Új privát üzeneted érkezett!

na kész vagyok.
mondtam h.nem fogok jo hireket hozni.ha volt is terheség az màr nincs ny.hàrtyam 3,1.utrot abbahagyhatom és tesztelgetnem kell amig nega nem lesz.ha par napon belül nem lesz nega akkor vérvétel és be kell mennem a korhazba valami vizsgalatra.hat enyi.

Kép
monyo83
 
 


monyo83 sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: pedig annyira de annyira drukkoltam neked

Kép
Kép
melisch
 
 


Monyo

Basszus... :(:(:(

anyapoc
 
 

 
 

Monyo,ezt nem hiszem el :(
Vendég
 


Monyokám
óóóó ez nem lehet igaz .... :cry: a fene vigye már ....
Átmásoltam amit írtál a pcos-ba.
kokusz
 
 


Monyo, annyira sajnalom! Ez igy nagyon nem jo! Kivizsgaltattad Magad? Itt valami nagyon nincs rendben! :cry:

Kokusz: nem a jarvany miatt nem akar jonni a nagyim hanem fel a repulestol egyedul, hiaba, 75 eves, nem is varhatom el Tole!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica
Jaaa akkor félreértettem .... hát mondjuk így nem csodálom ... sajnálom :cry:

Monyokám
Tényleg kéne egy komolyabb kivizsgálás, mert valami nagyon nem stimmel ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz

OK,akkor majd jövök a hírekkel,amint lesz nosztalgia buli,akkor szólok :).
No,szalonna befigyelt? :wink:

Tontica

Sajnálom,hogy nem megy a nagyi,megértem én is,én is fosok a repüléstől :oops:...És ahogy Kokusz írta,addig még bmi lehet,szl simán jöhetsz is haza :).Na meg nagyobbak is lesznek a gyerkőcök... :roll:
Szl nyugi,majd lesz valahogy :wink:..légy optimista :).

anyapoc
 
 


Anyapoc
Oké, dejóóóóóó :)
Nem szalonnáztam, de a hétvégén tuti fogok ... nyamiiiii
kokusz
 
 


Monyoka
:cry: :cry: :cry: :cry: hát ezt itt senki sem gondolta a tesztek után!Nagyon sajnálom!
Drogteszt :shock: :shock:

Tontica
Hát gáz ez a járvány!
Sajnos az influenza nagy járványt okoz ha jól emlékszem úgy 15 évente.Az utolsó meg a 70-s években volt? Szal már tudták ezt,és "várják" régóta.Remélem a modern tudománynak köszönhetően simán átvészeljük.
A repüléstől én is tartok! :roll:
Na a spirálra kíváncsi vagyok!Ha tényleg nem vérzel tőle nagyon,lehet én is kipróbálom.Bár tudod ezzel az a baj,a spirál úgy véd,hogy megakadályozza a megtermékenyített petesejt beágyazódását.Elég sokan terhesek lesznek azért így mellette. :wink: De persze hormonnal kombinálva lehet másképp is hat.
Van egy sztorim:egyik ismerősöm felrakatta a sima spirált,közel már az 50-hez.Aztán mikor nem jött meg azt hitte menopauza.Hát baba volt,és spirál meg eltűnt.Nem érti azóta sem hová lett.Még az embert is elővette,hogy nem találkozott -e vele?! :shock: :D

Anyapoc
Bemutató jól sikerült,bár inkább a légzőtorna része tetszett az illetékeseknek,az én élettani előadásom elég száraz volt.Azért remélem az 5-s megvan.(ketten csináltuk) Képeket is a légzőtornához tudtam csak betenni,más nem volt a neten.Hát ez van!

Kokusz
Én a szalonnát csepegtetős kenyérrel szeretem! :D


Na ennyi voltam.Ma megvolt egy ZH,remélem sikerült.Az a baj,a tanárnővel sokmindenben nem értünk egyet,és én tőlem idegen dolgot nem vagyok hajlandó leírni. :evil: Majd meglátjuk!
Csütörtökön költözünk.elméletileg ma oda is bekötötték a netet,így leszek,de sztem pénteken legközelebb.Zűrös napok jönnek!!!! :cry: :?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr
Amiről Tontica írt az tényleg jó. Amellett hogy spirál, még hormont is tartalmaz. http://www.egeszsegkalauz.hu/gyogyszer/ ... n_rendszer
Persze nem akarlak rábeszélni, te érzed mi jön be neked.

Szalonnaügyben hasonló az ízlésünk, úúúúúúgy finom :) mellé egy kis hagyma .... na csorog a nyálam
kokusz
 
 


Sziasztok,

Kriszti,
Köszi a felajánlást! :lol: Inkább a kicsit kérném, Ő nem tud lebuktatni 8) Már a keresztgyerekeimet is ajánlották, h vigyem őket nyugodtan. :D Ja, pasit meg majd leakasztok vhol útközben - ennyi gyerekkel már egyszerű lesz! :P
A csoki nálam is jöheeet! :D
És a spirált azóta is keresik? :shock: :lol:
Költözéshez kitartást!

Tonti,
Nem mehetnék a Te volt osztálytársaidhoz talizni? :?
Gyere csak nyáron szépen haza, aztán Téged is elviszünk bulizni! :D Tényleg gáz ez a vírus... :evil:
Vond vissza a kiloidat! :lol:
Ha mégsem tudtok hazajönni, majd én kimegyek Hozzátok és máris nem leszel egyedül a 3 gyerekkel otthon! :D Na, mit szólsz?

Monyo,
Drogteszt?! :shock: :shock: :shock: Én ilyenről még nem is hallottam!

