Új privát üzeneted érkezett!

Szokolka!

Akkor földik vagyunk! Kép Én a Béketérnél lakom.

Zümi!

Egy icipici hobbi bolt az, régen egy kocsma volt ott. Sajna el akarnak költözni, mert kicsi a hely, és kicsi a forgalom. Nem tudom mióta lehetnek ott, de én már hatszázezer éve itt lakom, és mégsem tudtam rólla Kép Hát most reklámozom őket rendesen! Kép De tényleg nagyon kis családias bolt. Már azt is megtudtam, hogy a tulaj most lessz nagypapa, a lánya is ott segített nekik a boltban a pocakjával eggyüt! Kép

Ma nekiestem ezerrel valmi cserép készítésnek, mert mostmár aztán nagyon tetszenek amiket itt látok. De türelmetlenke vagyok, úgyhogy először is kimostam, mert persze hogy ilyenkor pont nincs itthon új cserép. Szépen bevágtam a mikróba, hogy hamar száradjon meg, aztán lekentem diszperzittel, mikor már szikkadozott azt is bevágtam száradni Kép Na nem mondhatnám, hogy mezei virág illata volt, de mostmár rajta a második réteg, holnapig jól meg tud száradni Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Én is XIII. kerületi vagyok immáron...21 éve. Igaz, már soxor költöztünk, úgyhogy majd idén fogunk az 5. helyre menni (remélem, már véglegesen).
Megnézem majd a boltot. Az árai is "családiasak"?

Az nem árt a diszperzitezett cserépnek, ha mikrózod? Mennyi idő alatt szárad?

Zümm
zümi
 
 


Krimo! Zümi!

Én csak betelepülő vagyok, kb 3. éve.
Holnap elmegyek a boltba mert utánna ki tudja mikor jutok el oda, bár most az orvostól is függ.

üdv. Melinda
szokolka
 
 

 
 

Évi!
Mail ment.

Zümm
zümi
 
 


http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=4&image=45459

ja, amiúgy hali
Kép
na ez született még most du

hi
drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok Lányok!

Végig néztem mi szépet alkottatok és csak irígykedem - de nagyon! Kép Kép Kép

Sajnos nekem kevés időm van alkotni mostanában, csak matricás képeket festettem.
Ha gondojátok megnézhetitek itt:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2135
Sajnos későn kapcsoltam és nem fotóztam le az alkotásaimat. Kép A 3/4-e már nincs is meg. KépKép

A családomról pedig itt találtok képeket (szintén csak ha érdekel valakit):
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=1526
és itt:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=3296
a párom szégyenlős róla nem találtok képet Kép

Szokolka, Krimo, Zümi!
Én is földi vagyok KépKépKép a Szegedi u.-ban lakom (még kb. 1 hónapig) A Béke térnél is nyílt hobbi bolt, felfedeztétek már?

Kata!
A héten neked is alkotok valamit, nem állom meg, hogy ne készítsem el neked. Remélem Tibci fiam is így akarja. Kép

Off
Zsuzsimano kell még neked szakácsos szalvéta? Vettem neked egyet. Kép

Lányok !
Szeretném megkérdezni, hogy vettem szép kis papír dobozt, erre is lehet használni a repesztő lakkot? Elnézést lusta vagyok végig olvasni megint az összes irományt. Kép

Sziasztok Timi
tibcimami
 
 


Zümi!

Fogalmam sincs árt-é neki, hogy mikrózom, de majd kiderül! Kép Egy biztos, hogy elég forró lett, viszont igy hamar rá is száradt a második réteg Kép
De a mikróból csak az üvegtálcával eggyütt tudtam kivenni. Ja én szoktam néha ruhaszárításra is használni a mikrót Kép Ha pont az kell, és persze vízes...
Nem nagyon tudok mihez viszonyítani, mert eddig gyöngyöztem, az olcsóbb mint máshol, egy szalvi 40 ft a gipszkeretek 300 körül a repesztőlakk 600 volt a festékek asszem 300. Nagyából ilyesmi árak vannak.

