Új privát üzeneted érkezett!

Jaaaaa

Monyokám nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép
kokusz
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Eredetileg Békés megye :D

Monyó,
Boldog születésnapooooot! :D

Kép

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Monyó remélem minden ok nálad és kellemesen telik a mai napod Kívánok én is Nagyon Boldog Születésnapot!!!!!!

Kép

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Sziasztok lelkecskéim!

Egész hétvégén suliban voltam (pé-vas), kivagyok teljesen.

Monyó!
Annyira kukkantottam csak be, hogy mi a helyzet nálad. Bikaerős teszt ez és nagyon bízom benne hogy csak korán mentél még.

Halálba aggódom magam miattunk, (ez hülyén hangzik de így van )mert nem igaz hogy ilyen nehezen jön össze és még a sok aggódás meg gonosz tréfa az élettől....
Szval remélem a legjobbakat és nagyon szorítok, Dokihoz meg gondolkodás nélkül menj a héten. Ez most nagyon fontos!!!!!!!

És Isten éltessen sokáig!

Csajok, még egy kis türelmet. Ígérem holnap reggel veletek kezdem! Puszi

Junko
junko
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám,olvasgató módban.A -gató benne a lényeg.Nem létezik,hogy gyermek bele ne kontárkodjon az olvasmányomba,vagy fel ne ébredjen miközben még lenne mit olvasni... :twisted: szal nem egyszerű!
:roll:

Angyalka
Nagyon örülök,hogy jelentkeztél,könny szökött a szemembe,ahogy olvastalak!Diána gyönyörű név!

Ildi
Grat a 14 héthez!!!!Képet én is elfogadnék,jöhetne akr priviben is!Virágokról meg ide is lehetne?! :wink:

Kokusz
Az én férjem odavan a rövid hajért!Enyém is hasonló fazon,mint a képen,amit beraktál,bár én szerénytelenség nélkül is sokkal sz.rabbul mutatok! :D
:lol:Priviben velem is megosztanád a képet?

Monyoka
Ez a teszt tuti pozitív, enyém egyik sem volt ennyire egyértelműen csíkos!!!!A nyh sztem nem vékony,és naná,hogy még nem látszik semmi az uh-n!5-6 hetesen is max hüvelyi uh-val vmi pötty!Szal kitartás!!!!!
Nem utolsó sorban pedig boldog szülinapot!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kata
Köszike,hogy hiányolsz!!!!! :D

Anyapoc,Bali,Katavirág,Junko (remélem mindenkit felsoroltam)pusszantás!!!!

Hát még szerettem voltna sokmindent,de már őszintén nem tudom kinek mit akartam. :oops: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyo! Drukk!!!
És jelentkezz!!!!

Most olvastam a Gynex-ről. Valaki hallott róla valamit esetleg?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsóka téged kihagytalak a pusziból!!! :oops: pótcuppantás!!! :)

Ez a Gynevac? Lehet nem így kell írni,vagy nem ez a pontos neve.Asszem moni a hőmérős babásból beadatta.Más infom nincs róla.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok :!:

Koszonom a hianyolast, de en is, karacsak Okr, sokszor csak az olvasasig jutok...

Monyo, nagyon drkkolok Neked :!:

Angel, erosodjetek :!: Koszi a bejelentkezest :!:

En ma peteerek. Holnap lesz vervetel, ezt tudatom is a dokkerrel. A heten lesz embrike Nr 3 beultetes :wink:
katavirag
 
 


Monyo????
Kép

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok.

Koszonom a koszonteseket nagyon jol esnek :)

Tegnap volt egy kis kertiparti nalunk a csaladdal,jol ereztem magam.Kpatam szep ajikat,nadragot felsot(az egyik szerintem kismama felso,csak anyosek nem tudjak),taskat ferjem meglepett egy jo meleg pokroccal mert mindig szet akarok fagyni az utobbi idoben.
nem mondom hogy ez volt eletem legjobb szulinapja de orultem neki hogy mindenki felkoszontott,kiveve a szomszedban lako nagyszuleimet :twisted:

kokusz en nem kaptam kepet :cry: kuldesz nekem is?

a tesztem eros,vervetel lesz majd.jo lenne ha vege lenne mar ennek az idegbajnak,nagyon nem jo igy nekem.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Nem lesz itt baj szerintem :) persze elhiszem hogy kivagy, rossz ez így, de meglátod nemsokára majd örülhetsz :)
Képet majd küldöm neked is
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Szuper a haj amit beraktál. Ezek szerint a tiéd egyenes. Én is szívesen vágatnám ilyenre, de egyrészt a férjem hosszú haj párti, meg állandóan álligatni kellene az meg nem nekem való.
De az biztos hogy a rövid haj fiatalít. :)

Kata!

