Új privát üzeneted érkezett!

húúúúúú
erre kíváncsi vagyok, eredményt kérünk!!!

Én meg a múltkor olvastam egy újfajta technikáról (de lehet, hogy csak nekem új...)nedvesre nedves a neve. Amint ebből ki lehet következtetni:
egy színnel lekenik a tárgyat, nem hagyják megszáradni, hanem rögtön átmennek rajta egy másik színnel, és így érdekesen keveredik a két szín
Még nem próbáltam ki, de ha valakinek megtetszett és kipróbálja, annak az eredményére is kíváncsi lennék!!!
Jó éjt mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Én vagyok, csak olvastam.Kép Ráadásul én is unatkozom. Szalma vagyok, gyerekek alszanak.
Tök jó lett a kapirgált keret.KépKép

Koda!
Rossz hír.Kép Nem is folytatom...Kép
Na majd egyszer ha nagyon ráérek, csinálok neked.Kép Kavicsokból viszont elég egy marékkal. Azért egy félvödörnyi nem kell.Kép


Ma kész lett a Dodus ajánlotta gipszkatica is.
Itt: http://babanet.hu/album/main.php?album=2307&page=2&PHPSESSID=41a6202d542f64861e6 b62eb9321dae5 az utolsó két kép.
Előtte van egy pár hűtőmágnes is. Azok nagyrésze a kecseméti bébis cimkékért kapott kiskecskés mágnes volt.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KI TUD VALAMIT ANIKÓRÓL????????????????

ELTŰNT? KERESEM!!!!!!

ANIKÓ, HA OLVASOD, HÍVJ: 20/328-6969

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 

 
 

SziasztokKép

Én is írtam Anikónak mélt, de nem reagáltKép

KataKép
Baromi jók a katicák!!!!! A kavicsból meg válogatsz majdKépKép

JubiKép
Hát ez a képkeret valami csoda lett! Tudod, én nagyon szeretem a fahatású, ütöt-kopott kereteketKép

AneKép
Elfejtettem írni a múltkor, hogy apa kedvét igen feldobtad vasárnap este, mikor megdícsérted hogy jó pasiKépKép Itt ugrabigrált nekem egész esteKép

DREZSYKÉM!!!
mi van veled????????? Pont írtam neked MSN-en, de kiléptélKép

A MÓNIKÁKNAK nagyon sok boldogságot kívánunkKépKép



Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Csináltam egy új képet, egyben második repesztésem is. Kicsit homályos, bocsi, de remélem látszik, hogy ez egy 3D-s cica
ez egy sima repesztett cserép.
Továbbá leszedtem az öntapadókat és lefestettem Dodi bringáját
Ezek pedig híres cserepeim, anyák napjára készültek, és a foltok a még nedves lakk miatt vannak, de csak most volt időm fotózni, mert du már adjuk is át őket anyósomnak és dédinek.

Koda
Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Ane!
Minden nagyon szép és jó lett, de engem a bringa villanyozott fel a legjobban. Beninek is szörnyen néz ki a biciklije, én is át akarom pingálni. Milyen festékkel festetted le? és mivel lakkoztad???

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Már megint nagyon szépeket alkottatok. Nekem sajnos csak két hűtőmágnesre volt időm http://babanet.hu/album/main.php?album=2139&page=1&image=46061, és sajnos el kellett pakolnom a szalvétázós kellékeimet, mert itt a vizsgaidőszak és túl nagy volt a kísértés, hogy inkább alkossak valamit, mint tanuljak. Így most egy hónapig nem hozok semmit, de azért ha van időm olvaslak titeket és megnézem munkáitokat.

Manóka!
Köszönöm a segítséget, így már tényleg nem lettek foltosak a cserepeim és nagyon szép anyáknapi ajándék lett belőlük, mindenki örült neki.

Jubi!
Egyszerűen nem győzök betelni a munkáiddal, mindegyik olyan szép.

Koda!
Nagyon aranyos fiad és családod van.