Nahát mennyi angyalföldi jár ide! Kép

Timi!
Miért költözöl? Vagy csak kerületen belül?

Ja ilyen szinten én is a negyedik helyemen vagyok, de már nagyon megszoktam ezt a "munkásnegyedet" Kép

Kép
krimo
 
 


Jubi
Jelentem repesztettem még 1x, és ez már maga a tökély!!! De szerintem az volt a baj, hogy szépen elfelejtettem melyik irányba kentem a repi lakkot és így valszeg nem ellentétesen festettem. Vagy nem ez lehet a hiba??

Kata
szerintem tök jók a sünijei, simán elmegy már gyakorlott dekopácsolónak is!! add át neki nagy gratulámat!! Kép
na jó, a te képeid is jók.... csak nekem nem jön be ez a vilkék keret

Szokolka
én meg úgyszólván itt lakom az Üllői út/Körút sarkán. Ha erre a hobbyra gondoltál, szerintem nyugodtan felejtsd el. Drága is és vacak is. Én csak akkor megyek ide, ha valami extra sürgősen kell és nincs kedvem máshová menni
Jó szülést! KépKép Bár ha magamból indulok ki, akkor nekem ilyenkor még volt 4 napom +banKépKép

Zümi
higítani is kell a lakkot!!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Ane!
Melyik lakkot? Mennyire kell higítani?

Köszi,
Zümi
zümi
 
 


Krimo!
Én a cserepeket a festékrétegek között hajszárítóval szoktam szárítani. Esetleg mikró helyett...

Drezsy!
úgy látom ragadós a cserépláz Kép

Timi!
Tibicsoki nagyon édes!!KépKép Szerintem ha lekened festékkel és arra kened a rep.lakkot, akkor a papírdobozt is lehet.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök, hogy ilyen nagy sikert aratott a sorozatom. Remélem a 3 nagyi is így gondolja majd. Legalábbis nekem ne mondják, hogy nem tetszik, csak ha már nem hallom.Kép Sokat kinlódtam vele, de mindnyájan megérdemlik, úgyhogy nem sajnálom a ráfordított időt.Kép
Szeretnék még sok-sok évig ilyeneket csinálni nekik.Kép

Makrancos!
Üdv nálunk!Kép
Máris kérdezek.Kép Milyen lakkról beszélsz? Csónak??

Zümi!
Szép a kiscsaládod! Gratula hozzá!Kép

Koda!
Neked is csak azt tudom mondani amit a Miskolcban Marikának, hogy szerintem ne reménykedj.Kép

Manóka!
Köszi!Kép

Hajnii!
Ezt nem hiszem el.KépKépKépKépKép Köszi!
Azonnal szólok ha megkaptam.Kép

Zsu!
Hát tényleg sok türelem kellett hozzá, de még több idő.Kép Egyszeri átlakkozás 2 óráig tartott.KépKép
Azonnal felpakolom és írom a linket.Kép Bár még mindig nincs kivasalva.Kép
Annyira jók a cserepeid.KépKépKép

Jubi!
Igen, a legnagyobb.Kép
Ecset: nekem is állandóan hullik a szőre.Kép Pedig annyifélét kipróbáltam már.Kép
Szuper a legújabb csereped.KépKép

Szokolka!
Neked is üdv itt!KépKépKép
Akkor is ha netalán már a szülőszobán vagy!Kép

Jucus!
Én tudatlan.Kép Milyen az a lakkhenger? Tökéletes a minden kis zugba, csavart részeknél, stb.?

Drezsy!
A Te csereped is nagyon klassz! Most Te is váltottál és cserepeket gyártol? Tényleg nagyon jó!

