Új privát üzeneted érkezett!

Én most komolyan nagyon örülök,mert jó ideje állandóan vagy hormonnal,vagy szurival volt előidézve.Magától már talán egy éve, hogy volt. Hátha most majd rendeződikés aztán a baba is besikerül. :wink: Ámen, úgy legyen. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na,és még laptetű is!!! Akkor meg pláne! :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Már 3 hete??Atya ég!! :shock: :shock: :shock:

Anyóséknál tuti sült hús lesz,meg krumpli és halászlé(nekem külön csinál husilevest mert nem eszek halászlevet) :)

Kép
martik77
 
 

 
 

ÁMEN!!!!!!!!!!

Laptetűs ÁMEN!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Merre van mindenki??? :(

Olyan üres így itt nem? :roll:

Kép
martik77
 
 


Legalábbis úgy emlékszem, holnap lesz 3 hete. Úgy emlékszem 1 nap hiányzott a 32. héthez, mikor megszült. De lehet, hogy rosszul emlékszem? Most elbizonytalanodtam.

Kép
flóra 11
 
 


biztos három hét lesz holnaptól,csak olyan furi,hogy így szalad az idő.Ápr.5.

Kép
martik77
 
 


Az elmúlt egy vagyis majdnem 2 hónap csupa aggódás volt.Először én hoztam mindenkire a frászt utána meg Benó.Na nem is mi ketten lennénk ha nem így lett volna.

Bezzeg Tancsu meg Timi nyugiba volt éds senkit nem ijesztegetett.

Kép
martik77
 
 


Akkor az két hét, most lesz a harmadik. Akkor a 33-hoz hiányzott egy nap.

Kép
flóra 11
 
 


Most legalább tudom,hogy miért volt nálam az édességinvázió. :lol: Ez régen is így volt, hogy mielőtt megjött volna, mindig csokira volt étvágyam.Na ez most sem maradt ki. Sajnaos. De remélem mától visszaáll a rend az étkezésembe is. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Lehet, hogy a cseppek is segítettek. A Mastodynont egy hete szedem. Most tegnap kiváltottam a Gynex cseppeket is,most akkor melyiket szedjem? Vagy mind a kettőt? :shock: :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Raktam fel ide is új képeket.Ebbe a mappába vagy mi az. :)

Kép
martik77
 
 


Ehhez nem értek,de szedjed ártani nem árt.Látod.

Én is édesség mániás vagyok piri előtt. :)

Kép
martik77
 
 


Mentem a dolgomra. Majd még jövök. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Jötte ide reggelizni és kávézni. Van valaki?

Kép
flóra 11
 
 


Látom, senki.

Az jutott még az eszembe, ha múltkor tényleg látott ott valamit a dokinő,ami állítólag aztán nem nőtt tovább, bár mondom,én már mindenben kételkedem,pedig én is láttam..... Na, mindegy. Szal akkor onnantól kezdve viszont 6 hétre kell megjönnie, akkor az pedig pont ma van.

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként igazad van Márti. Ezek csak homeos cseppek, mindkettő. Gondolom csak nagyobb hatást érek el, ha mindkettőt szedem. :wink: De utánanézek a neten, hátha találok valamit.

Kép
flóra 11
 
 


Ezt írják a Gynexről.

a készítmény használata kiegészítő szerként az alábbi problémák esetén segíthet:
- gyulladásos vagy hormonális jellegű ginekológiai problémák esetében - menstruáció előtti tenziók, menstruációs ciklus-zavarok, hormonális problémák, petefészek- méhgyulladás, folyások, gombás megbetegedések.
- csomók a mellben - mindíg szükséges orvosi kivizsgálás!
- anyatej termelődésének elősegítésére
- klimaxos időszakban tapasztalható panaszok, hőhullámok kezelésére
- csontritkulás során
- pajzsmirigy megbetegedéskor
- a gyomor gyulladásos megbetegedései esetében
- elégtelen hasnyálmirigyműködés során
javítja a szervezet energetikai állapotát és lassítja az öregedést

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!!!!!