Kókusz,
Ááá, Anyapoc bírni fogja! Van 2 gyereke! :wink:
Ja, és olyan csoptársam is volt, akinek már az 5 éves talin 3 gyereke volt! :shock: Már ott kész voltam! ...

Anyapoc,
Ha már eddig kibírtuk, tudunk még várni egy picit! :lol:
Én is arra tippeltem, h azért puskapor :D Akkor ezt megszavaztuk! 8)
Ja, én boldog legyek? Sztem menni fog! :D Elmegyek sztem. És remélem, jó napom lesz! :D
Durva, h ilyen nehezen kaptatok melegítőt Bulcsúnak! :shock: :?

Monyo,
Óóóóóóó, basszus! :( :( :( :( Sajnálom nagyon! :cry: Pedig annyira bíztam benne, hogy most minden ok lesz!
Vmi kivizsgálást nem javasolt a doki?

Csajok,
Nem ér itt késő éjszaka kajáról írni! Úúúgy megkívántam én is a sült szalonnát! Érzem az orromban az illatát... :? Bár én is a kenyeret szeretem inkább. Jóóó sok paradicsommal, paprikával, kígyóubival, hagymával.... :P Basszus, a gépre csorog a nyálam! :roll:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Monyo :(
sajnálom........
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok

Rohadt lassú a Babanet ....

Kata
Na akkor téged is elkapott a szallonaláz :)
Akkor is menj el a találkozóra, ne foglalkozz ezzel hogy kinek hány gyereke van .... jó lesz és kész!!

Monyokám
Remélem azért jól vagy bér tudom hogy nem könnyű most neked ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Nektek meg nem is mondtam, ime az en legujjabb unokaocsim/hugim: :D
Kép
Az ocsem baratnoje babas, na szegenyke O is megkuzdott erte, volt mar Neki egy fejlodesi rendellenesseggel szuletett kisfia aki par hetesen meghalt. (az elozo baratjatol) Es mar 5 eve egyutt vannak a tesommal, soha nem vedekeztek es csak most jott ossze, spontan. :D

Ja, meg egy jo hirem van, nem kell hazautaznunk a csaladi igazolasert hanem eleg ha elkuldik postan es mar adhatjuk is be a papirokat a hazassagkoteshez. :D

Kata: eskuszom orulnek ha jonnel, biztosan nagyon aranyos csajszi vagy! Kifizetem a jegyed! :wink: Na, itt aztan babazhatsz mig meg nem unod! :lol: Amugy olyan volt osztalytarsnom is van akinek tobb mint 10 eves gyerekei vannak. :wink:

Kriszti: biztosan irtad de hova is koltoztok? En y hallottam a hormonalis spiral nem ugy mukodik mint a masik. Ha bejonne a baba akkornem vetetnem el de azert annak nagyon keves az eselye. Szegeny ismerosod! Megtartotta a babat?

Kokusz: en eppen most ettem szalonnat pedig fogyozok. :roll: De reggel meg belefer! :D

Anyapoc: azert nem utazhatok a ket kicsivel egyedul mert szabaly hogy 1 ket even aluli gyerekhez egy felnott kell hogy tartozzon a repulon kulonben nem engednek fol. 2 eves kor utan meg a jegy 90 %-at kell kifizetni a gyerekeknek, akkor mar nem hiszem hogy lesz annyi penzunk repulni. :roll:

Hu, nem vagyok jol, megittam ket kavet es most szedulok. :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Na,végre működik a társalgó :)!

Lányok,nem győztem törölgetni a képernyőt,annyi nyál folyt rajta :D!


Kriszti

Jóóóvan,az a lényeg,tuti megvan :).Az elmélet meg csak száraz lehet :wink:!
És hogyhogy nem egyezik a tanárral a véleményetek? :shock:
Költözéshez kitartást mellékelek,nem irigyellek :roll:...
Baba megmaradt végül az ismerősnél?Benne nem lehet a spirál? :roll:... vagy ez hülyeség?Hát csak nem szívódik fel... :shock: Vagy nem esik ki... :roll:

Kata

Hihi,asszed,mer' van két gyerek,már mindent kibírok? :lol:
Na hallod, valakinek 5 év alatt 3 gyerek... :shock: Nóóóórmális? :roll:
Ha boldog leszel,akkor én nyugodt :).

Kokusz

Akkor hétvége,szalonnára fel :).Nekem most vissza kell fognom magam,mert bár kilóra nem változtam,mégis olyan furin vastagodnak az úszógumik :roll:...

Tontica

Szl nagynéni leszel,gratulálok :).
Hát tudod,valakinek nyomd a kezébe az egyik ikret a repcsin és már mehettek is :lol:!
Gratulálok az akadályok elgördüléséhez :).Akkor kapjuk a meghívót? :wink:


Voltak megint szerenádozók, tök jó volt hallgatni őket :).Anyum besegített,sütött 400 db pogácsát :oops:.... Így jutott mindkét osztálynak,mert elvileg csak 1-et vártam :).De a másiknak is örültem :).

Na pusztok!

anyapoc
 
 


Hellóóóó

Hát egész nap nem ment babanet ....

Tontica
Gratula a nagynéniséghez :)
Látom szalonnafronton mindenki ott van :) jó is az. Én is fogyózok ...
Akkor lesz nagy lagzi :)

Anyapoc
Nekem is vissza kéne fogni magam mert ha így költöznek be az ikrek a pocimba akkor tényleg akkora leszek mint egy tank és könnyebb lesz átugrani mint megkerülni ... :lol: na dehát szeretek enni ....
Jujj de jóóóó, én is úgy szeretem a szerenádozókat. A szomszédba is jöttek ma. Az meg még jobb lehet ha hozzád mennek :)
kokusz
 
 


Monyokám
Jelentkezz hogy mi van veled .... :roll:
kokusz
 
 


Monyo, sajnalom...