Ági!
Hogy csináltaaaaad????? Még a Dodus tegnapi linkjén lévőt sem volt időm kipróbálni, de ez is annyira aranyos. Már előre látom, hogy ilyenekkel lesz tele a hűtőm.Kép
Olyan kálát már az én anyósom is kapott és nagyon tetszik neki. Tuti a tiednek is tetszeni fog. Nagyon szép lett.
Katikat köszi! Jelentkezem ha ideértek.Kép

Timi!
Megkaptam a focisat!KépKépKép
Családod tündéri és persze irigykedem a 3 lány után a kicsifiadra.Kép
Mit akarsz nekem alkotni? Lemaradtam valamiről? Mit beszéltünk meg? Bocsi, de nem tudom miről van szó:Kép

Ane!
Átadom!Kép
Én meg, hát azért csak megköszönöm.Kép Nekem sem jön be, hidd el, de ehhez ezt találtam a legjobbnak.Kép

Lányok!
OFF!
Azért ma is alkottam ám, mégha nem is szalvétás dolgot.Kép Már nagyon régen állt itt ez az anyagom, úgyhogy ma végre csináltam belőle hasznosat is. Dodónak egy paplan és egy párnahuzatot. Mivel nem nagy anyaggal gazdálkodhattam, sajnos csak így adta ki. A lényeg, hogy akinek készült, az nagyon meg van vele elégedve.KépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Fémdobozt is lehet ugye? Rájöttem hogy az van nekem! Kép

Jubi!
Látom akkor nem csak én vagyok türelmetlen! Kép

Az is számít, hogy mien irányba kentem a lakkot? Na akkor nekem nem fog repedni a cserepem, mert össze-vissza kencéztem... De már csak holnap fejezem be. Az nem baj, ha egy napot száradozik?

Jó éjt lányok!

Kép
krimo
 
 


Sziasztok,

először is, elnézést, Zümi, és Makrancos, összekevertelek benneteketKép
Természetesen, Zümi,
a te gyermekeid tetszettek nagyonKép

Drezsy,
olyan szép az a cserépKépKépKépKépKépKép

Jubi,
szép a cserépKép
Én mókosszőr ecsetet használok, és még egyetlen szál sem hullott ki belőle. Múlt héten vettem a művészellátóban 460ft.

Zsu,
azok már a te szalvétáid, és nagyon szépeket ügyeskedtél velükKépKép

Ági,
milyen jó ötletet adtál, én is csinálok anyák napjáraKép
MIndkét kép tetszik, és a katicák is. Kavics, vagy gipsz öntőformából? És mitől olyen szép fényes?

Krmo,
igazán jó ötlet ez a mikró, nekem nem jutott volna eszembeKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Kata!
Jöhetnél hozzánk is varrogatni!
Jubi!
Láttad a cserepeimet??? Szóra se méltattál Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Köszi Manóka! Kép)Megcsináltam az almás szalvétát is, csak nincs lefotózva Kép(
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 



KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Látom délután vagy inkább este nagy a forgalom itt!

Zümi, megkaptam az e-mailt, válaszoltam.

Én is XIII. kerületi vagyok még, a Váci úton lakom. (Eladó a lakásom nem érdekel valakit?)

Zümi és Kata.
A lakk amit vettem Trinátlakk, Mester minőség, színtelen lakk fafelületre. Elég híg, de azért higitom. Az OBI-ban vettem 550.- Ft volt. És higítót is vettem hozzá. Rá van írva a dobozára, hogy milyen higító kell hozzá. 24 óra kell a száradásához, de nagyon szép fényes lesz. Fél liter. A többi lakk 1 literes és rohadt drága. Kicsit büdös, de ki lehet tenni most már száradni az erkélyre, ha van. Bocsi a kifejezésért.

Kata,
El szeretném adni a régi Burda újságjaimat, nem érdekel?

Üdvi nektek, nagyon örülök, hogy rátok találtam.

Évi
makrancos
 
 


zSUUUUUUUUUUU!
Láttam én a cserepeidet, nem is tudom miért nem reagáltam, talán azért mert csak lopott időkben írok a két fiú mellett, most mindketten itthon vannak. De komolyan mondom, hogy NAAAAAAAAAGYOOOOOOOOOOOOOON SZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉPEEEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép A krókuszosnak milyen az alapja? Szivacsos?

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok, Jó reggelt!

