Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok LányokKép

LeoneKép
Hát nem irigyellek a döntésért. Addig még van időd jó sokat olvasni a neten a faros szülésekről, mert a hozzászólásodból úgy érzem, hogy hüvelyi úton szeretnéd megszülni. Én gyáva vagyok, így biztos császárt kérnék.

AlenaKép
Nagyon édi a picur. Kinél voltatok ?

LányokKép
Ma voltam dokinál. Nem tágult tovább a méhszáj, és bevallotta a doki, hogy a múltkor kicsit rám akart ijeszteni, mert túl izgága voltam. Még csúszik a varrás, így jövő szerdán lesz az AFP 16+3-n. Ennek örömére elmentem kismamanacit venni. Hát nagyon gáz volt. Úgy néztem ki mindben mint egy sátor. Mintha minden nő combban is pocakosodna, úgy csinálnak nadrágokat. Ráadásul jó hosszú mindnek a szára is. Ja és mellesleg minden kismama naci 9-10 ezer Ft. Fejik a kismamákat rendesen.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan beugrom én is, láttam a tali klasszul sikerult! Kép Én megjártam Mo-ot, voltam influenzás, aztán mióta elmúlt meg dolgozom mint egy guzu.

Doris, tudom hogy mi nem "ismerjuk" egymást, de nagyon drukkoltam nektek én is és örömmel látom hogy milyen szépen megerosödtek a babáid! Nagy gratula hozzájuk KépKép

Cat Kép éljen!!!! Csak így tovább! Kép
Nacikeresés Kép Sajna nem tudok segíteni.

Alena, nagyon szép a picikéd! Kép

Leone, mappa.prim.hu -n ha regisztrálsz, akkor ingyen lehet feltölteni képeket! Meg levédeni is le lehet és kulföldrol is látható Kép
Remélem meg tud még fordulni Borsóka, beszélj a fejével Kép Ha meg nem, akkor lehet hogy a csaszi kevésbé rizikós lenne...
A táblázatban javítanál? Ma vagyok 22+5, fiunk lesz Kép és a kiírás aug. 26. Köszi!

Nálunk minden oké a súlyomon kívul, de ez van. Majd leadom! Kép
Ja és költözunk 1 hónap múlva, jó móka lesz nagy hassal Kép

Jók legyetek, tegyetek fel sok sok képet, olyan jó babákat nézegetni, mindegyik gyönyöru!!

Kriszta
soraya
 
 


Szia Doris!

Igen, én vagyok az a Marcsi, csak a regisztrációval gondjaim voltak, csak ezt fogadta el. Jelentem a pocakom 107 cm ebben a pillanatban, tehát nem reggel éhgyomorra. Együttérzésem, én is vasalok már mindent ki Levinek, de én még átalszom az éjszakát.

Orsoly!
Lesz szülésznőm, de neki más a funkciója, szerintem nem tud, meg nem is várhatom el hogy mellettem üljön és pátyolgasson. Csak szeretnék mindenre felkészülni. lehet hogy az uram sem megy ki csak a legeslegvégén, akkor meg már úgyse fogok kilátni a fejemből. de ha a férjem hamarabb kidől akkor lehet hogy nagyon magányosnak érezném magam, de tényleg nem tudom mit akarok majd akkor ott.

Leone!
nem izgulsz. már olyan közel van. kész a szoba? hogy bírod magad? én nagyon nehezen, röstellem is magam. az én dokim szerint lehet császár után simán szülni, és nem is kell sok időt várni. de nekem azt mondta első babát farosan nem szoktak általában szülni. szerintem a kisebb rizikót válaszd. Képzeld el Törökorzságban (török orvos barátunk mondta) midnen nő már császárral szül, mert nem akarják a fájdalmat és a dokinak ez több pénz.

Cat!
szerintem nagyon vigyázz magatokra. feküdjél amennyit csak lehet, és közben olvasd el mindazt a könyvet amire az elkövetkező években nem lesz időd.

Szöszi!
Muszáj dolgoznod? Talán jobb lenne otthon maradni.
marcsiria
 
 

 
 

Haho!Kép
Megjottunk...Hal'Istennek minden ok, megvan a rejtely kulcsa, Balazs vasarnap este megfordult, ezert volt az a furcsa erzes.Kép Olyan boldog vagyok, hogy megnyugtattak, az orvos szerint teljesen annak a tuneteit ereztem.
Kerdeztem nem korai-e, azt mondta 28 hetesen fordulnak meg, hat Balazs 28+0 volt vasarnap. Ha a szulest is igy betartja...bar anyukam szerint ha megfordult, akkor megjobban kell vigyazni, kevesebbet ulni...remelem meg 10 hetet legalabb bennt tudom tartani...

Leone!Kép
En meg mindig drukkolok a fordulashoz, ha Te is ugy szeretned!!!

Beszti!Kép
Kuldd nekem is, az is nagyon fini volt, en sosem csinaltam meg.

