Új privát üzeneted érkezett!

Monyókám!

Én is látom.
Olyan nincs, hogy ennyi idő után még a repiszuri látszik.
Hidd el nekem kaptam már nem keveset és teszteltem is nem keveset...és csak egyszer volt pozitív. ET+12. naponon teszteltem akkor. (máskor Et+10 semmi csík nem volt...)


Ja, de te azt írod, hogy ahol a terhesség van az nem vált le. Ilyenről még nem hallottam. Sztem ilyen sincs.

Szval mennyi vérzés van?

Junko
junko
 
 


junko.

tegnap jott meg rendesen,elotte volt pici pecset vasarnap.
tegnap normalis verzesen volt,ma reggelre csokkent de meg delutanra siman beerosodhet.
azert gondolom hogy meg ezutan jon a java mert egyaltalan nem gorcsoltem,pedifg nagylany korom ota csak fajdalomcsillapitoval birom ki az elso ket napot.

azert jo volna ha 3 napon belelul kiderul hogy mi van mert el kell kezdenem szedni a clostyt.
meg ket ciklust megcsinalunk mert aputol kaptunk ajiba 3 darab tuszorepit,egyet elhasznaltunk de maradt ketto,nem akarjuk hogy karba vesszen apu olyan orommel adta.

ja es megegy rossz hir.elveszett a kedvenc macskank akit imadtunk.eletem legroszabb husvetja volt az idei.

viszont a parom nagyon egyutterzo volt velem.minden reggel egyutt teszteltunk es o is figyelte a teszteket,olyan edes volt.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Ez így tényleg fura .... :shock:
Embered aranyos hogy így támogat. Szegény cicus .... :( hátha előkerül.

Junko
Ne is mond, én is így vagyok. Az a baj hogy a férjem az örökbefogadásról hallani sem akar .... azt mondta ha nem lesz gyerek akkor nem lesz .... el kell fogadni.
Na de ő pasi ... máshogy éli meg. Bennem meg az van hogy csak telnek az évek, öregszem és semmi .... 33 éves vagyok.
kokusz
 
 

 
 

lanyok latom minndeki rossz passzban van.

en is total padlon,mivel most igy is sikrult mar es megsem maradt meg igy totoal elvesztettem a remenyt hogy valaha gyerekunk lessz.ket napja csak kovalygok a hazban semmihez nincs kedvem talan elni sem.

nalunk az orokbefogadassal nincs gond,mindketten belemennek csak most ugy erzem meg korai,eloszor valahogy meg kellene emesztenem hogy nem lesz sajat.

kokusz a te helyzeted sem egyszeru.megmondta a parod hogy miert nem akar orokbefogadni?

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Te még nagyon fiatal vagy, nem adhatod fel .... elhiszem hogy apdlón vagy, de még annyi mndent meg lehet nézni hogy hol van a probléma. Tulajdonképpenkomolyabb kivizsgálásod nem is volt ... bár tudom, nem könnyű ez, meg biztos anyagilag sem menne minden egyszerre ....
Annyit mondott hogy más gyerekét nem akarja nevelni.
kokusz
 
 


kokusz de ugy erzem ennyi ido utan feladhatom,es sokkal konnyabb lenne ha sikerulne elengednem ezt a temat.

