Új privát üzeneted érkezett!

Gyerekek, ezt el kell mesélnem. Annyira aranyos kisfiam van. Tudjátok mit kaptam anyák napjára? Belekakilt a bilibe. Mostanában az a legújabb, hogy amikor kakilni kell neki, bevonul a sarokba erőlködni. Ma is ezt tette, gyorsan ráültettük a bilire de egy kicsit kintebb - ne ez nem tetszett - úgyhogy apuci berakta bilistől a sarokba, és ügyesen beletermelt. Aztán nézett ránk boldogan, hogy ő milyen kis ügyes. KépKépKép

Edelweiss
23
edelweiss
 
 


Sziasztok,
itt vagyok, átmérteztem a legjobb képeket (11 db)és az adminra várok,hogy válaszoljon, hova hogyan mekkorában tegyem fel esetleg jelszóval védve. Na majd meglátjuk.
Pusz Hurki
ui:ha a jelszó nem megoldható van akit nagyon frusztrálna ha annélkül lenne feltéve?
hurki
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nagyon hiányoztatokKép, de csak egy gyors bejelentkezés erejéig futja tőlemKép... ugyanis fáradtabban jöttem haza, mint ahogy elmentem!
Csak egy kis izelítő a mai programból: Reggel fél 5 óta fent MANÓKÁMMAL együtt, 6 kakis pelus, 8 szopi, napközben csak 1 óra alvás (na de nem nekem), így a fáradtságtól pedig a csajom a nap nagy részében ordít, a tegnapi intenzív sportolástól én meg közepes izomláztól szenvedek...

a már félig alvó
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 

 
 

azért ezt nem lehetett nem észrevenni!

HumiKépKépKép

neked sok pihenést és Kristófnak pedig sok sok sok tejcsit. Majd kérünk fotót és születéstörténetet!!!

Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


A tavaszi babaknal van egy kep a Humi kisfiarol, Rita nevu lany tette fel, valamikor szombaton, ha nem tevedek.
Remelem nem haragszik meg HumiKép, hogy reklamozom, dehat nincs mit dugdosni egy ilyen szep hajas kislegenyen!!!
szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok!

Remélem még emlékszik rám valaki.
Gratulálok az új pocisoknak! Volt tali? Nem tudtam róla, egy sms-t küldhettetek volna.

Mi jól vagyunk. Majd teszek fel képet a piciről és mesélek is. Nemrég volt a keresztelője Bogicának.

Puszi mindenkinek
Nikie
nikie
 
 


Humi
Hatalmas gratula! Jó egészséget nektek!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Humi Kép
Gratulálok és sok boldogságot kívánok az egész családnak.

Leone Kép
Nagyon boldog névnapot kívánok neked!

Cat Kép
Még tartozom egy emaillel. Megy majd, csak most még hétfő délelőtti zűr van.

Nikie Kép
Szívesen látnám a képeket Bogiról.

Puszi, Alena
alena
 
 


NikieKép
De jó, hogy jelentkeztél. Úgy eltűntél, de biztos Bogi lefoglal nagyon. Tegyél fel képeket a kiscsajról, és gyere sűrűbben!!!!

LeoneKép, BogárKép
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok!KépKépKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Lanyok!Kép
AliceKép-nak kisfia lesz, Sandor az apja utan.Leone, estleg beirhatod majd a tablazatba.

Aki meg nem tudja a szuletendo gyermeke nemet kerdezze CatKép-et, o ezt is eltalalta.Kép
szoszi
szoszi
 
 


SzösziKép
De mindig csak más esetében tudok diagnosztizálni, a saját esetemben tanácstalan vagyok.Kép Egyébként két kislányra tippelek, de lehet hogy csak azért mert a párom azt mondta, ha két kislány, akkor Ő költözik innen, mert 3 macska az már sok.KépKép Pedig ígértem neki dorombolástKép

Alice-nek gratulálok a kisfiúhoz, de Ő pont olyan fiús Anyuka, nem volt nehéz kitalálniKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok Kép
Ma voltunk UH Kép A "kicsik" már 4,2 cm nagyok Kép teljesen egyformák. A tarkóedő 1,2 és 1,3 mm, ami nagyon jó érték. Mindekettőnek 2 keze és 2 lábikája volt. Nagyon aranyosan, össze-vissza mocorogtak. Minden OK Kép
A doki szerint 4-5 nappal nagyobbak is a koruknál, pedig aztán nálunk igazán lehet tudni a mikort Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Alena!Kép Cateye!Kép
Köszönöm a névnapi köszöntéseket!

Bogár!Kép
Boldog névnapot! Remélem már kipihented a hétvégi fáradalmakat.

Leone

KépKép
leone
 
 


Leone, Bogár, én is boldog névnapot kivánok NektekKép
Nikie, tényleg jó,hogy irtál,és tényleg eltüntélKép
Szerintem a taliról is ezért nem tudtál, mert itt a fórumon tárgyalgatták a lányok,csak te nem olvastad. Képet én is várok BogirólKép!

Orsi, micsoda méretek...enyém baba meg már 76 cm, pedig ö is ilyen méretekkel kezdteKép

Leone, köszi a képekhez a magyarázatot, nagyon tetszett a "kispocis" és "nagypocis" megkülönböztetésKép Kár,hogy te rólad nem készült kép (vagy csak nem küldted el?), máskor valaki vegye ki Leone kezéböl a gépet, és öt is kapja le gyorsanKép
Jó lehetett a tali,sok finomság és a sok apróság csak jó lehet..Kép

Edi, ha még nincsenek meg a képek,én szivesen átküldöm e-mailben, csak irjál!

