Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

:shock:

Monyó!
Ha nő az mnyh és a HCG akkor itt lennie kell valakinek! Akkor ez a baba igen későn ágyazódhatott be, mást nem tudok mondani.

Miért-miért-miért kell mindennek ilyen nehezen mennie nem tudom, de nagyon sokat fogok rád gondolni keddig.
Kitartás, tudom őrületesen nehéz lesz.

Puszillak

Junko
junko
 
 


Sziasztok,

Kriszti,
Ilyet Te is tudnál! :D Ha úgy alakul egyszer, szívesen megmutatom, tényleg nem nagy ördöngősség! Én is magamtól jöttem rá, hogy hogy csináljam (lehet, h eredetileg nem így kellene...), a végeredmény meg szerintem szép. :) Pár kolléganőt is kiokítottam már. :wink:
Tényleg hagyd, hogy írjanak a csajok! :D
Én is utálnám, ha fájna vmim mensikor... :evil: Ötletem nincs... :?

Katavirág,
Te hova konkrétan? :D
Bon-bonos sztori aranyos! :D
Mennek a drukkok a kis álomszuszéknak! ++++++++++++++++++
Olivér szülinapjáról meg mintha lemaradtam volna... :oops: Utólag is boldogot Neki!

Kókusz,
Az én volt pasim is ilyen volt, aztán csodálkozott, h miért olyan nehéz a táskám... :lol: :shock:
Legyél is büszke a Férjedre és Ő is büszke lehet saját magára! :wink: Mondd Neki, h mi is büszkék vagyunk Rá! :D

Nárciszka,
Persze, h észreveszik! :wink:
Köszi!

Monyókám,
Óóóó, h a fene essen bele! :cry: Mennyire volt ez profi gép? ...
Azért én még bizakodó vagyok...
Nagy ölelés Neked és ne add fel!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Angyalom!
Sziaaaaaa. Na hát akkor írsz amikor gondolod, és kedved van. Én úgyis zaklatlak ha már nem bírom tovább. Szuper ügyes Kisdió, komolyan szépen haladtok. Örülök, ha bejelentkezel néha. Ügyesen a pelenkázással. Hangja milyen? Sivalkodik? Egyébként még mindig három óránként mész be? Gondolom éjszaka nem. Kitartás kislányok! :)

Anyapoc!
Hát egy kis jóindulattal tó. Tudod olyan fekete műanyag előregyártott cucc, elásva a kertbe. Eredetileg a teknősöknek, de azok elmentek. :(
Most szilklakert és aranyhalas. Ill, esővízgyűjtő és itató az állatoknak. nagyon praktikus nyáron, nem aggódom ha nem vagyunk itthon, tudom, hogy van hideg víz. Gyerekeknek standard mondat „Majd ha egyedül tudsz róla gondoskodni? „ ÚÚÚÚ én ettől kikészültem mindig. :)
öööö kiskutya? Már anyukáméknál. Ő jól van. A csirkékről ugyanez még mindig nem mondható el. …

Katám!
Szép munka. Én is hányszor akartam keresztszemezni…de holnaptól minden másként lesz. Szuper nő leszek főzök-mosok-építek-edzek-tanulok-dolgozom-varrok. Gyula imádni való. Tavaly ősszel voltunk, nagyon szép lett. Nekem is van odavaló barátnőm ám, meg volt csoporttársam…
Én Szeged melletti vagyok, így nyilvánosan csak ennyit szeretnék. És igen itt MINDENKI jó fej. :)

Kokuszom
Jók a táskák, nekem a világosabb is jöhetne. :)
És úgy látom táska ügyben minden férfi egyforma. Az én vállam is majd leszakad mindig.
Frizudat nekem is elküldöd?

Zsazsó!
Köszi a linket. Hozzon szerencsét. Talán egyszer én is kipróbálom. Én végre tudtam venni méhpempős mézet. Azt fogom nyomatni én is párom is.

Kriszti!
Ügyes vagy a PPT-vel. Hamar rá lehet érezni, ugye? Sztem jó program. Én most tudtam meg, hogy kell prezentáció a szakdoli védéshez….úgyhogy nemsokára én is csinálok, feltéve ha készen lesz a szakdolim, ami sehogy sem áll. :(

Katavirág!
Reméljük szépen osztódgat majd a kis embrike. Ha visszaültették van esély. A kutya-macska-gyerek dologgal teljesen egyetértek.

Ildi!
Azért jó hogy látszik, már benne vagy a korban, úgy értem várandósági időben mérve. :)
Meg ikrek is.
Én nem voltam babonás, és tényleg nem vagyok hajlandó elhinni, hogy nem lehet örülni ha megfogan a baba. Úgy voltam vele, hogy örültem az adott napnak aztán majd lesz vmi.
De mégis…asszem óvatosabb leszek. Most már én is csak akkor lehetek boldog, ha a kezemben foghatom őket.

