Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Hú csajok, nagyon megy a fotószerkesztés :lol:
A házimunka rovására, mikor a kicsi alszik :oops:
Fél óra alatt rájöttem, mi micsoda.

Kincs, ha neked még nem sikerült, és ha gondolod, küldj át Kiskincsről priviben 1-2 képet, és csinálok neked is. :wink:

Rana, neked később írok. Most megyek

Kép
mazsi02
 
 


mazsi! ugyi vagy :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


kincs: sajnálom....talán majd legközelebb :(

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

 
 

Szió!

Mazsi én is itt töltöttem pár órát a gép előtt, szerkesztettem pár fotót :)
Köszi a felajánláast!

Pasi Vannda én is nagyon sajnálom !! :(
De remélem lesz még lehetőség a talira!!!
(tegnap végre megvettem kiskincs tortájához a marcipánt,nagy kő esett le a szívemről)

rohanok pá!!
Vendég
 


Kincs!
Majd pótoljuk. Anyu kertjébe járunk kölköket legeltetni. 8)
vovanda
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:32-kor.
vovanda
 
 


Vanda!
Tök cukik!!!Réka olyan bájos,mint egy tündér!Dani,pedig kész férfi! :D

Étvágytalanságra azt hallottam,hogy a béres csepp beválhat.Sztem kipróbálom,mert egyre nagyobb az elkeseredésem...

Kép
ani0227
 
 


Ani!
mi a baj? Ki nem eszik rendesen?
vovanda
 
 


hmmmmmmm, alig győztem visszaolvasni :wink: :twisted: :shock: :)

Anikám sok kitartást Nektek!!!!

Kincs milyen tortát csinálsz?raksz majd fotót ugye?
puszi Kiskincsnek

Marejke puszi. :)

Vanda imádom összes gyereked, azt is Amelyiket bekacsáztam(hátha nem csajozna annyit) :lol: :lol: :wink:

Mazsi várom :)

A 4M-ből vki jelentkezhetne??? :lol:

Timi Anya és Tati Apu gondolom már együtt a család otthon. :) gyertek és meséljetek Sediről és rakjatok fotót!

kb. egy hete meg kellet volna jönnie, de csak barna jött az se nagyon, szerintem ez a gyógyi bekavart :(

jók legyetek, Én holnaptól megint szalma

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! ha ra ersz meselj az uj melodrol, puszi

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Árnika! Akkor a vonalzód mit jelent? :roll:

Kincs, torta kész? 8)

Vanda! Cukibogyók! :D

Ani nem esznek a babák?? :(

Csajok felmérést végzek: nektek hány hetesen kezdte szorítani a pocakotokat a nadrág/szoknya?? :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana! kb 10 hetesen, pedig a + kilok csak a 12 utan jottek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Rene!
Igen,nem esznek rendesen,de ma megnyugtatott a barátnőm,hogy a kisfia ebben az időszakban,volt hogy 2 db túrórudit evett egész nap,mást semmit.(de még az is több,mint amit mi eszünk) :cry:

Vanda!Jó,hogy beszéltünk,köszi! :D
Minden esetre ma levették tőlük a vért.Vasat néznek nekik.De ha tudom,hogy mennyire körülményes lesz,nem vágok bele. :(
Szabinak sikerült levenni a kézfejéből egyből,na de Jázminnak.... :shock: A háziorvosunk nem tudott kitapintani egy vénát sem,így nem merte megszúrni.Elküldött minket az ambulanciára,hogy majd ott!De ott sem merték levenni neki.Onnan elküldtek minket egy gy. főorvoshoz,aki igaz,hogy levette,de hogy!A hajlatba beleszúrt,de sehogy sem találta,körbe-körbe forgatta tűt(Jázmin már magán kívül volt),nem sikerült,majd következett a kézfej amiből nagy nehezen sikerült,de ott is kergetni kellett a vénát.Hát így megjártuk... :cry:
Holnap lesz eredmény!

Kép
ani0227
 
 


Szió!

Árnika légyszi írj privit!!
Kösz cuppppppp!!!