En ma ET 8. 2x mar verezgettem. Igaz, csak minimalisat, de nem tartom jo jelnek. Neha mensi szeru tunetek, de en mar a kovetkezo honapon gondolkodom. Hat ennyit mara a szanisagbol...
katavirag
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Nagyon elszomorított ez a hír. Én annyira bíztam, nem igaz hogy ekkora HCG-vel sem lehet biztonságban az ember..... Úgy segítenék vmit-biztosan nem vagy túl jól- de nem tudok. :( Nagyon kíváncsi lennék a doki a mostanit és az előző eseteket mivel magyarázza.
Vigyázz magadra lelkem, kicsit pihenj rá és hajrá tovább!

Most ennyi,
puszi

Junko
junko
 
 


sziasztok.

Koszi az egyuterzo szavakat.

megvagyok,megint meghalt belolem egy darab de maradt meg belolem valami,azt osszekanalazom es megyunk tovabb.

A vizsgalat amugy eleg erdekes volt,a doki rogton kizarta a mehen beluli terheseget amint berakta az Uh fejet,inentol ment fel a pulzusom hogy akkor hol van,mert a doki szavaival evlve valahol lennie kell.Nezte a monitort hallgatott neha mericskelt.Aztan mar nem birtam cernaval kiforditottam a fejem es en is neztem a monitort mikor meglattam egy fekete foltot,mondom a dokinak na ott a petezsak,erre o, tudom.Mar sejtettem hogy valami nem jo ezert nem szolt.Mondta hogy a petezsak ures(meg szerencsere)szabalytalan a szele vagy valami ilyesmi es egyaltalan nem jo helyen van.
Nos sunyi eleg hulye helyet valasztott,a mehnyakamnal akart beagyazodni,ezt azert nem irtam keden mert azt hittem hogy felreertettem a dokit mert ilyenrol meg nem hallottam,de igen letezik.Az esetek nagyon kis szazalekaban de a megtermekenyitett petesejt,mehen kivul a merhnyak cervixvaladekaba akar beagyazodni,termeszetesen ott eselye nincs igy nagyon terheseget kaparasal oldjak meg.
Nalam kedd ejjelre beindult a verzes,nem ekkorra mennyisegre szamitottam,rendes menzim van oriasi darabkakkal(bocsi)nem tudom honann jon mikor a nyalkahartyam 3mm.
Mivel megbeszeltuk a dokival hogy verzestol ujra indul a closty igy panikoltam hogy most mi legyen,nem erzem most meg keszen magam igy a parommal megbeszeltuk hogy kihagyjuk ezt a ciklust.
A doki rendes volt velem,mostmar azt is tudom hogy rendelesen kivul is szamithatok ra,mondta ha barmi furcsat eszlelek azonnal hivjam fel mobilon es megbeszeljuk a korhazas dolgot.
Hat ennyi,bocsi hogy hosszu voltam de jobb hogy ezt le tudtam irni.

Kép
monyo83
 
 


Katavirág
Azrt még drukkolunk :) csak kell sikerülnie már ....

Monyokám
Hát ez megint nem szép történet .... de én azt gondolom valami marhára nem stimmel nálad ... én nem biztos hogy csak így bele tudnék ebbe nyugdoni, hogy rossz helyre akart beágyazódni. Ez már nem az első eset nálad. Nem tudom milyen probléma lehet, talán Junkonak több ötelte van, de én valami komolyabb kivizsgálásba vágnék azt hiszem, már ha van rá lehetőség. Mindenesetre nagyon sajnálom ami veletek történt megint, biztos nehéz felállni innen, de neked menni fog, mert erős csaj vagy és veled vagyunk.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Vegre rendesen es gyorsan mukodik a babanet! :D

Monyo: el sem tudom kepzelni mennyire rossz lehetett hallani hogy megint nem sikerult. Csatlakozom a Tobbiekhez, itt valami nagyon nincs rendben, ez mar hanyadik vetelesed? Legalabb 4-5 ilyen eset volt, nem? En ebbe nem tudnak beletorodni, ne haragudj, igazan nem akarok belemaszni a lelkedbe de en ezt nem folytatnam igy mert belerokkansz. Mert mi lesz ha ez igy megy tovabb, remenykedes, veteles stb. ki kell deriteni hogy mi a baj! Barcsak segithetnek valahogy! :cry:

Anyapoc: hu, milyen jofej anyukad van! 400 db pogacsa,nem semmi! Anyukad ugyanolyan energikus lehet mint Te! Szuper erzes lehet a szerenad!!! :)
"Na hallod, valakinek 5 év alatt 3 gyerek... :shock: Nóóóórmális? :roll: "
Nekem 3 ev alatt 3 gyerek :roll: :lol: (illetve 3 es fel :cry: )
Ha meghivlak az eskuvore, eljossz? :wink: Szavadon foglak am! Ah, csak negyen leszunk, a tanuk meg mi az annyi! :roll:

Amugy suly visszavonva, tegnap mertem es 60,6 voltam ugyhogy nem egesz egy het alatt lement 3 kilo. :D Na, meg -3 es meg leszek elegve bar a hasam, combom, melleim totalkarosak de hat ez van. :?