Cat, ne hari, de nekem Te is fiús anyukának tünsz...Esetleg egy fiú-egy lány???Ez lenne az igazi kombinációKép

Sziaszok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Humi! Én is szeretnék gratulalni és kivanom, hogy Kristóf jó alvó baba legyen. Kép Egyébként a kedvenc nevemet kapta. Kép Apának nem tetszik, igaz nekunk nem is ment volna a vezetéknévhez.
Leone! Megkaptam a képeket, köszi ! Kép
Cat! A nemukről csak azt kérdeztem, hogy szeretnétek-e tudni? Kép Tudom, hogy még korai. Kép
Edi! Séta! Kép Kép Kép Én sokszor el sem tudom képzelni, hogy boldogulnék két gyerekkel. Kép
Doris! Éjszakák?
Bogár! Hű, irigykedem a sportolásért, mégha most izomlázad is van. Mit csináltál? KépViszont alvás nélküli nyűgös Eszterért nem. Kép
Edelweiss! Gratula ügyes kisfiadhoz! Na, meg a két mocorgóhoz is! Kép

Leone,Bogár, Doris és minden Timea! Boldog névnapot kivánunk Manókámmal együtt! Kép

Andi
andi28
 
 


OrsiKép
Gratula a mocorgó Kismaczkókhoz!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok LányokKép
Bocsánat, hogy nem nagyon jelentkezem, de nagyon be vagyok havarva a ManókkalKép
EdiKép
Hamarosan én is a sétáltatás örömeit élvezhetem ahogy Ti is...Jelenleg még csak annyi a "műsor", hogy ha az egyik élvezi a másik tuti ordit ill.forditva. Finoman meg szokták kérdezni, hogy éhesek a babák? Hát persze!Étlen-szomjan viszem Őket sétálniKépKépIrtam mailt remélem megkaptad.
BogárKép
Remélem sikerült visszarázódnotokKépMi újság?
EdelweissKép
Tényleg jó nagy a pocidKépNekem 107 cm volt a szülés napján de sovi babucik voltak, mert sajna nem volt idejük meghizniKépTe csak hizlad Őket bátran aztán majd ha kint lesznek úgyis lezuhannak Rólad a kilókKép
NikieKép
Gyere gyakrabban akkor többet tudhatunk RólatokKépTudsz otthonról netezni?Esténként ha leteszed a picit én is többnyire akkor szoktam, meg most, hogy Geri itt kukkol az ölembenKépSegit a gépelésben nagyonKépKépKép
CatKép
Ugye pihizel sokat és nem rosszalkodsz?Kép Hogy vagytok?
OrsiKép
Gratulálok a manócskákhozKépNagyon jó érzés látni Őket az már igazKépKép
BarbiKép
Ti hogy vagytok? Még tudsz aludni? Hol tudnám megnézni a talis képeket?Neked elküldték, át tudod küldeni?Kép
Andi28Kép
Köszi kérdésed...katasztrófálisak!!!Gergő 10-12-szer is fent van...Adok Neki cumit, itatom, nem takarom be, párásitom a szobát, lezártuk a fűtést, kifárasztom fürdés elött, jól vacsizik és érzésem szerint nem jön a foga, persze ki tudja...Kép Ennek ellenére "bulizunk" éjszakánkét. Ha nem veszem ki az ágyból akkor ordit, és persze néhány perc után már sztereóban csinálják, mert felveri Lilcsikét is. Ha kiveszem gagyog, gügyög, boldog vidám és éberKépKép Veletek mi újság van, hogy vagytok?
EgcsiKép
És nálatok mik ahirek?KépBocsi, mostanában nem tudom követni a dolgokatKép
Nálunk minden a régiKépBabák jól vannak, kezdeti fogyás után már hiznak is. Lilcsike sajna még továbbra sem hajlandó semmit megenni kanállal ezért többnyire üvegből etetem... Egyébként nagyon mosolygósak, vidámak érdeklődőek és persze imádják, ha dögönyözzük, gyúrmázzuk, röptetjük ŐketKépKép

Puszi MindenkinekKép Doris

Köszönöm a névnapi jókivánságokat és én is Boldog Névnapot kivánok minden ünnepeltnekKép
doris
 
 


Sziasztok!

Nekem mostanában csak olvasásra van időm a kis örökmozgóm mellett, meg úgy nézem "féltékeny" a számítógépre.

Én is boldog névnapot kívánok a Tímeáknak!!!

Humi,
sok boldogságot a kis jövevényhez és sok tejcsit!!!

Leone,
fel tudtad tenni valahova a képeket a taliról??

Üdv.
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok!

Mi már haza is jöttünk a kórházból és mindketten jól vagyunk. Még nem volt időm rendesen visszaolvasni. Ez most csak egy gyors bejelentkezés és persze egy fénykép Kristófról (éppen 1 napos rajta).

Köszönjük szépen a gratulációkat! Kép

Puszi:
Humi és a kis Kristóf

Kép
humi
 
 


Humi, én is gratulálok Kristófhoz, aranyos kis baba nagyonKép! Sok-sok tejcsit, és viszonylag zökkenömentes összeszokást kivánok!

