Új privát üzeneted érkezett!

ani! jaj de edik :lol: :lol: :lol: ne agodj ugyi anyuka vagy csak csintalanok a torpok, de mindenkie ilyenek, majd lesz nalunk is ver folyas meg stb

MINDENKINEK KELLEMES HUSVETOT!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


ani: nagyon nagyon édik és szépek a gyerkőcök. Jázmin is példa :D
Jaj mi nagyon nagyon lányt szeretnénk még a kínai naptár szerint is az lesz. Hát majd meglátjuk.

szmet
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Szmet!
A gyerkőcnek még bőven ráérsz boltolni. Amúgy alapból 56-62vel kezdenek. Az 56ost hetek alatt kinövik, abból elég pár darab (pláne, hogy sok látogató is ruhát fog vinni) a 62-est kicsit tovább hordják. 4-5 darab elég, az meg, hogy milyen rucik kellenek attól függ, mikor szülsz.

Ani!
Cukorfalatok! Imádom a kölkeidet!

Boldog nyulat!
vovanda
 
 


ani: mesélj nekem légyszi a névadóról.....
az érdekelne, hogy kb mi a menetrendje meg ilyenek....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


szmet! szep a vonalzod, nem soka meg tudod hogy nunis vagy kukis babad lesz :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vovanda: Köszike a választ. Ez nagyon hasznos volt. Inkább akkor majd 62eseket veszek, de lehet még az én saját ruciaim is megvannak és akkor nem kell sokmindent vennem.
De megfogadtam hogy a 20. hétig semmit nem veszek már.

moni: Köszi a vonidícséretet. Hát igen már nagyon várjuk hogy milyen nemű a baba. Legközelebb csak a 18. hetes uh ha megmondják az még 3hét. De a magándokimhoz megyek a jövő héten és hátha.
Ja és a te vonid is aranyos. olyan édik a gyerkőcök rajta :D

szmet
 
 


Sok locsolót csajok, pasiknak (mármint Pasinak és a topic-os anyukák srácainak) sok piros tojást :wink:

Kép
mazsi02
 
 


sziasztok!

gyor bekukk.
a mi gépünk sajna bedöglött,és nem tudom,hogy mikor lesz jó ismét.most éppen anyósoméktól írok.ünnepi ebéd... :wink: ha bármi van írok üzit csajok.

ani!annyira édesek a kicsik!nagyon-nagyon jó képek!Jázmin valami tünemény!Szabi pedig kis vagány csávó!nagyon aranyosak! :D

szmet!jó a vonalzód!hogy telik az idő...már 15 hetes vagy....

árnika!sok puszi!

mazsi!köszi a drukkot.remélem már tényleg nemsoká szülök.nagyon várom már,hogy a kezemben tarthassam Sedit! :D sok puszi nektek!

kincs!sok puszi nektek is és sok szép pirostojást kiskincsnek! :wink:

mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
amint jó lesz a gépünk írok.ha addig bármi is történne,akkor írok üzenetet aninak és árnikának!puszi mindenkinek!

Kép
timé&tati
 
 


Pasi!
A polgármesteri hivatalban,(nekünk a műv.házban)bementek,és bejelentkeztek névadóra.Időpont egyeztetés,szülők,keresztszülők adatfelvétele...stb.
Maga a névadón ti,és a keresztek elöl ültök,a kereszteknél vannak a törpék.Mögöttetek a nép.Egy nő beszél,verset mond ,gyerekek énekelnek(nem a kicsik:)),és hivatalosan keresztszülőkké fogadják azokat akiket szántok.Fogadalomtétel.Röviden ennyi,mert már mennem is kell,ha nem voltam érthető csak kérdezz!Üdv.!
Szörnyű éjszakánk volt!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Versenyben ordítottak,egymást mindig felkeltették,hiába a külön szoba.