Békés megyéből való vagy? És most Pesten?
És táska mániás? Gyűjtöm az infókat rólad. Sokszor gondoltam már arra, hogy hetente feldobjak témát itt a fórumon, kicsit ismerjük már jobban meg egymást. Őrület évek óta ismerjük itt egymást sokan, nyitott könyv az ivari ciklusunk :) , de semmi másról nincs fogalmunk. Vicces.

Anyapoc!
Új hörivel gyorsan gyógyulnak a lelki sebek. Gondolom kisfiad is megnyugodott már.Egyébként tengeri malacban nem gondolkodtatok? Én is idegenkedtem tőle, mert nagy meg mittomén, aztán kaptam a barátnőmtől. Annyit nevettünk rajta. Mindig válaszolt amikor odaszóltunk neki. Vagyis azt mondtuk ujj-ujj.. Mikor elpusztult sokat sírtunk mindketten a férjemmel. Nem vigyáztunk rá eléggé. Viszont elméletileg sok évig él.

Zsazsó!
Be akarod adatni. :?: Én nem ismerem és nem is merem.

Kriszti!
Te a suliban mikor végzel?

Tildi!
Képzeld nekem az össze dáliám,kálám kipurcan a télen., Sír a szívem, mit ültessek a kerítés tövébe. Eddig én kertem is elég szegényes....
Picik nemét mikor tudjuk meg?

Katavirág!
Drukk a következőhöz.

Monyókám!
Tudod ha Angyal most itt lenne, azért még mondaná-ezt akartam még tegnap írni- nem az mnyh vastagsága, hanem szerkezete a fontos!!!
Próbálj megnyugodni, lefoglalni magad. Ez ami hihetetlenül fontos. De annyira megértelek!!!! Mi amikor ilyen várakozás volt, pont elutaztunk hétvégére a barátainkhoz. Nagyon sokat javított, otthon becsavarodtam volna.

Bekukkantókna, Zapáné, Hope, Melish üdvözlet! :)

Hogy nálam mikor indul pontosan a mandula, lehet lányok nem akarok majd írni. A múltkori szörnyű este után, kicsit babonás lettem és nem tudom....lehetlesz vissza fogok kicsit vonulni.

pusssz

Junko
junko
 
 


Junko
A hajamat tök jól tudom kezelni, féltem, hogy majd nem tudom belőni de jól megy :) Ezek a pasik ... én férjem is hosszú haj párti, de bejön neki ... pedig féltem hogy nem fog neki tetszeni.
Milyen igazad van, alig ismerjük egymást ....
Nekem van tengerimalackám. Régebben is volt, őt nagyon szerettem nagyon szelíd volt. Ha kivettem a helyéről ült az ölemben és nyalogatta az ujjamat a pici nyelvével :) és nagyon szeretett szaladgálni a lakásban. Hát őt nagyon megsirattam mikor elpusztult. A mostanival annyit nem foglalkoztam mikor kicsi volt, így annyira nem is kezesbárány de nagyon édes. Ő a zacskócsörgésre reagál elég heves visításokkal :)

Én elvetettem egy csomó virágmagot de még nem keltek ki ... :shock: lehet nem is fognak. A kardvirágok már kibújtak.
kokusz
 
 


Kokusz!
Kicsit későn, de annál nagyobb szeretettel kívánoik boldog névnapot! :oops: :lol:
Talán nem találod a címem vagy mér' nem kaptam képet?

Monyó!
Boldog szülinapot! :lol: A tiédet sosem fogom elfelejteni, mert a Kiscicámnak is tegnap volt az első! :wink: :lol:
++++++++++++++++++

Angelék!
++++++++++++++++++++++++++++

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok,

Zsazsó,
Ez a gynevac rokona? Jajj, most látom, Kriszti is ezt kérdezte. :oops: Én még nem hallottam róla - mármint az x-es végűről :lol: A másikról van a közvetlen kornyezetemben tapasztalat.

Kriszti,
Mondd a lányoknak, h FONTOS, h a néniknek írj is pár sort! :wink: Hátha... :D

Katavirág,
Drukk a következőhöz is! És írj is!