Drága Doris, persze neked is boldog névnapot, szégyenlem,hogy én nem tudom az igazi keresztneveteket,mert sosem voltam személyes talin...
A képeket küldöm azonnal,ahogy itt végzek!Kép

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


BarbiKép
Próféta szóljon belőled, hogy egy kisfiú és egy kislány lesz. Én örülnék annak is, ha kisfiús anyuka lennék!!!!KépKép

DorisKép
Köszönöm szépen jól vagyunk. Szép lassan gömbölyödöm, és jövő csütörtökön megyünk genetikai UH-ra. Ma vették le az AFP-t, bár ennek nem látom sok értelmét.

Neked is nagyon boldog névnapot kívánok. Sajnálom én is, hogy nem tudom mindenkinek a keresztnevét, de idővel összeszokunkKépKépKép Virágot például mindig köszöntöm Virág napon és Mónika napján isKépKép

HumiKép
Nagyon édes a kislegény. Ha ráérsz néha azért kukkants be.

Andi28Kép
Persze akarjuk tudni a nemüket. Jövőhét csütörtökön agenetikai UH-n hátha meg tudják mondani.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


DorisKép
Mi jól vagyunk, bár a május nem a mi hónapunk, legalábbis eddig. 5 nap alatt annyi negatív történt mint ezelőtt egy év alatt. A baba jól van, bár biztosan őt is megviseli a hullámzó kedélyállapotom.
Nektek kitartást, remélem Geri hamar rájön milyen jó aludni éjszaka.Kép

Mindenkinek üdv!

Egcsi
27+4

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap dokinál, az NST-m még mindig szép, jól érzi bent magát Borsóka. Kép
A dokim megkérdezte, hogy mit döntöttem akkor, hogy szeretnék szülni. (Humi!) Mondtam, hogy én szeretném elkerülni a császárt ha lehet. Úgy láttam felcsillant a szeme, azt mondta, hogy nagyon jó, azért kérdezte, mert faros szülést csak úgy lehet megcsinálni, ha az anyuka nagyon jól közreműködik. Ezek szerint csak én érzékeltem úgy, hogy ő jobban ajánlja a műtétet. Megegyeztünk, hogy akkor a természetes szülésre fogunk törekedni, hacsak valami közbe nem jön. Megnyugodtam.
Remélem minden rendben lesz és sikerülni fog, és én is elég erős leszek, mert a kitolási szakaszban ügyesnek kell lennem.

A tegnapi telihold nem hatott ránk nagyon, azért szurkoltam, hogy ne akkor kelljen menni, mert olyankor mindig nagyon tele vannak a szülőszobák.
Már 3 topicban is én vagyok a soron következő aki szülni fog, olyan furcsa!

Doris!Kép
Utólag neked is boldog névnapot! Éreztem, hogy valaki volt még akit köszönteni kell, csak nem tudtam rájönni, hogy ki...

Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!Kép

Nagyon oda vagyok.Kép Sárának torokgyulladása van.Kép Lázas.Kép Csak fekszik egész nap a kiságyban szomorú szemekkel és rágicsálja a nyuszikája fülét.Kép Kis drágámat annyira sajnálom.Kép Soma (még) jól van. Próbálom őket külön tartani, de a doki néni szinte tényként kezelte, hogy két nap múlva őt is visszük.

Marcsi!Kép
Remélem te nem vittél haza bacit. Sajnálom, hogy pont tegnap tört ki Sárán a betegség, most még miattad is aggódhatok.Kép

LeoneKép BogárKép DorisKép
Kis fáziskéséssel, de annál nagyobb szerettel én is boldog névnapot kívánok!!!KépKépKép

Leone!Kép
Köszönöm a képekhez az okítást, így már meg tudtam nézni. Jók lettek, tényleg kár, hogy nem figyeltünk és te lemaradtál.

Hurki!Kép
Benned minden reményünk. Ugye neked van Leonés képed??? Hol nézhetjük meg a tieidet?

Humi!Kép
Kristóf gyönyörű baba!Kép Mégegyszer gratulálok!Kép Hogy álltok a szopival? Beindult a tejcsi?

Orsi!Kép
Gratula a nagy kicsikhez!!! Ez tetszett, hogy mindkettőnek 2 keze és 2 lábikája van. Ikreknél nagyon oda kell figyelni a pontos leltározásra.Kép

Edelweiss!Kép
Ez a szép anyaságban. Hogy tud örülni az ember egy rakás sz..nak!Kép Gratulálok a bilis fiúnak.Kép

Andi!Kép
Veletek mizujs? Magatokról nem írtál semmit.

Puszi, Edi
edi
 
 


Leone!Kép

Ez jó hír, hogy a dokid támogat a természetes szülésben. Drukkolok nagyon.KépKépKép

Edi
edi
 
 


Sziasztok,
sikerült feltennem végre a képeket fotóalbumba, jelszót nem sikerült kreálnom hozzá, és mivel senki sem tiltakozott bátorkodtam így kitenni.

http://babanet.hu/album/main.php?album=2387

Humi, hatalmas gratula! Sok tejecskét kívánok!
Nikie, üdv végre itt. Gyere sűrűbben, biztos jót tesz ha kicsit lepasszolod Bogit.
Leone, Kitartás, már hamarosan kibújik, gondolj mindig arra amit anyu mondott, tesóm alig fájt neki farral. Biztos ügyes leszel,ne izgulj! Sima egyszerű szülést kívánok! Tied fotókat hol hogyan lehet elérni? Feltehetném ugyanide őket.

