Új privát üzeneted érkezett!

Rana!
Szépek a képek, örülök hogy minden rendben. :D
vovanda
 
 


Hali!

Árnika köszi!! :))
Mikor kezded a melót??

Rana szuper képek!! :)))))

.Esetleg vki nem találkozott a neten napfényvédős kültéri fa homokozó-val én a napokban láttam de most bezzeg nem találom! :( :evil: :evil: :evil: :evil:
a tető le-fel csavarható,a homokozó meg színes!
Vendég
 


rana! edesek a kepek :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 

 
 

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Cukik!Ezek voltak a szép idők!!!Most élvezd ki,hogy még nincs nagy pörgés! :D
Jázmin alapból nem eszik.Nem tudom miért.De állítólag van ilyen időszak,majd elmúlik,csak én görcsölök rajta.Amúgy Szabinak kezd megjönni az étvágya!Nem akarom elkiabálni,de 2 napja elég jól eszik.

Árnika!
Mit nem értesz?Ezt most én sem értem :roll:

Rana!
Tényleg nagyon jók a felvételek!!!Pedig mondta Vanda,hogy Debrecenbe menjek anno!De mi Kecskemétet választottuk(családi ráhatás).

A vizes piskóta nekem nem szokott összeesni,szép magas marad.Csak az a baj,hogy nem az igazi jó puha piskóta van belőle.
Kincs!Torta jól sikerült?

Kép
ani0227
 
 


Árnika!
Egy kicsit zazu vagyok.Lehet,hogy ezért nincs étvágy!De nem feltétlen.Egy éves kor körül van ilyen.

Kép
ani0227
 
 


Anikám!
Ne parázz! 1 éves koron túl már nem neked kell tudni, hogy éhes, hanem neki. Minél jobban görcsölsz, annál rosszabb lesz a helyzet... Én elintéztem: nem eszel? jó. Majd ha éhes leszel, megeszed. 8)
vovanda
 
 


ani! orulok hogy szabi kezd enni, ha nem maskep majd irigysegbol el kezd enni jazmin is :wink: igen szep idok, olyan nagy porges meg nincs, de megis mattia mar 1szer le eset a kanaperol :oops: de semmi baja, mostmar mikor nem tudok oda figyelni be teszem a jarokaba, onnan bizti nem esik ki :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni drága!
Padló! Onnan nem esik le...
vovanda
 
 


Rana, látom megnyugodtál, hogy voltatok újabb UH-án. Szépek a képek :) :wink:

Kincs, piskóta passz, hogy mitől esik össze... Sütés közben nem nyitogattad a sütőajtót? Én újabban olajos piskótát sütök, nagyon finom puha.
Homokozót megtaláltad?

Ani, örülök, hogy Szabinak jobb az étvágya, biztos Jázminnak is jobb lesz.

Móni, az én fiam is majdnem leesett az ágyról, épphogy elkaptam a lábánál... Azóta a padlón tartom, habszivacson.

Kép
mazsi02
 
 


Csajok!
3 hós kortól le a babát a padlóra... Onnan nemesik le.
vovanda
 
 


Sziasztok

nem volt babanet, nem is tudom hogy tudtatok írni :shock:

Minden bébi gyönyörű :) , de tartoztok egy páran fotókkal :twisted:

Rana nagyon jó fotók :)

Pasi köszönöm.

Timi mizujs, mesélj milyen az élet Sedivel :P
összeszoktatok már?

Materna nem tudom olvasol-e itt :wink: , de nagyon köszönöm Neked, (kicsit el is érzékenyültem :oops: )soraidtól.
Most megpróbállak Én követni Téged :D

Nálam helyzet változatlan, dolgos napok , de még nem melóhelyen.