Monyo,
De jóóó lehetett a parti! Én nem is emlékszem, mikor volt olyan rendes, soook emberes/barátos szülinapi bulim ... Lehet, h olyan nagy nem is volt?! :shock:
Drukkolok és nyugiiii! Minden rendben lesz, mert úgy KELL lennie! :wink:

Junko,
Igen, 14 éve itt élek Bp-n. :shock: 8)
Aaaajjjajjjj, vannak beépített embereid is? :P Inkább bevallok mindent! :lol: Mire vagy kíváncsi? :D
Egyébként nem rossz ötlet a témázgatás. :D
Ne vonulj vissza, mert hiányozni fogsz! ... OK, nem leszek önző, ha Neked úgy jobb, akkor vonulj csak, de néha legalább füstjeleket küldj, mi meg majd rendületlenül drukkolunk! :D

Nekem semmilyen állatom nincs (ha magamat nem számoljuk... :lol: ), pedig nagyon szeretnék - egy kutyust...

Kókusz,
Sztem várj még a virágokkal! Még simán kibújhatnak! - szólt a vidéki :lol: 8)

Most már aztán mindenki tegyen fel szépen képeket a virágairól! Hadd gyönyörködjünk! :D OK, állatok is jöhetnek (mármint, akik nem szőrösek és kétlábúak :roll: )! :lol:

Lívi,
Boldog szülinapot annak a Csöppségnek! :D Volt buli Nálatok is? Képek? :)

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Monyó! Drukk!!!

A Gynex teljesen más. Találtam egy honlapot róla. Gyógynövény- (talán homeopátiás) készítmény. Sok jót írnak arról, hogy a babáért küzdőknek szuper.
Nőnek , férfinek egyaránt.

Junko!
A liliom állítólag eléggé igénytelen. Én azt ültettem, nem nagy gondossággal és szépen zöldell. Remélem, virágozni is fog.

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Kriszti!
Neked is sok puszi!!!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Állatbarátok
Nekem 2 hörim volt.Egyik sétáltatás közben lelépett,másik meg az odujában lehelte ki a lelkét.Én naívan azt hittem téli álmot alszik :shock: anyukám végül eltemette valahová.Azóta nincs állatom!Talán majd egyszer gyerkőcöknek... :wink:

Zsóka
Gynex: akkor ezt nem ismerem.Majd rákeresek (bár engem már nem kezelnek vele tuti,azért jó tájékozódni)

Monyo
Azért jó buli lehetett!Teszt kép?Úgy szeretem nézegetni!

Bali
Drága , a szünet festéssel telt :oops: :cry: :oops: még a szerdai előadásom sincs kész miatta.Húúúú,de kéne tanulni!!!

Junko
Mikor végzek?Talán 2011-ben.Ha nem csúszok,és nem halasztok,és meglesz a középfokú nyelvizsgám+ 2 félév szaknyelv.... :cry: :cry: messze még az alagút vége!

Kata
De mondom én nekik.Az a baj ők is akarnak írni a néniknek! :roll: :oops:

Kokusz
kép az éterben elveszett!!!! :( :(

Na lépek,és bocsi,ha vki kimaradt!Most azon agyalok holnap 8-ra ,vagy 10-re kell-e suliba menni??????? :?: Biztos ami biztos sztem 10-re megyek.Legfeljebb hamarabb hazaérek,ugye? :idea:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Monyókám!
Ma vérvétel??? Ha igen, nagyon drukkolok, ha nem akkor is.


Okr
Hát az még nem itt van. Én örülök, hogy végezni fogok, de hiányozni is fog. Már most azon agyalok mit kellene még. Persze most már vmi nem reál kellene, mert ebből elég volt ennyi.
Asszem azt nem fogod megúszni, hogy a gyerekek ne kérjenek majd vmilyen állatot. :)

Zsazsó!
Ja én is kevertem ezt a GYnex-et. De most hogy mondod, egyszer drogériában már érdekelődtem végül nem vettem meg.
(én a szurira gondoltam, hogy nem merném)
A liliom tényleg az, nekem nagyon elszaporodott, agresszív is, úgyhogy nincs vele gond.

