Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Táblázat eddig így áll:

1241508046.0431.pdf

Ha valamit véletlen elírtam szóljatok :)

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Hello!

Élünk, csak bekukk, minden oké, csak más dimenzióban járok....pörög az agyam, ha sikerül jelentkezem és beszámolok róla.

Panndinak szorítok.....nagyon.....és irigykedem :lol: :oops:

Többiek, szép napot! Majd jövök! Danyuci
danyuci
 
 


Susytunder üdv itt. Drukkolok, hogy jól sikerüljön a műtét, és aztán hamar jöjjön a baba.

Poppy: Réka nagyon aranyos kislány :D , akarom mondani kishölgy.
Mi is készülünk az állatkertbe, bár szerintem Emma is még kicsi hozzá.

Kri, néztem a táblit, szerintem jó, a mi adataink rendben vannak.

Danyuci, kíváncsivá tettél! Gyere majd és mesélj!

Többiek? Merre jártok?

A hosszú hétvégénk jól sikerült, Emci jól érezte magát a nagyszülőkkel, unokatesókkal. Nem volt nagy ordítás sem (ez azért nagy dolog, mert anyuékkal ritkán találkozik és amikor meglátja őket, rázendít, de nagyon...).
Most meg éljük a "szürke" hétköznapokat, várjuk a hétvégét, hogy Apa is többet legyen itthon. (Ja, és a tesztet még elrakhatom, megjött.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 

 
 

Köszönöm az üdvözlést lányok!

Próbálok vissza olvasni, hogy kicsit képbe legyek.
A műtét Junius 11- én lesz.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kri a probálkozást ebben a hónapban kezdük el élesben(tegnap :lol: :lol: :lol: :lol: )
De még nem veszem annyira komolyra.Most még diétázok egy kicsit és tornázom.És ha sikerül,akkor pedig abbahagyom mindezt!
Fruzsira is vártunk pár honapot,gondolom majd a kistesóra is
:wink:

Susy üdv.itt!!! :D

Atizka ti is már"élesben"probálkoztok?

Most én még egyenlőre nem foglalkozom vele annyit!
Majd jön,ha jönni akar:))))(remélem....)

Kép
Kép
szintus
 
 


Most kaptam az sms-t Pannditól:

21:00-kor megszületett Kulcsár Fruzsina, 3730 garmmal, 55 centivel. Nagyon szép, és jól vagyunk:)

Isten hozta a kis Fruzsit, gartulálok!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Kép

Gratula Panndinak!!!Sok-sok tejcsit kívánok neki!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Fruzsi és anyuja nagyon ügyik vagytok! sok sok tejcsit kívánunk! remélem sikerült apás szülés

Kép

Kri köszi a táblicskut :lol:

Csiga(bnőm kislánya Zsiga helyett ezt találta mondani..rajtamaradt) sajna lebetegedett :cry:

Mindenikek drukkolok és puszi
Vendég
 


Moti, még neked akartam, tényleg jó, hogy nem lett Boldinak az ijedségen kívül baja. Vigyázott rá az őrangyla :wink:

Szintus, igen próbálkozunk. (Minden képpen szeretnénk babát, csak igazából eredetileg kicsit később szerettünk volna, de a készülő gyes,gyed változások miatt előrébb hoztuk. Aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz, én úgyis a Gondviselőre bízom a dolgokat.)
Most néztem, hogy a lányaink között 10 nap különbség van. :D

Boniko! Mi van Csigával? Jobbulást kívánok neki.

Éppen tegnap tűnt fel, hogy van már 2010. januári topik is.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Panndi
Szívből gratulálok itt is! :)

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


[color=red]Panndi: Gratulálunk, jó egészséget, sok tejcsit[/color] kívánunk!
[/color]

Boni: Zsiginek jobbulást!
Vendég
 


Kulcsár Fruzsina, Isten hozott a NAGYVILÁGBAN!!!!
Milyen pontos volt ez a kislány, egész közel lehetett a kiírt időponthoz!

most rohanok ebédet főzni, mert Boldi alszik.
Mindenkinek szép napot!És eredményteljes próbálkozást!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndi! Gratulálok és sok-sok örömet, boldogságot kívánok nektek!!!