Mindenki gyönyörűt alkotott!!!!!
Tegnap én is beindultam. Vettem 10 db vastag papírból készült keretet. Nem valami jó vele dolgozni, de ha már megvettem nem fogom eldobni Kép
Megcsináltam én is Kata citromos anyáknapi képeit. A keret vaníliasárga lett, kentem rá repesztőt és átkentem sötétbarnával. Nagyon szépek lettek. Aztán még csináltam 6 db tulipános poháralátétet is.
Csináltam anyunak egy szép kis fadobozt, amit rózsás szalvival dekupáltam. Nagyon jó ránézni, olyan anyucis lett.

Biztos nagyon béna vagyok, de hogy tudok saját albumot létrehozni? És azt, hogy csináljátok, hogy aláhúzva megjelenik a link?

Köszi,
Andi
ádianya
 
 


Kata!
Kép

Jucus
20170114224602
 
 


SziasztokKép

KataKép
De izéééééééé vagy, hogy nem adod nekem a képeketKépKép Remélem sikert aratnakKép és szerintem jóóó az a kék színKép
Ja!!! És nagyon aranyos az ágynemű!!!!!Kép

Andi!!!!Kép
Ha küldesz egy mél címet, leírom neked az album létrehozásának a menetét!Kép

ÉviKép
Én is ugyan ezt a lakkot használomKép Én nem szoktam hígitani, de úgy is nagyon jól működik. És nem is annyira büdiKép vagy legalább is hamar kiszellőzik. Kép

TimiKép
megnéztem ám az összes képet a kis családodrólKép Nekem is ugyebár Marci fiam van, talán ezért vagyok elfogult, de olyan drága a kicsi fiadKépKép Néha olyan, mintha Marcit láttam volna. Olyan tipikus mozdulatai vannak a kisbabáknakKépKép Apának meg mond meg, ne legyen már olyan szégyenlősKép
És a doboz ügyben csatlakoznék Jubi véleményéhez!!!Kép

DrezsyKép
Szép a cserép, és a kilátás is az erkélyetekrőlKép

Melinda Kedves!Kép
Te a korházból inkább hazafelé menj pihenni, ne a hobby boltokat járd!!Kép A kis trónörökös a szalvéták közt fog kibújniKépKépKépKép

ZsuKép
Faladom neked ma a hála levélpakkot szalvétákkal. És a pénzecskét isKépKép Örülök, hogy a hangom így feldobott. Szerintem ez volt a legkevesebb, amit megérdemeltélKép Mármint hogy személyesen köszönjem megKépKép

JubiKép
Mit csinálnalk a gyerkőcök otthon??? Tényleg nagyon keveset vagy mostanábanKép

ÁnizsKép
Ha olvasol, üdv nekedKép Remélem jól vagyKép És az alkotások??? Mit csinálsz mostanában? Te nem cserepezel? Látod, minket Jubi megfertőzött!Kép

ZümiKép
Sikerült már olyan lakkot találni, amiről enni lehet? A hobby decoupage lakk egészségre nem ártalmas. Lagalább is ez van ráírva, hogy nem tartalmaz káros anyagotKép Szerintem ezzel megpróbálhatnád! Én csináltam ezzel tálcát, és működikKép Pedig már kb. 2-3 éve volt!!!
Tegnap este csináltam egy bortartó dobozt. Mármint bekupáltam a fát. Ha Gáborom hazaér, lekapom nektekKép

KrimoKép
Szerintem számít, hogy milyen irányba kened a lakkot! Legalább is én egyszer kísérleteztem vele, és ha szépen egyiránba kentem, akkor szép lesz a repesztés. Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!

koda!
jaja, a kilátás jó, csak ne rohadna az a korlát is:KépKép
de majd most a felújításkor!
amúgy meg mit kukucskálsz???

ne aggódj, mutatok majd képeket zegről, hogy hol lakunk. már készül az album

jut eszembe!
szegény Gabi.......

nah, ezt követtem el ma
http://babanet.hu/album/main.php?album=1720&page=4&image=45493

jóvannnanemnagyszám,deakkoris...