Kata!
De szerintem visszafogok, Tudod, azért csak van ez régi dolog. és nyilván egetverő nagy marhaság lenne azt mondani azért ment el a baba, mert elmondtuk de akkor is bennem van.... Na aztán lehet nem fogok bírni magammal, főként ha esetlegesen magam alá kerülnék egy-két pillanat erejéig. Azt hiszem én Pesten nem tudnék élni. Én onnan (mellőle) jöttem ide a délvidékre. Jobb itt csak a család hiányzik, no persze néha meg jó távolság. :roll:
Te Békésbe jársz haza?

Sok virágot még nem tudok küldeni, de majd remélem pár hét múlva. A tulipánok már nem szépek. :(

Kokusz!
A férjem is mindig azt mondja ne vágassam le, Aztán amikor levágatom meg mindig odavan. Sztem csak dafke hosszúhaj pártiak.
Növények meg majd kibújnak. Páro m is idegbajt kap, ha elülteti őket és másnap nincs semmi. A dáliák az ős ellenségei...

Angyalom!
remélem jól vagytok, még mindig sokat gondolok rátok.

Na akkor az én állataim: 3 macska, 2 kutya, 2 aranyhal
Szeretnék még majd belső akváriumot, tyúkot, és ha bátor leszek 1 kecskét.


Egyébként én azt szeretem ebben a topikban, hogy nemcsak azt olvassuk el ami személy szerint hozzánk íródott, ha nem a többi hozzászólást is. Hiszen mi jó fejek vagyunk. :)

Junko
junko
 
 


Jóreggelt

Monyokám
Drukk mára :) és majd gyere a hírekkel!

Bali, Okr
Küldöm a képet csak tegnap már kész voltam este. Kicsit munkaundorom van, valahogy most nagyon a fejemen van minden.

Junko
Nekem a dáliákkal nem szokott gondom lenni. Tavaly a kutyák kitaposták, meg apósom is egy prászor, de őjra és újra kizöldült és akkorára nőttek, hogy az hihetetlen.
Tyúkot, kecskét? Hu bátor vagy :)
kokusz
 
 


Kókusz,
Pótolom a virágot:
Kép
Többit később, mert dógozok...
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Név és születésnapozóknak sok boldogságot!!!! :):):)


Kokusz

Azért én várom ám azt a képet :wink:!Ügyes vagy,hogy már profin kezeled a frizkót :).Én is újítanék,de most ezzel nem sokra megyek...na majd meginterjúvolom a fodrászt,mit is lehetne kihozni belőle :D!
Cipő: nemtom,mennyire ismered,ez egy nagy otulet, így eleve minden kicsit olcsóbb.illetve vannak amúgy is egészen olcsók, un. próbacipők. Most meg vásár volt, így voltak még olcsóbb cipők :).Összesen 30000 Ft-ot hagytam ott :oops:.A gyerekeknek sikerült 4-500 Ft-ért Siesta, Asso cipőket vennem, már jóelőre bevásároltam nekik :).
Nőnek már a virágok????


Junko

Aranyhal tóban van? (merthogy írtad, belső akváriumot is akarsz... )
Tengerimalacon még nem gondolkodtam, nem is tudtam, hogy ők is iylen szociálisak :).Igazság szt degukat néztünk ki, de amíg a gyerekek nem tudják egyedül rendben tartani,addig nem...bár én is élvezem a velük foglalkozást :) :).
Na meg szt az a terrárium tengerimalacnak kicsi :roll:....
Azért én is sajnálnám,ha nem olvashatnálak :(....
Kiegyezünk abban, hogy te nem írsz róla, mi nem kérdezünk... :roll:

Okr

Hajrá előadás,mire kell,kész lesz :).
Téli álom,ez aranyos :).
Lányok bírják a kiképzést? Szőke ciklon???

Kata

Azért szeretném,hogy lány legyen, mert szelídebb, nem olyan büdi (nincs átható férfiszaga :lol:)!!!
Igen, vásár volt,majd ha tudok, csinálok képeket a cipőkről.Kokusznak írtam, mennyit költöttem :oops:...mentségemre, a nagy része a gyerekeké :).
És ami még jó volt,hogy ingyenes ugrálóvár volt,így a gyerekeim kiugrálhatták magukat!!! :)
A képet Te keresztszemezted? :)


Nekem volt két magyar vizslám, még anyuéknál, de mindkettőt megmérgezte a szomszéd 8nem egyszerre voltak...).A másodiknál azt mondták,több nem lesz,mert ezt nem tudják elviselni.hát megértem,szörnyű volt :(....Szegényeket látni szenvedni és mondd ki Te az ítéletet,hogy altassák el :cry: :cry: :cry:...
Most van jópár hal, pláne a kb 30 kicsi szifóval :).
A gyerekek meg nyaggatnak,mikor lesz kutyánk,macskánk.De már tudják a választ,mindig hozzá is teszik :).