Susytunder! Szia! Nem hangzik jól ez a műtét, de jobb minél előbb túl lenni rajta!

Kri! Jó a tábla!

Pimpa, Poppy! Nagyon szépek a lánykáitok!

Moti! Jól megijedhettél. Szerencsére nem lett semmi. Sajnos az ilyenekre fel kell készülni és figyelni 1000rel. Petra meg állandó ágyról leeső, volt már h fejest ugrott a padlóra.... Ezekhez nem lehet hozzászokni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Panndi! Gratulálok Fruzsi érkezéséhez sok-sok tejcsit kívánok. :D

Szintus, beírtam a májust. :lol:

Mi is előrébb hoztuk a dolgot, lehet már ebben a hónapban indítjuk. :lol: Aztán majd meg látjuk, hogy a gondviselés hogy gondolja.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok

Szeretnék csatlakozni a topikhoz.
2008-02-12én született Etelka nevű lányom. Most márciusban kezdtünk el próbálkozni. Tegnap voltam rákszűrésen a dokimnál, azt mondta, hogy kora terhességem van, ha megmarad január 11 :-)

Mindenkinek jó babázást!!!

Kép
Kép
deedee84
 
 


Sziasztok!

Remélem a műtét után nekünk is mielőbb sikerül, lehet 2010- ben én leszek az utolsó. Azért reménykedem.
:)

Deedee
Üdvözöllek, drukkolok, hogy minden szép és jó legyen, lehet te kezded majd a sort? :)

Rakok egy képet a kisfiamról, ha nem bánjátok!

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Deedee, gratula, akkor már van is egy babavárünk a topikban!ez szupi!és nem gűz, hogy ilyenkor ott vizsgálgatnak?mármint, amikor még ennyire korai a várandósság?persze, gondolom, még nmem tudtál róla.
Susy, nem irígyellek a műtét miatt, dehát ezeken muszáj átesni.és hogy derült ki egyébként, hogy gond van?Nagyon édes a Babód!látom, ő is szeret szerelni!
én is egyébként min. fél évente járok rákszűrésre, mert mindig van valami, ami miatt nem elég az egy év.szerencsére mindig P2, de szinte állandóan van valami gyulladás, HPV, ez az.uszodának még csak a közelébe sem megyek pedig, és mindig hűséges, tartós kapcsolataim voltak.sőt, fokozom, 18 éves koromig nem is volt szexuális kapcsolatom, és már akkor is állandóan volt valami.ez van.még szerencse, hogy nagyon jófej a nőgyógyászom.
:D tényleg, ebben a hónapban megint megyek hozzá, nem szeretnék úgy próbálkozni a kistesóval, hogy esetleg nincs minden rendben.lehet, hogy én parázom túl?
képzeljétek, holnap lesz a 4. randi évfordulónk a férjemmel.ma este megyünk koncertre, meg vacsizni, már várom.megyek is ajándékot venni neki. :D
Panndi, nagyon kíváncsi vagyok a kistesóval kapcs. mindenre, ha lesz egy perced, gondolj ránk!remélem én is, hogy sikerült az apás szülés!és, hogy a "nagylányod" jó szívvel fogadja majd a kistesót!
Danyuci, kíváncsivá tettél, visszatértél már ebbe a dimenzióba???csak nem egy Babóca van a háttérben? :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Kedves Moti,

Én is azért mentem nőgyógyászhoz, hogy biztos ne legyen semmi bajom és ő mondta hogy nem késik egy kicsit, mert neki gyanús :-)

Hát végülis csak 5 napja késik, csináltunk terhességi tesztet és a poz. De nem merem nagyon beleélni magam, mert nekem az első is nagyon könnyen összeejött, és nem lehet kétszer ilyen mázlim.