Alena!Kép
Gratula a babahoz, hat persze, hogy Apa buszke volt.Es a kep nagyon jol sikerult...

Cat!Kép
Vegre elokerultel...kevesebbet irsz miota szabin vagy, mint mikor dolgoztal!Akkor a masnit meg nem kapod meg?Hurra...de vigyazz ezutan is.

Doris!Kép
Mi sem "ismerjuk" egymast, bar en kovettem az esemenyeiteket, koszonom az aggodast, az orvos velemenyet lsd feljebb.

szoszi
(akit megnyugtattak, tudjatok uh utan minden mas...Kép)
szoszi
 
 


Marcsi!Kép
Meg egy kicsit muszaj, de csak majus 15.-ig, onnantol elmegyek negyorasnak es juniustol mar csak pihenek.Addig meg ki kell huznom!

Ja!
Azt el is felejtettem, hogy a feje a babamnak 30 hetesnek felel meg, a combja 28-nak.A doki szerint ez nem gond, en meg mondtam, hogy tudom, ez teljesen raillik a ferjem csaladjara, ne keressen magyarazatot, ott mindenki rovid labu es nagy feju...Kép Hat, manoken mar nem lesz.Kép

szoszi
szoszi
 
 


KrisztaKép
Köszi a kedves sorokatKépÉn pedig a legjobb egészséget kivánom Nektek hisz az a legfontosabb a kilók pedig ne izgassanak, le fog az menniKép
Hová költöztök?
MarcsiKép
Gratula a 107-es pocakhozKép Jelentem én a császárom napján voltam ekkora két babával ami azt jelenti Levike szép, fejlett, édes babuska aki husipárnákat növeszt anyuci pocakjában és milyen helyesen tesziKépKépSzegény lilluskámat biztatom, hogy párnásodjon mert most még méhecske lábai vannakKépKép
CatKép
Ne lezserkedd el a dolgot mert csak az a fontos, hogy a babákat a lehető legtovább a pocakodban hordKép Nekem elhiheted, sajnos nem tudtam annyi ideig viselni a "sátoros" ruháimat ameddig szerettem volna...
SzösziKép
Hát itt mindenki kicsit "ismeretlen" ismerőse a MásiknakKépNagyon örülök, hogy rendben volt minden az UH-on, de vigyázz magatokra és hagyd a munkát a csudábaKép
Edikéről tudtok valamit? Mi újság van velük? Ugye jól vannak?

Puszi: Doris
doris
 
 


Marcsi: mondjuk en nem ismerem annyira a ferjed, de a vajudas alatt vegulis miert menne ki, akkor nincs semmi remes latvany, max egy eltorzult arcu felesegKép Azt meg biztos kibirja, vegulis nekunk faj...No mindegy, enyem parom sem akart vegig benn maradni, de a vegen mikor ki akart menni, mar bebarikadoztakKép Aztan csak kibirta!Kép

Ja es Marcsi, az en pocakom 116 cm-es kerulettel birt december elejen ( dec vegen szultem), kepzelheted....Mondjuk Lacko eleg nagy is lettKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Szöszi Kép
Köszi, hogy hiányoltál. Még itt vagyok és lelkesen számolom vissza a napokat. Még 12 nap. Vajon ilyesmit éreznek a katonák is amikor vágják vissza a centit?
Vigyázz magadra és tényleg hagyd a fenébe a munkát. Ha meglesz a pici, úgyis Ő lesz az első és háttérbe kerül a munkahely.

Doris Kép
Annak idején én is izgultam miattatok (igaz inkább csak olvastam a történéseket, írni nagyon ritkán írtam), de nagyon jó volt olvasni, hogy már minden rendben veletek. Azért nem irigyellek, mert nagyon nehéz lehetett végigcsinálni és most sem lehet könnyű (minden elismerésem a tiéd!), de mostmár minden rendben lesz! Kép

Cat Kép
De jó, hogy nincs nagy baj! Vigyázz magatokra!!!!

Leone Kép
Én ezt nem teljesen értem. Nem azért orvos az orvos, hogy Ő döntse el mikor van szükség császárra és mikor nincs? A felelősséget neki kellene vállani és nem rád ruházni. Ez így nem fer szerintem. Bízz benne és hátha megfordul még Borsóka. Amúgy én a helyedben biztosra mennék és a pici miatt a csaszi mellett döntenék, ha mindenképp dönteni kell.
A talis képeket fel tudod rakni akár egy erre nyitott Babanetes albumba is, ha előtte bármilyen képszerkesztő progival átméretezed. Ha nincs hozzá progid, töltsd le az ingyenes Irfanview-t (pl. innen: http://download.terminal.hu/download.php3?id=11117 ), telepitsd és ha megnyitottad a képet, az "Image", "Resize/Resample" menűpont alatt át tudod írni a "width" és "height" adatokat, majd mentsd el más néven a képet és azt rakd fel. Ha nem megy írj és segítek!