Na megyek edzeni :).Pusztok!

anyapoc
 
 


sziasztok.

bocs,most csak roviden most ertem haza.

Bhcg:495 U/L azt irja a papiromon hogy 5-25ig korai terheseg.
akkor ez ugyanabban a mertekegysegben van megadva mint itt mindenkinek a babaneten?

orulhetek picit vagy milyen ez az ertek?

Kép
monyo83
 
 


Monyó szerintem ugyanabban a mértékegységben van megadva, muszáj és akkor 4 hetes kismami vagy Gratulálok!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Monyokám

Hát ez szerintem teljesen rendben van :) uhu is volt? Doki mit mondott?
kokusz
 
 


Sziasztok,

Zsazsó,
Akkor erről még nem hallottam. De majd utánanézek! :) A gyógynövényes dolgok érdekelnek.

Kriszti,
Ez a téliálom jóóóó! :lol:
Nekünk is volt gyerekkoromban hörink, de inkább nem mesélem, mi lett velük :oops: :? Utána már halaink és kutyáink voltak csak. De most már az sincs Anyáéknál-otthon sem... :(
Én is 10re mennék inkább holnap :wink:
Hagyd akkor, hogy a lányok is írjanak! :D Én nem bánom! 8) Még válaszolok is! :wink:

Junko,
Értem én! De akkor is hiányozni fogsz!
Persze, ahogy Neked a legjobb! És azért drukkolunk, abban biztos lehetsz! :wink:
Igen, Békésbe (Gyula) járok haza a Szüleimhez, meg a gyerekkori barátaimhoz. :D
Te merre délvidék?
A Te párod is édes lehet a virágokkal! :lol:
Múltkor már beszéltük Krisztivel, h a pasik valszeg a változást nem bírják, ezért van bajuk a hosszú hajból röviddé varázslással (vagy nálam a göndör kiegyenesítésével... :? ).
Muti a macskákat, kutyákat, aranyhalakat! :D
Naná, hogy jófejek vagyunk! :wink: (ööö, én is? :roll: )
Itt van Kókusznál a recept: szólni kell apósnak és a kutyáknak, hogy tapossák meg a dáliákat! :lol: :lol: :lol:

Anyapoc,
Jaaa, hogy az ilyen kisállatoknál is jellegzetes ffiszag van? :shock: Így már értem! :lol: (nekem meg lehet, h akkor egy iylen ffiszagú kisállatot kellene beújítanom, hogy szokjam... :wink: )
Jöhetnek a cipőképek is! :D (igen, Junko, a cipőket is szeretem... :oops: )
Ha már elmentetek odáig, akkor megértem, hogy így bevásároltál. Hány párral mentetek végül haza? :)
Igeen, én csináltam! Szeretek ilyeneket kreatívkodni - és aztán elajándékozni :D
Akúúúúúvaszomszéd! :twisted: Imádom a vizsiket! :D Nekünk német volt, aztán öregen halt meg... :(
Konditerembe jársz edzeni?

Monyó,
ÖRÜLJ!!!!! És mi is örülünk! :wink: :D :D :D :D :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Katám ment pü :)
Anyapoc neked is :)

Na és akkor a tartozásom

Kép

Kép
kokusz
 
 


Monyó!

Na nááááááááááá, én is azt gondolom a mértékegység ugyanaz itt is ott is.
(nekem 350 volt)

Jujjj de izgatott lettem!

Junko
junko
 
 



Junko
junko
 
 


Szerintem ez a hcg jóóóóóó :) nekem 5,5 volt amiből nem lett semmi úgyhogy ez tutirajóóóóóóóóóóó :)
Monyo gyeremármesélniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!
kokusz
 
 


Monyó!

Tán még ikrek is lehetnek ebből. :)
Te én nagyon örülök. UH mikor?????

Junko
junko
 
 


Ja szerintem is gyere. Férjem csapatépítésen van. Most csomagoltam nekik kaját-innivalót.
Ha már így alakult, egy kis pohárkával legurrintottam a nagy örömre.
Persze most jön még a java, de akkor is. Ez annyira szuper eddig.

Na mindjárt összeszedem magam és válaszolgatok a többieknek is.