Katavirag: lehet beagyazodas es azert verezgetsz! :wink:

Kokusz: Te nem akarsz kijonni spanyolba kicsit nyaralni? :wink:
De most komolyan!!!
Hat, igen, en az ikrekkel 20 kilot szedtem fol. :roll:

Ezt tegnap csinaltam:
Kép
Kép
Kép
Felhivom a figyelmeteket Alex serojara, Anna harisnyajara es Rate szepen gyogyulo sebere! :lol:

Tegnap a jatszoteren volt egy 19 honapos kislany aki beszelt :shock: az enyemek meg 3-4 szot mondanak meg mindig. :roll:
Anna rendesen kiakaszt, igazi duhkitoresei vannak!
:? Gondolnatok errol a torekeny, edes kicsi lanyrol hogy egy eroszakos, sikitozos kis furia es siman nekimegy a fiuknak? :roll: :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica
Jajj de zabálnivalóak ezek a gyerekek :) Alex igazi kis vagány ezzel a séróval, a kiscsajod meg egy édes kis boszorka :) Rate meg már szép nagyfiú és iggen szépen gyógyulnak a sebei.
Háát, én szívesen kimegyek Katával :) ha már így rákérdeztél.
20 kiló, az igen .... de le a kalappal, nagyon jó formában lehetsz :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Monyokám

Hát megdöbbentett,amit írtál... :( Nem is hallottam még ilyenről...
Nagyon drukkolok,hogy a következőnél-ahogy írtad,lépésről-lépésre- minden helyén legyen és rendben legyen!

Tontica

Megyek én az esküvőre :wink:!Legfeljebb virtuálisan... :D!
na de ha meghittet akartok,négyesben, akkor nem zavarok :D!
Na tudod,ikrekkel könnyen ment 3 év alatt 3 gyerek :wink:!
De azért ha évente, másfél évente jönnek,az azért nem semmi... :roll:
Mondjuk az ikrek sem :wink:! Nagyon cukik a képen a kölkök :).
Enyim lány is nagyon korán beszélt :oops:... És bár törékeny,kis nádszál, de olyan kis fúria :D!Szt ez genetikai adottság :D!
Fogyáshoz gratulálok :):)!Csak így tovább :).Nyugi,nekem meg elfogytak a cicijeim :D!

Kokusz

Azért egy-egy szelet szalonna még belefér :wink:!
És ha úgy költöznek az ikrek,akkor oda se neki,csak legyen máááááá!
Amúgy meg honnan tudod,nem ont ettől fog rendeződni az alakod... ? :roll:

Katavirág

Hát ez nem hangzik jól :?.. De nem semmi,ahogy előre nézel :).
Azért én aszondom, a remény hal meg utoljára,még bízzunk!!!
Tonticának meg igaza lehet...hm...beágyazódás?

Na lányok,holnap majális helyett ballagás :).Na jó,utána majálIS :D!
Ki megy még és hova? Sör-virsli, lufi,táblák? :D:D:D Mint régen :).


Nagy bánatom,hogy az előző ciklusom óta tiszta ragya vagyok.Nagyon nehezen akart megjönni, csúszott 1-2 napot a mensi és tiszta idegbeteg voltam és azóta tiszta ragya a fejem,pedig már régóta nem volt :(:(...Ráadásul fáj is...vmi horm-on nem volt ok szt... :? :?

anyapoc
 
 


Monyó,
a ... vigye el!!! :cry: :cry:
Nem értem! :? Hiszteroszkóppal látták már a méhedet?

Katavirág!
Azért várjuk még! Én is görcsizgettem. Mikor lenne eredetileg az ideje a pirinek?! Ha nem most akkor, beágyazódás jele lehet!

Tontica!
Anyu fél óráig nézegette a gyerkőceidet, és el volt ájulva! :lol:

Kokuszkám!
Én sajna nem voltam ennyire előrelátó! :roll: , ÍGy most nagyon oda kell figyelnem :? pl. este már csak korpás keksz jöhet. Édességet max. délelőtt! Gyümivel próbálom pótolni az édesszájúságomat.

Anyapoc! Buli?! :wink: Egy évvel nem lehet elhalasztani?!!
Legalább ne a szemem előtt beszélnétek meg! :wink:
nárciszka
 
 


Hello!

Anna ma ketszer hanyt es mar ket napja fosik, mehetunk megint az ugyeletre, marha jokor jott, holnap meg holnaputan el kellene mennem mezet porgetni. :evil: :cry: Max. a fele-fele jegyet. :roll:

Kokusz: ket lany? hu, az uram biztosan orulne! :wink: :lol: Hat, annyi repcsijegyet nem mar nem tudnank kifizetni. :roll:

Anyapoc: majalisert irigy, azt imadom! Hat a ragyakert nem irigyellek de nekem megvan a magam borbaja. :roll: Es a lanyod csak 2 evesen volt furia vagy az is maradt? :shock: :wink: :lol: Remenykedem benne hogy majd kinovi!!!

Narcsiszka: Nemsokara Neked is ilyenjeid lesznek! Hanyadik heten vagy? Minek nincs vonalzod? :?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Ugyanmá, kifizetem én magamnak a repcsijegyet :) ha tényleg komolyan gondoltad.
Szegény kiscsajszi, benyalt valamit? Jobbulást neki.

Anyapoc

Hát én is azt mondom, csak legyenmááááááá :)
Kis szalonna, belefér persze ... de még mellé a többi nyalánkság ...

Nárciszka

Az a baj hogy engem is csak elkap néha a gépszíj hogy oda kéne figyelni. Aztán lehet én is őgy járok mint te ... de jó nagy az önfegyelmed ha meg tudod állni.

Csajok itt Pesten mi van az utcákon, egyszerűen kész téboly. A negyedórás utat 40 perc alatt sikerült megtenni, és a talpam a kuplungolástól totálkáros. Megint mindenki éhen akar halni, mert egy napra bezárnak a boltok. Én nem értem komolyan .... :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Ildi

1 év múlva is tartunk bulit :wink:!Csak és kizárólag a Te tiszteletedre :).
Lassan 18 hetes UH,nem?

