 
 


Hali lányok!

Nahát többé nem teszek tapétaragasztót a gipszbe! Totál ripityára tört az egész Kép Sebaj, még van egy kis gipszem, és asszem az első már meg is száradt! Kép

Koda!
Jó is lenne! De sajna nem a lakásom Kép Spanyolországban voltunk túrázni két éve, ez ott készült az eggyik szállásunkon. Elfogadnám én is, ez egy kis belsőudvar.Ott mindent így csempéznek, meg az a sok virág mindenhol. Ó laknék ott! Kép

Kép
krimo
 
 


AnykoKép

Drukkolunk ám neketek erősen!!!!!!!Kép

ÁnizsKép
Gratulálok a kisKépfiadnakKép Nagyon aranyosak vagytok a képen!!Kép Pont ilyennek képzeltelek elKép Azt pedig hogy OFF voltál, ne bánd! Szívesen meghallgatunk ám mindenkit és nem csak feltétlenül a szalvétákrólKép

A munkáid valami csodaszépek!! Azok a citromos-gyümölcsös képek!!!!! Gratulálok hozzájuk!Kép

KrimoKép
Gondoltam is, hogy ez csak álom lehet, hogy ilyen lakás legyen valahol Kép De legalább te lehettél ilyen helyenKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!

Már megint rengeteg gyönyörűség született, gratula mindenkinek aki aktív voltKép
Sajnos mostanában elég kevés időm volt netezni, de amikor tudtam azért olvastalak benneteket.

Anykó!
Drukkolok NektekKép

Ánizs!
Klasszul kipitykézted a kvzótKép

Tud valaki valamit Drezsyről? Aggódom miatta, bár megértem, hogy nincs kedve most itt jópofizni.
Azért, Drezsy, ha olvasol minket: Kitartás, sok puszi:
Szandra
krampuszmama
 
 


Anykó!
Hurrrráááááááááá! Veled vagyunk!!
Ánizs!
Nagyon aranyosak vagytok, gyönyörűeket alkottál! Áruld el légyszi, van még azokból a kávézóba szánt gyümis szalvétákból?? Vevő lennék rájuk!
Szandra!
Nyugi, nálam is pihi van, bár ma bekéredzkedett egy doboz pasztellkréta a kosaramba, így ki kellett próbálnom a Jucus-féle technikát... sztem egész jó lett!
Koda!
Csengetett a pénzespostás Kép Nagyon szépen köszönöm!
Jubi, Manóka!
Ha böszörményi a fazekas, megpróbálhatok a sógornőm által némi protekcióhoz hozzájutni, sztem ő egész Böszit ismeri, hisz a Szuperinfónál dolgozik... ha hárman kérnénk cserepet, az már nagy tételnek számít Kép Nem??

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Figyu már!
Szerintetek Szokolka már megszült? Rég jelentkezett már!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép dolgokat csináltatok míg nem voltam, és nem is dícsérek senkit személy szerint, mert mind nagyon szép.Kép

Nem vesztem el, csak kicsi lányom olyan beteg volt. Folyik az orra, köhög.Kép
Amikor aludt nem akartam a klaviatúrát "csapkodni"Kép, úgyhogy inkább alkottam.
Egy csomó katicás képet, de az albumomba már nem sok fér, úgyhogy majd csinálok egy másik tárhelyet inkább és megmutatom nektek ott.
Addig is itt egy ízelítőül:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1660&page=4&image=47624
Kész lett a dekorcsillámos rózsa is, de más fényviszonyok mellet kell majd újra lefotózni, mert így nem adja ki, hogy valójában milyen szép lettKép
http://babanet.hu/album/main.php?album=1660&page=4&image=47625

Aztán régi és egy újabb hatalmas kérés:
ha látjátok az alábbi két sablon színes képét valahol értékelhető nagyságban, megköszönném a linket:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2307&page=2&image=46793
http://babanet.hu/album/main.php?album=2307&page=2&image=47606

Köszi mindenkinek a repesztéses leírást. Meg fogom próbálni.Kép

Drezsy!
Mit is tudnék most mondani? A lányok már mindent elmondtak előttem. Fel a fejjel!
Nézd a jobbik oldalát: megtudtál más egyéb dolgokat is. Jobb most mint később.