Talán kissé lanyhult az érdeklődés irántam, végre rámérek, nem rohangálok lóhalálában. (Na ez azért így mégsem igaz mert rendesen totyogósra-lihegősre vettem már a tempót) Pár hónappal ezelőtt vidultam a kismamatornán, hogy én vagyok a legfittebb, a többiek fújtatnak meg izzadnak, nekem meg se kottyant. Tegnap rácáfoltam erre is.
Mocorgó hullámzik, apuci olvad, én röhögök, ettől aztán rángatózik a hasam és abbamarad a mozizás amig vissza nem veszem nyugodt szuszogást.
Nu megyek eszek valami finomat.
Pusz ügyiHurki
hurki
 
 


Hurki!KépKépKép

Képek szuper jók! Köszi!KépKépKép

Edi
edi
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eddig nem írtam, de hihetetlen gyorsan rohannak a napok egy örökmozgó bébi mellett. A napirendünk úgy alakul, hogy reggel etetés, öltöztetés, indulás a játszótérre, játszótéren percenként homok, fadarab, kavics, miegymás kiszedése gyerek szájából, utána ebéd, alvás mind a kettőnknek, ébredés után öltöztetés játszótéri cuccba, indulás a játszótérre, este fél 6 körül haza, férj, gyerek vacsoráztatása, fürdetés, altatás, és ekkor én kidőlök a sorból.Kép

Szóval mostanra gyűjtöttem erőt az íráshoz.

HumiKép
Gyönyörű kisifad van, szívből gratulálok! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok.

TímeákKép
Utólag én is sok boldog névnapot kívánok!

DorisKép
Sajnálom, hogy Geri ilyen rossz alvó, nem lehet, hogy fáj neki valami? Bár, akkor napközben is fájna. Alvászavarra még nem gondoltatok? Bár, azt mondják, fél éves kor alatt nincs alvászavar. Hát, kitartást kívánok és sok erőt.
Képzeld, Zsófi tegnap éjjel csak kétszer kelt, szopizott, majd aludt mint a bunda. Összesen 12 órát aludt! Na de hogyan? Este 10 körül felsírt, majd csönd. Kis idő múlva bementem, hát a Drágám 180 fokos fordulatot tett, épp az ellenkező irányban volt a feje, mint ahogyan én letettem és mélyen aludt. Azóta úgy teszem az ágyába.Kép Talán, próbáld meg Gerinél ezt a taktikát.Kép

EdiKép
Nagyon sajnálom Sárát, szegénykém, elképzeltem, ahogyan rágja a nyusziját. Olyan kicsik és elesettek ilyenkor.
Remélem, Soma nem kapja el és Sára is hamar meggyógyul.

OrsiKép
Gratula az izgő-mozgó óriási pocaklakókhoz!

LeoneKép
Drukkolok, hohy sima és gyors szülésed legyen!

LányokKép
Elküldené nekem is valaki a Leone által készített képeket. Köszi előre is.

MarcsiKép
Hogy vagy? Levi hagy még aludni, vagy már neked is át kell tenned a pocakodat fordulásnál?

Puszi mindenkinek
Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Sziasztok LányokKép
LeoneKép
Köszi a segitséget a képekre vonatkozóan. Barbi elküldte kicsomagolvaKép Nagyon örülök, hogy sikerült azonos hullámhosszra kerülnöd az orvosoddalKépDrukkolokKépEz már hihetetlenül izgi lehetKép
BarbiKép
Semmi gond, sajna én sem ismerek már mindenkit... Rég jártam talin.Remélem azért hamarosan összejön ez isKépSajna a képek magyarázata nem jött át a leveledben.
HumiKép
Kristóf gyönyörűKépSzivből gratulálok újraKép
CatKép
Örülök, hogy jól vagytokKépNövesztgesd csak ŐketKépAz AFP-m katasztrófális lett, az ismétlés pedig mégkatasztrófálisabb, hisz akkor már előrehaladottabb terhes voltam...Tényleg nincs jelentősége. Genetikai UH-ra mindenképp érdemes elmenniKép
Nagyon sajnálom, de Virágról elfelejtkeztem...
VirágKépNagyon boldog Névnapot kivánokKép
EgcsiKép
Sajnálom...és ne haragudj, ha már irtál esetleg a gondjaidról. Olyan ritkán jut időm olvasni... Hát kitartok keményenKépDe eddig Gerike is hajthatatlannak tűnik ráadásul egy idő után persze Lilcsikét is fölveri igy aztán dupla az "öröm" minálunkKép Remélem a szomszédok is örülnek...KépKépKépMOndjuk eddig úgysem volt gyerekes család a házunkba, hát most belekostolhatnakKép
EdikémKép
Jobbulást kivánok Sárának, remélem mielöbb meggyógyulKépÉn sajnos már "rutinos" vagyok a betegségek terén, tényleg olyan nagyon rossz érzés... Jó lenne ha Soma megúszná, de sajna nálunk két-három nap után azonnal elnyalta a másik is a bacikat igy nem tudom mivel biztathatnálak...Gyógyuljatok hamarKépLáttam a talis képeken a "kisjószágok karámját"Kép Néztük itt Svájcban, sajna nincs. Ha másutt nem akkor otthon beszerzemKépMegkaptad a levelemet amit két napja irtam?Voltak benne kérdések...
HurkiKép
Örülök, hogy ilyen jól vagytokKépKár, hogy nem tudtunk otthon talizniKép
ZsuzsuKép
Én szó szerint alvászavarra gondolok és lehet, hogy beleférünk az időbe, mivel 10.-én lesznek 7 hónaposak a babák. Most úgy döntöttem "alvásnaplót" vezetek nagyon részletesen leirom az összes napközbeni ill.éjszakai alvásokat, ébredéseket...stb. Kivárunk még néhány napot (sajna a babák tartózkodásiját ma kaptuk meg és a biztositó csak ez után fogja postázni a biztositási kártyájukat)addig jegyzetelek bőszen meg szaladgálok és ha nem javul a helyzet, akkor a bizt.kártya birtokában szakemberhez fordulunk. Nyilván rossz az alvások eloszlása de napközben képtelen vagyok ébren tartani ha fáradt mert csak izzadtra sirná magát szegénykém... Zsófi nagyon ügyes hogy már csak szopikra ébredKép Gerikémet megpróbálom másként rakni ahogy irtad, háthaKép Már napok óta vékony pizsiben, zokni nélkül altatomKép
MarcsikaKép
Ugye jól vagytok?