Tontica

Szegény Anna :(...Na meg akkor várhatóan a többiek is elkapják...
Én ilyennel nem szoktam orvoshoz vinni őket :oops:..Már amíg látom,hogy nagy gond nincs.Adok probiotikumot, Smectat,meg kis kortyokban vizet....És persze figyelem a kiszáradás jeleit... :roll:
lánykám az is maradt,de azért mellette imádnivaló.De ha kell vmi,azt kiharcolja :).Azért én nem bánom :wink:!

Kokusz

Mellé a nyalánkságok :lol:!Akkor edd csak hagymával :wink:!
Látod,ki a fenét érdekel,hány kilóval kezded,Ildi is ügyesen csinálja :).És ha csak ezen múlna :?... Na de ha már témánál vagyunk...akkor most nálatok hogy is áll a dolog???
Szt ballagás van sok helyen,azért ennyi az ember :roll:...nálunk is a városban őrültek háza :?....

Megyek fodrászhoz este,hátha holnap szétázik a frizurám :lol:!

anyapoc
 
 


Anyapoc
Hát nálunk egyenlőre parkolópályán .... illetve szorgoskodunk, de nemtom van-e értelme. Elvileg majd mostanában kell menni megbeszélni a júniusi lombikot. Csak nemtom hogy mensi előtt kell e menni vagy utána .... majd jövő héten felhívom őket hogy akko mikor menjek. Mert kll kezdeni a szurikat ....
Jó fodrászolást :) hátha nem lesz eső :)

Többiek hun vagytok? :twisted:
kokusz
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Persze, h elmegyek és persze, h jó lesz! :D Ha meg mégsem, akkor utána elmegyek vhova inni/bulizni :lol:
Na, látom, nem csak én futottam bele az idióta emberekbe... Csak néztem, h úgy veszik a kenyeret, tejet, mintha több hétre kellene vásárolni... :shock: Tényleg ennyire hülyék az emberek?! :roll:
Te a szalonna mellé eszel édességet? :lol: :lol: :lol:
Mi ez a butaság, h van-e értelme a szorgoskodásnak?! :evil: Hol itt a pozitív hozzáállás, Te nőci?! :? Ja, és az élvezeti érték már smafu? :wink:

Tonti,
Gratu az unokahugihoz/öcsihez! Tök jóó, h ennyi idő után összejött spontán! :D
De jóóó az is, h nem kell hazautaznotok az igazolásért! 8)
Kűűűűűd a jegyet, már megyek is! :wink: (szívesen mennék amúgy tényleg, annak idején a volt pasimmal terveztük... :? ő egy időben szinte hazajárt oda... )
Nekem is az jutott eszembe, mint Anyapocnak: nem lehet vkivel a reptéren megbeszélni, h csináljon úgy, mintha az övé lenne vmelyik pici? Persze, csak amíg felmentek a repülőre! 8)
Ne viccelj már ezzel a súly dologgal! Sztem tök jól nézel ki, és akkor még azt nem is vettem bele, h 3 gyereket szültél! És azért az ikrekkel Neked könnyebb volt "letudni" a 3 gyereket ennyi idő alatt! :wink:
Mééég képeket a gyerekekről! Jól látom, h Alex tiszta Apa, Anna meg olyan, mint Te piciben? :D Naggyon tuti Alex haja, Anna meg zabálnivaló kis csini nőci! 8) Rate sebe szépen gyógyul! És milyen nagyfiú már! :D Naná, h Anna harcias! 2 fiútesó mellett Te csodálkozol rajta? :lol: :P
Jajjj, most olvasom, szegény Anna! :( Jobbulást Neki!
Neked milyen bőrproblémád van?

Anyapoc,
Nem úgy gondoltam ám, h mindent kibírsz, de edzett vagy! :D Sőt, még pedagógus is - az azért sokat segít (nekem is :wink: )
Sokgyerekesékben az volt a vicces, h az 5éves talin pár hónapos volt a legkisebb gyerekük (a 3.) és azt mondták, h most leállnak a gyerekekkel egy időre. Erre picit több, mint egy év múlva már ott volt a 4. :shock: :lol:
Szerenádozók - tök jó lehet! :D Bár én, ahogy vénülök, egyre könnyebben meghatódok... ciki? :? Nekünk nem is maradt pogi? :lol:
A ragyáknak üzenem, h tűnjenek a francba! :twisted:
Én valszeg dvd-zni fogok holnap, semmi vonulás! :)
Milyen lett a frizu? Neeem lesz eső holnap! :wink:

Katavirág,
Remélem, h tényleg beágyazódás! Drukkolok! +++++++++++++++++++++++++++++

Monyókám,
Huhhh, ez durván hangzik! :( Annyira sajnálom! :cry: Az viszont jó, h ennyire normális dokit találtál! De tényleg, nem lehet vhogy kivizsgálni, h miért alakul ez megint így Nálatok? ...

Nárciszka,
Bulizunk majd jövőre is! De Te akkor szoptatni fogsz éjjel-nappal... :wink: De bulizunk majd Veled is, ne aggódj! :D

Ja, és én nem fogyózok! :lol:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Csak én vagyok esti műszakban? :roll:
kata1977
Hatvan
 
 


Hello!