Humi (38+2)
humi
 
 


CatKép
Ez jó hír! Nyugodjál le legalább a doki előtt, hogy ne kelljen rád ijesztenie!Kép

LeoneKépHumiKép
Hajrá!Kép

AlenaKép
Gyönyörű babóca!Kép

Egcsi
26+4

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!Kép

Jól vagyunk, csak kóros időhiányban szenvedek. Majd jövök.

Puszi mindenkinek.Kép
Edi
edi
 
 


Cat Kép
Győrfi Mátyásnál voltunk. Nagyon kedves volt, és az egész úgy egyben tényleg nagyon profi és kultúrált. A férjem teljesen el volt ájulva a látványtól, a friss video kazettával egyből fel is rohant a bátyjához, hogy eldicsekedjen.
Szombaton én is szemezgettem a kismama nadrágokkal, de még nem akartam venni. A Lövőház utcában voltam a 2in1-ban. Tetszettek az ottani nadrágok, elég sok féle volt, de az árak itt is 8-10 ezer körül mozognak.
Azért pihenjél továbbra is, ne izgágáskodj.

Egcsi Kép
Hogy vagytok? Apa mikor jön haza?

Leone Kép HumiKép
Már nagyon izgi a dolog.

Puszi, Alena
alena
 
 


SzösziKép
Azért nem írok sokat mert nem érek ráKépKép Na ez csak vicc volt.

Gratulálok a hamar beforduló lurkóhoz. Azért jól rátok ijesztett. Ilyen csete-patéval megfordulni!

MarcsiKép
Tegnap kerestelek a táblázatban, és nem láttalak. Mikorra vagy kiírva ? A 107 cm nem is sok. Én a múlt héten mértem, akkor volt 92 cm a 15. hét végén. Az én pocakomra Virág meg azt mondta, hogy akkora mint neki egy 3 napos ünnep utánKépKépKép

AlenaKép
Én is el fogok nézni a 2 in 1-ba, mert OrsiKép is arra esküszik. Az árakba már belenyugodtam. A C und A-t néztem ma, vannak nagyon jók, de mérethiányosak. Csak 36-os és 44-es méretek vannak az igazán jókból. A Manu Art-ban vannak nagyon klassz lenvászon nacik 5900 Ft-ért. Ez nagyon jó ár, és nagyon kényelmesek is.

EgcsiKép
Hogy bírod egyedül ? Párod mikor jön ?

BogárKép
Te nagyon gyanús vagy a bio konyhával. Ha jól emlékszem a sikertelen inszemek után váltottatok bio konyhára, és rögtön babaáldás lett a vége. Csak nem készül a testvér ?KépKépKép

HumiKép
Ez már nagyon izgi időszak lehet. Én minden bélmozgásra összerezzennék! Remélem értesítesz majd minket valamilyen úton-módon.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok, áttöltöttem a képeket, remélem hétvégén ráérek átméretezni és Humi írománya alapján fel is sikerül majd tennem őket.
Szöszi: gerinctúróŐz: roppant egyszerű, 0,5 kg túró+2 evőkanál margarin+2 cs vanilincukor+20 dkg porcuki+4 dl tej + botmixer. Csomómentesre. felolvasztassz zselatint másfél zacsit a (legkisebb zacsisból)bele turmix és folpakkozott formába bele. esetleg meggyet szórsz bele. Kekszet a tetejére, dermed a hűtőben, felpuhul a keksz kiborítod, majd a kezedre csapsz sűrűn nehogy együltő helyedben befald az egészet. gratul a forduláshoz.
Most robogok de majd jelentkezem, pusz Hurki
hurki
 
 


Sziasztok!

Én még mindig itt, bár tegnap éjszaka már voltak jó kis jóslófájásaim, de aztán nem volt folytatása. Pedig már azt hittem... Kép Holnap megyek dokihoz, után okosabb leszek.
Persze, hogy értesítelek titeket. Ha valaki küld telcsi számot igérem megy rá az SMS, ha megszületett Picuri.

Hurki,
Ha elakadsz az átméretezéssel, kérdezz nyugodtan!

Jó éjszakát mindenkinek:
Humi (38+3)
humi
 
 


Sziasztok LányokKép
EdiKépJó, hogy irtál, van e-mail cimed amire irhatnék magánban?
HumiKép
Nagyon izgalmas lehet ez a néhány nap...ird meg mi volt a dokinálKépHa van a profilodban e-mail cim akkor küldöm a mobilom számátKépUtólag is köszi a drukkolást ÉrtünkKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Halihó!

Képzeljétek Lányok most két barátnőmről is kiderült, hogy babát várnak!!! Már régóta próbálkoztak. Úúúúgy örülök!!!

CatKép
Igaza van a dokinak, veled így kell bánniKép Ruhaügyben szerintem nézz ki a piacra, vagy vegyél több számmal nagyobb méretű ruhát. Én így tettem, és így elég olcsón megúsztuk. Ráadásul inkább rucikat vettem, amiket még most nyáron fel is tudok venni. A combméret pedig tényleg megnő a terhesség végére.
És nem kell rögtön gyanút fogni a bioszagonKép A férjemnek mindegy lenne, de én a kistesót még odébbra tervezem.