mi mikor a parommal osszejottunk elotte vesztettem el a szuzesegem egy masik pasival.a vedekezes nem volt igazan alapos(ezt mar utoleg tudtam meg)Irto sokat kesett es el voltam keseredve es elmondtam a paromnak hogy valszeg terhes vagyok az elso pasimtol(akkor persze nem tudtam hogy ez nem ilyen egyszeru)
A parom rogton ravagta hogy nem gond,elvesz es felneveljuk a gyereket,nem szamit hogy nem az ove.akkor azt hittem viccel de rajottem hogy ezt halal komolyan igy gondolja.rengeteget beszeltunk azota es o azt valja hogy nem szamit ha nem az ove,csak o nevelje.
nekem egy kicsit nehezebb elfogadnom hogy nem a parom gyereket nevelnenk,nekem ez fontos.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Hány éve is próbálkoztok?
Hát nem vagyunk egyformák .... egyébként furcsa ez mert mikor kiderült hogy nem lesz ez nálunk egyszerű akkor is szüa került az örökbefogadás, és akkor még nem tiltakozott ellene. Ez mostanában jött nála elő. Én azért bízom benne hogy gy hogy nem cigizik jobb lesz már a spermája és hátha ez sokat vet a latba ....
Most akkor mi a terved? Elmész dokihoz?
kokusz
 
 


egy honap mulva lesz 4 eve
:?

szerintem a parod most nagyon bizakodo ezert hariti az oribabat.nem akarja hogy erre gondolj,bizik benne hogy lessz sajat.

nem igazan tudom mit csinaljak.meglatjuk megjon-e vegre normalisan,vagy a reggeli teszt eldonti hogy mi legyen.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Akkor kb ti is annyi ideje próbálkozotk mint mi. Nekünk októberben lesz 4 éve ...
Lehet igazad van, hogy ezért hárítja most ezt a témát. Mondjuk valamelyik nap azt mondta hogy már néha az ő hite is kezd elszállni .... az meg nem jó ...
Akkor reggel tesztelsz és az eldönti mi legyen .... és ha nem lesz egyértelmű?
kokusz
 
 


akkor nem tudom mi lessz.azert a mai helyzettol csak egyertelmubb lessz remelem mert mostmar megkattanok.

15percenkent rohangalok a wc-re nezni hogy mi van.kozben elsutottem egy tesztet is,es olyan mint a reggeli.
reggel megprobalok elso pisibol tesztelni,most arra porogtem ra hogy mehenkivulim van. :?

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Hát semmiképpen sem normális hogy vérzel és közben pozitív a teszt .... :roll: elhiszem hogy kivagy ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Monyókám!
Egy dolog mindenképpen nagyon biztató. Hogy a párod ilyen kafán áll a dologhoz. Jó lesz ez így meglátod. Én úgy érzem ő most érzett rá legjobban erre a dologra. (volt hogy nem voltatok ennyire egy hullámhosszon ha jól emlékszem)
A dokit meg hívd fel holnap ha pozitív a teszt, mert ha jól olvasom kezdődnek a köv. closty. Előtte meg nézzen már rád mi a helyzet. meg amúgy is. Pozitív teszt és vérzés....volt már ilyen, de nézzen meg!!!

Kokusz!
Biztosan úgy van ahogy Monyó mondta. Azért most nektek így lombikkal jók az esélyeitek. Persze, hogy nem az ÖB. az első.

Mi nagyon ráhangolódtunk az ÖB-re, aztán a tavalyi siker után nem volt hozzá kedvünk, meg hát...nem is sikerült túl jól a pszicho. tesztem....
Szval abbahagytuk az ÖB-s procedúrát. De most megint nem tudom mit csináljak....zárjam le végleg, vagy ne.

Junko
junko
 
 


junko igen most a parom mintha jobban akarna.
most hogy egy kicsit besokkaltam mintha jobban tamogatna :roll:
es meg a nok furak mi?
meglatjuk mi lesz,csak valami legyen mar.mar az sem szamit ha rendesen megjon csak tortenjen mar valami.

ha en kesz lennek ra szerintem mi beadnank.Volt mar olyan elgondolas hogy beadjuk es mire kapnank babat addigra elfogadnam,es mi van ha nem?szoval inkabb varunk egyenlore,jelen pillanatban be se tudnank adni,ahhoz par dolgot el kellene intezni.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Drukkolok holnapra nagyon hogy erősödjön az a csík és a vérzés meg menjen máshová ....
kokusz
 
 


Na latom, most nagyon szani itt mindenki. En sem maradok ki... :wink:

Kokusz, husveti mikulas :?: Hajra junius :!: Erdekes ez az orokbefogadas tema. Szerencsere en sosem jutottam el odaig, hogy eszembe jusson. De ha evek ota gyermektelen lennek, lehet, belevagnek. Nagyon nehez tema....