LányokKépNagyon helyesek vagytok a talis képeken és a babák is nagyon szépekKép
Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntést és viszont kivánok sok Boldogságot az ünnepelteknekKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Sziasztok Lányok!

Leone, Doris nektek is boldog névnapot így utólag, én meg köszi Mindenkinek a névnapi köszöntőket!
Képzeljétek ajándékba kaptam egy kenyérsütő gépet. Fiiini kenyereket sütöttem már vele, és az a friss kenyérillat, ami terjeng a lakásban hmmmmmm

NikieKép
Örülök, h ránktaláltál és gyere sűrűn!

LeoneKép
Ügyes leszel, mert Te is úgy akarodKép Már nagyon izgi!!!! Köszi az Eszter képeket. Én is kérni a többi fotóról a linket.

AndiKép
Hétvégén sportnapon voltunk Felsőtárnokon. Röplabdáztam, kézilabdáztam és majdnem tollasoztam, mert a fáradtságtól már nem bírtam lépni sem. Most már jobb, csak az ember ilyenkor rájön, hogy a gyereknevelés, házimunka mellett jó lenne még egy kis sport is.

DorisKép
Neked kitartás, hátha egyszer csak jobb lesz Gerike alvókája.

EdiKép
Ha máshogy nem is tudjuk megoldani, de a börzére esetleg el tudjátok hozni a kabátkám? Hátha ott össze tudnánk futni. Mit szólsz?

Lányok!
A hétvégén egy 2 éves kislány keresztelőjére megyünk. Szerintetek ilyenkor mit lehet ajándékozni?

HurkiKép
Képek nagyon jók lettek. Olyan édik a gyerkőcök. Belegondolok, hogy majd 2 év múlva megint megnézzük őket, már rájuk sem fogunk ismerniKép

HumiKép
Annyira édes. A kis pici kezecskék. Eszternek is nemrég volt ilyen apró keze…

CatKép
Én is veled együtt alig várom a jövőhét csütörtököt!

ZsuzsuKép
Át tudom élni a mindennapjaidat!

Rólunk is egy pici:
Eszter egy picivel több már, mint 7 kg. Hétfőn pedig elkezdett kúszni hátrafelé. Gondolhatjátok leteszem a gyereket és 1 perc múlva visszamegyek, keresem és kb 1,5 méterrel már odébb van. A kúszást pedig elkezdte a babakocsiban is, mindig úgy kell visszaráncigálnom beleKép

Na megint jó hosszú lettem, úgyhogy dugulok is
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


EdiKép
Sárának mielőbbi jobbulást!!!

Eszter & Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


BogárKép
Én is szeretem a kenyérsütőmet, kétnaponta sütök friss kenyeret.KépKedvencünk a tökmagosKép
EdikeKép
Megjött a leveled csak már nincs erőm válaszolni, holnap irokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


LányokKép
Köszi a leveleket, most már tudom ki kicsoda a képekenKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Sziasztok!Kép

Sárának reggel már nem volt láza, de még mindig nagyon kis bágyadt és erőtlen. Csetlik-botlik, olyan kis szerencsétlen, egy-egy mosolyt azért már megereszt. Somának kutya baja (kopp-kopp), de őt is megviseli a helyzet. Nem találja a helyét, egyedül nem tud magával mit kezdeni. Kajálásoknál találkoznak, na akkor dúl köztük a szerelem, Soma sikongat, kacarászik, Sára meggyötört arcocskával visszafintorog, nagyon édesek.

Bogár!Kép
Ne haragudj, a kabátodról időközben teljesen megfeledkeztem. Viszem a börzére, majd hívjuk egymást.

Látom lassan nálatok is vége a nyugodt napoknak, megindul a rohangálás Eszter után.Kép Nagyon ügyi a kiscsaj, gratulálok a kúszáshoz.Kép

Zsuzsu!Kép
Egész nap játszótereztek? Zsófi jól lefáraszt. Egyedül kitesz két gyereket.Kép

Puszi, Edi
edi
 
 


Ez nem igaz...Irtam egy akkora hozzaszolast, mint egy haz es elszallt...Kép
Megprobalom rekonstrualni:

Edi!Kép
Hatha megsem kapja el Soma? Szoritok...

Bogar!Kép
Mostmar minek a kabat? EdiKép majd szepen kimossa es elakasztja, az oszi tali utan meg felveszed, mintha mi sem tortent volnaKép Na, mit szoltok?Kép
Amugy ugyi a kuszos kiscsaj...Akkor mostmar nem lehet egyedul hagyni, ugye?