Junko
junko
 
 


Várom itt Monyot, de nem akar jönni .... :roll:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Monyo

Hát ez atom!!!!!! :):):)
Dokihoz mikor kell visszamenni?

Kokusz

Fekete táska naggyon kirááááály!!!!!Fehér nekem kicsi :oops:....
Frizura szuper,Te meg csini vagy :).Azt hittem,elől előrefésülöd,ahogy a képen :).Tény,hogy jól áll neked a rövid haj :).

Kata

Hát inkább pasit szerezz be :wink:!
Képeket csinálok hétvégén,mire ilyenkor felesz minket a fene a játszótérről,már se kedvem,se időm, meg fény se :?...
Ha jól számolom, összesen 9 pár cipőt vettem ,asszem egészen megérte :).
Nekem is mindenem a vizsla egyébként :).Németet is imádom, weimarit is,de azért csak a magyar vizsla a vizsla :).
Én is szeretek keresztszemezni :).A falon lóg a nagyja :).
Konditermezek, ennyi fér bele a napjaimba, közel is van (suli mellett), csak csajos, csendes, kevesen vannak :).
Békésben pontosan hova való vagy? :)

Junko

Olyan aranyos,ahogy lelkesedsz :):).De komolyan!!!!!Teljesen magaddal ragadtál :).
Kiskutyád már jól van?

anyapoc
 
 


Anyapoc

Köszi szépen :) Próblgattam előre fésülve is de így jobban bejön :)
Na ti keresztszemeztek ... az én mániám a puzzle és az üvegfestés. Nekem is falon lógnak. Igaz a puzzle már nem fér, mert mind 1000-1500 darabos és elég nagyok.
A fehér táska nem is fehér hanem oolyan bézses csak szerintem a vakutól lett ilyen. Nekem is kicsi :) de ingyen volt.
Cipőfotókat én is várom :) persze ha majd lesz idő, meg fény.

Az idén már csak fel kéne számolni a száni topikot és átnevezni .... :)
kokusz
 
 


Monyó!
Ez szuper!!!! Nagyon örülök!
További vizsgálat mikor?


www.energy.hu
Jókat olvasok róla.. Nem tudom. Megvettem, majd látjuk.

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 



Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


sziasztok!

gyors bejelentkezés:

Ma 4 hetesek vagyunk. Bébike nagyon falánk, ma már 18 mili tejet kapott, és 940 grammos a tegnapi mérés szeritn! hatnak a drukkok! köszönjük is nagyon!
képzeljétek ma kaja után fogtam, tartottam a kis hátát, fejecskéjét (persze inkubátoron belül) és pelenkázhattam! kicsit ügyetlenül ment, de elsőre nem is volt rossz...

Monyóka,
hú, gratulálok, ez tökjó! 100-tól tuti baba!

Junkom drága,
majd írok mélt, csak kicsit szét vagyok csúszva...
örülök, hogy kisDiónkat így a szívedbe zártad!

Puszi Mindenkinek: Druszám, Kókusz, Anyapoc, Katavirág, Okriszti, Nárciszika+babák - jaj remélem, nem hagytam ki senkit!
angel37
 
 


Anyapoc
Na kész a ppt!Tényleg nem volt nehéz!Huhh!már csak elő kell adni holnap.
Képek a cipőkről jöhetnek,meg a cím is ahol vásároltad!
Játszis dolog itt is így megy.Alig bírom hazahozni a csajokat.
Szőke (kop-kop) nem ad hírt magáról.Remélem nem kiabálom el.

Kata
Remek a keresztszemes!Én ilyet nem tudok. :oops:
Lányokat akkor izzítom írásra! :D

Junko
Hát én sem bánnám már ha végeznék.Nehéz lesz a hátra lévő idő! :cry:
Sajnálnám ha eltűnnél,de egye fene,ha ettől pár hét után többet látunk! :lol:

Zsóka
Megnézem

Angyalka
Már egész nagyok vagytok!!!Az étvágy is úgy látom nagyon nő!Örülök!!!!!! :)

Kokusz
A frizura szuper!
A táska is nagyon jó,én mindkettőt elfogadnám. :lol:

Monyoka
Ez bizony baba!!!mi az hogy reménykedés,örülj bátran! :lol:


Ma megjött első fogigátlós mensim.Asszem ezt a tabit mellőzöm.A kedvem egy f.s tőle, ha vki hozzámér harapok , és a hasam is fáj,pedig sosem szokott. Na meg metből dupla adag kell ,és ragyás is vagyok.....szal csupa rossz.egyedül talán a vérzés kevesebb,mondjuk ezért kezdtem el igazából,de mérlgelek megérie-e???? :idea: Apa szerint nem! :wink:
De akkor mit csináljak a vérzéssel? :?:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,

Kókusz,
Köszi a képeket! A hajasra privit írtam. :wink: A táskák szupiiik! :D A világos nekem is kicsi lenne mindennapi használatra, de ettől még tetszik, a fekete viszont - ááááá! Kirááály! :D 8)
(Ja, nálam táskában végletek vannak: vagy ultramini - semmiseférbele :? , vagy malaclopó - és benne is van a fél disznón kívül minden :lol: )
Én matricafestékezni szoktam még és teászacsiból virágot hajtogatni (de ezek is mennek másokhoz :wink: ). Egy 2000 db-os puzzle-m nekem is van, csak nem tudom, hova kellene tenni, pedig kezdenék neki egy következőnek. :D

Anyapoc,
OK! Igyekszem! :wink:
9 pár? Az SZUPER vásárlás volt akkor! 8)
Nálam is a magyar vizsla a favorit, németet kaptuk annak idején egy tenyésztő ismerőstől - imádnivaló volt! :D
Ez nem egészen keresztszemes (nem tudom, van-e külön neve), de nekem nagyon bejön. :) Én egyet sem tartottam még meg ... Úgy tudnak neki örülni! Ennek meg én örülök! De lefotózom ajándékozás előtt. :wink:
A hova kérdésre ott a válasz Junkónál az előzőben mini betűkkel. :wink:

Junko,
Én is ittam Monyóra! :D

MONYÓÓÓÓÓÓÓ,
GYEREEEEE! :D

Angyalom,
Ügyeeees KisKókusz! :D
És Anya is egyre ügyesebb lesz majd a pelenkázásba! 8) :wink: (nem reklamált KisKókusz, ugye? :wink: ) Hiába mondják, az első semmiből nem a legtutibb, de idővel az ember belejön, mint kiskutya az ugatásba!
Írtam mailt is!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


sziasztok.

ma 10re megyek dokihoz,del korul jovok.

szetizgulom magam,most picit gorcsol a hasam :?

Kép
monyo83
 
 


Aztamindenit :!: Termeltetek boven :!:

Angel, orulok, hogy kispicurkaval jol vagytok :!:

Monyo, Hcg szuper :!: Egyszeruen csak kesobb lettel terhes, mint gondoltad :!: Gratulalok :!: Teljesen normalis, hogy a dokid az UH-on nem latott semmit :!: Most az 5. het elejn vagy. Nekem annak idejen, amikor Oliverrel terhes lettem, ET+14 napon volt kb. ennyi :!:

Kata, en is am Bekes megyei vagyok :wink:

Horielszokes, vakondlyukban eltunes nalam is befigyelt gyerekkoromban :wink: Volt amelyik egy darab bonbontol purcant ki :shock: Pedig en csak jot akartam neki. Egy nagy bonbont kaptunk, valami kufodit, ami akkor nagyon meno volt, es mindenkinek jutott 2 db. En olyan rendes voltam, hogy neki adtam az egyiket :wink: Amugy szerintem is kutya-cica meg kedvesebb egy gyereknek. Bar amikor ok elpusztulnak, igaz kesobb, az meg nagyobb fajdalom :cry: De hat ezzel is tanuljak az erzelmeket, elvalast, a halal fogalmat, ami az elethez tartozik.

En ma hirtelen ET lettem :roll: 11 napon voltam vervetelen, de szoltam elore a dokinak, hogy mar ovulaltam. O csak hummogott, hogy sok no ugy erzi, aztan megsem :roll: De nekem volt igazam. Tegnap delutan jott a telefon, hogy mehetek embrike Nr3-ert, aki a 8 sejtjebol sajna csak reszlegesen ebredt folt, de hat bizom a legjobbakkaban
:!:
katavirag
 
 


Jóreggelt

Angel
De jó hogy jöttél hírekkel :) Hu de nagyot nőtt ez a kislány ... örülök. Biztos jó érzés volt hogy tarthattad, még ha csak az inkubátorban is. Hamar megnő és megerősödik ez a kicsilány :) továbbra is sokat gondolunk rátok!
Írok pü-t akarok valamit kérdezni.