Monyo, sajnalom a tiprodasod. En ismerek egy lanyt, akinek megjott a menszesze, kozben meg terhes volt. Nem is tudta. Csak a kovetkezo mensi maradt ki. Ezert ne add fel :!:
Ugyanakkor a HCG kozismerten eleg lassan urul ki. Ami most a teszteden latszik, biztosan terhesseg (van/volt). Bizunk az elobbiben :wink:
Ha mehenkivulid lenne, miert jonne meg a menszeszed :?:

En jelen pillantban nem gondolkodom a beultin, pedig mar jovoheten lesz. Kisfiammal most eleg nehez napokat elek meg, gyakorlatilag egy honapja nem alszunk. Ez biztosan a dackorszak kezdete... na de nem akarok itt panaszkodni, csak azt mondom, bizony sokszor gyerekkel sem konnyu. Tudom, gyerek nelkul sokkal rosszabb....
Azt hiszem, ez a beultim most kicsit erzelmek nelkuli lesz. Kicsit ki vagyok merulve es 2 sikertelen utan az ember szkeptikusabb...

De lehet, jovoheten mar jobban leszek.

Angeleknek sok sok drukk :!: :!: :!: Pici Kokusz gyogyulj meg :!:

Ja, kepzeljetek, a napokban beszeltem egy baratnommel. O sem mai tyuk, 35 lesz iden. Az ura meg aztan plane nem mai gyerek. 3 eve hazasok, azota nem vedekeznek. Mindig kerdezem tole, jon-e a baba, mi van mar. Egy-ket kivizsgalasig eljutottak, de semmi tobb.
Azt mondja nekem, tulajdonkeppen nem is csodalkozik, hogy nem terhes, mert nem figyeltek eddig a peteerest :shock: Hogy igazabol csak 2 honapja probalkoznak.... persze, rohog a vakbelem. Tisztara magamra ismertem, ahogy nalunk is teltek az evek es mindenki kerdezte mar, na mi van gyerekugyben. En is ugyanigy magyarazkodtam....
katavirag
 
 


sziasztok.

hat lanyok majdnem nem lett reggel teszt,kepzeljetek elmentem pisilni es elfelejtettem felvenni a pisit,aztan kapcsoltam es sikerult meg par cseppet kipreselni es megcsinaltam a tesztet.

tegnap estere a verzes csokkent csak pisilesnel volt,reggel tiszta betetre ebredtem azota nincs semmi egyenlore.

tegnap apa hazaert es csinaltunk kozosen egy tesztet,apa ravagta hogy a vasarnapitol sokkal erosebb szerinte a duplaja es elkezdett orulni,en meg leorditottam hogy minek orul ez nem jelent semmit.aztan olyan szomi lett meg en is hogy durvan bantam vele.

na de a lenyeg.alulrol felfele kell nezni a teszteket.
a legalso a tegnap "reggeli",a kozepso a tegnap delutani,a legfelso meg a mai par cseppes teszt.velemenyek?
Kép

Kép
monyo83
 
 


draga gyugyi megbuheralta a tesztem es olyan mint eloben.
ilyen a mai eloben.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyó, szerintem tuti babás vagy!!! Irány a doki!! Nagyon drukkolok!!!!! És kisfiúnk lesz!

Kép
kata05
 
 


Kata gratulalok a kisfiadhoz :!:

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Ez pozitív, menjél dokihoz légyszi mert ez a vérzés akkor sem jó ... drukk
kokusz
 
 


Sziasztok!

Monyókám!