Leone!Kép
Drukk, hogy termeszetes legyen, meg a szuloagyon is megfordulhat elvileg...Persze, elso a baba egezsege, ha barmi van, ott van neked a csaszar lehetosege is.
Amugy meg mindig semmi?Kép Meg a vegen szulsz a topiknak egy "napra babat"!Kép

Humi!Kép
Megnezem a kepeket, mennyivel kisebb volt a hasam mikor azt hittem hogy mar milyen nagy!Kép

Rolunk:
Ha egy mondatban akarom leirni a helyzetet:rettenetesen turelmetlen vagyok...ugy erzem sosem leszunk 38 hetesek.A baba nagyon aktiv, apja el van ajulva, simizi, beszel hozza,nem is gondoltam volna az en komoly, racionalis ferjecskemrol. Tegnap este mar belole is kibukott, hogy alig varja, hogy lassa...En is ugy magamhoz olelnem mar.Persze, ne jojjon juluis elott, de teljen gyorsabban az idoKép

Minden faradt anyukanak akinek nem alszik, kuszik, maszik vagy mar jar a babaja egy kis nyugit,pihit kivanok!Kép

szoszi
szoszi
 
 


Kép

KépKép
leone
 
 


Kép

Én még itt vagyok, ragyogok!Kép
Köszi a bíztatást mindenkinek!

Szöszi!Kép
Én még mindig annyira élvezem, ezt a különleges érzést, hogy mozog a pocakomban a Borsóka, hogy nem siettetem a születését, úgyis el fog jönni, akkor amikor ő akarja. Te pedig már most a 38. hetet várod?! Kis türelmetlen! Kép
Amúgy a végén még erősebben fog mozogni a pocaklakód, az én pocakom is olyan formákat tud felvenni, hogy kispapa is csak csodálkozik!

Edi!Kép
Örülök, hogy Sára jobban van egy kicsit. Hátha Soma mégsem kapja el!

Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!

El sem hiszitek mennyire örülök, hogy végre Rátok találtam!!!!KépKépKép

Jelentem mostmár van netünk, úgyhogy nem szabadultok Tőlem!Kép

Hétfőn voltunk 4D-s UH-n, szuper volt nagyon. Megerősítette a doki, hogy kislányunk lesz!Kép
Rékának fogják hívni. 2004. 08. 23-ára vagyok kiírva, az első baba lesz, és 24+3 vagyunk!

Orsi!Kép

Annyira örülök a babáidnak, hogy azt el sem hiszed, nagyon szorítottam Nektek, hogy minden simán menjen és sikerüljön!Kép

Üdv:
bnemethm
Bnm
 


BnemethmKép
Gratulálok a picur lánykához!!!! Amikor léptem be, akkor BNM azonosítót láttam utolsó hozzászólónak. Azt hittem valami új kismamink van, aki eltévedtKépKép

EdiKép
Remélem a nehezén túl vagytok, de Sárának gyors felépülést kívánok. Én bízom benne, hogy Soma megússza.

BogárKép
Eszternek nagyon hamar megy a kúszás. Szuper ügyes. Már sejthető volt, mert olyan ügyesen forgott, és tartotta magát. Most aztán lelegeli majd a virágokat a nappalibanKépKépKép

SzösziKép
Ne türelmetlenkedj, vissza fogjátok még sírni ezeket az időket, amikor apával kettesben nyugodtan pihizhettetek.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


LeoneKép
Köszi szépen a képeket, nagyon tetszettek.Kép

DorisKép
Remélem, mihamarabb sikerül valahogyan "megjavítani" Geri alvókáját, mert ez a sok ébredés gondolom őt is kimeríti. Az alvásnapló vezetése nagyon jó ötlet, a szakrendelésen biztosan kérni fogják.

Zsófi is 10-én született, így pont 3 hónap van a gyerekeink között.Kép

EdiKép
Örülök, hogy Sára jobban van. Nagyon aranyosak lehetnek, ahogyan Soma örvendezik Sárának.
Zsófival kétszer megyünk naponta játszótérre. Már mindenkit ismerünk és nagyon jó kis társaság gyűlt össze. Zsófi a legkisebb (csak a korát tekintveKép) azok között akik már nem csak babakocsiban ülnek. Négykézláb mászik ezerrel, homokozik, hintázik, labdázik, meg örül a többi gyereknek. Én is nagyon jól érzem ott magam.

BnemethmKép
Úgy örülök, hogy Nektek is sikerült! És gartula, hogy kislány lesz! Legalább javítod a topic lányos anyukáinak arányát!Kép

BogárKép
Gratulálok a tolató Eszterhez! Zsófi is így kezdte, nem is olyan régen. Azt javaslom élvezd ki még azt a néhány hetet, amíg nem kerülsz Te is a naponta a gyerek után maratoni távot lefutó anyukák sorába.Kép

Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Bnemethm Kép
Örülök, hogy idetaláltál, és nagyon jól esett, hogy így örülsz a sikerünknek Kép

Lányok Kép
Ma megvolt a cégnél a nagy bejelentés. Kép Mindenki nagyon pozitív volt, és leginkább én lepődtem meg azon, hogy ők már pletyiztek arról, hogy babás lehetek Kép Mert, hogy látszik!!! Csak azt nem tudom, hogy hol. Eddig 2 kilót fogytam, így hízásról nem beszélhetünk, a pocim ugyan nő, de az meg ruhában nem igazán látszott... na mindegy. Mindenki örült nekünk, még azok is, akiktől nem vártam. Jól estek a kedves szavak Kép

Szóval már hivatalosan is kismama vagyo Kép és 2 hetet fogok még dolgozni Kép

puszi.