Kívánok Mindenkinek szép, hosszú hétvégét. Nekem elég tartalmas lesz.
nem tudom jövök-e még addig, pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


jah, vmit elfelejtettem

Nem tud vki Kabócáról? vagy Kjajáról ? gondolom Ő is megszült már

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Helló!
Lányok! Biztos hallottatok már a 90 napos szétválasztó diétáról. Szerintetek? Nagyon gondolkodom, hogy kipróbálom, de még nem szántam rá magam :roll: Eléggé megterhelheti a szervezetet, és óriási akaraterő kell hozzá. Mondjuk az minden fogyókúrához kell. Valamit mostmár csinálnom kell! Lassan gurulok... Pedig nem eszem sokat.

Kjaja tényleg jelentkezhetne, én is kíváncsi lennék, mi van velük.

Holnapra szabadtéri programot tervezünk. Remélem jó idő lesz!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Ha van valami rejtett problémád (egészségi), tuti kijön, ha elkezded. És szerintem egyenes út a jojó-effektushoz.
Én update hívő vagyok, nekem bejött.
vovanda
 
 


Vanda!
Az én fiam fejest ugrik az ágyról,pedig tud szépen is lemászni róla.Felmászni,pedig már egyszerűen profi.Sokszor eláll a lélegzetem is amikor esik,de egy pillanat és fent,és lent.Csodálom,hogy még ép bőrrel megúszta.Elindulás nem megy nála,erőteljesen markolja a kezünket.Nagyon fél,de gondolom a nagy esések miatt.Pedig egy kézzel olyan ügyi,de ha elengedem már ül is le jobb esetben.Tanácsod van erre?

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Nem fél. Amíg meg nem tanítod neki, hogy félni kell valamitől, addig ő nem fog félni. Egyszerűen még nem érzi elég biztosnak az egyensúlyát. Nem kell erőltetni. Majd megindul. Nekem Balu 15 hónaposan kezdett önállóan menni. Semmi gáz. A csajok általában mindent előbb csinálnak, mint a fiúk.
Amúgy már akartam kérdezni: gyerkőceitek és kutyáitok hogy bírják egymást?
vovanda
 
 


Vanda!
A gyerekek imádnák őket,de én fenntartással vagyok ezzel még.A labradort minden további nélkül engedem ,de a többiek maradnak ott ahol vannak.Sőt!Én már tovább is adnék rajtuk,de nem kellenek senkinek,mivel már 4 évesek.Verekedtetni vinni sorban állnának,de úgy vagyunk vele,nem azért neveltük őket fel.És nem is úgy lettek nevelve.A játék náluk nagyon vad,éppen ezért félek,hogy nehogy eljátszák a dolgot.
Vmit akartam még kérdezni,de most nem jut eszembe....

Többiek?

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Megértem, hogy nem adod őket akárkinek. Én sem tenném. Majd ha lurkók nagyobbak lesznek és meg tudják tanulni, hogy kell velük bánni, könnyebb lesz. Balunak én 1 éves kora óta magyarázom, hogyan kell kutya közelében viselkedni. Kezdi kapisgálni. :lol:
vovanda
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1241445250.4175.jpg[/img] Sedy-Baby Kép Kép [/img]
timé&tati
 
 


sziasztok!
éppen van egy kis időm.itt alszik rajtam Sedy.nagyon igényli a testközelséget.imádom is nagyon!olyan szép,és csodálatos az anyaság.
a szülésem nem volt valami csodálatos élmény,kivéve amikor kiemelték Sedyt.deazért végigcsinálnám mégegyszer.majd leirom részletesen a szülésemet,ha lesz egy kis időm rá.addig is mindenkinek sok-sok puszi! :D
jövök amint tudok.Timi
timé&tati
 
 


Timi!
Olyan kis tündér babád van!!! :D :D :D :D Jó alvó?Pocija?