Azt sem tudom, hol kezdjem!!!

Ildikó gratulálok a piridhez!!!!!!!!! Bízom én is benne ,hogy nálad rendeződik minden és jön a spontán baba! Még egy égi jel, sőt kettő, nekem és Szilvinek is megjött!!!!!!!!! Tehát a három babaváró egyszerre pirizik! :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Voltunk dokinál nemrég értünk haza. Hétfőn kezdem a lóadag hormont napi 3 injekció egyszerre +plusz a butítós narkósból napi fél!
Ildikó a fene se érti, de a doki igen! Mondtam Szilvinek is ,hogy a doki előtt nem gondolkodom nuku értelem ,amit mond szentírás. Azt mondta, hogy akkor kezdi amikor akarja, úgy ahogy akarja, nekem mindegy, beszélje meg a petefészkemmel! :roll:
Szilvi élvezi Füredet!!!!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu is hívott és elmesélte, hogy beszélt Benóval és elmondta hogy először tarthatták kezükbe a babákat! De a kispapáé az elsőbbség,ő már leírta, nagyon meghatódtam a képeken!! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, jónak hangzik az a Gynex, de akkor csináld végig a kúrát!

Kép
muzsuzska
 
 


Mennem kell mert megyünk dolgozni. :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


De jó, hogy benéztél Zsuzsi! Örülök, hogy Te már sinen vagy. Biztos nem lesz kellemes a lóadag hormon, de ez van. :? Majd lesz jobb érzés is. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sokat olvasgattam a cseppekről. A Gynexet úgy kell szedni, hogy három hétig, aztán egy hét szünet,majd megint 3 hét stb. A Mastodynont pedig állandóan,legalább 3 hónapig, mensi alatt is. Úgy döntöttem, akkor így fogom szedni, mindkettőt párhuzamosan. Olvastam, hogy barátcserje és Gynex szedhető párhuzamosan, a Mastodynonban pedig főleg az van.

Kép
flóra 11
 
 


írt a Benó sms-t. Azt írta, hogy leírhatatlan az érzés, hogy kézbe vehette a babokat. :D :wink: Mindenkit puszil. A babok csodálatosak. Meg hogy Tancsu mondta neki, hogy beteg vagyok, nekem jobbulást kívánt. :wink: Köszönöm.

Kép
flóra 11
 
 


Most két vonalzóm lett. Annyit kutattam, hogy hol tudok csinálni, hogy mire végül sikerült,kettő lett. Kíváncsi vagyok a felső hogyan fog számolni,azért hagyom.

Kép
flóra 11
 
 


Nekem is írt sms-t Benó azt írta hogy ő fogta Kristófot Gy.pedig Dávidot.Nem tom nem e a kép is e szerint készült.Mert akkor tudjuk melyik-melyik. :D

Kép
martik77
 
 


Tök jó a vonalzód Ildó!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Zsuzsi napi 3 injectió??Mindegy a lényeg,hogy jó legyen!!! :wink:

Kép
martik77
 
 


sziasztok
élünk és virulunk, csak most idöm nincs :roll:
holnap jövök, meséllek

de a benó babokat megnéztem, nagyon aranyossak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

köszi márti a pü-t :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Mindenkinek aki nincs itt olyan sokat küldtem pü-t,hogy melyik oldalon vannak a Benó babok képek. :D

Kép
martik77
 
 


Helló Timi!! :D :D :D


Szia Timi. :( :( :(

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!
Milyen volt az ebéd?

Kép
flóra 11
 
 


Helló!!

Nem volt rossz.Ahogy sejtettem:Halászlé,húsleves,sülthús és krumplipüré.Ja és zserbó. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Na, akkor gondolt rád is az anyós. :wink: A zserbó pedig nagyon fini.
Nem fáj neki, hogy a lánya ilyen messze lakik?