MarcsiKép
Szerintem sem rémes látvány a szülés (na nem mintha én sokra emlékeznék, csak a férjem elbeszélései alapjánKép). Párom sem bírja a vért, de mondtam neki, hogy ne nézzen majd oda, csak engem bámuljonKép a végén pedig már a szülésznővel együtt elemezték a méhlepénytKép

HumiKép
Bizony. A vége telik a leglassabban, de kitartásKép

SzösziKép
Gratu a forduláshoz, Balázs maradjon is ígyKép De ne lepődj meg akkor sem, ha mocorog még utána is, mert a 36. hétig simán perdulhet-fordulhat még a pocaklakó. Nekem a 33. hét után fordult be rendesen és akkor már a feje is beilleszkedett a szülőcsatornába, így onnantól már tudtam, hogy nem fordulhat vissza.

LányokKép
és egy kicsit rólunk. Képzeljétek, Eszter most már hátról hasra is megfordult (a hasról hátra eddig is ment). Na meg kúszik hátrafelé!!! Nagggyon ügyi, nem?! Lassan lesz nemulass nekem is, koslathatok állandóna utánaKép Meg ma ettünk először alma-banán pürét és nagyon ízlett, még hümmögtünk is melléKép
Most pedig jó pár napig nem jövök, mert elutazunk. Csajom első nagy útja lesz! Fogalmam sincs mit pakoljak, miből mennyit. Szerintem csak az Eszter cuccaival megtelik majd a kombi csomagtartója!

Na megyek is gondolkozni, puszka
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

Humi!Kép
Igen, tudom, hogy ide feltölthetném, de az eddigi talis képek mindig jelszóval védett helyen voltak és én is ilyet kerestem volna.
Már át vannak méretezve és kicsit rosszabb minőségben elmentve, várják sorsukat...

Cat! Kép
Te mindig találtál ilyen helyet, nincs valami ötleted?

Soraya!Kép
Próbáltam a primpostást, de ott is csak 3 lehetőség van: nyilvános, saját vagy a barátok láthatják, de barátként csak az ott regisztrált felhasználókat adhatod meg. Kép

Nos, amíg nem lesz jobb, fel ftp-ztem önkicsomagoló file-ba tömörítve a saját tárhelyünkre, ahonnan le tudjátok tölteni (így csak fél mega az egész), dobjon egy mail-t, aki kéri a linket! Akinek kell valamelyik kép eredeti nagyságban (91,44 x 68,58 cm) és jobb felbontásban, (így 1 kép kb 2Mb) az szintén írjon és megoldjuk.

Bogár!Kép
Neked küldöm mail-ben Eszter képeit.

Marcsi!Kép
Jó nagy pocakod van, az enyém is 107-es!
Tényleg, te miért nem vagy benne a táblázatban?! Írd csak meg az adataid! Kép
Én még mindig jól bírom, a szoba majdnem kész, szombaton lesz meg a függöny és a jövő hét elején hozza az asztalos a pelenkázót. Már kezdek kicsit izgulni, lassan itt a május és akkor teljesül a kívánságom, hogy májusig ne szülessen, akkor már jöhet bármikor.

Humi!Kép Marcsi!Kép Szöszi!Kép
Persze, én sem akarom a baba biztonságát veszélyeztetni, de jobb lenne ha megfordulna, mert hiába a török nők hozzállása Kép én bizony normál úton szeretnék szülni, ha lehet. (De persze nem minden áron!) Úgyhogy drukkolhattok a forduláshoz!

Leone

KépKép
leone
 
 


AndiKép holnapra
Péternek boldog NÉVNAPOT!!!

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

Cat, Alena Kép
Én ugyan nem jártam ott, de az évszakos topikban gyakran téma volt az alábbi kismamaruha bolt és a lányok nagyon jókat írtak az áraikról (3-5 ezer körüli kismama nacikról volt szó). Ja és ingyen méretre igazítanak mindent. Sokan vásároltak ott. Idézet a bolt elérhetőségére vonatkozóan:
"A kismamaruhabolt a III. Vörösvári út 5 szám alatt van, 10 emeletes panel aljában. Ha a Flóriántól sétálsz a 1 villamos végállomása felé, akkor megtalálod. (sokkal közelebb a Flóriánhoz). Kártyával nem lehet fizetni mint kiderült, így érdemes kp-t vinni. Legközelebbi automata: Flórián Üh. 1. emelet CIB Bank, fsz: Postabankos, a felüljáró alatt OTP-s (vagy Bankomatos?)"

Puszi:
Humi
humi
 
 


Cat!

erre majd térjünk vissza akkor ha a tiéd is 107 cm lesz Kép. a hízás is nagyon megnehezíti az életet, én csak 10 kilót haztam, és hetek óta stagnálok, pedig sokat eszem. június 11-re vagyok kiirva, 34. ben vagyok.

