Új privát üzeneted érkezett!

Ildikó, Tancsu , remélem reggelre meggyógyultatok a sózástól. :D :D :D
Ildikó te tényleg jól beszedtél mindenféle vackot! Ilyen erős gyógyit én is kaptam mikor az infúziótól begyulladt az egész karom hála egy gyagyás nővérnek,ez a gyógyi mentett meg attól ,hogy felvágják a karomat!

Kép
muzsuzska
 
 


laptetű :D :D :D :D

Tegnap mentünk dolgozni, olyan finom rántott húsi illat volt a lépcsőházban, hogy ma én is azt csinálok. Megyek lefűszerezem a csibemellet lesz krumplipüré és saláta hozzá. Holnapra is maradjon,mert akkor holnap dokibácsi lesz! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Márti, 9 ből 2 szúri miért kékül be és fáj? Mai is faszán sikerült, majd becartam.

Húsi pácolódik................

Felrakom a levest és főzőm egy kávét!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Hahó!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hahóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!

Itt vagyok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Csak jövök eldicsekedni,hogy túl vagyunk az első teljesen átaludt éjszakán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na akkor nem panaszkodhatsz!!!!!! Azért ne bízd el magad!!! :D
Biztos a kirándulás lefárasztotta! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Vagyok csak sütöm a rántott húst. Kevés volt a morzsám, így szezámmagos csirke lesz! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Ma elég sok rohangálásom lesz,még főznöm kell,aztán menünk sétálni,össze kell készitenem az összes cuccost,mert menünk Edelénybe délután.....

Valószinü hogy ma már nem nagyon fogok tudni jönni,igy előre is nagyon szép hétvégét kivánok mindenkinek!!!!!

Zsuzska:holnapra szoritunk..:D

Szilzi:kiváncsi lennék a hajadra...:D

Ildó:jobban vagy kicsit???

Márti:volt megint nagyjelenet???

Timi:nagyon édes Törpe...:D

Edina:gondolom Te már a nyaralásod élvezed...:)

Benó:hétvégén majd hivom telcsin...:D

Heni:pocakképet még-még-még!!!!!!!!!!!!.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na az tuti fini lesz majd...:):):)

Viszont én lépek,mert igy nekem semmim nem lesz kész.... :cry:

Cupp Zsuzska....:D

Jah és nekem piri még mindig sehol,holnap lesz 2 hete hogy késik.... :roll: :roll: :roll: ...már nem mondok semmit... :roll: :roll: :roll:

Cupp-cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló lányok!

Mindenkinek szép napot kívánok! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, látod fejlődik Gergő, tud ő is sokat aludni. :wink: Gratula.
Füled jobb lett reggelre?

Nekem nem túl sokat segített a sósoldat. Amíg ültem, tudtam is még lélegezni, de amint lefeküdtem, végem volt. :evil: Ülve pedig nem sokat aludtam. :evil: Mikor végre sikerült, akkor feltámadt a szél, de kegyetlenül, kivágta az erkélyajtót, futottam bezárni. Aztán vécéajtót zörgette, meg süvített a küszöb alatt, megint felkeltem, bezártam minden ajtót,ablakot, csak a hálóban hagytam nyitva,innen nem fújt. Akkor meg valami kukás nem hagyott aludni, itt túrta a kukákat, aztán meg nyitogatta az autókat. Na azt elzavartam, aztán meg a F. kelt fel rövidesen, úgy 5 után valamikor végre elaludtam. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Fél hétkor ment el a F., akkor felébredtem,de még visszaszundítottam. 7-kor viszont be kellett vennem a gyógyit, tehát felkeltem, csináltam a fiúknak tízórait, aztán lezuhanyoztam, hajat is mostam, megszárítottam. Most pedig hoztam ide reggelit és kávét és bebújtam az ágyikóba száradni és melegedni. :wink: Nagyon lehült nálunk mára az idő. Tök be van borulva.

Kép
flóra 11
 
 


Most délelőtt még megnézegetem a prezentációmat, aztán délben megyek be a gimibe,ott lesz infóból a konzultáció. Remélem gyorsan sorra kerülök, hogy legyen időm elmenni nyomtatniés beköttetni is a munkát,persze előtte még kijavítani a hibákat. :? Jó lenne ezt ma letudni.
Persze a Bálint ma reggel zengte be, hogy délután szülői. :? Hát amennyit fogok rohangálni,nem tudom, hogy erre is lesz-e időm. Meglátom, hiszen a munkával is a gimibe kell visszamenni, ha kész, este hatig itt lesz a lektornő. Szülői meg 4-től lesz.

