Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc
Na azt még nem próbáltam .... :roll:
kokusz
 
 


Akkor hajrá :).
Én sem,csak hallottam a reklámban :oops:...

anyapoc
 
 


most hirtelen azt sem tudom mit szabad bevenni enyhitesnek :roll: talan algopirin?

kokusz nekem egy incipincit az aloe piros kremje szokta enyhiteni meg a gyogyszer de akkor is faj.

anyapoc,hat ez jo,meglatjuk holnap hogyan leszek.
amugy nem sok tunetem van,csak fazom es rohadtul almos vagyok de olyan szinten hogy allva el tudnek aludni ha ramjon.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Monyo
Sztem be ne vegyél semmit!!!Első 12 hétben szinte minden gáz,főleg az algopyrin!!!
Én aspirinre kaptam engedélyt,de csak mert lázas voltam.

Anyapoc
Hát majd nézegetem a webet!
Ma visszavittük a kocsit,árát visszakaptuk.Vettünk egy másik helyen dupla pénzért egy remélhetőleg jót.

Tontica
Mondom én, 4 hónap! ezért voltam én 7 és fél hós terhes mire esküvő lett.Nem akarlak elkeseríteni,de az időpontkérés minden papírral sem egyszerű.Már kezdjetek intézkedni!A konzulátus pedig nem küldhet haza papírért,azt nekik el kell intézni!!!!!!! (max fogsz egy lakcímbejelentőt és átjelentkezel spanyolba,de gondolom tartózkodási helynek be van jelentve?!)
Itthon házasodtunk,apának kellett a konzulátusra mennie.Sztem nonszensz hogy hazaküldjenek!

Katavirág
Szép cipők!!!Ti honnan vásároltátok?

Kokusz
Mondjuk relaxáció????????
Visszaigazoltalak!Nem tudom üzit küldtem -e ,akartam.Nekem sajna lyukas az agyam néha. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyo

Az álomkór is jel :).Ha a doki nem lát majd az UH-n bogyót,akkor megeszem a kalapomat :lol:!!!!Ennél terhesebb már nem is lehetnél :D!
Algopirint nyugodtan bevehetsz :).1-1 bogyó nem fog megártani :).
Egyébként meg aluuuuuuudj jóóóó sokat :).

anyapoc
 
 


Kriszti

A babaneten is azt írja a doki,hogy 1-1 szem algopirin nem gáz :roll:...
Anno én is megnéztem (mondjuk én azt nem bírom :?, csak az algofelxet)....
Persze kerülni kell,de talán jobb,mint egy rosszullét...?
Egyébként simán szoptatás alatt is azt adják a kórházban :?...
Babakocsi,reméljük,ez kibírja :).

anyapoc
 
 


Kokusz, Anyapoc! :D
Az biztos, érdekesen néznénk ki bandában... :lol:
Én szeretem így a magasságom ( bár a villamoson a kapaszkodókat tehetnék magasabbra...mindig beverem a fejem... )

Terhesség, szoptatás idején tuti P(h)anadolt lehet bevenni!

Monyo! Sok jel, ami mind babára utal. :wink:
Pihenj sokat!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Anyapoc
Hát nem tudom nekem kizárólag csak az aspirint javasolta.
Igazából meg nem tudják melyik gyógyszer milyen hatást fejt ki pontosan a magzatra.Nincsenek kísérletek,mert hát ki vetné magát alá ilyennek?
Most Pötyivel meg kimondottan még a multivitamin is tilos volt a 12. hétig,csak folsavat szedhettem,de mondjuk ez speciálisan az előzmények fényében volt így.
Szal én mostani eszemmel,igen,inkább szenvednék a fejfájástól.Na persze fakír fajta vagyok,szinte soha nem veszek be fájdalomcsillapítót.Alternatív módszereket használok: figyelemelterelés, lefekvés ,kávé esetleg,séta....ilyenek.Férjem nagy gyógyszerevő,folyton vitázunk is emiatt!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc a Frontin az feszültségoldó, nem fejfájáscsillapító!

Monyó, én sem szednék a helyedben semmit, de nekem az dokim az Algopirinre mondott ament.(de csak ha végszükséglet)

Kép
kata05
 
 


Hello csajok!