Kokusz: juniusban lombik? Akkor Te nem tudsz kijonni Kataval! :? Merthogy ugy kene hogy valamikor junius vegen vagy julius elejen menjunk vissza Mo-ra. :roll: Amugy most varunk kb. 2-3 hetet hogy meglassuk mennyire terjed el ez a virus, ha nagyon akkor inkabb nem repulok a gyerekekkel! :cry:
Noci elrontotta a gyomrat, nem virus, legalabbis a doki szerint meg egyenlore senki mas nem beteg. Mondjuk ugyanazt eszik Alexel. :roll: Ma itt is nagy felfordulas volt es beismerem en is rohantam pelenkat meg tejet venni. :lol:

Anyapoc: tenyleg jo hogy megtanuljak kiharcolni Maguknak amit akarnak csak ez a visitozas, hatravetodes, toporzekolas most igy eleg durva. Anna nem szereti ha szeretgetem, puszilgatom, van hogy elnyom Magatol sot neha meg pofon is vag. :shock: Meg szerencse hogy van ket fiam akiket agyon szeretgethetek! :D

Kata: "elvezeti ertek" ez jo! :lol: Nekem meg az a nagy problemam hogy egyaltalan nincs kedvem, uram meg agyon hajszolna, mar kuldtem szerezzen Maganak valami haremet mert nem birom az iramot. :roll: De most komolyan szerintetek normalis az hogy 7 ev es 3 gyerek utan meg majd minden nap akar? Egyaltalan mi a normalis? Csak azert hogy tudjak velem van-e a baj vagy Vele. :roll: Juj, kibeszeltem a szexualis eletunket, nem baj, nem vagyok szegyenlos! :wink: :lol:
Nem lehet hogy felszallasnal megbeszelem valakivel mert akkor kell amikor megvesszuk a jegyet es utana az O oleben kell hogy uljon a gyerek.
Most halal komolyan mondod hogy eljonnel? En komolyan! Mar mondtam az uramnak is es Tole ok. Csak kicsi a lakas es a nappaliban a kihuzhato agyon kellene aludni. Parod mit szolna? Volt pasid mit csinalt itt?
Kerdezted milyen borproblemam van: Sajnos pikkelysomorom. :(

Na, holnap, holnaputan nem leszek, mezet porgetunk! Kivanjatok sok-sok hordonyi mezet!

Jo ejszakat!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Nem csak te vagy esti műszakban :)
Na ez a beszéd :) jó leiszod mgd oszt máris szép emlék lesz a 10 éves tali :lol:
Hát komolyan mondom én kiakadtam, olyan ideges voltam mire hazaértem hogy majd szétrobbantam ... nem értem, minta háború jönne .... :roll:
Neeem a szalonna mellé eszek édességet hanem utána :)
Hogy van-e értelme: ezt azért mondtam mert apa kisfickói nemtom hogy javultak e hogy lerakta a cigit. Mert ugye azért kell nekünk a lombik mert apa katonái nem működnek .... hiába mondom én nekik hogy MUKODJ :lol: Az élvezeti értéket nem részletezném inkább hehe 8) szerintem az a részletekre nem vagytok kíváncsiak de jóóóóóóóóóóó
kokusz
 
 


Tessek, meg kep: :lol: (remelem nem raktam mar fel ezeket egyszer! :roll: )
Kis diszno:
Kép
Gyakorol:
Kép
Randa anyaval:
Kép
Ki ugat le kit? :lol:
Kép
Sikerult lakapni eses elott es eses utan. :lol:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Hát azé hogy lesz lombik még messze nem biztos hogy sikerül is .... persze tudom fő az optimizmus na de ez is benne van a pakliban.
Hát kiscsajjal nem lehet egyszerű ... :shock: de gondolom csak elmúlik ez az időszak is. Vagy nem?
Szerintem tök jó hogy embered még mindig ilyen aktív :) bár gondolom azért fáradt vagy 3 gyerkőc mellett, de inkább így legyen mint hogy rád se nézzen én azt mondom. Mert az meg még rosszabb lehet.
Pikkelysömör nem jóóó :? állítólag a szolárium jó hatású.
kokusz
 
 


Jó estét :)!

Fodrászolás megvolt, frizu maradt,csak kicsit újítottunk rajta :).Szél és eső holnap nem lehet :lol:!

Kokusz

Na ja,sok zsíros cucc után nekem is mindig jól esik az édes :D!Csak ugye a akkor jobban felszívódik :?...
Hát szl akkor lassan akció :).Illetve folyamatos akció :D!Katának igaza vagyon, hát az élvezet? :lol: De majd jelentesz,mit is mondtak :).

Kata

Ja,ja, az biztos,hogy előnnyel indulok idegi alapon :D!Csak a felső szomszéd gyerekeit nem bírom hajnal 6-kor :?...
Te is pedagógus? Vagy mi?
Szl jött a negyedik :roll:...és mi lett volna,ha nem állnak le...4es ikrek? :shock:
Ááááá, én is szentimentális vagyok :), ez tényleg a korral jár :wink:!Bár most nem volt bömbölde,egészen jól bírtam :).
Ahh,ragyák még nem tűntek el :cry: :cry: ..nem is érdekelne,ha nem fájnának :?...
Dvd buli is jó,mit nézel?

Tonti

Akkor sok mézet kívánok :).Biztos lesz sok :).
Sajnos a vírus egyre jobban terjed,már kiadták az 5-ös fokozatú riasztást :(.... Nemtom,mi lesz ebből... :(...
Hát hányás-fosás szt inkább vírus :roll:...És még az sem mérvadó,hogy más nem beteg.Mi sem szoktunk sosem egyszerre megbetegedni :roll:... Na de a lényeg,hogy javuljon a kiccaj :).
Ja,nálunk azért toporzékolás nincs és cicamica tud lenni, pofont sem kapok,de azt nem is hagynám :oops:.... De majd lesz ő még cica,vagy kis zsarnok :D!
Képek egy részét már láttuk,de most legalább láthatjuk,hogy nincs is baj a súlyoddal :).Ez a játszótér a parton van?
Ja,és nálunk ugyan csak 2 gyerek és majd' 10 év,de uez a helyzet :oops:...és én is nehezen bírom az iramot :lol:!De asszem,hogy nem vagyunk egyformából összerakva,ez már csak amolyan evolúciós különbség :D!