Én ismét nem akarok hiú reményeket kelteni, de ez erősödik, most nemazért. Dokihoz mikor??? Szeded az utrót?
(nekem atom erős sosem volt a tesztem egyébként....úgyohogy hajrá)

Katavirág!
Én is lecsaltam annó fél évet a próbálkozós időből, hasonlóképpen magyaráztam mint a barátnőd, nem figyeltük a pé-t meg nem is akartam....aztán rájöttem ez hülyeség. De látom ez általános.
Lombikhoz hajrá, sztem jó hogy így sorban nyomjátok, nincs sok idő agyalni.
Egyébként én most nem vagyok rossz paszban, csak úgy agyalgatok erről-arról, amikor időm engedi.

Kokuszom!
Tudom írtad, de had égessem bele az agyamba. Mikor mentek vissza lombikozni? És egyébként igaza van a férjednek 3 hónap kell a kisfickóknak. Még mindig azt mondom óriási dolog, hogy így lerakta a cigit.
Látom nálad is, Monyónál is most kezdenek ráérezni a fiúk.Ezt látoma férjemen is. Szét aggódja magát pl. Angyalékon. És ebből érzem, hogy most kezdi igazán felfogni és igazán akarni a dolgot. Úgy tűnik kell nekik egy kis idő....

Angyalról tud vki vamit? Én nem merem zaklatni, de érdekelne azért mi újság velük.
Most is mindennap eszembe vannak!
Angyal, ha van kedved, visszavárunk!



TÖBBIEK? (Anyapoc-tanít, Tildi-növesztgeti az ikreket, Okr-tanul, Kata-dódozik, Ancsa-nagyon rég volt, ZSazsóka-bölcsibe szoktat) Szval kb. tudom mi lehet, de azért írhattok! :)

Junko
junko
 
 


Monyó!!!!
Ez bizony egyre erősebb!!! Doki!!! Drukkolok!
Végre ismerni fogok egy nőt (az anyámon kívül, de ő megbízhatatlan), akinek megjött, miközben már babás volt... :wink:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Junko
Júniusban lesz a következő. Most épp azt számolgattam mikor kell mennem a Kaáliba. Várom már! Csak lassan telik az idő .... Tudom én is hogy 3 hónap kell, de mégis egy kis remény ott bőjkált bennem ... hát végülis koppantam már eleget ez már belefér .... Épp ma reggel számolgatta a férjem, hogy már egy hónapja nem cigizik. Olyan büszke vagyok rá.

Katavirág
Hajrá következő beülti :)

Balikám
pussz :) ez jó amit írtál :)jót kuncogtam
kokusz
 
 


Sziasztok!

Monyo! Ez tényleg erősödik!
Figyelek ám! Csak nem mindíg reagálok! :lol:
Én is hallottam már olyanról,h v.kinek megvolt az első pár hónapban.
Na de te azért más vagy! Menj orvoshoz!

Bali!
A b.nőm tesójának is megvolt első 3 hónapban.

Hétvégi poén!
Focistákkal kimentünk pecázni, csajokkal egy kupacban (vagy 10-en)ülünk, szóba jöttek az ikrek. Elkezdék mondani, hogy jaj, ők is ikreket szeretének. Párom megszólal "Elmondjam a srácoknak a titkot?" Hát gondolhatjátok,h szét röhögtem magam! " Hú, de nagy titok!"

Junkó!
Jó, akkor várhatom,hogy Fanni ír nekem!!

Katavirág!
Na én is ilyen érzelmek nélkülin voltam! :D Aki drukkolni mert még annak is mondtam,hogy hagyjon békén a kérdezéssel, nem beszélek róla és vegye tudomásul, h 20% esélye van, ami pedig annyi, mint egy természetes!