Monyokám, Te annnyira várandós vagy! Majd megfagytam én, mióta szoptataok meg állandóan ömlik rólam a víz :wink:
Nálunk is az Algopyrint javasolják, de sok értelmét nem látom, mert ha valóban a front, akkor kb. 15 percre szűnik meg a fájdalom...

Okr!
Mikor jársz felénk?

Na szóval: Livi vagyok, 164 cm, 36-os a lábam. Parasztlyány vagyok, ennek okán már mindenféle megcsípett, megharapott, megrúgott (kotlós, kutya, kisbika). Semmilyen állatot nem tűrök meg 5méteres körzeten belül. :lol: Kérdés? :lol:

Angelékról tud vki vmi újat?

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Zsazsó

Én inkább a kapaszkodók lejjebb tételére szavazok :wink:!De neked az is jó :roll:...
Én már megszoktam a bandákat,ahol én vagyok a legkisebb :wink:!

Kriszti

Nálunk is uez a helyzet,Apa állandóan kapkodja be a gyógyszereket,én inkább szenvedek :).És persze vitatkozunk :).Nálam csak a migrénes jellegűnél muszáj,de azt érzem előre :).Vagy inkább a hányás...? :? Nekem egy durva migrén addig fajul :(...
Az tuti,hogy nálunk szülés után algopirint adtak minden szívfájdalom nélkül.

Kata

Ja,az :).Nekem csak beugrott a név a reklámból :).Hát elég félrevezető a neve :roll:...Meg voltam győződve róla,hogy az frontos bajok ellen jó :lol:!

Bali

Nóóóórmális...? :lol: Azért mi mehetünk? :wink: 5 m-s körzetbe... :roll:


Monyo

No,azért ne legyen lelkiismeret furdalásod,ha be kell kapnod egy szem gyógyszert :wink:!

anyapoc
 
 


Na és egy kép a Balatonról, csak nektek :).

...csak hogy látható legyen, mekkora vagyok :lol:...

Kép

Ma készült :).

anyapoc
 
 


Helló Lyányok!

Anyapoc
Jó a fotó :) tényleg látszik mekkora vagy :lol: egyébkén én is az alacsonyabb kapaszkodókra szavazok, bár úgyis ritkán járok BKV-val.

Balikám
Akkor te is jó nagyra nőttél :) Kérdés nincs, max az amitAnyapoc kérdezett :lol:

Monyokám
Te olyan terhes vagy mint az állat :) Alukáljál sokat!

Zsazsó
Nem csodálom hogy szereted így a magasságod, én még plusz 5 cm.el is megelégednék ....

Okr
Ja láttam hogy visszajelöltél :) üzit nem küldtél.

Kata05
Legalább ezt i tudjuk mi a Frontin, tényleg elég csalóka a neve ...

Junko, Kata, Katavirág?
kokusz
 
 


Kokusz
priviben sem???Mert ha nem, tényleg elgondolkodom szellemi képességeimen. :roll:
A hajadat akartam megdícsérni,meg hogy hosszan is jó volt,de ez a rövid fazon is király! :lol:

Anyapoc
Nagyon édik vagytok!
A kapaszkodó nekem éppen jó,bár hintázom kicsit rajta! :D Olyan gombócartúrosan,ahogy a szél fújja az ágat! :lol:

Kata
hát lehet pont jó rá a frontin. :D Elalszol tőle,és már nem is érzed,hogy gyötör a front! :lol:

Bali
Tudod én is falusi származék vagyok. :D Kis állattal meg tudnék barátkozni,de ilyen kutya,macska féle aki szabadon kószál,hullatja a szőrét,és kakil össze-vissza nálunk bizti nem lesz.Max kertes házban az udvaron.