Balikám!
Épp akartam írni, még egy cica is a három gyerek mellett? De aztán rájöttem ki is a kiscica. Isten éltesse őt is. :)

Monyókám!
Puszillak téged is. és még egyszer ha írhatnékod van írj, de ha nem akkor is szorítunk. Olvasgattam a neten, azért vannak pozitív példák bőven.

Lányok, vszínű írni fogok, de az állapotomról nem fogok nyilatkozni. Aztán majd látjuk hogy bírom. :roll: Még egyenlőre odébb van.



Puszi

Junko
junko
 
 

 
 

Sziasztok!

Monyo

Ez felettébb érdekes, de ahogy írta Junko,én is azt gondolom,ha a méhnylálkahártya nőtt, HCG-d ilyen szép,akkor csak elbújt a kis haszontalan :wink:!Egyébként nagyon korai még a terhesség, hogy látható legyen :roll:... szt
Drukkolok,hogy minden rendben legyen :).

Angel

Pont tegnap este olvastam, mizujs veletek :).Örülök,hogy már így mennek a dolgok, nyugi, még a pelenkázásba is bele fogsz jönni :wink:!
Milyen vizsgálatokat fognak még csinálni?

Kokusz

Puuzle, az jóóóó :).Én csak egyszer raktam ki egy 1000 db-ost,de megfogadtam, többet nem veszek,mert nem bírom otthagyni :lol:!Üvegfestős csodákat majd mutathatnál :).
Fehér táska: na én sem sértüdtem meg vón, ha hozzámvágják :wink:!KÉne is egy fehéret néznem,mert a világos cuccaimhoz nem nagyon van :roll:... Hatalmas gondok :D!
Férj szuper :).Baba meg lesz a pocidban!Uff!

Okr

Na ugyi,mondtam,hogy menni fog,nem egy nagy ördöngősség :).Miről is szól....?
Előadás ma volt,nem???
Szőke: megvuduzzuk? :lol:
Cipők: képek majd lejjebb.Cím: Rábapaty, Sárvár melletti kis falu: www.drlupo.hu
Mensi :evil! Hát ha "csak" ennyi a hatása, nem biztos,hogy megéri :?...Gyógyszerváltás...?

Kata

Bakker, észre sem vettem az apróbetűt :shock:!De még vagy 3szor elmentem mellette... :oops:... Volt osztálytársam Gyuláról :).
Akkor Te gobelinezel :).AMikor csak egyik oldalra böksz, vissza nem :).
Cipők lejjebb :).

Katavirág

Akkor izgulunk :).

Ildikém

Naná,hogy az embereknek sasszeme van :D!És úgyis mindig ez az első gondolat,ha valaki olyan "más" :D!
Úgy érek rá kondizni, hogy munka után, gyerekekért menet előtt...AMikor kevés órám van,akkor tudok átugrani edzeni.Muszáj volt beiktatni,mert kezdtem eltunyulni :?...
Háziállat már nincs :(... Házimunka... hát azt néha tologatom, a vasalnivaló hegyeken látszik is :D!Egyébként majd rá fogsz jönni,ha meglesznek a babák,hogy milyen ügyesen tudod beosztani az időt,mert muszáj :lol:!Lesznek nagyon fontos, fontos,és a halogatható dolgok :D!
Tonti szt csak az ikresbe ír, ide már nincs ideje, ereje :(...

Junko

Kistó-itató,ez jó :).Azért biztosan szépen be lehet rendezni.Na de hogy a teknősök elmentek? :shock:
Standard mondta: neeeem,nem vagyok én olyan gonosz :).Csupán annyi a válasz,hogy majd ha kertes házunk lesz,mert a 3.-ra nem akarnék se kutyát,se macskát :roll:...
Egyébként ha házi kedvenc, nem csak ők gondozzák.Nálunk a Zsömit gondoztam én is, mert szeretem csinálni, élveztem :oops:...
És mi van a csirkékkel???
Nálunk nem engedik a ppt-t szakdolihoz.Kifejezetten meg lett tiltva :?...


Képzeljétek, sógornőmékhez érkezik a gólya,ha midnen jól megy :).Igaz, 5 hónapos babát hozott, örökbefogadtak :).Pont nemrég beszéltünk,hogy még elég messze van nekik a vége,erre 1 hete felhívták őket,hogy lenne egy kisfiú :).Hát most nagy a boldogság ott is... :) Szedhetjük össze a cuccokat, mert 3 hetük van,hogy összedobják a babaszobát :roll:..