Kép
ani0227
 
 


timi! latom nyuszi meg nem hozta Sediket, de piros tojast biztosan :D

ani! :cry: :cry: te jo eg a kulon szoba sem mukodik? akkor mi?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Akartam a másikor írni, csak lukas az agyam. Ez a sírni hagyós módszer szerintem egy marhaság.
Fél éves kor körül általában a fejlődési ugrás meg a fogzás okoz gyakori ébredést. Ha belegondolsz: most kezd a baba igazából mozogni, rengeteg inger éri napközben, jön a foga. Ezek külön-külön is elég feldolgoznivalót adnak, pláne együtt. És vannak babák, akik ettől rosszul alszanak. Sajnos ki kell bírni. Nekem ma Balu 2 óra alatt aludt el, pedig iszonyúan fáradt volt. Sokfelé jártunk, sok minden történt körülötte. Ugyanez volt danival. Ő is sokáig nyekergett.
A sírni hagyással szerintem nem elaludni tanul meg. Egyszerűen beletörődik, hogy hiába sír, nem jön senki. Ez viszont szerintem nem jó.
Nálunk Pasi is éjszakázik. Az nem működik, hogy hármasban aludjatok? Mármint Apa, Michelle és te? Balu elég sokszor átjön mellénk éjszaka, sosem volt belőle gond.
vovanda
 
 


Sziasztok!

ani naggyon jók a képek!!!

Móni a nyuszis képeket te kreáltad??
Milyen progival??
Anyáknapi képeket kellene gyártani :)
KÖSZI!!

ÁRNIKA??

Mindenkinek pusz!
Vendég
 


vanda! koszi, en is eleg drasztikusnak talalom eszt a modszert, apa eleg sokaig birta a sok ebredest, de mivel sokat 20 meter magasagban dolgozik es ha kicsit nyuzot eleg veszelyes, a nelkul is az, remenykedem hogy jobb lesz, ha mellem teszem akkor is van hogy 30-40 percet ordit es latom rajta hogy sokszor pont a faradcsagtol alszik roszul es olyankor nehzebben alszik visza, szerinted normalis ha csak kis tejcsi utan alszik visza, de van hogy azzal sem :roll: :roll:

kincs! photoscape a program neve, ingyenes, le toltheted a nettrol nyugodtan es nem nehez vele banni

puszi mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Teljesen normális. HZa igényli és megnyugszik tőle, nyugodtan adjál neki tejet.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Móni nem alszanak a kicsik? Vagy "csak" az egyik? Az alvás nálunk is mumus... Totál egyetértek Vandával a síni hagyós módszer kapcsán. Én most a fogzásra fogom a nemalvást, sírást. Most a gyógyszertári ecsetelőt használom, de nem tudtok valami jó árfekvésű gélt?

Tegnap voltunk a Cora-ban és találtam olcsó, de aranyos rucikat a kicsinek, igaz alig volt már pár akciós darab, és méret is alig, de ennek a párnak is örülök. Ha esetleg arra jártok meg lehet nézni, hátha akad egy-egy darab. Body 270, hosszú ujjú pólók többféle 370, kantáros nadrág felsővel 1200.

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Ha végképp nagyon gáz, Panadollal is bedörzsölheted az ínyét.
vovanda
 
 


Sziasztok

vagyok, csak sokat kertészkedem

Timi mostmár itt a célegyenes, várom az sms-t. :D

Kincs Te sem jössz sűrűn :( , az a progi tényleg jó, Én is csináltam vele ajándék képeket, nagy sikere volt, ötlet szupi :wink:

Vanda bocs hogy nem hívtalak vissza éppen a postás volt nálam, hogy fáradjak már be a postára, mert a csekkjeimet nem pöcsételték le, persze éppen a legmesszebbi posta :twisted:

csont nega a tesztem, evvan

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: nálad volt a postás, mi? :lol:
és olyankor nem veszed fel a telefont....értem én.... :oops: :roll:
na de hogy vissza se hívod? :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szió!

Árnika pont most gondoltam,hogy teszteltél e ugyan?
(én még drukk azért)Sokat vagyunk kinn, kicsit betegeskedünk is és 1000felé gondolkodom, szülinap itt a nyakunkon és még semmi sincs elrendezve,ballagóra megyünk, anyáknapi képet kéne kreálni ,fodrászhoz bejelentkezni, fényképészt leszervezni,kertészkedni és +a napi dolgok...

Tényleg lányok szamos marcipán gyurmarciját vagy a masszát lehet kapni debiben????????segítsetek!!!esetleg más marcipán massza is érdekel!!
köszi!