Ani csemeték nem esznek??:(
Fogytak is??
Inni nem isznak gyümilevet?? egyik ismim lányának azok vették el az étvágyát, mikortól csak vizet kapott ismét jól evett.

Rana torta pénteken készül frussen :)
hogy milyen lesz majd kaptok képet!!
Én nem hagytam hogy szorítson a nadrág, a túlstimu miatt pufi is voltam, de alig vártam,hogy kismami nacit húzhassak magamra,én is kb 10-12hetesen kezdtem lecserélni a ruhatárat :9

Vanda ma jártam anyukád felé, szép az udvar!! lehet legeltetni a gyerekeket:)

Kismamik,??

jó éjt!! remélem lesz!!
Vendég
 


Ani!
Horror!!! Mondanám, hogy sógorom leveszi legközelebb, de messze vagytok. :cry: Szegény Jázmin! Hazabeszélek, de Doki sokkal ügyesebb!

Kincs!
dícséretet továbbítom! :lol:
vovanda
 
 


Ani! Jaj, még olvasni is rossz volt! :cry: De miért nem esznek a kicsik?????? :shock: (kérdezzek könnyebbet, igaz?)

Kincs, tortaképet várjuk! (Meg kóstolót is belőle! :wink: Na jó, csak vicceltem)

Akkor megnyugodtam, hogy nem korai, hogy már kényelmetlen egy-két cuccom. :D

Debreceni kismamik, ti használtatok övlehúzót (biztonsági övterelőt) kocsiban? Hány hetes kortól? Nincs véletlenül eladó használt darabotok? Megvenném. :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1240408144.1081.jpg[/img] Sedi [/img]

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok

Kincs ari vagy, de megjött :( úgyhogy csak álom volt hogy esetleg. :? .......
gondolom barnázás és késés a stimu gyógyitól volt. Most hogy megyek dolgozóba, nagyon rá akarok startolni diétára, utána meg menni V.V-hez.
Te nem voltál nála?

Ani ezt még olvasni is szörnyű volt :( majd írd meg eredményt .

Rana jól teszed hogy beszerzed, és Én majd átveszem Tőled. :wink: :lol: Gondolom van ára rendesen, pedig jó dolog.
esetleg teszvesz v. vatera

Móni privi megy :wink: pusz ikreknek
nem írsz semmit róluk :( forgolódnak már? éjszaka nyugodalmasabb?

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

Kincs ari vagy, de megjött :( úgyhogy csak álom volt hogy esetleg. :? .......
gondolom barnázás és késés a stimu gyógyitól volt. Most hogy megyek dolgozóba, nagyon rá akarok startolni diétára, utána meg menni V.V-hez.
Te nem voltál nála?

Ani ezt még olvasni is szörnyű volt :( majd írd meg eredményt .

Rana jól teszed hogy beszerzed, és Én majd átveszem Tőled. :wink: :lol: Gondolom van ára rendesen, pedig jó dolog.
esetleg teszvesz v. vatera

Móni privi megy :wink: pusz ikreknek
nem írsz semmit róluk :( forgolódnak már? éjszaka nyugodalmasabb?

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Nagyon ari, olyan szép :D :D :D :D :D :D

mééééééééééég, és írj is

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
egy gyors bekukk.vasárnap jöttünk haza.jól vagyunk.a császár szörnyű volt.a CUKROM TELJESEN LEESETT A VÉRNYOMÁSOM AZ EGEKBEN VOLT,ÉS A PLACENTA SEM VOLT JÓ.MÁR EGY IDEJE NEM JÓL MŰKÖDÖTT ÉS NEM KAPOTT ELÉG TÁPANYGOT A BABA.ÉS A KÖLDÖKZSINÓR IS A NYAKA KÖRÉ VOLT TEKEREDVE.úgyhogy kijutott bőven az aggódásból,de a fontos,hogy Sdei jól van és egészséges.imádom nagyon!tejcsim sajnos nem sok van,és pótolni kell.a császár nagyon megviselt,és még mindig nagyon nehezen mozgok,mert fáj a sebem.de majd csak helyrejövök.időm szinte semmi,most is éppen alszik a fiú,és igy tudok irni pár sort.részletesen majd legközelebb irok!köszönöm mindenkinek a gratulációt!aranyosak vagytok!puszi mindenkinek!Timiék

Kép
timé&tati
 
 


Rana!
Semmi gáz, ha már kényelmetlen a cuccod, ezt akartam írni, csak reggel elmaradt. Alkat kérdése főleg.
Övterelőt nem használtam, én nem vezettem terhesen, mert nagyon bamba voltam.