36-s lábúak,hol vesztek cipőt????Én a 37-re alig találok olyat ami tetszik,és árban is megfelel.Mindegyik 40-s ami tetszene. :roll:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr

Szerintem nem írtál, de ne aggódj néha nekem is vannak ilyen dolgaim :) És köszi, aranyos vagy. Ti meg kedves kis család vagytok :)
Cipő: hát én is úgy vagyok mint te, ami tetszik abból nincs kicsi méret. Nekem nincs bejáratott helyem, ahol meglátok valami jót a méretemben megveszem .... már ha az ára is oké.
Ja én is vidéki jány vagyok :lol:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Anyapoc de szepek vagytok!!! :D

Csak szolok hogy nem tuntem el de egesz nap annyira faj a fejem hogy nem birom mar tovabb. Ugy latszik itt is front van. :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kokusz
Hát ez gáz!esküdtem volna,hogy írtam! :oops: Bár furcsálltam,hogy nem találom a küldött postámban,de gondoltam hiba van a rendszerben. :oops:
Cipő:Én is így vásárolok.Még a nagy cipőboltokban is hiányzik sokszor a méretem.Gondolom ez a leggyakoribb,aztán megveszik.

Tontica
Pont itt írtuk mi lenne jó frontérzékenységre! :)
Nálatok meleg van?Itt én ma nagyon fáztam.Következtetek,akkor ez hidegfronti hatás.Jobbulást!

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok.

koszi a felvilagositast,szerencsere meg nem kellet semilyen gyogyit bevennem.

anyapoc de edik vagytok.tok jol nezel ki.

kokusz en meg mindig nem kaptam kepet :cry:

en is falusi vagyok :lol: es kicsike 162cm :lol:
ma megyunk vasarba es remelem latok lovat,imadom a lovakat,ha egyszer lesz egy farmom akkor lesznek lovaim is :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Úgy látom útjára indult az ismerjük meg egymást mozgalom! :)
És azt is látom, többségben vannak az apró népek. :) :) (Angyalunk sem magas)
Nos az én méreteim, 174 cm és 37-es cipőméret.


Bali!
:) :) :) Nem vagy komplett. :)
Angyalról most nem tudok semmit, de remélem jól vannak.

Monyó!
Ezek tuti tünetek. Örülök, hogy tele vagytok bizakodással. Nagyon várom a keddet.

Most bocsánat ennyi voltam. Megyek elkészíteni a klaszik vasárnapi menüt. És tanulni...:(

Junko
junko
 
 


Hát csajok,most hogy kezdeném a 2. levél fogamzásgátlót,szurkál a jobb petefészkem.Már második napja. :idea: Most nem azért ,de nem kéne működnie ilyen téren! :? :shock: Hát megáll az ész,amikor meg babára hajtottunk nem működött.Na ez ám a rejtély!!! :shock:

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok.

total betojtam,reggel csinaltam egy tesztet igaz wc zes utan,alig tudtam kipreselni a 3csepp pisit ami kell a tesztehez de halvany csikom lett :?
pont igy volt potyivel is csak ott dokilatogatas elott nem teszteltem,masnap mar tok nega volt a tesztem.

kriszti ha nagyon nem akartok babat akor en ebben a ciklusban vedekeznek mas modon is a helyedben.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, a dicsit :).Azért a Balaton is szép,nem, :wink:


Kokusz

Nem szereted a magasságod? :roll: Mondjuk én el sem tudnám magam képzelni nagyobbnak :)...És érdekes,anno tanultam,hogy a nők átlagmagassága (világszinten) 156 cm... :shock:

Okr

A gombócartúr direkt? :wink: Nem Pom-Pom hintázott az ágon ? :roll:
Én is nehezen veszek cipőt,mert a kicsik hamar elfogynak és nem hoznak belőle sokat :(...De a Humanicban pl szoktam találni,csak gyakran kell bejárni (már ha tud az ember),mert gyakran töltik :).
Huh,ha ez PÉ :shock:!nem tudsz UH-t kérni?


Tontica

Jobbuljál :).

Monyo

Hát 3 csepp pisi elég kevés,nem csodálom,hogy halvány lett a teszted :roll:....Azért még ne vonj le mindenféle következtetéseket :roll:...Én bízok :).