Móni van ilyen programunk de sztem nem új vrzió mert ilyen nyuszis hátterünk nincs csak karácsonyis képkeret:( :? :roll:

Szia Mazsi, én is szívesen vásárolnék rucikat kiskincsnek csak ritkán jutunk coraközelbe:(
Fogzásra van vmi spéci zselé fogászati boltban lehet kapni fogdokik zsibbasztásra használják, én a másik topikomon boltoltam pár milit.próbálok érdeklődni neked.

Timi??

Pasi te miket kitalálsz :shock: :lol:

Ani??????
Vendég
 


vanda! hat adok neki tejcsit, mert akkor nagy ra az esely hogy nem ordit, de nem 100%

mazsi! michelle alszik roszul, en is mar nagyon ra akartam fogni a fogzasra, de sehol semmi, a dentinoxot es dologelt ajanlotak nekem, de nem tudom menyibe kerulnek, mert itt nuncs, amit itt vettem 7,8 euro volt, de nalatok bizti olcsob

arnika! :( :( :( :( tesztet

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


kincs! a nyuszis hateret a nettrol szedtem es le mentettem mint jpg es asztan osze kombinaltam a kepeket a programmal, en ugy kerestem mint easter desktop a googleban

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippeket, a Panadolt gyógyszertárban is ajánlották, az van is itthon, úgyhogy biztos kipróbáljuk.

Irigy vagyok ilyenkor mindig a kertes házban lakókra. Olyan szép idő van, és nekünk annyi a levegőzés, hogy teszünk egy kört a szmogban :(

Árnika, milyen érzékenységű tesztet használsz? Akkor ebben a hónapban nem lesz inszem?

Kincs, én is néztem már azt a fotóprogramot, de lüke vagyok ilyenekhez.. :oops:

Timi, na?

Móni, sajnálom, hogy Michelle nem alszik jól, de biztos nemsoká rájössz mi miatt. És jön majd helyette valami más....

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok :)

Timi hírek: tegnap 13óra 25-kor császárral megszületett Sedi, 2940gr. és 48cm. gyönyörűség

Gratulálok Timinek és Tatinak, Sedinek pedig sok tejcsit, jó egészséget :P :P :P :P :P :P :P :P :P

a telefonom kint éjszakázott , ezért most a hírek.

Mazsi csak kicsit irigykedj kertesre :wink: , enyém férjem a szmogban nem, de a tiszta hegyi levegőn mindig befullad :shock: úgyhogy ha vígözvegyet akarok csinálni magamból oda megyünk :wink: :lol: :lol:

Kincs a programot te is tuti meg tudod csinálni (magyar nyelvű) és egyszerű kezelni.
marcipán minden nagyobb áruházban van(cora, tesco) árat nem tok

Pasi ha látnád postást :) sztem cölibátust fogadnék inkább. :wink:

Sztem nem tesztelek újra, nem hiszek már benne.
De történt velem vmi nagyon jó dolog, már nagyon rám fért, mert őszintén az idei év eddig nem volt vmi hejde fényes.
majd lehet írok róla

pusz, legyetek jók, majd még ma jövök :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


timi: Sok boldogságot nektek! Hamar épülj fel a császárból és majd várom a képeket!

szmet
 
 


Timiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hatalmas gratula :lol: :lol: :lol:
Jó egészséget, sok boldogságot, sok tejcsit és mihamarabbi felépülést kívánok nektek!!!!!!!!!
Várjuk a részletes beszámolót képekkel :wink:

Árnika, gyere mesélj! Felcsigáztál.
Ez a program mostmár engem is érdekel. Nem tudnád részletesen leírni lépésekben, hogy mit honnan hogyan kell letölteni, használni?? :roll: Vagy így túl komplikált?

Kép
mazsi02
 
 


Szió!

Timi gratulálok!!
Sok sok boldog percet kívánok!!!


Árnika köszi a híreket és a marcipán infót!
in is kivi vagyok a jó fejleményekre!!!

Vendég
 


timi: nagy és sok-sok gratula....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


na hova tunt amit irtam kb 13.30 kor?
[b]
timi! gratulalok, sok egeseget es boldogsagot kivanok!!!!!!!![/b]


arnika! meselj de rogton, please

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Timi, gyors felépülést kívánok neked és sok sok boldogságot, egészséget az egész családnak.