A doki azt mondta téjünk rá vissza 1 hó múlva és akkor ha terhess vagyok az már 8Hét!!!

A legnagyobb bajom az, hogy kkét hónapja jöttem vissza dolgozni, és a főnök előléptetést rebesget :-(, nem tudom hogy fogja fogadni :-(

Kép
Kép
deedee84
 
 


Ja a táblázat miatt: 25 éves vagyok :-)

Kép
Kép
deedee84
 
 


Deedee! Üdv itt, mint első babást! De jó, és miért ne lehetne mázlid? :wink: Remélem minden rendben lesz, és 1 hónap múlva láthatjátok a dobogó kis szivecskéjét! Munkahely: hát igen, ez kemény dió, főnököd jó fej? Szerintem én beavatnám, de asszem legtöbben nem ezt csinálnák.
Hű, és nagyon tetszik a lányod neve: Etelka, a kedvenc nevem, de apának nem tetszik...

Moti! Gratulálok az évfordulóhoz! Milyen koncertre menetk? Szerintem nem parázod túl a vizsgálatokkal kapcsolatban, még mindig jobb, hogy gyakrabban mész, van aki elsunnyogja, aztán későn vesznek észre valamit. Ha meg babát akartok, akkor meg pláne jogos, hogy megnézeted magad.

Kri, akkor hajrá nektek is!

Kristóf csuda jó pofa,van ám szerszám!!! :lol:

KépKép
KépKép
atizka
 
 


deedee, szépen lépessenek csak elő!legalább magasabb gyest kapsz az első fél évben!
én tuti nem mondanám meg a főnöknek az első 3 hónapban.de persze ez nyilván a Te döntésed.
mikor mentél vissza dolgozni?irígyellek is, meg nem is.olyan jó lenne néha emberek közé menni, mármint dolgozó emberek közé, és egy kicsit dolgozni.viszont tutira lelkiismeretfurdim lenne.....mondtam is a férjemnek egyik este, tudom, melyik a nekem való munka.elmegyek valamelyik tvbe műsorvezetőnek, vagy híradósnak, adnak rám szép ruhát, smink, minden, újra nőnek érzem magam, dolgozgatok egy kicsit, és hazaviszek egy pár százezret mindezért. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti

Egyetértek veled, énis azért jöttem vissza dolgozni, mert kezdtem behülyülni otthon és volt üresedés a bölcsiben.
A főnököm meg azt hitte hogy élek halok a munkáért:-)

Az első babát jól fogadta, de nem igazán merem most beavatni, mert a válság miatt sorra küldik el az embereket. Kemény 2 hnapja dolgozom, még vissza se rázódtam igazán.

TVébe én is szívesen mennék :lol:

Kép
Kép
deedee84
 
 


Deedee, üdv köztünk. Drukkolok, hogy minden ok legyen a babócával. Táblázatba felvettelek. :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Én 1* már csatlakoztam hozzátok,de szinte semmi időm nem volt gép elé ülni,de most már újra vanés ha nem bánjátok akkor csatlakoznék ha befogadtok! :oops: :lol:

Na kezdem is a viszaolvasást és irok is! :lol:

Kép
aniko...
 
 


azért félre ne értsetek, nem akarok celeb lenni! :D
csak azt érzékeltettem ezzel, hogy marha könnyen beszélnek az újságokban az ilyen nők, akik beszaladnak pár órára "melózni", hogy ők milyen könnyen dolgoznak baba mellett, és emellett szupernők, stb. :D erre ebben a formában én nem vágyom, ha vágytam volna, régen lett volna lehetőségem.
bölcsiben dolgozol?jaj, ott olyan sok édes gyerkőc lehet.persze azért gondolom, nagyon nem könnyű munka.és a Babód otthon van, vagy ő is bölcsis nálatok?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

élünk ám még mi is, csak sok a program, meg Ádám is már többet igényel belőlem. 2 hétig voltunk Szüleimnél húsvét után, aztán múlt héétvégén anyósomékkal voltunk a Bakonyban, közben meg mostam vasaltam nonstop.
Olvasgattalak Benneteket hébe-hóba és ígérem most már próbálok jönni gyakrabban.