Mi is ráhangolódtunk már az ÖB-re. Sztm. most nyáron el is indítottuk volna. Megspórolod a jó esetben 9 hónap aggodalmat és kapsz egy cuki kis bogyót! Úgyis olyan lesz amilyenre neveled! Legalábbis 80%ban. Mennyi szeretetet tudsz neki adni! Az anyukája lemond róla,de olyan helyre kerül ahol már nagyon várják bizti nagyon fogják szeretni. Néztem a Gólyahír talikat. Jaj, olyan tündérvirágok vannak ott is.
nárciszka
 
 


Nárciszka!
Hát ez az! A barátnőd tesóját szintén nem ismerem. :lol: ...ő is csak az ismerősöm ismerősének az ismerőse :wink: :lol:

Kokusz!
Óvó szemem rólad sem veszem ám le! :wink: :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


az van hogy nem tudok dokihoz menni mert most mondja anyu hogy pentektol keddig allami unnep.szerb husvet,senki nem dolgozik :cry: :cry:

bali,anyosom 4honapig rendesen menstrualt a parommal,akkor jot ra hogy terhes amikor a parom megmozdult a hasaban.

kokusz azert nalatok sincs kizarva a spontan igy lombikig meg barmi lehet,foleg ha a parod eredmenye javul.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Hu az baj, azért jó lenne ha látna egy doki. Ez a vérzés semmiképp sem jó, a pozotív teszt ellenére sem. És talán kéne progeszteron, azt abbahagytad nem?

Spontán végülis persze lehet ha emberem spermája javul. De nemtom így cigilerakás után mennyi idő kell, 3 hó minimum. Úgyhogy majd meglátjuk, végülis még összejöhet de júniusban itt a lombik ha mégsem.
kokusz
 
 


hazaert apa megmutattam a tesztem szeme felcsillanat majd rabeszelt hogy tegyek egy probat hatha elvalal a doki(a penz nagy ur).
bekunyiztam magam pentekre 11:30ra megyek.
akkor leszek 4+5on akkor mar lehet latni valamit?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kicsit összeszedetlenül, nem tudom, hol maradtam le :oops:...

Kokusz

Hát megjött :?... Párodnak gratulálok, ez már tényleg eredmény :).
Az én egyik vénlány, mellesleg biológia tanár kolléganőm mondta a másiknak, amikor örökbefogadott (szintén biológia tanárnő), hogy ő ugyan nem tenné sosem, mert akkor magát sem okolhatja, hogy a gyerek milyen képességeket örökölt :shock:... mondja ezt ő,akinek tudni kellene, hogy a környezet legalább annyit számít ebben,ha nem többet :evil:!!!!.... Sok babának van szüksége szerető szülőkre :)...

Monyo

Apám, nem semmi tesztek :).Ez meg nem mensi volt,hanem kutyafüle!!!Drukkolok a dokiig (és persze utána is :)). Itt baba van a dologban :).

Junko

Ház ügy rendeződik?

Ildikém

Jó pocinövesztgetést :).Azért mi is megnéznénk már :oops:...

Katavirág

Nemalvás :(.... Az szar :?.... Kitartás, mindenhez :).


Nálunk tegnap nagy tragédia történt, meghalt a hörink :(.
A legnagyobb baj az volt,hogy Bulcsú látta haldoklani (nem kapott levegőt,aztán vér is jött a szájából) és nagyon megviselte akkor.Alig tudtam megvigasztalni, egyfolytában magát okolta,hogy biztosan nem jól csinált valamit :(.
Aztán rajzolt neki egy rajzot, amit mellétettünk, amikor levittem a nagy kukába :(.Aztán integetett az égre,mert biztosan ott van már :(.
Hát nagyon szomorú volt az egész....
Ma már jobb a helyzet,gondoltam,hogy kialussza a nagyját,de sokat emlegeti :roll:...

anyapoc
 
 


jaj anyapoc ez nagyon szomoru,ez a baj a horikkel hogy keves ideig elnek es nagyon megviselik a kicsiket.nekem is volt kiskoromban horim,meg keresztet is csinalatm neki.

az en macskam sem jon vissza tobbe,kettevagta a vonat :cry: nagyon sajnalom,nem is tudtam megnezni anya mondta hogy latta.