Na és akkor a képek :)...Bocsi,ha sok lesz :oops:



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép Kép

anyapoc
 
 


Na hali

Okr
Bejelöltelek :)

Monyokám
Nem tudhatod, hogy mikor termékenyült meg az a petesej,lehet hogy később mint gondolnád és így elképzelhető hogy még semmi sem látszik. Én még nem adnám azért fel, ne így állj hozzá kérlek ez nem jó így ... tudom gy kívülállóként könnyű magyarázni, de légyszi tarts ki.

Katám
Köszi megmondtam neki hogy mindenki büszke rá :) Kéne csináljunk valami csajbulit :)

Junko
Szerintem mindenki megérti ha nem írsz majd, de azé gyere mert hiányoznál :) A tyúkokon jót kuncogtam, csórikák :)

Anyapoc
Nagyon jók a cipellők, jó vétel volt.
Majd lefotózom a műveimet. Na igen a puzzle nálam is ilyen, én sem tudom otthagyni.
kokusz
 
 


Sziasztok,

Junko,
Köszi! :)
Én is nagyon szeretem a szülővárosomat. :D Komolyan vannak odavalósi ismerőseid? 8) De jó! :)
Miért pont holnaptól? Vagy ez beugratós? Mi lesz holnap? A Béla-napon kívül... :lol: :wink: Sztem szuper nő vagy ezek nélkül is! :D
Méhpempős mézet én is tudok - otthon otthon. Enni jó, de teába naggyon bénán néz ki... :?
Juhéééjjj :D De jó, h nem fogsz eltűnni!

Nárciszka,
Érdekes dolog ez az örülni, gratulálni kérdés... Persze, benne van az emberben a félsz, de ha nem "mersz" örülni, akkor az picit olyan, mintha nem is örülnél... És ki tudja, lesz-e még alkalom úgy örülni... Ráadásul a babók azt érezhetik, h lehet, h nem is örülsz... Bocs, ha érthetetlen, de nem tudom teljesen jól megfogalmazni... :? És Ők MOST vannak ott a pocidban, ez soha vissza nem térő alkalom! Sosem lesztek ennyire bensőséges kapcsolatban!
Engem az érintene rosszul, ha vki nem gratulálna, amikor majd eljutok odáig (naggyon remélem!). Huhh, nemrég volt a baráti körben egy elég hülye szitu, ahol végülis a gratuláció el is maradt. Én éreztem rosszul magam emiatt, pedig én csak külső szemlélő voltam, de ott, abban a szituban nagyon rossz érzés volt. (És mondjuk egyikükkel sem cseréltem volna... :? )

Anyapoc,
Bocs az extra-mini betűkért! :oops: Neked is? A végén kiderül, h mindenhol ott vagyunk! :lol: 8)
Én is gobleinnek hívtam, amiket csináltam, de sosem tudtam, h ez a különbség! Köszi a felvilágosítást! :D
Húúú, de izgis most a Sógornődéknél a helyzet! És mekkora öröm, hogy gyorsabban, mint várták! :D Drukkolok, hogy minden jól menjen és gratulálok Nekik! :)
Aztaaa, de jóóóók a cipők! 8) Rendelést is veszel fel? :D Jó fej leszek és egyelőre csak a felnőtt, női cipők érdekelnek. :wink: De a gyerekeknek vásároltak is jól néznek ki! A kis bordó gyönyörűűű!

Kókusz,
Kösziii, hogy átadtad! :lol: Buli mikor? :lol: :D Engem nem kell sokat győzködni! :wink:

Monyó,
Nagyon-nagyon drukkolok!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Nemtom, nekem már eléggé bulizhatnékom van ... :roll:
kokusz
 
 


Angel!
Örülök nagyon a jóhíreknek!
Szépen gyarapodik a kislányod!

Majd mikor először a karodban tarthatod őt!!!!
Mikor én egy hét után magamhoz ölelhettem Zsombit.... leírhatatlan boldogság volt!

Kívánom, hogy minden szépen alakuljon tovább!

Monyo!
Hátha csak korai még!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angyal: de orulok en is a hetterbol hogy draga Diana ilyen jol fejlodik, csak igy tovabb!!! :D

Monyo: Neked is nagyon drukkolok, csak elobujik az a kis hamis! :wink:

Anyapoc: sogornodeknek gratulalok!!! :D

Narciszka, mennyi idos babas vagy most? Kiderult mar kik laknak a pociban? Olyan izgi! :D

Kokusz nagyon, nagyon drukkolok Neked is, annyira szeretnem mar olvasni a jo hirt ugyhogy hajra, hajra!!! :wink:

Tobbieknek is drukk hegyek!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Okr: milyen bogyot szedsz? En valoszinu (majdnem 100 %) hogy Mirena spiralt tetetem fol, inkabb ez mint allandoan bogyokat szedni. El akartam kottetni magam de Apa azt mondta ha megnyerik a palyazatot ami 10 evre munkat ad Nekik akar vallalhatunk meg egy babat 4-5 ev mulva. :lol: (Tul szep lenne ahhoz hogy igaz legyen! :wink: )