Kép
flóra 11
 
 


Látom megint sikeresen kerülgetjük egymást.

Örülök, hogy neked is írt a Benó. Megnézem a képeket,megpróbálom megfejteni, melyik babó melyik. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Látom, ma már nincs senki. Talán már mindenki nyugovóra tért.

Kép
flóra 11
 
 


vagyok,csak volt a b.nőm.

Kép
martik77
 
 


de megyek mert nyügi a pci.Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Jó éjt!

Én meg Miss Murply-t nézek m1-ről.Ezt szeretem.

Pá...

Kép
flóra 11
 
 


márti: nagyon jók a fotók, föleg az ausztrál nagybácsis :lol: :wink:
igen, vannak kicsi üvegek is és azok nagyon édik /120ml-esek/

tancsu: gratula az átaludt éjszakához :wink:

ildikó: örülök, hogy megjött :D

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


pénteken Törpe nagyon nyügös volt. gondolom a frontot érezte. sehol és sehogy nem volt neki jó. csak velem volt el.
este étterembe mentünk, megünnepelni az évfordulnkat :D , de nem voltunk sokáig, mert Törpe ott is nyüglödött.
az éjjelt gond nélkül végig aludta, 8-kor ébredt. szopi utánn mentünk vásárolni komáromba. végre megvettük a hütöt :lol: :lol: :lol: , voltunk a tescóba, meg elmentem a rossmann-ba is, de megint elfogyott az akciós pelus. :evil:
most az éjjelünk volt pocsék. 20,45-kor elaludt, 23sirva ébredt, magunk mellé tettük, szopizott, aztán még ébredt: 2, 4 és 5 körül és köhögve. szóval lehet, hogy kicsit megfázott :roll: :cry: :cry: .
5kor kipróbáltam, adtam neki a csörös poharából vizet és ivott belölle. nagyon ügyes :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Halihó!!!

nekem se volt valami jó éjszakám,de ez már megszokott.

Timi végre van hűtő,de jó!!!

És csőrős pohárból is ivott a Törpe!!Ez nem semmi.Már tényleg nem Törpe,hanem óriás amilyen ügyes!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Hová tűnt mindenki?,Ildó te ma nem is voltál. :shock: :shock: :shock:

Zsuzsi dolgozik,de hol vannak a többiek?? :shock: :shock: :shock:

Kép
martik77
 
 


Helló, látom hiányoztam. :wink:

Vagyok. Délelőtt főztem,sütöttem, elég későn kezdtem hozzá,mert későn is keltem, aztán meg filmet néztem. :D így az ebéd is kicsit később volt. Ebéd után mosogattam, majd a kolléganőm jött autóval értünk és mentünk hozzájuk,mert már régebben megegyezett a Petivel,hogy majd beszereli náluk a netet. Most megjött a csomag a modemmel,meg ami kell hozzá, így mentünk hozzájuk beszerelni a cuccot. Most jöttünk haza.

Kép
flóra 11
 
 


Családi házban laknak, borzasztó hideg volt náluk. Agyon fagytam. :? Mondjuk ez nem hiányzott nekem. :?

Kép
flóra 11
 
 


Legalább te előkerültél Ildó. :D

L.tesója holnap utazik haza,most még nálunk babozik.
Majd később még jövök.
Addigra Tancsu is tuti jelentkezik. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Hú, Timi, először is nektek gratula az évfordulótokhoz! :D Törpének meg a csőrös pohárhoz! Nagyon ügyesen fejlődik a kisfiad! :wink:
Na és a hűtőhöz is. Végre lesz hűtő,ugye. Milyen megkönnyebbülés, nem? Nem kell a kajáról napirenden gondoskodni. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Helló Márti!

Örülök, hogy jól vagytok és baboztok. :wink: Üdvözlöm L.tesóját. :wink:
Én most melegszem a fagyás után. :lol:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?