Leone!
a régi táblázatban benne voltam (megint megjött). nem hozott szerencsét és eléggé frusztrált.
jók az idegeid. nekem nehezen alakul a szoba és már nagyon aggódom hogy minden meglegyen júniusra, és nehogy hamarabb jöjjön a baba mint az asztalosok.

Doris!
Lilike nagyon gyönyörű, és majd ha kap sok újdonságot akkor biztos kétpofára fogja tömni (eleinte, aztán majd jön a válogatós korszak?)

Orsoly, Bogár!
az én férjem a vészhelyzetet is csukott szemmel nézi, szóval sose bírta az ilyeneket. nem fogom kényszeríteni. de a múltkor amikor szülőszobát látogattunk zárt ajtók mögött jajgatott egy nő, ettől valami pánik jött rá (pedig nem is én voltam, hanem egy idegen) és nekem kellett hazavezetnem. szóval nem kényszerítem, ha bentfelejtkezik akkor csak örülök. de hétfőn meg én láttam testközelben egy 2 perces fájásokkal küzdő nőt, hát akkor jöttem rá, hogy jó lenne nem egyedül lenni. ha engem instruál valaki akkor szerintem próbálok rá koncentrálni és követni az "utasításait". legalábbis egyéb szitukban ilyen vagyok.

marcsi (33+6)
marcsiria
 
 


Leone Kép

Tudom, hogy nem bíztató, ha más példáját hozom fel, mert mindenki lehet más, de az unokahúgom 1 hete szülte meg 40+2 napon 4,5 kg-os kislányát normál hüvelyi úton, és 39+5-ön fordult be neki, pedig első baba.
Úgyhogy még bármi lehet, de ha nem, az sem tragédia, a császáros szülés végeredménye is egy gyönyörű kisbaba Kép
Hajrá!!!! Kép Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Cat Kép
Már 92 cm a pocid??? Hatalmas Kép Én pont meg akartam ma mérni, mert az utolsó kényelmes szoknyám is kényelmetlen volt, mikor leültem... egy csípőszoknya, ami most a derekamra húzva is szűk Kép Kép Utoljára 73 cm, de szerintem most már 76 cm biztosan van.
Ma megyek a 2in1ba (ezért szajkózom ám ennyire, mert a szomszédban van, és kb 5 perc sétával meg tudom közelíteni), majd jelentek utána.

Lányok Kép
Elmesélem a pocim alakulását... tudom, nem nagy dolog, de nekem nagy élmény volt.
Szóval eddig fürdésnél kis hurkák jelentek meg a hasamon, de most nincs hurka, hanem egy egybefüggő poci Kép Igazi poci alakja van Kép Pont esete nézegette a párom, hogy mennyit nőtt már.

VKOrsi + 2 Kismaczkó
10+1

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Bogár! Köszi a köszöntést, de majd júniusban tartjuk. Kép Gratula a kis pörgő Eszterhez! Kép Nálunk a párom sem szeretne még kistesót. Sőt, az a gyanúm, hogy Ő később fog igent mondani rá, mint én szeretném. Én is állandóan rengeteg cuccot viszek a gyerkőcnek, még akkor is tele pakolok egy nagytáskát, ha csak egy hétvégére megyünk el. Kép
Marcsi! Az én férjem sem bírja a vészhelyzetet, meg a vért sem persze! Sőt! Ő a nyers húst sem láthatja, mert akkor nem eszi meg. De a szülésnél sokkal jobban helyt állt, mint én. Kép És utána boldogan mesélte mindenkinek az élményeit. Drukk, hogy nálatok is így legyen. Kép Nekem nagyon sokat segített, hogy ott volt. Kép Bár nagyon jó szülésznőt is kaptam. Kép
Cat! Hát akkor tessék nem ugrálni! Kép A nemekről még mindig nem írtál. VAgy csak az én figyelmemet kerülte el?
Leone! Dobok mailt a cimemmel valamikor. Kép
Zsuzsu! A Milupanak van egy un. 7 gabonás tejpépe amit anyatejbe kell keverni. Ezt is próbáltad már? Ha nem, akkor hátha a tejciiz miatt ezt jóizűen bekanalazná Zsófi, Te még végre aludhatnál egy jót. Kép

Na, én is dicsekszem. Péter hétfőn este 9-től reggel 6-ig aludt. Hát ezt is megértük. Kép És most éjszaka is csak egyszer, 4 órakor jelentkezett, aztán 7 után vettem észre, hogy már fennt van, csak játszik a kiságyban! Hát ezt is megértük. Kép Tombol is bennem az energy! Kép Kép Kép
Indulnánk sétálni, de babám már egy jó órája húzza ismét a lóbőrt. Kép

Puszi!
Andi
andi28
 
 


Bocsi az ismétlésért! pedig átolvastam.
Orsi! Gratula a kispocakhoz! Olyan jó érzés, igaz?
andi28
 
 


OrsiKépCatKép
Gratula a pocakokhoz!Kép

CatKép
Kisebb nagyobb hullámvölgyekkel, de bírom.Különben vasárnap érkezik!Kép

AlenaKép
Jól vagyunk, köszi, a baba rendkívül aktív. Mi is megyünk a Praxisba kedden, Györfy dokihoz.Kép Már nagyon várjuk! Hány perces lett a videókazi?Kép

LeoneKépHumiKép
Drukk!