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!!!
Ez baromi jó lett!! Le a kalappal!

sos!!!!
Szabó Anikó címe kelle nekemKép Ha tudtok, segítsetek már légysziKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
A fiúk azért vannak itthon, mert betegek. Persze csak papíron, egyébként kutya bajuk.Kép Általában egy-két nap alatt meggyógyulnak, aztán meg itthon nyaralnak, amíg letelik az egy hét. Persze egy csak Benire vonatkozik, Dani alapból itthon van mindig Kép Egyébként nekem így sokkal könnyebben telnek a napjaim, ha Beni is itthon van. Sokat segít és sokat játszik Danival. Már alig várom a nyári szünetet! Küldtem neked mélt! Kíváncsi vagyok a bortartóra, én még olyat sosem láttam! De tényleg!

Drezsy!
Húúúúúúúúúúú, ez tényleg szuper lett!!! Mondhatnám egy jó pofa sör! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Hát ti nagyon gyorsak vagytok. Irigyellek titeket, én is szívesen csinálnám minden nap, de a munkától nem megy. Na majd hétvégén bepótolom.

Koda.
Már nagyon kiváncsi vagyok a bortartó dobozodra. Nekem is van egy, de még nem tudtam eldönteni mit kezdjek vele. Remélem hétvégéig megjön az ihlet.Kép)

Krimo, Koda
A szalvétatechnikáról szóló füzet is azt írja, hogy egy irányba kell kenni a lakkot és utána a festéket is. Nekem így működött.

Kata
Enyni katicát még életemben nem láttam. Tök jó KépKépKép
Tündéri a paplan meg a párnahuzat.

Sziasztok, délután jövök.

Évi
makrancos
 
 


Krimo!

Építkezni fogunk majd, addig albérletbe megyünk.
Jó lenne itt a kerületben albérletet találni, de egyenlőre még nem néztem körbe.

Jubi!
Köszi a segítséget, majd mutatom a végeredményt. Kép Tibicsokiról a bókot bekebeleztem. Kép

Kata!
Szívesen a szalvétát, majd ha alkottál belőle vmit, muti meg! Kép
Én pedig a lányokra irígykedem, mostmár szeretnénk mi is testvérkét, ha lehet kislányt,de ha fiú lesz akkor sem adom a zaciba. KépKépKép
Nem kell mindenről tudnod! Kép Csak megláttam...rád gondoltam... és megkapod, megpróbálom a héten megalkotni. Szeretnéd tudni, hogy mi az???.... MEGLEPI! hihihi
Nem egyeztünk meg semmiben és ne gondolj egy nagy dologra, pici lesz, belefér majd egy kis borítékba. KépKépKép
Nagyon teccik a paplan és a párna!!! Nagyon szép!

Koda!
Neked is köszi, én is lopott időben netezek, ezért csak este tudom megnézni a kis Marcit( most Tibci rángatja a nadrágom és már kétszer szedtem ki a mosógépből) Kép

Sziasztok Timi
tibcimami
 
 


Ígéretemhez híven: nincs több cserép (egy darabigKép), viszont van helyette ez:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kerti_h_z_szi_na_kerettel.JPG. Nem nagy szám, de legalább nem cserép Kép. Ezzel pedig most készültem el, anyáknapi ajándék magamnak Kép. A fotó benne már több, mint hét évesKép http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/repesztett_oliv_s_f_nyk_pkeret.JP G

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Halihó! Sziasztok csajszik! Ma pár órára nincs főnökasszonyom, így most nyugodtan kukkolhatok itt! Átnéztem az archi-t, és nem jövök rá, hogy ki követte el azt a gyönyörűt, ahol fiú+lány áll piros-fehér kockás keretben. A szalit már megkunyiztam, azóta már többet is beszereztem, és amit le akartam koppintani képet, azt nem találom. Kérem a nyomravezetőt segítsen!!!
Gyönyörűségeseket alkottok! Ügyesek vagytok.
Ja még valami! Azért nem ilyen szép fényesek az én képeim mert én sima decoup rag+lakkot használok és nem csónak meg miegymás lakkot? Vagy a decoup-ban is létezik fényes???
anizs007
 
 


Jubi!
Nagyon jóóóók, köszi a dícséretet is... azt az ölbekapós képet nem lehetne közelebbről is megtekinteni??