Kép
marejke
 
 


öröm és boldogság van :D , mert dolgozó nő leszek, ami egyrészt anyagilag jó, másrészt már nagyon szükségem volt rá, mert bár jól elfoglalom magam, de úgy éreztem már hogy teljesen elbutulok :oops:
részleteket ha nem haragudtok, itt tuti nem :wink:

Mazsi nagyjából priviben leírom Neked, meg még kitaláltam vmit, azt is :)

Móni imádlak :) pusz

Kincsem azért ne hanyagolj bennünket nagyon. majd gyere hozz képeket dolgokról

Pasi szerencséd, már azt hittem amíg odavoltam megint beszóótál :lol:

Marejke nagyon ritkán írsz magatokról, azt hittem vizsgák után sűrűbben jössz :( mizujs veled? te leszel a következő szülőnk, aztán Mabe, Rana, szmet és Én :lol:

no és amitől felment vérnyomim , és tudjátok hogy nem bírom ki szó nélkül, a klinika parkolója fizetős lett Ápr. 1-től! :twisted:
fele autón ami ott állt, büntető cédula volt :evil:
na már most városunk eme tisztelt kiagyalójának a seggébe dugdosnám fel az összes jegyautomatát amikor, egy kórháznál fizettet,....... :evil: :evil: :evil: ha teszem azt betegen fél napot ott kell lennem, akkor vagy vagyonokat fizessek előre, vagy rohangáljak ki, kockáztatva hogy közben hívnának :roll:
ilyenkor szó nincs nyugatról, :roll: ott ingyen, kultúráltan parkolhatsz, és még az autót sem törik fel :evil: :evil:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Mazsi bocsi, de hazajött Apa , lehet már csak holnap tudok írni. pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Timi! :D

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


ááááárnika!!!!!!!

emeld fel a JOBB kezed!
ne nézz hülyén és ne kérdezz vissza, csak csináld!!!!!
mondom csináld!!!!!
emeld fel a JOBB kezed!!!!!!!!



nagyon jó....

akkor most a BAL kezed!!!!!

csináld csak, még most se nézz hülyén és pláne ne kérdezz semmit!
BAL kéz a magasba!!!!

nagyon jó....akkor most ugyanezt a lábaiddal!!!!

na, melyik JOBB LÁBAD??????

találsz rá egy JOBB lábas cipőt?????

akkor most a BAL lábad......

és egy BAL lábas cipő van a közelben????

nnnnnnnnnna, akkor gyakoroljál!!!!!

JOBB lábra a JOBB cipő, BAL lábra a BAL cipő.........

és ha a saját lábadon már megy, legközelebb csak akkor adhatsz cipőt a fiamra!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Timi!
Naagy gratula!

Pasi!
te teljesen hibbant vagy, de jót röhögtem. :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Árnika! :( :( :( a teszt miatt!De grat a munkához.Engem azért érdekelne,mi az.... :wink:
Ismim,pozitivat tesztelt,de 3 nap múlva megjött neki.Ettől függetlenül boldog,mert így tudja,hogy talán képes terhes lenni,csak mégis van valami ami nem engedi,hogy megmaradjon.

Timinek már személyesen megtettem a gratulációt,és nagyon örülök nekik! :D :D :D :D Ha tudtam volna,hogy Árnika nem tudott jönni tegnap,jöttem volna.De teljesen kész vagyok.

Kincs!Ti hogy élitek meg ezt a korszakot?

Móni!Tartsál ki!Én még mai napig küzdök velük,nem megy az alvás.És ami rettenetesen kikészít,és úgy érzem idegosztályon fogok kikötni az a "nem evészet".Alig esznek,szinte semmit.