Athiz teljesen eltunt? :( Mi lehet Vele?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Ja, Ildi, sajna nincs idom keresztszemezni pedig nagyon szerettem, na majd ha a gyerekek suliba mennek. :lol: Delelott bolcsiben vannak de akkor ezernyi dolgom van, osszeramolni a lakast, ebedet fozni, mosni, teregetni stb. Delutan meg szinte mindig jatszoterezunk, este meg erom nincs mar semmihez, na jo csak Apahoz. :lol:

Jaj, kepzeljetek Rate leesett az agyrol (hulyeskedett) es 4 oltessel kellett osszevarni a homlokat. :( Holnap szedik ki a varratokat.

Kép
Ezek pedig a nagy gyerkoceim most:
Kép
Kép
Ez pedig a csalad Rate nelkul (nem akart odaallni :evil: )
Kép

(Jaj, remelem nem baj hogy mar megint kepekkel jottem!!! :oops: :roll: )

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Na, nem tudom megallni hogy ezt ne tegyem fol (bocsi! :roll: :lol: )
Az en habos-babos, rozsaszin ruhas, copfos kicsi lanyom Budhanak aldoz: :lol:
Kép
Bocsi ha sok volt belolem, most volt egy kis idom. :twisted:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Monyó!
És Huncinak mennyire igaza van....
Egyébként engem a dokinő még vérvételre sem akart behívni, nemhogy UH-ra.
Mondjuk, persze a te eseted más, mert véreztél, ezért "küldtünk" dokihoz. De tényleg légy pozitívabb. Éld át az adott pillanatot-ebben nagyon egyetértek Katával amit írt Tildinek- és Angyal is ezt szokta mondani kb.
Keseregni- ha úgy adódik- bőven ráérünk később és azt is átvészeli az ember könnyen. De most van egy szép HCG, növekvő mnyh. amiért korábban ölni tudtunk volna. :)
No, a rendszer működik, csak még kicsit várni kell. ;)

Anyapoc!
Ú gólya érkezett sógornőékhez? Nagyon kíváncsi lennék, hogyan élik meg....
A csirkék állapota. Nos amelyik életben van és biztos távolra Csipesztől, az úgy nagyjából elvan....a többi is vígan kapirgál már gondom az örök komposztdombokon...:)
Szupi cipők, ezekhez tényleg kell majd világos tatyó.

Kata!
nem beugratós, csak egyszerűen el tudok tunyulni és elszoktam határozni, holnaptól más lesz. Jól is bírtam eddig...erre megint itt lógatom a lábam.
:oops: Na meg megyek én is fodrászhoz. Köszi a szupernőséget. így látatlanban is. :)


Kokusz!
Mind kívülállók vagyunk, de sztem magyarázni ér. Nekem sokszor segítetek még úgy is hogy nem tudtok róla.

Tonti!
Szép gyerekek. ÉS ne is csomózd el magad. Rádjöhet még egyszer a gyereket akarok dolog. Fiatal vagy és én el is tudom rólad képzelni. :) ismerve régről milyen vagy. :) No, persze lehet tévedek...


na pussz

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Gyertek ide bulizni :wink:!nekem is mehetnékem van :oops:...
Várom a képeket :).
És van abban vmi,hogy kell,hogy magyarázzunk, akár kívülálló az ember,akár nem...Csak ez tartja a másikban a lelket.. :roll:

Kata

Én is amolyan realistán optimista vagyok :D.Örültem, de mellette felkészültem mindig a legrosszabbra. :roll:
Pedig még csak oylan előéletem sincs,mint a többieknek :oops:... De tény,hogy élvezni is kell a helyzetet :).
Rendelést felveszek,de próbálni nem tudok helyetted,nem baj? :D
De ha jók a 36-is cipők... :lol:


Tonti

Jók a képek :).Rate :(.Jobbulást :).

Junko

Csirkék,már értem :).Nem emlékeztem a szitura :oops:..örök komposztdombok,ez jó :).
baba érkezik...hát igen :).Nagyon örülnek,nyilván, több évi kudarc után...hát a saját érzéseimről is tudnék mesélni :?...
Kellemes szépítkezést :).

Fiam olyan édesen bókolt reggel,el kell mesélnem :).
Beszélgettek Villővel,hogy mi is az a bombázó.Fiam kifejtette,hogy az olyan repülőgép,ami bombákat szór...erre anyja közbeszúrja,hogy meg oylan nénikre is mondják,akik nagyon csinosak, jól néznek ki.
Erre kicsi fiam rám néz:
- anya,akkor te is bombázó vagy,mert te is nagyon csinos vagy :D:D:D:D!

Most már el is hiszem :lol:!

anyapoc
 
 


Zsazsó :) szijja.
Biztos jó érzés lehetett mikor először megölelhetted Zsombit.