Kép
flóra 11
 
 


Persze nem kellene ennyit rohangálnom, ha a lektornő hajlandó lett volna elolvasni és kijavítva visszaküldeni a munkámat. :evil: De ugye "csak" 3x küldtem el neki és kértem,hogy jelezzen vissza, de semmi. :x

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,látod, küldhetted volna ide a pirit.Én már nagyon várom. Nekem jól jött volna. De így legalább hamarabb beindulnak nálad a dolgok. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na, ma senki nem jön. :( Márti,Te merre vagy?

Kép
flóra 11
 
 


Halihó!!

Elég vacakul vagyok.Vagy a fáradság vagy nem tom miért.Hajnali negyed 5 kor kelt a pici(persze előtte is kelt már enni),azóta alig aludt csak szakaszosan.L.volt fenn vele.Mert én 7 körül kidőltem.Hidegrázásom volt,szédültem.Most se vagyok százas. :?

Zsuzsi azért lilult be a szúrás helye mert véletlenül elkap a tű vége egy nagyon vékony hajszáleret.Igazából nincs jelentősége.Ez mindenkinél előfordul.

Kép
martik77
 
 


Helló Ildó!!!!!!!!!!

Vagyok,csak közben fejek is,mert azzal is elmaradtam. :oops:

Kép
martik77
 
 


Helló!

Láttam, hogy bejelentkeztél, csak a prezentációmmal bíbelődöm.
Egy óra múlva készen kell lennem vele, hogy mehessek. Sajnos esik az eső, nem lesz kellemes így mászkálni.
:?

Jaj, Márti, most meg Te leszel beteg? Nem akartam átküldeni a bacimat hozzád. :(

Kép
flóra 11
 
 


Nyugi,szerintem csak kimerültség.Most fél 10 ig feküdtem,míg L.babázott.

Itt is car idő lett. :?

Kép
martik77
 
 


Már csaknem teljesen kész.

Mit csinálsz akkor? Elmész dokihoz? Vagy próbálod magad gyógyítani? Jobb lenne a doki, holnap szombat, lehet, hogy nem rendel.
Azért fáztál már tegnap is a Tancsuéknál. :? Már akkor sem lehettél rendben, valami már kezdődhetett nálad.

Kép
flóra 11
 
 


Nem megyek dokihoz.Azért annyira nem vészes.Gyorsan összerakom a szobát és visszadőlök pihenni. :)

Kép
martik77
 
 


Megyek,majd még jelentkezem. :D

Kép
martik77
 
 


Én is azt hittem, mikor megint kezdődött ez a nyavalya. Aztán sztreptokokkusz lett belőle. :( Na nem akarom, hogy neked is ez legyen. A kimerültség lenne a kisebbik baj. Pihend ki magad, reméljük segít. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Elkészültem a prezentációval is. Feljátszom usb kulcsra,felöltözöm és megyek konzultációra. :wink: Szorítsatok, hogy legalább ez sikerüljön, ha már más nem.

Kép
flóra 11
 
 


Mentem,pá.

Kép
flóra 11
 
 


Nahát,én voltam itt utoljára? :shock:

Itthon vagyok, végre. A munkám jó, pár dolgot, amit mondott a nő, azt kicsit átírtam. Ott helyben megcsináltam. De elmentek hamarabb, így arra nem jutott időm, hogy beköttessem és leadjam. Nem baj, így legalább még át tudom nézni,aztán majd postán feladom.
Meg így eljutottam szülőire is és legalább nem kellett annyit rohangálnom fel-alá.

Kép
flóra 11
 
 


Voltam patikában is, megjöttek a cseppjeim,kiváltottam a köv. adag antibiotikumot, vettem néhány teát,"csupán" 9000,- Ft-t hagytam ott. :?

Kép
flóra 11
 
 


Őrült zivatar volt itt, míg a gimiben voltam. Nagyon hideg is volt, agyonfagytam, egy hideg széken ültem. Már fájt a petefészkem. :? Most viszont szépen kisütött a napocska, végre. Egész nap teljesen sötét volt az ég.

Kép
flóra 11
 
 


Még mindig senki? Hová tűnt mindenki? :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Próbáltam pihenni.Kisebb-nagyobb sikerrel.

Akkor ma ez sikeres na volt Ildó!!! :D :D :D

Sajna nálunk is olyan vacak és car idő volt. :?

Hol van mindenki??? :shock: :shock: :shock:

Megyek pihenni.

Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Sziasztok!