Okr
Majd iwiwen kereslek. Hm akkor valami mást kell kitalálni a fogigátló helyett ... :roll:

Kata
Malaclopó :lol: mondjuk tényleg akkora. De jü ez mert a férjem hülye szokása ha együtt megyünk valahová mindnet idead hogy rakjam el .... csak a vállam szakad le ... :)

Monyokám
Ne izgulj már :) minden oké majd gyere a hírekkel.

Katavirág
Na akkor drukkolhatunk :)

Én is akarok babát a pocimbaaaaaaaaaaaaaaa

Férjem tegnap este vette be az utolsó bogyót, azt mondta nem kell vegyek többet mert tutira nem fog rágyújtani :) annyira jó és annyira büszke vagyok rá :) Remélem lesz ennek haszna majd a kisfickókra nézve is.
kokusz
 
 


Monyó, szép hcg! Várom nagyon a mai híredet!!

Kókusz, grat a férjednek!

Kép
kata05
 
 


Kata05
Köszi szépen :)
Hu láttalak már valamelyik topikban de nemtom melyikben, talán a hőmérősben ... ?
kokusz
 
 


Sziasztok!


Junko!
Megértem a babonádat! Valahogy én is pont így éreztem. Nem is sokat írtam, csakhát olvastam és így sokszor nem bírtam ki, hogy ne írjak! Családban,baráti körben sem nagyon tettem közzé. SőT a mai napig kellemetlen, hogy úton-útfélen gratulálnak. Majd ha már meglesznek akkor gratuláljanak!
Egyébként akinek a férjem még nem harsogta el örömében az meg észreveszi! :shock: Komolyan,hogy az embereknek milyen sasszemük van!?

Kokusz!
Dáliám még nem volt!
Én a kényelemre és praktikusságra szavazok! Már vagy 2 éve Eastpak-om van, a4-es is belefér. És még nem szeretném lecserélni! Régen gyakran váltogattam táskákat.Viszonylag elegáns vagyok de ezt veszem mindenhez!
Ügyi párod! Csak így tovább!


Kata77!
Nagyon jó a kép! Sztm. ha otton leszek nyelvtanulás helyett :oops: /mellett én is csinálok majd a bébiknek valami szépet!
Tontica keresztszemezett sztm!

Monyo!
Baba van a pociban! :lol: :wink:

Katavirág!
De jó, megint lehet izgulni! Remélem felébred, csak egy picit lustibb!

Angel!
Örülök,hogy ilyen szépen gyarapdtok! Ez igen! :wink:
Hát majd belejössz a pelusozásba! Én még nem is csináltam ilyent!
Remélem majd nemsokára!

Okr!
A hormonokat azért rendbeszedi a tbl. én úgy tudom! Mármint,hogy kiegyesúlyozza vagy mi a szösz! De te tudod! Próbáld ki nélküle, de sztm. tutti több lesz a mklós!

Anyapoc! Hogy te még kondizni is ráérsz! :shock: Két gyerek, egyedül+meló+házimuka+háziállat :lol: +játszótér+keresztszemes na és még kondi is!!!!!?Na ne!
Én még meló+főzés+házimunka mellett sem érem utól magamat!
Ugye, hogy Tonti is keresztszemezett?! Nem láttad te sem mostanában?
nárciszka
 
 


Ott is láthattál, de ide is írtam párszor, mikor el voltam kenődve szániságomból kifolyólag. Illetve apukádnak javasoltam annó egy tapaszt a lábára.

Kép
kata05
 
 


Kata05
Hu tényleg :oops: bocsi, rövid az eszem ....
Hát sajna apumnak le kellett végni a lábát végül :( de már barátkozik a protézissel.

Nárciszka
Na azt nem ismerem, majd meglesem milyen. A dália nekem nagyon bejött, mikor már végre megnőtt folyamatosan virágzott, egészen őszig. Bazi nagy virágai voltak :)
kokusz
 
 


sziasztok.

Se mehen belul se mehen kivul terheseg nem latszik.
A nyalkahartyam 5.4rol 10re not de semmi nem latszik a mehben pedig ekkora hcg nel mar kellene.
hetfore berendelt a doki a korhazba de elutasitottam inkabb kedden megyek maganrendelesre es ha akkor se semmi akkor mutet.

tiszta idegroncs vagyok,de meg mi leszek keddig ugyhogy ne haragudjatok de nem irok egy darabig.

Kép
monyo83
 
 


Monyó, nem is tudok mit írni, csak bízni.+++++++++++++++++

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?