Tontica
Jó képek :) édesek a gyerkőcök. Rate jól összetörte magát, jobbulást neki. Jöhetnél gyakrabban, hiányzol innen. Persze gondolom nem sok időd van.

Junko
Végülis igazad van ... nekem is sokszor segítettetek. Jó fordrászozást! Ez a csirkás sztori még mindig megmosolyogtat :) szegénykék, ők annyira biztos nem élvezik. Jó neve van a kuttynak.

Anyapoc
Izgi lehet sógornődéknek :) Biztos boldogok.
Hááát tőlem mehetünk oda is bulizni. Ha Katának van kedve :) én szívesen leszek sofőr.
36-os a lábad?
kokusz
 
 


Hello!

Junko ne haragudj Teged kihagytalak pedig Neked is nagyon nagyn drukkolok!!! :D Fodraszhoz menetelert irigy!!! :D

Anyapoc: tenyleg bombano vagy, a fene nekem nem mond ilyet a fiam. :roll: :lol: Mik ezek a cipok?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Anyapoc
Ja kifelejtettem
Ez a bombázós sztori ééééédes :lol: és mint tudjuk a gyerekek őszinték!!!
kokusz
 
 


Kokusz: valahogy nem ideillonek erzem magam es nem szeretnem ha valaki miattam erezne rosszul magat de azert olvasok am es nagyon erdekel kivel mi van!!! :wink:

Kepzeljetek szeretnen osszehazasodni Apaval (mar miota!!!!) es igyekszunk osszeszedni a papirkat DE mivel nem jelentkeztem ki anyuek cimerol most ezert a kis falum kis polgarmesteri hivatalaba kell mennunk SZEMELYESEN az urammal es nyilatkozatot tenni hogy hajadon vagyok, ja es tolmacsot is nekunk kell vinni es az uram valasi papirjait meg mit tudjam en meg mit hivatalosan le kell fordittatnunk magyarra aztan az en papirjaimat meg hivatalosan spanyolra. Ahhhhhhhhhhhhhh, mikor lesz ebbol valami? :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Anyapoc: haragszol ram igaz? Nyugodtan leszidhatsz am, nem sertodom meg, birom a kritikat! :wink: En tovabbra is szeretlek!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica
Huuu azé ez durva .... :roll: kitartás! Nem lesz egyszerű megoldani gondolom.
Hát jó, tudom én hogy nem érzed ide illőnek magad, de szerintem senki nem haragudna ha néha jönnél ide is.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Akkor majd kinézek egy jó kis bulit (itt nálunk vannak jó kis nosztalgiabulik :wink: )!
Igen, 36-os...Ekkora mérethez nagyobb hülyén is nézne ki :D!És baromi nehéz cipőt találni,mert az elsők között fogy el minden cipőből :evil:!
Ja, a gyerekek őszinték, de erre mondta a kollégám, hogy elfogultak is :?... De én biztos vagyok benne,hogy csak őszinték :oops:...

Tonti

Ööööö....miért is haragszom? :roll: Na jó,egy kicsit,mert eltűntél :evil:!
Cipők outletből vannak, a lányok kíváncsiak voltak,mit szereztem egy brutál leárazáson :).
Huh,azért ez nem semmi,minő akadályokat gördítenek elétek :shock:!És miért nem Spanyolo-ban?Úgyis ott éltek...nem?
Ja,és Rate is lesz kiskamasz,amikor az anyja lesz a legszebb :).Beléd lesz szerelmes,rivalizál majd apával :).Ez így normális :).

anyapoc
 
 


Előre is bocsi,de Tonticát "elkapni" olyan nehéz,hogy gyorsan írok neki , drága többi topikos este meg jövök az esszével nektek. :D

Tontica
Én megmondom mennyi idő : 4 hónap!! nekünk ennyi kellett.Egyébként tök hülyeség,hogy hazamenj,a nagykövetség bőven elég!!!!Ott kiadják neked a papírt,és máris házasodhattok!
Gyerekek cukik!!!!! :D
Ratenak jobbulást!Ada gyerek így törte el a kulccsontját. :roll:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc
Nekem is ilyen "nagy" lábam van :) Valahogy mindig azt gondoltam hogy magas vagy ... :)
Na lehet ott felétek hamarabb találsz jó bulit. Itt Pesten elég nehéz kifgni ....
kokusz
 
 


Kokusz

Hihi, 156 cm 8)

anyapoc
 
 


Anyapoc
Na akkor kezet foghatunk :) én 160, de végülis az a 4 cm már nem oszt nem szoroz :lol:
kokusz
 
 


Kokuszkám, hát akkor kezet foghatunk :D!
Szl Te sem vagy sokkal messzebb a földtől :wink:!

anyapoc
 
 


Anyapoc
Hát nem :)
De azt szoktam mindig mondani, hogy jóból csak kicsit adnak :)
kokusz
 
 


Kokusz

Én is ezt szoktam mondani :lol:!
De már előre félek,mikor mondják,hogy jóból is megárt a sok :roll:....
Anyum mesélte,amikor kicsi voltam,és a doktor bácsi is zrikált,hogy kicsi vagyok,azt mondtam neki,hogy a földön van a dolog,nem az égbe' :lol:!

anyapoc
 
 


Anyapoc
:lol: ez nagyon jóóóóóóóó
Jól elbeszélgetünk itt.