Üdv az újaknak, nagyon sokan vagyunk már. :)

Panndinak gratula Fruzsihoz, jó egészséget és sok tejcit!

Minden gyerkőc gyönyörű!!!!!!!

Mi megvagyunk, megint beteg volt Ádám, tiszta pötty volt 3 napig meg előtte lázas. :(
vergődünk ahozzátápival, mert Ádám konkrétan semmit nem szeret. semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg nyersen. A főzelékeket is csak úgy, ha rakok bele egy kis pépet. :shock:
nem tudom, mi lesz így velünk.... csak a tejci és a tápszer a menő. Cicizni is csak reggel van türelme, egyébként lusta hozzá. :cry:

Kri: adatok: 28 éves vagyok, Ádám 2008.11.18., próbálkozás: augusztus felé leghamarabb.

Moti: egyetértek celeb-ügyben. gratula az évfordulóhoz!

Boni:
Jobbulást Fiacskádnak! és utólag boldog névnapot neki, eszembe jutott szombaton. Sétát megszervezhetjük.

Deedee!
Gratulálok! De jó Neked, úgy irigyellek! egyébként a legjobb barátosném is tótkomlósi.:)



Kép

most megyek, mert Ádám ébred.

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Ske, adatokat rögzítettem :lol: :lol: :lol Milyen nagy már Ádám.

Anikó, üdv újra köztünk. :D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kedves Mindenki,

Nem bölcsiben dolgozok, a gyerek van a bölcsiben :-)

Tegnap elkezdtem Folsavat szedni :lol: , mé mindig nem jött meg, és remélem már nem is fog :oops:

Vonalzót addig nem merek kirakni, amíg a doki nem mondja biztosra.

Néha azért vannak kétségeim magammal szemben, hogy fogok bírni két gyerkőccel, főleg ha nagy sem beszél még :?:

Ma délután lesz életem első hivatalos anyák napjám a bölcsiben. Szerintem jobban izgulok, mint a gyerek aki még igazán fel sem fogja :-)

Kedves SKI,

az én lányomnál is nagyon nehezen ment az elválasztás (enyém csak anyatejes volt), legalábbis akkor azt hittem, hogy cicivel megy férjhez :-).
8 hónaposan egyik napról a másikra nem kért több cicit, csak babakaját. Most 15 hónaposan mindent megeszik a baracklekváron kívül.
Tehát kitartás :-)

Mindenkinek sok sikert a babákhoz és mellette jó babázást!!!

Kép
Kép
deedee84
 
 


Kri!

Zsombi sem panaszkodhat a méreteivel, Ő is nagyfiú! Ádám kb.71-72 cm és 7200 g. Nincs ideje hízni, mert folyamatosan nyúlik.:)

Kép

Kép
ske
 
 


Ske, Zsombi most 69 cm és 7660 g. Ő is nyúlik, apósom szavaival élve mintha állandóan locsolnák :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kép

Neki tervezzük a kistesót!!!!:)))))

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok Lányok!
Gratulálok az új babának, és az új kismamának is!

Kri!
Légyszi, vegyél ki engem a táblázatból, nincs már tesóprojekt. Ennyi volt, és elég volt a várakozásokból. Megpróbálom elfogadni, hogy nekem Isten egy gyereket szánt. Most ez lesz a projekt.

Mindenkinek gyors babásodást!
Vendég
 


Lányok!

A hozzátáplálás elkezdésével nem lett valamelyikőtök babája szorulásos?
mit lehet ilyenkor tenni? kúpot nem akarok állandóan, mert félek, hogy hozzászokik Ádám.
A kamillateát nem issza meg. Ma mondjuk, valami csoda folytán sikerült 1 dl-t belevarázsolni Ádámba, kihasználtam, hogy ébredés után még kb. 10 percig komás. :oops:

előre is köszi!