Junko

Pürkütt, nokelli, húslávás? :lol: Vagy? :)

anyapoc
 
 


Monyokám
Majd holnap már megnyugodhatsz ... azért 3 csepp pisi nagyon kevés ám .... Képet küldöm :)

Anyapoc
Hát, végülis nem zavar hogy csak ekkora vagyok, jó így :) Főleg ha tnyleg ennyi az átlagmagasság :)
kokusz
 
 


hat koszi lanyok de teljesen lelombozodtam :?


holnap 6kor megyek dokihoz,majd mobilrol irok utanna ha tudok.valaki atirja nekem a hireket a pcos-ba?nem hiszem hogy tobb helyre tudnek majd irni.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Persze én majd átírom a pcos-ba. Ne legyél negatív!!!!!
kokusz
 
 


Sziasztok,

Bocsánat, h eltűntem 7végére, de a keresztgyerekeimnél töltöttem az egész 7végét, így nem kerültem gépközelbe. :D

Kókusz,
Rajtam tényleg nem múlik, szólj és mehetünk bulizni!
Tényleg vállalnád a sofőrködét, ha bulizni megyünk? És akkor én fogok inni? :P (ja, el kell mondanom, h és fosok az autóban, ha nem én vezetek - de uralkodni szoktam magamon és nem jajgatok :D )
Pár éve én is érzem a frontokat... :? Nemrég találtam egy egész jó anyagot a frontokról és a megelőzésről/enyhítésről is. Annak kapcsán kipróbáltam az E vitamint, azt szedem reggel-este és azóta (kopp-kopp-kopp) minimális szinten érzem a frontokat. Pedig előtte én is hányásig tudtam jutni egy frontos fejfájásból (is).
(most nézem, ez egészen úgy hangzott, mint vmi reklámszöveg :lol: )

Tontica,
Szegény Rate! :( De majd milyen büszkén meséli pár év múlva a csajoknak! :wink: Anna nagggyon csajszi, Alex meg aaannyira édes kispasi!
Attól, mert nem vagy ideillő (?), vagy nem érzed annak Magad (miért is?!) - ja, nem vagy szánalmas... - attól még jöhetsz a jó társaság miatt! :D Ezt már megbeszéltük a múltkor! :wink:
Nem semmi ez a bürökrácia! ...

Junko,
Ja, így már értem a holnapot! 8) Fodrászolás hogy sikerült?

Anyapoc,
Nekem azzal sincs bajom, ha Felétek megyünk bulizni! :D Tényleg össze kellene hozni! Akaraom, akarom, akaroooom a nosztalgiabulit! :D
Én is azt szoktam mondani, hogy reálisan optimista vagyok! :lol: Negatív meg nem tudok tartósan lenni, mindig találok vmi bizakodásra okot adó apróságot!
A szerelmem azt szokta mondani, hogy ne gyártsunk előre problémákat és ne akarjuk előre megoldani őket, ráérünk akkor, amikor eljönnek - ha eljönnek. :D (azért én is fel szoktam készülni a rossz dolgokra...)
36-os?! :shock: Hát, az nekem nem jó... :( Enyém láb 38-as...
Mesélj a saját érzéseidről is a gólyaérkezéssel kapcsolatban!
Bulcsú ééédes! :lol: És igaza is van!
De jóó, hogy meglesz az új höri! :)
Nagyon szépek vagytok a képen! :D És a balcsi is! :lol:

Zsazsó,
Te jó magasra nőttél! :D

Kriszti,
Milyen volt a Bikini koncert? :)
Babakocsis történet is elég áááááááá! :evil: Még jó, hogy rendezni tudtátok a dolgot! :)
Én is 168 cm. :D

Angyalékról én annyit tudok, hogy 1 kg fölé ment kicsi Kókuszka, egyszercsak ír ide is, csak kevés az ideje. És elvileg vmikor össze fogok futni Vele. :D És kaptam egy képet is a kis Tündérről! 8)

Asszem, most ennyi.

Puszi:
Kata

Katavirág,
Neked drukkolok továbbra is! :D
Tök jó ez a cipős kép!