Többiek hol vagytok?
kokusz
 
 


Ja,jól eldumcsizunk :).
A többiek meg lapulnak :roll:...


Éppen valami használható képet keresek,vagy nem is tudom mit,hogy felhívjam a kedves szülőtársak figyelmét az óvodánál,ne álljanak a nagykapu elé autóval,mert sem a szállítók, sem a szemetesautó nem tud bejönni.De ami még nagyobb baj,ha esetleg mentőnek vagy tűzoltónak kell bejönni,az sem tud :(. Pedig volt már rá példa,amikor kellett :(...

Valami olyanra gondoltam,amin azért megakad a szemük és ami közli ezt a problémát,nem csak egyszerűen kiírni,hogy ne álljanak oda,mert azt letojják :(....

Ötletek? :roll:

anyapoc
 
 


Kokusz!
El nem mondható boldogság volt, mikor egy hét után a karomban tarthattam... ( most is könny szökik a szemembe )

Kokusz, Anyapoc!
Nekem kicsit más a mottóm! :wink:
Én 180! :D

Tontica!
Tényleg, miért itthon akartok házasodni!?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Anyapoc: tudtam en hogy haragszol ram! :wink: :lol: Sajnalom hogy eltuntem :cry: az ikresekkel nagyon nehez tartani a tempot mar nem is probalom. :roll:
Athiz meg nalam is sokkal de sokkal jobban eltunt! :wink:
Rateval hal istennek nagy a szerelem, allandoan olelget, puszilgat es mondogatja hogy Linda mama szeretlek. :D linda-magyarul kedves. Nagyon akartam kislanyt de azert egy fiu az tenyleg nagy szerelem. :wink:
En is akarok buliba menni! Mikor mehetek mar?! :?

Kriszti a nagykovetsegen mondtak hogy mivel Mo-ra vagyok bejelentve ott kell kikerni ezt a hulye hajadonsagi vagy mifele igazolast. :evil: Akkor most mi van? Te honnan tudod? Hol hazasodtal, Kambodzsaban? :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Zsazso: nem Mo-on akarunk hazasodni csak allitolag otthon kell alairnunk ezt a nyilatkozatot szemelyesen.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Azért tonticahoz mégiscsak lassú voltam :roll: !

Anyapoc
Köszi a linket,mindjrt nézem!
A cipők szuper jók!!!!!!!!!!!Én is úgy felvenném egyik másikat! :D
Képre ötletem sincs! :oops:

Monyoka
Nekem asszem 5 hetes terhességet hüvelyi UH-n egy pöttynek láttak.De komolyan,mint egy gombostű feje akkora volt!Én bizakodom és drukkolok!

Bulizósok!
Itt 11-től Bikini koncert lesz! Természetesen én az ablakon át fogom hallgatni,de Ti még fénypostával ideértek! :D

Én 168 cm vagyok,és a 36 -s méret nem jó,úgyhogy Anyapoc cipőit nem fogom tudni kölcsönkérni! :wink:


Tegnap tönkrement a régi sport babakocsink,vettünk egy újat.Nem akartam drágát,úgysem kell már sokáig,meg tesót sem tervezünk...hát mára az első bolygókerekei tönkremntek.Pedig ha tudnátok,még pohártartó is volt rajta :( kicseréltük egy másik fajtára.Ennek jól megnéztük az első kerekeit,aztán itthon látjuk,hogy a hátsó 8-t ír le minden forgásnál. :evil: :evil: A régi kocsi 2 év használat után csinált ilyet.Most apa dühös,hogy miért kellett olcsó?????Azt mondja holnap visszakéri a pénzt.Hát nem tudom....,na és veszünk egy jó minőségű drágább kocsit.Tiszta gyomorgörcsöm van.Szegény Pötyi annyira a magáénak tekinti egy nap után is a járgányt.ma is ment a szervízbe a kocsija után,nehogy elvigye valaki :cry:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc
Megnéztem a linket!Ezek szerint ez az egy van az országban?
Akció mindig van,vagy időszakosan?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyo, most nem azert, de a 6 hetig nem kell latni semmit :!: En nagyon bizom a terhessegedben :!: Csak bizzal :!:

En ET+2. Tegnap ota szokasos enyhe mensi szeru erzesek. De ne mar nem mondok semmit... plane nem egy ilyen kis santa embrioval... :wink:

Nekem is van am cipos kepem :!:


Kép
katavirag
 
 


sziasztok.

koszonom a sok biztatast teljesen pozitiv vagyok :lol:

tontika,szep gyerekeid vannak.Ratenak jobbulast.