Mint kiderült Szabit elérte a dac korszak.Valami olyasmi.Veri magát a földhöz,ordít egész nap,(amikor nem alszi),nem jó semmi,csak az amit ő kitalál,de még az sem igazán,feszíti ki magát,hátast dob...stb.Ami még erre rájött püföli a fejét amibe éppen tudja. :shock:
Védőnéni:Mindez azért van ,mert nem tud elérni dolgokat,mindig akadályba ütközik,pont azért,mert nem tud önállóan járni.Állítólag átmeneti állapot,túl kell vészelni.Megoldás:Berakni olyan helyre,amibe nem tud magában kárt tenni,magára hagyni,ill.fröcskölés.Nagyon drasztikus,de megoldás.De pont én ezeket a dolgokat tegyem meg????????Az apja akart rálocsolni vizet,majdnem neki mentem.De muszáj lesz megtegyem előbb-utóbb,mert nem bírom tovább.

Merre vagytok???Árnika?Kincs?Többiek????

Kép
ani0227
 
 


Ani!
A vizet hagyd az igazi dackorszakra, a valódi hisztikre. Akkor már érteni fogja az összefüggést is (megjagyzem: Balunál teljesen hatástalan volt, de olyat már láttam, amikor a boltban földön fetrengő gyerektől nagyon higgadtan megkérdezte az anyukája, hozzn -e egy pohár vizet...abban a pillanatban abbahagyta.) Most túlélés és sok magyarázás. Nem a járás miatt van. Elvégre kúszni-mászni-felállni tud. Próbálgatja a határokat, de ez még messze nem hiszti. Okozhatja fejlődési ugrás is. Sokat tényleg nem tudsz tenni. Egy dologra vigyázzatok: párodnak is és neked is ugyanúgy kell reagálni az ilyen helyzetekre. Mert hamar kiszúrják, hogy kinél mi az eredménye a hisztinek. Ha ugyanaz a reakció, sokkal hamarabb abbamaradnak a botrányok.
Itt egy összefoglaló a hisztiről:
http://www.kismama.hu/kisgyerek/mar_meg ... izik/2890/
vovanda
 
 


Timi! Sedike egy kis angyal!!!! Nagyon édi! :D

Ani, jó korán előjött a hisztikorszak. :cry: És Jázmin ilyenkor mit csinál????

Árnika hol van :?: :?: :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok

Timi nagyon szépséges Sedi :)
gondoltam hogy a végére nem volt egyszerű a helyzet, azért volt szükség a császárra, de ha ránézel akkor már kárpótol mindenért :wink:

Mazsi a 90 naposhoz én annyira nem értek, de szerintem az nem igazán jó fogyókúra amikor vmi szükséges ásványianyagot, vitamint hosszútávon megvonsz a szervezettől.
Én a Ch megvonásban, vagy időkorlátozásában hiszek, lásd update v. Atkins, amikor anno fogyóztam nekem ez bejött.
Ígértél vmit, akár priviben is. :wink: :)

Ani húúúú, ez a "hisztizés" nem hangzik jól, pláne ilyen hamar :shock: de ez a vizes dolog az Én környezetemben is bevált, bár drasztikusnak hangzik.
a kutyikat sajnálom, bár nekünk most nincs, de szeretném ha gyerek és kutya jól megférne egymás melett, igaz mai állás szerint lehet hamarabb lesz gyerek, mint kutya, ami persze nem baj :)

Móni, Kincs jössztök elő de gyorsan :twisted:
mert elszaladok hozzátok

Rana pusz :) szalma vagy még?

Vanda lehet szoc. boltba elnézünk még a ahéten, majd tudósítok, oké. gyógyuljatok, gyógyuljatok mert megyek :)

szóval Kabócáról és Kjajáról nem tud senki :roll:

Marejke mizujs veled? nagy már a pocid ?

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika, tegnap megjött a Zuram. :D De jövőhéten nem lesz megint. :cry: Majd még írok a másikon.