Eszter

Kép

Kép
ske
 
 


Angie!

szerintem, most fog összejönni, hogy eldöntötted nem lesz kistesó.

Kép

Kép
ske
 
 


Angie szerintem is most jön majd a csoda,amikor nem is számitasz rá!!!!!!Hajrá!Ne add fel! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Ske
Kristóf nagyon szorulásos volt, néha még mai napig az, hiába eszik rengeteg zöldséget, gyümölcsöt. Én Laevolac- ot adtam neki, nekünk segített.

Angie
Sógornőmék 2 évig próbálkoztak a babával, és semmi. Nagyon rajta voltak, és amikor megjött neki, már sírt. Aztán elhatározták, hogy külföldre költöznek, és következő hónapba terhes lett. :wink:

Szintus
Ez nagyon szép! És milyen igaz!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok! 26 éves vagyok. Már van egy szépséges 2éves lánykám, és szeretnénk neki tesót. Nőnapkor sajnos elvetéltem a 7.héten, akkor azt mondták, hogy 3 hónap múlva próbálkozhatunk újra, tehát júniusban. (bár most voltam kontrollon, és azt mondta a doki, hogy ő csak 2 menzeszt szokott mondani, hogy várjuk meg, aztán szabad az út)
Akik szoptattak, nektek meddig volt tejcsöpögés a szopi befejezése után? Mi 2 hónapja álltunk le, és még néha csöpög egy kicsit. Doki írt fel valami Bromocriptin nevű állítólag hormontartalmú bogyót amit 15 napig kellene szedni, hogy elmúljon. De egy kicsit tartok tőle. :? Volt valakinek hasonló?
Ja egyébként a júniusi próbálkozásban még nem vagyunk biztosak, de az tuti, hogy 2010re szertnénk babót. :)

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Krisz üdv.itt!!!
Szép neve van a kislánykádnak! :wink:
Neken csak 2hónapig sikerült szoptatni és utánna még pár honapig volt tejcim!De mára már elmúlt!Nem szedtem rá semmit!

Kép
Kép
szintus
 
 


Angie, még nem veszlek ki. Figyeld meg most fog összejönni a babó.

Angyalkrisz, üdv közöttünk felvettelek a táblázatba :D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Aranyos vagy, de inkább vegyél ki, és majd inkább visszateszel. Lezártam ezt a várakozós fejezetet. Ha akar jönni, jön, Nem mondtam le, csak számolgatni, várakozni nem birok tovább.

Angyalkrisz!
Sajnálom a vetélést. Nekem a kisfiam 1 évesen hagyta el a szopizást. Kiszámithatod, hogy hány hónapja, és ha megnyomom a bimbómat, még most is csöpög. Hormonvizsgálatot is csináltak, és teljesen rendben van a prolaktin értékem. Van ilyen. Nézesd meg a hormonaidat, de lehet, hogy teljesen rendben leszel.
Vendég
 


Angie! Hidd el, pont ez lesz a jó, hogy nem számolgatsz, nem görcsölsz rá! Lesz Szilárdnak kistesó, ha nem rögtön, majd amikor jönni akar. Lazíts, szeressétek egymást, és megfogan, amikor itt lesz az ideje. Ne keseredj el!!!

Ske, szorulásra nekünk is a Levolac vált be. Ha gond van, teszek a reggeli tápjába és sokszor már délelőtt van eredmény. Emmát sem nagyon "hatja" meg más, pl. a szilva, hiába eszik meg egy üveggel, van hogy semmi eredmény. Inni ő sem szeret, mindig kínálom neki, de nagyon keveset iszik.

Angyalkrisz, üdv itt, tejcsöpögéshez nem tudok hozzászolni. Sajnálom a vetélést, reméljük, hamar jön a baba hozzátok, legalábbis amint lehetséges. Hajrá 2010!!!