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Ismid menjen dokihoz mindenképp. A keresztfiam anyukája is ugyanígy volt. Tesztelt egy pozitívat, pár napra rá "megjött". A gyerkőc meg nyáron lesz 4 éves... :wink:
vovanda
 
 


hopsz ,Te Rosszéletű nem mondod :oops: :lol: ismertettem, hogy néha szórakozott tudok lenni :lol: :oops:

Vanda ezért a bakiért Dagi Danitól kérj már elnézést a nevemben oké :lol: :wink:

Ani sajnálom ami veletek történik, kívánom hogy minél hamarabb rendeződjenek a dolgok.
A közös ismink, HURRÁ :) , ez jó nagyon, de akkor irány dokihoz neki, mert ki tudja lehet csak egy kis progi kell.

puszi Mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Na meg meg is volt a terhesgondozás minden leletem negatív. megkaptam az afpre a beutalót. Jövőhéten megyek.
A 18. hetes uhán maguktól nézik meg a nemet vagy nekem kell rákérdezni?

ani:Fel a fejjel! Nagyon édi lúrkóid vannak! :D

szmet
 
 


Árnika!
Dagikám elnézi neked... :lol:

Szmet!
Tőlem a dokim kérdezte, hogy mondhatja -e. Ha nem akarod tudni, mindenképp szólj előre, nehogy elfelejtsék megkérdezni.
vovanda
 
 


arnika! orulok hogy mesz melozni, majd konyebben telnek a napok es te is sokal jobban fogod erezni magad, egy kicsit ki lepsz a hetkoznapjaidbol, azert ne vid tulzasba :wink:
a parkolasrol jut eszembe, itt 2 db korhaz van, az egyikbe be sem lehet autoval menni, van nem mesze nem fizetos parkolo, de ot a feketek es marokoiak uralkodnak es kerik az apro penzt a parkolasert, ha nem adsz lehet osze karcoljak vagy ki lukaszak a gumikat, engem tavaly nagy pocival beken hagytak, egyszer feljelentest akartam tenni a rendorsegen (pont van egy apro iroda a korhazban) es aszt mondtak hogy ez mindig igy van es ok kevesek hogy ilyenekel foglalkozanak, maskor meg be telefonaltam es aszt mondtak hogy majd ki kuldenek valakit, de szerintem csak hogy le razanak. a masik korhaznal ahol szultem be lehet menni kocsival csak ha surgosegi dolog van (szules, oregek akik nem tudnak konyen kozlekedni, pici babasok stb) de persze aszt a nem sok parkolo helyet meg foglaljak a bent dolgozok, pl en mikor megyek neurora a babakal, be megyek le pakolom oket es ki viszem a kocsit a fizetobe, mert ot masik nincs, azert remelem vannak jobb helyzetek is
ja es jut eszembe ro-ba is minden korhaz mellet fizeto parkolo van, arakat nem tudom

pasi! te mikre ersz ra :roll: :roll: :lol: :lol:

ani! te szegeny, az eves az tenyleg nagyon idegesito, en kop-kop ezzel nem kuszkodok, michelle este kicsit kevesebbet eszik, de ehez mar hozza szoktam, most delben meg ette az adagjat es latam hogy meg nyitja a szajat, kapot egy kis pluszt aszt is el pusztitotta :D

szmet! drukoltok a nunisert vagy a kukisert? kivancsi vagy hogy mi lesz? en nagyon az voltam, apa nem anyira akarta tudni, de nekunk olyan mazlink volt hogy teljesen latszot minden :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Csá csajok (és pasi)!

Na ma voltunk genetikai UH-n a klinikán (Molnárné Őri Angéla). Nektek is leírom, mi van, hátha tudtok valami okosat mondani.
Lelet szerint a babákkal minden rendben, mindkét babánál normális nyaki redő (de azt nem írták rá a papírra, hogy mennyi. Miért????:shock: ). T-jel látható (az meg mi???). A CRL-t se mérték. :evil:
Mindkét lepény a mellső falon, jó helyen tapad, :) a számítottnak megfelelő (11+6) terhességi kor. Mindkét magzat I. fejvégű fekvésben látható.

Ezek az eredmények lettek:

A baba: BPD: 19 mm Thorax AP: 18*19 mm femur: 6 mm
B baba: BPD: 20 mm Thorax AP: 19*19 mm femur: 6 mm

Nagyjából mindent lecsekkoltam a neten hogy micsoda, viszont a femurról ezt találtam: "További lényeges paraméter a magzat combcsontjának (pontosabban diafízisének = FL) meghatározása: erről elegendő annyit tudni, hogy nagyjából a bpd érték kétharmada. Kórosan rövid volta csontképződési zavarral járó fejlődési rendellenességeket jelez." Nálunk pedig mindkét babánál a femur csak a BPD 1/3-a!!! Szerintetek???