Móni

Ui.: nem tudtok valamit Anikóról, múlt hét hétfőn voltam vele vásárolni, és azóta nem jelentkezett, és a mailomra sem válaszolt.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Krimo,
Ne haragudj, de tényleg nem küldtem el, mert másnak is kellett, és neki küldtem. Este pótolom igérem.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


A Mónikáknak és a Tímeáknak boldog névnapot kívánok!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Ane!
Szép dolgokat csináltál, de nekem is a bringa tetszik a legjobban. Szuper lett.Kép

Mónikáknak, Tímeáknak boldog névnapot!Kép

Nálunk ilyen idő van:
Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Váúúú De szép szivárvány! Kép

Évi!
Akkor mégsem én vagyok vaksi! Kép Ok. várom a leveled.

Sajnálom, hogy nem tudom megmutatni a dobozt amit csináltam Kép
De legalább, én csodállhatom a műveiteket.

Kép
krimo
 
 


Ha valaki esetleg foglalkozna ilyesmivel mostanában, a Pólus center TESCO-jában lehet kapni akciós modellgipszet. 2kg-s kiszerelés 99FT! Ki is próbáltam, és jó minőségű. . .

Ezt a hozzászólást a nlc-n találtam!
Akkor a többi tescoban is kéne lennie, ugye?

Kép
krimo
 
 


Krimo
Igen

Jubi
Nincs lakkozva. Mondjuk az ő bringája új volt, tehát adott volt a fehér szín, de ha te az alapot is újítod, akkor Tesco Gazdaságos mezei zománcfestéket javaslok. A fekete nálunk akril, mivel a fent említett zománc csak sötétkék és fehér színben elérhető. De az akril is baromi tartós Kép

Kata
Naaaaaaaaaaaaaaa de a cserepeim is jók, nem??

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépeket csináltatok ám!!!Nem is emelem ki egyenként, mert mindenkié CSODÁS!!!KépKép

Koda!
Nagyon szép kis családod vanKép
A telekért irigy vagyok ám!!!Kép

Én nem nagyon tudok alkotgatni amióta Anna elindult. Most már szalad és ezerrel pakol is!!!!
Teszek fel ide egy képet róla, ugye nem baj!!??

Kép

Sziasztok!
Era

Era
Kép
era75
 
 


SziasztokKép

Köszönöm szépen a Névnapi köszöntéstKépKép
Nagyon kedvesek vagytokKép

EraKép
Ez az Anna egy gyönyörűségKép Bár már ezt mondtam tudom, de akkor isKépKép

KataKép
Mikor még én is az Avason laktam, mi is láttunk ilyen szivárványokatKép nagyon szépKép

ZsuuuuKép
Nem érkezett még meg a pakk??? Kép Pedig csütörtökön feladtam.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia!

Krimo,
Már elküldtem ma is a Burdák listáját, ne lepődj meg, régiek. Patai István lett a feladó, mert ez a szutyok nem írta be az én mailemet. (szutyoknak nevezzük a számítógépünket.)

Ha megkaptad írj. Mire lenne szükséged a Burdákból. Van más újságom is ám, ami ilyesmi.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok!

Ane!
Hát persze, hogy szépek a cserepek is.Kép Gondolom örültek neki az anyukák.Kép
Olvasom, hogy Te is nemrég repesztel. Izgultál az elsőnél?Kép Én eddig nem mertem kipróbálni, de most kaptam repesztőlakkot, úgyhogy most már muszáj.Kép

Era!
Életed legszebb művét mutattad most meg nekünk.KépKép

Én is alkottam ám ma: mégpedig apának egy
SÖRÖSETKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Koda!
Jelentem, szalvétákat megkaptam, nagyon örülök nekik!!!
Era!
Anna gyönyörűűűű!Rábízom a szalvéták feladását apára, mert én sose jutok el a postára...
Kata!
Jó lett a sörös, apának hogy tetszett??? A szivárványt szuperül sikerült eltalálnod!!
Ane!
Nekem is tetszenek a műveid!!

Perpill: Beteg Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Era
Anna nagyon édes. Gratulálok.

Zsu,
gyógyulj meg.

Kata,
végignéztem a képtáradat, jó izlésed van, nagyok klassz képeket csinltál.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok!