Kép
monyo83
 
 


Monyókám!
Nagyon-nagyon korai, de a méhnyálkahártya vastagságáról mindenképpen látni fogja, hogy mi a szitu sztem.

Nagyon drukkolok, hogy legyen jó nektek!!!!!
Vérzés? Holnap lesz teszt????

Junko
junko
 
 


Bocsi, hogy megint bepofátlankodom. Monyo a babaprojekt topikból mikor elmentél utánaolvastam mi is történt veled. Nagyon szimpi lettél és azóta is figyelemmel követtem a sorsod. Láttam, hogy írtál és úgy éreztem be kell nézzek és micsoda jó hírek! Én szívből kívánom, hogy baba legyen a pocakodban, a csíkot jól lehet látni szerintem szép szülinapi ajándékod lesz. Még benézek mert tudni akarom mit mond pénteken a doki. Addig is nagyon szorítok neked.
Puszi neked és ne add fel.

Mégegyszer bocsi csajok, üdv nektek is.

Kép
Kép
melisch
 
 


Anyapoc!

Jajj szegény Búlcsú.
Gyerekkoromban engem is nagyon megviseltek ezek a dolgok.
És mondjuk most is. Az egyetemen is megsirattam a hörimet.
Ház alakul, hitelt múlt héten megkaptuk. 6 hónap után.
Most a lehívással vannak kis gondok.

Monyó!
Tényleg a macsekot írtad.
Sajnálom őt is. :(

Junko
junko
 
 


Junko!
De drága vagy!
Igen, bölcsibe szoktatás + megfázás + nekem fogfájás....

Monyó!
Irány a doki! Az a biztos, ne találgass!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Monyo, ez izgi :!: A teszted eleg egyertelmu :!: Drukkok es varjuk a fejlemenyeket :!:

Horihalal :shock: :?: Nekem gyerekkoromban 7 horcsogom volt, mindegyik halala megviselt :cry:
katavirag
 
 


sziasztok.

alulrol felfele kell nezni,kedd,szerda,csutortok. :lol: megint erosodott.
ha a hcg ket naponta duplazodik akkor meg plane,also es felso.
nagyon nagyon izgulok :oops:
Kép

Kép
monyo83
 
 


Anyámszkianyám. :)
Hogy fogom én kibírni holnap 11.30-ig? Aztán mire jössz a hírekkel nem is leszek itthooooooooooo.

Junko
junko
 
 


junko,te hogy fogod kibirni? :lol: :lol: hat en hogy birom ki adig :lol:
ha most ragondolok hogy mennem kell gorcsben van a gyomrom,ugy felek.

ja es,szeteseik a fejem,plusz kell mennem csirket pucolni :? anyunak megigertem meg hetfon nem hagyhatom cserben,izgi lesz.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!
Mi tagadás, nagyon bizakodom! :lol: :lol: :lol:

Anyapoc!
Jaj, ez horror! :cry:

Kokusz!
Szerintem 1hónap is számít nemdohányzásügyileg. Képzeld el, a barátoméknak a helyi szülész-nőgyógyász isten azt mondta anno, apa is szedje az Elevitet 2naponta a projekt előtt. meglepődtem, de a fiúknak sem árthat a vitamin végülis.....ű

sírááááááááááás

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Jóreggelt

Monyokám drukkolok nagyon, a vérzés ugye teljesen elmúlt?