Kispapa az éterben! :D :D :D

Megbízást kaptam tegnapi képek fórumra helyezésére. Először vehettük kézbe kis drága porontyaink, amit szerencsére sikerült megörökíteni. Mindketten 35ml-t esznek, és nagyon virgonckodnak evés előtt.
Benó is nagyon jól van, főleg tegnap óta! Nemsokára visszatér közétek, mert a bébiket 2000g-tól hazahozhatjuk, és már 1700 körül vannak.

:D :D :D Vigyázzatok magatokra! :D :D :D

Üdv: Benó,Gyuri,Dávid,Kristóf


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Istenem,Istenem,Istenem!!!!!! De gyönyörűek!!!! :D :D :cry: :cry: :cry: :D :D :D Hurrá, már lehet őket ölelgetni! De jó!!!!! :D Végre!!!!! :D :D :D Akkor most már csak hízni ezerrel, aztán irány haza! Ez fantasztikus! :wink: :D :D :D

Nagyon formás fiacskáitok vannak. :wink: Innen nézve most tiszta apjuk. :wink:

Juj,nagyon várjuk már Benót a babokkal. :D Sok puszit küldünk neki. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Jól indul ez a nap!!

Édesek!!Tünemények!!!

Persze rögtön sírva fakadtam olyan megható ez az egész. :( :)

Kép
martik77
 
 


Benó nagyon rutinosan,Gyurika pedig nagyon ügyesen fogja a pici. :D

Kép
martik77
 
 


Helló Márti! Éreztünk, mikor kell jönni, ugye? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Rögtön írtam is Benónak sms-t. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,nagyon szépek, komolyan.És végre kivehették őket az inkubátorból, meg kézbe is vehették őket,meg minden. :lol: Olyan jó érzés.És nagyon jól néznek ki a picik,innen nem is néznek ki annyira aprónak.És már hajuk is van! :D Olyan, mint a Gy.-é. :lol: . Nagyon apjuk fiai. :lol: :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Most nézem a vonalzón, hogy még mennyi lett volna hátra Benónak. Olyan hirtelen jött a szülése, szegénynek.
De a lényeg, hogy jól vannak. Benó nagyon aranyos azon a képen, ahol hozzábúj a babhoz. :wink: Gy.pedig nagyon büszke papa. :wink:

Végül akkor nem lesz 8 hét kórház. Ügyes kis fickók ezek, harcosok, mint az apjuk és az anyjuk is. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ma nálunk nagyon szép az idő.De ma nem megyek sehová, gyógyulnom is kell már valamikor. A F. volt már üzletben, most ment még valamit venni. De senki nem mosogat el! Fel kell kelnem, mosogatni, meg rakok be mosni meg ilyenek.

Kép
flóra 11
 
 


Javában folynak a tavaszi mumnkák a határban. Tegnap is hallottam, amikor mentek ki a mezőgazdasági gépek meg most is. Biztosan veteményeznek meg ilyesmit.

Kép
flóra 11
 
 


Tényleg ügyesek.És mennyit esznek!! :shock: :D

Kép
martik77
 
 


Nálunk most sincs valami szép idő.

Ma megyünk anyósék családi ebédre,mert L. tesója hétfőn megy vissza.Olyan búcsú ebéd féle. :)

Kép
martik77
 
 


Hú,lányok!!!! Nekem is van egy nagy hírem! Megjött a pirim, teljesen magától, mindenféle szuri nélkül. :D Talán akkor még működik a szervezetem. :D Hátha majd most a cseppek még besegítenek. Én annyira remélem,hogy sikerül rendbe szednem magam mindenféle orvosi beavatkozás nélkül. :wink: Nagyon akarom, hogy rendbe jöjjek. És bízok, bízok, bízok benne, hogy így is lesz. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Azt is néztem,már most milyen jól viszább ment Benó hasa.

Kép
martik77
 
 


Akkor neked ma nem kell főznöd. Én még ki sem találtam,ma mit főzzek. Nincs ötleted?

Kép
flóra 11
 
 


Na látod!!

Mindig van valami jó dolog!!!
Most a piridnek is örülhetünk. :) :) :)

Kép
martik77
 
 


Igen, azt én is néztem. Nagyon szépen visszament már. Pedig csak három hete szült, nem? Nagyon visszafogyott,pedig ikrek. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Én tegnap tojásos nokedlit csináltam ubisalival.Csak én nem ettem mert sok a tojás és nem akarom,hogy a picin kicsapódjon.Én pörköltet ettem kenyérrel,mert nokedlit elfelejtettem magamnak kiszedni mielőtt ráöntöttem a tojást.

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?