Mindenkinek üdv!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Marcsi: hihi, enyem ferj is elajul pl vervetelnel, Vezshelyzetet ennek okan o sem neziKép Mondom, o ki is akart menni, mert kezdett feheredni, de mar nem tudott, es tulelteKép Hmmm, azert a 2-ra most nem akar bejonni, de nem baj, mert mar tudom, hogy nekem nem kell oda senki igazanKép

orsoly
orsoly
 
 


BogárKép
Jó utat!!!!!

Andi28Kép
Nem tudjuk még a nemüket. Sajnos a 12. héten volt az utolsó UH, így nem láttam őket már 4 hete. Jövő héten lesz az AFP, és remélem utánna hamarosan a genetikai UH. Hátha azon tudnak mondani valamit. Ha nem akkor sem csüggedünk, mert megyünk a Praxisba a 18.-19. héten.

EgcsiKép
Nekünk 20 perces a videókazi, amit a Győrfy csinált. De nagyon megéri, főleg nektek, mert már nagy a babuci. Apuka el fog érzékenyülni örömében!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Cat, Orsi, gratula a pocikhoz, ez ám a jó érzés, amikor már tényleg látszik is!!!
Mi mindig ugyan azon a napon csináltunk fényképet a pocakomról, igy tényleg végig lehet követni, milyen is volt...És a múlt héten megnéztük a szülés elötti 1 héttel készült videot, hááát, a férjem el volt ájulva, hogy ekkor a volt a hasam,már nem is emlékszik rá...

Na, nálunk is alakul az éjszaka, de nem merem leirni, mert akkor elkiabálomKép Lényeg,hogy alszok én isKép
Leone, dobtam egy mélt, remélem el tudod küldeni a linket, és én meg le fogom tudni tölteniKép
Sziasztok
BArbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap este pakolásztam egy kicsit, és valamelyik dobozból előkerült a mérleg Kép Képzeljétek, ruhásam voltam annyi, mint régen ruci nélkül. Pedig lefogadtam volna, hogy pár kilót híztam, és mégsem... Kép még fogytam is!

UH nem volt tegnap, mert a dokim nem rendelt... kiment a fejemből, vagyis összekevertem a napokat, így csak hétfőn lesz... az még olyan messze van....

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Délelőtt voltam a Klinikán, az NST-m még mindig szép, az UH-n örömködött a doki néni, hogy milyen szép kerek feje van, (BPD 93mm) és szerinte haja is van. Egyszerű fartartásban fekszik, de azt mondták, hogy beilleszkedett, már nem nagyon valószínű hogy megfordul, ha mégis az nagyon fog fájni.
Mondtam, hogy nem bánom csak forduljon meg.
Sajnos a dokim vizsgáztatott, az ügyeletest kérte meg hogy beszéljen velem, ezért nem volt vizsgálat, nem tudom hogy áll a méhnyak.
Meg így az ügyeletes csak annyit mondott, hogy reménykedjünk hátha megfordul.
Kicsit csalódott voltam, hogy nem tudtam a saját dokimmal beszélni, mert azt hittem a vizsgálat után többet fgunk tudni, hogy mi a helyzet, mikorra várható a szülés.
A miatt meg amit az UH-s dokinő mondott, hogy beilleszkedett és szerinte már nem fordul meg, tényleg nagyon csalódott voltam. Még bőgtem is, olyan rosszul esett, tényleg annyira szerettem volna normál úton szülni. Persze még most sincs veszve minden. Mégis a hormonjaim is működnek, és nagyon szomorú voltam, sírva jöttem ki az épületből, még szégyelltem is magam, hogy most mindenki azt gondolja, hogy biztos valami nagy baj van, pedig csak ennyi, hogy farfekvéses Borsóka.
Szegény, biztos ő is érzi hogy valami nincs rendben a lelkemben, mert azóta, már vagy 2 órája folyamtosan és erősen mocorog.
Hát ennyi, legközelebb kedden kell mennem, akkor leszek pont 39+0.

Leone (38+3)

KépKép
leone
 
 


Leone!Kép
Szorítok neked, hogy Borsóka megforduljon.Kép
De hogy addig is eltereljem a figyelmedet a szomorkodásról, elmesélem hogy sétáltunk tegnap.