Timi!
Tündérbaba!

Árnika!
:lol: :lol: :lol:
Móni biztos nem haragszik meg, ha megírom_: beparázttatták alaposan, hogy a babái le vannak maradva, elküldték őket mindenféle vizsgálatokra, meg jól rájuk ijesztettek, szerintem feleslegesen.

Voltunk ma szemészeten, minden rendben, legközelebb 1évesen kell menni. Dani pedig átfordult a hasáról a hátára.
vovanda
 
 


ani: :twisted: :twisted: :twisted:

timi: nagyon szép baba, grat hozzá még egyszer :)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Vanda, na akkor megint jól beletenyereltem :(
Ügyes Legkisebb szőkém :D , de Réka multkori eredményéről nem írtál, gondolom minden ok.

Timi nagyon szépséges Sedi, sok puszi neki.
Nem hangzik jól amiket írtál :( de a lényeg hogy minden rendben és egészséges.
gyógyulj fel minél hamarabb, erről a császár utáni fájásról annyi rosszat hallottam, hogyha eljutok oda, akkor azon fogok imádkozni, ahol bementek ott jöjjenek ki :) :wink:

Móni ne aggódj!!! Minden baba másképp fejlődik más ütemben, ahogy Mi is különbözőek vagyunk.!!!! :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Pasi írok pü

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Timi! Jól megszenvedtetek. :cry: De minden jó, ha jó a vége!! :) Sedike GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!! :D Gyere amint tudsz!

Árnika! Neked hamarabb fog kelleni az övterelő, mint hogy én át tudnám neked adni! :wink: :wink: Brendonban 11.900 Ft :shock: de gondolom máshol olcsóbban is van. Csak gondoltam hátha van itt vkinek egy felesleges. Többiek??? :roll:

Móni ne hallgass senkire! Szépek és ügyik a babáid!

Vanda, korán forgolódik a kicsike! :wink: A csajok meg lustábbak ezek szerint. :)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana megnéztem teszveszen van több eladó övterelő, sztem jó áron, a Brendonoshoz képest pláne :shock:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: válaszoltam, evvan...

kincs: retek klub adja a milan meccset, nézed?????

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Árnika!
kicsit vashiányosak, de egyébként kutya bajuk. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 19:32-kor.
vovanda
 
 


Pasi!Mi ill.apa nézi,most álltam a képernyő elé,és rámordított! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Timi!
Nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cuki-manó! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Eredmény holnap,ma nem volt bent a dokinő. :(

rana!Én vezettem terhesen,de én egyszerűen nem kapcsoltam be :? ,mivel csak rövid távokra mentem.Ill.ha más vezetett,akkor igyekeztem a pocakom alá rakni az övet,egy kicsit eltartva.

Kép
ani0227
 
 


Anikám!
Apának: :twisted:
Elárulom, hogy még Pasi is babanetet pötyörészett a meccs közben, pedig ő naaagy Milán drukker. Akkora, hogy már én is azonosítom a játékosokat, sőt, magamtól tudom, hogy a mezük piros-fekete. :lol:
vovanda
 
 


Hahóóó!

Pasi természetesen meccseztem!!
Apának kikőtöttem,hogy esti programom van..azért élőben se lehetett rosssssz!!

Árnika :?


Vanda ügyes Dani!!!
Hamar forgolódik!

Ani szörnyű lehetett jázmin szenvedését nézni :(

Timi sajnálom a csaszit :(
De Sedi baba a lényeg ő meg gyögyörűűűű!
Úgy meggyomroznám ilyenkor kis zabálnivalóak!!
Tejcsi hátha lesz több!