Junko,en nem vagyok babaonas de ha neked ugy jo ha nem beszelsz akkor elfogadjuk,de remelem azert szolsz hogy mikor kell nagyon szoritani.

anyapoc,rohadt jok a cipok,es milyen aron :shock:

katavirag drukk hogy sikeruljon a baba.

kriszti ujonan vetetek a babakocsit es mar rosssz,az gaz.

lanyok kepzeljetek tegnap majdnem vettunk egy babakocsit :oops: A vateran kerestem a sogornomnek valami babahinta valamit es ratalaltam almaim babakocsijara,mutattam a ferjemnek es azt mondta vegyem meg,Ha Sunyinak nem lessz akkor lesz masik babanak de ugy is lesz babank.
Sajnos nem tudtam licitalni mivel nincs magyarorszagi szamom,de remelm meghosszabitja a csaj az aukciot es akkor talan van esely.
http://www.vatera.hu/bergon_xspr_babako ... 01543.html
szerintetek ez megeri?a pirost lehet hasznalni ugye mindket nemnek is?

Kép
monyo83
 
 


Monyó, nagyon jól néz ki a kocsi! Nekünk is piros lesz! :wink: Nem találom hol olvastam, pedig itt ültem vagy 2 órát a net előtt, hogy a 1000-es hcg felett látható a méhben a babó!Nekem a Kaáliban a vérvétel után pont két héttel volt az uh, ahol még csak petezsák volt!! :wink:

Kép
kata05
 
 


kata en 2 napig csak szerb forumokat olvastam es itt ugy irjak hogy 1500feletti hcg et illetve 6 hettol latszika baba.
teljesen megnyugodtunk,es probaljuk elvezni ezt a dolgot,majd panikolunk ha baj lesz.

parom allandoan vigyorog,latszik rajta a boldogsag.tegnap a kedvenc kiflimet is megvette a varosban es behozta talcan. :oops:
Mondjuk az zavar hogy szinte semmihez nem mnyulhatok,ezt ne csinald azt ne csinald dolog de majd ez valtozni fog szerintem.

Kép
monyo83
 
 


Anyapoc
Találtál képet? Hát azért erre illene odafigyelni mert tényleg sosem lehet tudni mikor van rá szükség ...

Okr
Na ez azért durva hogy máris tönkrement .... :evil: vagy mégis igaz a mondás hogy olcsó hősnak híg a leve .... :roll:
Jó volt a Bikini koncert?
Na a 168 az már jóóóóó :)

Zsazsó
180 :shock: akkor a hónod alatt elférünk :lol:

Katavirág
Drukkolok :) Jó a cipős kép

Monyokám
Na látom már pozitív vagy ... helyes :)
kokusz
 
 


Hello

Okr: miert nem tudtal elkapni? Itt vagyok! :wink: Hat, a mi olcso babakocsink is eltort fel ev utan de ingyen megjavitottak. Azert azok kozt is van jo szerintem.

Mi ez a sok cipo? :shock: :lol:

Monyo: tok jo ez a babakocsi, en is imadom a pirosat, Ratenak is az volt meg az ikrek elso babakocsija is. Te, es mi van ha ikreid lesznek? Akkor nem jo ez a babakocsi. :wink: :D Csak igy tovabb, hajra optimizmus, en meg mindig ugy gondolom hogy az csodakra kepes!!! :D

Katavirag: mi az az ET+2? :roll: Bocsi!

Votam bent a birosagon megkerdezni pontosan mi is kell a hazassagkoteshez es Ok le se sz@rjak, mar bocsi, nekik csak egy igazolas kell a magyar konzulatustol, a hulye magyar konzul bunkozik. :evil: Ja, es a papirok beadasatol szamitva meg 4-5 honap. Ebbel telen lesz csak hazassag. :evil: (ha egyaltalan lesz :roll: )

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!
Bocsi,csak Monyó után kutakodok :D
Most visszalapoztam,és örülök,hogy már pozitív vagy!Tessék bízni,ott van az a baba :D
A babakocsi nagyon szép,de tényleg,ahogy Tontica írja,mi van,ha ikreid lesznek? :lol:
Léci,ha tudsz valamit írj a beültisbe is pár sort :wink:
Sziasztok,szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Tontica
Hát csak lesz esküvő :) mondjuk nem értem miért kell ennyit szarozni ....