Krimo!
Én kiveszem a gipszet ha kihűlt. Öntés után felforrósodik, aztán lehül. Ha teljesen hideg, én már veszem is ki, így naponta több keretet ki tudok önteni. Na meg most különben is nehezen szárad.Kép
Én már meguntam és kiraktam őket az erkélyre.Kép Ott mégiscsak jobban éri a levegő. Jövő télen előre kiöntök és kiszárítok a radiátoron egy csomó gipszet, mert ott egy éjszaka alatt megszáradt.Kép

Zsu!
Itt szólok, ha már itt vagyok, hogy megkaptam a söröset. Köszönöm.Kép
Nem kértél semmit érte!
Rám bízod? Ugyanis CSAKÚÚÚGY, nem szeretném.Kép

Koda!
Szegény Marcikád!Kép Kibújt már az a csúnya fogacska?Kép
A Weidlich udvarba baromi szép szalvéták jöttek ma.Kép Pont ott voltam nyitásra, mert később nyitott és az egészet láttam amit hozott a pasi.Kép
A gipsz pedig nálunk is 99,- Ft a Tesco-ban.

Ági!
Te sem kértél semmit a katicákért.Kép

Anyko!
Házasság megmentéséhez szorítok, a portós levélhez pedig nem tudok mit hozzáfűzni.Kép
Én elfelejteném az illetőt ezek után. Nem tudott cserét választani, vagy miért adta portósan?

Ánizs!
Végre arcot is tudok tenni a nevedhez!KépKép
A képeid nagyon szépek.KépKép

Anikóról nem tudtok valamit?????????????????????????????????????????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

A katicás képed nagyon tetszik! De a csillámos rózsás...hűűűű, hogy csináltad???

Akkor én veszem a legjobb árban a gipszet? 66 ft/kg. Egy eldugott ki háztartási boltban találtam rá. Általában az ilyen helyeken a legolcsóbb.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok, én is előkerültem kis időre, aztán robogok is tovább. Mostanában utazós napjaink vannak, pár nap Cégénydányádon (ukrán/román/magyar határnál) + környékén most 1-2 nap itthon és pénteken megint húzunk, mint a vadliba!! KépKép Megyünk a Biharba!!!! Majd jövő csütörtök kürül jövünk csak haza. Azért közben alkotok, mikor van egy kis időm Kép

Vízüveg
ugye csak vicc?? azért, mert valami vízben oldódik, az még nem jelenti azt, hogy utána nem vízálló!! Térhálósodik. egy buzi kemény valami lesz belőle.

Anyko
Megnéztem a képeidet, csak közben kicsit rosszul lettem. Kép Csak néztem, hogy most mi is van... nekem az nlc-n is ez a nevem(+mindenhol), de röviden csak ane. Erre neked ez a neved ott, ráadásul Békés megyei is vagy, mint én gyárilag KépKép A többi nem stimmel, nyugi KépKép

Kata
Anikót én is ezerrel keresem, sehol semmi. Már írtam mailt is neki, de nem válaszol. KépKépKép Ki az aki együtt volt vele a remoban?? ő sem tud semmit????

Anikó
KUKUCS, MERRE VAGY??? KERESÜNK!!!

Drezsy
Örülök, hogy jobban vagy, gyere vissza ide!!!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


KodaT TE hol látsz engem a kisfiammal?? Apukám és anyukám van a képen!!!!!!!!!!!!
Zsuzsimanó! 3/4-ek vannak a gyümikből, ha így jó, akkor küldöm!!!!!
Ja egyébként ma megint üzletet kötöttem: a turkis fiúnak vittem ajándékba egy képet /mindig rendes és jól számol/ rögtön megrendelt 3 db lovast nálam!!!
Barna ma választott tantárgyból érettségizik, délután lecsökkenti a profilomba szánt képet, akkor meg tudom mutatni a gyönyörű nagylányomat is!!!
anizs007
 
 


Szia Ane!Kép

Gondolom ez nekem szólt a vízüvegről.
Azért bátorkodtam ezt leírni, hogy megkérdőjelezett a vízállósága, mert közvetlen környezetben történt az, hogy a zuhanyzótálca felületét a kedves ismerősünk átkente vízüveggel (a burkoló javasolta). Aztán jött a meglepetés, mert mikor megszáradt és mentek zuhanyozni, a víz feloldotta a rákent vízüveget. No, csak ezért írtam, amit írtam. Ez csak tapasztalat volt.