Rana nem volt övterelőm, de keveset is vezettem, párom fuvarozott :))

Jó éjt!
Vendég
 


Ani: apának igaza van....ha meccs van, akkor nem állunk a tévé elé....sőt, még levegőt is lábujjhegyen veszünk......mozogni is csak akkor, ha nagyon muszáj (pl hideg sört adni apa kezébe, ha elfogyott :lol: )

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


kincs: vanda majdnem elzavart rá....csak kicsit drága is volt a jegy meg rossz időben is volt :evil:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Timiiiii!!! Naggggon tüneményes a kicsi :lol: :lol: :lol:
Neked gyors felépülést! Képeket mééég!

Ani, sajnálom... nekünk is volt vérvétel nemevés miatt. Az egyik karból nem sikerült, szúrták a másikat :evil: A gyerek ordított, én is majdnem sírtam :? Kiderült, hogy vashiányos. Már kb. 1,5 hónapja megy a Maltofer csepp, de nem jobb az étvágya... Illetve úgy látom, a tápot nem eszi, minden mást igen (gyümi, főzelékek, tejpépek)
Szerintetek, egy tápos étkezést lehet már helyettesíteni??

Móni gyere, írj, mivel ijesztettek rátok? :roll:

Pasi :lol: :lol: :lol: (Aninak intézett hozzászólásodhoz...)

Vanda, Dani nagyon édes és kis ügyes :D :wink:

Árnika, mikortól mész dolgozóba?

Kép
mazsi02
 
 


ani! te jo eg, ez a ver vettel gondolom meg oszultel kozben az idegtol :shock: :shock: hat nem tom en kibirnek e 1 ilyen helyzettet???

rana! en nem hasznaltam ovlehuzot, vegig normalisan kotottem be magam

timi! olyan edi bebi :lol: :lol: :lol: pihiz es vigyaz magatokra, ne agodj ha nem eleg a tej, van tap es azzal is nagyon szepen fejlodnek a babak

arnika! privi jot es valaszoltam is :wink:

vanda! persze hogy nem haragszom es igazad van csak jol be paraztattak (magam is eleg paras vagyok), na mindegy utana jarunk es majd csak ki derul hogy semmi baj nincs es akkor tobbet nem hivnak es nem idegesitenek

kincs! holnapra SOK BOLDOG SZULINAPOT KISKINCSNEK!!!!!!!!!!!!!!!


mazsi! mi jarunk 3 honaponkent mint korababak neurora es ott aszt nezik hogy fejlodnek, mint mozgas, beszed, koponya beforras stb, michelle kicsit le van maradva mattiahoz kepest, de nem izgattam magam, nem egyformak a babak, de szerintem mattia nagyon ugyes, forgolodik minden oldalra es hatrafele is kuszik kicsit, michelle szopja a labacskait, hasrol hatra fordul es nagyon figyelmes es ugyes a kezeivel, en igy latom, a dokineni szerint mind2 le van maradva mert nem ulnek, eszt-aszt eppen nem ugy csinaltak mint ahogy o el varta volna es kel menyunk fizio vizsgalatra ahol jobban figyelik a mozgast es esetleg majd javasolnak vagy hazi vagy gyogytornat, ja es hogy nem jo a babakocsink, mert nincs viszintesre nyithato labtaroja, vagyis le log a labfejuk a kocsibol es ez elettem leg nagyob hibaja, hogy legalab 15hoig ki kene tamasztani a labfejuket

tegnap mertunk: mattia 8900 gr, michelle 8400 gr

puszi mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


KISKINCSNEK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Móni, amiket írtál, szerintem OK, ne aggódj!
Babakocsi nekünk is ilyen :roll:

Kép
mazsi02
 
 