Orsi + 2 Kismaczkó
11+1

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok LányokKép
EdiKép
Örülök, hogy Sára jobban van egy kicsit és Soma sem betegedett le, ügyes kis ManókKép
SzösziKép
Türelem, babát teremKép
BnemethKép
Gratulálok Nektek isKép
BogárKép
Nagyon ügyes ez a LánykaKép
ZsuzsuKép
Köszi én is reménykedem mert eléggé ki vagyunk merülve. Délelött meg két órát alszik többnyire.Neki sem jó igy. Ti is 10.-iek vagytok?Akkor nemsokára 10 hónapos ZsófiKépNagyon jó volt olvasni, hogy ilyen remekül érzitek Magatokat a játszón és jó kis csapat jött összeKépAz olyan ritka...

Velünk minden rendben eltekintve a nem alvást éjszakánkét és a nem evést Lilcsike részérőlKép Babák nagyon édesen "csevegnek", huncutul nevetnek és imádnak röpködniKép Ezt úgy kell elképzelni, hogy anyuci a hátára fekszik, felhúzza a lábait, ráröpül a babácska és már indulhat is a HoldjárásKépSuperLili és SuperGeri nagyon élvezik ezt a játékot és hangosan kacagnak nekem meg jó kis hasizomerősitésKépKép
Puszi: Doris
doris
 
 


Sziasztok Lányok!

Én jól vagyok szerencsére, de a gépünk vírusos lett, ez a hálózaton át jövő, úgyhogy alig tudok olvasni, pláne irni, mert minidg újrainditja magát pár percenként.
Remélem most nem kapjátok meg ti is, de ha tudtok ellene valami gyógyszert/módszert akkor írjátok már meg.

Edike jól vagyok, lázas nem voltam rég óta, én a hideg levegőt nem bírom.

Hurki, nagyon jók a képek, és milyen ügyes vagy hogy felraktad őket.

Humika, nagyon gratulálok, sok boldogságot és tejcsit kívánok!

Leone, szorítok neked, én kicsit félek.

Ki fog kapcsolni ez a ... gép!

Búcsúzom, remélem még megkapjátok!

Istne veletek!
marcsiria
 
 


Sziasztok!

Bogár! Irigykedem a sportnapért. Néha annyira jó lenne valami mozgás. És Eszterre ki vigyázott addig?
Doris! Kivanom, hogy mire elkészül a napló, már ne legyen szükség rá. Kép Két gyerek mellett főleg iszonyú lehet igy az életetek.
Humi! Kristóf annyira édes. Kép Szüléstörténetet is várunk ám! Kép
Leone! Köszi a magyarázatot! Kép Szuper! Kép Drukk-drukk megy Neked továbbra is a természetes szüléshez! Dokid jó fej! Kép
Cat! Én is 1 lány, 1 fiút jósolok Neked. Mikor lesz már csütörtök? Kép
Edi! Jobbulást Sárának, és kivánom, hogy Soma ne kapja el. (Mindig megjegyzem, hogy olyan édi neveket választottatok. Kép ) Péter (gyorsan lekopogom), még nem volt beteg. Kép
Zsuzsu! Jó a programotok! De áruld már el Te mikor eszel, főzöl, mosol, vasalsz? Kép Lehet, hogy én valamit rosszul csinálok, mert állandóan lemarad a fele annak amit betervezek.
Hurki! Jók a képek! És ezen legalább rajta van Leone is pocival! Kép

Na, akkor rólunk is, mert Edi tegnap is hiányolta. Kép Manókám nagyon úgy tűnik, hogy ráérzett az éjszakai alvás szépségeire. Utóbbi napokban este 9-től reggel 6-fél 7-ig csend van. Kép Imádom! Igaz nekem még csak egyszer sikerült átaludnom az éjszakát, mert ha nem arra kelek fel, hogy pisilnem kell, akkor valami részeg biztos, hogy a mi ablakunk alatt ordítozik. Kép A pillanatnyi állapot: (du. 3-kor) Péter itt alszik a nappaliban a földön már több, mint egy órája. Kép A kiságyban egyszerűen nem akart elaludni. Kihoztam ide, én eddig vasaltam, Ő meg néhány perc után bealudt. KépHát a fene érti ezeket az apróságokat! Miért jobb a kemény föld, mint a puha ágyikó!
Felkelt. Megyek almát reszelni. Kép
Majd valamikor küldöm. El ne felejtsem! Kép

Andi
andi28
 
 


HurkiKép
Klasszak a képek, nagyon köszönjük. És legalább Leone is rajta van! Sajnos nekünk a hormonok elvették az eszünket, mert eszünkbe juthatott volna kikapni Leone kezéből a fényképezőt.KépKép

BogárKép
Jövő héten beviszem a párodnak a CD-t. Már hallgatjuk a gyerkőcökkelKépKép

AndiKép
Na látod eljött a Ti időtök is, hogy Péter szépen alszik éjjel. Pár hete még nem gondoltad volna mi ?

DorisKép
Egyszerre tudod reptetni Őket ? Vagy felváltva ? Nem irigykednek egymásra, amíg a másik repül ? KépKépKép Ezért nem hiszem, hogy bármi gond lenne Gergővel, mert kiegyensúlyozott, nevetős baba. Sajnos más a napirendje mint a kishúgának, és Nektek. Csak-csak kinövi.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Lanyok!Kép
Tudjatok, mit lattam tegnap a Tesco-ban? Lactacyd Femina es Plussz Vas Pezsgotabletta osszecsomagolvaKép Ez meg milyen parositas?Kép Tuti, hogy kismamaknak meg szoptatosoknak talaltak ki, nem?