Kataaaaaa!
Menten elsírom magam, ha ennek a mintáját nem küldöd el mélben:
http://babanet.hu/album/albumimages/2307/45478.jpg
egyszerűen isteni lett, nem találok szavakat!!!!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ánizs!
A dekopraglakkban is létezik mattfényű és fényes!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Sajnos mostanában nincs sok időm szalvétázni a suli miatt, de a ti munkáitokat mindig megnézem és nagyon szépeket alkottok.
De tegnap este nem sok kedvem volt tanulni, így kipróbáltam új szerzeményemet a hűtőmágnes kiöntőformát. Csak sajnos nem volt türelmem kivárni a festék száradását lakkozás előtt így egy kicsit elkenődött. http://babanet.hu/album/main.php?album=2139&page=1&image=45495
És itt az első megrendelésre készült képem. Szerintem elég jól sikerült. http://babanet.hu/album/main.php?album=2139&page=1&image=45496

Móni

Kép
móni23
 
 


Zsuzsimanó MOst olyat vettem, hogy Pannoncolor és fényesre száradó. Akkor ez fényes lesz???
anizs007
 
 


SziasztokKép

Itt van a beígért bortartó:

Itt még bor nélkül:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/45502.jpg

itt már borral előlről:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/45497.jpg, http://babanet.hu/album/albumimages/1752/45503.jpg http://babanet.hu/album/albumimages/1752/45497.jpg

itt hátulról:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/45501.jpg
ezen annyira nem látszik sajna a bordó színezésKép de atöbbin talán igen

ez pedig felülről, ami kicsit sötét lett:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/45499.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jubi,
Nagyon jók lettek a képek. Gratuli.

Figyu, hol vesztek mágnest a hűtőmágnes formákhoz?

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Ánizs!
Szerintem azzal már fényes lesz!
Koda!
Nagyon szuper lett!!
Móni!
Csak Így tovább!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Koda,
Nagyon szuper a bortartó doboz. Teljesen elájultam tőle.

Na már hét végén nekem is kell alkotni valamit, mert lemaradok.

Jó kreálást mindenkinek.

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok!

Manóka!
És lakkoztál is már a mókusszőr ecsettel? Az sem eszi szét?

Makrancos!
Köszi! Megnézem én is ezt a lakkot mert a csónaklakk bár jó a cserepekhez hisz klasszul vízálló, de világosabb képet nem szabad vele csinálni mert ez nem színtelen. Megjártam egy szép rózsaszín keretemmel. Nem volt szép a végeredmény.Kép
Burda: köszönöm, de nem. Annyira nem merülök bele a varrásba.Kép
Sok katica????? Még nem láttad a konyhámat...Kép

Ádianya!
Nagyon szeretném megnézni a citromosodat, úgyhogy azonnal segítek is.Kép
Saját albumhoz először külön regisztrálni kell magad, utána már látni fogod, hogy értelemszerű.Kép
Ahhoz, hogy csak a link legyen itt, fel kell töltened először az albumba a képet. Majd kilépsz az albumból mint szerkesztő, újra belépsz, megnyitod azt a képet amit ide szeretnél belinkelni. Fent a címnél (ahová a www....-ot szoktad írni) kimásolod az egész sort. Ide beírod azt a parancsot, hogy
\ newurl {URL, szöveges leírás}
newurl elé és utána nem kell szóköz, én csak azért raktam, hogy ne vegye parancsnak.
Az "URL"-hez beírod azt a sort amit a kép címénél kimásoltál, a "szöveges leírás"-hoz pedig amivel itt helyettesíteni akarod. Mint én csináltam a paplan és párnánál.
Húúú, remélem érthetően írtam le. Ha nem akkor írj emilt és részletezem ott.

Jucus!
Köszi, így már tudom miről van szó.Kép
Ezt hogyan takarítod? Szépen bekeni a függőleges részt is? Tudod a szalvéta és a keret közöttire gondolok.