KISKINCSNEK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
vovanda
 
 


csatlakozom szülinap ügyben az előttem szólókhoz :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Kincs az Ünnepeltnek: Kép

dolgozóba nem tudom mikor kell mennem, de már úgy felkészülök rá, mintha soha többet nem jöhetnék haza :lol:

most ennyi, puszi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Csajok nem lesz vkinek szülinapja mostanában?, találtam egy olyan szégyentelen szülinapi képet :lol: :oops: :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Köszönjük! Igazán aranyosak vagytok!!
Tegnap óta minden percben az járt a fejemben milyen is volt 1éve,
most érzem igazán ,hgogy anyukának nagyobb élmény a gyerek szülinapja mint magának a szülinaposnak...gyerek ként azt hittem rólam szól,igen a gyereket ünnepeljük de az anyának is nagy nap és ezt elfeledtem eddig...
puszi!!
Vendég
 


Kincs!Hát nektek is boldog szülinapot kívánunk!!!!:D
Milyen igaz!Magamnak eszembe se jutottam az nap! :roll:
Mikor fogod kezdeni a szobatisztaságra nevelést?

Eredmény:Jázmin okés,Szabi vashiányos,és mi is martofelt kapunk!Sztetek folsavat adjak hozzá?Mennyit?Mivel terhesen én is vashiányos voltam,és folsavat szedtem mellé.

Pasi!
Ha még sört is kért volna, az biztos,hogy a fején landol! :evil:

Nagyon kegyetlen időszak ez a mostani!Állandóan kint kell lenni velük,ketten két fele,nyafi,nyüglődés,akarat,egyik megy,a másik csak ha fogom a kezét,esések..egyedül rohadt fárasztó!Ha itthon van az apjuk egy árva hangjuk sincs,angyalok,ő meg csak néz,hogy miről is beszélek....

Kép
ani0227
 
 


anikám: nem kell kérni....a jó asszony anélkül is tudja, mi a dolga :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szió!

Ani elhiszem,hogy nehéz hatfelé szaladni..de hamar eltelik ez az időszak is!!
Én a hasfájós napokkal voltam,így pedig abszolút nem volt vészes és azzal vígasztaltak,hogy 6hét..olyan soknak tűnt most szinte egy pillanat:) de tudom ez nem segít rajtad :(

Nyáron ha jó lesz az idő próbálkozunk a szobatisztasággal, bilink már van de alig hogy feneke éri már pattan is fel :lol: :lol:

Vanda pasi látom felétek is nemsokára szülinapi partyk lesznek :)

Sütős lányok!!!!!!!
Miért esik öszze a piskótám????????????????? :cry: :x :evil: :roll: :cry: :cry:
Hiába szódabikarbóna, félig nyitott sűtő(nem veszem ki egyből)
180fokon sütöm, lehet más hőfok kéne??
SEGÍTSÉÉÉÉÉG!!!
Vendég
 


Kiskincs!

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kincs a környezetemben mindenki panaszkodik a piskótára :shock:
Én nem teszek bele csak 1 zacsi sütőport, igazán kemény hab!!!, kicsit előmelegített sütő, és nyugodtan hagyd sülni, úgy hogy látszódjon rajta, hogy kész., mert ha nem sül át rendesen akkor összeesik.
ja és ha megsült kiveheted egyből
Látod ezért is imádlak mert ilyeneket írsz szülinapról :)

Ani Én sem értem miről beszélsz :roll: :wink:
akkor végül is ezért nem esznek, vagy csak alapra elvannak tartalék üzemanyaggal?

szép hétvégét Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ani, Kincs!
Szobatisztaságra nevelés 1 évesen korai. Akkor kell kezdeni, amikor a gyerek elkezd jelezgetni. Tehát: utólag szól, hogy kaki-pisi ment a pelusba. Szóval ez olyan 2 éves kor körül van általában.
Kis olvasgatnivaló:
http://www.kismama.hu/kisgyerek/szobati ... sben/5597/
vovanda
 
 


ani! es akkor jazmi mert eszik roszul? szabi remelem hamar helyre jon a gyogyitol

kincs! nekem is husvetkor osze esset a piskota :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Tegnapelőtt voltunk 4D-n (Angélánál), babácskáknak mindenük a helyén, nagyon szépek! :D :D :D :D

A baba viszi a hátán B babát:
Kép

Integet:
Kép

Összedugják a buksijukat:
Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?