Hol vagytok leányok? :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Itten vagyok, húzós volt a nap :).Délelőtt tekeregtünk anyummal, virágokat vettünk, ültettünk, aztán meghívtam ebédelni,aztán a gyerekeimet elvitték vendégségbe az oviból, 4-re onnan vittem Villőt ugrálni, aztán vissza Bulcsúért,aztán egy nagy kör Tihany felé kocsival,mert elaludtak :).
Szl hulla voltam,mire hazaértem, 2 percem nem volt leülni... :? Ja de,amíg ebédeltem :lol:!
De virágok elrakva,most már csak drukkolok,hogy a porcsinrózsa kibújjon :).


Monyo

Na ez a beszéd :).Nagyon korán mentél :). Minden rendben lesz, embered meg éééédes :).
Babakocsi szuper,persze hogy mehet mindkét nemnek :).

Tontica

Na látod,hogy nem haragszok :).És ne fogd másra magad :D!
LÁtod,itt nem pörgünk úgy,hogy ne tudd követni,gyere csak ide :wink:!
Szt Kriszti azért írta a konzulátust,mert külföldön az olyan,mint ha Magyarországon lennétek.Tehát ott is lehet bmilyen nyilatkozatot tenni stb. Nálunk volt így útlevéllel a gyerekeknek,de aztán nem kellett apának végül kimennie,el tudtam intézni :):Szt kérdezzetek utána,jobban jártok :).
Látod, a fiúk csak tudnak :D!
Gyere buliba,én hívlak :).

Okr

Igen, egy ilyen cipőbolt van,de van webáruház,onnan is lehet vásárolni.Nagyobb akciók csak évszakonként vannak, érdemes figyelni,mert lehet,megéri eljönni :).
Bikini...szólhattál volna előbb is :?... :lol:
Az egyik cipő lyukas orrú,az nem lenne jó? :D
Babakocsi :evil:...hát nekünk van egy tescos óccsó,amit még Bulcsúnak vettünk,hogy ha nagyobb utakra megyünk ,amikor apázunk,akkor azért csak tudjuk vmiben vinni...és az baromira bírja,igaz tényleg a legegyszerűbb...6000 Ft volt :).


Kokusz

Nem találtam képet :(.Majd lehet,kreálok valamit,vmi jó szöveggel :).Sajnos vittek már el kisgyereket onnan mentővel, epilepsziás rohama volt :(...
Elképzeltem,ahogy Zsazsó hóna alatt vagyunk, két oldalról :lol:!

Zsazsó

Legalább rád tuti felnézünk :wink:!

Katavirág

Még ezek a cipők :) :)!

Megtekintettem a höriket és szerencsére van kislány,szl lesz jövő héten egy fekete-fehér kiscsajunk :).

anyapoc
 
 


okes lanyok tokre igazatok van megvarjuk az elso UH at :lol:
azert egy babara szamitok,a parom cukkol a kettovel :roll:

nyulasz majd irok Uh utan a beultisbe,nem akarok ott zavarni igy is a kelletenel tobbet irtam

:oops:

anyapoc,huzos napod volt :) gratula a horihez majd kapunk kepet?


ma itt jart rokakoma,szerencsere nem hanytam de nagyon kozel volt csak a husit akartam besozni :? ez mar lehet Sunyitol ?

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Ja szerintem már lehet azért van :)

Anyapoc
Jó kis nap lehetett :)
Igen, elég viccesen néznénk ki Zsazsó hóna alatt :) én is vizuális típus vagyok.
De jó, akkor biztos lesz nagy öröm otthon, majd dobj képet a kiscsajsziról.

Nekem rohadtul fáj a fejem. Biztos jön valami front.
kokusz
 
 


kokusz te is fronterzekeny vagy?

hu en hogy utalom,nekem akkor reggeltol estig faj es nem hasznal semmi :?

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Ja eléggé érzékeny vagyok rá. És valóban semmi nem jó rá ...
kokusz
 
 


Jaj,lányok,jobbulást :):)!

Monyo

Simán lehet :).PLáne ha olyan érzékeny vagy,mint én :D!Nekem még papírom sem volt a terhességről,már mennem kellett az SZTK-ba kiiratni magam,mert rosszul voltam :?... Épp,hogy elmúltam 5 hetes...a doki meg hülyén nézett rám :lol:!

Kokusz

Fejfájás :?... Állítólag lehűl az idő jövő hétre,akkor biztos jön vmi front...
Bár őszintén,én ezt a hétvégi lehülést sem nagyon éreztem :roll:... ma is szar időre számítottam és hét ágra sütött a nap :shock:!

Höriről dobok képet mindenképp,már ha majd elő mer szegény jönni :).De nagyon édik voltak :).Anyumnak meg úgy megtetszettek az akváriumok ott,hogy gondolkodik,csinál ú is egyet :).Nagyon belevaló lett,mióta nyugdíjas :lol:!

anyapoc
 
 


Frontin?

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?