Eddig mindig alvásidőben sétáltunk, kimentünk a jó kis maglódi zötyögősre és a ház sarkánál már szunyókáltak is. Na ennek vége, gyermekeim rájöttek, hogy a babakocsiban ülni is lehet, a világ meg érdekes, így alvásról szó sem lehet. Néhányszor lenyomtam őket, de mint a keljfeljancsik, minden kutyára, gyerekre, autóra, már ültek is vissza fel. Beletörődtem az ücsörgésbe, de hogy ne süssön a szemükbe a nap, egyirányba fordítottam őket. Azonnal kitört a balhé, csak és kizárólag egymással szemben hajlandók utazni. Próbáltam a tetőt Soma elé húzni, hogy árnyékoljon, de úgy nem látták egymást teljesen 100%-ban, így kitört az újabb balhé, csapkodták a tetőt, tüntessem el onnan. Oké, süti a nap, majd visszafelé a másikat süti, csak nem lesz semmi bajuk. Vittünk néhány játékot, legyen mit rázogatni, de drágáim kidobálós korszakukat élik, így repült minden kifelé, persze jó nyálasan, bele a homokba. Félútra elfogyott az összes játék, maradt náluk két pelus. Sárának természetesen mind a kettő kellett, Soma megpróbálta a sajátját visszaszerezni, mondanom se kell, megint kitört a balhé, kidobálták a pelusokat is. Persze jó nyálasan, bele a homokba. Elfogyott minden kincsük, újabb szórakozás után kellett nézni, elkezdték egymás sapkáját lehúzgálni. Egy darabig adogattam rájuk vissza, erre kitört a balhé, kidobálták a sapikat is. Persze jó nyálasan, bele a homokba. Ezután elkezdték egymás zokniját lehúzgálni... Folytassam???
Az én áldott jó gyerekeim.

Puszi, Edi
edi
 
 


Kép Erre készüljünk mi is???? Kép

puszi. Orsi
10+2

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Edi,Kép ez tényleg, jó! Maradt rajtuk a végén valami? Kép Vagy csak az amit még nem tudnak egyedül levenni...

KépKép
leone
 
 


Edi!Kép
Es hazafele talalkoztatok az osszes ismerossel, maskor, mikor alszanak soha senkivel, mi?Kép...Es akkor az ismerosok kerdeztek, hogy "ki ruhazza ezeket a szerencsetlen gyerekeket"?Kép
szoszi
szoszi
 
 


Látom izgat titeket a történet vége. Nem akartam ezzel "dicsekedni", de akkor elmesélem ezt is. Megbeszéltük Zolival, hogy az iroda felé sétálunk, ha végzett összeszed minket és kocsival együtt hazajövünk. Tehát sétálgattunk, szedegettem a kidobált cuccokat, egyszercsak észrevettem, hogy hiányzik valamink. Visszanéztem, kb. 100 méternyire hagytuk el. Visszaszaladni nem mertem a gyerekek nélkül, megfordulni a szűk járdán a babakocsival nem tudtam. Ekkor ért mellénk a férjem, aki elé - a békésen gyerekeit sétáltató anyuka helyett - a következő kép tárult: felesége félmeztelen gyerekekkel őrült iramban hátrafelé húzza-vonja a babakocsit. Azt mondta nem mert ránkdudálni, nehogy valami baj történjen... Mit gondolhattak az idegenek, ha a saját férjem így reagált???

Edi
edi
 
 


Edi Kép
Elképzeltem magam előtt a jelenetet, nagyon nevettem. Aranyosak lehettek.

Alena
alena
 
 


EdiKép
Készítem magam lelkiekben, mert nagyon találékonyak ám a kis fiókák.Kép Egy kandi kamerával felvettelek volna Benneteket szívesenKépKépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Edi,
én is jót nevettem a történeten (a fiam meg rajtam). Nagyon édesek lehettek.

Bogár,
jó pihenést Nektek!

Leone,
drukkolok, hogy megforduljon Borsóka!!

Üdv.
Hóvirág
Hovirág
 


Edi,és ez csak egy nap volt a millióból, igaz???
Igazán becsülöm és tisztelem az összes ikres anyukát, aki egyedül küszködik két önállóságra törkevö csemetévelKépKép
Én néha ettöl az egytöl is besokalok, de hát mindig annyit bir az ember, amennyit muszáj, igaz?

Leone, nagy drukk, de ugye tudod,hogy a császár sem a világvége még...Nagyon köszönöm a linket, letölöttem, és már meg is néztem a képeketKép
Jó lenne azért beazonositani, ki kicsoda,mert kb 80%-ra sejtem csak...