ÁnizsKép

Nem látlak sehol a fiaddal, csak a mondatokat öszzeírtam. Azt akartam írni, hogy gratula a fiadnak és hogy aranyosak vagytok a szüleiddel a képenKépKép

JubiKép
Vettem pasztell krétát. Húúúúúúúúúú. 286 ft/db. Azt hittem leülök!!! Szerencsére volt magyar is, ami "csak " 171 ft/db. Ebből vettem 3 -at. A többit majd később.

JucusKép
Bevált a hajlakk is fixáláshoz, nagyon szépen odatapasztotta a szemcséketKép

ZsuKép
Örülök, hogy volt a pénzespostásKép A kongréról nem tudtál meg semmit??Kép

KataKép
Akkor jobbulást neketek is!!! Marci is kicsit belázasodott. Nem alszik, csak nyíg folyamatosan. Már tiszta fáradtak vagyunk.
A katicásod valami tündéri lett!!



Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

Kata,
A tehénkékhez ezt találtam neked, a 86. oldalon van kifestve.

A másikat még keresem én is mivel az ötletek nekem is jól jönnekKép
A katicás szalvikat meg lehet hogy körbecsere utján megoldjuk, mert nekem delfinesek kellenének és van aki már jelezte hogy van neki.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok, csak röviden...
Koda! Kongré ügyben még nem voltam, ma megyünk a páromnak nadrágot venni, és beugrok, rákérdezek...
Ánizs!
Még egy fél is elég!!! Annyira szuperek!
Kata!
Szépeket alkottál, szalvétákat rádbízom!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Hali Ane!

Bocsi! Az nlc-n ezt már rég használom, mivel oda nem engedett be Anyko néven. Kép Én csak ott vagyok Ane. (Antalné rövidítése) Kép
Hova való vagy gyárilag? Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsuzsimanó! Ha van még a sörös szalidból, kérlek tegyél félre nekem 2 db-ot! Köszi!!!
anizs007
 
 


Hali!

Ma itthon maradtam, mert halálomon vagyok... Azért annyira mégse, mert nekiálltam függönytmosni+ablakpucolni. Na látom ám, hogy azért le kéne festeni már ezt az ablakkeretet. Nosza lementem a kis festékboltba háromezerér...
Vettem vízüveget, úgyhogy jól kifogom próbálni mostmáraztán! Kép

Kata!
Két nap után rájöttem én is, hogy az erkélyre kell tenni, hogy megszáradjon! Kép)

Szokolka tuti, hogy szült azóta! Nem maradna el ok nélkül! Kép Most fontosabb dolgai lehetnek, mint a dekupálás! Kép

Megyek ablakot festeni... nem valami művészi feladat Kép

Kép
krimo
 
 


KOda
Hát gondolom azért kellett volna átkenni, mert műanyag a zuhanytálca és könnyen karcolódik. A burkolónak igaza volt, és vagy nagyon szar volt, amivel átkenték v. nem is volt vízüveg Kép Bár nekem azért furcsa ez a megoldás, mert vékony rétegben kenve alatta a mozgékony műanyaggal meg esetleg megroppanhat.

Anyko
semmi gond Kép Békéscsaba

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 



rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Koda!
Megmutatod mit krétáztál össze??KépLécci... Nálunk a művészellátóban a pannoncoloros pasztellkréta 700 ft/cs, és ha jól emlékszem 6 vagy 8 szín van benne.

Ane!
Szuper! pacsmagolva lett vagy esetleg szivacs?

Manóka!
Hahó!!Kép Van hír a fazekasról?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Íme a mai termésből két kép:
Manókának talán ismerős keret Kép (végre eljutottam eddig a munkafázisig):
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/47688.jpg
persze mondanom sem kell, a Tesóm rögtön rácsapott...
és a másik: (sajnos mélyen van a kép belseje, de kivehető a kép)
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/47689.jpg

Krimo!
Ha írtál mélt, akkor légy picit türelemmel, mert 2 napja gond van a klub axelero honlapjával, és nem tudom megnézni a leveleimet...amit odaenged, sürgősen válaszolok!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Írtam, de türelmes vagyok! Kép
Nekem teccik ez a mély kép! Kép Legalábis a kerete! Kép
A másik az pepecselős lehetett, mire a görögmintát berajzoltad.

ane!
szép a cserépkéd!

Annyi jót írtok erről a krétáról, hogy már erőss késztetést érzek, hogy elmenjek venni eggyet! Kép

A mai művem kész nekem is, az erkélyajtó lefestve... Szép fosbarnát adott a néni, mostmár ilyen lessz. Kép

Kép
krimo
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?