Monyo,
Küldöm a pozitív energiát Feléd! ++++++++++++++++++++++++
Nagyon tetszik ez a babakocsi+hordozó! :D Simán mehet fiúknak is a piros! :wink:
Édes lehet a párod! :D

Livi,
Aranyos volt ez a jellemzés Magadról! :lol:
Én is parasztlány :D Szóljon, aki nem az! :wink:
kata1977
Hatvan
 
 


sziasztok!

bocsánat, de szinte alig vagyok gépközelben...
nagyon szépen köszönünk minden ránkgondolást, és továbbra is elnézést kérek, de nem tudom követni a topic eseményeit :oops: remélem mindenki jól van, külön elnézést attól, aki akcióban van! drukkok mennek, Monyóka: ++++++++++++
Zsazsókám, tőled egy nagy bocsánakérés :oops: , a múltkor kifelejtettelek a felsorolásból, ez csak a hülye fejem. Zsombinak puszi!

mivelünk az van, hogy elértük ez 1 kilót! :D pontosan 1010gr.
kicsi lányunk nagyon ügyes, ma már csak kabinoxigént kap, ez amolyan frisslevegő-befúvás féle, az orrában már csak a "kajás cső" van. (reméljük nem lesz visszaesés)
pár napja 8x20 mili tejecskét eszik, itt most megálltunk, mert a falánk kis drágaság nem kaphat többet, azért pici még.

ja, és három nappal ezelőtt kivették egy kicsit, és pár percre a kezembe adták egy nagy pokrócba bugyolálva, csak a kis fél pofikája volt kint, és a másik végén kidugta a kis lábát... csodás volt!

képet - legalábbis egyelőre - nem szeretnék tenni a netre...

puszi MINDENKINEK

na annyit láttam, hogy Frontin volt téma, azzal közelebbről megismerkedtem a születés utána napokban, máshogy nem ment.
angel37
 
 


SZiasztok!

Nagyon merges vagyok, ez a rohadt, szemet gep eppen akkor kapcsolt ki magatol amikor kuldtem volna el a hozzaszolasomat! :evil: Megmondom Apanak ha nem vesz nekem egy uj gepet nem is tudom mit csinalok Vele!!! :evil: :wink:

Na szoval meg egyszer! :evil:

Kata: nem ugy ertettem am hogy azert nem erzem magam ide illonek mert en nem vagyok szani!!! :roll: (Par hete amikor az egesz csalad beteg volt en is nagyon szaninak ereztem magam meg amikor annyira osszevesztunk Apaval hogy fogta Magat elment itthonrol es azt mondta majd hazajon ha ugy tartja kedve stb... :roll: )
Szerintem itt senki sem szani hanem sajnos Nektek tobbet kell kuzdeni a babaert de szentul hiszem hogy egyszer mindenkinek sikerulni fog!!! :wink:
Azert nem erzem magam ide illonek mert nem akarok itt a gyerekekrol aradozni hogy masok rosszul erezzek Magukat emiatt! Erti? :wink:

Angyal draga kicsi 1 kilos Dianajanak nagyon orulok, en is szeretnek kepet latni a kis dragarol de remelem nemsokara rak majd nyilvanosat is!

Monyo: nagyon, nagyon drukkolok, remelem csak a par csepp pisi miatt volt halovany a teszt! De ha veletlenul nincs baba akkor itt nagy baj van, valamit akkor biza kell kezdeni ezzel a dologgal. :(

Okr: latom Neked is bezavart a bogyo, nekem is, koztiverzes miegymas, remelem hamar felrakjak a spiralt es megfeledkezhetek a temarol! Miert nem akartok meg egy babat? :wink: :D

En 165 cm/64 kilo( eppen fogyozok :oops: ) vagyok es 38-as a labam, szoval atlag meret. :D

Irtam a gorcsonyi onkormanyzatnak hogy hogyan tudok kijelentkezni a cimemrol de meg nem irtak vissza. :roll: Mert ha nincs bejelentett lakcimem otthon akkor eleg a konzulatusrol a hajadonsagi igazolas vagy mi az.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Angyal de jo hogy irtal nagyon orulok hogy minden rendben van es remelem ez igy is marad!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Most nézem csak, h összezavarodott az írásom :shock:
Ezt meg mi lelte?! :?