Tudtátok, hogy lehet úgy szalvétát venni csomagban, hogy mindegyik szalvéta másmilyen. Direkt szalvétatechnikásoknak készül a csomag. Ma találtam egy kis papírboltot, ahol az eladó mondta ezt, és jövő héten lesz ilyen csomag szalvétája. Veszek egy csomaggal és tájékoztatlak titeket milyen.

Egyébként vettem 3 csomag szalvétát, lesz belőle csereanyag. Remélem hétvégén már fel tudom tenni, hogy megmutassam nektek.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Era!
Anna csodaszép kislány! Én is csak olyankor tudok dekopácsolni, amikor Dani alszik. Bár újabban már néha olyankor is sikerül, amikor Benivel kettesben játszanak.Kép

Kata!
Jó a söröd!!!Kép

Zsu!
GYÓGYULJ MEG!!

Ezzel ma készültem (-tünk) el. A többesszám azért, mert Beninek sikerült belefestenie a virág szárába, amíg én Danit altattam, így hát muszály voltam leveleket is pingálni rá:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kacs_s_k_p.JPG

Ane!
Köszönöm a leírást a bicikli dekoráláshoz!Kép

Anikó, Manóka, Drezsy!!! HOL VAGYTOK???????

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Ez megint gyönyörűséges lett! Te szerintem szakmát tévesztettélKép

ZsuKép
Jobbulást kívánok. Mit mondott a doki???

AneKép
A bicikli baromi jó lett ténylegKép

ÉviKép
Vigyázz ezekkel a csomagokkal, mert rendszerint a szalvéták közül alig lehet használni valamit. 2-3 db szép, de a többi... Régebben én is vettem ilyeneket, de aztán abbahagytam, mert használhatatlanok voltak. Azért persze egy próbát megérKépKép Hátha szépeket fogsz kiKép

KataKép
A sörösöd csuda jó lett. Nem csodálkozok, hogy a többi fiúnak is kell belőleKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jubi,
Édi lett a kacsa.

Koda,
köszi a figyelmeztetés, egyet próbálok, aztán meglátjuk. Kép

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Koda!
Légcsőhurut hörgőgyulladással. Jól hangzik, mi? Ráadásul Kristóf visszakaptam, úgyhogy őt is vihettem a körzetihez. Mindketten antibiotikumot kaptunk, így a lázcsillapítókkal, orrcseppekkel több mint 5000 Ft-ot fizettem a gyógyszertárba...úgyhogy az e havi szalvétacsere"probléma" megoldva...

Makrancos Évi!
Vigyázz, én úgy jártam, hogy 2 csomaggal vettem, mert más szalvéta volt az elejére kirakva, de a csomagban majdnem mind egyforma volt...

Jubi!
Nagyon aranyos a kacsa, még így javítgatva is!!

Én is hiányolom az eltűnteket, WANTED DREZSY, KRÓKUSZOS ANIKÓ, MANÓKA! És mindenki, akit elfelejtettünk megemlíteni!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a névnapi köszöntőket. És csatlakozom én is (elnézést így utólag. )
BOLDOG NÉVNAPOT MÓNIKÁK, KATÁK és GYÖRGYIK (ha van köztünkKép!
Sikerült behoznom a lemaradásomat és vissza olvastam minden hozzászólást. Persze megint csak azt tudom mondani, hogy nagyon szépeket alkottatok!!!!

Jubi
a kiskacsa nekem is tetszik! Kép Nagyon aranyos! Kép Szívesen jelentkeztem volna én is a kis vakondos képre, na de mostmár mindegy, ha már így alakult...

Mohácska
a gyurma állatkáid nagyon tetszenek! Kép)) A többi is, de ezek nagyon-nagyon. Kép

Ane!
Szuper lett a bringa!!!

Zsu!
Gyógyuljatok meg minél hamarabb!

Drezsy!
Jobban vagy?