Ja, Apának nőtt egy herpesz a száján, én meg elfeledkeztem róla, és véletlenül puszit adtam a szájára. :( Utána alaposan fogat mostam, és nekem még sosem volt herpeszem (igaz, mindig vigyáztunk ilyenkor, hogy ne pusziljon meg), de szerintetek így babásan elkaphatom (legyengült immunrendszer, stb)?? Ha igen, az nagyon gáz a babákra nézve?? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Szió

vagyogatok ,csak olyan hamar eltelik egy nap,hogy alig tudok vmit csinálni abból amit betervezek 1napra :(

Mindenkinek puszi!!!!!

Ani már hiszti, remélem hamar túllesztek rajta..mi még csak feszengünk ha vmi nem úgy van ahogy akarja,de kezdem edzeni..
Vendég
 


sziasztok!

ani!sajnálom ezt a dackorszakot,de tényleg elég hamar jött.na de sebaj,majd elmúlik ez is.egyébként Sedy jó baba nagyon.néha fáj a pocija,de akkor sem ordit,csak nyöszörög.csak annyi a bibije neki,hogy nagyonm igényli,hogy vele legyek.egyfolytában.de nem baj ez se,hiszen az életemet is odaadnám érte,és természetesen ő a legfontosabb a számomra.

rana!köszi!és sok-sok puszi nketek!egyébként nem hiszem,hogy elkapod a herpeszt a férjedtől.ennyitől nem hiszem,és ha utánna pedig alaposan fogatmostál akkor nem hinném.... :wink:

árnika!munka?mikor kezdessz?és milyen munka ez?ha szabad kérdezni..... :roll:

többiek?kincs?móni?mazsi?marejke?hogy vagytok? :?:

szülésem története röviden:
szóval húsvét után április 14-én kedden mentem nst-re,ami sajna nem lett jó,nagon be volt szűkűlve.ezért elküldtek áramlásira.na az sem lett valami jó.éppen határeset volt,de a dokinénim benttartott.ezért kedden egésznap a szülőszobán voltam volt magzatviz vizsgálat és akkor még tiszta volt. és nst-re és ctg-re voltam kötve.akkor nap jó lett az nst,és estére benttartottak a korházban.majd 15-én szerdán reggel ismét áramlási ultrahang.ami jobb lett mint előző nap.aztán rátettek nst-re ami megint bevolt szűkülve,ezért nem engedtek el.akkor a dokinénim magzatvizet vizsgált és már sárga volt.ezért burkot repesztett,és oxitocinos infúziót kaptam.ja és epidurálist ami nekem fájt!alig vártam,hogy végezzenek.aztán az nst miatt a dokinénim úgy döntött a főorvos doktorúrral együtt,hogy jobb ha megcsászároznak mert a pici is elfárad meg én sem úgy tágultam ahogy kellett volna.ezért gyors borotválás,előkészités és 5 perc alatt a műtőben voltam.megvágtak azt nem éreztem,de a cibálózást,és a rángatózást nagyon.nekem nagyon fájt a nemiszervem,mert nagyon feszitették.kanállal kellett kiszedni Sedy fejét mert annyira mélyen volt már.nagyon megszenvedtünk.akkor meghallottam,hogy felsir.annyira jó érzés volt.sirtam is végig.megmutatták,és azt mondtam,hogy nagyon gyönyörű vagy életem csak nagyon picike.,akkor elvitték megmérni és visszaszóltak,hogy hány kiló és centi.na akkor megint mondtam,hogy milyen picike.és mondta a dokinénim,hogy nem csoda,hiszen placentarendellenesség állt fent,és ki tudja mióta?lehet fisszafogyott a drágám,nem tudom de az a fő,hogy egészséges és ez számit csak!meg egyébként is már sokat hizott,mert tegnap voltunk a védőnéninél és képzeljétek már 4100gramm a drágám és 53 cm.szóval 2 hét alatt hizott 1100 grammot.jó mi?mondjuk torkos is az én életem.
szóval Sedyt elvitték,a férjem végig az üvegmögött volt és nézte a császárt majd nála volt Sedy is.aztán engem kitoltak és 30 percenként nézték egésszen reggelig a cukromat.nagyon leesett.egésznap nem ettem semmit ráadásul beöntés is szóval semmi sem volt bennem.a cukormérő nem tudta megmérni annyira alacsony volt.ezért kétszer kaptam akkor este vénásan 2 adag inzulint. ja és nagyon-nagyon remegtem.nagyon rosszul voltam.azt hittem ottmaradok.akkor este elvittek zuhanyozni,meg ugye járkálni kellett.majdnem elájultam ketten kisértek,és csak a vc-re ültetve tudtak megcsapatni vizzel,mert falfehér lettem,és nagyon úgy nézett ki,hogy el is ájulok.de valahogy mégiscsak tartottam magam.minden erőmet összeszedtem.de megérte szenvedni ezért a csodáért.csak azért mégsem kivánom ezt a szenvedést senkinbek sem.másnap lekerültem osztályra és egész jól voltam.na de itthon...még mindig szenvedek a császártól.eddig a sebem nyilallt,most pedig belül nyilallik és feszit is.szóval kinlódom minden nap.remélem lassan már azért csak jobb lesz.hát igen nem véletlenül találta ki a jó Isten a természetes szülést.igaz nem tudom milyen,biztosan az is nagyon fájdalmas,de csak nem tart a fájdalom ennyi ideig.
szóval ez az én szüléstörténetem.szenvedtem,kinlódtam és még most is,de nagyon-nagyon megérte!imádom az én kis Sedy-babymat!
mindenkinek sok-sok puszi!Timi
timé&tati
 