Na, mindegy, nem az írás közepén akartam elköszönni :D

Szépen megelőztem Angyalt. :lol:

Angyalom,
Itt is puszi Gyönyörű Diánának! :D

Tonti,
Sztem nincs baj azzal, ha áradozol a gyerekekről! :wink:
Kg-ot is kellett írni? :P

Ja, amit elfelejtettem: múlt 7en kaptam egy levelet, h csoporttalálkozónk lesz (10 éve államvizsgáztunk) és "férjestül, gyerekestül" kell menni... :x Aztán én lízingeljek valahonnan?! :( :cry: Vagy maradjak otthon a fenekemen?! ...

És amikor én írok, akkor nincs itt senki sem... :( Nem ééér elbújni előlem! :?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hellóóóóóóóó

Angel
De jó ezeket olvasni :) biztos nagyon tündér kiscsajod van :) további erősödést kívánok nektek!

Kata
Na akkor nincs harag ha ezért voltál eltűnve :)
Jaaaa hogy hányós vagy ... na akkor te leszel a sofőr és én ihatok :) bár lehet az se jobb :lol: mondjuk jó fej vagyok akkor is csak be nem áll a szám .... igaz így se ... úgyhogy végülis mindegy ...
E vitmint még nem próbáltam ilyesmire ...
Évfolyamtali neke is most lesz jövő hét végén, én egyedül megyek, azé megyek hogy dumáljak a népekkel. Szerintem ne maradj otthon :)

Tonti
Hát szerintem 3 gyerkőc után jól nézel ki. Én is fogyózok állandóan, de néha elkap a zabálhatnék úgyhogy a fene megette. Na kíváncsi vagyok mit írnak vissza a hajadonságodról :)
kokusz
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Köszi a felmentést! :lol:
Neeeeem hányok a kocsiban, csak félek, mint a fene! :?
Na, a szám nekem sem beállós, szóval szééép lesz! :lol:
Én azt hiszem lenmagolaj (?!) kapszulában szedem (dm-es), de este megnézem otthon...
Én is azért mennék, de így olyan gáz, h csak én leszek egyedül... Szááánalmas! :( Ráadásul az ötévesen megbeszéltük, h legközelebb mindenki csatolt részek nélkül jön, mert így nem lehet beszélgetni, erre tessék... :evil:

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Ne féjjéééé, jól vezetek, havonta vagy 5000 km-t.
Hát akkor unatkozni nem fogunk ... :) majd győzzünk egymás szavába vágni.
Én is épp ezért megyek egyedül, mert ha valakit viszel akkor már illik vele foglalkozni és akkor azalatt úgysem tudsz beszélgetni a népekkel. Szerintem ne foglalkozz ezzel, menj csak el egyedül :) vagy elmegyek veled :lol: de akkor meg azt gondolják hogy a lányokat szereted :lol:
kokusz
 
 


Kókusz,
Ok, meggyőztél. Már nem félek :lol: Szóval mikor megyünk? 8)
Sztem sem fogunk unatkozni. :D
Elmegyek egyedül - valszeg - de nem szeretem az ilyet. Én leszek az egyetlen, akinek se pasija, se gyereke... :cry:
Szeretem én a lányokat :lol: Na nem úúúúgy! :wink:
Ja, és megnéztem: lenmagolaj+E vitamin kapszula.
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Akkor megszálljuk Anyapocot? :) Nemtom, mikor menjünk?
Elhiszem hogy nem szereted az ilyet, főleg így ... sajnálom. Egyébként biztos vagyok benne hogy az én volt évfolyamtársaimnak is már mindnek van gyereke, van akinek kettő ...
Na majd megnézem ezt az E vitamint.

Többiek?
kokusz
 
 


Kókusz,
Sztem Anyapoc kb. most bánja meg, h felajánlotta, h arra menjünk bulizni! :lol: Vagy ha még nem, akkor majd akkor, amikor ott leszünk! 8) De akkor már kééééssőőőőőő! :D
Mikor menjünk? Hát, amikor Anyapoc bevállalja és van vmi jó buli! :D Szóval nekem kb. mindegy! :P
Az én volt csoptársaim között a 2 gyerek a minimum, de van több 3-as és egy (de lehet, h több) 4 gyerekes család is... :? Még eggyel is le lennék maradva, így meg aztán, h pasim sincs... :?