Szintus! Fruzsi kis gyönyörűség! :D

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Ske: Rékának volt szorulása, amikor még csak almát kapott hozzátápi címén. Kicsit felfüggesztettük az almát, hiszen az hasfogó és elmúlt. A cukros kamillatea tényleg be szokott válni és 1 dl bőőőven elég belőle. Azt is próbáltuk egyszer, fél deci is hatott.

Szintus: Szépséges Fruzsi!

Angie: ((( ))))Na majd most!!!! Mi történt? Megint megjött?

Deedee: Gratula!!!! Milyen volt az anyák napja? Nekem is vannak kétségeim, hogy bírok majd két gyerekkel. Van, hogy egyel sem bírok....De az én személyes mottóm, hogy TESÓ KELL, ez mindent elhomályosít az agyamban.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krisz: üdv itt! Nekem sosem csöpögött, csak a szopi kezdeti időszakában, akkor is mindig csak a másikból. Bromo lenne a tejapasztó?

Mi most hagyjuk abba a szopizást (17 hónapos lesz Réka jövő héten). Tegnap volt egy kis hiszti (na jó, nagy), remélem, hamar feladja az ostromot. Egyébként csak este kérte már....komforszopi is volt többnyire...Elég volt. Most azért rossz elválasztani, este folyton a tekintete van a szemem előtt, ahogy szopik. Jájjj, nem könnyű.
Vendég
 


A tejelapaszatás témához nem tudok mit szólni. Nekem soha nem csöpögött, pedig 7 hónapig inni se kapott mellé.
Amikor nem szopizott tovább, akko r nekem két nap alatt elapadt.

Hát az anyák napja érdekes volt.
mivel az én lányom még csak egy éves, így nem volt aktív részese a műsornak. A bölcsis nénik verset mondtak és adtak virágot minden anyukának a gyerek nevében. Volt olyan anyuka aki el se jött, csak egy nagyobb gyereket küldött el a lányáért. Egyes anyukák meg veszekedtek a gyerekkel, hogy ne bántsa az ő szép virágukat (és akkor még finoman fogalmazok).
Na az én lányom széttépte szirmaira a szegfűmet és végigrötyögte az egészet :lol: , és úgy öröltem amikor láttam hogy szagolgatja és felfedezi minden egyes széttépet darabot.

Poppy,
én is nagyon tesó párti vagyok. Ha az ismerőseimnek azt mondom min. 3at szeretnék, akkor teljesen ki vannak akadva, hogy a mai világba nem szabad gyereket szülni, mert hogy fogom felnevelni. Hát majd megoldom, ha Isten is velem van akkor, még elég fiatal vagyok, hogy beleférjen az életembe :oops:

Mi 4en vagyunk testvérek (lányok). Anyukám mindig azt mondogatja:
1: nem jó, mert elkényeztetett, és tesó mindig kell
2: mindig tépi egymást
3: kettő tép egyet
4: párokat alkot

Alapvetően mindig arra gondolok, hogy másnak is megy, akkor én is megoldom valahogy, de konkrét helyzetekbe félek belegondolni, mert akkor egész éjjel kakis pelusokkal és hisztiző, verekedő gyerekekkel álmodok :lol:

Na ez most jó hosszúra sikeredett, holnap megpróbálok jelentkezni

Kép
Kép
deedee84
 
 