Elég futószalag volt ez az egész, nem volt túl meggyőző. Mégis menni kellett volna az Istenhegyire. Képet Apa nem nagyon tudott csinálni, annyira ficánkoltak a gyerekek meg a nő is gyorsan továbblépett, de azért van vagy kettő, amin látszanak a babócák.

Van (még egy) rossz élményem sajnos a mai napról. Ugye ma azért kellett 8-ra menni a Kaáliba, merthogy BB elvileg fél 9-ig intézi az olyan dolgokat, hogy búcsúztatja a kismamákat úgy, hogy felkíséri őket a genetikai UH-ra (direkt ezért kértem a Klinikára a beutalót!) és szól, hogy vegyék előre őket (de ezt tudjátok). Na nekünk ebből az lett, hogy reggel 8-ra szépen oda is mentünk (Kincs mondtad, hogy ti lekéstétek a dokit, úgyhogy ezért voltunk nagyon pontosak!), szóltunk, hogy miért jöttünk, BB-re várunk, hogy menjünk fel együtt az UH-ra. Jó, foglaljunk helyet a szobájánál. 1/4 9 körül be is futott BB, aztán többször kijött a szobájából és ide-oda járkált meg intézkedett, többször ránk is nézett és köszönt is. Erre látjuk, hogy 9-kor beviharzik már műtősköpenyben a folyosó végén lévő műtőbe. Na mondja a férjem, hogy akkor most már tényleg kérdezzem meg a recepción, hogy van-e értelme tovább várni (én már fél 9-kor mondtam neki, hogy szóljunk a recepción, mert ha a doki nem ér rá, akkor ennyi időt már fenn is várhattunk volna a sorunkra. De persze akkor nyugalomra intett, hogy nyugodjak meg, megvan itt a rendszer, mindjárt mi következünk) a dokira, merthogy bement a műtőbe. Mondom is a recepción, hogy mi a helyzet, és kérdezem, hogy akkor most mi van, menjünk fel az Uh-ra, ott várjunk inkább??? Mire a csaj nagy kerek szemekkel, hogy "Hát igen, próbáljátok meg." Mondanom se kell, hogy tök mérges lettem, hogy egy órát elcs.sztünk ott a nagy semmittevéssel, mikor nekem is de főleg Apának rengeteg dolgunk lett volna, és ennyit épp várakozhattunk már volna akkor az UH-n is. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Szóval ennyit a szép, könnyes búcsúról meg a Kaális rendszerről (persze már a múltkor is volt olyan, hogy négy óra hosszát vártunk arra, hogy a doki fél perc alatt közölje, hogy nem sikerült a lombik. Akkor is mindenkit elénk vettek és minket hívtak be legeslegutoljára). :evil: :evil: :evil: :evil: Mi meg még a hálás szavakat kerestük, amivel majd elbúcsúzunk a dokitól! Ha-ha-ha!!!! Röviden: jól megsz.pattak. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Most azon gondolkodom, hogy elmegyek egy genetikus magánrendelésére (már ha van Debrecenben ilyen. Tudtok ajánlani vkit???? Vagy menjek el egy sima 4D-sre a Nap rendelőbe, ahol ugyanez a nő néz meg, aki ma is?).

Bocsika, hogy hosszú voltam, de jól felidegesítettem magam megint.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
Ha jó 4D-t akarsz, a Bajcsy Zsilinszky utcára menj. ha kell, küldöm priviben a tel. számot. Egy 20 éves rutinnal rendelkező szonográfus csinálja, nagyon ügyes.
A nyaki redő méretét oda kellett volna írni. Táblázatokat ne nézz, ha a doki szerint rendben vannak a méretek, akkor jó. CRL-t csak a 12. hétig mérnek, mostantól ezeket fogják mérni, amiket most is.
Amúgy meg a Klinikáról és az ottani UH-ról megvan a jól bejáratott magánvéleményem... Én semmi kincsért nem szülnék (nem is szültem!) egyik itteni kórházban sem...