Hahóóóóóó, Csajoooook! Gyertek előőőő!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Holnap jövök és reagálok! De olvasok ám!

Kamillát keresem!!!

Neki is Icsi-je volt. Nekem emiatt ma szóba jött az aminó és mennem kell genetikai tanácsadásra. Gondolom innen egyenes az út az aminóhoz!!! :(

164 vagyok és 37-es. Kilókkal ne személyeskedjünk!! :wink: 6-ossal kezdtem stimu előtt! :wink:
nárciszka
 
 


Angel! :D
Nagyon örülök,a jó híreknek! Az oxigén-befúvás csak jó!
Szépen gyarapdik Diána. Szuper, hogy van anyatejcsi!
Ugye, hogy elmondhatatlan érzés a karodban tartani a pici babádat!!!!!!
S ugyan már, ne szabadkozz!tudom én, hogy a gondolataid most hol vannak és ez így van jól!

Lányok!
Mindenki pöttöm? :lol:
Nagyobb cipőt sem egyszerű ám venni.....én már csak tudom. :D

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angyalka
Hú,már egész nagy a leányzó!Szépen nő!
Sok drukk megy+++++++++++++++++++++++++++++++

Kata
Én ha gondolod a nagyobbat kölcsönadom a talira! :D De utánna kérem vissza!
Párt viszont neked kell szerezni! :D

Monyoka
Ugyan már 3 csepp pisi!Majd az Uh után megnyugszol!Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tontica
Hát én spirált nem akarok ,attól még bővebb a vérzés! :roll:
Azért nem akarunk már tesót,mert nem bírnák az idegeim! :wink:

Ildi
A genetikai tanácsadás Uh és beszélgetés.sztem felveszik a családi anamnézist,és majd attól függ az amnio,meg esetleg egy négymarkeres vérteszt!

Anyapoc
Jajj, tényleg pom-pom!De én gombócartúrnak érzem magam.Szeretem a lyuksa csokoládét,a tejcsokoládét ............ :D
Uh kizárva.Holnap vizsga (lépek is tanulni) csütörtökön költözés.Persze innen látható sex sem lesz,szal semmi gond!

Mára szurkálás megszűnt.Hát nem tudom..... :roll:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hu, en nem is tudom mikor voltam buliban utoljara foleg iszakos buliban! :roll: Mondjuk nem is birnam mar az ejszakazast, tunya vagyok! :lol:

Az en volt osztalyarsaim kozott van egy csomo egyedulallo es "gyerektelen". Neha kicsit irigylem is Oket! :roll: :lol:

Okr: hormonos spiralt akarok, Mirenat, az allitolag szinte megszunteti a menzit.

Nagyon be vagyok tojva a Mexikoi virus miatt, Titeket nem erint de itt rengeteg mexikoi bevandorlo van es ha a virus eleri Afrikat tuti hogy ide is athozzak. :( Most lehet emiatt el sem merek majd repulovel indulni Mo-ra nyaron. :cry: Na nem magam miatt fosok hanem a kicsik miatt, gondolom Rajuk sokkalta nagyobb a veszely.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Ja, kilot nem kellett irni?! :oops: :roll: :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok.

meg most is rohogok.

emlekeztek a nagyon full pozitiv tesztemre amelyen egyforma eros volt a ket csik?
nos ma pakoltam a furdibe es megtalatam a dobozat,ekkor ert a dobbenet.
Amit a patikaba adtak az nem terhesteszt hanem.....Drogteszt
:shock: csak mikor megcsinaltam el sem olvastam es a dobozat sem neztem meg.
behalok,mindenesetre az jo hogy a drogoknal epp forditva van ha pozi akkor nega vagy a drogokra tehat negativ vagyok extasyra :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Na ez jó ... :?

Kata
Lehet Anyapoc tényleg idegrohamot fog kapni :) vagy már meg is gondolta magát.
Huu jó kis csoporttársaid vannak ... :shock: 4 gyerek.

Okr
Látom te sem fogsz unatkozni a héten :) drukk a vizsgához

Tonti
Mirena jóóóó :)
kokusz
 
 


Monyó, hát ezen picit én is nevettem. Teszteltél ma?