Junko, neked is mindjárt indul a lombik :)

Bali, ja tudom, emberem is szed vitamint :)

Látom szépen lassan tényleg elfogy ez a topik, most Monyo aztán Junko és én leszek a törzstag :) de majd azé ne hagyjatok itt egyedül ....
Aszem levágatom a hajam, most nőtt meg de melegíti a nyakam és találtam egy tök jó frizurát .... jó rövid, nem tudom belevágjak -e
kokusz
 
 


hat mindenfele torteneteket olvasgattam de tobbnyire akinek verzese volt a baba elment,ettol most teljesen letortem :cry:
mindegy az is eredmeny hogy idaig eljutottunk.

lassan indulok anyaekhoz,nekik meg valamit be kell hazudnom hogy miert nem leszek itthon holnap :? lehet megkerem aput hogy vigyen el a dokihoz mert cisztara gyanakszom vagy valami,valami olyat kell kitalalnom amitol nem kapnak fraszt.

kokusz szerintem en meg maradok,nekem is kellene fodraszhoz mennem de egy szal kedvem nincs.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Azért ne legyél pesszimista, persze vannak ilyen történetek, de vannak olyanok is amikor megmarad a baba. Mindenesetre jó hogy a doki holnap fogad.
kokusz
 
 


Monyó!
Juj, nagyon izgi! Erősödik. Türelmetlenül várom a holnap délutánt,hogy hozd a híreket.

Az én macskám a 9 életéből már egyet elhasznált. :lol: A jómultkor elsirattam, sajnálkoztam... Aztán a kölykének vittem ki kaját,mondván szegény anyuci elpusztult és a kanálcsörgésre jött az anyamacsek is. Hát a kanál megállt a kezemben,hogy akkor most mi van?Akkor melyik van a kukában?!
nárciszka
 
 


Jaj, Monyokám! Hát épp tegnap írtad, hogy a férjed is egy ilyen baba! Kicsit hatásvadász a lelkem, de majd idekint jól elfenekeled! :lol:

Kokuszkáról senki semmit nem tud? :?

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


[quote="harcimokus"] írta:harcimokusgérte, hogy hamarosan jön, erre várok nagyon. :oops:
egyébiránt, azt gondolom igen :wink: , de majd elmondja ő maga, talán... tejcsikézik és gép is lekerült újból. :)


Ezt találtam a Kaálisban :)
kokusz
 
 


sziasztok Csajok!

hát újra itt...
nem is tudom, hol kezdjem, úgyhogy lehet, hogy sefülesefarka nem lesz annak, amit írok, de próbálok értelmesen.

kezdem ott, hogy NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖK/KÖSZÖNÜNK MINDEN DRUKKOT, RÁNKGONDOLÁST, MINDEN BÁTORÍTÓ/ÉRDEKLŐDŐ SMS-t, E-MAIL-t. és kérlek, ne haragudjatok, hogy nem válaszoltam. sokszor nem is tudtam volna mit is, vagy egy sms-be úgyse fért volna.
Külön köszönet drága HARCIKÁNKNAK MINDENÉRT!!

rólunk, először Kókuszkánkról, akinek persze van már hivatalosan is neve: Diána, gyönyörű pici lány.
ma 23 napos, tegnapi mérés szerint 860gr! a 850-es születésből lefogyott 700-ra, de a kezdeti nehézségek után már nagyon megszerette a tejet, a mai adagja 8x6ml! persze nem ciciből, hanem orrszondán keresztül kapja.
Tüdőgyulladás és csúnya fertőzés után most (koppkopp) jól vagyunk. Már nincs gépi lélegeztetés, de most is rajta van egy légzést segító szerkentyűn, és ha ügyes, akkor nemsoká csak garatoxigént fog kapni - kétszer már eljutottunk odáig, de sajnos jött a kisebb(nagyobb) visszaesés.
Hosszú útunk lesz még, és vannak még nyitott kérdések, hogy az első napok komoly problémáinak mi lesz majd a maradványa a jövőre nézve... de most e tekintetben homokba dugom a fejemet, és inkább örülök minden napnak, minden pici előrelépésnek.
Bízunk a legjobbakban, drága pici Diánánk eddig is nagyonnagyon erős és ügyes volt, nagy dolgokon van már túl. (ha még egyben lennénk, akkor lennék most 29+3... még ez is kora lenne...) Nagyon szeretjük, apukáját (is) már a kis ujjacskája köré csavarta.