 


timi! nagyon edi kis Sediked es milyen jol fejled :D, sajnalom a szulesedet, de nagyon meg erte, en nagyon jol viseltem a csaszit es most sem banom, talan ha elore tudtad volna konyebb lett volna, tejcsi van? hanyszor eszik babuci? ejszakak hogy telnek?

ani! ez a hiszti nagyon roszul hangzik, mattiam is sokszor anyira nyomja kifele a hasat hogy alig lehet fogni, edig meg csak rovid ideig, de ki tudja mi lesz belole :roll: :roll:

rana! szerintem nem lesz semmi baj, ha el is kapod, a babaknak nem arthat

kincs! hogy telt a szulinap? ha veletlenul mar irtad (bocs de nem voltam)

arnika! csak az este kerultem 20 percre gep ele, ro-ban voltunk, apanak volt par szabad napja es haza neztunk, jo volt, csak rovid volt :cry: , babik jol viselkedtek az uton is meg ott is, voltunk piknikelni is, nagyon birtak, meg a sok jatekot amiket kaptak, tegnap takaritas es 3 mosogep ment le, ma meg 1 + kezel mosas is volt, a melot mar el kezdted? tetszik?

puszi mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Timi!
Végig borsódzott a hátam ahogy olvastalak!Szegénykém,tényleg jól megszenvedtél!!!!Nekem is borzasztó volt csaszi után,de ehhez képest semmi.

Hisztink most szünetel,Szabi manó már két napja lázas.Nagyon megviseli.Csak fekszik,és fekszik,nem érdekli semmi,csak anya. :cry: Estére már jobban volt.Olyan rossz látni,remélem Jázmin nem lesz beteg.

Móni!
Mennyi idő míg leértek Ro.ba?

Kincs!
Hogy edzed?

Kép
ani0227
 
 


Tegnap voltunk a manókkal BBnél. Illetve úgy volt, hogy ő bent sem lesz már, de a csajok kérték a telefonban, hogy azért vigyük már el a kölköket. BBnek fél 2kor le kellett volna lépnie, ehhez képest 3kor még ott volt, szóval ő is látta a "műveit". :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:33-kor.
vovanda
 
 


Szió

Vanda jajj de szuper képek!!!
B.B. mit szólt a műveihez??
Azért jó lehet látnia a sok szép babát és mosolygós szüleiket!
Ez adhat erőt sztem a napi munkához mert minden nap nőcik nyafogását hallgatni... :lol:
Nem jöttök mostanság felénk?????