Drezsy!
Tök jó a sörös!Kép Én is felragasztottam már, de még nem tudtam eldönteni milyen keretet csináljak hozzá.Kép

Timi!
Én is így voltam vele, hogy zaciba azért nem adomKép, de titkon azért Dodónál már nagyon vártam egy kisfiút. Igaz 10 fiú veszett el benne és 20 piaci kofa, de imádom.Kép
Meglepi????? Imádom a meglepiket! Akkor várok türelemmel.Kép

Jubi!
Jók a képek!
Főleg az a jó régi 7 éves!KépKépKép

Ánizs!
Nem Jubi üdvözlőjére gondolsz?
Dp. ragiban létezik matt és fényesre száradó. Először én is megjártam, mert tapasztalatlan kezdő létemre nem is figyeltem. Nekem az anyáknapi pl. csak sima dp. ragival van lekenve. A csónaklakk sajna nem jó világos színre, mert olyan sárgás-barnás maga a lakk.

Zsu!
Naaa!Kép Már azt hittem nem látod a linkemet.Kép
Valami ilyesmire reakcióra számítottam Tőled.Kép
A mintáját innen nyomtattam ki anyunak:
http://www.7ya.ru/photos/private.aspx?Rubrid=20387&ob=0

Koda!
Szuper a bortartó!KépKépKép
Ezzel kapcsolatban egy kérdés: ez mire jó? Mármint tudom szép, meg jól mutat, de ennyi, ugye? Nem hordozásra alkalmas, vagy igen? Csak azért kérdezem mert apunak el tudnék képzelni egy ilyet.Kép Magát a tartót hol vetted?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ági!
Ide írok neked, mert itt látlak gyakran.
Berepültek a katicák a postaládánkba.KépKépKépKép
Köszönöm!Kép
Kereslek a továbbiak miatt.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata,
Hadd lám azt a konyhát! Van képed?

A lakkal kapcsolatban, amit az OBI-ban lehet venni:
azért ennek is barnás színe van, de nem sötétíti annyira a színeket. Egyébként lehet kapni vízbázisú lakkot (aqualakk), ami higitás és szag szempontjából sokkal jobb, viszon sokkal drágább is. 1 lityi kb 3000.- Ft.

Mindenkinek:
Szoktátok nézegetni a clipart.lap.hu-t. Ott rengeteg mintát tudtok letölteni, konyomtatni. Ez olyan nyomdázós oldal.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Zümi!

Elmentem megnézni az üzletet. Nagyon sokféle szalvétájuk, gipszkiöntő keretük van, illetve viszonylag sok gyöngy is. A tulaj nagyon aranyos volt, megmutatta az egész üzeltet és mérte az összes keretet, de olyan nem találtunk amit én kerestem. Most legalább tudom, hogy viszonylag közelben van ilyen üzlet.

Koda!

Sétálni kell, az üzlet meg "útba" esett. Köszönöm az aggódást. Kép

Ma még hazaengedtek, de holnap reggel be kell feküdnöm a kórházba. Reméltem, hogy hétvégére nem fektetnek be, de hát nem jött össze. Kép

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok,

a fiam nézi az imádkozó sáskák életéről szóló filmetKép így van időmKép

Még visszaolvasni sem volt semmi benneteket!!!!

Mindenkinek dícséret az elkészült munkákhoz, minden nagyon tetszettKépKép

Kata,
a lekkozáshoz nem használom, mert a nem vizes bátisú csónaklakkot nem nagyon tudom kimosni belőle. De már lakkoztam azzal is. Én ezt az ecsetet minden másra használom, és mondhatom, hogy nagyon jó, még nem jött ki egy szál semKép

Koda,
nagyon jó a bortartó, én először borhűtőre asszociáltam, de csak látnom kellett a képeketKép
Ez már magában is egy igen szép ajándékKép

Móni,
sztem a kép nagyon jó lett, a megbízó biztosan elégedett lesz.
A hűtőmágnes is tetszik, a kis piros egyedivé tesziKép