rólam? mit is... számomra 23 nappal ezelőtt megállt az idő, mikor elfolyt a vizem, azóta mintha másik világban élnék... épphogy felfogtam, hogy pocakos vagyok, tényleg pocakos!, addigra előállt ez az új helyzet... igen, számítottam rá, hogy korán fog érkezni, de hogy ennyire, reméltem, hogy nem. na de a kis drágaság most már kint van.
a császár sem volt egyszerű, miután bébikét kivették, volt még mit rendbehozni bennem, rettenetes összenövéseim voltak, az orvosomnak immáron másodszor köszönhetem a méhemet.
de mindez másodlagos, a műtét után kinyitottam a szemem, egyet akartam tudni, mi van a kicsi lánnyal, él-e... és élt! a PIC team-je már ott állt készenlétben a szülőszobán. Kicsikénk először nem akart lélegezni, de lenyomták neki a tubust, és utána színe is lett - na kb erre emlékszem, hogy ezt mondta vki. Akkor és ott ez elég volt. Apukája még éjjel megnézhette, én másnap. Édes kicsi virágszál... kellett pár nap, hogy ne csak sírva tudjak ránézni, hogy megszokjam a kis méreteit.
De ugye azóta eltelt több, mint 3 hét, a legkrikusabb időszakon, azt hiszem mondhatom, hogy túlvagyunk. Biztos lesznek még kis visszaesések, de most a legfőbb feladat, hogy nőjőn a kis drága, nagyon kis bőregér volt.

Most hirtelen ennyi. Ígérem fogok most már jönni, ha nem is annyit mint régen, hisz Diánám sok időmet elviszi, de ez jó!

puszi mindenkinek!

Az itteni dolgokból eléggé kiestem, remélem mindenkivel minden OK!
Annyit látok, hogy Monyókáért kell most izgulni, drukkdrukk!
angel37
 
 


Óóóó Angel
De jó "látni" téged! Nem is tudom mit mondjak, nagyon sokat gondolok rátok és továbbra is szorítunk a férjemmel együtt. Nagyon szép neve van Kiskókusznak :) és nagyon erős kislány, mint az anyukája :)
Ölellek és gyere ha van kedved!
kokusz
 
 


angel.

Gratulalok Diánához,gyonyoru nevet valasztotatok es orulok hogy jol vagytok.amint tudsz gyere surubben meselni,hianyoztal am nagyon.
tovabbra is kuldjuk a pozi energiakat a kiscsajnak.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok,
Csak egy gyors beugrás.
Bocs, hogy mostanában nem jöttem, de egyrészt sokat dógoztam, másrészt picit negatív vagyok mostanság... (persze ez utóbbi a minnyámegjön előtt normális nálam...) és amúgy sem úgy alakulnak a dolgaim, ahogyan szeretném :?

A megjövősöket sajnálom! :cry:

Monyo,
Neked nagyon-nagyon drukkolok holnap! ++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angyalom,
Akkor itt is gratulálok a szépnevű KisKókuszhoz, akarom mondani Diánához! :D És aztaaa, máris ekkora mennyiségig jutottatok?! :shock: Ügyeeees ez a kiscsaj! Észre sem veszed és úgy megnő, hogy már alig fogod bírni! :wink:
Azért az esti szertartásomban még marad a Rátokgondolás!

Puszi Mindenkinek:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Angyal Lelkem!

Óriási boldogság számomra, hogy itt vagy. A neve miatt meg kislányod a lelkembe zártam már rég, tudod miért. :)
Hogy már gyarapodott is, nagyon jó.
Továbbra is szorít neked az egész száni társadalom, és gyere és írj bármikor bármit.



Többiek nektek később írok oké?

Junko
junko
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?