Ani jobbulást Szabinak!
Mi lehet a baja??Vírus?
Hogy edzem? Kiskincs is oltárian tud sírni ha vmit nem kap meg..de direkt csinálom néha ,hogy szokja nem úgy mennek a dolgok ahogy ő gondolja :) :oops: 8) ,elmondom neki,hogy megkapja a kulccsomót de ha a szájába teszi elveszem, könyörtelen vagyok mert az első szájához való érintésnél kikapom a kezéből és elmondom miért..ordít de ha elfordulok és otthagyom elhallgat..

Móni szülinap jó volt, torta szép :D és fini volt, kiskincsnek katica tortát csináltam, amit mancsikolhatott volna de nem tette
Nekünk süttettem Jaffa tortát :D :D :D nagyon fini volt éls grilleztünk kinn.

Timi tényleg még olvasni is rossz a csaszit :(
de picúrka mosolya feledtet, ez a lényeg..szépek vagytok!

Többiek??????????????????

Pasi????
Vendég
 


ani! sajnalom a lazat, hatha jazmi nem kapja el, mikor mentunk ejszaka 10 ora, mikor jotunk nappal 11 mert akkor tobb pelus csere meg etetes volt

kincs! orulok hogy jol szulinapoztatok :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vanda!nagyon szuper képek! :D

móni!örülök,hogy jól éreztétek magatokat románban. :)

ani!sajnálom Szabit.remélem minél előbb rendbe jön.
:wink: Jázmin hogy van?

kincs!tetszik a kulcsos módszered.szerintem is csak igy tanulják meg mit szabad és mit nem.ügyi vagy!

többiek?

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Komolyan nem értem. Sorozatban hallom mindenkitől, hogy fájt a császár. Nem lett volna szabad fájnia.
Nekem azt mondta az anesztesdoki, hogy kis húzást-nyomást esetleg érezhetek, de ha fáj, szóljak és abban a pillanatban altatnak.
Én az egészből azt a két nyomást éreztem, ahogy kivették őket. Szóval csak lesek. :shock:

Kincs!
Nem tudom, mikor megyünk. Most meg a jövő hét végén biztos nem. De szólni fogok.
vovanda
 
 


Vanda!Tuti jó képek!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Szabi kezd rendeződni,állítólag vírus volt,de Jázminnak semmi baja eddig(kopp-kopp).Holnap megyünk kerti-partyzni baba köszöntős,látogatósba.Szabit nem visszük,azt mondta a doktornéni,még a hétvégén ne vigyük sehova,de Jázmin jöhet.Így ő majd nagymamázik.Könnyebb lesz neki is egy gyerekkel,de azért bántani fog a dolog.
Éjszaka katasztrófális volt,már alig birom magam tartani,délután aludtam volna,de Jázim nem volt hajlandó,még el is sírtam magam.4-5 napja 1-2 órákat alszunk,hol az egyik hol a másik,hol egyszerre.nappal pedig miért is ne,nem alszanak egyszerre.

Kép
ani0227
 
 


ani! sajnalom, ha nem tudnam ki aludni magam k.rva nehez lenne egesz nap, en nem vagyok olyan ugyi mami... jo bulizast holnapra

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ani!
Ne legyen bűntudatod. Minden ikres cuccban, amit olvastam, azt írták, hogy néha kicsit "szét kell szedni" őket. Merthogy jó a személyiségfejlődésüknek.
Szar éjszakákat sajnálom, remélem rendeződik!
vovanda
 
 


pasi bejelentkezik...olvaslak ám titeket, csak írni vagyok lusti...

timi: sedi baba nagyon édi;-)

ani: nyugi, lesz az még rosszabb is :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak egy kicsit de már itt vagyok :)

Timi nagyon édi a kisfiad, millió puszi neki, sajnálom ami a szűlésedet illeti, megszenvedtél nagyon, de fő, hogy minden jó lett a végére. Jobbulást neked.