Amugy, ha valakit erdekel az Avent mellszivo akcios volt, mar olyan ertelemben, hogy 13400 az Isis de adnak hozza egy doboz melltartobetetet.

Mi lassan kesz vagyunk.Tegnap meg sikerult egy 20-ast otthagyni, de szonyegen kivul mar csak egy csomag pelus es egy csomag popsitorlo hianyzik.Istenem, pelenkazni fogok!KépEl sem hiszem...
(LanyokKép, eszetekbe jut meg neha, hogy hogy ereztuk magunkat a masik topikban? Hogy azt hittem nekem ilyeneket sosem kell majd venni...)

Vissza a temahoz:
Mindent megvettem: kenceficek, homero, hajkefe,mellszivo... Mar lassan a korhazba vivendo cuccokat is megveszegettem, valszinu 34.-ik heten bepakolok.Huuu, ez a Tenna halos bgyi nagyon izgiKép Eddig nem tudtam elkepzelni milyen lesz, most megvettem,haaaaaatKép

Pusszancs:
szoszi (utolso teljes munkanap, hetfotol negyoras leszekKép)
szoszi
 
 


Sziasztok, valaki küldje el léci Leone képeit!
Mi jól vagyunk, növünk,mocorgunk. Már nagy a pocim nekem is. Ma jön hozzánk védőcsajszi, bejelentkezett előre, de magándumcsira jön, mert ő is babát vár.
Kezdem összeszedni mit kell majd becsomizni a kórházba és kérdeznék okosakat Kép már szültektől:
a kórházba vigyünk majd be mellszívót? És azt előre főzzük is ki? És ott bent ki fogja kifőzni használat után? Ti használtatok úszógumiülcsit a gátmetszés miatt? mi az amire nem gondolunk, hogy ott majd kelleni fog? És vigyünk be magnót? És miylen zenét erről fogalmam sincs nem is tudom olyan szenvedős szituban épp a lassú nyugis zene fog idegesíteni, vagy az úgy ellazít, hogy a görcsök is alábbhagynak, vagy puttyomputtyomot vigyünk, hogy kiugorjon a gyerek Kép? Na komolyan kérdezem mi segít? De amiket eddig összeszedtem gondolatban már kamionnal kell mennem külön lakosztályt bérelni a cuccaimnak. Kép
Pusz Hurki (aki végre ráér marhaságokon gondolkodniKép)
hurki
 
 


Szöszi Kép hálós bugyi, nem is tudom hol olvastam, hogy olyan mint egy sexi franciabugyi...hát én mindennek kinézek benne de sexinek nem Kép
hurki
 
 


Hurki!Kép
En kaptam egy listat, hogy mik kellenek a korhazban meg mi kell egy gyereknek...Rohadt hosszu, felet kihuztam, de a gondolod elkuldom.Egesz estes progi...Kép

Nem fogod elhinni mit nem tudtam venni: koromollot a gyereknek.Megneztem vagy 3-at, miert olyan hosszu a vagoresze? Sehogy sem talaltam nekem tetszot.
szoszi
szoszi
 
 


Szöszi!Kép
Én még emlékszem hogy éreztem magam a fenti topicban, különösen, ha beleolvasok mikert írnak ott... Kép

De most amúgy is érzékeny hangulatomban vagyok megint.
Voltam ma dokinál - megint - és Borsóka még mindig nagyon jól érzi magát odabent, az NST szerint. Meg a méhszáj is csak alig 1 ujjnyi, de a méhnyak még nincs megrövidülve, nem úgy néz ki, hogy a hét végén szülnék.
Aztán a dokim egyértelműen azt mondta, hogy ha az ő felesége lennék biztos nem hagyná hogy spontán szüljek. A császár az anyukára veszélyes, a szülés meg a farfekvés miatt a babának. Kérte, hogy gondolkozzak még a hét végén. De hát ha így festik le a képet akkor nem egyértelmű a döntés?!
Különösen, mivel azt is mondta, hogy spontán szülésnél a végén csak a babán múlik és neki kockázatos, mert ha nem úgy tartja a buksiját akkor beszorulhat a szülőcsatornába?! És akkor már senki nem tud mit tenni.
Hétfőn lesz még egy UH. Ha a fejátmérő 95 mm felett lesz, akkor nem is szülhetek spontán, akkor orvosilag nem engedik. Első szülő nőknél ez egyértelműen műtét. Múlt pénteken 93-as volt és mivel az NST még jó, lehet, hogy azóta is nőtt. Akkor pedig nem érdemes megvárni a vajúdást, hanem kiírják a műtét időpontját.
Azért én szeretném ha legalább beindulna a szülés és abból lenne császár, ezt mondtam is neki. Azt mondta, hogy ez annyiból lenne jobb, hogy a méh elvéknyodna és nem vastagabb szövetet kéne vágni, a baba szempontjából nem jelent semmit.
Én most borzasztóan csalódott vagyok. Tudom, hogy Borsóka egészsége a legfontosabb és ez így is van, nem bírnám elviselni, ha én a spontán szülés mellett döntenék és valami baj történne vele, de nem tudom miért, mérhetetlenül csalódottnak érzem magam. Nem tudom, hogy érti-e valaki? Mert én sem értem, csak érzem. Kép De nagyon szomorú vagyok.
Ő meg mintha meg akarna nyugtatni, azóta elég intenzíven itt ugrál a pocakomban. Kép

Leone

KépKép
leone
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?