Na, a mai nap lényeges eleme,hogy megérkezett hozzánk PÖTYI, az új kishörcsög :).Nagyon aktív,egész délután fent volt, kerekezett,mászkált,evett stb.Semmi félénkség,jól érzi magát :).Majd csinálok képet róla,hogy bemutathassam :).Fekete-fehér egyébként és a fehér sávjában van 3 fekete pötty,innen a név :).

Na megyek lassan alunni :D!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Örülök, h nem csak én vagyok éjszakás! :lol:

Tonti,
Én nem tudok elfogulatlanul nyilatkozni a sok-kevés dologról... Az enyémhez képest nekem most minden sok... :? De egyetértek Kókusszal, h inkább ez legyen, minthogy ne akarja! :wink: (erről jut eszembe: nemrég a ciklus.hu-n feltöltöttem a régebbi mensijeimet/szexelést - hőt kb. egy éve mérek és vezetem - és totál leesett az állam, h annak idején mennyit szexeltünk - szinte minden nap :shock: -. Hááát, nem is emlékeztem, h ilyen is volt az életemben... :? A nincses idő sokkal hosszabbnak tűnik... :( )
Én is komolyan gondoltam! :D Most nincs pasim (...), a szerelmemen meg lehet, h segítene, ha nem lennék a közelében, könnyebben elhatározásra jutna... :wink:
A volt pasim gyerekkorában szinte minden nyarat sp-ban töltött vmi rokonnál, aztán meg második otthonaként tekintett rá (vagy elsőként?!). Szakmai felsőfokúja van sp-ból és miután szétmentünk, is kiment pár hónapra dolgozni. Én meg még sosem voltam...
Pikkelysömör :cry: Azzal lehet vmit tartósan kezdeni, vagy csak kordában lehet tartani?
Sok-sok mézet Nektek! :D
A képek lehet, h már voltak, de akkor is tetszenek! :D A kutyás a kedvencem! :lol: 8)

Kókusz,
Az ivással nincs gondom (nnna, most már az alkeszságot is a jellemzőim közé írhatjátok :oops: ) 8)
Sztem minden normális ember kiakadt ezen az "ostromállapoton"...
Szalonna után KELL az édesség, nehogy megfeküdje a gyomrod! :wink:
Sejtettem, h ezért írtad, de akkor is legyél pozitííív! :D És persze, h javulni fognak a katonák! :wink:
OK, ne részletezd! 8) (én úgyis ki vagyok éhezve, ráadásul pé-m lesz minnyá, ilyenkor meg aztááán... :oops: )

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Anyapoc,
Végzettségileg én is. :D
Felső szomszéd lovacskáival nekem is volt már gondom... :twisted: Most szerencsére nem lakik már fölöttem senki 8)
Általában én is tudok uralkodni magamon, de egyre nehezebb! :? Régen meg úgy csodálkoztam az Anyukámon, h mennyit tud sírni! ... :roll: Most már kezdem érteni.. :lol:
Fájós ragyák?! :? Basszus... :cry:
Dvd: a Drót első 3 évada van nálam. 8) Az elsővel már majdnem végeztem.
Gratu Pötyihez! Várom a képet! :D
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Koszi lanyok a biztato szavakat, de beagyazodas az 5. es a 7. napon :shock: :?:
Ma ET-9 nap van. Semmi ertelme nem lenne tesztelni, mert ET-6on kapatam Hcg szurit. Csak becsapna a pozitiv teszt.

Monyo, ez borzasztoan szomoru :cry: :cry: :cry: Nagyon sajnalom. Megint elindult nalatok egy kis elet, aztan element... De fel a fejjel :!: Tudom, most nem sokminden vigasztal...

De mindig azt mondom, messze meg a klimax :lol: :lol: :lol:

Lanyok, szep heteveget :!:

Tonika, edesek a gyerekek :!:
katavirag
 
 


Ja, majd elfelejtem :!: Junko, majus 1 van :wink: Mikor kezdetek :?:
katavirag
 
 


sziasztok.

Mindenkinek kellemes majus1et :lol:

Mi nemsokara indulunk a haverokhoz aztan vissza hozzank es sutunk es iszunk persze :lol:
azert gaz mert verzek mint az atom,kivi leszek hogy oldom meg hogy hamarabb hazajojjunk palicsrol.

tontika,hu basszus minden nap :?: mi meg fiatal korunkban sem voltunk enyit egyutt.most jelenleg egy honapja voltunk egyutt utoljara :shock: valahogy total tonkretett minket ez a probalkozas,regen jo volt mostmeg...ah.

anyapoc gratu a kis horihez:)majdnem kaptam en is vasarnap de aztan megondolta magat az uram,szerinte budi.

kokusz valamenyire bizti javult apa eredmenye,mikor mentek andrologiara :?: vagy nem is mentek oda :?:

junko,megint eltuntel :roll:

kata latod nekem van pasim megsincs altalaban semmi az egeszbol igy a sok csalodas miat en is visszavettem,beelegszem a heti 1alkalommal,ezert is lassan elfelejthetem hogy spontan osszejon,mert spontan alig vagyunk egyutt.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Van tickerünk! :)
nárciszka
 
 


Sziasztok,
Mindenkit elrabolt május 1?! :roll: :D Vagy mindenki jóóól besörözött? :wink:

Monyó,
Milyen volt a buliiii? 8)

Junkót már én is hiányolom... :(

Nárciszka,
Széééép vonalzó! :wink:
És gratu a 16. héthez! :D Pocakfotó? ...