Vovanda, édik nagyon a gyerekek, és a doki milyen büszkén fogja, nagyon jó képek :)

Többieket is üdvözlöm.

Rólam: korházban voltam egy hetet utána meg elromlott a számítógépünk de már itt vagyok.
Keményedett a hasam és nem szűnt magnéziumra, + hullámokban görcsölt így befektettek pár napra infúzióra és tüdő érlelő szurit adtak ha megszületne hamarabb a babó, de szerencsére nem tette, úgy döntött növöget még ami nagyon helyes. Most itthon vagyok de feküdni kell ami már nehezen megy de még pár hetet ki kéne húzzak hadd érje el a megfelelő súlyt.
Hát ennyi egyelőre. Várom már nagyon, hogy kezembe foghassam a kisfiamat.

Kép
marejke
 
 


Marejke!
Ne parázz, enyémek 33+5re születtek és ketten voltak. Nagy baj már nem lehet. Pihizz, aztán ha jönni akar a babóca, akkor úgyis jön. Nekem is próbálták leállítani a fájásokat. Magnézium infúzió mellett fél óra alatt egy centit tágultam. Jönni akartak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:33-kor.
vovanda
 
 


marejke! pihiz es ha a kispasi ki akar bujni, baj mar bizti nem lehet, de kicsit meg jobb lenne ha elvezne a fedet medencet :D :D

vanda! de szupi programotok volt es te negyon jol nezel ki, le tagadhatnad a gyerkucoket :D :P

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vovanda: Nagyon édesek BBvel a lúrkók. Én félig köszönhetem neki a dolgokat, ezért gondolkodom, hogy írjak vagy ne. Hát majd meglátjuk.

szmet
 
 


Le kell írnom:
debiben nézik az IR-t és B.B. felírja a metet!!! :shock: :D :shock: :D
3év után végre :D :D :D

sok puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, h így ismeretlenül beszaladtam hozzátok.

Kincs,
akkor azt mondod ezzel, h nyugodtan BB orra alá dughatom az ÍR-es papírom?Nem akar majd megműteni?És a kezelést is ennek függvényében kapjuk?
Vendég
 


Szia Loviné!

Nem mondom,hogy pco/Ir tekintetében 100%-an működik a kaáli(nem ez a szakterületük), de sztem óriási haladás!
Én hiába mondtam 3éve nem hederítettek rám se..most legalább nézik! De sztem érdemes határozottnak lenni ezek után is..pl a lánynak akinek most csináltatta meg B.B. a vizsgálatot 1hónap met szedés után mondta,hogy jelentkezzen és kezdhetnek lombikot..
én tovább szedném mint 1hónap és csak aztán vágnék bele..
Az is eredmény ,hogy tudnak az IR-met-jobb siker párosról és alkalmazzák is:)
Nekem 2éve nem vette figyelembe a metet a szuriknál, így túlstimus lettem..most nem tudom "figyelmesebb-e" műteni bizti nem műt.:)
Gondolkodtok a kaálin?
Vendég
 


Kincs,
nekem sajna tavaly csinált 3 lombikot BB met nélkül(még akkor tájékozatlan voltam nem volt net itthol)a 3. sikerült, de elvetéltem.
Akkor egy kicsit a mélyére ástam a dolgoknak 6 hónapja szedem a metet, és ez a negyedik ciklusom pé-vel.Úgy döntöttünk, h mivel van fagyasztva 2 kismanó elhozzuk őket.Azért örültem, h van fagyasztott, mert így legalább nem kell stimuzni.
Vendég
 


Igen így már emlékszem Loviné:)
Az jó,hogy szép ciklusaid vannak!
Mikor készülsz B.B. hez?
Sok sikert!!
Spontán is összejöhet :wink: van erre is példa itt a topikon! :)
Gyere gyakran ide is!
Vendég
 


szmet! mesely mi van veletek???

arnika??? tobbiek???

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


loviné, gyere máskor is :-)

rosszéletű, milyen a munka? :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?