Sziasztok, nagyon gyanús a csend Ádámnál.
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is előkerültem. Hogy Ti mennyit tudtok írni... Kép

Edi
Jó kis műsor lehetett az a sétálás. KépKép De azért jól birod a kiképzést, ugye? Jesszusom, akkor mire kell felkészülnöm ha mindhárommal sétálni akarok menni. Vagy az már lehetetlenség? KépKép

Mi jól vagyunk, szépen pocakosodok én is. Gergő meg már elmúlt 1 éves és úgy szalad, mint a nyuszi. Nagyon tudja, hogy hol vannak a kistesók. Olyan édes amikor odajön, odahajtja a fejét a pocimra és vigyorog. KépKép

Edelweiss
edelweiss
 
 


Sziasztok LányokKép
Most kaptam az sms-t Humitól, idézem:
MegjöttemKépHerceg Kristóf Marcell vagyok. Ma du.fél 7-kor bújtam ki 2550 g-al, 48 cm-el. Gyönyörű baba vagyok szüleim Ildi(Humi) és Karcsi nagy öröméreKépKép
Szivből gratulálok és nagyon jó egészséget kivánok Nektek no meg persze sok-sok tejcsitKép

Puszi: Doris
doris
 
 


De jó! Mi is Gratulálunk Huminak a kispapinak és a pici Kristófnak is. Jó egészséget és sok-sok tejcsikét Neki! KépKép

Puszi,
Edelweiss
edelweiss
 
 


Ezen az oldalon még nem szerepel táblázat, meg Humi és Kristóf tiszteletére, íme:

Kép

KépKép
leone
 
 


Kép

Humi!Kép
Gratulálok KépKépKép és sok-sok tejcit kívánok!!!

Marcsi!Kép
Ez már nem olyan mint a másik topic volt, hogy nem hoz szerencsét. Ha megírod az adataidat beleteszlek!

Soraya!Kép
Én számoltam el az adataid?!

Barbi!Kép
Küldök hozzá mail-ben magyarázatot is a hétvégén.

Köszi a bíztatást mindenkinek! Azt hiszem a front érzékenyen érintett és a hormonjaimra hatott, 3x bőgtem ma, banálisabbnál banálisabb dolgok miatt és egész nap bénáztam. Már jobban vagyok, remélem nem lesz több ilyen napom! Kép

Leone

KépKép
leone
 
 


Huminak hatalmas gratula!!! KépKép

Doris, köszi a jókívánságokat Kép

Edi, engem is felviditott a történet, elég vizuális vagyok Kép

Leone, dehogy te számoltad el, csak már az elején aug 26-ra tettek át, és az csut-i hétfordulót jelent Kép Én is bogök mindenen, nálam ezek szerint korán kezdodik Kép
Borsokának drukk a forduláshoz Kép
Elkuldöd a képek elérhetoségét nekem is?

Edelweiss, mesélj, hogy vagy?? Mekkora a hasad?

Mi ma este nagyot moziztunk, a hasamat kivulrol Kép A gyermek annyira rúgta a pocakot, hogy látszottak a dudorok itt-ott Kép Kispapi már a hegyi túrákat tervezi, meg a sziklamászást a fiával Kép

Jóéjt
Kriszta
soraya
 
 


Humi és Kispapi!!! GRATULÁLOK!!! Kristófnak sok-sok tejcsikét kívánok!!!

Leone!Kép
Te következel!Kép És már május van.KépPár napot még várhatsz, de sokáig már nem akarunk izgulni.Kép Illúzióid ne legyenek, a bőgős napok még csak most kezdődnek.

Edelweiss!Kép
Jó hogy előkerültél. Hogy bírod a szaladgálást a kisnyuszid után? Van segítséged? Tudsz néha pihenni? Hát azt hiszem sok-sok találékonyságra lesz szükséged. Gergő nagyon édes lehet ahogy hallgatózik a pociba.Kép

Doris!Kép
A profilomban lévő cím jó, oda írhatsz, jelentkezem én is nemsoká' a kérdéseimmel.Kép

Csajok!
Most meglehet nézni valahol a talis képeket? Nekem olyan gyogyósan írjátok le, mer amiket itt írtatok én nem értem. Köszi.

Puszi, Gyogyós Edi
edi
 
 


KépKépKépKép Nagyon sok boldogságot a Humi családnak, és rengeteg örömet a pici Kristóffal!!!!KépKépKépKép

EdelweissKép
De jó, hogy jelentkeztél. Örülnék, ha sűrűbben tudnál jönni, bár biztos ez Gergő mellett nem könnyű.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Humiéknak nagyon sok boldogságot kívánunk, és sok-sok tejcit!!!

Orsi
10+3

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Majd igyekszem gyakrabban jönni. Kép

Igyekszem pihenni amikor lehet, de Gergő után tényleg sokat kell szaladni. De annyira aranyos. Meg a nagyi is eléggé bedobja magát, mert sokat fájdigál a pocim, meg keménykedik. De állítólag nagyobb gond nincs. Hétfőn megyek a dokihoz, remélem ez ügyben nincs változás.
Azt hiszem gigapocim lesz. Csak lesek, hogy milyen iramban nő. Most 109 cm-nél tartunk és még csak most töltjük majd a 23. hetet. Mindehhez 8 kilót szedtem fel az elején rókakomával leadott súlyomhoz képest. Szóval alakulunk. KépKép

Edelweiss
22+6
edelweiss
 
 


Humi!Kép
Gratulalok es minden szepet es jot kivanok Kristofnak es az egesz csaladnak!!!
szoszi
29+0
szoszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?