BB: én is vártam már rá 4 órát, amikor T. hirtelen szabira ment és egyedül vitte a két rendelést. A többire passzolok, én 9 hetesen láttam utoljára.
vovanda
 
 


Sziasztok Tati vagyok!
Megszületett a kisfiunk 2009.04.15.-én 13:26-kor 2940grammal
48cm-vel.
Császáral született.Jól vannak!
Majd ha minden jól megy vasárnap haza engedik őket.
Ha itthon lesznek teszünk fel képeket.
Sziasztok!

Kép
timé&tati
 
 


Vanda! Küldd a tel. számot, a címet meg a szonográfus nevét, ha tudod! De 4D-set érdemes már ilyen korán is csináltatni? Vhol azt hallottam, csak később, a 24. hét tájától érdemes. :roll:
Apa is azt mondja meg Mabe is, hogy ne lessem a netet! :lol: :lol: :lol:

Tati!!! Még egyszer gratula az egész családnak!!!! Puszi Timinek és Sedinek! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana! nekunk nem mertek a FL-t, pedig fizetoson voltam es dokineni mindig mindenre oda figyelt, szerintem nem lehet fontos az a meres, nettet olvashatsz, de szelektaljal :D sajnalom a nem sikerult bucsut

tati! neked is oriasi gratula!!!!!!!!!!!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Helló!

Rana, ahogy olvaslak, tök ilyen voltam mint te :D terhesen.
Az uh mindig futószalag, egyszer -kétszer érdemes elmenni 4D-re. A klinikán nem írnak tarkóredő méretet, csak hogy normális, vagy nem. Mi voltunk a Bajcsyn is, meg a Nap rendelőben is. A Bajcsy nem volt jó (nekünk), a rendelő is, meg a gép is kevésbé korszerű mint a másik helyen. De nem is ez volt a baj, a vizsgálat után kiderült, hogy nem sikerült a felvétel a babamoziról :evil:
Angélánál kétszer voltunk, és szupi volt. Csak ajánlani tudom, nagyon érti a dolgát, és a rendelő nagyon igényes. Én meg az ő számát tudom megadni, ha úgy döntesz. A harmadik variáció Sápy rendelőjében a Nagyerdei Uh, ott a másik nagyon gyakorlott klinikás nőci vizsgál, Tajtiné. Azt is dicsérik. Én a klinikán mindig hozzá kerültem, igaz gyors volt, meg futószalag, de kedves, és pontos. Egyébként az OTI-ban pedig sztárolnak valami Hajnalkát. Szóval van választék...
Én a 18. heti genetikai UH-t Angélánál csináltattam magánban, azt még nem 4D-ben kértem (bár csinált egy-két 4D-s képet is), aztán a 27. héten voltunk.

B.B.-vel ugyanígy jártunk, annyi különbséggel, hogy mi nem vártunk rá, elmentünk 8 után Uh-ra.

Kép
mazsi02
 
 


Árnika, neked köszi a segítséget! Majd megmutatom a műveimet :)

Kép
mazsi02
 
 


Tati!Neked is nagy-nagy gratula!

Rana!Sajnálom,hogy keserű szájízzel jöttetek el!De lehet nem is B.tehet róla!Nálam volt olyan,hogy első voltam,de még délben ott ültem,amikor már rákérdeztem,hogy mi van.Amikor megérkeztem lejelentkeztem,azt mondta a nővérke foglaljak helyet,majd megkeresi a kartonomat,természetesen elfelejtette,így hiába topogtam az ajtóban.Mindez terhesen már.Ja!És a csajszi még engem tolt le,hogy biztos nem szóltam!!!!
A méretek pont jók!!! :D :D

Kép
ani0227
 
 


Köszike az együttérzésért, tanácsokért, megnyugtatásért!!! :D :D :D
Mazsi! Küldd Angéla tel.számát, aztán majd eldöntjük, mi legyen! De nem ciki, hogy megismer, hogy egy hete nála voltam a Klinikán, és hogy nem bízom az akkori vizsgálatában? (Így is felfoghatja, hogy még egyszer elmegyek hozzá) A Nap rendelőben néznek pontos tarkóredőt meg CRL-t?? Vagy csak ha kérem? Gondolom ezek a magán UH-ok nem váltják ki az OTIs vagy Klinikás UH-okat, ugye?? :roll: Ja és mennyivel előtte érdemes bejelentkezni? Elég pár nappal a vizsg. előtt???

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?