Kép
kata05
 
 


Hu, Monyo, a fene, de legalabb tudjuk hogy nem drogozol!!! :lol: Nagyon, nagyon drukkolok mara!!! :wink:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam...:oops:...
De próbálkozok :).

Angyalom

Nagyon örülök,hogy ilyen ütemben fejlődtök és végre megvolt az igazai, NAGY találkozás :).
Sok puszi a kicsi lánynak és nektek is :).
Fronton :(...Elhiszem :(...

Monyo

Basszus...Azért jó tudni :wink:!
Holnap lesz a kukucs,ugye?

Kata,Kokusz

Gyertek csak,nem tojtam be :lol:!Nem tudtok Ti engem csak úgy megijeszteni :)!Kinézek egy bulit és összehozzuk,csak legyünk itthon,mert elég sok a program,amíg Apa itthon van :roll:... de ha még bírjátok :)....

Kokusz

Én is az Apa-nélküli osztálytalira/diplomatalira szavazok :wink:!Jóóóójaz :D!Ja, kajarohamok...tegnap este miattam vettünk szalonnát sütni :D!mert valaki a házban 2 napja ilyeneket kajál és már majd' megőrültem,annyira ettem volna :D!

Kata

Rájöttem,miért puskapor a porcsinrózsa :).A magjai olyanok,mint a puskapor :).
Hát azért menj csak el a talira :).lehet,hogy másnak van már gyereke stb, de nem biztos,hogy olyan boldog lesz majd,mint Te :)

Tontica

Itt is van megfigyelés alatt egy ember Székesfehérváron, ma mondták be a rádióba... :roll: Egyébként ha titeket érint,akkor már minket is :(... mert akkor a kontinensen hipp-hopp elterjed.De én azért bízok benne,hogy nagyobb a füstje,mint a lángja... :roll:
Ja,kilót nem írtunk, csak cm és lábméret :D!Én le sem írom :wink:!
Szt is jól nézel most ki :).

Kriszta

Akkor értem már a hasonlatot :D!
Vizsgákhoz nagy drukk,de úgyis menni fog :).
Előadás megvolt??,Vagy már kérdeztem?

képzeljétek,tegnap végignéztük egész Veszprémet,és nem kaptunk a gyereknek melegítőnadrágot!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Végül elmentünk Fehérvárra délután a decathlonba,de ott sem volt :evil: .Végül mellette, az Auchan-ban tudtunk venni :?...
De még a normális sportboltokban sem volt!!! :shock:
Bulcsúnak meg már a bokáját verdesi mindegyik :oops:...

anyapoc
 
 


kata igen teszteltem terhestesztel.
halvany,de nem baj letargyaltuk apaval hogy ez is szep eredmeny,mindig egy lepessel elorebb haladunk legkozelebb talan sikerul.

Kép
monyo83
 
 


Most beszeltem a nagyimmal, nem jon, fel. Megertem de most nagyon szomoru vagyok, alig tudtam megallni hogy ne bogjem el magam amig Vele beszelek. Szoval ki tudja mikor es hogyan megyunk haza, szar az egesz. Repulovel ket ket even alulival nem mehetek egyedul meg amigy igy felek most a virus miatt, autoval meg nagyon gaz. Tegnap a fel oras ut alatt hanyt az Alex. Ah, nagyon ki vagyok! Fantasztikus lesz itt a kis, sotet, meleg lakasban egesz nyaron egyedul a 3 gyerekkel. :cry: :cry: :cry:
Na most mar tenyleg bogok! :cry:

Monyo: nem ma van a kukucs?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Anyapoc
Oké, keress valami jó bulit :) kivárjuk
Na sült szalonna ... aszem én is veszek valami jó sütni valót.
Ez a melegítőnadrágos dolog ismerős ... én is így jártam tavaly aztán végül én is az auchanban vettem.

Monyo
Nagyon várlak a hírekkel ... :roll:

Tonti
Fel a fejjel! Lehet hamar lezajlik ez a sertésinfluenza járvány és akkor még lehet utazgatni ....
kokusz
 
 


Hol van már Monyoka? :roll:
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?