Jubi,
mindkét kép tetszikKép, a sziennának nagyon szép a színeKép azt higítod, ill. a keret ilyen,vagy ahogy fested? Nem tom, érthető vagyok-eKépKép

Drezsy,
megint szépet alkottál, érezd magad megdícsérveKépKépKépKép

Én most nem csináltam semmit, vagyis 3 hungarocell képet,de fotóra nem érdemesekKép
Majd megyek a Tescóba,gipszért, és akkor megnézem az álmenyezetet.

manóka

manóka
manóka
 
 


Évi!
Itt vannak a munkáim és láthatsz pár dolgot a konyhából is.
http://babanet.hu/album/main.php?album=1660&page=1
A cserepek azóta már nem üresek, kép is van több, a fűszertartók is katicásak, most szárad hűtőmágnes, természetesen katica lesz, most szárad egy csomó Kecskeméti bébiételes hűtőmágnes, arra dekupálni fogok katicát.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Végre rászántam magam, hogy lelakkozzam a cserepeimet, de nem sikerül. A cserép beszívja a lakkot, festésközben pedig lejön a diszperzit a cserépről. Így a szép cserepeim tiszta foltosak és csíkosak lettek. Légyszi írja le valaki, hogy ti hogy csináljátok! Nem szeretném mindet elrontani.

Anikó!
Mi van veled mostanában? Régen jelentkeztél!

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni,

miért akarod festés előtt lelakkozni a cserepet????????

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!

Lehet, hogy valamit rosszul írtam, de festés után akartam lakkozni, tehát a lakkozás közben jön le a cserépről a már megszáradt diszperzit.
Ti esetleg higítjátok a lakkot?

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni,

én csónaklakkot használok, azt hígitom, mert nagyon-nagyon tömény. Tescós higítóval. Arány nuincs, csak löttyintek bele. De ebben az esetben- ha dekuplakkot használsz, annak higított változatával teljesen be kell kenni a cserepet, mert különben foltos lesz.
És, mindenkép meg kell várni a teljes száradást.
remélem, érthető voltamKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Mire végigolvastam , és kitalátam kinek mit írok, el kellet mennem vacsitcsinálni. És most meg már nem tudom brühühü Kép Ennyi nevet eccere megjegyezni.

Nekm is trinát lakkom van Kép Azt hittem az csónaklakk Kép Mindíg tanul az emberjánya.
Angyalföldiek!
A piac melett a Búcsú utcában van egy jó kis barkácsbolt, azt a lakkot is ott vettem, fapác meg ez-az amaz van nálluk Kép És váganak is méretre mindenfélét. Egyszer laminált lapból egy kaktusz formát vágattam ki ott, "örültek" nekem :o

Évi!
Tán vasárnap lessz rá időm, és sorbarakom a burdákat, megnézem mi hiányzik!

Szokolka!
Ugye mien kis családias az a kis bolt?! Kép

Jucus!
Ez a hengerentyű végülis mekkora? Inenn nézve olyan mint egy festőhenger.

Jajaj Koda !
Asszem te írtad itt valakinek, hogy leírod hogy kell albumot csinálni. Nekem is másold át lécci!
Az ilyesmihez extra béna vagyok Kép Ugyan még gépem sincs, hogy fotózzak, de mit lehessen tudni!
Acímem asszem ott van azon a bemutatkozó oldalon. Vagy nem?

Gipszet hol szoktatok venni? Jó a rendes gipsz is, vagy kötelező hobbigipszből csinálni a dolgokat?

Most rohanok, mert szerintem megszáradt a cserép Kép

Szia mindenkinek!

Kép
krimo
 
 


Na jól nincs is ott Kép
A címem: krimoka@freemail.hu

Kép
krimo
 
 


Ja és mostmár eldugulok, de az a sörös kép nagyon teccet! Gratula!

Kép
krimo
 
 


Manóka!
A természetes sziénát vízzel higítom, és felkenve ilyen fahatású lesz.

Krimo!
Én a Horváth féle gipszet tudom ajánlani, a TEscoban 2 kg 120 ft körül van.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?