Többiek: HAHÓÓÓÓÓÓÓ, gyertek előőőőő!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na sziasztok

Itt vagyok, hulla fáradtan .... vidéken voltunk haverokkal bulizni, sikerült rendesen ami azt illeti. És holnap menni kell dolgozni ...
Megvolt tegnap a szalonnasütés is, nagggyon finom volt :) de két napig szinte folyamatosan ettünk. És le is égetem, de legalább van színem.
Megyek pihenni, kész vagyok
kokusz
 
 


Sziasztok!

Narciszka: de szep az a ticker!!! :D Vegre!!! :D

Csajok, egesz hosszu hetvegen mezet porgettunk, nagyon elfaradtunk, engem jol megcsipett egy a szemem folott hogy ugy bedagadt hogy nem birtam kinyitni, majd rakok kepet. :wink: 6 db. 300 kg-os hordo mez lett ami nagyon jo!!! :D
Addig a baratnom volt a gyerekekkel es ahogy a lakast hagytak az durva! :shock: Szoval most egesz heten takarithatok! :evil: Mindjart megyunk a korhazba megnezetni Rate herejet, remelem minden ok es nem kell muteni!!! Ugy latom sajna visszament Neki fol. :cry:

Hugom is es Apu is folajanlottak hogy kijonnek ertunk es egyutt megyunk vissza Mo-ra ugyhogy ugy nez ki junius-augusztusban megis otthon leszunk! :D

Mennem kell!

Puszi

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok

Hol van mindenki?

Tontica
Akkor szép kis mézmennyiséget gyüjtöttetek :) csípés nem jó remélem már rendben van.

Én május 25-én megyek Kaáliba, indul a lombik. De még reménykedem ebben a ciklusban hogy hátha ügyesek voltunk apával.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Bocsesz, szakdolgozatot "írok".... szűk két hetem van rá (már halasztással együtt), úgyhogy mostanában nem fogok jönni. És hitelügyintézés és építkezés is megy ezerrel.

Csak egy-két mondat, mert nem is tudtam visszaolvasni.

Kokusz!
Hajrá május 25 és hajrá spontán. Vagy így vagy úgy, de sikerüljön. Egyébként miért május 25? Nekem mindig akkor kell telefonálnom ha megjött és az alapján egyeztetünk időpontot.

Tonti!
Csodaszépek a gyerekeid. :)

Tildikém!
Szupi a tickered.

Kata!
Én nem söröztem be 1-én, ellenben beboroztam 2-án. Lagziban voltunk. Ismét férjem volt a hangulatmester. Volt amikor ezt gondoltam :oops: Volt amikor ezt :D

Katavirág!
Hát már rutinos vagy. Tudod milyen az terhesnek lenni és az ellenkezője. De azért még semmi nem biztos...
Velem még nincs egyenlőre semmi. Majd jelzem, de csak ha jó híreim vannak.

Anyapoc!
Várjuk a höri fotót. :)

Monyó!
Akkor most újra closty? Örülök, hogy jófej a dokid. Ez marha fontos!!! És hamarjában kezdjétek a következőt, mert ha most volt valami, jobbak az esélyek. (legalább is aszongyák) Tessék sok antioxidánst nyomatni. Sötét gyümölcsök (szeder, szilva stb.) spenót, vbor. E vitamin, szelén...

Angyal!
Remélem jól vagytok és Kislány is szépen gyarapszik.

na mék, mert nagy bukta lesz ebből :oops: Mindenkinek jó bulizást,meg utazást, meg nem is tudom mit csacsogtatok még itt össze. :) :)

Pussssz

Junko
junko
 
 


Sziasztok :!: Na, nem sokat irtatok.... :wink:

Gyros helyzetjelentes rolam: ET+14 napon vagyok. Halovanka pozitiv tesztem mit sem valtozott tegnap ota :cry: A tegnapelotti azert halovanyabb volt. De tudom, hiaba pozitiv, ennek sokkal erosebbnek kellene lennie 14 nappal a beulti utan.
Holnap azert elmegyunk vervetelre, de tulajdonkeppen csak azert, hogy megkapjuk a tovabbi instukciokat. Eddig mindig ET+15 napon jott meg a mensim. Ha holnap megjon, holnaputan kezdodik a hasba szurkalas, juhejj :wink:

Junko, azert ne tunj el, es ird le, ha kezdetek, hanyadik napon vagy, mikor tesztelsz :!: Vagy legelabb nekem priviben...
katavirag
 
 


sziasztok.

kata sajnalom :cry: valami elkezdodott de nem fejlodott tovabb?

tontika ugyik vagytok.en tuti osszeszarnam magam a mehecskek kozt,nagyon felek toluk.

junko dragam csinald ugy ahogy neked jo,ha csak a pozi hirekel josz mi akkor is orulunk.de te attol meg nyugodtan irhatsz barmirol igerem en nem kerdezek semmit hogy hol tartasz.

kokusz,hajra nemsokara kezdesz te is.lehet egyszerre kezdunk,minden attol fugg mikor jon meg a menzim.

narciszka szupi a vonalzod.

tegnap voltam fodrasznal es egy hirtelen otlettol vezerelve levagattam a hajam.eleg rovid a megszokotthoz kepest es raadasul frufrum is lett ami 10even keresztul nem volt.mar szaritaskor kezdtem megbanni de a dolgot de ami reggel vart az ledobenntett.sajat magamtol megijedtem a tukorben,mintha mindegyik hajamszala onnallo eletre kelt volna es mindegyik mas iranyba akarna menni.brutal.kell egy kis ido meg elfogadom az uj seromat.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?