Én is alkottam mostanában, dobozokat, nem nagy szám... Inkább matricázgattam egy kicsit.
Ha gondoljátok nézzétek meg itt:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2135&page=2
Ha tudnátok segíteni a 3. doboz kijavításában megköszönném. Repeszteni szerettem volna, de sajnos nagyon híg volt a festék...
És megint gipsz öntés: ha tapétaragsztót szeretnék hozzá keverni a gipszhez milyen arányban tegyem? A tapétaragasztónak milyen állagúnak kell lennie?
Előre is köszi
Timi
tibcimami
 
 


Timi!
Szerintem átkenheted nyugodtan a 3. dobozt, ha így nem tetszik. Én is jártam már így, de arra számíts, hogy az új réteget is repeszteni fogja egy kicsit.

Más: Kopácsolt ár közületek valaki gyertyára? Kell hozzá valamilyen spec. ragasztó stb?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Köszi Jubi! Kép

Nem baj, hogy már eltelt 24 óra az előző festés és lakkozás óta? Ha igen, akkor inkább így hagyom... Köszi Kép Gyertya témához sajnos, nem tudok hozzá szólni, nagyon kezdő vagyok Kép Kép Kép

üdv. Timi
tibcimami
 
 


Timi!
Én egy keretet kb.1,5 hónap után festettem át, és bizony még úgy is repedezett lett

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Egyszer csináltam egy gyertyát, azért van még a ragasztóm ami gyertyára, meg mindenmásra való...szerintem akkor a mindenmás ragasztó megfogja a gyertyát is. Csaj józan parasztival gondolom én.

Kép
krimo
 
 


csaj=csak

Kép
krimo
 
 


Timi
Kend át még 1x repesztőlakkal - jól jegyezd meg az irányát, mert én e miatt csesztem el az enyémet. - ellentétes irányban kend át egy másik színnel és akkorra sikerülni fog!!!

Zsu
Gyógyulj!!!! Bár most épp jó mondja - én is antibiotikumokon élek: petefészek gyulim van Kép

A biringa köszöni szépen a dícséreteket mindenkinek és üzeni, hogy várja ide hasonlóan felújított társai fotóját!! KépKépKép

Kata
Nem én nem féltem, viszont annyira lázban égtem, hogy bevallom hajszárítóztam, hogy minnél előbb kész legyen. Apának annyira tetszik ez a technika, hogy mindent így akar most KépKép persze lebeszélem, azért megárt a sok + nem is egy olcsóság.

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Drezsy!
Hol vagy?Nélküled nem topik a topik.Hol a humorod,ötleteid?Ne tünj el!Vígasztalódj velünk.Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Jubi!

Én kopácsoltam már gyertyára. Nem kell hozzá semmi, egyszerűen fogod a vasalódat, kis hőfokra állítod, és rávasalod a szalvétát. Mivel megolvasztja a meleg a viaszt beleolvad a papír. Azért próbáld ki egy olyan gyertyán, amit nem sajnálsz. A vasalót meg ne féltsd, régen viasszal tisztították őket. Amíg meleg a vasaló vagy valami puha ronggyal vagy papirzsepivel, vagy az el nem használt szalvéta 2. 3. rétegével le tudod takarítani a folyékony viaszt.
Sokkal gyorsabb, nem kell várni míg megszárad, és szebb is. És lakkozni sem kell, mert olyan mint ha magában a gyertyában lenne aminta. A piacokon lehet kapni kis utazós vasalót párezer ft-ért. Az a legjobb erre.

Zsu!
Vitamint is szedsz a gyulladás miatt? Ha még nem, akkor az is felgyorsítja a gyógyulást.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Köszi Évi, megpróbálom!! Mondjuk ehhez valami szögletes gyertya kellene, ha jól sejtem, a hengerest elég nehéz lehet vasalni.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt a topikban. Sajna nem volt időm még jobban foglalkozni a szalvétákkal. Csak gyűjtögettem. De most, hogy a válás küszöbén állunk férjemmel, valamit csinálnom kell.
Ki is találtam egy jó képkeretet. Ha már csináltatok ilyet, akkor bovsi. A Johnsons popsitörlő dobozának az aljába öntöttem gipszet. Nagyon szupi képkeret lett (volna ) belőle. Csak annyira könnyen kiesik a kész darab, hogy el is ejtettem. És nem is olyan picike! Próbáljátok ki!
Üdv
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Elkészültem az első fa alapú dekop.munkámmal. Kodának biztos ismerős lesz az alapjaKép
egyik oldalról:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/tulip_tart_1.JPG
a másik oldalról: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/tulip_tart_2.JPG
és a harmadik oldalról: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/tulip_tart_3.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyko!
Küszöbön álló válás KépKépKép NEm lehet valahogy megmenteni???
Az keret ötlet nagyon jó! Ki fogom próbálni!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Jubi,
Próbáld ki hengeresen is, nem olyan vészes, gyakorolni kell.
Le a kalappal a tulipános tartód előtt. Ügyi vagy.