Deedee,
csatlakozom, én is min.3 gyereket szeretnék, de ha minden jól megy, inkább 4et.csomó barátunknak van 3-4-5 gyerkőce, és olyan jó őket látni, hogy szeretik egymást, stb.ez a legszebb dolog az életben, ami megadatik.
Tejcsöpögés nekem sem volt, csak az elején, de azt közel sem lehetett csöpögésnek nevezni, inkább vulkánkitöréshez hasonlítanám.egy éjszaka min. 2szer kellett átöltöznöm, mert tiszta tej voltam.melltartóbetét ide, vagy oda.
Hozzátápi, csak a türelmet tudom ajánlani, én is azt hittem, Boldi semmit nem fog enni, mert kb. egy hónapig nem fogadott el semmit, csak az őszibarackot, ami lefagyasztva tettem el neki.aztán később már megevett mást is, ha tettem bele barackot!próbálj legalább egy valamit találni, ami ízlik neki, és azzal trükközni.
Szorulás: minden baba átesik egy ilyen időszakon, én hossza győzködés után rávettem magam a hőmérőzésre, és prímán használt.a gyerekorvos mondta, elmagyarázta, hogy ez a szorulásos mizéria azért van, mert még nem alakul ki a végbelükben a nem tudom milyen záródás, v agy mi, és ezt kell ingerelni a lázmérővel.(nem higanyossal is lehet, én is azzal csináltam, mert paráztam a higanytól)egy-két hónap és elmúlik.
na, azt hiszem, én is megyek vasalni, bár inkább beneveznék egy svéd masszázsra, de sajnos nincs ilyen opció. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Deedee, Moti én is csatlakozom mert én is 3 gyerkőcöt szeretnék. tejcsöpögéshez nem tudok hozzá szólni mert mi még ezerrel szopizunk :lol:
Hozzá tápit mi is most kezdtük nem egyszerű :roll:

Angie, rendben kiveszlek és majd visszateszlek ha jön a kistesó.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Eltűntem jól, bocsi, de sok volt a meló, itthon sincs már időm semmire.
A hosszú hétvégénk jól telt, voltunk majálisozni, meg kirándultunk egyet, voltunk a szigligeti várba, Hanna nagyon élvezte :D . Holnap meg Jelibe készülünk.
Voltam uh-on, mivel clostit szedek, 6 tüszőt sikerült növesztenem, 3-3, de nekem csak a jobb oldal a nyerő :? . Úgyhogy próbálkozunk ezerrel :D

Angie34,
figyeld meg, most fog sikerülni, én azért drukkolok :? .

Angyalkrisz,
sajnálom, ami történt, bennem is még elég élénken él a dolog :cry: . Nekem csak 6 hetet mondtak, pedig nekem még hasi műtétem is volt a m.k. miatt.

Susy,
milyen fajta műtéted lesz? Lapar?

Deedee,
akkor neked már lehet is gratulálni. Tényleg jó neked, hogy ilyen szerencsés vagy :D

Danyuci
:?: :?: :?: Nem ér kétségek között hagyni bennünket. Baba van a dologban?

Panndinak gratula Fruzsi babához :D :D :D De jó neki :D .

Üdv az újaknak :D , jó sokan lettünk, a táblázatot én nem tudom megnézni, valami zagyva szöveget ír ki.
És minden gyerkőc gyönyörű szép :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok

Köszönjük szépen a gratulációkat, amint tudok, jövök rövid születéstörténettel és képekkel is :) Gyors szülés volt, és már rögtön utána tök jól voltam, a doki is odavolt, hogy milyen simán mentek most a szülés utáni napok :) Fruzsi eszik rendesen, van mit
A lényeg, hogy minden o :wink: ké, jól vagyunk, Zsófi odavan Fruzsitól :lol:

Majd igyekszem képbe is kerülni :D
Vendég
 


Panndi de jó, hogy jelentkeztél, még egyszer sok boldogságot nekek!

Ranita, akkor most különösen is drukkolok nektek+++++

Kri, hogy haladtok a hozzátápival? Zsombinak hogy tetszik?

Poppy, nagyon ügyesek vagytok, hogy ilyen sokáig ment a szopi. Nálunk csak pár hónapig, addig is inkább csak azért, hogy jobban "kötődjünk" egymáshoz :) , tej nem sok volt :( .

Mi tegnap voltunk apósomék telkén, igaz nem sokat, mert csak délután tudtunk indulni, de így is jó volt.
Sajnos mára maradt a nagybevásárlás (utálom, de nagyon kiürült minden, muszáj).

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Panndi Gratulálok Fruzsi babához!

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Panndi, még egyszer gratulálok Fruzsihoz.

Atizka, hát nem nagyon akar még mást enni. Remélem azért nem cicivel a szájában akar majd megnősülni :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?