Anykó!
A keret ötlet tényleg jó.

Nekem meg volt egy kicsi műanyag ételtartóm, amibe gipszet öntöttem kb. 2dm magasságban, és lett egy gyertyatartóm. Be is szalvétáztam, és most csupa eper meg virág.

Már kell szereznem egy gépet, hogy megmutathassam nektek, amiket csináltam.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Jubi!

Én sima dekopács ragasztóval szalvétáztam gyertyára.Rajta maradt!

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!
Neked is köszönöm a választ. Valószínűleg ki fogom próbálni mindkét módszert, aztán majd beszámolok róla, hogy sikerült.Kép Persze előbb gyertyát kell hozzá vennem Kép
Írtam neked a csere-berébe

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Igaza volt Kodának, te pályát tévesztettél!!Annyira jó ötleteid vannak!!!!
Tetszik minden, amit csinálsz, ma még a hugomnak is megmutattam, neki i nagyon tetszettKépKép
Sajnos gyertya ügyben nem vagyok szakértő!

Zsu, Ane!
Gyógyuljatok meg gyorsan!!!

Sziasztok!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Kipróbáltam az Adianya által javasolt, lézerrel kinyomtatott fénykép dekupázsolását. Nagyon klassz lett.Kép
Ha kész, jövök a végeredménnyel.Kép

Zsu!
Jobbulást nektek!!!!!!!
Apának nagyon tetszett.Kép
Néha nem árt ilyesmivel lekenyerezni.Kép

Évi!
Köszi!Kép

Jubi!
Szuper a kép!KépKép
A levelek pedig külön jók rajta.Kép Ha nem mondtad volna a történetét, azt hinném direkt így akartad.Kép Tényleg jó!Kép

Koda!
Köszi!Kép
Most gyárthatom őket sorba.Kép Kellett nekem más hímnemű egyednek is megmutatnom.KépKépKép

Timi!
Szépek a munkáid!
A Borussia-s szalviból mit csináltál végül????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Köszönöm szépen a bíztatást, már javulgatunk.
Ane!
Hát a te gyulladásoddal biz'a nem cserélnék... Gyógyulj meg!
Jubi!
Szuper lett a váza!!
Anyko!
Sok erőt, kitartást! Próbáljátok meg rendbehozni a dolgaitokat, hátha menthető tüske nélkül...
Kata!
Erre már sajnos én is rájöttem (mármint a lekenyerezésre Kép)Néha be kell vágódnunk!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép

KépzeljétekKép megcsináltam életem főművét, és mire lefényképeztem volna, elvitték tőlemKépKép Pedig olyan jó kis kép volt!!! Úgyhogy most mehetek én látogatóba és fényképezhetek ottKép

ZsuKép
Igen-igen jobbulást!!!!!! És küldjük az "elmaradt" ellenértéket!!!Kép A szalvéták csak ráadások voltakKép

AnykoKép
Hááááát. Jobban örültem volna, ha valami vidámabb dologgal köszönsz be hozzánkKép Természetesen majd megpróbálunk felvidítani, vagy legalább kicsit lefoglalni téged! majd adunk sok ötltet és akkor foglalkozhatsz a szalvétázássalKép

JubiKép
Igen, ismerős volt a fa dobozkaKép nagyon tetszik, hogy a sarokra tetted a mintát!!!Kép
Gyertyára én ugyan úgy dolgoztam,és ugyan azokkal a kellékekkel, mintha gipszre dolgoznék. Nagyon jó lett, és meg is lehetett gyújtani. Nem égett le a szalvéta semKép Ugye Jucus????Kép

KataKép
Én is próbálkoztam már lézerrel kinyomizott képet kupálni és nagyon szuper lett!!! Egyáltalán nem kenődik, és nem ráncosodik.Kép

ÉviKép
Szerezd már be azt a gépet!!!!!KépKép és árassz el minket a képeiddel!!!Kép

TimiKép
megnézegettem a matricáidat, és meg kell hogy álapítsam, nagyon ügyes vagyKépKép nekem ehez nem lenne türelmemKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


na sziasztok

üdv az újaknak, hali a régieknek.
jelentem alássan, egy hét depi után, úgy tűnik megmaradok.
külön köszönet a bennem msn-en lelket tartó Manókának, Kodának, Jubinak, ircen Delikének, Ágiboszinak, és mélbe Zsunak.
Köszönöm, jó hogy ti voltatok, nélkületek még nehezebb lett volna.
most sem könnyű, de végre kiderült hogy milyen emberrel éltem együtt...
még egy lélekmegnyugtató expasi-verés lesz Kép. gépet viszek, majd mutatom KépKépKép hihi

Ja, Ánizs ígért mélt, nem jött...
Anyko...együttérzek.
Szilde! Aranyos vagy hogy ilyen közvetlen módon hiányolsz, de ki vagy te??? sztem még nem is beszéltünk...ha igen, esetleg más néven akkor bocsi... amúgy jól esett, nehogy félreértsd Kép

üdv:
regenerálódó drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyosak vagytok! KépKöszönöm. Azért persze próbálkozunk, hogy minden rendbe jöjjön.
Addig is belemerülök az alkotásokba.
Drezsy! Neked is kitartás!
Megpróbálom majd az eddigi munkáimat feltenni!
üdv.:
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

Jelentem kamera beszerzeve, mostmár reszkessetek, mert jövök a képáradattal majd, csak előbb még alkotok, hogy legyen mit feltennemKépKépKép

Addig is egy anyáknapi alkotás, ezt kapta tőlem anyukám Danitól.

Ez meg itten egy mécsestartó, és néhány macis hütőmágnes. A többiről majd szépen folyamatosan teszek fel képecskét.

Ő meg itten pedig életünk fő műve.

Az újaknak nagy üdv itten, a régieknek meg üzenem, még mindig jó veletekKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Era, Kata, Zsu!
Köszi a dicséreteket, örülök, hogy tetszik!Kép

Koda!
Nem tudnád feltenni a gyertyád képét? Ha még meg van...

Évi, Anyko!
Már én is alig várom az alkotásaitokat!!

Drezsy!
a nagy visszatérés!!Kép

Ági!
az a tappancsos-mancsos anyáknapi kép annyira ötletes!!! Nagyon tetszik! Szép lett a mécsestartó és a macik is, de legeslegszebb az a pici Dani fiú!!Kép

Nekem ma elkezdtek hiányozni a cserepek Kép Kb. egy hétig bírtam ki nélkülük...így hát "gyártottam" is egyet izibe Kép: ez egyik oldal:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/lepk_s_cser_p1.JPG
a másik oldala: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/lepk_s_cser_p2.JPG
a harmadik oldala: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/lepk_s_cser_p3.JPG
és még mindig van egy oldalaKép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/lepk_s_cser_p4.JPG
Itt olyan szörnyű idő van, esik az eső, félhomály stb. Így kezdődik a hétvégeKép És a köv. kétnapra is hasonló időt mondanak...Zsu, Macs és Manóka érdekében is remélem nem mossa el a vásárt az esőKép

Sziasztok, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
HELP!HELP!HELP!HELP!HELP!HELP!HELP!
Este jövök bővebben, de lenne egy kérésem, kérdésem.
Nem láttátok valahol ennek a formának a színes képét?
http://babanet.hu/album/main.php?album=2307&page=2&image=46793
Ilyesmire gondolok, mint ezek:
http://www.mariann-kreativ.com/pi1828828097.htm?categoryId=105

Már egy órája keresgélek, de nem találom.
Talán a KNOR terméke.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

KatámKép
Ezt keresed??? A gipszkiöntésnél a 8. sorban megtalálod, bár elég kicsi a kép.

http://www.remohobby.hu/

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?